Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.14. 21:26:10

Megint összeszedtem egy jó csapatot, és valószínűleg ismét a középmezőnyre lesz elég. :D Nem jövök rá, mi a titok. Védelmet megpróbáltam az alapján, hogy nagy esély legyen a clean-sheetre, asszisztkirályok a kp-ra, csatároknak meg egy biztos lábút, és egyet, akiben bízok, hogy végre robbant.

Persze valószínűleg jobban jártam volna három gólzsákkal, meg pár átlagos játékossal. :)

Nekem leginkább az a bajom, hogy ha valakit ki akarok cserélni, akkor jó eséllyel borul minden, tehát át kellene szerveznem az egész csapatot, aztán hamar elmegy a kedvem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.14. 20:58:22

Na hétvégén kezdődik a PL, kicsit átnyálaztam a szabályokat, jó hülyeség, hogy gyakorlatilag csak a kezdő 11ed számít :? Automatikusan becserél a gép ha valaki nem játszott a megadott kezdőd közül, így gyakorlatilag eltiltás, sérülés stb miatt kimaradhat valaki, de a cserék jelentősége eléggé minimális :? Kár érte, Eb-ben egyik legjobb pont ez volt, hogy kiegyensúlyozott csapatot kellett összehozni, na mindegy.

Így a csapatom:
Krul-Cerny
Shwacross-Coloccini-Walker-Barnett-Kompany
Toure-Britton-Dyer-Nolan-Allen
Aguero-Suarez-Rooney
Kiemelve a kezdő.

Meglássuk :D
Taktikailag inkább a középpályára kellett volna erősíteni, de eléggé kiestem a PL-ből sajnos miután nem látom a meccseket :? Így a "biztos" top 3 csatár előre aztán hadd szóljon elvet követtem.Pedig ugye kp-n nagyobb a sansz az assistra illetve jár plusz pont a gólnélküli meccsek után, illetve 5 pont egy gól.De majd kialakul ez, van 38 forduló :lol:

Mindenkinek sok sikert, győzzön a legjobb, vagyis ne Game :P :lol:
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.14. 20:39:31

Úgy látom, jön a nép, legalábbis a PL-esre, csak így tovább! :D
Itt van mindkettő már sokadjára.

PL:
http://fantasy.premierleague.com
A kód: 100083-57731

La Liga:
http://www.uk.laliga.fantasysports.yahoo.com/
Group ID#: 641
Group Password: eurobarca
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.12. 12:29:17

Mathews, MoJo nem lesz jó valszeg, én benéztem Austinnal, a többi játékosom amúgy is rossz Rodgerst leszámítva, szóval hurrá :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.12. 11:57:37

Xzibit25 írta:Azt szeretném kérdezni h ti nba-s fantasy játékkal hol játszotok?
előre is köszi
yahoo

Majd lassan, nagyon lassan ellehet kezdeni írogatni a neveket, meg ami fontos a szabályokat összehozni :D

Illetve legyen-e 2 liga ?? Keeper liga? stb

De NFL-ből tanulva lehetőleg draft akkor legyen mikor nagyjából 1-2 előszezon meccs lement :D Október 30-án indul hivatalosan a szezon, előtte mondjuk 1 max 2 héttel lehetne szerintem a draft.
Úgyhogy azért van idő bőven.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2012.08.12. 11:53:36

Azt szeretném kérdezni h ti nba-s fantasy játékkal hol játszotok?
előre is köszi
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.10. 13:28:27

Cumbee írta:
Eazzy írta:Elkezdődtek a preseason meccsek!
Ryan Matthews rögtön kulccsonttörést is szenvedett, 4-6 hét kihagyás jön neki, nem biztos, hogy 100%-os lesz a szezonkezdetre...(ugyi milyen jó, hogy ilyen hamar draftoltunk? :D )
Én már draft előtt szóltam, hogy mindenért te leszel a hibás. Akkor most kezdjük is: rohadj el Eazzy!! :D:D
Amúgy viccet félre téve tök jó, hogy volt 1 jó és 3 [auto_cenzúra] futóm. Most van egy sérült és 3 [auto_cenzúra] futóm.:D:D:D
Nem azért, de én voltam az egyetlen, aki mondta, hogy bármikor jó neki a draft, mindenki más meg már le akarta tudni hamar. Slither ugye amcsiban nyomja már gondolom. Szóval nah, ez nem az én hibám :D
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2012.08.10. 13:23:38

Eazzy írta:Elkezdődtek a preseason meccsek!
Ryan Matthews rögtön kulccsonttörést is szenvedett, 4-6 hét kihagyás jön neki, nem biztos, hogy 100%-os lesz a szezonkezdetre...(ugyi milyen jó, hogy ilyen hamar draftoltunk? :D )
Én már draft előtt szóltam, hogy mindenért te leszel a hibás. Akkor most kezdjük is: rohadj el Eazzy!! :D:D
Amúgy viccet félre téve tök jó, hogy volt 1 jó és 3 [auto_cenzúra] futóm. Most van egy sérült és 3 [auto_cenzúra] futóm.:D:D:D
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.10. 12:52:47

Elkezdődtek a preseason meccsek!
Ryan Matthews rögtön kulccsonttörést is szenvedett, 4-6 hét kihagyás jön neki, nem biztos, hogy 100%-os lesz a szezonkezdetre...(ugyi milyen jó, hogy ilyen hamar draftoltunk? :D )
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.08.08. 09:18:17

Slither írta:
mademan írta:picit leült a fórum! úgy látom a draftnak már nincs hatása, tradelni meg korai! szval gondolom mindenki a traning camp jelentéseket olvassa
8)
Majd megnézek élőben egy pre-season meccset itt NY-ban, aztán majd belevetem magam a dologba. :D
Majd küldhetsz ilyen videórészleteket, ahogy spanolsz a fantasy csapatod sztárjaival :D Vagy csinálhatnál te is egy Shiva Bowl Shufflet:
https://www.youtube.com/watch?v=6FEYDKzMNXo
:D
(aki nem tudja mi ez, az nézze a The League című sorozatot, de egyébként is kötelező mindenkinek :D )
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.08.08. 00:50:35

mademan írta:picit leült a fórum! úgy látom a draftnak már nincs hatása, tradelni meg korai! szval gondolom mindenki a traning camp jelentéseket olvassa
8)
Majd megnézek élőben egy pre-season meccset itt NY-ban, aztán majd belevetem magam a dologba. :D
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.08.04. 18:21:56

picit leült a fórum! úgy látom a draftnak már nincs hatása, tradelni meg korai! szval gondolom mindenki a traning camp jelentéseket olvassa
8)
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.31. 18:45:51

Game90 írta:Van olyan idióta, aki behúzza Messi-t? A fél átigazolási keret elmegy rá, a többiek meg max. ilyen JdS-félék lehetnek.

GT!
Most mennyien vannak ebben a ligában?
1. Tavaly én megvettem Messikét, de akkor csak 33 volt szezon elején, aztán fel is ment 50-re kb. :D Most nem hiszem, hogy megérné, én megpróbáltam, de - ahogy mondod - csak megyekettes szintű foskatonákkal tudtam teletömni a csapatot, úgyhogy maradtam az előző verziónál, amiben eddig Navas meg Falcao az allstar. :lol:
2. Az érdeklődés egyelőre igen csekély (legnagyobb sajnálatomra), eddig csak hárman vagyunk. Hát igen, mindenki fél tőlem, illetve nemzetközileg is elismert tekintélyű csapatomtól. :twisted:
Ennek ellenére jó lenne, ha jönnétek!

Belinkelem még egyszer, hátha más is kedvet kap hozzá:
http://www.uk.laliga.fantasysports.yahoo.com/
Group ID#: 641
Group Password: eurobarca

És a PL-es:
http://www.fantasy.premierleague.com
A kód: 100083-57731
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.31. 18:34:23

Game90 írta:
Van olyan idióta, aki behúzza Messi-t? A fél átigazolási keret elmegy rá, a többiek meg max. ilyen JdS-félék lehetnek.
Legelőször betettem Messit és Ronaldot, aztán mást senkit sem tudtam. Elég nehéz csapatot összerakni, eddig nekem nem is jött össze.

Blue Mountain State csapat a Bobé? PL-ben?
PL-be viszont jöhetnének még páran, tavaly asszem 20 körül voltunk, persze tudom, van még idő.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.31. 18:00:21

kanty írta: La Ligaról valaki írhatna pár szót (olvassak utána, de jelenleg lusta vagyok), bepillantottam volt, de nem igazán tetszik. Viszont ha többen összejövünk, akkor megyek oda is (nyerni).
Valahogy így vagyok én is :)

Van olyan idióta, aki behúzza Messi-t? A fél átigazolási keret elmegy rá, a többiek meg max. ilyen JdS-félék lehetnek.

GT!
Most mennyien vannak ebben a ligában?
Bob_Marley írta: Nálam alap Game előtt kell végezni (egyszersmind ez bajnoki címre is feljogosíthatna :D miután ő az első számú kiemelt a tavyliból kiindulva).
Gareth Tello írta: szerk.: A célom, hogy megelőzzelek téged, Kantyt, Game-t, meg VEB-et, ha méltóztat egyáltalán regelni. :lol:
kanty írta: Célom megverni Téged és Csabit. :mrgreen:
Már most látom, hogy fincsi lesz ez az idény :P Bob-bal már-már vérre menő küzdelmet vívunk, hogy melyikünk tudja megelőzni a másikat :D

CFirpo, ha olvasod a topikot, akkor te is jöhetnél, tavaly elég jól nyomtad :wink:

A taktikám már megvan, hasonló a tavalyihoz, viszont nagy gondban vagyok a csapatom összeállításával, csak 4-5 ember tuti. Ja, az egyik játékosomban nagyon bízok, sokat várok tőle, őt semmi pénzért nem tenném ki.
Bob_Marley írta: Captain Kobe fontos clutch szituációban miután jól jött ki egy screenből, fadeawayel megpróbálkozott, de faultolták közben, amit a sporik nem vettek észre, viszont a dobás után Bnyum vissza putbackelte így a Lakers must win szituációban diadalmaskodott, pedig Bryant low FG-s volt egész este, de szerencséjükre mint a példa is mutatja sok second chance pontot értek el.
:lol:
A "bereachelni" és az "elchokerkedte" hunglish kifejezések nagy kedvencek nálam is :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 20:37:09

Azok hakni ligák voltak nem fantasy :mrgreen:

Megnéztem a La Ligásat, hát az azért elég komoly, van 100 egységed ugyanúgy, sima 11 játékost kell felállíts, de irgalmatlan drága minden játékos :D
Legdrágább akit kiválasztottam Filipe 13,73al....És nem tudok 11embert kiállítani kellene még 2 csatár meg egy kp, szóval ennek neki kell feküdni és kiokoskodni :D

Ja és nem Sanyi :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.30. 20:35:23

kanty írta:La Ligaról valaki írhatna pár szót (olvassak utána, de jelenleg lusta vagyok), bepillantottam volt, de nem igazán tetszik. Viszont ha többen összejövünk, akkor megyek oda is (nyerni).
Annyiban más, mint a PL-es, hogy 100-ból csak 11 embert kell összehozni, viszont így drágábbak a jó játékosok, pl. Messi 47.01 jelenleg. :D
A pontszámítás részletesebb, ez az, amiben szerintem jobb a PL-esnél. Én is lusta vagyok, így nem fogom leírni az egészet, itt a link hozzá: http://uk.laliga.fantasysports.yahoo.com/football/rules. A lényeg az, hogy - kis túlzással - nem csak a gól-gólpassz-clean sheet trióért jár pont. Viszont az nem optimális szvsz, hogy egy csatár ugyanannyi pontot kap egy rúgott gólért, mint egy védő.
Jöhetsz, de úgyis én nyerek. :lol:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.30. 20:29:21

Bob_Marley írta:Először is Game volt a bajnok ez neki szólt, de kanty meg már Nostradamus :D Előbb nyeri meg Novák Laci a 100 méteres síkfutást Olimpián, mintsem kanty fantasy ligát nyerjen :mrgreen: Nem vagyok nagyképű, csak realista :P :lol: (értsük a vicceket :D)
Mintha kanty már nyert volna egy-két fantasy ligát a tavasszal. :-s :P
Novák Lacinak nincs ideje ilyen semmiségekre, mint Olimpia.
Egy klasszikust idézek:"Nem vagyok nagyképű, de a top 1 fantasy játékosok között ott vagyok."

La Ligaról valaki írhatna pár szót (olvassak utána, de jelenleg lusta vagyok), bepillantottam volt, de nem igazán tetszik. Viszont ha többen összejövünk, akkor megyek oda is (nyerni).
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.30. 20:26:10

Bob_Marley írta:La Liga nem lesZ????Az talán jobban menne, ott jobban ismerem az embereket :P (már előre magyarázkodok :mrgreen: )
De lesz, Sanyi. :D
http://uk.laliga.fantasysports.yahoo.com/football
Group ID#: 641
Group Password: eurobarca

szerk.: Ja, itt van az én PL-es csapatom, bár ez még korántsem a végleges:
Krul, Cerny
Evra, Kompany, Walker, Mariappa, Barnett
Hazard, Dyer, Kagawa, Bale, Britton
Ba, Agüero, Pogrebnyak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2012.07.30. 20:30:31-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 20:20:33

Először is Game volt a bajnok ez neki szólt, de kanty meg már Nostradamus :D Előbb nyeri meg Novák Laci a 100 méteres síkfutást Olimpián, mintsem kanty fantasy ligát nyerjen :mrgreen: Nem vagyok nagyképű, csak realista :P :lol: (értsük a vicceket :D)

Köszönöm valóban számolni nem tudok, s ez volt a gond.Coloccinit akartam betuszkolni de vele 4 szarka lett volna.

Nálam alap Game előtt kell végezni (egyszersmind ez bajnoki címre is feljogosíthatna :D miután ő az első számú kiemelt a tavyliból kiindulva).
Bár igazából mindenkinek az a célja engem megelőzzön :mrgreen: Ami funky, én majd leszek utolsó, aztán majd megnyeri valaki surranó pályán.

La Liga nem lesZ????Az talán jobban menne, ott jobban ismerem az embereket :P (már előre magyarázkodok :mrgreen: )

szerk: Nem Tóth Sándor vagyok :D Csak azt szoktam ilyen kitöltögetésnél megadni :D Balázsnak hívnak :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.07.30. 20:27:39-kor.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.30. 20:13:58

Bob_Marley írta:Bent vagyok én is :D
Majd röviden szabályok mik??Gondolom hasonló mint az EB játék, de lusta vagyok megnézni, úgyhogy majd a bajnok ha lenne pár perce írja le wuzzup :D

Csapatom:
Krul-Szczesny
Shawcross-Kompany-Walker-Koscielny-Williams
Yaya Toure-Britton-Silva-Sinclair-Cabaye
Ba-Suarez-Pogrebnyak

Amúgy miért van az, hogy 3 Newcastle játékost nem engedett választani, de 3 cityt igen??? :D
Krul, Cabaye, Ba, ez három Newcastle-játékos, nem? :D
Különben nekem is szokott hülyülni néha, múltkor pölö City-mezben mutatta a kezdőben Kagawát. :lol:

Ami a szabályokat illeti, a pontozás hasonló az Eb-fantasyéhoz:
1-60 perc játék: 1 pont
60-90 perc játék: 2
Gól: védő és kapus (:D) 6, középpályás 5, csatár 4
Gólpassz: 3
Clean sheet: védő és kapus 4, középpályás 1
Sárga és piros lapért, öngólért, kihagyott tizenegyesért jár mínuszpont.
A cséká pontja duplázódik, ha nem játszik, automatikusan a vice-captain pontjai duplázódnak, ha ő sem játszik, az a szívás kategória. :D
Az első kör után fordulónként egy free transfer van.
Wildcardot kétszer lehet használni a szezonban, ez is volt az Eb-fantasyban.

Nagyjából ezek a fontosabbak, ha többre vagy kíváncsi, és elröppen a lustaság is: http://fantasy.premierleague.com/rules/

Végre megtudtam a keresztneved, már ha nem kamu, ott a bajnokságban a csapatneved mellett. :lol: Ezentúl hívhatlak úgy? :twisted:

Egész jó csapatot draftoltál különben. :D

szerk.: A célom, hogy megelőzzelek téged, Kantyt, Game-t, meg VEB-et, ha méltóztat egyáltalán regelni. :lol:
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2012.07.30. 20:05:51

Xanthor írta: Vannak bizonyos játékosok (a top játékosok) mindenkinél akiket nem tudsz cutolni, hogy ne lehessen lecserélni a csapaotot teljesen, a váza maradjon meg. Ezt a listát a Players :arrow: Can't cut list alatt tudod megnézni.
ezen lehet változtatni ugye, mert ha nem akkor Kenny Britt a nyakamon marad...
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.30. 20:05:04

Bob_Marley írta: ...a bajnok ha lenne pár perce írja le wuzzup :D
Köszi, hogy megelőlegezed nekem a bajnoki címet, ezért egy percre elfelejtem, hogy Boston és Djokovic fan vagy.

Most megvan a csapatod, minden héten szabadon egyet cserélhetsz, ha többet akarsz változtatni, akkor pontokat vonnak le. Egy csapatból csak 3 játékost lehet változtatni. Kérdésedre konkrétan válaszolni nem tudok, talán két csapatból nem szabad 3-3 játékost választani. Pontozásnál a csk pontjai asszem megkétszereződnek, de az biztos, hogy a csk többet hoz.
Különösebben nem nagy cucc a játék, hetente egyszer bőven elég ránézni, max. a sérültekre kell figyelni, ha van, akkor azt ki kell cserélni valakivel a padról.
Taktikámat nem árulom el, de tavaly azért egy-két dolog megfigyelhető volt.
Célom megverni Téged és Csabit. :mrgreen: Ha a bajnoki cím is összejön az csak hab a tortán. :D
Nem nagyképű vagyok, csak magabiztos. 8)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 19:31:33

Game90 írta:
Gareth Tello írta: PL:
http://www.fantasy.premierleague.com
A kód: 100083-57731
Beléptem én is, de elsőre annyira szánalmas csapatot sikerült összeállítanom, hogy szerintem csak 4-5 fog megmaradni a rajtig. Egyébként a tavalyi kedvenceim közül párnak sajnos megemelkedtek az értékei és így felborult minden :?

GK: Szczesny, Cerny
Def: Kompany, Lescott, Walker, Koscielny, Simpson
Mid: Hazard, Ben Arfa, Sinclair, Moses, Britton
F: Demba Cissé, Welbeck, Graham
Bent vagyok én is :D
Majd röviden szabályok mik??Gondolom hasonló mint az EB játék, de lusta vagyok megnézni, úgyhogy majd a bajnok ha lenne pár perce írja le wuzzup :D

Csapatom:
Krul-Szczesny
Shawcross-Kompany-Walker-Koscielny-Williams
Yaya Toure-Britton-Silva-Sinclair-Cabaye
Ba-Suarez-Pogrebnyak

Amúgy miért van az, hogy 3 Newcastle játékost nem engedett választani, de 3 cityt igen??? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.07.30. 16:57:18

Bob_Marley írta:Ez egy kitalált mondat volt részemről :D Érzékeltetve, hogy érthető persze, csak fura ilyet így összeolvasni ennyire eltúlozva s legfőképpen mikor az angol kifejezés van magyar ragozásban.Putbcakelte :D Én szerintem ennyit nem szoktam így összeírni, de pl látod te is elchokerkedte-t akartál írni :D Mennyire hülyén hangzik már.

Na de nyelvtan óra :D Csak a bereachelni 15ikre is olvasni bántotta a szememet. :D
Tény :D
Válasz küldése