Fantasy sport játékok

Játékok, Hattrick, Fantasy sportok
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.14. 16:55:16

kanty írta:Bár húztad volna, akkor Jennigset. 8)
Fantasy pályafutásom legjobb döntése volt, hogy Harden-t vittem Jennings helyett :D
Bob_Marley írta:Kedvencem Drummond választás Game-től:
. Drummond: tőle nem várok olyan sokat, de utolsó körben nem volt már sokkal jobb.
Végig magyaráztam neki, hogy az egyik kedvencem az osztályból és szeretném húzni, erre ő húzta be és tol hozzá egy ilyen szöveget......:D
:lol: :mrgreen:
Ő is tisztában van ezzel, úgyhogy nem fog ezen megsértődni, legalábbis remélem.
Természetesen nem sértődök meg, de azért írnék pár dologhoz :D
Hardent behúzza, elcserélik és nem hatodik ember többé.
Miután hosszabbítottak Ibaka-val, várható volt, hogy Harden-t nem tudják majd megtartani.
Holiday nála van, makk egészséges, elcseréli azóta folyamatosan sérült.
Illetve George is nálam volt, aki kihagyott majdnem egy teljes szezont...
Jelzésértékűen pl Davis, aki a legjobb fantasy játékosnak van titulálva 64-67-68 meccset tolt eddig.
Ez ne az én hibám legyen már, hogy Davis ennyit sérült :D Várható volt, hogy sérülékeny lesz, alapból magasember ill. az egyetemen is sok meccset kihagyott.
Oké Love meg az első évében hagyott ki Game csapatában, de azért nem ugyanaz.
És mielőtt mindenki elhinné, hogy én vagyok a legszerencsésebb ember a Földön, akit nem ér semmilyen balszerencse fantasy-ben...Kevin Love! :D
1. Első szezonban 18 meccs.
2. Második szezonban, ha jól emlékszem, pont a fantasy döntőre sérült le.
3. A Cavs trade-ből is elég rosszul jöttem ki, a 26/12/4-es, kb. top 5-ös fantasy játékosom gyakorlatilag meghalt :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.14. 10:53:49

Slither írta:A masik ligaban kevesen vagyunk es nincs igazan aki foglalkozna vele, ezert sztem hanyagoljuk.
Sajnálom, mert abban a ligában kezdődött minden. Az volt az első közös játékunk. És az volt amit 1x meg is nyertem. :mrgreen:
De valóban fölöslegesnek találom én is. Viszont én nem törölném, hanem ha lehet ilyet, jegelném. Ki tudja mit hoz a jövő, hátha kitalálunk megint valami érdekességet mint 1 éve. 8)

Más! Én is szoktam nézegetni amiket írtam/írtunk. Meglepő és mulatságos sokszor. :mrgreen: Bár Gasol teljesítményén még mindig hízik a májam. Mindenki "leugatott" aztán bejött a megérzésem. Most is van hasonló megérzésem, hár, hogy idén nincsen értelmes draftpickem. :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.14. 07:12:47

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Posztonként nyomtuk snake draftal, ugye én 4.-ként választottam egy PG-t majd egy SG-t stb.Én hoztam ezt a szabályt......valahogy ki kellett buliznom hogy HARDEN hozzám kerüljön. :mrgreen:
Komoly :mrgreen:
Az. :mrgreen: Ez a liga tényleg csak a szórakozásról/szórakoztatásról szól, kevés létszám, csak sztárokkal nyomjuk, és a statokat sem vittük túlzásba, PTS, REB, AST. :mrgreen: :mrgreen:
Bob_Marley írta:szerk: elolvastam és ugyanúgy van mint ESPN-n, király. Tehát ha valakinek felépült az ember, addig semmilyen mozgást nem tud megtenni amíg nem tette aktív keretbe.
Srácok, ha pl. ROSE megsérül és lerakom IL listára majd felveszem helyette pl. Rubio-t és 2 hét után ROSE felépül akkor Rubio-t vagy mást is kirakhatok a keretemből?Remélem érthető voltam.KÖSZI. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.14. 05:32:10

Én is elolvastam mit írtál, hát azért megjegyezném, hogy a bőség zavara lehetne nálad is. Nem olvastam tovább, hogy mi történt, de olyan embereid lehetnének most, hogy Millsap, a gyengécske ( :D ) Vucevic, Bosh, Thompson.

Nekem már ez a draft is "szégyen" volt az elejéről....A NY-i "dagadt" elsőnek plusz Griffin az oké. Utána Bargnani és Ellis. :D Deng ötödiknek és Stoudemire hatodiknak. Lopez-Stuckey-Ariza viszont kompenzált abban az évben. Marvin Williamsben három éve még nagyon bíztam és Ariza-ban is, utóbbi jött be. Tizenkettedikben Waiters akkor nagy király volt és Ross-ban már akkor is bíztam. :D

Kedvencem Drummond választás Game-től:
. Drummond: tőle nem várok olyan sokat, de utolsó körben nem volt már sokkal jobb.
Végig magyaráztam neki, hogy az egyik kedvencem az osztályból és szeretném húzni, erre ő húzta be és tol hozzá egy ilyen szöveget......:D Jelzem idénre Myles Turner a kedvencem, s ebben az Indyben jó lehet magas posztra. Hill-Mahinmi-Allen-Turner négyesből egyértelműen ő a legjobb. Egyetemen per40 mutatóban 18 pont 12 pattanó és majdnem 5 blokk volt az átlaga.....Mahinmi-t tolják de szezon közben kifogja magának harcolni a kezdőt szerintem és 25-30 perc játéklehetőséget. Nekem Turner nagyon szimpatikus.

És hogy miért akadtak mindig gondok tárgyalásügyileg kantyval. :D Lemegy a draft a kilencedik körben húzott Lou Williamsért érdeklődök majd kéri a negyedik körben húzott Ellist. Azért körökben fejezem ezt ki, mert az akkori értéket valamennyire belehet így lőni. De hozzáteszem ma is ezt küldenéd nekem vissza, hogy Lou Williamsért adjam oda Ellist. :D

Chalmersre emlékszem, hogy nagy csata volt és arra is hogy Parsons nem volt elég. Persze abban az évben újonc volt, de sokkal jobb számokat hozott mint Chalmers. FA-ról kukáztam be. :D Meg Beal-t is nem egyszer felvettem aztán mindig kitettem és meg is szívtam vele.

Jó volt visszaolvasgatni, érdekes dolgok voltak drafton.

És hogy Game miért is nyer. Hardent behúzza, elcserélik és nem hatodik ember többé. Holiday nála van, makk egészséges, elcseréli azóta folyamatosan sérült. Lillalrd 3 év alatt nem hagyott ki meccset. Smith elkerül NY-ból és kezdő és dobálja a tripláit. Wiggins is természetesen nála kezdett el jól játszani. :D Gallinari az utolsó másodpercben löki tovább egy extra-extra meccsen. Hollis Thompson az egyik legjobb teljesítményét akkor hozza mikor neki amúgy nagyon kell. Anthony legyél átkozott Morrow behajít annyi triplát egy hét alatt mint előtte 1 hónap alatt...Én ezeket mindig felhozom neki, egyszer véget fog érni ez a sorozat. Nyilván, hogy itt az ember rohadtul rá van utalva kívülálló dolgokra és nem saját maga irányítja a "szerencséjét", Game kezét viszont az égiek baromira fogják. :D Ő is tisztában van ezzel, úgyhogy nem fog ezen megsértődni, legalábbis remélem. Van szerencséje és sokszor több mint másnak, de azért nyilván nem emiatt nyer mindig, de ez is közrejátszik. Azért megnézném mit alkotna ha teszem azt Lillard-Harden csücsülne 1 hónapot. Jelzésértékűen pl Davis, aki a legjobb fantasy játékosnak van titulálva 64-67-68 meccset tolt eddig. Oké Love meg az első évében hagyott ki Game csapatában, de azért nem ugyanaz. És ilyenek mindenkinél vannak, de Game játékosait valahogy egy atombomba se tudna ledönteni a lábáról. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.14. 00:14:26

Kicsit visszaolvastam a keeper liga első draftja után született írásokat. (Nem azért mert unatkoztam, máskor is szoktam visszakeresni régebbi hsz-eimet, és megnézni, hogy - helyenként - mekkora hülyeségeket írtam. :D )

Egy-két érdekes idézet, csak just4fun jelleggel :D:

Tőlem:
1. Deron.
Igazából nem volt kérdés, tőle egy elég erős szezont várok, negyedikként választhattam, szerintem a legerősebbet húztam.
:lol:

És, hogy miért Csabi nyer mindig:
Harden: közte és Jennings között vacilláltam, végül Beard-re esett a választásom, ha a tavalyi átlagait hozza, akkor én már elégedett leszek. Bár jobban belegondolva, lehet, hogy Jennings jobb lett volna.

George: Monroe túl szép lett volna. Ibaka-t valamiért nem akartam bevállalni, Steph Curry bokája meg porcelánból van, így maradt George, akitől idén nagy fejlődést várok, bár szerintem elég kérdőjeles ez a pick.
Bár húztad volna, akkor Jennigset. 8)

Bobbal meg mennyit biszniszeltünk Chalmers körül. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 20:23:36

kanty írta:
Bob_Marley írta:
Én a draft miatt most nem aggódok, az elején úgyis húzom a gyengéket szokásosan, de hátulról nagyon jó kis favoritok vannak. :D És a yahoo ranking idén elég mókás, 150-től felfelé még olyan játékosok vannak, hogy....Én legalábbis látok potenciált nem egy emberben. Ez az egy éltet, hogy úgyis a cetlijeim túlnyomó része főleg a büntetés miatt hátul van, ott pedig lecsapok. :D Hatodik körtől felfelé már átlépünk 100 játékoson és az igazi tánc ott kezdődik.
Az elején csesszük el a draftot versenyben azért én sem állok rosszul, csak pár név, akiket az itteni bajnokságokban elől húztam: Rose, Howard, Williams, Parker. Mind mind remek választás volt. :mrgreen:
Amúgy startból tudnék mondani 3 embert, akit szerintem kinéztél, de csak szólok, hogy én is kinéztem őket. 8)
Porzingis nem kell. :D Biztos van közös célpont, Game-mel már összeszedtünk egy jó kis listát én mivel hátrébb húzok és az utolsó körökben duplán vagyok érdekelt ezért az igen mély célpontokat is figyelem. Ezért írtam, hogy 150+ felett is van célpontom. 100 felett meg nyilván sokakkal azonosak a célpontok, de pl Myles Turner nekem az egyik kedvencem ebből a draftosztályból és ő is 150+.

Amúgy te se panaszkodhatsz, mert sokan leírták Rondo-t, de a Mavs rosszul is használta őt. Odaadták Ellis meg Parsons kezébe a labdát és akkor Rondo tényleg meghal, mert nem kell rá védőt se tenni. Viszont a Kingsben eddig az előszezonban nagyon jól működik, hogy övé a karmesteri pálca és abban tud bizonyítani, amiben igazán erős és ez Gay teljesítményén is meglátszik. Oké hogy előszezon, de 30 pontos meccsek repkednek tőle....Nálam a Kings alapból nagy kakukktojás a két deviáns ember Rondo és Cousins pont kihozhat egy olyat hogy ebből jó is elsülhet. Nálam a Kings egyértelműen playoff hunt csapat és odaérhetnek, mert a padjuk is jó, Koufos is nagy erősítés, McLemore is végre olyannal játszik aki labdát lő neki, Belinellinek szintén más se kell csak hogy az üres futásaira odamenjen a labda jó helyre és repül is a trojka. Collison az egyik legjobb hatodik ember lehet, Karl pedig az alapszakaszra összetud rakni csapatot. Szóval nálam a Kings idén jó lehet és ezzel együtt Gay is jóm lehet, ami neked jó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.13. 19:51:11

Bob_Marley írta:
Én a draft miatt most nem aggódok, az elején úgyis húzom a gyengéket szokásosan, de hátulról nagyon jó kis favoritok vannak. :D És a yahoo ranking idén elég mókás, 150-től felfelé még olyan játékosok vannak, hogy....Én legalábbis látok potenciált nem egy emberben. Ez az egy éltet, hogy úgyis a cetlijeim túlnyomó része főleg a büntetés miatt hátul van, ott pedig lecsapok. :D Hatodik körtől felfelé már átlépünk 100 játékoson és az igazi tánc ott kezdődik.
Az elején csesszük el a draftot versenyben azért én sem állok rosszul, csak pár név, akiket az itteni bajnokságokban elől húztam: Rose, Howard, Williams, Parker. Mind mind remek választás volt. :mrgreen:
Amúgy startból tudnék mondani 3 embert, akit szerintem kinéztél, de csak szólok, hogy én is kinéztem őket. 8)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.13. 19:42:07

Bob_Marley írta:Reméljük keeperben is hasonlót draftolsz. :) Akkor van remény (van közte titkos favoritom) , mert amúgy idén simán nyersz.
Mi volt a baj a draftommal? :)

Amúgy nem vettem nagyon komolyan ezt a mock-ot, közben fórumoztam meg zenét hallgattam ill. Leonard, JJ, Canaan, LaVine előtt pont elvitték a kiszemelt játékosaimat... :D
varnagykrisztian írta:Posztonként nyomtuk snake draftal, ugye én 4.-ként választottam egy PG-t majd egy SG-t stb.Én hoztam ezt a szabályt......valahogy ki kellett buliznom hogy HARDEN hozzám kerüljön. :mrgreen:
Komoly :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 19:28:13

kanty írta:Bőség zavara. :D Remélem végül nem azt tartod meg, akit kiszemeltem, és remélem, hogy a drafton lecsúszik hozzám. :)
Sok a remélem. :D

Én a draft miatt most nem aggódok, az elején úgyis húzom a gyengéket szokásosan, de hátulról nagyon jó kis favoritok vannak. :D És a yahoo ranking idén elég mókás, 150-től felfelé még olyan játékosok vannak, hogy....Én legalábbis látok potenciált nem egy emberben. Ez az egy éltet, hogy úgyis a cetlijeim túlnyomó része főleg a büntetés miatt hátul van, ott pedig lecsapok. :D Hatodik körtől felfelé már átlépünk 100 játékoson és az igazi tánc ott kezdődik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.13. 19:07:00

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Négyfős "családi" snake ligámban megvolt a draft, persze hogy 4.-ként választhattam először. :mrgreen:

D. Lillard (PG) - J. Wall (PG) - J. Harden (SG) - D. DeRozan (SG) - P.George (SF) - J. Parker (SF) - A. Davis (PF) - P. Gasol (PF) - D. Howard (C) - C. Bosch (C)
Negyedikként hogy lehet nálad Anthony Davis?
Posztonként nyomtuk snake draftal, ugye én 4.-ként választottam egy PG-t majd egy SG-t stb.Én hoztam ezt a szabályt......valahogy ki kellett buliznom hogy HARDEN hozzám kerüljön. :mrgreen:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.13. 18:18:41

Bőség zavara. :D Remélem végül nem azt tartod meg, akit kiszemeltem, és remélem, hogy a drafton lecsúszik hozzám. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 18:12:37

kanty írta:
Bob_Marley írta:Viszont nem gondoltam volna hogy keeper játékosok terén ekkora gondban leszek...
Még sajnálnálak is, ha nem lenne 5,6 keeper szintű játékosod. :D
Lehet könnyűnek tűnik de rohadtul nem az és nagyon mellé lőhetek. Griffin alap. Leonard is alap, bár hozzáteszem nagyon nem örülök LMA érkezésének. Harmadiknak Gobertet gondoltam, de hát ez mi amit művel....Ibaka-tól picit tartok. Új edző, Kanter is ott lesz mellette, ebben az OKC-ben megint nem lesz Ibaka rendesen használva. Van még Hayward, akinek meg páratlan év jön és ezekben eddig rendre visszaesett. Szóval igenis nehéz ez. Ha Gobert nem lenne gyalázatos akkor nem lenne kérdés, büntető Griffin miatt úgyis esélytelen. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.13. 17:11:17

Bob_Marley írta:Viszont nem gondoltam volna hogy keeper játékosok terén ekkora gondban leszek...
Még sajnálnálak is, ha nem lenne 5,6 keeper szintű játékosod. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.13. 16:36:31

PCsabi írta:
varnagykrisztian írta:Négyfős "családi" snake ligámban megvolt a draft, persze hogy 4.-ként választhattam először. :mrgreen:

D. Lillard (PG) - J. Wall (PG) - J. Harden (SG) - D. DeRozan (SG) - P.George (SF) - J. Parker (SF) - A. Davis (PF) - P. Gasol (PF) - D. Howard (C) - C. Bosch (C)
Negyedikként hogy lehet nálad Anthony Davis?


NFL Fantasy: úgy nehéz nyerni, ha az összes játékosodat figyelembe véve, csak két embered szerez 1-1 TD-t (Freeman ill. Andrews, mondjuk utóbbi természetesen csere volt. Fun fact: egyik irányítóm sem szerzett TD-t.), nem is jött össze a győzelem... :D A kezdőmben Vinatieri-nek volt a második legtöbb pontja :mrgreen:


NBA-ben meg csináltam mock draft-ot, 14 fős, 9. hely, első hat pick-em nagyon tetszett, de utána elvesztettem kicsit a fonalat :D :
1. Cousins
2. George
3. Hayward
4. Batum
5. Randolph
6. Parsons
7. Meyers Leonard
8. Joe Johnson
9. Canaan
10. LaVine
11. Pachulia
12. Bargnani
13. Lin
Reméljük keeperben is hasonlót draftolsz. :) Akkor van remény (van közte titkos favoritom) , mert amúgy idén simán nyersz.

Számomra Po a cél eddig minden évben összejött, szeretném folytatni. Viszont nem gondoltam volna hogy keeper játékosok terén ekkora gondban leszek...
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.13. 16:16:12

varnagykrisztian írta:Négyfős "családi" snake ligámban megvolt a draft, persze hogy 4.-ként választhattam először. :mrgreen:

D. Lillard (PG) - J. Wall (PG) - J. Harden (SG) - D. DeRozan (SG) - P.George (SF) - J. Parker (SF) - A. Davis (PF) - P. Gasol (PF) - D. Howard (C) - C. Bosch (C)
Negyedikként hogy lehet nálad Anthony Davis?


NFL Fantasy: úgy nehéz nyerni, ha az összes játékosodat figyelembe véve, csak két embered szerez 1-1 TD-t (Freeman ill. Andrews, mondjuk utóbbi természetesen csere volt. Fun fact: egyik irányítóm sem szerzett TD-t.), nem is jött össze a győzelem... :D A kezdőmben Vinatieri-nek volt a második legtöbb pontja :mrgreen:


NBA-ben meg csináltam mock draft-ot, 14 fős, 9. hely, első hat pick-em nagyon tetszett, de utána elvesztettem kicsit a fonalat :D :
1. Cousins
2. George
3. Hayward
4. Batum
5. Randolph
6. Parsons
7. Meyers Leonard
8. Joe Johnson
9. Canaan
10. LaVine
11. Pachulia
12. Bargnani
13. Lin
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.12. 21:36:09

Slither írta:Keepereket leadta mar mindenki? Ha igen akkor elorebb tennem annak a hataridejet es hamarabb be lehetne allitani a draftpickeket.

A masik ligaban kevesen vagyunk es nincs igazan aki foglalkozna vele, ezert sztem hanyagoljuk.
Én leadtam, Al Jefferson + Derrick Favors + Derrick Rose.Roto ligát sajnálom, nekem a tavalyi tetszett. :roll:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.12. 15:32:18

Slither írta:Keepereket leadta mar mindenki? Ha igen akkor elorebb tennem annak a hataridejet es hamarabb be lehetne allitani a draftpickeket.

A masik ligaban kevesen vagyunk es nincs igazan aki foglalkozna vele, ezert sztem hanyagoljuk.
Én biztos, hogy nem adtam még le, mert rohadt nagy bajban vagyok és mindenképpen várnék. Akit gondoltam keepert annyira gyengén tolja az előszezonban, hogy hihetetlen.....Viszont vannak még előszezon meccsek és később a percek is emelkednek, ezért én biztos, hogy várok.
Keeperek nélkül nem lehet beállítani_? Úgyis a végére kerülnek be, s igazából az előtte levő sorrendet nem befolyásolja.

Másikban én is kiléptem, mert hívtak máshova és kellett a hely. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.10.12. 14:16:06

Keepereket leadta mar mindenki? Ha igen akkor elorebb tennem annak a hataridejet es hamarabb be lehetne allitani a draftpickeket.

A masik ligaban kevesen vagyunk es nincs igazan aki foglalkozna vele, ezert sztem hanyagoljuk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.11. 21:46:08

Első négy húzásom a drafton.....
Lacy-D. Thomas-CJ. Anderson.-Forsett
Thomas még azt mondom so-so, de négy meccs és 1 TD...Viszont a többinél nem tudom eldönteni ki a nagyobb csalódás. Mondom magamban, hogy Lacy tuti megsérült azért ilyen kevés a pontja, nem...szimplán ennyire gyenge (ma is).

Hihetetlenül bosszantó, hogy NBA-ben is ugyanezeket szoktam eljátszani. Elölről a húzásaim besülnek, hátulról meg jókat húzok. Csak hát, akikre meg építeni kéne a csapatomat mind gyenge. De most komolyan ki hiszi ezt el, hogy Lacy-Forsett-Anderson ennyire gyenge futójátékot hoz???Az egyiket már ki is dobtam, érted.....egy harmadik körös játékost kell kidobj, mert annyira hulladék.

NBA-re is látom magam előtt, hogy készülhetek egy csomót, kihúzom megint az elején azokat, akik amúgy soha nem voltak sérültet de 2 meccs után beadják a kulcsot, vagy szimplán idénre 40%-kal dobnak....

Egy dolog éltet, hogy Coleman visszatérése ide vagy oda, Freeman nem tud leállni. Eddig ő nagyon bejön. Szokásosan azok jók, akiket vagy FA-ról szedek fel, vagy a draft végén hoztam. Yeldon, Robinson stb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2015.10.11. 14:54:37

Négyfős "családi" snake ligámban megvolt a draft, persze hogy 4.-ként választhattam először. :mrgreen:

D. Lillard (PG) - J. Wall (PG) - J. Harden (SG) - D. DeRozan (SG) - P.George (SF) - J. Parker (SF) - A. Davis (PF) - P. Gasol (PF) - D. Howard (C) - C. Bosch (C)
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.08. 23:08:03

PCsabi írta: Bob-bal fogadjatok egyet :mrgreen:
Úriember biztosra nem fogad. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.08. 22:56:58

Xanthor írta:
Bob_Marley írta: Azt hogy érted vissza kellett volna kapják a labdát? Nem akart vele elindulni és direkt kiütötte, hogy touchback legyen, ez szabálytalan? Szerintem baromi okosan csinálta, hogy nem akart hősködni, hanem higgadtan kitette.
Igen, szabálytalan az end zone-ban szándékosan beleütni a szabad labdába ("illegal bat", a pálya többi részén is szabálytalan,de ott csak az ellenfél end zone-jának az irályába azt hiszem). A szabály szerint a Lions-nak vissza kellett volna kapnia a labdát és a fumble helyétől megfelezni a távolságot.
Érdekes szabály, de elhiszem neked. Ezzel az erővel egy elkapó felé szálló labdát se lehet leütni? Mondjuk az nem szabad labda, mindegy. Akkor is érdekes. :D

Az jó, hogy Game tudja hol fog húzni, én is szeretném már lassan tudni. :D A kiírás továbbra sem jó a yahoo-n. És a snake formáció miatt meg pláne érdekes lehet az 1 kör csúszás. Ha a keeperek megvannak, akkor onnantól lehet majd látni a végleges draftsorrendet? Mivel úgyis utolsó három körbe lesznek rakva a keeperek így szerintem amúgy nem befolyásol semmit.
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.08. 22:47:22

kanty írta:Tök mindegy, úgyis te nyersz. :?
Bob-bal fogadjatok egyet :mrgreen:
fcbarca0827 írta:Ez kedves. Miért? :mrgreen:
Harmadik körben én húzhatok majd először, a te pickeddel :P :mrgreen:

(Illetve1, meg is érdemelted.)

(Illetve2, szurkolok is neked, két volt játékosom is ott van nálad.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2015.10.07. 18:53:16

Uhh, 1/1, de jól hangzik. A Westbrook, George, Love 3-as mellé be kell valakit húzni, aztán megnyerni az egészet. :D
Jó lenne már látni letisztultabban a dolgokat, hogy, ki-kit tart meg és kik közül választhatok majd. Próbálom nézegetni, de egy-két csapatnál nagyon nem egyértelmű, hogy kik lesznek a keepelt játékosok. :D
PCsabi írta:Annak meg kifejezetten örülök, hogy fcb0827-é lett az első pick 8)
Ez kedves. Miért? :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2015.10.07. 18:02:35

Hol tudom beállítani a keepereket? Nagyon megváltozott a felület... :oops:

Szerk! Megtaláltam, hülye vagyok, másikat néztem. :oops: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése