Egyéb Sportok

Minden ami nem foci, de sport
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.07.19. 19:36:50

ozsimiki írta:Az teljesen más tészta,ha rosszul lenne stb...

de mint felhoztam régebbről példákat, ez is hasonló volt,csak itt a "hozzáállás" nem :?

nekem nem volt szimpi, ne ilyesmi döntsön a végén, és szerencsére régebben így is gondolkodtak.
Azért volt ennek a dolognak némi előélete is.
A 2. szakaszon Schleck bukott, majd az egész mezőny (kivéve a szökevény Chavanelt) bevárta. Ezt ugye Cancellara intézte. Másnap a macskaköves szakaszon Contadornak (és még pár esélyesnek) technikai problémája volt, Schleck pedig összeszedett 1:13 előnyt vele szemben. Kb innen volt neki eddig sárga trikója.
Szóval ezek után senki ne mondja, hogy pont a mai szakaszon fog múlni.

akkor mindkettő sáros, azt a szakaszt nem láttam, viszont nem hiszem,h Schleck pont akkor húzott ott bele, mert ma Contador direkt akkor robbantott amikor látta mi van Schleckkel, na mind1, régiek jobbak voltak. Ozsi
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.19. 19:05:56

Az teljesen más tészta,ha rosszul lenne stb...

de mint felhoztam régebbről példákat, ez is hasonló volt,csak itt a "hozzáállás" nem :?

nekem nem volt szimpi, ne ilyesmi döntsön a végén, és szerencsére régebben így is gondolkodtak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.19. 18:11:35

ozsimiki írta:Contador :roll: szerintem nem volt túl fair megoldás,h látja,h Schlecknek gondja van a cangával,és akkor robbant, ill nem várja be...jójó tudom,h győzelem a cél,de én még emlékszem olyan időkre,amikor Armstrong vs Ullrich időben, a német bevárta Lancet egy hasonló után, és fordítva is,amikor Jan óriásit esett,és az amerikai várta meg,és csak utána kezdték a versengést. Pedig az is a vége felé volt, mind a Tournak mind a szakasznak.

nem tudom miért de nekem enélkül is nagyon unszimpatikus ez a Contador,főleg így.
Szerintem jól csinálta. Mindkét versenyző szimpatikus nekem sőt azokat is szerettem akiket példaként hoztál fel. nem kell megvárni a másikat ha annak gondja van. Ha rosszul lesz és leesik a bringáról akkor a másik ne érjen célba hanem a mentőben fogja a kezét a kórházig? Még számos más hasonlatot lehetne mondani. Szerintem azt tette amit kell. Az időfutamon kíváncsi leszek mit produkálnak majd. Bár Contador az esélyes persze.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.19. 16:49:06

Contador :roll: szerintem nem volt túl fair megoldás,h látja,h Schlecknek gondja van a cangával,és akkor robbant, ill nem várja be...jójó tudom,h győzelem a cél,de én még emlékszem olyan időkre,amikor Armstrong vs Ullrich időben, a német bevárta Lancet egy hasonló után, és fordítva is,amikor Jan óriásit esett,és az amerikai várta meg,és csak utána kezdték a versengést. Pedig az is a vége felé volt, mind a Tournak mind a szakasznak.

nem tudom miért de nekem enélkül is nagyon unszimpatikus ez a Contador,főleg így.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.18. 22:47:14

Boixos írta:ez már tényleg kezd röhejes lenni...
nem igaz, h valamelyik mindig nekiáll bohóckodni, ahelyett, h megegyeznének végre.
Ez a show része, szerintem. Mindketten tudják, h ezt a meccset kihagyni hatalmas hiba lenne. Nagyon sok pénz van a dologban, mindenki látni szeretné ezt a párharcot, tehát nem hinném, h elmaradna.

Az ilyen hireket már nem is olvasom végig, a meccs végleges időpontját várom. :P
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.07.18. 21:40:11

ez már tényleg kezd röhejes lenni...
nem igaz, h valamelyik mindig nekiáll bohóckodni, ahelyett, h megegyeznének végre.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.18. 20:54:51

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... an-2037578
Nem tudom linkelte-e már valaki. Nagyon nagy baleset volt.
"And my heart will leave you never."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.18. 17:39:32

socio66 írta:áh,pedig már elhittem,hogy meglehet a dobogó..
a rajt parádés volt és egész jól ment a gép az uccsó pár körig,aztán viszont csak az nem előzte meg,aki nem akarta..sajnos.
nagyon bosszantó lehet ez Gábornak,látszik hogy menne ő,de egyszerűen elfogy alóla a motor.
kár érte,de némi fejlődés azért látható,a kövi versenyig egy hónap van,nincs mese,tesztelni és fejleszteni kell.
Azt mondja,valszeg rossz áttételt választottak,ez ette meg a gumiját.Reméljük Brno-ra megtalálják a hiányzó láncszemet a dobogó eléréséhez.

Valentino pedig csodálatosan motorozott és bicebócán is alig maradt le a dobogóról.Az elejével nem lehetett versenyben egyelőre,de így is felülmúlta a várakozásaimat.Grat,Doki!
Jövő héten irány Laguna Seca...

Pedrosa
Lorenzo
Stoner
ROSSI
Dovi
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.07.18. 16:25:01

Na jól van, Ági beindult. Zsinórban két tornát nyert meg. Csak, így tovább, kellenek a sikerek apró hazánknak... :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
socio66

2010.07.18. 13:26:55

áh,pedig már elhittem,hogy meglehet a dobogó..
a rajt parádés volt és egész jól ment a gép az uccsó pár körig,aztán viszont csak az nem előzte meg,aki nem akarta..sajnos.
nagyon bosszantó lehet ez Gábornak,látszik hogy menne ő,de egyszerűen elfogy alóla a motor.
kár érte,de némi fejlődés azért látható,a kövi versenyig egy hónap van,nincs mese,tesztelni és fejleszteni kell.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.18. 10:45:36

socio66 írta:Talmától nagyon kellene egy jó verseny ma,mert az eddigi gyengébb eredményekkel és most a főszponzor kiszállásával eléggé lecsökkent az értéke,jelen pillanatban nem lenne helye élcsapatnál szerintem.
most viszont elvileg javult a motor,megvan a jó rajthely is,a német pályát érzi is nagyon,szóval 'mikor ha nem most' érzésem van.
nagyon éhes lehet már a sikerre,ahogy a szurkolók is,ráadásul úgy még nehezebb látni a szenvedését,hogy a csapattársa látszólag szinte rakétán ül..
hajrá Talma,mutasd meg hogy nem felejtettél el motorozni!
Bezony,nagyon ráférne már valami sikerélmény,mert igen hányattatott szezonja van Gábornak :?
Remélem összeáll ma a pakk és villantani tud egyet.Bár a mai bemelegítés 23. helye nem erről árulkodik,de a futam talán más lesz majd...

Szerk.:
Nos,6. hely lett belőle,pedig dobogónak is kinézett a dolog.Aztán megint elfogyott a gumi,belassult a vas... :?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2010.07.18. 09:57:13

Talmától nagyon kellene egy jó verseny ma,mert az eddigi gyengébb eredményekkel és most a főszponzor kiszállásával eléggé lecsökkent az értéke,jelen pillanatban nem lenne helye élcsapatnál szerintem.
most viszont elvileg javult a motor,megvan a jó rajthely is,a német pályát érzi is nagyon,szóval 'mikor ha nem most' érzésem van.
nagyon éhes lehet már a sikerre,ahogy a szurkolók is,ráadásul úgy még nehezebb látni a szenvedését,hogy a csapattársa látszólag szinte rakétán ül..
hajrá Talma,mutasd meg hogy nem felejtettél el motorozni!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.17. 22:25:30

Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.17. 16:09:16

forlán10 írta:Azért az nem semmi h Rossi egy komoly sárülés után egyből 5. lett az időmérőn. Hajrá Vale
Bizonyám! 8)
Ez egy kiváló eredmény féllábbal,alig több,mint fél mp a hátránya.

Lorenzo
Stoner
Pedrosa
Dovi
VALE

GO DOCTOR GO! \:D/
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.07.17. 15:59:19

Azért az nem semmi h Rossi egy komoly sárülés után egyből 5. lett az időmérőn. Hajrá Vale
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.07.17. 15:55:31

ozsimiki írta:
kb Schleck és Contador maradt meg esélyesnek, sőt egészen biztos,h kettőjük közül nyeri valaki.

Lance nem bírta a hegyet(ket), érdekes, azt hittem volna,h tavalyinál jobban szerepel, de fordítva lett. persze nem lett fiatalabb se.

nekem Schleck a szimpatikusabb,így remélem ő nyeri,és nem tripláz a spanyol.
Én Evanst sajnálom :?
Egyébként Schlecknek szúrkolok! (sztem Alberto nyeri, mert az utolsó időfutamban megint ő lesz az esélyesek közül a legjobb)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.07.17. 14:55:21

Talmácsi szépen lassan tűnik el a süllyesztőben. Nagyon sajnálom, mert az egész pályafutását a k.csög Stefano b.ssza el. Kezdte azzal, hogy összerúgta a port Martinezékkel, aztán ezzel a gyönyörűséges Moto2-es szerződéssel, aztán most feltette az i-re a pontot azzal, hogy nem fogadta el a MOL módosított ajánlatát. Sajnálom hogy Talma ennyire vakon megbízik a hülye digóban. Óriási karrier előtt állt, de a nagyravágyó menedzserének sikerült elrontania mindent.
Kép
Soler
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010.06.27. 10:12:13

2010.07.14. 21:53:08

forlán10 írta:
ozsimiki írta:Tour:

kb Schleck és Contador maradt meg esélyesnek, sőt egészen biztos,h kettőjük közül nyeri valaki.

Lance nem bírta a hegyet(ket), érdekes, azt hittem volna,h tavalyinál jobban szerepel, de fordítva lett. persze nem lett fiatalabb se.

nekem Schleck a szimpatikusabb,így remélem ő nyeri,és nem tripláz a spanyol.
Én még reménykedem a 103. Cancellárában. Nekem ő a legszimpibb
Azért elég langyos volt ez a mai szakasz.Nem baj legalább pihentek egyet. 8)
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.07.14. 21:50:38

ozsimiki írta:Tour:

kb Schleck és Contador maradt meg esélyesnek, sőt egészen biztos,h kettőjük közül nyeri valaki.

Lance nem bírta a hegyet(ket), érdekes, azt hittem volna,h tavalyinál jobban szerepel, de fordítva lett. persze nem lett fiatalabb se.

nekem Schleck a szimpatikusabb,így remélem ő nyeri,és nem tripláz a spanyol.
Én még reménykedem a 103. Cancellárában. Nekem ő a legszimpibb
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.07.14. 21:38:44

Végre lesz miért izgulni. Az F1 már nem annyira köt le.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.14. 21:18:28

http://www.motogphirek.hu/hirek/4168

Rajthoz áll a Doktor hétvégén! 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Messiboy19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2008.06.05. 12:11:17
Tartózkodási hely: Mátranovák

2010.07.14. 13:20:34

A Magyarok kikaptak 10-4-re Svájctól a strandfoci VB selejtezőjén. :?
Ezzel a 3. helyen végeztek a csoportban, de ez is továbbjutást jelent. :D
Várjuk az ellenfelet, aki egy csoportelső lesz. :?
Visca El Barca!!! Visca Catalunya!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.14. 10:47:30

Tour:

kb Schleck és Contador maradt meg esélyesnek, sőt egészen biztos,h kettőjük közül nyeri valaki.

Lance nem bírta a hegyet(ket), érdekes, azt hittem volna,h tavalyinál jobban szerepel, de fordítva lett. persze nem lett fiatalabb se.

nekem Schleck a szimpatikusabb,így remélem ő nyeri,és nem tripláz a spanyol.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.14. 07:10:58

fanbarca írta:
miihii írta:http://www.motogphirek.hu/hirek/4150

Holnap dönt a Doktor,h pályára lép e hétvégén!Remélem újra a nyeregben láthatunk a Német Nagydíjon Vale!
Szerintem okosabb lenne ha Vale ezt a versenyt még kihagyná, a biztos felépülés érdekében!
Eléggé erőlteti a visszatérést,hisz' ahhoz képest,h 3-4 hónapot jósoltak neki,alig egy hónap után újra nyeregbe szállna már.Elhamarkodottnak tűnik egy kicsit,de ő érzi,h hol tart a rehabban.Én is szeretném,ha viszonylag kockázatmentes lenne a comeback,ezért én is jegelném még egy kicsit.De van annyira profi,h tudja mennyit bír.Ha úgy érzi,h alkalmas a versenyzésre,akkor hajrá.
Kettős érzésem van:mielőbb viszontlátnám,mert nélküle nem az igazi számomra a MotoGP,de túl hamar viszont nem szeretném,h lóra pattanjon.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.07.13. 21:19:21

miihii írta:http://www.motogphirek.hu/hirek/4150

Holnap dönt a Doktor,h pályára lép e hétvégén!Remélem újra a nyeregben láthatunk a Német Nagydíjon Vale!
Szerintem okosabb lenne ha Vale ezt a versenyt még kihagyná, a biztos felépülés érdekében!
més que un club
Válasz küldése