Fifa, PES, FM

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.01. 12:05:34

Bob_Marley írta: És csak jelezném, hogy egy PC-ben még mindig sokkal több grafikai lehetőség van
Ez már magában baromság. Addig van lehetőség, ameddig valakinek bírja a pénztárcája. Hiába veszel most 200+ért gépet, 2 év múlva csak álmodsz olyan grafikáról amilyet konzolon látsz. Persze lehet hogy egy idő múlva szebb grafika lesz pcn mint mondjuk Xbox360on, de az még pár év, és arra úgyis jön a kövi generációs konzol, ami megint 5-6 évig jó lesz. Ennyi ideig hol jó egy PC?
Az olvasófejről meg annyit, hogy ha nem vandálkodsz vele, akkor semmi baja nem lesz. És ha te 2000 veszel olvasófejet a gépedbe akkor meg is érdemled.

Hogy egy kicsit a játékról is írjak: Millió patch jön ki napokon - heteken belül ami ilyen grafikai hibákat fogja javítani. A látványbeállításokat pedig te is biztos megtalálod.
A játékleírásról pedig konzolon vannak oktatóvideók, biztos pc-n is vannak hasonlók.

Amúgy az egészet nem kötekedésnek szántam, de 1-2 dolgot nem árt tisztázni...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.10.01. 11:28:18

Sziasztok!
Egy kérdés: Nekem nincs olyan tévém amire érdemes lenne konzolt venni. Viszont beújítottam egy elég profi gépem egy 24colos Full HD led monitorral. Utoljára a Fifa 08-cal játszottam, mert a régi gépemen az újabb részek nem mentek. Érdemes megvennem az új fifát? Élvezném? Nekem anno a 08 nagyon bejött. Rengeteget játszottam vele.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 11:01:04

DavidsNeD írta:A training módot az arénában lehet előhívni F1, F2 vagy F3-al, nememlékszem pontosan (alapbeállítás), de ott be lehet állítani rendesen h miket szeretnél gyakorolni.
Ez jó köszi, kipróbálom majd

szerk: Egy értelmes érvet hallottam, hogy miért nem fejlesztenek annyit PCre (mert sokkal kevesebben veszik meg PCre)!Ez színtiszta üzletpolitika, sajnos!De sajnos ki kell mondjam, hogy akkor ne 2000ft legyen a különbség ha pénzről van szó!Mert kb 2-3 ezerrel drágábba konzolra!De ez a jó öreg kapitalizmus
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 11:00:24

Fernando írta:Szerintem ez kb már 3 éve nem vitatéma. Konzol magason veri sportjátékokban a PC-t. Egyébként az, hogy Te nem jösz rá egy két dologra, hogy mit hogyan kell, az nem a játék hibája.
Luis Suarez arca, nem lehet váltani a félidei összefoglalóban a játék hibája! :lol: Amire meg nem jöttem még rá vállalom, de talán ha lenne leírás a játékban picit könnyebb is lenne+TRAINING MÓD!És csak jelezném, hogy egy PC-ben még mindig sokkal több grafikai lehetőség van!De látom magam ellen úszítottam a konzoloskat! :lol: És ha megtennéd akkor leírhatnád, hogy hol kell beállítani, hogy ne 2 cmről lássam a játékost hátulról a meccs előtti szituban az segítség, a többire rátudok jönni magamtól!És nem azzal kell vagdalkozni, hogy nem a játék hibája!HOGY NINCS NORMÁLIS leírás egy játékhoz az a játék készítők hibája!Most jött ki Next Gen rá, tök jó, hogy a konzolosok 3 éve ezzel a technikával nyomják, nekem új!PESben jelezném commandlist nevü fül és mindent leír....no comment!
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2010.10.01. 10:51:07

A training módot az arénában lehet előhívni F1, F2 vagy F3-al, nememlékszem pontosan (alapbeállítás), de ott be lehet állítani rendesen h miket szeretnél gyakorolni.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.01. 10:46:11

Szerintem ez kb már 3 éve nem vitatéma. Konzol magason veri sportjátékokban a PC-t. Egyébként az, hogy Te nem jösz rá egy két dologra, hogy mit hogyan kell, az nem a játék hibája.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 09:18:42

torrentkiller írta: Nem tudom mit várnak egyesek a PC-s verziótól. Az elmúlt években is elég tré volt a fifa gépre. És egyértelműen látszik, hogy nem is ez az első számú platform amire fejlesztik a játékot.
Ebben a közel 3 évben, mióta xboxon tolom, talán 2x játszottam gépen fifát, és mindig csak néztem, hogy miez? Mert ég és föld a különbség a 2 között. Nem csak a grafika, hanem az, hogy én már nem is nagyon tudnék bill-el játszani. Sokkal könnyebb kontrollerrel.
Ez egy örök konzol-PC vita!Szerintem ebbe felesleges belemmni!Valaki erre esküszikv alaki a másikra!Grafikában nem érzek semmi különbséget!Nekem minden full maxra van állítva a képélesség is minden 1280*1024-en!Konzolnak is van előnye PCnek is!Konzolon tönkre megy az olvasó fej vehetsz újat!Gépben meg 2ezerért veszel CD olvasót!Egyszer beruházol egy jó PCre és megy mindgen!Arra nincs keretem, hogy minden játékot megvegyek tök újonnan!Fifa-t NBA-t megszoktam venni, de nem vagyok álszent minden mást letöltök!Meg alapból én imádom a kalandjátékokat!Sbyeria, Fahrenheit és társai!Na egy point clicket hogy játszol konzollal sehogy!Az meg amit írtál szörnyű dolog, hogy PCre nem fejlesztenek annyit ez szörnyű!De amiket leírtam problémák, nem csak PC-n vannak......
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2010.10.01. 09:09:45

Bob_Marley írta:Na végre tegnap kihozta a postás a Fifa-t!Mint már egyszer írtam, vannak hiányérzeteim vele kapcsolatban (PEShez képest)!Nem értem miért nem lehet pl a félidei vagy meccsvégi összefoglalónál továbblépegetni az akciók között!És csak a gólokból van összefoglaló....hát ez elég gáz!A sima visszajátszásnál nem jöttem még rá, hogy kell forgatni a kamerát, na hát ez is gáz!Nincs benne Training mód, de ők úgy gondolták, hogy gyakorolni a meccs előtt a stadionban tudsz!Na már most ezzel nem is lenne probléma, ha nem 0,1 mm-ről látnám a játékosomat és ráadásul hátulról!Ezzel tényleg rájövök a helyes mozgásra.....k


en nem ismerem a pc-s fifät, ps-n nyomom, de az hogy 0,1 mmröl lätod a jätekost, az beällitäs kerdese. meg pedig egy olyasmie hogy nezet pro jätekban vagy mi az es ott kell ätällitani. nekem is ez volt a bajom elöször igy nem tudtam jätszani. ätällitod es märis normälisan nezed.
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.10.01. 08:47:47

Bob_Marley írta:Na végre tegnap kihozta a postás a Fifa-t!Mint már egyszer írtam, vannak hiányérzeteim vele kapcsolatban (PEShez képest)!Nem értem miért nem lehet pl a félidei vagy meccsvégi összefoglalónál továbblépegetni az akciók között!És csak a gólokból van összefoglaló....hát ez elég gáz!A sima visszajátszásnál nem jöttem még rá, hogy kell forgatni a kamerát, na hát ez is gáz!Nincs benne Training mód, de ők úgy gondolták, hogy gyakorolni a meccs előtt a stadionban tudsz!Na már most ezzel nem is lenne probléma, ha nem 0,1 mm-ről látnám a játékosomat és ráadásul hátulról!Ezzel tényleg rájövök a helyes mozgásra......Amúgy ha ott a stadion módnál (meccs előtti bohóckodás) nyomtok egy del-home-end-p down gomb közül valamelyiket (nem tudom melyik), akkor átvált szabadrúgásra, vagy tizenegyesre!Véletlenül benyomtam és így jöttem rá, mert erről is 0 leírás van a játékinfo menüben is!Ezek nagyon idegesítő dolgok ám!Leigazoltam pl Suarezt (Ajaxból), s hát gyerekek szörnyen néz ki!Komolyan én jobban hasonlítok a Pápára mint mint a Suareznek mondott figura Luis Suarezre!Thiago dettó!Hát hogy néz már ki?Pedig maxra van állítva a grafika, így nem értem, hogy ez mi?Oké persze nem lehet mindenki arcát megcsinálni, de könyörgöm azért Luís Suarez nem egy Pisont!Cselezni nem tudom hogy kell!Nem úgy mint régen, hogy shift+irány!És akkor lehetett biciklizni elhúzni!Most meg jobbra balra kell forgolódjak, hogy el tudjak szélen futni!S amíg nem érzed a mozgást egy anyahajóval is gyorsabban lehet megfordulni!Borzasztó nehéz megszokni a gyors sprintben történő megfordulásokat irányváltásokat!4 órát játszottam vele, a végére már profin sikerült 7-1el megszórni a Sevillát, de előtte voltak gondok rendesen!

A csere animációk nagyon egyhangúak, unalmasak!Ami még zavar, de biztos, hogy belejövök azok a beadás kapura fejelés kombó!Én alapból klasszikus 4-42ben játszok mindig, így a taktikát elsősorban a beadásokra fektettem, az ellenfél nagyon jól lezárja a területeket!Ez nagyon jó, viszont ha beadom, egyszerűen nem tudom befejelni!Nem azért mert elfejelik a védők, hanem mert egyszerűen olyan kancsalakat fejelnek 5 méterrel mellé, hogy borzasztó!Gondolom rá kell érezni, itt is valami trükkre, de baromi furcsa, hogy ütemben nyomom én az irányt is jónak vélem amit nyomok, s hát erre bedobás lesz szinte a fejesből!

Bocsánat, hogy ilyen kis regényt írtam, de kiöntöttem lelkemet!Úgy érzem ez volt az utolsó Fifa amit megvettem, jövőre már Pesbe ruházok be, mert ez a Konamihoz képest gyenge!
Nem tudom mit várnak egyesek a PC-s verziótól. Az elmúlt években is elég tré volt a fifa gépre. És egyértelműen látszik, hogy nem is ez az első számú platform amire fejlesztik a játékot.
Ebben a közel 3 évben, mióta xboxon tolom, talán 2x játszottam gépen fifát, és mindig csak néztem, hogy miez? Mert ég és föld a különbség a 2 között. Nem csak a grafika, hanem az, hogy én már nem is nagyon tudnék bill-el játszani. Sokkal könnyebb kontrollerrel.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.10.01. 08:30:22

Na végre tegnap kihozta a postás a Fifa-t!Mint már egyszer írtam, vannak hiányérzeteim vele kapcsolatban (PEShez képest)!Nem értem miért nem lehet pl a félidei vagy meccsvégi összefoglalónál továbblépegetni az akciók között!És csak a gólokból van összefoglaló....hát ez elég gáz!A sima visszajátszásnál nem jöttem még rá, hogy kell forgatni a kamerát, na hát ez is gáz!Nincs benne Training mód, de ők úgy gondolták, hogy gyakorolni a meccs előtt a stadionban tudsz!Na már most ezzel nem is lenne probléma, ha nem 0,1 mm-ről látnám a játékosomat és ráadásul hátulról!Ezzel tényleg rájövök a helyes mozgásra......Amúgy ha ott a stadion módnál (meccs előtti bohóckodás) nyomtok egy del-home-end-p down gomb közül valamelyiket (nem tudom melyik), akkor átvált szabadrúgásra, vagy tizenegyesre!Véletlenül benyomtam és így jöttem rá, mert erről is 0 leírás van a játékinfo menüben is!Ezek nagyon idegesítő dolgok ám!Leigazoltam pl Suarezt (Ajaxból), s hát gyerekek szörnyen néz ki!Komolyan én jobban hasonlítok a Pápára mint mint a Suareznek mondott figura Luis Suarezre!Thiago dettó!Hát hogy néz már ki?Pedig maxra van állítva a grafika, így nem értem, hogy ez mi?Oké persze nem lehet mindenki arcát megcsinálni, de könyörgöm azért Luís Suarez nem egy Pisont!Cselezni nem tudom hogy kell!Nem úgy mint régen, hogy shift+irány!És akkor lehetett biciklizni elhúzni!Most meg jobbra balra kell forgolódjak, hogy el tudjak szélen futni!S amíg nem érzed a mozgást egy anyahajóval is gyorsabban lehet megfordulni!Borzasztó nehéz megszokni a gyors sprintben történő megfordulásokat irányváltásokat!4 órát játszottam vele, a végére már profin sikerült 7-1el megszórni a Sevillát, de előtte voltak gondok rendesen!

A pozitívum, hogy maga a meccs hangulat nagyon jó!A stadionba bemondanak cseréket, gólszerzőket, a hangulat ott van!A kommentátorok szintén nagyon jók!Sancho Panza meg Don Quijote!Az a baj, hogy tényleg nem tudok több jót írni, mert a 3 legfontosabb dologban (irányítás hangulat, grafika) 2ben bukó a játék!
A csere animációk nagyon egyhangúak, unalmasak!Ami még zavar, de biztos, hogy belejövök azok a beadás kapura fejelés kombó!Én alapból klasszikus 4-42ben játszok mindig, így a taktikát elsősorban a beadásokra fektettem, az ellenfél nagyon jól lezárja a területeket!Ez nagyon jó, viszont ha beadom, egyszerűen nem tudom befejelni!Nem azért mert elfejelik a védők, hanem mert egyszerűen olyan kancsalakat fejelnek 5 méterrel mellé, hogy borzasztó!Gondolom rá kell érezni, itt is valami trükkre, de baromi furcsa, hogy ütemben nyomom én az irányt is jónak vélem amit nyomok, s hát erre bedobás lesz szinte a fejesből!

Bocsánat, hogy ilyen kis regényt írtam, de kiöntöttem lelkemet!Úgy érzem ez volt az utolsó Fifa amit megvettem, jövőre már Pesbe ruházok be, mert ez a Konamihoz képest gyenge!

Jah és amire rájöttem, s valaki kérdezte:

Taktikai gombok:
Delete vagy p don gombbal lehet a csapat mentalitást állítani!Valamelyiket megnyomjátok kis ablak felugrik és delete-l védekezőbb p downnal támadóbbat lehet állítani a csúszkán!

Home gomb megnyomásával lehet a támadást taktikai abalkot behozni majd a del-home-pdown-end gombokkal lehet kiválasztani!Azt ne kérdezze senki melyik melyiket takarja, mert lövésem sincs!Addig szoktam variálni míg nem lesz jó
Úgyanígy működik a védekezési taktika, csak ott az end gombot kell először megnyomni, amivel beugrik a védekezési taktika ablak, s szintén a home-del-end-pdown gombbal lehet váltogatni!
Remélem érthető
Na ezektől függetlenül jó szórakozást mindenkinek, s ha valaki tudna abban segíteni, hogy valójában, hogy kell cselezni azt megköszönném!Én billel játszok, s eszem ágában sincs Joystickot venniAzzal nem tudok játszani!98 óta fifázok megszoktam az a-s-d-w kombót!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.10.01. 06:28:39

BraunA írta:Nem lettem okosabb... :?
Annyi a lényeg,h Shader Model 3.0 támogatás nincs a vidikaridba,ezért nem megy....

Más: Tegnap este megérkezett az XBOXom :D :D Még CD-ket kell beszerezzek,szerintem ez már a mai nap folyamán meglesz,utána kenjük a FIFÁ-t :D :D Addig megpróbálom esetleg a demot megnézni,ha lejön....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.30. 19:53:48

na tolom :D De van egy kis gond,nem akad ck néha picit de turheto,nos a baj az hogy mikor elkezdem a meccset mintha lassan mozognának a játékosok :? (olyan,mintha lassitott felvétel lenne :? )Valaki tud segiteni?
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.09.30. 19:29:09

Enrique21 írta:Köszi mindenkinek a választ!
Megy a kukába a játék...
Gondolom akkor a PES-t se várjam..
Annak kisebb a gépigénye (az egyik legmegbizhatóbb oldalról néztem).
Hátha az megy.
Kép
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.09.30. 19:24:07

sjd írta:
BraunA írta:Hali,
nem vagyok képben videókártya ügyben, ez mit jelent, -fogok tudni játszani vagy sem :) : Radeon X300/X550/X1050
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/

amúgy:
" Must support Shader Model 3.0 or above. (NVIDIA GeForce 6800 or greater, ATI Radeon X1600 or greater - Please note that NVIDIA GeForce 7300,8100,8200,8300 and 9300, ATI Radeon HD3200 and HD4350 and Intel / S3 integrated chipsets are below minimum system requirements )"

(és itt a válasz h miért nem fut nvidia 7300zal)

Nem lettem okosabb... :?
Barca més que un club
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2010.09.30. 19:19:33

Köszi mindenkinek a választ!
Megy a kukába a játék...
Gondolom akkor a PES-t se várjam..
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.30. 18:47:19

BraunA írta:Hali,
nem vagyok képben videókártya ügyben, ez mit jelent, -fogok tudni játszani vagy sem :) : Radeon X300/X550/X1050
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/

amúgy:
" Must support Shader Model 3.0 or above. (NVIDIA GeForce 6800 or greater, ATI Radeon X1600 or greater - Please note that NVIDIA GeForce 7300,8100,8200,8300 and 9300, ATI Radeon HD3200 and HD4350 and Intel / S3 integrated chipsets are below minimum system requirements )"

(és itt a válasz h miért nem fut nvidia 7300zal)
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.09.30. 18:41:01

Hali,
nem vagyok képben videókártya ügyben, ez mit jelent, -fogok tudni játszani vagy sem :) : Radeon X300/X550/X1050
Barca més que un club
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.09.30. 18:04:56

Enrique21 írta:
Perrero írta:
Enrique21 írta:Mikor elkezdődne a meccs,akkor sötét lesz a kép,és csak hang van..
Dobjam a kukába a gémet mert [auto_cenzúra] a gépem,vagy meg lehet buherálni valahogy?
videokártyadriver frissítés :?:
1.Nem tudom,hogy kell azt? :oops:
2. NVIDIA GeForce 7300 GT videókártyám van.Kevés hozzá?
(eddig mindegyik fifa simán ment..)
1 Az ajánlott vidikari 8800GT.Amit kétlek,mert ha kevés lenne a vidikari akk már a menüt sem jelenítené meg, sőt el se indítaná

2 Ha elég a videókártyád hozzá de a feketeség jelentkezik és csak a menü után akkor valószínűleg amit már írtam a túlmelegedés az oka ami azt jelenti h terhelés alatt túlmelegszik és mivel a gép védi magát így letiltja a vidikarit h ne éghessen le.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.09.30. 17:47:25

blaugrana!? írta:azt szeretném megkérdezni hogy az irányításnál nem lehet -e kombinálni pl a cselezést ?? hogy shift + le meg ienek?
De.Én úgy kombinálom hogy az LT a shift, az RB a C ezeket pedig a jobb analóg karra beállított 1,2,3,4-el kombinálom
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
blaugrana!?
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26. 22:15:29
Tartózkodási hely: egy messi messi galaxisba :P

2010.09.30. 17:28:04

azt szeretném megkérdezni hogy az irányításnál nem lehet -e kombinálni pl a cselezést ?? hogy shift + le meg ienek?
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.30. 17:09:12

Enrique21 írta: 2. NVIDIA GeForce 7300 GT videókártyám van.Kevés hozzá?
kevés
valahol a 7000es széria végén kezdődik a minimum (vagy az is lehet 8800GT)
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2010.09.30. 17:01:10

Perrero írta:
Enrique21 írta:Mikor elkezdődne a meccs,akkor sötét lesz a kép,és csak hang van..
Dobjam a kukába a gémet mert [auto_cenzúra] a gépem,vagy meg lehet buherálni valahogy?
videokártyadriver frissítés :?:
1.Nem tudom,hogy kell azt? :oops:
2. NVIDIA GeForce 7300 GT videókártyám van.Kevés hozzá?
(eddig mindegyik fifa simán ment..)
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.09.30. 15:41:17

Valaki nem tudja hogy lelehet már tölteni magyarul a fifát? Ha tudtok dobhatnátok linket :wink: THX
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.09.30. 15:39:54

Hol lehet beallitani a felbontast?Sehol se talalom.... :?

szerk:megvan!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2010.09.30. 15:42:03-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.30. 15:39:51

A maneger részben történt valami pozitív változás vagy az maradt a szokásos?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése