Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 13:05:42

salas9 írta:A keddi visszavágót a 35 éves török Cüneyt Cakir vezeti majd. Ő kicsoda, nem is hallottam még róla :shock:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2127044
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.22. 13:03:24

kilibarca írta:
salas9 írta:A keddi visszavágót a 35 éves török Cüneyt Cakir vezeti majd. Ő kicsoda, nem is hallottam még róla :shock:
Ha a Barca tovább jut úgyis ő lesz a hibás mert ez a divat most. Utána fenyegető leveleket kap és vissza vonul, gondolták érte nem lesz kár. :D
:D igen, nekem is ez jutott eszembe amugy :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.22. 12:50:46

visca el barca írta:másfél éves bl tapasztalattal nagy merészség...
Már előre látom, ha továbbjutunk micsoda elméletek lennének:

Cakir -> Török -> Turkish Airlines -> Barcelona szponzor -> Barca Továbbjutás :lol:

Na jó csak viccnek szántam!
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.04.22. 12:49:17

salas9 írta:A keddi visszavágót a 35 éves török Cüneyt Cakir vezeti majd. Ő kicsoda, nem is hallottam még róla :shock:
Ha a Barca tovább jut úgyis ő lesz a hibás mert ez a divat most. Utána fenyegető leveleket kap és vissza vonul, gondolták érte nem lesz kár. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.22. 12:45:59

salas9 írta:A keddi visszavágót a 35 éves török Cüneyt Cakir vezeti majd. Ő kicsoda, nem is hallottam még róla :shock:
másfél éves bl tapasztalattal nagy merészség...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.22. 12:31:52

A keddi visszavágót a 35 éves török Cüneyt Cakir vezeti majd. Ő kicsoda, nem is hallottam még róla :shock:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 11:17:40

Barcaman1993 írta:Eléggé el vagyok keseredve, és bevallom most már meglepő lenne, ha a döntőbe jutnánk. A Levante elleni meccs óta hihetetlen milyen eredménytelenül és pontatlanul játszunk. Csak 1, max 2 fajta felállást tudok elfogadni keddre:
Valdes-Alves, Piqué/Puyol, Mascherano,Adriano-Xavi, Sergio, Thiago-Iniesta, Messi, Alexis

Simán el tudom azt is képzelni, hogy 3-3-4-et játszunk, ami mostanában egyre gyakrabban:
Valdes-Alves, Mascherano, Puyol-Xavi, Sergio, Thiago-Cuenca, Messi, Alexis, Iniesta

Elmondani nem tudom, hogy ez mennyire fontos meccs lesz. Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy a Real döntős lesz és ha a Chelsea is, akkor egy olyan BL döntő lesz, amit biztos kihagyok. 1 csapat, amelyiket ki nem állhatok, meg 1 amelyiknek a játéka nézhetetlen. Ennél rosszabb is lehetne?
volt már! milan-juve. minden idők legborzasztóbb BL döntője. egy szpartak cselszi - real margit kb. ugyanilyen lenne..... :?
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.22. 11:16:01

Szét kell zúzni a Chelsea-t. Ezek a srácok nem felejtettek el focizni. Ha a Bilbao meg tudta csinálni, hogy alig pihent az EL meccs után és velünk a Nou Campban egy ki-ki meccset tudtak játszani, nehogy már mi ne tudjuk megcsinálni, hogy elverjük a Chelsea-t 2:0ra. Nem lehetetlen. Még mindig állítom azt, hogy Pep kockáztatott tegnap, inkább kiküldött egy gyengébb kezdőt, hogy 1-2 játékos pihenjen a keddi meccsre (amiatt, mert ha megvertük volna a realt is még hátrányban lettünk volna). Nem jött be sajnos, de kedden újult erővel kell játszani.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.22. 10:17:14

Eléggé el vagyok keseredve, és bevallom most már meglepő lenne, ha a döntőbe jutnánk. A Levante elleni meccs óta hihetetlen milyen eredménytelenül és pontatlanul játszunk. Csak 1, max 2 fajta felállást tudok elfogadni keddre:
Valdes-Alves, Piqué/Puyol, Mascherano,Adriano-Xavi, Sergio, Thiago-Iniesta, Messi, Alexis

Simán el tudom azt is képzelni, hogy 3-3-4-et játszunk, ami mostanában egyre gyakrabban:
Valdes-Alves, Mascherano, Puyol-Xavi, Sergio, Thiago-Cuenca, Messi, Alexis, Iniesta

Elmondani nem tudom, hogy ez mennyire fontos meccs lesz. Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy a Real döntős lesz és ha a Chelsea is, akkor egy olyan BL döntő lesz, amit biztos kihagyok. 1 csapat, amelyiket ki nem állhatok, meg 1 amelyiknek a játéka nézhetetlen. Ennél rosszabb is lehetne?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.22. 10:01:39

AlexisS írta:Ma néztem az Arsenal-Chelseat, nem játszott nagyot egyik csapat sem, de viszont Di Matteo kb. 5 embert pihentetett és Drogba állítólag sérült! (nem is bánnám, mert remek csatár csak ne szimuláljon)
A mai klasszikus után nyugodtan lehetünk pesszimisták, mert akár hogy is fáj a Madrid jobb volt és ilyen játékkal a Chelsea ellen nem jutunk tovább! Nehéz kimondani de igy van. A szerdai Bl meccsen voltak olyan pillanatok amikor nyomást gyakoroltunk a Chelsea-re és ha ezt huzamosabb ideig csináljuk biztos nem bírták volna, de mostmár ez van, kedden mutathatunk nekük egy kis tiki-taka-t! Visca el Barca
Úgy gondolom hogy a Chelsea-nél annyival jobbak és főleg képzettebbek vagyunk hogy bár milyen felállásukban meg kell vernünk őket a Nou Camp-ban! Az Arsenal elleni meccsüket én is néztem és végig védekezték a meccset, gyengén játszottak, csak a kontráikat kell megakadályozni. Arsenal is egész jól csinálta, nekünk könnyebb lesz, mert mi sokkal pontosabban passzolunk és birtokoljuk a labdát, és labda nélkül nehéz a kontra játékot játszani, azaz bármilyen játékot játszani. Hát ennnnnnnyi!
joekacsa
Avatar
AlexisS
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.04.22. 00:59:47

2012.04.22. 01:12:31

Ma néztem az Arsenal-Chelseat, nem játszott nagyot egyik csapat sem, de viszont Di Matteo kb. 5 embert pihentetett és Drogba állítólag sérült! (nem is bánnám, mert remek csatár csak ne szimuláljon)
A mai klasszikus után nyugodtan lehetünk pesszimisták, mert akár hogy is fáj a Madrid jobb volt és ilyen játékkal a Chelsea ellen nem jutunk tovább! Nehéz kimondani de igy van. A szerdai Bl meccsen voltak olyan pillanatok amikor nyomást gyakoroltunk a Chelsea-re és ha ezt huzamosabb ideig csináljuk biztos nem bírták volna, de mostmár ez van, kedden mutathatunk nekük egy kis tiki-taka-t! Visca el Barca
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.22. 00:51:38

pikére legelabb lehet ívelgetni :lol: londonban uis azt csinaltuk :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.22. 00:28:25

fcbarca0827 írta:Az olyanokra gondolok, mint mikor a decemberi Klasszikus előtt beírtad, hogy "biztos vagyok benne, hogy kikapunk", erre nyertünk 3:1-re. :D Most meg biztos voltál benne, hogy nyerünk, erre kétszer is kikaptunk. Szóval kössssz IlúDeus!!! :lol:
Hát tényleg vmi gáz van velem o.O
fcbarca0827 írta: Kedden így állnék fel:
Valdés - Alves ; Masherano ; Puyol - Fabregas ; Xavi ; Busquets ; Iniesta - Messi ; Piqué ; Alexis

Nem, nem vicc. Piquét be kell tenni csatárnak aztán utat tör. :mrgreen:
WTF? Elég meredek kezdősor.
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.22. 00:22:56

Deus írta:Már nem vagyok optimista keddi meccsel kapcsolatban. Sőt, überpesszimista lettem most.
Amikor Te az vagy, mindig győzünk, szóval legyél nyugodtan "űberpesszimista". Az olyanokra gondolok, mint mikor a decemberi Klasszikus előtt beírtad, hogy "biztos vagyok benne, hogy kikapunk", erre nyertünk 3:1-re. :D Most meg biztos voltál benne, hogy nyerünk, erre kétszer is kikaptunk. Szóval kössssz IlúDeus!!! :lol:

Kedden így állnék fel:
Valdés - Alves ; Mascherano ; Puyol - Fabregas ; Xavi ; Busquets ; Iniesta - Messi ; Piqué ; Alexis

Nem, nem vicc. Piquét be kell tenni csatárnak aztán utat tör. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.22. 00:17:48

Most már megint megváltozott a hozzáállásom... Most tényleg baromira parázok a keddi meccstől... áh, nem fogom kibírni.

Kikaptunk Chelsea -tól.
Kikaptunk Real Madrid -tól.

Mi lesz kedden? :x


Az a baj, hogy a csapat "lemerült"... Még Chelsea meccs előtt mondogattam, hogy szépen elverjük a cselszkit, erre megszívtam. Most a Real meccs előtt is mondtam, hogy no para, meglesz, erre megint megszívtam.

Már nem vagyok optimista keddi meccsel kapcsolatban. Sőt, überpesszimista lettem most. Kéne valami drog, amely 3 napon keresztül aludnék folyamatosan... Csak így élném túl az ideget...
KépKép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.21. 16:11:46

közben a chelsea x-elt 0-0 lett az emiratesben.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 15:41:57

azért az jó, hogy pont két védőt nem pihentet
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.21. 14:29:55

most annyit mondok csak, hogy az ellenfelünk a helyzetkihasználás lessz, nem a Chelsea! Akár az odavágón!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.21. 14:20:08

Az oké, de ők JELENLEG még Európa Ligás helyen sincsenek! Nyerniük kellene, hogy legalább fellépjenek az 5. helyre. Ez olyan mintha most mindent feltennének egy BL győzelemre, csak közben meg nem kvalifikálják magukat a következő BL illetve EL szezonra.

Biztosan úgy gondolkodnak, hogy most egy esetleges BL győzelemmel kiengesztelik a szurkolókat, és jövőre meg belehúznak a ligába, hát ha az is meglessz. Esetleg megint a FA kupa döntő, BL indulást érő hely...stb.


Egyébként tökéletessen értem mit akarsz mondani. :wink:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.21. 14:12:19

Kash írta:Mi is ezt tettük tavaly, amikor a BL döntőre készültünk, az akkori kezdőnk a Sociedad ellen: Bartra, Montoya, Pinto, Thiago, Afellay, Bojan, Messi...stb.
Az oké, de ők JELENLEG még Európa Ligás helyen sincsenek! Nyerniük kellene, hogy legalább fellépjenek az 5. helyre. Ez olyan mintha most mindent feltennének egy BL győzelemre, csak közben meg nem kvalifikálják magukat a következő BL illetve EL szezonra. :roll:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.21. 14:09:28

Csak megvolt nektek már a bajnoki cím akkor :(
"And my heart will leave you never."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.21. 14:01:43

salas9 írta:Chelsea nagyon készül a visszavágóra. :evil:
Arsenal elleni kezdőjük:

Cech - Bosingwa, Cahill, Terry, Bertrand- Essien, Romeu - Malouda, Kalou, Sturridge - Torres.

Csere: Lampard, A.Cole, Mikel, Meireles, Mata, Ferreira, Turnbull.
Drogba, Ramires, Ivanovics-ő eltiltott- és D.Luiz a keretben sincs.

Elég rendesen megforgatta a csapatot Di Matteo, pihentet rendesen...

Mi is ezt tettük tavaly, amikor a BL döntőre készültünk, az akkori kezdőnk a Sociedad ellen: Bartra, Montoya, Pinto, Thiago, Afellay, Bojan, Messi...stb.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.21. 13:50:52

Chelsea nagyon készül a visszavágóra. :evil:
Arsenal elleni kezdőjük:

Cech - Bosingwa, Cahill, Terry, Bertrand- Essien, Romeu - Malouda, Kalou, Sturridge - Torres.

Csere: Lampard, A.Cole, Mikel, Meireles, Mata, Ferreira, Turnbull.
Drogba, Ramires, Ivanovics-ő eltiltott- és D.Luiz a keretben sincs.

Elég rendesen megforgatta a csapatot Di Matteo, pihentet rendesen...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.21. 08:59:21

Mindig is imádtam ezt a csapatot. mindig is Barca drukker voltam, és leszek.
A 6 éves keresztfiam már megismeri Xavit, Iniestát, Puyolt, A.S-t, Villát, a kedvence pedig -természetesen- Messi. :-)
(OFF Azért az aradi 13 nevét is megtanítottam neki ON)

Büszke vagyok arra, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok, és boldogsággal tölt el, hogy pont ezt a generációt hétrő-hétre láthatom kifutni a gyepre.
Persze csalódott vagyok- ki nem az-, hogy kikaptunk. De hiszem azt, hogy sima továbbjutás lesz.
Az Arsenal is 2-1-gyel jött ide, és úgy lett 4-1, hogy még csak kapura sem rúgtak, az a góljuk is öngól volt
Most is ez lesz. Csak öngól nélkül.
Ha bemegy az első gól, utána minden könnyebb lesz, felszabadulnak a fiúk, és fiesztát rendeznek.

A meccs előtt bevágtak képeket az edzésükről. Könnyedek voltak, nevetgéltek. És ez jó jel volt számomra. Nem görcsöltek.
A Chelsea-nek mákja volt. Hatalmas mákja. Jövő héten nem lesz.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2012.04.20. 21:06:49

daffy írta:
Renesans írta: -------------------Valdés-------------------
Alves-Piqué vagy Puyol-Masche-Adriano
---------------Busquets--Cesc-------------
------Messi-------Iniesta------Alexis------
--------------------Pedro--------------------
?? 11 védő ellen minek ilyen biztosíték?

----------------valdes-------------
-----puyol-----pique---masch----
alves-----busi-------xavi-------ini
-----cuenca---messi----alexis----

szerintem ez a jobb döntés. a chelsea nem fogja a kapuhoz szorítani a barcát. alves oldalán busi biztosít,xavi ini mellett,a helyén. ini-alexis gyors szélső páros. cuenca megmondom őszintén a "mert jobb nincs" választás.
Lehet, de én úgy látom, hogy ezek a 3-4-3 és 3-3-4 nem jöttek be, szóval lehet hogy mégis 4 védővel kéne felállni, akik természetesen bekapcsolódnak a támadásba, de vissza is érnek egy gyors kontra esetén szóval ilyen 4-3-3 ami igazából 2-4-5. :)
Válasz küldése