Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.04.05. 19:48:31

3 éve pont ugyanígy volt. A 2-6 pont a két Chelsea elleni elődöntő között volt. Az akkori csapatból még kik vannak náluk?
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 19:36:43

Azért igen kemény lesz az a 7 nap...
18.: Chelsea-Barça
21.: Barça-Real
24.: Barça-Chelsea

Meglesz a továbbjutás, ha javítunk a helyzetkihasználáson.
Ja, és remélem, a Bayern jól megfingatja a Madridot...
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.05. 17:05:41

S.Agüero írta:http://www.hatharom.hu/article/8f56b2-t ... birol?eb=2
ellenünk mindenki lesérül? :D
persze ez csak jó lenne nekünk, ha nem játszana, de akkor már egy gála kezdőjű Chelsea-t verjünk már meg! :twisted:
Biztos Bridge barátnője miatt hagyja ki a meccset... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.05. 14:48:43

http://www.hatharom.hu/article/8f56b2-t ... birol?eb=2
ellenünk mindenki lesérül? :D
persze ez csak jó lenne nekünk, ha nem játszana, de akkor már egy gála kezdőjű Chelsea-t verjünk már meg! :twisted:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 13:52:46

Aki még egyszer akár csak egyetlen hozzászólás erejéig reagál egy bármikor idetévedő trollra, azt troll úrral együtt kirakjuk az oldalról.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.05. 13:35:28

Bob! Értem én! sőt ugyanezen az állásponton vok/voltam! De ez már... Eddig értelmesnek hitt következetes emberek is már olyanok... "fertőzöttek"! nem foglalkozom ezzel. de azt hiszem ez már a klub hírnevét is lassan rossz fényben tünteti fel. Ugye most allegri is Jose-san viselkedett, a nyilatkozatában. azok a gyerekek/emberek akik esetleg most kezdik el a footballt mint szenvedélyt nézni, nyomon követni, azoknak az jön le, hogy Bunda stb.... ha ezen nőnek fel, akkor eleve ez lessz a kobakokban... és a Barcát a Bunda szóval azonosítják. ez a vszély lehet nem valós, de...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.05. 12:20:16

Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.05. 11:43:16

Akkor jöjjön a Chelsea. Sokan azt mondják könnyű lesz így meg úgy. Szerintem a három évvel ezelőtti meccsek benne van még a fejükbe és visszaakarnak majd vágni érte. Nem lesz ez olyan sima, szerintem Londonba "kedves" fogadtatás vár majd minket :D

Amúgy az a két hét nagyon jó lesz majd, és ezzel el is dőlt, hogy a classicot 21-én szombaton este rendezik majd. A realmnak itt is volt egy kis mákja, a Barca elleni meccs előtt ők kedden játszanak mi szerdán. Majd a classico után mi kedden játszunk ők plusz egy napot pihenve szerdán :evil:
Kép
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2012.04.05. 10:49:19

Na hát akkor jön a Chelsea.
Jobban örültem volna a Banficának, de ha meg akarjuk védeni a címünket, akkor nincs kivétel, mindenkin át kell lépni. Egy picit tartok is a Chelsea-től, meg nem is. Tartok tőlük, mert a Stamfordon pokoli meccs vár ránk. Érthető, hogy revánsot szeretnének venni a 2009-es elődöntőért, és talán pont ez hajtja majd a mi malmunkra a vizet. Ha dühből játszanak és nem koncentrálnak 100%-osan ellenünk akkor végük van. Arról nem is beszélve, hogy ha mi találunk be, akkor ez átmehet görcsösségbe és megszórhatjuk őket. Azért azt se felejtsük el, hogy azt a játékot, amivel 2009-ben majdnem megállítottak minket egy bizonyos Guus Hiddink fejlesztette tökélyre és lehet hogy Di Matteo egy Guardiola hasonmás, de kétlem, hogy elő tudna húzni a tarsolyból egy nyerő taktikát.
Hatalmas előny az is, hogy otthon játsszuk a visszavágót. Összességében továbbjutást várok, de az az érzésem, hogy meg fogunk szenvedni érte.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.05. 10:45:52

socio66 írta: hm, sokan nagyot fognak koppanni,úgy érzem. :)
eleve a párharc súlya,és a két csapat közti évekre visszanyúló rivalizálás garantálja az izgalmakat,aki abból indul ki,hogy miként szerepel a cselzi a bajnokságban,vagy mit mutatott eddig a bl-ben,az rossz úton jár.
higgyétek el,azok a 2009-es események mély nyomokat hagytak drogbáékban, mindenáron megpróbálnak majd revánsot venni rajtunk.


'A három évvel ezelőtti meccsünk még mindig a fejekben van, van egy befejezetlen ügyünk a Barcelonával szemben'

azt is tudjuk,hogy megfelelő emberekkel,és taktikával bármilyen technikás játékot le lehet rombolni,emlékezzetek rá,hogy azt a gálát gálára halmozó,mindenkin játszva átlépő-a nyolcaddöntőben a lyon ellen 6-3 összesítésben,aztán a bayern ellen 5-1,majd a döntőben lesimáztuk a unitedet is-csapatot mennyire lenullázta,megfojtotta a cselzi védekezése.
tény,hogy azóta sok minden változott,és a két csapat játékosállományban, eredményekben nincs egy szinten,de ha van ellenfél,akihez ettől függetlenül a legnagyobb szerénységgel kell hozzáállnunk,azok ők.
Melyik csapatot oda-vissza lefocizza a Napoli, vagy a Benfica nem hiszem, hogy annyira kéne tartani tőlük, mint mondjuk a Milantól, Bayerntól, vagy épp a Realtól. Csak 2 dolog a párharchoz. Az a Chelsea klasszisokkal jobb csapat volt, mint mi most. Másrészt ezzel az igazán szívós stílussal akkor találkoztunk először. Kicsit több rutinunk van ebből azóta. Beállhatnak védekezni, de nem hinném, hogy olyan teljesítményt tudnának hozni, mint a Real, vagy a Milan.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.04.05. 10:37:46

Léfe írta:Abba kellene hagyni a birózást, persze mindenkinek. Vegyük észre mindig a vesztesek biróznak, mert jobb ezt mondani, mint elismerni, hogy jobb volt az ellenfél. Volt már szerencsénk is meg nem is. Az Mou féle Inter ugy ejtett ki minket, hogy a San Siróben Militó lesególt fejelt és elmaradt egy tizi ide. Most mit akar a Milán, azt nem emlegetik, hogy Alexis elhuzásáért nem kaptunk büntetőt. De arró miért nem esik szó Milánóban 1 nyomorult golt sem tudtak rugni, és játékban is le lettek mosva. Akárcsak kedden. Egyszer találták el a kaput egész meccse, bár az gól lett. Egyszer. Mit akarnak ezek. Sok helyzet kimaradt, lehetett volna 5-6 is.
Hogyan akartak ezek továbbjutni. A Chealse ellen volt ilyen is -olyan is. Amikor 4-2 vel továbbjutottak akkor a gyöztes golt /Terry a végén ugy fejelte, hogy a Valdest lefogták. A másik meccsen , amikor Ini a végén rugta a golt, akkor szerencsénk volt.
A helyesírásod elég szép. :wink:

Ne próbálja senki se itt most bebizonygatni, h persze, nem fújnak a bírók nekünk, mert a vak is láthatja, h így van sajna.( a Bl-ben abszolut) Elég sztem ha csak Ambrosini sárga lapjára gondolunk az első meccsen, amikor azért kapott sárgát, mert Xavi és Iniesta győzködte fél percig.Ilyen butaságokkal, meg h Valdest lefogták Terry góljánál ne irogassunk, mert ugye a kifogások a vesztesek ismérve, nem!? ( legalábbis mi mindig ezt mondjuk a Madrid fanokra) Több gólt rúgtak, kiestünk anno, kész.

Komolyan kérdezem, h van olyan ember, aki elhiszi, h véletlen a tavalyi és az idei Bl sorsolás!? :roll:

Az egész Uefa korrupt.Tavaly mit ad isten, Bl-elődöntőben találkozik Messi és Ronaldo, a Real Madrid és a Barcelona.A világ 2 legjobb csapata, amire ugye a legnagyobb piac van a világon.A meccs után egyből mondtam, h le merem fogadni, h jövőre a Madrid-Barcelona döntő lesz a cél, erre mit ad isten külön ágra kerülnek. Remélem senki se hisz benne, h ennyi véletlen van. ( Vagy milyen véletlen, mikor Zlatan hozzánk jött, pont az Intert kaptuk, Kaka a Madridba ment, ősszel egyből a Milant kapták........)

A csapatunk nagyon jó, korszakos, ez nem vitás, de, aki focizott már valaha is megye 2-be is akár, az csak mosolyog a 2. büntetőn.Aki tiszta lelkiismerettel tudja, arra azt mondani, h büntető, annak mutatnék néhány NB 3as meccset, ahol nem fújják be, nemhogy Bl negyeddöntőben, amit a fél világ néz.(Tegnap a Loki-Kecskeméten volt, min 3 ilyen eset.)

A dolgok szerintem itt túlmutatnak, Platinin vagy Blatteren.Arab sejkek vagy orosz üzletemberek, lehet odaadnak 100 millió eurot, h szeretnének egy Barca-Madrid döntőt és annak így kell alakulnia.Kb olyan kemény összeg az nekik, mint nekem 1000 Ft.Aki meg lebegtetné a zászlóját, hát de ilyen szinten nincs csalás, annak ajánlom a Valuev-Hollifield box mérkőzést, vagy nézzenek utána a ciprusi uefa bírának, aki felállt és elmondta, h 7 bíra kapott horribilis euro milliókat a Katari vb miatt.Az úriember rá 1,5 hétre eltünt és azóta se látta senki. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=0vXfSC9Efro

Lehet a kocsi tulajdonosa áll a dolgok hátterében. :lol:

Na mind1 ez az én meglátásom, persze lehet kövekkel dobálni, azért van a fórum! :wink:
Kép
socio66

2012.04.05. 10:14:29

FCB.Gabesz írta:
rendben,nem fogok a saját csapatom ellen érvelni,én csak próbáltam megvilágítani egy másik nézőpontot,ami talán túl elterjedt már ahhoz,hogy teljesen alaptalan legyen..
ha minden negatívumot lesöpörsz az asztalról, az ugyanolyan elfogultság,mint ami ellen felemeled a hangod.
Jön a Chelsea, jön a Chelsea. Ennél könnyebb falatot nem is kaphattunk volna
hm, sokan nagyot fognak koppanni,úgy érzem. :)
eleve a párharc súlya,és a két csapat közti évekre visszanyúló rivalizálás garantálja az izgalmakat,aki abból indul ki,hogy miként szerepel a cselzi a bajnokságban,vagy mit mutatott eddig a bl-ben,az rossz úton jár.
higgyétek el,azok a 2009-es események mély nyomokat hagytak drogbáékban, mindenáron megpróbálnak majd revánsot venni rajtunk.


'A három évvel ezelőtti meccsünk még mindig a fejekben van, van egy befejezetlen ügyünk a Barcelonával szemben'

azt is tudjuk,hogy megfelelő emberekkel,és taktikával bármilyen technikás játékot le lehet rombolni,emlékezzetek rá,hogy azt a gálát gálára halmozó,mindenkin játszva átlépő-a nyolcaddöntőben a lyon ellen 6-3 összesítésben,aztán a bayern ellen 5-1,majd a döntőben lesimáztuk a unitedet is-csapatot mennyire lenullázta,megfojtotta a cselzi védekezése.
tény,hogy azóta sok minden változott,és a két csapat játékosállományban, eredményekben nincs egy szinten,de ha van ellenfél,akihez ettől függetlenül a legnagyobb szerénységgel kell hozzáállnunk,azok ők.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.04.05. 10:08:35

Ezt a lehetőséget ki kell használnunk hogy a 2.meccs lesz nálunk.Ha idegenben a helyzeteink felét berúgjuk akkor nem lehet baj.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.05. 09:34:06

MQuC írta:csak nehogy a nagy mellény visszaüssön és kiessünk. azért nem szabad elbizakni.
Annyi helyzetük lesz majd, mint a Milannak. A védelmük sebezhető, a középpálya súlytalan, elől Torres...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.05. 09:33:08

Abba kellene hagyni a birózást, persze mindenkinek. Vegyük észre mindig a vesztesek biróznak, mert jobb ezt mondani, mint elismerni, hogy jobb volt az ellenfél. Volt már szerencsénk is meg nem is. Az Mou féle Inter ugy ejtett ki minket, hogy a San Siróben Militó lesególt fejelt és elmaradt egy tizi ide. Most mit akar a Milán, azt nem emlegetik, hogy Alexis elhuzásáért nem kaptunk büntetőt. De arró miért nem esik szó Milánóban 1 nyomorult golt sem tudtak rugni, és játékban is le lettek mosva. Akárcsak kedden. Egyszer találták el a kaput egész meccse, bár az gól lett. Egyszer. Mit akarnak ezek. Sok helyzet kimaradt, lehetett volna 5-6 is.
Hogyan akartak ezek továbbjutni. A Chealse ellen volt ilyen is -olyan is. Amikor 4-2 vel továbbjutottak akkor a gyöztes golt /Terry a végén ugy fejelte, hogy a Valdest lefogták. A másik meccsen , amikor Ini a végén rugta a golt, akkor szerencsénk volt.
Fecó
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 09:30:16

csak nehogy a nagy mellény visszaüssön és kiessünk. azért nem szabad elbizakni.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.05. 09:16:19

Jön a Chelsea, jön a Chelsea. :D Ennél könnyebb falatot nem is kaphattunk volna az elődöntőben. Irigyeltük a Realt az Apoel miatt, de most ők irigyelhetnek minket. Kár, hogy 2 hetet kell várni, de vhogy kibekkeljük néhány meccsel ezt az időszakot. :D Oda-vissza ütni kéne őket...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 09:15:05

Kíváncsi leszek, hogy mennyire dobja meg őket ez a "revans" dolog. Képesek-e valami maradandót alkotni, mert ahogy idén játszanak, úgy biztos nincsen esélyük. Remélem tiszta, jó meccsek lesznek. 8)
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.05. 00:36:35

Az első meccs kint lesz.
Gólokat kell majd rúgni.
és nem kihagyni, mint mostanság.

Egyébként valaki tudja, h miért passzolt vissza Messi az első tizi előtt?
Rá kellett volna rúgnia. Máskor megteszi. Sőt!
Néha előfordul, hogy kifejezetten önző.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.04.05. 00:15:04

lehet csak én vagyok teljesen vak, de szerintem meg tiszta 11es volt mindkettő.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2012.04.04. 23:57:54

socio66 írta:
FCB.Gabesz írta: és téged meg mit érdekel mások véleménye? öreg ez úgey hangzott mintha nyilvánvalóan zavarna,frusztrálna ez a saját csapatoddal szemben.
mindeki javára tévednek,mi csak csupán azokon kívül is meg tudjuk nyerni a meccseket,ezért jön a sok agyhalott ezzel.
am a meccsen azthittem h be fogok aludni,egyenlítő gól után sem izgultam,roppant gyenge ez a milan,borzalom.
no tegnap a félidőben kikapcsoltam a netet,hogy még véletlenül se nézzek bele egyéb fórumokba a meccs közben.
most akkor válaszolnék.
itt nem csak a mások véleményéről van szó,nekem sem tetszik,hogy sorozatban negyedik éve kapunk valamiféle bírói segédletet a béelben.
a chelsea elleni elődöntővel kezdődött,utána jött az inter,majd az arsenal és a madrid. persze,minket is értek sérelmek,de a párharcok döntő szakaszában mindig mi kaptuk meg az esélyt,amivel az előzményektől függetlenül megnyerhettük a meccset.
emellett amikor mások véleményéről beszéltek,azok már közel sem csak a madridisták,hisz minden évben sikerül kipipálni egy újabb nagy csapatot, akinek a szurkolóiban tüske marad miattunk.
bár itt jegyzem meg,hogy a milan fórumán nagyon korrekt a döntő többség.
kétféle szurkoló van,az egyik felveszi az elfogult szemüvegét,és mindegy neki,hogyan nyer a csapat,sőt még meg is magyarázza a dolgokat,és van aki próbálja objektíven nézni az eseményeket,elolvas más fórumokat is,és ad az ottani értelmes emberek véleményére. ilyen lennék én,vagyis próbálok ilyen lenni.
persze megértem azt is,aki most felhőtlenül boldog,hisz ismét ott vagyunk az elődöntőben,ami hatalmas dolog,de nekem ott,annál a befújt büntetőnél véget ért ez a párharc,mert egyszerűen nem tudok örülni a jogosulatlan előnynek,pláne hogy sokadjára kapjuk meg döntő helyzetben.
öreg,elfeljeted az arsenal,a milan a chelsea, az inter, a real most konkértan már nem emlékszem vissza,elleni első meccset, most szeritenm ezekkel a példákkal hülyeséget mondtál, ha normális bíráskodna fojt volna ezeknél a meccseknél akkor nem lennének ezek a 2. meccsen alkotott vélemények rólunk,és nekünk sem knée a pofánkat szégyelnkük a debil bíró miatt,a tegnapi meccset pedig szerintem nélküle is nyertük volna,de most naivan mondthatnám h úgyis 2-1. na mind1.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2012.04.04. 17:36:42

A milánóiak nézzenek NFL-t, ott az ilyen lerántásért még egy egész stadion tapsol is :D
Avatar
Dragonfly80
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.11.29. 23:29:03

2012.04.04. 17:31:58

Gareth Tello írta:Csak én érzem úgy, hogy Mascheranónak kevés ez a 7-es?
Róla kaptuk a gólt,szóval jó az úgy. :wink:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.04. 17:29:51

Mikor mi, a Barca szurkolók bírózunk, mindenki leugat, meg savanyú a szőlő, stb.Itt egy vitatott tizenegyes, egy rémgyenge Milan, erre a fél világ bírózik.Ha mondjuk 1-1-el a Milan ment volna tovább, kizártam volna őket, mert az nem volt foci, amit csináltak.Sem az, amit az Inter csinált ellenünk, sem az hogy a Chelsea emberelőnyben hazai pályán meg sem próbált bedarálni minket.

Eddig azt hittem, csak a Barca és a Real között van meg az a differencia, hogy míg Mou kikiált minket mindenféle csalónak, addig mi a vereségeket sem fogjuk semmilyen összeesküvésre.Allegri tett arról, hogy ezt máshogy gondoljam.

A saját teljesítményünkről.Igen, nem volt tökéletes.De már sokan azt mondják (Barcások), hogy ilyen játékkal meg sem érdemeljük az elődöntőt, meg a Zaragoza is megver minket.Szerintem egyetlen dologba lehet belekötni, az pedig a helyzetkihasználás.Egyszerűen ez ellen a Milan ellen még ez a teljesítmény is sok volt.Láttuk a Bilbao ellen, hogy még mindig tudja ez a csapat, amit az előző 3 éven keresztül is tudott.Annyira gyenge volt ez a Milan, hogy nem bírtak jobban felpörögni.Ahhoz ellenfél is kell.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.04. 16:59:38

odaát a Milan oldalán ki vanak akadva a bíróra... legyenek, kit érdekel! kérdezem: a 2 csapat közül melyik tett valamit azért, hogy győzzön és tovább jusson??? melyik csapat próbált 2 meccsen arra játszani, hátha sikerül kihúzni és nem kapunk gólt??? melyik csapat érdemelte meg a tovább jutást??? azt hiszem ez egyértelmű!!! nem a 2 11-es miatt nem ment tovább a Milan, hanem mert 180 perc alatt kb. 3 támadást vezettek...
egyébként lehetne emlegetni nekünk is az előző meccset, ahol egyértelmű 11-est nem kaptunk meg. na akkor mi lenne most 1 ide - 1 oda és akkor 0-1 és 2-1 lett volna... szal miről beszélünk???
egyébként emlékszem én anno olyan Barca-Chelsea meccsre amikor továbbjutásra álltunk és a végén szögletnél hátulról átkarolva fogták le Valdest a kapuban és úgy lőtt gólt a Chelsea, hogy Valdes nem tudott játékba avatkozni... persze megadták és továbbment a Chelsea!!! és a többi és a többi... szóval a Milan drukkerek picit vegyenek vissza és gondolkodjanak el, mit is tett a csapatuk azért, hogy továbbmenjenek??? elismerem a 2. 11-es nem igazán volt az, de az előző meccsen meg igen, vagyis ugyanúgy 3-1 lenne, ha ezt nem fújják be, azt meg igen... csak akkor idegenben is kikap a Milan!!!
Válasz küldése