Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.04. 20:08:56

Nero. írta:
palesz77 írta:Barça line-up vs Celta: Ter Stegen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Rafinha, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez, Neymar

Kíváncsi leszek, hogy sima 4-3-3 lesz, vagy a 3 védős rendszer, amivel mostanság kísérletezett Lucho. Remélem utóbbi.
Iniesta megint sehol ez több mint nevetséges. Nyáron meg kell venni Verattit a helyére mert a spanyollal már nem lehet számolni.
Szerintem Lucho kicsit próbálja koppintani Contét, hogy 2 védekezőbb játékos középre.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.04. 19:56:28

Messi sok középre húzódásával életszerű a 3-4-3, hogy legalább legyen valami jobb oldal is. A lényeg a három pont, megpattanósan, tizenegyessel, vagy bárhogy. Nyerni kell aztán csókolom. Hajrá
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.04. 19:51:26

Iniesta...én sem értem már. Az oké, hogy amikor visszatért a PSG meg az Atleti ellen is nagyon gyenge volt. Lehet, hogy csak LE leteszi pár meccsre a padra? Így nem fog sose formába lendülni, mert sérülésről nincs szó, ha jól tudom, rendesen edz a többiekkel.

Na mindegy, kell a 3 pont, szerintem támadásban mindenképp maradunk a 3-4-3nál.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.04. 19:46:44

Nero. írta: Iniesta megint sehol ez több mint nevetséges. Nyáron meg kell venni Verattit a helyére mert a spanyollal már nem lehet számolni.
Nem mindegy, hogy nem számolnak vele, vagy ő miatta nem lehet vele számolni.
Nem tudom mi lehet,de furcsa, azért nem olyan idős ő.

Amúgy jah, Verrattit hoznám mindenképpen, bármilyen kp-n tud játszani, hatalmas érték egy ilyen játékos. Ha 80 akkor annyi,de hozni kell.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.04. 19:43:42

palesz77 írta:Barça line-up vs Celta: Ter Stegen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Rafinha, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez, Neymar

Kíváncsi leszek, hogy sima 4-3-3 lesz, vagy a 3 védős rendszer, amivel mostanság kísérletezett Lucho. Remélem utóbbi.
Iniesta megint sehol ez több mint nevetséges. Nyáron meg kell venni Verattit a helyére mert a spanyollal már nem lehet számolni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.04. 19:38:34

Barça line-up vs Celta: Ter Stegen, S.Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Rafinha, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez, Neymar

Kíváncsi leszek, hogy sima 4-3-3 lesz, vagy a 3 védős rendszer, amivel mostanság kísérletezett Lucho. Remélem utóbbi.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.04. 11:58:41

Nehéz meccsre számítok, jól jönne egy korai gól, hogy alapot adjon a folytatásra. Mindenképp be kell húzni, tartani kell az első helyet, a Realnak sem lesz könnyű meccse.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.04. 11:49:20

A keret:
Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis Suárez, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Rafinha, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Umtiti.

Arda felépült és ott van a keretben, Gomes pedig betegség miatt maradt ki.

Ha jól alakul a meccs gondolom Arda kapni is fog egy fél órát Neymar helyén, ha már Suarez meg Messi kapott múlt héten pihenőt. Remélem Iniesta most már játszani fog!!! A kezdőt most sem kéne agyon bolygatni, legyen előbb zsebben a meccs és aztán lehet cserélgetni.

Piqué és Messi egy lapra az eltiltástól.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.02. 19:05:51

Ha jól számoltam a bajnokságban eddig 51 sárgalapot kaptunk,ebből 20 reklamáció miatt.
Idén lehet nem mi leszünk a FairPlay díj nyertesei.
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2017.03.02. 12:12:21

Végre egy könnyed sima győzelem. Nagyon kellett már, bár az ellenfél is sokat tett ezért.
Neymar és Mascherano volt szerintem a két legjobb játékosunk a meccsen.
DS-t megvédeném, mert nem alkotott nagyot, de nem is volt annyira szörnyű.
Remélem most a csapat elkapja a fonalat és megküzdünk a bajnoki címért.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.02. 09:50:47

csabooo írta:Kifejtenetek, hogy mi ez a nagy utalat DS fele ? :|
persze.
jelenleg olyan gyenge hogy nem fér be egy amugy is gyenge csapatba. az első félidőben 3x hallottam a nevét, kb annyi volt a szerepe a pályán, hogy zavarja neymart, akinek állandóan kerülgetnie kellett. a 2. fi-re feljavult, de egy olyan ellenféllel szemben akinek láthatóan semmi kedve nem volt focizni és csak a végét várták ez nem túl nagy érdem. tudom, hogy iniesta is így kezdte meg blahblahblahblah, de egy olyan csapatba amit vhogy a csúcson kellene tartani nem fér be. ennyi

amugy könnyed, szórakoztató meccs volt, jó játékkal, szép gólokkal. kicsit bosszant, hogy a madrid megint összebohóckodott magának egy pontot, ha a villarreal meg a LP kicsit tökösebb lett volna, simán nullázhatták volna a habfehér brigádot... akikről azért bebizonyult, hogy fociba ők sincsenek csúcson, soha nem is voltak, számomra csak az volt a kérdés, hogy ZZ meddig bírja őket pörgetni, mert a jó őszük is csak ennek volt köszönhető, játékban uo. nullák mint tavaly.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.03.02. 09:10:04

palesz77 írta:Ennyivel a vége előtt mondjuk ez szinte lehetetlen, de fog még a Real is nyilván pontokat hullatni. A kérdés az, hogy mi végre elkezdünk-e kiegyensúlyozottan játszani, vagy marad a hullámzó forma. Lucho távozása szerintem ilyen szempontból mentálisan jól jöhet, adhat egy plusz lökést a srácoknak. Kemény menet lesz, az biztos, remélem a csapatbanban most ezzel az 5 meccses győzelmi szériával megváltozott valami, és a kiegyensúlyozottság mintapéldánya lesz mostantól mindenki.. :D Akkor tényleg meglehet a bajnokság - is -, de szerintem a Real is úgy fog teperni, mintha az életük múlna rajta, közben a Sevilla se nagyon maradozik le egyelőre.. Jó kis véghajrá lesz ez úgy tűnik.
Számomra akkor lesz jó a véghajrá, ha mi nyerjük :lol: Tepert a Real most is, de nem jött ki a lépés.
13 meccsünk van. 12 meccset mindenképp meg kell nyerni. Egyedül a Bernabeu-ban van mentség az esetleges pontvesztésre. A hazai meccseket simán be kell tudjuk húzni, idegenbe pedig gyengébb ellenfelekhez megyünk, ott is kötelező a győzelem.
Engem hogy őszinte legyek teljesen hidegen hagy már a BL, inkább az ifit küldeném ki, minthogy a Depor ellen pontokat hullajtsunk.

Más:
Lucho-ról meg annyit, hogy ha most visszaesik a csapat az biztos, hogy ő lesz a hibás. Kár volt bejelenteni egy ilyen kritikus időszakban. Úri ember módjára is lemondhatott volna a kupadöntő utáni sajtótájékoztatón.

Madridi bíráskodásról pedig annyit, hogy nekünk két pontvesztésünk van csak 2017-ben, mindkét meccset hoztuk volna, 4 ponttal jobban állnánk, ha korrekt a bíráskodás. A Real csak az utóbbi 2 meccsén "kapott" 3 pontot a bíróktól. Értem én, hogy unalmas a bajnokság, mert az utóbbi években csak mi nyertünk, de ez ilyen korszak. Az Aranygenerációnk ha végleg kimegy majd lesznek még szűkösebb éveink. Viszont a spanyol szövetség érdeke az, hogy kiszámíthatatlan legyen a végkimenetel, érzésem szerint ezért tolják kimondottan a Madridot. Ellenkező esetben lehet minket tolnának, ha a real nyer az utóbbi 8 szezonban 6 bajnoki címet mi meg csak 1-et. De sajnos én nem tudok olyan naiv lenni, hogy elhiggyem, hogy ez véletlen. Ebben a szezonban szinte minden fordulóban születnek vagy a mi, vagy a madrid meccsén kétes ítéletek. Foci= irdatlan mennyiségű pénz, nem csoda, hogy manipulálni próbálják és az sem csoda, hogy folyamatosan elvetik a modern eszközök bevezetését. Így könnyebb a manipuláció.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.03.02. 08:34:38

ha visszagondolok a meccs előtti érzéseimre, az idényünk leg "fájóbbja" :( , hogy még egy ilyen ellenfélnél sem mertem elhinni, hogy sima lesz!
a Celta nyilván más tészta, már csak a reváns okán is és mert Aspasban benne van 1-2 gól az tuti.
ami pedig a bajnoki álmokat illeti:
1./ Celta
2./Clássicó
3./minden meccset megnyerni......csak ennyi kell.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.03.02. 08:22:29

ntibi67 írta:Ebben a 3-4-3 felállásban a hétvégén megnézném SR vagy Mascheranot,Busquets helyén.
Busquets most szerintem - végre - jól játszott. Mascherano idén legfeljebb egy félidőt volt képes jól teljesíteni (majdnem) azon a poszton. Talán érdemes lenne a két fickót csereberélni egy meccsen belül. Jót tenne a lelküknek is...
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.02. 06:02:21

Ebben a 3-4-3 felállásban a hétvégén megnézném SR vagy Mascheranot,Busquets helyén.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.03.02. 03:27:41

A Real tegnapi pontvesztésével újra egyedül a csapat kezébe került a bajnoki cím. Úgy látom, mind LE-nek, mind a játékosoknak elemi érdekük a megszerzése. LE most már akár az MSN-ből is bárkit kihagyhat, ha úgy gondolja és senkinek az egyéni fejlődéséért nem felelős többé, így meccsenként dolgozhat ki nyerő taktikát - a BL-lel meg már nem kell foglalkoznia. A csapatnak meg más a pozíciója az új edzővel bajnokként, mint válság-csapatként. Végül egyénileg: mindenki akkor kaphat jó ajánlatokat. ha tavasszal jó játékkal piacot csinál magának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Samper 2017.03.02. 08:56:43-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.02. 00:00:17

Ennyivel a vége előtt mondjuk ez szinte lehetetlen, de fog még a Real is nyilván pontokat hullatni. A kérdés az, hogy mi végre elkezdünk-e kiegyensúlyozottan játszani, vagy marad a hullámzó forma. Lucho távozása szerintem ilyen szempontból mentálisan jól jöhet, adhat egy plusz lökést a srácoknak. Kemény menet lesz, az biztos, remélem a csapatbanban most ezzel az 5 meccses győzelmi szériával megváltozott valami, és a kiegyensúlyozottság mintapéldánya lesz mostantól mindenki.. :D Akkor tényleg meglehet a bajnokság - is -, de szerintem a Real is úgy fog teperni, mintha az életük múlna rajta, közben a Sevilla se nagyon maradozik le egyelőre.. Jó kis véghajrá lesz ez úgy tűnik.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.03.01. 23:58:49

Igazabol a klasszikusnak most tényleg fontos szerepe lesz, szerintem aki azt nyeri, az a bajnokságot is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.01. 23:51:01

Messias2 írta:
csababarca írta: Másik topikban is írtam, de várjuk meg míg a real lejátsza az elmaradt meccsét, addig nincs a kezünkben a sorsunk, amíg arról nem tudunk semmit.
De az a meccs nem befolyásol semmit, ha mi behúzzuk az összes háralévőt. :D
igaz, ha nyerünk a bernabeuban, meg mindenhol,akkor tényleg nem számít.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.01. 23:48:52

csababarca írta: Másik topikban is írtam, de várjuk meg míg a real lejátsza az elmaradt meccsét, addig nincs a kezünkben a sorsunk, amíg arról nem tudunk semmit.
De az a meccs nem befolyásol semmit, ha mi behúzzuk az összes háralévőt. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.01. 23:46:59

Messias2 írta:Kezünkben a sorsunk. Innentől el kell engedni végképp a BL-t, és csak a bajnokságra koncentrálni.
Szerintem reális esélyünk van, viszont ehhez meg kell csapni a Realt a Bernabeuban, ez nem kérdés.
Másik topikban is írtam, de várjuk meg míg a real lejátsza az elmaradt meccsét, addig nincs a kezünkben a sorsunk, amíg arról nem tudunk semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.01. 23:46:17

Messias2 írta:Kezünkben a sorsunk. Innentől el kell engedni végképp a BL-t, és csak a bajnokságra koncentrálni.
Szerintem reális esélyünk van, viszont ehhez meg kell csapni a Realt a Bernabeuban, ez nem kérdés.
Számításaim szerint 92 pont elég lehet a végén. AZ két iksz, Bernabeúban is elég egy iksz is szerintem. De borzasztó sok van még hátra. 92 pont a határvonal, elmúlt időkben legalábbis. Én ezt tartanám szem előtt a fiúk esetében is. Minden héten arra készülni, hogy na még ez a három pont és közeledünk a célhoz.
Kép
Kép
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.03.01. 23:45:40

Normandia írta:Csak kapkodom a fejem. Most értem haza és az eredményen kívül semmit sem tudok. Most olvasom, hogy LE megy a nyártól? Milyen volt a meccs?
Amolyan nyari sziesztas, csak a tavasz elejen... :mrgreen:

Semmi izgalom, nyugodt jatek, nehol szep jelenetekkel, vegre egy ilyen is :) Persze az ellenfel is adta a lovat alank. Nagyjabol leirja a fooldali cim, MSN + meg Paco is golt szerzett, jo kis semmit mondo meccs, egy 3-4-3 tesztelessel, ami szerintem nem is olyan rossz, a megfelelo emberekkel plane :) A negativum, a bekapott gol, igaz sajnos Busi 4 vedonek nem igazan jo, siman lefordulnak rola, kb. mint egy tank olyan sebesseggel fordul meg. De kpn egesz jo volt, a hibai melle...

Egyszoval komoly kovetkeztetest nem erdemes ebbol vonni, a tanulni kell ebbol is, aztan hetvegen a Celta ellen majd tobbet tudunk 8)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.01. 23:37:11

Csak kapkodom a fejem. Most értem haza és az eredményen kívül semmit sem tudok. Most olvasom, hogy LE megy a nyártól? Milyen volt a meccs?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.03.01. 23:35:26

Kezünkben a sorsunk. Innentől el kell engedni végképp a BL-t, és csak a bajnokságra koncentrálni.
Szerintem reális esélyünk van, viszont ehhez meg kell csapni a Realt a Bernabeuban, ez nem kérdés.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése