Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.11. 18:35:18

Hivatalos:
Oier :arrow: Granada
Pénzt most nem kapunk érte, de ha eladják, akkor kapunk utána valahány %.

Bojant amúgy a Stoke vinné. (rac1)
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.11. 18:28:41

visca el barca írta:
Gali írta:Kiadás: 12+12+18+81(90)= 123M (132M) euró.
Bevétel: 42,5+33+1,5= 77M euró. A büdzsé 120M, tehát 65-75M euró áll még rendelkezésre.
Alves, Song és Tello eladásával még 30-35M érkezhet, amennyiben Alves marad, akkor 18-25M.
Ez azt jelenti, hogy hozzávetőleg 85-110M eurót lehet még költeni.
ennyi pénz biztos nincs, abba a 120 millioba amit nyilatkoztak 3-4 hete, biztos h benne volt már jó pár eladás ára is. sztem még veszünk egy jó, meg egy kevésbé jó védőt és ennyi lesz.
Nézd, én csak abból tudok kiindulni, amit Bartomeu többször is lenyilatkozott, és amit az elektronikus sajtó is lehozott. Ezek szerint a nyári átigazolásokra 120M euró áll rendelkezésre + az eladott játékosokból befolyó összeg.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.11. 18:20:00

Gali írta:Kiadás: 12+12+18+81(90)= 123M (132M) euró.
Bevétel: 42,5+33+1,5= 77M euró. A büdzsé 120M, tehát 65-75M euró áll még rendelkezésre.
Alves, Song és Tello eladásával még 30-35M érkezhet, amennyiben Alves marad, akkor 18-25M.
Ez azt jelenti, hogy hozzávetőleg 85-110M eurót lehet még költeni.
ennyi pénz biztos nincs, abba a 120 millioba amit nyilatkoztak 3-4 hete, biztos h benne volt már jó pár eladás ára is. sztem még veszünk egy jó, meg egy kevésbé jó védőt és ennyi lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.07.11. 18:18:11

barca0417 írta:2 védő kéne még, 1 klasszis, és egy pályája csúcsán túl lévő, olcsó, megbízható 4. számú védő, aki elviseli a padozást. Ilyet akár ingyen is lehet szerezni. a 2. és 3. számú védő meg már adott Piqué. és Bartra személyében.
És mivel a csatársor ugyan nagyos erős így, de Neymar, Suárez és Messi az idény elején nem nagyon hasíthatnak még, Sérülés, eltiltás, illetve fáradtság miatt. Szóval én ezért lehet elgondolkodnék, hogy Bojant megtartanám, legalább a téli átigazolásig. hiszen mellettük csak Pedro és Delu van, akik csak szélen használhatók. Mondjuk ha Lucho komolyan veszi Dongout és Traorét, akkor oké.
De Bojanért amúgy sem kapkodnak és ha elfogadná, hogy kiegészítő ember akkor talán még lehetne nagyobb haszna, mintha eladnánk 3 millióért.

Én inkább játszatnám Munir El-Haddadit, mint Bojant, belőle sajnos már nem hiszem, hogy lesz valami, pedig nagy tehetségnek indult. Azt meg én sem értem, hogy 4. számú védőnek ilyen Vidic-féle ingyenigazolások nem jutnak a vezetőség eszébe. Nem, Mathieu kell 20 milláért =D> #-o
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.07.11. 18:08:49

2 védő kéne még, 1 klasszis, és egy pályája csúcsán túl lévő, olcsó, megbízható 4. számú védő, aki elviseli a padozást. Ilyet akár ingyen is lehet szerezni. a 2. és 3. számú védő meg már adott Piqué. és Bartra személyében.
És mivel a csatársor ugyan nagyos erős így, de Neymar, Suárez és Messi az idény elején nem nagyon hasíthatnak még, Sérülés, eltiltás, illetve fáradtság miatt. Szóval én ezért lehet elgondolkodnék, hogy Bojant megtartanám, legalább a téli átigazolásig. hiszen mellettük csak Pedro és Delu van, akik csak szélen használhatók. Mondjuk ha Lucho komolyan veszi Dongout és Traorét, akkor oké.
De Bojanért amúgy sem kapkodnak és ha elfogadná, hogy kiegészítő ember akkor talán még lehetne nagyobb haszna, mintha eladnánk 3 millióért.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.11. 17:48:15

Chino írta:
Én is utána számoltam, hogy áll most az egyenleg.
Kiadás: 12+12+18+81(90)= 123M (132M) euró.
Bevétel: 42,5+33+1,5= 77M euró. A büdzsé 120M, tehát 65-75M euró áll még rendelkezésre.
Alves, Song és Tello eladásával még 30-35M érkezhet, amennyiben Alves marad, akkor 18-25M.
Ez azt jelenti, hogy hozzávetőleg 85-110M eurót lehet még költeni.
Az 1. verzió: jön két nagyon jó védő kellően megerősítve a védelmet, és akkor mindenki elégedett lesz.
A 2. lehetőség (ennek van nagyobb valószínűsége): 3 új arc érkezik még. Egy khv, egy félmegoldás (khv és bhv/jhv egyben) és Cuadrado.


zola8787 írta:
Tocy írta:Amúgy ezzel tényleg átállhatunk 4-2-3-1-re, az alapanyagunk inkább ide jó - aztán ebből lehet majt ide-oda váltani.

Ter Stegen/Bravo - Alves, Piqué, ?, Alba - Busquets, Rakitic - Messi, Iniesta, Neymar - Suarez

Nem tűnik gyengének és így befér Suarez, a mögötte lévő három vadállat és Rakiticnek is így van meg igazán a posztja.
Nem rossz, bár én Alves helyett hoznék valakit, illetve Busi helyett Maschot tenném vkp-ba.
Ugyanezt gondolom. Ebben a felállásban Machnak kell játszania, aki - láthatjuk a VB-n - tökéletesen látja el a vkp posztot, így egy agresszivabb kp állna fel.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.11. 17:07:33

Szerintem jó esély van, hogy a vb után felpörögjenek az események védőfronton. Pénzügyileg nem állunk túl rosszul és akkor még nem számoltuk a Telloért, Songért, Xavi-ért(?) és a ballasztért (Bojan, Afellay, Cuenca, Oier) kapott összegeket. Ha az eddigi 4 érkezőt és a három távozót nézzük akkor olyan mínusz 40-45 körül vagyunk de még ebből alsó hangon jöhet 25-30 millió. (Persze ez mind csak hozzávetőleges.) A támadósor mostmár tényleg el van intézve, a középpályára nem érkezik több ember, kapusposzt pipa úgyhogy ha érkezik valaki az biztos, hogy védő lesz.
Alves maradása sem 100%, mert az El Confidencial szerint TS őt szeretné a csapatba, a kéréseit pedig a PSG erejéhez mérten teljesíti. Mondjuk ez az EC nem tudom mennyire hiteles.
Viszont ami miatt aggódok egy kicsit az a padunk. Nem a legveretesebb, úgyhogy cserékkel nem tudom mennyire lehet felrázni.
S.Agüero írta:
Mathieut el lehetne felejteni sztem, mert akkor Bartra semmit sem játszik majd.
Miért, szerinted Mathieu Bartra előtt lenne a rangsorban? :lol:
Egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy Bartra előtt lesz. Nekem gyanús hogy egy olyan védőt kergetünk és csinálunk magunkból hülyét már egy hónapja ráadásul adnánk 10 millió euro körül, aki negyedik számúnak jönne.

Sokakkal ellentétben én nem örülnék annyira Hummelsnek. Persze 10x inkább a német, mint mondjuk Marquinhos, de Piquével, de még Bartraval sem életbiztosítás összerakni párba a sebességük vagy inkább annak a hiánya miatt. Habár a helyezkedésével sokszor át tudja valamennyire ezt hidalni, de eddig is sokat szívtunk a lassú belső védőink miatt, ha Alves marad pedig csak hatványozódik ez a probléma. Ő például Marquinhos-szal párban nagyon ütős lenne.

Ezért is látnék szívesebben egy Mangalat vagy akár Vertonghent.
A franciában minden megvan ami egy tökéletes belső védőhöz tartozik és vele kb. 10 évre meg lenne oldva ez a csapatrész. Főleg, ha sikerülne jól összerakni őt Bartraval.
Nem tudom miért nem lehet lerakni egy 35+Tellot a Portonak. Persze biztos megvan az oka, csak kíváncsi lennék, hogy ez az ok vezetői vagy sportszakmai.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.11. 16:57:09

Tocy írta:Amúgy ezzel tényleg átállhatunk 4-2-3-1-re, az alapanyagunk inkább ide jó - aztán ebből lehet majt ide-oda váltani.

Ter Stegen/Bravo - Alves, Piqué, ?, Alba - Busquets, Rakitic - Messi, Iniesta, Neymar - Suarez

Nem tűnik gyengének és így befér Suarez, a mögötte lévő három vadállat és Rakiticnek is így van meg igazán a posztja.
Nem rossz, bár én Alves helyett hoznék valakit, illetve Busi helyett Maschot tenném vkp-ba.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.07.11. 16:50:01

Amúgy ezzel tényleg átállhatunk 4-2-3-1-re, az alapanyagunk inkább ide jó - aztán ebből lehet majt ide-oda váltani.

Ter Stegen/Bravo - Alves, Piqué, ?, Alba - Busquets, Rakitic - Messi, Iniesta, Neymar - Suarez

Nem tűnik gyengének és így befér Suarez, a mögötte lévő három vadállat és Rakiticnek is így van meg igazán a posztja.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.11. 16:46:27

S.Agüero írta:
Mathieut el lehetne felejteni sztem, mert akkor Bartra semmit sem játszik majd.
Miért, szerinted Mathieu Bartra előtt lenne a rangsorban? :lol:
hát ha abból indulok ki hogy képesek lennénk érte kiadni 20 misit, igen.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.11. 16:45:07

Barcaman1993 írta:Azért az elképesztő, hogy 3 ilyen támadónk van. Alapesetben, ha vki lesérülne, akkor világvége hangulat lenne. Most meg (legrosszabb esetben) lesérülne Messi, akkor is van egy Neymar-Suarez duónk. Ez hatalmas fegyver.
Csak az a baj, most az a helyzet áll fenn, hogy Luis novemberig(decemberig?) nem játszik.
Ney sérült, nem lehet tudni mikor lesz hadra fogható. Nagy valószínűséggel 1-2 fordulót ő is kihagy.
Leo augusztus közepéig szabin lesz, kb. 1,5-2 hete marad, hogy felkészüljön a 24-én induló bajnokságra.
Az első fordulóban tehát a Pedro-Messi-Duli trió lesz elöl.
Mit mondjak, nem tűnik túl veretesnek.
Ezt a verziót viszont felülírhatja Cuadrado leigazolása, aki simán játszhat jobb szélen.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.11. 16:30:45

Barcaman1993 írta:Védők mindenképpen kellenének és nagyon fontos lenne, hogy Rafinha (és Rakitic) zökkenőmenetesen beépüljenek a csapatba.
ehhez viszont az kell, hogy ha xavi megy, akkor ne hozzunk a helyére se kroost, se senkit
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.11. 16:12:09

Azért az elképesztő, hogy 3 ilyen támadónk van. Alapesetben, ha vki lesérülne, akkor világvége hangulat lenne. Most meg (legrosszabb esetben) lesérülne Messi, akkor is van egy Neymar-Suarez duónk. Ez hatalmas fegyver. És én titkon bízok Deulofeuban is. :D Védők mindenképpen kellenének és nagyon fontos lenne, hogy Rafinha (és Rakitic) zökkenőmenetesen beépüljenek a csapatba.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.11. 16:03:11

Mathieut el lehetne felejteni sztem, mert akkor Bartra semmit sem játszik majd.
Miért, szerinted Mathieu Bartra előtt lenne a rangsorban? :lol:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.11. 15:59:51

Na akkor csatársor, középpálya, kapusposzt pipa. (Xavi szerintem maradni fog még egy évet.) Rakitic, Suarez remek igazolások. Ter Stegennel és Bravoval is elégedett vagyok.

Jöhet a hátvédsor: Marquinhos jó lehet, de nem hiszem h 35 alatt megúsznánk. Benatia nem tudom mennyire van még kalapban, de neki örülnék a legjobban. Mathieut el lehetne felejteni sztem, mert akkor Bartra semmit sem játszik majd. Alvest pedig nem adnám el, mivel MINŐSÉGI helyettes jelenleg nincs a piacon, Cuadrado nem az, ő még támadóbb felfogású mint Alves.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.11. 15:49:22

addig egyébként egész oké, amíg neymar, messi, suarez van, az lesz az nms
de amint van valami neymarral és pedro játszik helyette, onnantól jön a pms #-o bocs
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.11. 15:38:48

A katalán média ezt a 2 összeget közölte le a 2 transzferről:

Suarez :arrow: 81 millió euró
Alexis :arrow: 42,5 millió euró

Nyilván nem kell ezt teljesen elhinni, de ezeket a számokat szinte mindig jól belövik. Ezek alapján elég sokat fizettünk Suarezért, reméltem hogy a 70-73 milliós ár lesz a maximum. Annyi öröm van, hogy Alexisért jó pénzt kaptunk és nem engedtük el fillérekért a Juvéba. A sportszakma majd kiderül. Kicsit olyan érzésem van, hogy túl sok a dudás egy csárdában. Kellénének még védők. :roll:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.07.11. 14:04:59

Nervo írta:Suárez érkezése meg van.Mostmár a nagy tehetség matyiő és a brazil gyerek hiányzik és akkor tarolunk. :oops:
A vezetőségnek azért jár egy pacsi, mert a kapus- és a csatár poszt az pipa. A középpálya szerintem jó lehet, Rafinhában nagyon bízom, Rakitic jó vétel volt szerintem. Ezzel ők pótolják Xavit és Cesct. Sergi Roberto meg remélem szépen csöndben hasznos játékossá növi ki magát, de ha LE elküldte Bojant,dos Santost, Cuencát, Tellot, akiket ő is edzett anno személyesen(Bojant még nem), szóval biztos több van Robertoban, mert akkor ő is repült volna.
Most pedig jöhet a védelem erősítése, olvastam, hogy mind Mathieu, mind Marquinhos a klubbukra várnak, mert ők már jönnének nagyon.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.11. 14:00:55

Suárez érkezése meg van.Mostmár a nagy tehetség matyiő és a brazil gyerek hiányzik és akkor tarolunk. :oops:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.11. 13:43:30

Remélem sikeres lesz nálunk Suarez, de nagyon kíváncsi is vagyok, hogy oldja meg az edző a nagy hármas összerakását taktikailag. Bízzunk benne, hogy itt nem fog harapdálni. Ha csak focizik, az nagy erősítés nekünk. üdv nálunk!

Amúgy viszonylag hamar lezavarta ezt az igazolást a vezetőség. Bár vételár még nem került nyilvánosságra, ahhoz képest, hogy igazán az eltiltását követően került képbe a neve - legalábbis én akkor olvastam előszőr komolyabban róla - nem rossz! Kíváncsi vagyok, ha nem büntetik, akkor lett volna-e esélyünk?

Minenesetre remélem most már ilyan hamar túladnak Alvesen, hoznak a helyére valakit és még 2 középső védőt!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.11. 13:36:56

hivatalos Suarez! Átigazolási díjat nem írnak... Isten hozott vámpír 8)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2014.07.11. 13:34:43

Hivatalos: Luis Suárez a Barcához igazol!

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... uis-suarez" target="_blank
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.11. 12:47:01

S.Agüero írta:
blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/s ... or-3371106 És milyen igaza van.
És mi lenne, ha leírnád a cikk tartalmát? Lassan kijár neked is egy pihi... :roll:
Barátod a Google. :) :) :) :)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.11. 12:18:11

Remélem a Mathieu-Marquinhos párosról tényleg lemondtunk már. A francia mellett semmilyen szempontot nem tudok felhozni. Akkor már inkább hozzuk vissza Marquezt:)

A brazil pedig nem győzött meg. Biztosan tehetség, de az is biztos, hogy ilyen fiatalon még nem kész hátvéd. Nem ismeri a ligát, nagy BL tapasztalata sincs. Hátul középen pedig nem lehet hibázni, ott igen is kell a rutin. Az is jelent valamit talán, hogy nincs is kint a vébén, ellenben egy Henrique igen, aki a Napoliban sokkal kevesebb meccsen játszott mint Marquinhos a PSG-ben idén...

Én legeslegbelül még reménykedek Kroosban, védő szinten pedig Hummelsben. Utóbbiban azért, mert mint ha azért nem igazoltunk volna eddig védőt, mert a vébén vannak a játékosok és arra koncentrálnak. Brazília: Luizról lecsúsztunk, Silváról tavaly, Dante nem volt téma. Argentína: nem hiszem hogy innen bárki szóba jöhet. Hollandiából szintén. Németek közül viszont igen!:)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.11. 11:47:29

A 'Mundo' szerinte Reus nem érti, hogy miért preferálta LE Suárezt inkább, és miért nem ő kellett.. :lol: Ez hasonlít ahhoz a cikkhez, ami arról szólt, hogy Kroos felajánlotta, hogy marad egy évet még Münchenben, és utána ingyen jön hozzánk..

Mi meg még mindig ragaszkodnánk a Mathieu-Marquinhos duóhoz, csak nagyon úgy néz ki, hogy a klubjaik nem akarnak tőlük megválni - csak áron felül.. Remélem nem Augusztus végéig velük szenvedünk majd, aztán csak valami kényszermegoldást igazolunk helyettük - nem mintha ők nem azok lennének..
Válasz küldése