USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2017.02.06. 04:29:18

Nem írok sokat mostanában,de erre muszáj :)
MEGVAAAAAAN PAAAATS!!! -25ről looool.
Történelem, no pardon!

Atya ég, most kárpótolt a sors a Giantos sisakos kummapecéres büdöskrumpliért....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 22:45:04

PCsabi írta:Falcons-nak drukkolok én is :)


Bob, milyen volt a Celtics meccs? 52 triplakísérlet :D
PP volt a lényeg. :D Gyönyörűen búcsúzott.
Nyertünk ez meg még fontosabb, hogyan? Hát nem vagyok tripla párti, de ami győzelmet hoz azt kell csinálni. :D
Nagyon sok triplát emelünk rá átlagban is.

Elég nagy dara van pont nélkül, kemény csata lehet. Örülök neki hogy nem azon van a hangsúly hogy dobálgatnak.

Falcons labda szerzés.

Freeman TD, nagyon megy a futás.

Parádés a Falcons hátul is, soknak tűnik már most a 14:0
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.05. 22:29:41

Falcons-nak drukkolok én is :)


Bob, milyen volt a Celtics meccs? 52 triplakísérlet :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 14:22:08

Én sem szeretem a Patriotsot, de idén így hogy viszonylag top védelmük van azért közelebb állnak hozzám. :D Viszont a plusz alatt nem tudom mit értünk, de a PO-ban eddig nem sok sanszot hagytak.

Ryan az MVP, Matty Ice, de ez szerintem egy plusz nyomás. Tavaly emlékezzünk Cam mennyire szétesettnek tűnt.
Szerintem sok minden szól inkább az Atlanta ellen, hiába van kiemelkedő támadósoruk, a Patriotsé van annyira jó.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2017.02.05. 14:09:55

Én még ilyen támadógépezetet mint az Atlanta-nak van még nem láttam. Egyszerűen annyi lehetőségük van, hogy elég megfoghatatlannak tűnnek nekem. Pats védelem ide vagy oda. Az egyedüli kérdés, hogy fejben bírják-e, mert a rutin az hiányzik. Ha a meccs elejétől tudják hozni a játékukat és nem csorbul meg az eddigi önbizalmuk akkor szerintem egyértelműen Atlanta.

Szurkolok is nekik. Remélem kiütik a Pats-t! Lehet csak a Pats iránt érzett ellenszenvem mondatja velem, de én nem látom bennük azt a plusszt jelenleg.

Hajrá Falcons :!:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.02.05. 12:10:42

Nem szeretem a Pats-et, de amit Bill Belichik csinál az valami elképesztő, én őt emelném ki először, nem Brady-t. A Pats akkor is tud nyerni komoly meccseket, ha Brady sérült vagy eltiltott, tehát egyértelmű, hogy a kulcs nem ő, hanem az edző. Ettől függetlenül Brady kiváló QB, de a rendszer ami létre lett hozva, az utánozhatatlan és kimagaslóan sikeres.
Matty Ice pedig remélem odateszi magát és nyer a Falcons :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.05. 11:22:55

Sima Pats.
Ryan össze fog roppani, Brady viszont rutinból fogja hozni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.05. 10:59:30

Patsnek drukkolok mint mindig,de tippelni nem tudok.

Két hasonló offense, de a defenset jobbnak érzem a patsnél.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.05. 10:36:32

Na akkor Atlanta vagy New England?

Én a Patriotsot mondanám, először is mert sokat jelent a SB tapasztalat. Másodszor meg, mert jobb a védelmük. Atlanta támadógépezete nagyon erős, de úgy érzem ők csak akkor nyerhetnek, ha valami nagyon sok pontos csatában övék az utolsó támadás.

Tippem 28-20 a Patriotsnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.04. 12:51:19

PCsabi írta:Yogsanity:
https://youtu.be/KMQq3lmMUBM" target="_blank
Na és ki a védője? :lol:

A Boston Celticsnél két dolognak is örülhettek ma hajnalban. Egyrészt annak, hogy legyőzték a Los Angeles Lakerst, így már övék minden idők legtöbb győzelme a ligában - nekik 3253 sikerük van, míg az aranysárga-liláknak 3252. Másrészt eldőlt, hogy vezetőedzőjük, Brad Stevens irányítja majd az All-Star gálán a keleti együttest
Ezt így itt hagyom, emésztgessük. :lol:
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.02.04. 12:35:44

Yogsanity:
https://youtu.be/KMQq3lmMUBM" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.01.31. 00:46:42

Alley oop-ban volt egy 25 éven aluli draft, ha jönne még két ember, akkor hárman nyomhatnánk mi is egyet :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.27. 17:49:20

Cumbee írta:Gondoltam idő közben azért elknicksesedtél.:D Így viszont akkor még jobb neked, a Clippersel még esélye is van elérni valamit.:)
Igen, szeretem a Nagy Almát meg a kék színt is de ha menni kell, hát menni kell. :oops: :D
Divat drukker nem voltam és nem is leszek. Ahol van, annak drukkolok.
Bob_Marley írta:És ebből lenne, hogy a Celtics ad pár játékost meg brooklyn draftjogot :D
Isten óvjon minket Melotól, de vicces hallani a híreket, hogy mennyire elakarják passzolni, már mindegy csak vigye valaki tábla van rajta gyakorlatilag.
Tudna ő ismét jó lenni és sztem Bostonban is hasznos lenne. De zöldben képtelen vagyok elképzelni.
Sokat tett ő azért le az asztalra és van még benne kakaó. Viszont érthető, hogy ez az állandó cécó, edzőválltások, Phill baromságai, stb kezd elege lenni.

Clippersben ott lenne CP3 pajtása és egy kiváló edző aki rendbe rakná fejben. Én megnézném azt a csapatot, sztem Melo újra szárnyra kapna. Clippers meg kizökkenne eből a langyos vízből. Kíváncsi leszek bár sztem kacsa sajnos... =D> :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.27. 17:27:37

És ebből lenne, hogy a Celtics ad pár játékost meg brooklyn draftjogot :D
Isten óvjon minket Melotól, de vicces hallani a híreket, hogy mennyire elakarják passzolni, már mindegy csak vigye valaki tábla van rajta gyakorlatilag.

Na de közben mi meg Sanderst figyelgetjük. :D

Kantert meg nem is írta senki, hát Stoudamire-nél is van hülyébb. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.27. 17:18:02

neobarca írta:
Cumbee írta:Én jelen formájában már kb csak egy megkeseredett szenilis vénembernek tartom Jacksont, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy Porzingis bemákolásával már többet tett a franchise-ért, mint bárki a Knicksnél az elmúlt... mondjuk 10 évben.
Passzoljátok el Melot, vegyétek át Crawford fizuját neki úgysem megy idén a Clippersben, nektek viszont padra jó lesz.(Ha összekapja magát, később még jó áron tovább is tudjátok passzolni.) Kérjetek mellé még 1, vagy 2 első körös picket és mindenki jól jár. Van pár extra 2. körösötök a következő években, lehet célbadobálást tartani, hátha 1 bejön. Rose-t nem fizetitek péppé a nyáron, ha menni akar menjen. Noah 1-2 évig maradhat a fiatal magasok mellett, 2 év múlva meg ha még megy neki, a rövid szerződésével elpasszoljátok egy contender csapatnak egy késői első körösért.
Igen, egyet értek sokmindenben veled. Am vicces így olvasni, hogy így járunk jól, meg úgy. Ugyanis én Melo fan vagyok így ha szakít NYC-vel úgy én is. Régen Denveres voltam és ha úgy alakul, a jövőben Clipperses leszek. 8) :mrgreen:
Gondoltam idő közben azért elknicksesedtél.:D Így viszont akkor még jobb neked, a Clippersel még esélye is van elérni valamit.:)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.27. 16:57:56

Cumbee írta:Én jelen formájában már kb csak egy megkeseredett szenilis vénembernek tartom Jacksont, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy Porzingis bemákolásával már többet tett a franchise-ért, mint bárki a Knicksnél az elmúlt... mondjuk 10 évben.
Passzoljátok el Melot, vegyétek át Crawford fizuját neki úgysem megy idén a Clippersben, nektek viszont padra jó lesz.(Ha összekapja magát, később még jó áron tovább is tudjátok passzolni.) Kérjetek mellé még 1, vagy 2 első körös picket és mindenki jól jár. Van pár extra 2. körösötök a következő években, lehet célbadobálást tartani, hátha 1 bejön. Rose-t nem fizetitek péppé a nyáron, ha menni akar menjen. Noah 1-2 évig maradhat a fiatal magasok mellett, 2 év múlva meg ha még megy neki, a rövid szerződésével elpasszoljátok egy contender csapatnak egy késői első körösért.
Igen, egyet értek sokmindenben veled. Am vicces így olvasni, hogy így járunk jól, meg úgy. Ugyanis én Melo fan vagyok így ha szakít NYC-vel úgy én is. Régen Denveres voltam és ha úgy alakul, a jövőben Clipperses leszek. 8) :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2017.01.27. 15:14:42

neobarca írta:Felröppent a hír, hogy Melot úgy is elcserélnk a Clippershez, hogy ellenértékbe nem kerül be a 3 nagy. Ha ez anyagilag kivitelezhető, Malonak és a Clippersnem W-W lenne. A Knicks meg boldogul ahogy tud. Én Phill érkezése óta csak rombolást látok. Sztem nem volt ésszerű döntés. Ellenben ha lelép nyáron, akkor elmondhatja, hogy Melot- előzta... Szép...
Én jelen formájában már kb csak egy megkeseredett szenilis vénembernek tartom Jacksont, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy Porzingis bemákolásával már többet tett a franchise-ért, mint bárki a Knicksnél az elmúlt... mondjuk 10 évben.
Passzoljátok el Melot, vegyétek át Crawford fizuját neki úgysem megy idén a Clippersben, nektek viszont padra jó lesz.(Ha összekapja magát, később még jó áron tovább is tudjátok passzolni.) Kérjetek mellé még 1, vagy 2 első körös picket és mindenki jól jár. Van pár extra 2. körösötök a következő években, lehet célbadobálást tartani, hátha 1 bejön. Rose-t nem fizetitek péppé a nyáron, ha menni akar menjen. Noah 1-2 évig maradhat a fiatal magasok mellett, 2 év múlva meg ha még megy neki, a rövid szerződésével elpasszoljátok egy contender csapatnak egy késői első körösért.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.27. 14:49:30

Felröppent a hír, hogy Melot úgy is elcserélnk a Clippershez, hogy ellenértékbe nem kerül be a 3 nagy. Ha ez anyagilag kivitelezhető, Malonak és a Clippersnem W-W lenne. A Knicks meg boldogul ahogy tud. Én Phill érkezése óta csak rombolást látok. Sztem nem volt ésszerű döntés. Ellenben ha lelép nyáron, akkor elmondhatja, hogy Melot- előzta... Szép...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.27. 14:36:55

Jokicé a legjobb szerződés a ligában, nem lehet érte cserélni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.01.27. 14:15:57

Bob_Marley írta:Én Nurkic-Noel emberekben gondolkozok. :) Vagy WCS, a lényeg, hogy egy jó kis center jöhetne már.
Mit szólnál Nurkic csapattársához, Jokic-hoz? A rookie éve is jó volt de most meg beast módban tolja. Kevesebb mint 25 perc alatt 15,2 pont, 8,5 lepattanó 3,9 assist, 0,8 blokk. Jobb az átlagja mint az All Star cserék közé bekerülő DeAndre Jordané.

És akkor az ellenpólus. Lakers. Mi van velük, azt hittem, hogy majd Kobe után elindul valami, volt is pár szép skalp az elején, de tök utolsók már rég. Mikorra várható legalább valami elfogadható teljesítmény? Pénzügyi gondok is vannak?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.27. 13:51:52

Utálom Melot, s nem nagy igazolásra várok. Én Nurkic-Noel emberekben gondolkozok. :) Vagy WCS, a lényeg, hogy egy jó kis center jöhetne már.

Nyáron meg Hayward "hazatér" Stevenshez, book it. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.01.27. 09:30:29

Bob_Marley írta:Melo a Celticsbe.....Hát sírnék. :D
Most miért? Mindíg is egy nagy igazolásra vágytál, hát itt a lehetőség. :D :D :wink:
Viszont itt, ünnepélyesen meg kell ígérned nekem, ha végbemenne netalántán a csere, akkor veszel egy Melo mezdt. Be minimum pólót... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Felröppent még a Griffin Melo csere. Ez nem feltétlen lenne hülyeség, de a Knicks szempontjából ugyan az. Pozi-Noah-Griffin. #-o
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.26. 20:05:48

Egy rutinos csere PG-t adom, azzal nincs gond. de azt lehet kukázni márciusban is.
Meloért nem tudom mit rimánkodnak, totál felesleges lenne nekik, is.
Egyébként James mindig is ilyen volt...bazi nagy sportember, és alázata a játékhoz hatalmas, és korszakos alakja a kosárlabdának...de ezt a tulajdonságát,hogy ennyire bele akar szólni mindenbe, ezt sose tudta levetkőzni..."otthon" meg pláne kidomborodik ez. Nálam ez nem szimpatikus.

Celticsbe sem látnám szívesen, maradjon a helyén és kész.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.26. 19:57:29

Mikor gödör van mindenhonnan jönnek a fekete felhők. Egy csere PG tényleg nagyon hiányzik nekik, aranyosak a fiataljaik, de PO-ra nagyon karcsúak lesznek ott. Azért Mozgov meg Dellavedova jelenléte sokat számított. Jött Korver, de valami rutinos PG kéne nekik.

James meg miért hisztizik, nem nagyon értem. CSendben kellene ezt tennie, mert így csak nagyobb gondot okoz.

Melo a Celticsbe.....Hát sírnék. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.26. 18:00:41

Szerintem meg Melo totál felesleges lenne a Cavsbe.
Minek?
Van James meg Irving, nekik kell a kezükbe a labda, túl sok lenne már úgy ha Melo is ott van... és akkor még tegyél labdát Korver, Smith, Shump kezébe, meg a többinek is.
James hisztizik a minőség miatt, hát bakker, szerintem sose játszott erősebb csapatban...és pont júniusban bebizonyították, hogy meg tudják verni a GSW-t, mert meg van az ellenszer, és ezerszer fontosabbak a kirakós apró darabjai, mint hogy egy kiégett Melo odamenjen, hogy James fiúnak legyen még egy spanja a csapatnál, aki növeli az egóját.

Komolyan nem értem, de minden alapszakaszban eljátsza ezt, hogy elkezd rinyálni...érdemi dolgok a po-ban dőlnek el, ahová keleti elsőként mennek mindentől függetlenül, ott meg kétszer nagydöntőzött a Cavsel, egyszer kikaptak, egyszer behúzták, nem igazán értem mi a baja.
"kell egy playmaker"....így is minden fontos labda az ő kezében van, esetleg Irvingében...akkor minek?
És pont a nagydöntő után volt róla szó,hogy ez már Irving korszaka, és képes alájátszani, stb...nagy lópikulát...kikapnak párszor, egyből megy a sírás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése
cron