Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Tunyacsap73
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2014.12.05. 19:27:06

2019.10.23. 21:03:55

Egy ide..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.10.23. 21:01:42

Beten 1.55 volt volt, egy 5 századot hazudtam :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.23. 20:56:57

hol adták 1,6ért a sima vendéget?
nálam a legjobb odds amit találtam 1,5 volt.
inkább raktam magunkat hendivel, meg a lipcsét és az inter-dortmundra az X-et.

amúgy illene nyomni egy komolyabb meccset, főleg ha már hétvégén úgysem játszunk, tehát el lehet engedni a gyeplőt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.10.23. 20:47:45

MatyiG írta:Szerintem simán hozzuk.
60 ezrem van rajta (120 jöhet) úgyhogy legyen igazad :D

1.6 a Barca, másik már jött.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.23. 20:42:11

Szerintem simán hozzuk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.10.23. 20:22:08

Nem lesz egyszerű meccs, sokkal jobbak a csehek mint sokan gondolják, ráadásul idegenben, de azért a 3 pont elvárható.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.23. 19:56:10

Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; De Jong, Busquets, Arthur; Messi, Suarez, Griezmann
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.23. 12:23:41

Barca_10 írta:
Tomix354 írta:Griezmann - last away goal: February 2017
Messi - last away goal: November 2018
Suarez - last away goal: September 2015 [md]

Ez nagyon kemény stat. Míg ez nem változik, BL-ről ne is álmodjunk.
A United előtt mikor rúgtunk komoly csapatnak idegenben gólt? Nekem a Bayern rémlik utoljára még 2015-bol
Ha a United komoly csapatnak számít, akkor a Bayern elleni meccs óta: Spurs, Inter, Chelsea, City, Arsenal, Roma.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.10.23. 11:48:05

Tomix354 írta:Griezmann - last away goal: February 2017
Messi - last away goal: November 2018
Suarez - last away goal: September 2015 [md]

Ez nagyon kemény stat. Míg ez nem változik, BL-ről ne is álmodjunk.
A United előtt mikor rúgtunk komoly csapatnak idegenben gólt? Nekem a Bayern rémlik utoljára még 2015-bol
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.10.23. 08:07:25

Griezmann - last away goal: February 2017
Messi - last away goal: November 2018
Suarez - last away goal: September 2015 [md]

Ez nagyon kemény stat. Míg ez nem változik, BL-ről ne is álmodjunk.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.10.06. 14:54:11

csababarca írta:De akkor ha így van végül megint arra jutunk, hogy baromi jo a keret, de mégis csicska a játék, plusz érthetetlen összeomlások a blben, akkor az edzői stábban van a hiba.
Egyértelmű. Meg kell nézni, mi volt a válasza az angoloknak a hosszú évekig tartó spanyol BL dominanciára. Odavitték a világ legjobb edzőit. Pep, Klopp, (Pochettino).

Mi meg jó szokásunkhoz híven szórakozunk a középszerű kóklerekkel. Pep óta nem volt klasszis edzőnk kis túlzással. Szegény Tito-t kihúznám ebből a sorból mondjuk, nála sosem tudjuk meg, mi lehetett volna. :( De a többiek.. Tata, LE, EV. Igen, nálam LE sem számít annak, lehet nem leszek ezzel népszerű, de neki a legnagyobb érdeme az volt, hogy összerakta az MSN-t, nekik köszönhető a triplázás is legnagyobb részt. Plusz annak, hogy Messi februárban elkattant.

Dehát ez már csak ilyen Barcás klubhagyomány. Máshol azért hozzák az edzőt, hogy jobbá tegye a csapatot, itt a csapat és Messi feladata, hogy naggyá tegye az aktuális kóklert.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.10.06. 14:47:11

MatyiG írta:Szégyen is, de nem a keretre kell fogni, ennél erősebbet nehéz lenne összetenni.
Nevek alapján szerintem is erős a keret. Viszont azt érzem, hogy két szék között van az egész a földön. A taktika sem a kerethez van igazítva, viszont fordítva sem igaz, mert akkor Griezmann sose lenne itt, vagy Busquets akkor már padozna.
Mondjuk kérdés az is jogosan, hogy vajon mi a taktika.

Nem értek hozzá, nem tudom megmondani mi lenne jó megoldás, de azt érzem, hogy évekkel ezelőtti berögződésekhez nyúl a csapat, ami már több okból sem előnyös, és nem vezet előre.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.06. 14:46:40

De akkor ha így van végül megint arra jutunk, hogy baromi jo a keret, de mégis csicska a játék, plusz érthetetlen összeomlások a blben, akkor az edzői stábban van a hiba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.10.06. 14:44:58

hajnesz írta:Ha így van, akkor nézzük pl az idei bl győztes keretét is.
klasszisok: Allison, Van Dijk, Salah (?).
+ Mané, Firmino.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.06. 14:28:40

A RM kerete mivel erősebb?

Transfermarkt adatai alapján is csak a Citynek van jobb kerete.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.10.06. 13:59:16

Ha így van, akkor nézzük pl az idei bl győztes keretét is.
klasszisok: Allison, Van Dijk, Salah (?).

Vagy a Thamét:
Klasszisok:

Vagy az Ajaxét:
Klasszisok:

Vagy legyen a Bayert:
Neuer, Leva esetleg

Bőven nagyon jó keretünk van, csak sehogy se tudjuk elküldeni a Pep-LE team utolsó mohikánjait.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.10.06. 13:35:42

MatyiG írta:Szégyen is, de nem a keretre kell fogni, ennél erősebbet nehéz lenne összetenni.
kezdem én is egy kérdéssel: a blogra blogban lehet reflektálni? (vagy bárhol?)
nem állítom, hogy könnyű lenne, de nem lehetetlen és ami a fő - nem ártana. mármint erősebb keret!
nézzünk bele: a klaszisok nemzetközi mércével mérve. M A ter Stegen,Pique,Busquets,Rakitic,Suarez,Messi,Alba,Griezman,FdeJong.....
a közepesek nemzetközi mércével mérve. Semedo,Arthur,Dembélé,Lenglé,Umtiti,S Roberto,
a La liga szintűek A Vidal,Alena,Fati,Charles,Todibo,Junior.....
a klasszisok közül Rakitic gyak. padozik, Busi ? ... hát mit is mondjak kifelé megy, mendegél..,Suarez nos ő elmegy de futkos néhány 9-es a világban aki jobb nála...Alba csak a barcában, ott is Messi révén fut igazán, de (mondjuk) ő rendben,....Griezmann rá még inkább igaz, hogy valahol, valakikkel biztosan jó .....F DeJong és Messi , Pique és Stegen - nos ezeknél nincs de...
egyébiránt pedig a Real kerete (sajna) erősebb.
Valverde lenne a fő ok? egészen addig nehéz cáfolni amíg más (is) be nem fürödne u.ezzel a kerettel.
egyet azért mondok: Gardiola az isten ....isteni kerettel...istentelen pénzzel, hány BL.-t is nyert mióta elment?! :shock:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.05. 19:06:40

Szégyen is, de nem a keretre kell fogni, ennél erősebbet nehéz lenne összetenni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.05. 18:28:21

Mintha ez verseny lenne hogy kié a jobb keret úgy csináltok.
Legyen mienk a legjobb, óriási, még nagyobb szégyen hogy bl győzelem környékére nem kerültünk évek óta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.05. 17:44:22

Atalanta írta:Egy észrevétel: ez a keret messze nem a legjobb. Kiöregedett, jóllakott és hiányzik belőle az alázat.
Melyik csapatnak jobb a kerete? Esetleg a Cityé jobb, a többi csapatnak nincs jobb kerete a miénknél. :)
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2019.10.05. 15:45:40

Egy észrevétel: ez a keret messze nem a legjobb. Kiöregedett, jóllakott és hiányzik belőle az alázat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.10.05. 10:28:26

Mindenkinek joga van a szubjektív véleményéhez, és ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk a focit, de jómagam (is) úgy gondolom, h az az írás olyan messze van a valóságtól, mint én a csapat kezdőjétől, és hiába vagyok nagyon ügyes, az egy elég komoly távolság :D Ennél Ti sokkal jobb és értelmesebb cikkeket írtok.

Az egyértelmű (igazából Roma óta az), h EV-vel az életben nem nyerünk BL-t, nagyon szép dolog, h bejöttek a cseréi szerdán, de kb. mindannyian (de még az 5 éves unokaöcsém is) ezeket léptük volna meg, mert annyira egyértelműen adta a szituáció.

Nem új hullámos szidalmazója vagyok, Roma óta ekézem, mégha nem is napi szinten, amit jól csinál, azt elmismerem (mit is?), de akkor felállítani az embert morálisan és szakmailag is egy indokolt és elfogadható lépés lett volna, és nem kéne nézni másfél éve ezt a szenvedést.

Nekem senki nem mondja, h a világ egyik legjobb keretével nem tud focira emlékeztető dolgokat művelni, amikor Liverpoolban, Lipcsében, Dortmundban, Torinóban, Amszterdamban ez már évek óta sikerül edzőknek.

Kókler az ember, amivel nincs baj, azzal van a baj, h rajtunk élősködik. LE-hez hasonlítani - aki képes volt átjönni a Realból és a legnagyobb cule azóta is, triplázó csapatot csinált és felállt, amikor látta, h nincs benne több - überciki és méltatlan, a kanyarban nincs hozzá képest ez a balfék.
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2019.10.05. 09:19:35

Nem tudom jó topikban írom-e le , de muszáj szóvá tennem ,és egyúttal megkérdeznem az eurobarca moderátoraitól .
MI ÉRTELME A VENDÉGBLOGNAK ,ha olyan TROLLOK "írásai " is megjelenhetnek ,mint Tóth Sándoré ?!
Szubjektív értékelésként próbálja beadni az egyértelműen /szerintem 90%-ban / eltúlzott ,humorosnak sem nevezhető írását (?) ./szerintem Blancos mezt viselt írás közben/
Nem szeretném a hülyeségeit itt ismételni csak egy dolgot emelnék ki .
Messi aki a whoscored.com értékelésében cirka 8-as osztályzatot kapott /abszolút objektív számok alapján/ ,7/6 jó csel 6 kulcspassz ,egy gólpassz stb. /két -háromszor futotta le labdával (!) az inter védelmét ,úgy hogy Ő maga is elmondta erőnlétileg messze nincsenek a topon /.
Tóth Sanci szerint lelassult :shock: !!! Kettes osztályzatot adott neki #-o :D .
stb. stb.
Persze sok minden nincs rendben a csapatjátékban ,és Sergit valamint Sergiot is padoztatnám (a barca B-ben) , de a kollektíva tagjaként kikérem magamnak az ilyen földtől a világűr legmesszebb pontjáig elrugaszkodott ,a szubjektivitás köntöse mögé bújó provokatív cikkeket itt IMÁDOTT CSAPATOM Magyarországi szurkolói oldalán ! :wink:
Köszönöm !
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.10.04. 12:09:26

Atalanta írta:Amúgy, kedves Chino, mi kell még neked, hogy ki tudd mondani:ez ugy [auto_cenzúra] ahogy van? De! Most jelent meg a Barca-baj blog. Olvasd el, szinte tökéletesen leirja, hogyan bomlik folyamatosan a Barca, ami miatt hosszú évekig nem fogunk semmilyen jelentősebb trófeát nyerni! És ébredj fel.
1. A személyeskedést rakjuk félre, te nem ismersz engem, én nem ismerlek téged úgyhogy a hangnemből vegyél vissza.

2. Igaz nem olvastam el végig ezt a fantasztikus elemzést, de voltak benne olyan dolgok amitől ketté állt a fülem. MAtS elüldözte Bravot, sőt Cilessent is. Milyen ultimátumról beszél? Idejött Lucho, és a német mellett tette le a voksát, ami visszatekintve a lehető legjobb megoldás volt. Elég megnézni mit alkotott azóta Bravo és MAtS hány meccset hozott nekünk. Cilessennél pedig egyértelműen jobb kapus, sima top 3, nem hiszem, hogy veszélyeztetve lett volna a helye, a holland pedig bőven jobb annál, hogy csak a kupában védjen ezért távozott, semmi balhé nem volt, a legoptimálisabb választás volt mindkét fél részéről.

Amit LE-ről írt meg vicc. Rohadt nagy érdemei vannak. Számos olyan taktikai elemet beépített, ami többek között BL győzelemre vitte a csapatot.

Az meg külön vicc, hogy azt írja bármi áron meg kell szerezni De Bruyne-t, pénz nem számít, 3 mondattal később pedig azt taglalja, hogy el kell felejteni a méregdrága igazolásokat. Akkor hogy is van ez?

A Fabregasos rész szintén rohadtul sántít. Cesc-nek kb. egy jó szezonja volt a Chelsae-ben, stabil kezdőtagságot sem tudott kiharcolni, a szurkolók sem zárták szívükbe a teljesítménye miatt, nem véletlen hogy szezon közben dobbantott. Ami inkább gáz volt nála, hogy miatta tiplizett Thiago.

A végső megoldás pedig a 32 éves Pedro visszahozatala, pedig no comment.

Biztos van amiben igaza van, de ha ezt az elemzést vennénk etalonnak még nagyobb bajban lennénk.

És tényleg illik észrevenni a pozitívumokat is. Azt viszont továbbra is tartom és nem hiszem hogy meg tudnak győzni az ellenkezőjéről, hogy ez a keret olyan minőségi, hogy szép játékkal is képes eredményes lenni, nem ezzel van a baj. Kell Valverde helyett egy olyan edző akinek van koncepciója.
Ha mindenáron a Pep/Cruyff-féle focit próbálnánk erőltetni agyba-főbe jó eséllyel nagy erőlködésnek besz...ás lenne a vége. Lucho is ezért lehetett sikeres, mert a kerethez igazította a stílust. Meghagyta amit meglehet, de nem ragaszkodott 10 körömmel a korábbi stílushoz és lám mi lett a vége.
Az utánpótlást pedig nem olyan egyszerű használni. Nem futószalagon jönnek a tehetségek. Vannak olyanok akik hivatottak arra, hogy kezdők legyenek, ne nincs minden korosztályban egyszerre 2-3 ember. Most itt van Fati, aki ilyen lehet vagy Puig. De velük is baromi óvatosnak kell lenni, nem véletlenül hangoztatja ezt minden játékos, akit megkérdeznek erről. És nem feltétlenül azért nincsenek annyian fent, mert nem foglalkoznak velük.

Az meg elég utópia, hogy majd Piqué lesz az elnök, akkor majd jön Puyol, Xavi lesz az edző és minden szép és jó. Ez nem így megy. Ahhoz, hogy megállapítsuk a vezetőség dilettáns és rombolja a klub morálját , meg hogy Valveerde nem idevaló edző nem kell zseninek lenni, szerintem mindenki látja.

De igazából meg sem lepődök, mert téged is csak akkor venni észre amikor jön egy vereség vagy nem megy a csapatnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.04. 11:42:22

Alcantara írta:
Atalanta írta:Amúgy, kedves Chino, mi kell még neked, hogy ki tudd mondani:ez ugy [auto_cenzúra] ahogy van? De! Most jelent meg a Barca-baj blog. Olvasd el, szinte tökéletesen leirja, hogyan bomlik folyamatosan a Barca, ami miatt hosszú évekig nem fogunk semmilyen jelentősebb trófeát nyerni! És ébredj fel.
3 ember van a fórumon, akit az éltet napi szinten, ha kikap a csapat.
A dobogó egyik fokán állsz kezdetektől.
A Blognak nevezett Tóth Sándor fémjelezte fércmunkáról csak annyit, hogy Fabrégas eladását óriási hibának tekinti, valamint Ter Stegen mellől Bravo ill. Cilessen eladását is óriási hibának tartja. :lol: Említhetném a "LE is annyit tudott, hogy felrakta az alapkezdőt, amit rajta kívül mindenki látott és egycsapásra jöttek a sikerek" típusú megfogalmazást is.
Akár MNS is írhatta volna. Minden csak nem szentírás ami ott van.Fogalmazzunk úgy, hogy nyomokban igazságot tartalmaz.
Köszönöm a bókot, de valahogy mindig sikerült mellé trafálnod ezekkel. :lol:
Ha vissza néznéd a Lucho-s hozzászólásaimat, rájönnél hogy pont hogy Lucho érdemeit emelem ki, mert hiába mondta a közvélemény hogy ilyen kerettel könnyű, nagy érdeme volt a sikerességben.
De ott van Tata, és Valverde példája is, hogy a jó keret önmagában nem garancia a sikerességre, azt használni is tudni kell, és megfelelő taktikát választani de hát ilyen mostanság a Barca edzőjének lenni, ha nem vagy sikeres akkor rád fogják hogy ilyen kerettel kötelező mindent megnyerni, ha meg mindent megnyersz akkor pedig megkapod hogy amúgy ilyen kerettel nem nagy teljesítmény.(pedig nagyon is az)
Luchonak azért csak sikerült rájönnie amire Tatának nem, hogy Neymart a balosra kell rakni, Messit középről jobbszélre, és Suarezt beépíteni erőcsatárnak, mindezt egy olyan időszakban, ahol a fél világ abban kételkedett, hogy egyáltalán 1 csapatban megfér-e Messi és Neymar, nemhogy még Suarez is mellé.



A többivel egyetértek, Fabregas jó hogy ment, Bravo siratását sem érzem jogosnak, hiába volt eleinte konstansan stabilabb mint Stegen, az első szezon után túltette magát Stegen a potyáin, így garantált magabiztosságot hozott, így értelemszerű Bravotol megválni.
Cillessen menni akart, jogosan, egyedül az anyagi dolgok a megkérdőjelezhetőek, hogy biztos jó ötlet volt majdnem 1:1-ben elcserélni Netora.


Bestbarca : Mi a közös Pep 2008-as őszi, és Lucho 2014-15 eleji bukdácsolásaiban, és az utána következő sikerben?
Az hogy ÚJ edzőként jöttek, és alakították a keretet, a saját szemléletük szerint, oszlopos kezdőtagokat kirakva, természetes hogy nem megy rögtön minden kiválóan.
Luchonál meg túlzás hogy egy jó féléve volt. 2015 őszén, és 2016-ban is zseniális játékot játszottunk, nem véletlen volt a sajtóban folyamatosan a kérdés, hogy" vajon ki fogja megállítani ezt a Barcát?", utána jött a lejtmenet.
Jut eszembe lejtmenet: Hány edzőnél volt az, hogy a harmadik szezon sikeres volt, és meg tudott újulni az adott edzővel a csapat, egy gyenge második szezon után?


Mint mondtam, egészséges helyzetben látni a szakaszokat: Jön az új edző, belenyúl a keretbe, taktikába, idővel látszódik a változás, a tendencia, és remélhetőleg pozitív hatása lesz.
Ehhez képest Valverde úgy bukdácsol, hogy már a harmadik szezont nyomja a Barcánál, és sikerült még a tavalyinál is rosszabb rajtot venni.
Valahogy nem látom, hogy itt hirtelen karikacsapásra majd teljesen összeáll a kép, és megoldódnak a problémák, és hirtelen emészthető minőségű lesz a játékkép, és az eredményesség.
Jelenleg az új játékosok, főként De Jong és Arthur fejlődése visz egy kis színt, hoz egy kis változatosságot.
De hogy pozitívat is említsek Valverdével: VÉÉÉGRE hajlandó akár Busquetset is lecserélni meccs közben! =D> Őszintén nem hittem hogy ezt még látni fogom nála fontosabb meccseken, hátha ezáltal kicsit a játékosok elgondolkoznak azon, hogy senki sem érinthetetlen.
Válasz küldése