USA Sports - NBA, NHL, NFL és társaik

Minden ami nem foci, de sport

Melyik a kedvenc amerikai sportod (max. kettő választási lehetőség)?

NFL
31
42%
NHL
10
14%
NBA
30
41%
MLB
3
4%
 
Szavazatok száma: 74
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.13. 21:32:30

Annak örülök, hogy:
1. Ha már KD ment a GSW-be, ő volt egyértelműen a csapat legjobb játékosa.
2. Nem jönnek a LeBron-haterek, hogy na, elbukott még egy döntőt.
3. Nem lett 16-0 :D

Amúgy már beszélgetnek arról, hogy hogyan lehetne a Cavs erősebb: Love for George. Mondjuk először meg kéne győzni PG-t, hogy maradjon és ne menjen majd a Lakers-be... :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.06.13. 11:17:05

Minden idők legmagasabb pontátlagát hozó nba finals 236.4 ponttal? Összehasonlításképp 10 éve a Spurs - Cavs döntőn ez a szám 167 és az elmúlt 10 évben csak kétszer érték el épphogy a 200-at.(2016 és 2012-ben)

Iggy-nek adtam volna valamilyen zsákolós különdíjat a "monster dunk"-ja miatt.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.13. 07:08:17

Minden idők legrosszabb rájátszása.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.13. 03:53:21

Ez a warriors közelít hogy elnyerje minden idők leglúzerebb csapata címét.

Érthetetlen hogy mit csinálnak a tavalyi után megint.

Na beírtam és elkezdtek játszani végre.
West ostobáskodott, semmi szükség erre.

félidő 71-60, kellett a két JR tripla a végére, hogy ne legyen csúnya.
felpörgött a warriors, de sok tisztát hagynak ki Durant-Curry kettősön kívül a többiek.
Kéne Klay is mistmár, hogy megnyugdtatóbb legyen. Mint ahogy kellet a Cavsnek is, hogy Smith megérkezzen a párharcra az utóbbi meccseken.

JR a nyerőember, mindent bedob.
utolsó negyed előtt már csak 5 pontos előny, az semmi.

MEGVAAAAAN!
Síroook ááá, Duraaant!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.12. 21:33:10

Cavs game plan tonight:
1. LeBron
2. Hope Kyrie goes off
3. Hope 3s go in
4. Hope JR shows up
5. Taunt Draymond
6. Pray Zaza keeps playing


Dahntay Jones:
2016-17 salary: $9,127
2016-17 fines: $9,000
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.11. 14:25:08

Referees Full Highlights in 2017 Finals Game 4 - Rigged?
https://youtu.be/F9BH8cOflSM" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.11. 07:33:16

PCsabi írta:
csababarca írta:Mire a zöld smile?
tavaly is írtam 3-1nél, hogy ha nem zárják le otthon, baj lesz.
Vicces, hogy írod, hogy nem lesz bajnok a Warriors, fordítás, vége a dalnak :D Teljesen más ez a 3-1, mint a tavalyi, most egymás után négyszer kéne nyernie a Cavs-nek, ami lehetetlen.
Abban az esetben gondolom így, ha vissza kell menni 3-2vel Clevelandbe. Akkor megint jönnek a gátak...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.10. 23:14:42

csababarca írta:Mire a zöld smile?
tavaly is írtam 3-1nél, hogy ha nem zárják le otthon, baj lesz.
Vicces, hogy írod, hogy nem lesz bajnok a Warriors, fordítás, vége a dalnak :D Teljesen más ez a 3-1, mint a tavalyi, most egymás után négyszer kéne nyernie a Cavs-nek, ami lehetetlen.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.10. 19:42:51

Initom írta:HA csökken a sapka,azzal nem pont azt érik el ,hogy esélyesebben marad együtt a warriors? :)

(előre is sorry ha hülyeséget kérdezek ,tanulni jöttem.)
Előre lehet tudni ezeket, mert mikor megkötik a TV szerződéseket, CBA szerződéseket 5-10 évekre lekötik.
Nyilván ezzel az fog történni, hogy a többiek jobban meglesznek szorulva, míg a GSW meg bird jogokkal visszaigazolja a draftoljait. Durant meg befér majd.

A dinasztiák pont abból vannak, akik jól draftolnak vagy pont úgy áll össze a csillagzat, hogy alkotnak a szabadügynök piacon sok assettel esetleg cserélnek, de alapvetően draft.
Ma lehet a Thunder állna így, ők köszönték nem kértek belőle, pedig 4 AS játékosuk lehetne ma!
Warriors meg második körökből meg 1/20 (?) Klay meg 1/7 Curryvel elvan.
Pl a Cavst nem kényszerítette senki, hogy a most teljesen eltűnő TT-t agyontömje! Nyilván mert nem volt más center opció, de a lényeg az, hogy a Warriors mind játékra mind pénzügyileg a többiek felett áll!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.06.10. 19:37:42

HA csökken a sapka,azzal nem pont azt érik el ,hogy esélyesebben marad együtt a warriors? :)

(előre is sorry ha hülyeséget kérdezek ,tanulni jöttem.)
Abi & Tito
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.06.10. 19:33:53

Csökkenni fog a sapka minimálisan, szerintem is fixen ott lesznek elől. Nem tartoznak a kedvenceim közé, sőt!!! de megérdemlik és azt is, hogy korszakos csapatuk legyen. Szisztematikusan felépített gárda alacsony fizetésekkel, esetleg a padjuk gyengülése lehet olyan tényező, amire építhetnek a riválisok. Viszont nyilván majd jövőre meg utána is veterán minimumért fognak majd embereket találni.

És ebből a szempontból Ainge jól nyomja, kivetkőztünk volna magunkból mint egy útszéli prosti, ha pl rámegyünk George-ra. Fultzok be kell húzni, s reménykedni, hogy 3-4 év múlva beérik. Akkor még Bradley+Horford használható lesz és talán a Warriors is gyengül.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.10. 18:26:58

Mondjuk éppen hajnalban verték hülyére a warriorst, előző meccsen sem hiányzott sok.

várnék ezekkel a kijelentésekkel még, hogy ki hol mikor nem rúg mellettük labdába.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.10. 18:11:45

Initom írta:mint zöldfülű NBA követő kérdezném,miért mondjátok ,hogy RIP NBA? :) :oops:
Mert a jelenlegi GSW valszeg minden idők legerősebb csapata, és valszeg még hosszú évekig együtt maradnak. Nem nagyon fog labdába rúgni mellettük senki.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.06.10. 17:53:30

mint zöldfülű NBA követő kérdezném,miért mondjátok ,hogy RIP NBA? :) :oops:

(utóbbi hetekben álltam neki ,magamba szívni igazán az amerikai kosárlabdát :) )
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.10. 17:19:46

Mire a zöld smile?
tavaly is írtam 3-1nél, hogy ha nem zárják le otthon, baj lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.10. 17:11:37

Azért ez a 49 pontos első negyed, 86 pontos első félidő erős volt, ilyet a GSW meg a Rockets szokott csinálni. 24 tripla, brutális százalékkal, Warriors-ban meg senki sem találta a dobását, de hát ezt nem lehet még további három meccsen fent tartani, szóval szerintem a következőn behúzza a GSW. Vagy Green el van tiltva? :D
csababarca írta:Mindegy ez belefér, otthon viszont le kell zárni. Ha vissza kell jönni Clevelandba, akkor nem lesz bajnok a warriors...nehogy az legyen mint tavaly...

De most lehet szentségtörés lesz, de ha ilyen bírói felfogás lesz a következőkben, és emellé így dob a cavs, akkor simán lehet fordítás.

Mondom, ha nem nyeri meg otthon az 5.et a warriors, akkor vége a dalnak nekik.
:mrgreen:
johdepp írta:Egyébként nálatok eddig ki a döntő mvp? én a mai meccs előtt azt mondtam, hogy ha megy egy agyament meccset Curry, és nyernek is, akkor ő lehet. Hát nem így történt, sőt, szóval hogy ha a Warriors nyer (mármint címet), akkor most egyértelműen Durant-nek néz ki.
Ha a Cavs nyer, akkor egyértelműen James, persze, nem kérdés.
Én a döntő előtt is KD-t tippeltem, látva eddig a meccseket, pedig nem kérdés, hogy ő kapja, ha nyer a GSW.
johdepp írta:Ennek apropóján gondoltam arra, hogy ha lenne a Cavs-nek egy csak Lebron Jamesből álló kezdő ötöse, akkor kikből állítanátok össze rá egy csapatot?
Giannis, Leonard, KD tuti, Davis és Green közül inkább utóbbi, SG-be pedig Butler, talán ő szokott a legjobban védekezni James-en.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.06.10. 13:57:56

csababarca írta:Már a harmadik meccsen is nevetséges fújások voltak.

Mindegy ez belefér, otthon viszont le kell zárni. Ha vissza kell jönni Clevelandba, akkor nem lesz bajnok a warriors...nehogy az legyen mint tavaly...

De most lehet szentségtörés lesz, de ha ilyen bírói felfogás lesz a következőkben, és emellé így dob a cavs, akkor simán lehet fordítás.

Mondom, ha nem nyeri meg otthon az 5.et a warriors, akkor vége a dalnak nekik.
Teljes mértékben adom. Ha nem húzzák be otthon az ötödiket, akkor óriási görcsölés lesz belőle és simán bukhatják 3-0-ról. A cavs meg vérszemet kap, aztán tényleg behúzzák, mint tavaly 3-1-ről. Remélem, Curry összekapja magát, mert ez a mai valami botrányos volt tőle.

Egyébként nálatok eddig ki a döntő mvp? én a mai meccs előtt azt mondtam, hogy ha megy egy agyament meccset Curry, és nyernek is, akkor ő lehet. Hát nem így történt, sőt, szóval hogy ha a Warriors nyer (mármint címet), akkor most egyértelműen Durant-nek néz ki.
Ha a Cavs nyer, akkor egyértelműen James, persze, nem kérdés.

Green szerint a vereség ellenére is jó volt a buli klívlendben :mrgreen:

És egy kis játék a végére:
A Trash Talkban bedobták az ötletet, hogy negyedik szupersztárnak ki kellene a Cavs-be. Mert ugye Curry=Irving, Durant=James, Green=Love, Thompson-ra meg nincs ember.
Ennek apropóján gondoltam arra, hogy ha lenne a Cavs-nek egy csak Lebron Jamesből álló kezdő ötöse, akkor kikből állítanátok össze rá egy csapatot? Bárkit lehet mondani bármelyik posztra, nincs semmi kikötés. Illetve csak annyi, hogy nem lehet duplikálni az embereket, mint ahogy Jamesből van öt darab, ugye. Remélem értitek. :D Egyáltalán, össze lehet-e tenni egy olyan csapatot, ami képes lehet megverni öt Jamest?

Az enyém talán valahogy így nézne ki:
1 - Giannis (a vezetéknevét még kápi-pészttel is elrontanám szerintem, ezért a keresztnevét írom)
2 - Thompson - esetleg Butler vagy Paul George?
3 - Leonard
4 - Durant
5 - Davis - esetleg Green?

Szerintem amúgy egy ilyen hiper-szuper csapatnak is igen fel kéne kötni a gatyát öt James ellen és még az is kevés lenne, valószínűleg. Eszméletlen a pali.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.10. 10:15:50

Cavs in 7. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.10. 10:13:28

Már a harmadik meccsen is nevetséges fújások voltak.

Mindegy ez belefér, otthon viszont le kell zárni. Ha vissza kell jönni Clevelandba, akkor nem lesz bajnok a warriors...nehogy az legyen mint tavaly...

De most lehet szentségtörés lesz, de ha ilyen bírói felfogás lesz a következőkben, és emellé így dob a cavs, akkor simán lehet fordítás.

Mondom, ha nem nyeri meg otthon az 5.et a warriors, akkor vége a dalnak nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.06.10. 10:52:43-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.06.10. 03:50:37

oké, hogy a warriors az öltözőben maradt, de ilyen egy retardált f*s fújást, amit a cavs kap otthon, csak hogy legyen ötödik meccs, az valami döbbenet... iguodala kap egy könyököst, ő szabálytalan, curry elfut shumpert mellett, szabálytalan, shumpert az arcára rántja green könyökét, green fault, tiszta blokk mcgee-től, szabálytalan. wtf...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.06.08. 09:57:50

Hat igen, KD azert nem Harrison Barnes. Klay is ugy nez ki a legfontosabb meccsekre osszeszedte magat, igy velhetoen az a kerdes marad, hogy veretlenul tud-e PO-t nyerni a GSW.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.08. 03:50:43

Csóri Green ránéz valakire, már kapja a fújást. Most nem panaszkodhat James, kapják a hazai fújásokat rendesen.

Nagyot játszik LBJ ma is, de megint egyedül érzem egyelőre.

Most fogható a GSW amúgy, kapkodnak, zavartak, +5 pontos előny a Cavsnél,ami nem sok, de jobb a helyzetük mint eddig. Fontos lenne nekik.

Szerk. Green 5. faultja mi volt te jó ég.
Kiváncsi vagyok 2-1nél is ennyire hazafújnak e.

Amúgy jó a Cavs, fegyelmezettek és koncentráltabbak, ezek a kamuk nélkül is vezetnének, ma nagyot küzdenek és játszanak.

Megvaaan!! Elszórakozta a vègét, nem értem az utolsó Támadásnál miért a sarokban kapta a labdát James, ott nem sokat tehetett, Iggy becsapdázta szépen.

De milyen egyéni teljesítmények voltak...James, Irving, most JR is megtalálta a tripláit...másik oldalon Durant, Thompson, Curry most kevesebbett vállalt de hatékony volt.
Elképesztő játékosok.

Viszont számomra látva az előző két nagydöntőt meglepő, hogy TT ennyire nem tud faktor lenni. Eddig uraldta a döntőkben a festéket, és a pattanózást, most meg semmilyen hatása nem tud lenni. Tőle messze többet vártam ezen a téren.

Innen nem lehet már bukni, szép lenne hazai közönség előtt lezárni, de tavalyi után nem játszanék a tűzzel, ha lehet le kell zárni Clevelandben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.06.05. 14:28:05

Messias2 írta:
csababarca írta:
bezzeg Garnették, vagy James/Bosh mennyire jófejek és cukik voltak :lol:
Hát, nem egy 73-9-es teambe mentek gyűrűt chaselni, annyi biztos.
De megtették volna,ha van rá lehetőségük. CP is utálva lesz,ha elmegy a Spurs-be?
Én ezt nem teljesen értem meg. Ha a Barca megveszi Verrattit és egyéb jó játékosokat,az is csak azért nem fáj,mert a Barca veszi meg?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.06.05. 13:49:03

RIP NBA...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.05. 12:52:27

Messias2 írta: Tavaly ott lett volna a lehetőség, de Durant elchokerkedte 3-1-ről. Előtte sérülések is közbe jöttek. Azért ne tegyünk úgy, mintha az OKC ne lett volna éveken keresztül legit bajnokesélyes csapat. Egyszerűen Durant nem tudta kihasználni a lehetőséget, ezért inkább elment csicskulni egy GOAT alapszakasz csapatba.
az elsőhöz, hogy James se Scalabrinikkel állt össze haveri alapon.

Hát, annyira volt bajnokesélyes az az okc éveken keresztül, mint most a houston vagy a spurs.
az, hogy miért nem tudta kihasználni a lehetőségeket, arra meg ott van amit írtam, egy rw mellett nem lehet dominánsan játszani.

a tavalyira igazad van, arra nincs mentség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése