USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 11:56:17

Perrero írta:bocsi, de szórakozik a netem szal nem akarok "böngészni", este 22htólmilyen nfl meccset ad a sporttv :?:
New England - Indianapolis sport2 21.45 :)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.21. 11:36:28

Bob_Marley írta:Tegnap te jó ég mekkora meccs volt a Memphis-Heat!Nem számítottam erre!Persze nagyon masszív kis csapat a Grizzlies meg Memphisben volt a meccs, de 10 pont körüli Heat győzelmet tippeltem!Tegnap Atlanta-Dallast néztem, de nagyon vezetett a Mavs, majd szünetben nézegettem az eredményeket, s félidőben pár ponttal ment a Grizzlies, de gondoltam Wade nélkül picit lagymatag a Miami de behúzza!Az orlando végét elkaptam, ahol simán nyerhetett volna a Pacers, mert katasztrofális játékot mutatott be a Magic az utolsó 5 percben, igaz a Pacers is, csak 1-1ben megpróbálok betörni lesz valami sémát követte!De Posey még a vezetést is átvette egy triplával 2-3 perccel a vége előtt, de Howard utána blokkolt párat, s Nelson meg összehozta elől!Vége 90-86/Átkapcsoltam Grizzliesre, de elaludtam ](*,) ](*,) ](*,)
Gay az egyik kedvencem!Nagyon atletikus, jó dobó van esze is a játékhoz, s "kivégezte" a Miami-t! :lol: :lol: Haslem megsérült.....kb odáig láttam!Aztán nézem reggel az összefoglalót...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!1 perccel a vége előtt, vagy inkább 30 mp 5!!!!!ponttal ment a Memphis, de jött egy Bosh tripla :!: Majd House elvette Gaytől a labdát, s James zsák!Volt hátra 5 mp, de Rudy egy gyönyörű stepback fadeawayyel bedobta a buzzert!!!!!!!!!!!
Kell még idő ennek a Miaminak, s nagyon kíváncsi vagyok hogy most már mikor elkezdődött a sérüléshullám, Spoelstra hogy kezeli a helyzetet!Ami még szezon indítón írtam, sokat fog számítani a Miaminál, meg mindenhol, hogy ki mennyit pihen!

Spursről valóban kevesebb szó esik, pedig valóban 11-1 most már az kiemelkedő!Popovichot én nagyon tisztelem, hihetetlen munkát bele rak a csapatba, s persze TD még mindig ott kólicál, s hihetetlen alázattal kosarazik!Nagyon fog hiányozni ha egyszer visszavonul!Mióta komolyabban nézem mindig ott van, s keseríti az ellenfeleket! :lol: Popovichban meg imádom, mikor időkéréseknél bevágnak hogy mint mond az edző, s vannak akik a "lagymatag" jók vagytok, együtt dolgozzunk", figyeljünk" dolgokat mondják el, de ő odatud "pirítani"!Az agyonfizetett sztárok szinte "be..." hallgatják, mert olykor tényleg úgy gesztikulál, hogy azt hiszem, még 4 pofont is kiad a mondandója mellé :lol:

Golden State 7-5e is figyelemreméltó!Igaz a nagyok hátra vannak nekik, de látszik, hogy valami (talán) megindul ott is!

Rose periméterről annyira azért nem jó, persze Rondonál igen!
Mindkét arcnak van erőssége hátránya, de az igaz amit Kalap írt, nem olyanok mint akár csak 1 generációval hamarabbi játékosok!És rá is ment mindenki, hogy atletikusságot kell fejleszteni, persze mivel 100 meccsre készül mindenki, s láthatóan a legtöbb alapszakasz meccsen is meg kell izzadni, nem csoda!Howardról láttam képet, mikor Draftolták, hát közel sem volta akkora mint most!Rondo is már olyanokat csinál, amit első éveiben meg se próbált!Visszahúzott zsák, 2 emberen keresztüli zsák!Rose ebben verhetetlen a PG-k közül!Én meg ha eggyel visszamegyük Williamsre szavazok (csak hogy kötekedjek Kalappal :lol: )CP3 már szerintem nem lesz olyan mint régen, s igaz fut most a szekér, de ki tudja mennyit bírnak a lábai!Williams viszont nagyon intelligensen játszik!És mindig van egy jó 4-5ös játszótársa akivel a Pick@Rollt játszhatja, de kintről is életveszély, gyors minden!De annyi jó játékos van az NBA-ben, hogy annyira nehéz dönteni :lol:
Nem kötekedsz, én inkább a szimpátiámat írtam le, mikor CP3-re tettem a voksom :D Könnyen lehet, hogy végül Williams fut be nagyobb karriert, viszont ezt a körülöttük lévő csapat nagyban fogja befolyásolni, mert szerintem most egyik sem annyira motivált, mint lehetnének, ha egy bajnokesélyes csapatban játszanának ( bár egyik csapat sem rossz, ráadásul a NOH most szárnyal, de én az alapszakasz közepéig még nem állítanám róluk, hogy bajnokesélyesek. Ha 40-50 meccsnél is hasonló a mérlegük, akkor azért beleszólhatnak). Tehát ki tudja mi lenne, akkor ha összehoznának a következő években még nagy hármasokat, amikben kettejük közül valaki lenne az irányító ( ez a fajta csapatépítés most úgy is divat). Könnyen lehet, hogy akkor egy új Deront vagy Pault ismerhetnénk meg.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 11:20:28

Tegnap te jó ég mekkora meccs volt a Memphis-Heat!Nem számítottam erre!Persze nagyon masszív kis csapat a Grizzlies meg Memphisben volt a meccs, de 10 pont körüli Heat győzelmet tippeltem!Tegnap Atlanta-Dallast néztem, de nagyon vezetett a Mavs, majd szünetben nézegettem az eredményeket, s félidőben pár ponttal ment a Grizzlies, de gondoltam Wade nélkül picit lagymatag a Miami de behúzza!Az orlando végét elkaptam, ahol simán nyerhetett volna a Pacers, mert katasztrofális játékot mutatott be a Magic az utolsó 5 percben, igaz a Pacers is, csak 1-1ben megpróbálok betörni lesz valami sémát követte!De Posey még a vezetést is átvette egy triplával 2-3 perccel a vége előtt, de Howard utána blokkolt párat, s Nelson meg összehozta elől!Vége 90-86/Átkapcsoltam Grizzliesre, de elaludtam ](*,) ](*,) ](*,)
Gay az egyik kedvencem!Nagyon atletikus, jó dobó van esze is a játékhoz, s "kivégezte" a Miami-t! :lol: :lol: Haslem megsérült.....kb odáig láttam!Aztán nézem reggel az összefoglalót...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!1 perccel a vége előtt, vagy inkább 30 mp 5!!!!!ponttal ment a Memphis, de jött egy Bosh tripla :!: Majd House elvette Gaytől a labdát, s James zsák!Volt hátra 5 mp, de Rudy egy gyönyörű stepback fadeawayyel bedobta a buzzert!!!!!!!!!!!
Kell még idő ennek a Miaminak, s nagyon kíváncsi vagyok hogy most már mikor elkezdődött a sérüléshullám, Spoelstra hogy kezeli a helyzetet!Ami még szezon indítón írtam, sokat fog számítani a Miaminál, meg mindenhol, hogy ki mennyit pihen!

Spursről valóban kevesebb szó esik, pedig valóban 11-1 most már az kiemelkedő!Popovichot én nagyon tisztelem, hihetetlen munkát bele rak a csapatba, s persze TD még mindig ott kólicál, s hihetetlen alázattal kosarazik!Nagyon fog hiányozni ha egyszer visszavonul!Mióta komolyabban nézem mindig ott van, s keseríti az ellenfeleket! :lol: Popovichban meg imádom, mikor időkéréseknél bevágnak hogy mint mond az edző, s vannak akik a "lagymatag" jók vagytok, együtt dolgozzunk", figyeljünk" dolgokat mondják el, de ő odatud "pirítani"!Az agyonfizetett sztárok szinte "be..." hallgatják, mert olykor tényleg úgy gesztikulál, hogy azt hiszem, még 4 pofont is kiad a mondandója mellé :lol:

Golden State 7-5e is figyelemreméltó!Igaz a nagyok hátra vannak nekik, de látszik, hogy valami (talán) megindul ott is!

Rose periméterről annyira azért nem jó, persze Rondonál igen!
Mindkét arcnak van erőssége hátránya, de az igaz amit Kalap írt, nem olyanok mint akár csak 1 generációval hamarabbi játékosok!És rá is ment mindenki, hogy atletikusságot kell fejleszteni, persze mivel 100 meccsre készül mindenki, s láthatóan a legtöbb alapszakasz meccsen is meg kell izzadni, nem csoda!Howardról láttam képet, mikor Draftolták, hát közel sem volta akkora mint most!Rondo is már olyanokat csinál, amit első éveiben meg se próbált!Visszahúzott zsák, 2 emberen keresztüli zsák!Rose ebben verhetetlen a PG-k közül!Én meg ha eggyel visszamegyük Williamsre szavazok (csak hogy kötekedjek Kalappal :lol: )CP3 már szerintem nem lesz olyan mint régen, s igaz fut most a szekér, de ki tudja mennyit bírnak a lábai!Williams viszont nagyon intelligensen játszik!És mindig van egy jó 4-5ös játszótársa akivel a Pick@Rollt játszhatja, de kintről is életveszély, gyors minden!De annyi jó játékos van az NBA-ben, hogy annyira nehéz dönteni :lol:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.21. 10:08:42

P.U.Y.O.L. írta:És Paul, Williams? Szerintem a jelenlegi 2 legjobb irányító és jól dob mindkettő. (bárhonnan...)
Igen, de ők egy korosztállyal idősebbek, az újakról beszéltem csak. Mondjuk én Williamset nem szeretem annyira, de a képességeit elismerem. Paul viszont nagy favorit régóta. Ettől függetlenül azért már nem vennék rá mérget, hogy ők ketten a legjobbak csupán. Rondo szerintem már fellépett a szintjükre,akkor is, ha rosszul dob. Westbrook és Rose még talán nem, de szerintem még fejlődnek bőven.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.21. 00:22:49

És Paul, Williams? Szerintem a jelenlegi 2 legjobb irányító és jól dob mindkettő. (bárhonnan...)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.20. 23:56:47

Slither írta:
Kalap1988 írta:Ha megnézzük a szuper tehetséges irányítókat, akkor egyik sem egy dobógép ( Rose-Westbrook-Rondo. Wall hogy dob? őt még keveset láttam )
Öööö, Rose nem dobógép?! Tipikus kombó-guard aki szépen beletanult az irányító posztba, kb. ő a legjobb tempódobó 1-es poszton. RW inkább atléta típus, de Rondohoz képes ő is simán dobógép kategória. Wall se dob rosszul, de "rendes" irányító, OR óta ő lehet az első aki 10-es assist átlagot hozhat roockieként, mindenképpen ő a legígéretesebb.

Érdekes hogy senki sem beszél a Spursről, pedig történelmük legjobb szezonkezdetét produkálják és NO-szal párban 10-1-gyel vezetik a ligát. A(z eredeti) nagy trió végre teljesen egészséges, és jól is nyomják, RJ beletanult a rendszerbe és hasznosan játszik, a pad is elég erős és mély, szóval simán bajnokesélyes nálam.
Timmy gépezete kicsit döcög, hosszú pályafutása alatt idén először volt olyan hogy 3 meccsen keresztül dobott 10 pontnál kevesebbet, de kezd formába lendülni. Tegnap beelőzte Robinsont a pontszerzők ranglistáján, és most már vezeti a SAS listát az NBA-s meccseket tekintve.

Mivel a Rockets nagyon alulmúlja a várakozásokat, és idén nem valószínű hogy bármi maradandót nyújt, ezért Duncan 5. gyűrűjének fogok elsősorban drukkolni, de egy Bostoni ghyőzelemmel is elégedett leszek
Ha elolvastad végig a hsz-em akkor látod, hogy Ray Allenhez hasonló dobógépre gondoltam. Azaz aki a létező összes dobástípust a lehető legtökéletesebben dobja. Egy gép sem csinálná sokkal jobban mint Ray. Ez nem igaz egyik irányítóra sem a felsoroltak közül. Na most nem is Ray szintjét várja el ezekben az ember, de szerintem érzed te is a különbséget az elmúlt 20 év és a ma irányítói közt ezen a téren. Pl Rose hektikus büntetődobó, még ha a tempó jól is megy neki. Na meg triplában sem kiemelkedő. Az elmúlt 10 évből pedig ott van Nash, aki legendásan jó dobó, de sorolhatnék még többet is (Kidd a kivétel szinte egyedül, de ő pl sebességben sem volt kiemelkedő) . Az utóbbi egy évtizedben, nem mondom, hogy nagy baj, de az NBA-ben az eddigieknél is jobban ráálltak a fizikai képzésre. A gyorsaság, az erő, izomtömeg az elsődleges. Picit átalakult a liga etéren. Ez nem baj, csak észrevétel és szerintem megállja a helyét. Még akkor is, ha nem drasztikus a különbség. Tehát 15 éve nem állítom, hogy gyerek fizikai képességekkel megáldott játékosok játszottak, csak mostanra még inkább ez a döntő. D12, LBJ,valamilyen szinte Wade, az irányítók (hihetetlen sebesség, van akinek zömök és nagyon izmos felsőtest)
Egyébként én írtam a Spurst, mint, akik megráncigálhatják az oroszlán bajuszát, de velük szemben én mindig szkeptikus vagyok (pedig szeretem őket). Parker az utóbbi években nem kiszámítható és megbízható, Duncan pedig igencsak benne van a korban. Persze, ha kifognak egy jó szériát, akkor meglephetik a világot.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.11.20. 22:59:00

Kalap1988 írta:Ha megnézzük a szuper tehetséges irányítókat, akkor egyik sem egy dobógép ( Rose-Westbrook-Rondo. Wall hogy dob? őt még keveset láttam )
Öööö, Rose nem dobógép?! Tipikus kombó-guard aki szépen beletanult az irányító posztba, kb. ő a legjobb tempódobó 1-es poszton. RW inkább atléta típus, de Rondohoz képes ő is simán dobógép kategória. Wall se dob rosszul, de "rendes" irányító, OR óta ő lehet az első aki 10-es assist átlagot hozhat roockieként, mindenképpen ő a legígéretesebb.

Érdekes hogy senki sem beszél a Spursről, pedig történelmük legjobb szezonkezdetét produkálják és NO-szal párban 10-1-gyel vezetik a ligát. A(z eredeti) nagy trió végre teljesen egészséges, és jól is nyomják, RJ beletanult a rendszerbe és hasznosan játszik, a pad is elég erős és mély, szóval simán bajnokesélyes nálam.
Timmy gépezete kicsit döcög, hosszú pályafutása alatt idén először volt olyan hogy 3 meccsen keresztül dobott 10 pontnál kevesebbet, de kezd formába lendülni. Tegnap beelőzte Robinsont a pontszerzők ranglistáján, és most már vezeti a SAS listát az NBA-s meccseket tekintve.

Mivel a Rockets nagyon alulmúlja a várakozásokat, és idén nem valószínű hogy bármi maradandót nyújt, ezért Duncan 5. gyűrűjének fogok elsősorban drukkolni, de egy Bostoni ghyőzelemmel is elégedett leszek
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.20. 22:49:07

Wall kintről is jó!Én "tartok tőle"!Túl sokat tud :lol: A Thunder meg tényleg hihetetlen!Én a Sonicsot is csíptem anno (Kemp miatt), s hát ha már jogutód a Thunder is szimpatikus!Ráadásul jövőre is van 2 pickjük az első 10 drafthelyről!A vezetés is brutál jó Oklahomában!Fiatalok, erősek, gyorsak, van egy Durant aki 30 pontot csukott szemmel szór!És tavaly Ny-n csak ők tudtak hozzászólni picit a Lakershez, meg a Suns is az eredmények tükrében, de a Thunder jobban szorongatott!Boston meg elég ha csak surranó 3-4-5 helyen beficceg :lol: Atlantát ne felejtse senki, mert jó kis csapat, s évről évre fejlődnek!Nem azt mondom odaérhetnek, de a 3 keleti esélyes egyikét kiejthetik!Remélem a Miamit :P Ma Memphisbe megy a Heat, de a nap meccse (sztem) Dallas-Atlanta
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.20. 22:36:58

Tényleg nem reagáltam, micsoda szégyen :D Az eredményeket persze nézegettem. A NOH valóban meglepetés, Paul nagy favoritom volt Westtel és Chandlerrel abban az évben, amikor megszorongatták eléggé nyugatot, így örülök ( Chandler nélkül is) az ő sikerüknek, nem láttam még őket játszani, így nem tudom, hogy ez csak egy lufi e, vagy van sanszuk nyugaton. Mindenesetre 40-50 meccs után már biztosabban tudunk ítélni, mert ha akkor is lesz 80-85%-os mérlegük az már nem lehet véletlen az NBA-ben. A Boston halad szépen, 50 meccsnél jó lenne egy 45-5-ös mérleg kb, hogy aztán rá tudjunk pihenni a PO-ra, ennek a csapatnak ez nagyon kell. Rondo pedig állat :D Miami kezd összeérni, de még mindig tartom, hogy idén a LAL-BOS duó után őket csak a harmadik esélyesként tartom számon. Nyugaton sok csapat van, aki egy-egy sorozatban meglepetést okozhat, akár a Dallas, akár a Spurs, akár a NOH, akár a Denver megszorongathat bárkit. (lehet kihagytam valakit, javítsatok :wink: ) Mindenesetre a Lakersen kívül bárki meglepetés lehet, ha bejut a döntőbe. Keleten pedig Boston, Miami, Orlando hármast tartom csak esélyesnek, ebben a sorrendben. Érdekes szezon lesz, évek óta talán a legjobb. Persze ne kiabáljuk el, emlékszem az említett NOH szárnyalás utáni évben őket és még legalább 2-3-at a Lakersen kívül szuper erős csapatnak tartottunk nyugaton, majd a Los Angeles röhögve bejátszotta magát a döntőbe, szinte izgalmak nélkül. Remélem az idei szezonban sem csak a nagy döntő lesz izgalmas. Ohh, a Thundert ki ne felejtsük :) Ha a Boston, Lakers a jelen nagy párosa, akkor a Thunder a jövő csapata lehet. Elképesztően tehetségesek, illetve az is elképesztő, hogy az utóbbi években mennyi ígéretes és fiatal amerikai irányító jön az utánpótlásból. Bár azt sajnálom, hogy az Allen-féle lágy kezű játékosok kicsit visszább szorultak és a fiatalabbak közt az izom dominál főként, de ettől függetlenül az NBA jövője ígéretes. Ha megnézzük a szuper tehetséges irányítókat, akkor egyik sem egy dobógép ( Rose-Westbrook-Rondo. Wall hogy dob? őt még keveset láttam )
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.11.20. 09:52:18

Közben Miami már 8-4, utóbbi 3 meccset végre behúzták...a Boston is 9-3, Orlando 8-3, nem sokkal van lemaradva a Heat. Nyugaton New Orleans 10-1 elég sokkoló :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.18. 17:19:45

Game90 írta:

Aki mostanában eléggé tetszik, az Beasley. Oké, hogy first option egy gyenge csapatban, de az utóbbi 5-6 meccsen 30 pontot átlagolt.

Tony Parker és Eva Longoria válik. Állítólag Parker megcsalta Longoriát az egyik csapattársa feleségével. Parker, te hülye #-o
Beasley tényleg kezd magára találni, sajnáltam, hogy annyira nem jött ki neki a lépés Miamiban, de hátha idén bizonyítja miért tartották nagy ígéretnek!
Parkeréket én is hallottam, meg olyan össze esküvés elméletet is, hogy már régóta téma volt ez, s csak Longoria kisasszonynak kell egy kis "reklám" a karrierjéhez!Parkert nem sajnálom, mert tuti nem egy egyszerű eset Eva, s ha megcsalta, biztos nem egy randasággal :wink: Múltkor Henry is bekukucskált mi van Eva néni blúza alatt :lol: Ő se lehet egy ártatlan konyhatündér, de majd kiderül mi lesz a szappanopera végén :lol: Eva cseréli Pachuliára Parker meg elveszi Barbra Streisandot:lol: :lol: :lol:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.11.18. 15:53:00

Bob_Marley írta:Bosh 35 pont :shock: Mi törrtént vele?????

Olvasom ODEN megsérült, hát komolyan ilyen a világon nincsen, szegény minden évben pár meccs majd sérültlista!Megint a fránya térde, hihetetlen
Elég rendesen tömték őt labdával, ültek is a dobásai + volt mellette egy Suns D :)

Húú, már megint? :? Szerintem belőle nem lesz már kosárlabdázó, az egész szezont ki kell hagynia, a 4 év alatt lejátszott 82 meccs elég kevés.

Aki mostanában eléggé tetszik, az Beasley. Oké, hogy first option egy gyenge csapatban, de az utóbbi 5-6 meccsen 30 pontot átlagolt.

Tony Parker és Eva Longoria válik. Állítólag Parker megcsalta Longoriát az egyik csapattársa feleségével. Parker, te hülye #-o
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.18. 14:12:54

Kalap úrnak üzenem (bár biztos tudja), ismét csak nyert a C’s!114-83ra a Wizards ellen a Gardenben!Hazamegyek első dolgom lesz megnézni!Ismét csak csapatként jól működhetett a a gépezet, mivel 32 assistot szorgoskodtak össze a Was 12-jével szemben!Nagyon kimagaslót nem nyújtott senki, picit Haragondy is játszott meg Wafer is!R9 csak a „szokásos” dupla dupla, de szánalmas, hogy csak 13 assist :lol: :lol: :lol: Cserét követelek, mi az hogy csak 13! :P A hornets megint nyert, meg a Heat is, de előbb lesz a NO-nak 72-10e mint a Miaminak :P Bosh 35 pont :shock: Mi törrtént vele?????
Ma meg csütörtök lévén TNT forever!
Magyar idő szerint 2kor Orlandoba látogat a Suns (sima 20 pont körüli Magic győzelem várható sztem), aztán meg nyugatról egy parázs kis meccs Portland-Denver fél5től, sajnos val már az elsőn elalszok :lol: pedig a Blazers játéka kifejezetten élvezetes, s Billupsék is képesek csodásan játszani! :lol: :lol: :lol:
Szerk:
Olvasom ODEN megsérült, hát komolyan ilyen a világon nincsen, szegény minden évben pár meccs majd sérültlista!Megint a fránya térde, hihetetlen
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.11.18. 10:56:28

Krojf írta:Gigahétvége a tévében!!!
ESPN America, vasárnap, 19:00: Green Bay-Minnesota,
22:00: Indianapolis-New England (Sport2 élő!!!),
hétfő hajnali 02:00: Sunday Night Football: NY Giants-Philadelphia (ism.: 19.30).
Ez a két meccs valami brutál lesz szerintem....Ilyen két rangadót, ráadásul elég jó formában van kb mind a 4 csapat.
Remélem megint kapunk egy Vicked hétvégét az MVP-től :lol:


Szerk.: most találtam ezt a hozzászólást egy forumban:

"Hát remélem, hogy kezdőként egyszer sem fogjuk látni Vick-et. Amúgy éppen az a "baj" (nem nagyon izgat), hogy Vick még a 2.D#-ek sem jó. Kafka meg 2 év múlva jó kis csere QB lehet."

Ezt még augusztus 22-én küldték be, az előszezonban... :lol: Gondolom azóta pöppet változott a véleménye
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.18. 02:53:42

Gigahétvége a tévében!!!
ESPN America, vasárnap, 19:00: Green Bay-Minnesota,
22:00: Indianapolis-New England (Sport2 élő!!!),
hétfő hajnali 02:00: Sunday Night Football: NY Giants-Philadelphia (ism.: 19.30).
Hétfőn még: 15:30: Oakland-Pittsburgh,
17:30: Houston-NY Jets.
Szerintem egyáltalán nem rossz...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Rataccess
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2009.09.23. 13:34:55

2010.11.17. 19:54:35

ozsimiki írta: Bár itt sokan unszimpatizálnak a Patriots-al, én remélem idén odaérnek, már hiányoznak a végjátékból :) Brady hozza a formáját,és ezúttal az egész csapat éhesebb,és jobban egyben van,mint az elmúlt két szezonban. /igaz,akkor komoly sérülések is hátráltatták őket, többek közt Bradyé is/

A sérüléseket meg kell úszni.
Én azt mondom egye fene, érjenek oda SB-be. Ideje visszavágnunk a 2005-ös super bowlért :P Ráadásul a Cowboys pályáján, külön öröm :D
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.11.17. 16:56:36

miihii írta:Földöntúlit játszott a kedvenc playám,tátott szájjal néztem,amit művelt 8)
Úgy tűnik nem csinált rossz vásárt a Philly,h adott neki egy esélyt.Ha ilyen formában tolja és a csapat is egyben lesz körülötte,akkor még nagyon magasra is juthatnak.
Az a poén, hogy olyan elkapói vannak, akik még rettentő fiatalok. DeSean Jackson, Jeremy MacLin öcsém, olyan két fiatal gyerek, akikkel nem igazán tudnak mit kezdeni, ha mindketten pályán vannak, mert ha az egyikre odafigyelnek jobban, akkor Vick a másikat találja meg simán. Még akkor nem is beszéltem Brendt Celekről sem, akit nem is kellett használnia most a Redskins ellen Vicknek, pedig nagyon jó TE ő is. Asanthe Samuel mellett a többi corner back is elég jó formában van, nem mellesleg szintén fiatalok mind.
Igen jól sikerült ez a generáció váltás. el merték küldeni Dawkinst, Westbrookot (róla jut eszembe LeSean McCoy, aki szintén fiatal, és nagyon tehetséges, nem csak futni tud, elkapni is), és hát ugye McNabb is elment.
Vick idén így folytatva MVP lesz. Az mondjuk jó kérdés, hogy mikor hosszabbítanak már vele? Egyre többet kell fizetni majd ha így játszik, bár egye fene, csak láthassam ezt az embert még sokáig Philly mezben. Kolbász meg mehet a levesbe, bár pár frencsájz biztos örülne neki is.

Jövőhét nagy meccs lesz. Nyerni kellene.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.11.16. 19:52:15

Földöntúlit játszott a kedvenc playám,tátott szájjal néztem,amit művelt 8)
Úgy tűnik nem csinált rossz vásárt a Philly,h adott neki egy esélyt.Ha ilyen formában tolja és a csapat is egyben lesz körülötte,akkor még nagyon magasra is juthatnak.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.16. 16:13:48

Most nézem az ismétlést és nem találok szavakat a játékára....
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.11.16. 13:15:32

Anyám borogass:

Philadelphia Eagles - Washington Redskins: 59-28

Ez aztán nem volt semmi.

Vick:
pass: 20/28 333 yards 4 TD
rush: 8 80 yards 2 TD

szumma: 413 yards, 6 TD

:lol:

Jelenleg az ő Rating-je a liga legjobbja....nem csodálom. Fantasztikusan játszik.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.11.16. 02:45:44

Na Vick papa bekezdett, 1. play -> 88 yardos TD passz :lol:

Szerk.: 10 perc után 21-0-ra megy a Phily :shock: Nem rossz.
Még mindig első negyed és 28-0 :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.15. 23:58:12

Xanthor írta: A Patriots meg nagyot játszott tegnap, bár Bradynek nagyon megy a Heinz Fielden :). Érdekesség, hogy Gronkowski, akin a múlt heti Browns elleni meccs elment, most 3 TD-t szerzett, úgyhogy valamennyire javított :wink:
A 100+ futott yard is jó, ha azt nézzük, hogy eddig max 60 vagy 65-öt futottak a Steelers ellen.
Brady pedig elleste Favre "taktikáját" és a szezon hátralevő részében nem borotválkozik, hogy az arca kevésbé fázzon télen :lol: .
Bár itt sokan unszimpatizálnak a Patriots-al, én remélem idén odaérnek, már hiányoznak a végjátékból :) Brady hozza a formáját,és ezúttal az egész csapat éhesebb,és jobban egyben van,mint az elmúlt két szezonban. /igaz,akkor komoly sérülések is hátráltatták őket, többek közt Bradyé is/

A sérüléseket meg kell úszni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.15. 23:03:37

miihii írta:
Xanthor írta: Szép győzelem volt, de nem tudom, hogy mennyi értelme van nekik a győzelmeknek (mondjuk ez lehet hülyén hangzik :) ), mert így rosszabb draft pickeket kapnak majd, a szezon meg már úgyis elúszott. Persze új edző, akinek pedig bizonyítania kell, hogy akár jövőre is számolhatnak vele HCként.
.
Eddig is igen arcpirító a szezon,sztem némi kozmetikára azért még hajtani fognak a srácok,mégha ezzel a drafton esetleg kicsit hátrébb kerülnek.Annyit úgysem valószínű,h 2-7 után javulni tudunk,h sokat nyomjon a dolgon.De legfőképpen a csoportriválisok ellen lehet visszahozni valamit a renomén,ami jócskán meg van tépázva idén :?
Itt most az a cél, hogy ne üres stadionban játsszák le az utolsó hazai meccsket, mert az bizony a botoxkirály Jerry bácsinak is rosszul esne...
19
Válasz küldése