Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.18. 22:17:59

miro. írta:...
Ne olvass annyi FB-ot.. :mrgreen:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.07.18. 22:14:27

Primitive írta:Kövezzetek meg, de ennyi pénzért én úgy eladnám, mint a huzat. Kiváló játékos, az egyik legjobbunk volt, de egy biztos, egyszer le fog lécelni. Akkor még majd ingyen megy, mint a többiek...

220 misiből lehetne bőven erősíteni ezen a csapaton.
Kép
Sőt adjunk el mindenki, Messit is amíg pénzt adnak értük.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.18. 21:55:07

Kövezzetek meg, de ennyi pénzért én úgy eladnám, mint a huzat. Kiváló játékos, az egyik legjobbunk volt, de egy biztos, egyszer le fog lécelni. Akkor még majd ingyen megy, mint a többiek...

220 misiből lehetne bőven erősíteni ezen a csapaton.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.18. 21:41:15

Tegnap még a katalán sajtó cikkezett arról, hogy Neymar boldogtalan Barcelonában, és ki akar lépni Messi árnyékából. Ma a brazil Esporte írta meg, hogy a 25 éves támadó már mindenben megegyezett a PSG-vel, és elfogadta az ajánlatukat. A párizsi klub ennek értelmében pedig hajlandó kifizetni a 222 millió eurós kivásárlási árat. Állítólag brazil válogatottbeli csapattársa, és a PSG legutóbbi igazolása Dani Alves győzte meg a váltásról.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.18. 21:34:46

Tromort77 írta:Gerard Romero: "There is no contact between Neymar and PSG. Barça says that the player knows nothing of the rumours circulating."

Ja, ez meg a Mundo cikke nem hír.
Valószínű, hogy igy van, de láttunk már olyat máskor, hogy az állandó cáfolások után robbant a bomba. Ha tényleg lennének tárgyalások, valószínűleg akkor sem azt nyilatkoznák, hogy igen, Neymar közel van a váltáshoz, hogy aztán amikor mégis marad, lehessen köpködni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.18. 20:59:27

Azèrt fontosnl nem elfelehteni hogy, mindent megnyert nálunk, ès vègülis csak egy zsoldos marad. Ha nem idèn hát megy kèsőbb. Nem az a habitus aki innen megy nyugdíjba.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.07.18. 20:55:21

Nem tudom, hogy hogy sikerült kiszúrnom, de Neymar árnyéka jobban érzi magát mint maga Neymar. :D KATT
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.07.18. 20:18:41

Ha fizuemelesrol szol az egesz, akkor messze akkor jartok a legjobban ha megveszik 220 millaert.
Tromort77

2017.07.18. 19:56:16

Pontosan ez a bajom a fő oldali cikkel. Hogy most ténylegesen szóba kerül Neymar elhivatottsága a csapat iránt, amikor semmi biztosat nem tudunk. Sőt, minden infó arra utal, hogy az egész csak egy nagy kacsa. Mégis, máris jönnek a felesleges kommentek egy fikcióról.

De ez most nem Neymar-ról szól, hanem erről az egész jelenségről. Nem mindig olvasom az oldalt, de eddig én nem tapasztaltam ilyet. Többet nézek ki az Eurobarcából ennél. De látom már Facebook-on is megy a szenzációhajhászás. :roll: #-o

Gerard Romero: "There is no contact between Neymar and PSG. Barça says that the player knows nothing of the rumours circulating."

Ja, ez meg a Mundo cikke nem hír.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.18. 19:45:21

Én azzal kapcsolatban lennék a radikális a klub és más klubok helyében, hogy elkezdeném vizsgálni a jogi oldalát ezeknek a dolgoknak. Mert nincs az az Isten, hogy ezt az állandó hazugságkeltést büntetlenül lehet csinálni. Ezen a nyáron minden határt átléptek a spanyol, olasz, portugál "sajtó" munkatársai.

Egyébként messze a világ legértékesebb játékosa, a mai árakat elnézve még ez a 220 se hanyattvágódós. Teljesítményre Mbappé, Dembelé vagy Hazard se tudná hozni amit ő. Marketingértékbe meg csak CR veri.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.18. 19:34:53

Mindig van az a pénz, ha letesznek érte egy őrült összeget akkor vigyék, az élet nem állna meg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.07.18. 19:32:20

A klub helyében radikális lennék, mint mindig: mész, vagy maradsz, van rá 2 napod eldönteni. Mehetsz Isten hírével, hisz nincs pótolhatatlan játékos Messin kívül. Ha maradsz, akkor meg cseszheted az idő előtti szerződéshosszabbítást, ha már most ilyeneken gondolkodsz. Amúgy is max. 5 évet adtam neki Barcában(akit érdekel, az visszakereshet és igazolhat, vagy cáfolhat) és közeleg a tél... :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.18. 19:19:46

Nem zörög a haraszt ugye.. de remélem óriási kacsa ez az egész cirkusz, csak valami hülye elszólás lehet az egész mögött. Nem értem komolyan.. abba bíznak egyesek hogy ha Neymart megszerzi a psg, ami nekünk egy elég övön aluli ütés lenne, majd elengedik Verrattit? Gondoljunk már ebbe bele, hatalmas nagy ökörség. Pont így lenne nekik teljes az összkép. Én bízok Neymarban, sokak célkeresztjében volt, hogy még nem tud alap emberünk lenni, sok a hiba, hiba mindig van de elmúlt szezonban alap emberünkké lépett elő, pont a psg elleni hatalmas fordításban vállalt oroszlánrészt például, húzta az egész csapatot magával. Az ő játéka és jelenléte kulcsfontosságú számunkra. A vezetőség, legyen épp bárki a korrupt elnökünk, mindenki elmondta hogy Neymar a barca jövőre, ő fog Messi után a fő "vezér" lenni. Remélem így is fog tenni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.18. 16:53:08

Nem tartanám elemi csapásnak, ha elmenne, feltéve, ha helyette Verratti és vagy Dembele, vagy Mbappe jönne. Ami nem azt jelenti, hogy nem örülnék, ha marad, de nekünk egyedi, jelenleg pótolhatatlan egyedül Messi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.18. 16:47:17

nem értem minek kellene a psg-nek, hisz tavaly, tavalyelőtt, meg azelőtt is megvették már.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.07.18. 16:35:53

B. Tamás írta:
A félrevezető cikk az lenne, ha Neymart már eladtuk volna a PSG-be a cikkben. Az anyag bemutatja az érveket - pro és kontra - , amiért Neymar eligazolása megvalósulhat. Mint már írtam, a klub reakciója semmilyen hatással nincs arra, hogyan is fog alakulni ez a történet, ez csak sportdiplomácia.

Tavaly Bravo is az "érinthetetlen" kategóriába tartozott Bartomeu által július végén, aztán eligazolt a Citybe.

Egyébként nem is írtuk, hogy mindenképpen igaz az értesülés, csak azt, hogy ha ezek az újságírók tévednek is, azt nem azért teszik, hogy szenzációhajhász anyagokat hozzanak létre.
Alapból kezdjük ott, hogy sportdiplomáciának abban az esetben nincs értelme, ha a PSG a tényleges kivásárlási árat akarja kifizetni. Mégis a klub több fronton jelezte, hogy meg kívánja tartani Neymart. Szóval igenis releváns, hogy mit közöl a témában a klub.
A cikk úgy közli, hogy Neymar érdeklődik a váltás iránt. Miközben erről semmilyen hivatalos infó sincs. Ez csak spekuláció.

Őszintén szólva nekem csalódáskeltő ha elmegy ebbe az irányba az oldal.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.18. 16:27:14

Neymar és Verratti helyzete között az a különbség, hogy az egyiknek van szerződésben rögzített kivásárlási ára, a másiknak meg nincs. A Barca csak annyit tehet, hogy egyetlen eurot se enged a kivásárlási árból, vagyis a PSG-n múlik, hogy ezt leteszi-e, vagy nem. Na és persze magán Neymaron.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.18. 16:17:23

Marcelo Bechler, a brazil 'Esporte Interativo' médium barcelonai tudósítója szerint Neymar elfogadta a PSG ajánlatát, a francia klub ki fogja vásárolni őt a szerződéséből.
A katalán klub a legújabb információra még nem reagált, csupán a délelőtt folyamán cáfolta a még tegnap megjelenteket, Jordi Mestre alelnök szerint Neymar biztosan maradni fog.


A PSG jelezte, esze ágában sincs a klubnak leigazolni Neymart: "Nem fogunk show műsort rendezni Neymarral kapcsolatban. A kivásárlási ára túl magas, nekünk pedig a realitások talaján kell maradnunk." [L'EQUIPE]

Josep Vives (szóvivő) "Neymar boldog a klubnál és a klub is boldog, hogy Neymar közénk tartozik."
"Neymar nem fog távozni, ez biztos. A klub meg akarja tartani a legjobb játékosait, és Neymar az egyike ezeknek, Ő a klub egyik szimbóluma."
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2017.07.18. 16:15:11

Tromort77 írta:Hogy ez stratégia vagy nem, az más kérdés. De a főoldalon szereplő cikk akkor is félrevezető és a minimum az lenne, ha tartalmazná a klub álláspontját is az ügyben. Értem én, hogy a cikket alapul vevő újság és újságírók általában megbízhatóak, de ez nem igazolja, hogy ez valós lenne.

Jordi Mestre (VP): "Neymar will stay at Barcelona. It's 200 percent. I have read that (PSG) themselves have categorically denied it."
A félrevezető cikk az lenne, ha Neymart már eladtuk volna a PSG-be a cikkben. Az anyag bemutatja az érveket - pro és kontra - , amiért Neymar eligazolása megvalósulhat. Mint már írtam, a klub reakciója semmilyen hatással nincs arra, hogyan is fog alakulni ez a történet, ez csak sportdiplomácia.

Tavaly Bravo is az "érinthetetlen" kategóriába tartozott Bartomeu által július végén, aztán eligazolt a Citybe.

Egyébként nem is írtuk, hogy mindenképpen igaz az értesülés, csak azt, hogy ha ezek az újságírók tévednek is, azt nem azért teszik, hogy szenzációhajhász anyagokat hozzanak létre.
.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.18. 15:48:10

Szokàsos kamu. Kezdődhetne már a szezon hogy a firkászok leálljanak ezekkel a rémtörténetekkel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.18. 15:47:48

LG írta:Nem biztos, hogy jelenleg kisebb esélye lenne a PSG-vel BL-t nyerni, Aranylabdára pedig lényegesen több. Mitől lenne játékostemető a PSG? Voltak akik odaigazoltak, nem jött be a kaland, és ez törést okozott karrierjükben, de az összes top csapatban vannak ilyenek, valahol lényegesen több is nálunk. De vannak olyanok is, akik ott tudtak szintet lépni.

Ha az egyéni érdekeit nézi, szerintem egyáltalán nem lenne butaság odaigazolnia. Itt még évekig másodhegedűs lesz valószínűleg Messi mögött, és ez a fizetésén is meg fog látszódni.

Ott ő lehet az elsőszámú sztár, ugyanúgy címeket nyerhet, mint itt (jó, idén csodával túljutottunk rajtunk, de szerintem már nagyjából a szintünkön vannak, és Neymarral át is léphetik ezt a szintet), még többet kereshet, ő lehet a 3. nagy CR és Messi mellett, egy jó szezonnal akár aranylabdás lehet.
Eltérő vélemények mindig találkoznak, szerintem még egy gyengébb Barcának is nagyobb esélye van a BL-re mint egy "bivaly" PSG-nek. Akik a kezdeti beruházás alkalmával odamentek a pénz miatt tették az fix és nem azért mert egy francia csapattal akartak nagyot alkotni, és onnan kiemelkedni, mint tette ezt Messi a Barcában vagy CR a reálban, MU-ban. A francia bajnokságban nem kell az ő szintjükön játszani, hogy kiemelkedő játékuk legyen attól az még kevés az aranylabdára. Akit Te leítrál az nekem Di Maria :)
A PSG-nek volt pár jó éve de szerintem ez most kezd megtörni, mert nagy játékos hacsak nem az utolsó években akarja megszedni magát, akkor nem megy oda, illetve ha nem olyan fiatal, hogy még ne tudjon érett fejjel dönteni.
A párharcunkat illetően nem voltak jobbak, ahogy én láttam nekünk nem volt játékunk, sem ellenük sem a Juve ellen idegenben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.18. 15:43:38

Azért nem fog elmenni, mert sehol nem fog nagyobb pénzt kapni, sportszakmai szempontból se sok jobb hely van, bár sztem az nem is érdekli. Túl jó termék ő a piacon, h eladja a klub.

Illetve kizártnak tartom, h bárki bele akar invesztálni ~400-450 millió eurót 4 évre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.18. 15:08:33

zknym írta:Azért nem hülye Neymar, hogy ilyen fiatalon inkább még több énzért is de egy játékos temetőbe menjen ahol pénzben úsznak és, ja nincs és, ennyi... :D
A klub oldaláról is butaság lenne, mire Messi elkezd fáradni pár év múlva amikor már nem a hátán viszi a csapatot akkorra Neymar szépen átveheti azt a szerepet amivel az ellen védőit lefoglalja és a sárgákat szórja a bíró (most még csak a szárnyait bontogatja, lesz ez még jobb is és szemtelenebb) :D
maradjon csak, a legrosszabb nyár lenne amióta barca-s vagyok ha elmenne Neymar és jönne helyette egy Verratti. :(
Nem biztos, hogy jelenleg kisebb esélye lenne a PSG-vel BL-t nyerni, Aranylabdára pedig lényegesen több. Mitől lenne játékostemető a PSG? Voltak akik odaigazoltak, nem jött be a kaland, és ez törést okozott karrierjükben, de az összes top csapatban vannak ilyenek, valahol lényegesen több is nálunk. De vannak olyanok is, akik ott tudtak szintet lépni.

Ha az egyéni érdekeit nézi, szerintem egyáltalán nem lenne butaság odaigazolnia. Itt még évekig másodhegedűs lesz valószínűleg Messi mögött, és ez a fizetésén is meg fog látszódni.

Ott ő lehet az elsőszámú sztár, ugyanúgy címeket nyerhet, mint itt (jó, idén csodával túljutottunk rajtunk, de szerintem már nagyjából a szintünkön vannak, és Neymarral át is léphetik ezt a szintet), még többet kereshet, ő lehet a 3. nagy CR és Messi mellett, egy jó szezonnal akár aranylabdás lehet.
Tromort77

2017.07.18. 15:01:57

B. Tamás írta:
Ezek sablon nyilatkozatok, amiből semmi sem derül ki. Épp ez a céljuk: hogy bármilyen szituáció esetén a klub a lehető legjobb pozícióból induljon.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy Neymar távozni akar. Csak azt, hogy a fenti nyilatkozatok és Neymar valódi szándékai között nincs összefüggés.
Hogy ez stratégia vagy nem, az más kérdés. De a főoldalon szereplő cikk akkor is félrevezető és a minimum az lenne, ha tartalmazná a klub álláspontját is az ügyben. Értem én, hogy a cikket alapul vevő újság és újságírók általában megbízhatóak, de ez nem igazolja, hogy ez valós lenne.

Jordi Mestre (VP): "Neymar will stay at Barcelona. It's 200 percent. I have read that (PSG) themselves have categorically denied it."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.18. 14:52:59

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A06F3F6

Szerintem nagyon úgy néz ki mint egy duzzogó kisfiú aki hisztizik amiért Messi árnyékában kell lennie... :lol:

Továbbra is tartom, hogy ha el akart volna menni akkor azt megtette volna a 2013-14-es szezon után, amikor kb halálhangulat volt a csapatban, és nem nyertünk semmit, ha menni akart volna szerintem akkor lépett volna, olyan indokkal hogy "nekem kupákat és sikereket ígértek, erre még helyem sincs"...

Ráadásul azóta beilleszkedett, a fix posztja is megvan, jóba van a csapattal, Messiékkel is, szóval részemről ez csak a szokásos pletykaáradat amit minden évben elővesznek.
PSG-ben meg az lenne a baj, hogy egyedül kéne megoldania elöl mindent.
Válasz küldése