Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.09.15. 08:39:25

Én is azokkal értek egyet, akik szerint a fő problémánk Koeman ittléte. A keretünk nem acélos, sok a sérült is, de azért a tegnapi meccsen mutatottnál több van ebben a csapatban. A legnagyobb baj, hogy a fejlődést nem lehet látni a játékunkon, pedig már a második szezonja a hollandnak. Én úgy érzem, hogy vele csak időt pazarol a csapat,mert szép és jó a fiatalok játszatása, de mindezt kényszerből teszi. Ha mindenki egészséges lenne, akkor max 1 fiatalt cserélne, a többi rutinos csere lenne.
Láttunk már sok csapatot, akiknek nagyon rosszul ment egy edzővel, aztán az edzőváltás után beindultak (lásd tavaly a Chelsea). Szóval szerintem csodát az edzőváltástól sem lehet várni, nem fogunk bl-t nyerni, meg triplázni az új edzővel, de ha csak nézhető focit játszunk majd és ez némi eredménnyel is párosul, akkor már megérte. Ez így csak kidobott idő! Szerintem max novemberben fel fogják állítani, mert ez a játék a bajnokságban is sok pontvesztésbe fog kerülni, és nem akarok vészmadár lenni, de a csoportból sem fogunk továbbjutni így.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.09.15. 08:35:07

Nem értem, hogyan lehet bármi módon védeni a tegnapi játékot.
Nem is feltétlen csak az eredmény miatt, tény, osztálykülönbség van most a 2 csapat között, bár a 3-0 nagyon nem mutat jól.
De az, hogy nem volt kapura tartó lövés, nem volt szinte semmi elképzelés, játékosok nagy része nem "harapott" egyáltalán.
Ebben a mesternek nagy a felelőssége, sokadszor bizonyítja Koeman, hogy alkalmatlan ide.
Jó csapat a Bayern, de nálunk jóval kisebb csapatok tudnak nekik gól, gólokat lőni, de legalább meccsenként 3-4szer kapura lőni..
Ennek fényében a tegnapi meccs igenis hogy katasztrófa.

1. Középpálya nagyon gyenge. Felrakhat 6 védőt is, ha a középpálya átjáróház, és nem tudják sem megtartani, a labdát, sem az ellenfél támadásait megszűrni, akkor kapni fogjuk a gólokat. Busquets meg Pedri teljesen jó spanyol középcsapatok ellen, de top csapatok ellen nagyon kevesek. Itt kéne valamit variálnia, mert ennél rosszabb szerintem nem lehet.

2. Luuk de Jong borzalmasan lassú, teljesen felesleges igazolás volt. Bármelyik ifista megcsinálja azt, amire ő képes.

3. Sergi Roberto. Atyaúristen. Nem elég, hogy védekezni nem tud, támadni se, de labdát tartani se. Nézzétek meg, hányszor vesztett el labdát tegnap. Katasztrófa. Kb. a spanyol harmadosztályba való. Egyetlen okot nem lehet mondani, miért van ő itt még az első keretben. Küldjük le a B-be, amíg tart a szerződése, és aztán páros lábbal rúgjuk ki.

4. Depay ügyes, harcos, de teljesen egyedül volt tegnap. Fénykorában lévő Messi se tudott volna többet tenni tegnap.

5. Borzasztó lassúak fejben a játékosaink. A Bayern-esek gyorsan passzoltak, gyorsan kapcsoltak, az automatizmusok hihetetlen jól működnek. Nálunk meg...és ne fogjuk arra, hogy sok az új játékos (középpálya ugyanaz mint tavaly, Depay okosan játszik és tudna is jól együttműködni a többiekkel, Garcia meg Luuk csak az újak). 2. és 3. gólnál is teljesen lemaradtak a játékosainak.
Számomra ez 2 dolgot mond: az erőnléttel továbbra is nagy gondok vannak, ill. az automatizmusok hiánya azt mutatja, edzésen se nagyon gyakorolnak be ilyenetket a játékosok. Ezek megint csak az edzői munka hiányosságaira mutat rá.

Itt van Koeman több mint egy éve, és továbbra sem látok komoly építkezésre mutató jeleket.
Tavaly is csak Messi feltámadása, ami előre tudta lendíteni a csapatot, nem a mester taktikai zsenialitása.
Hozzun kegy edzőt, aki tényleg tud építeni.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2021.09.15. 08:17:03

Igazából nem volt ez annyira rossz, mint amire előzetesen számítottam. A Bayern gólja meg lehet, hogy szerencsés volt, de szerencséje annak van aki próbálkozik. Teljesen beszorítottak minket és ilyenkor magától értetődő az, hogy valamelyik előbb vagy utóbb bemegy.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3323
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.09.15. 08:11:56

Az első 30 perc után azt gondoltam,hogy lesz egy szoros meccs,az x is simán benne van. Aztán mi el is fogytunk,a Bayern meg a szerencsès gól utan jobban odatette magát. Nem volt kaput eltaláló lövèsünk a meccsen. Ezt nem lehet megmagyarázni, rossz pènzügyi helyzet, sèrültek ide vagy oda. Továbbra sem látom mi a taktikánk,ha van. Egy szem Depay nem fog meccset hozni ,de mèg gólt sem. Lehet mondani hogy majd lesz Fati,Dembelè,Agüero, de azèrt látszódnia kellett volna annak,mi az elkèpzelèsünk.

De Jong meg okè hogy olcsó volt ès nincs benne kockázat,de szerintem ha Manaj szemèt bekötjük akkor is többet tudott volna hozzátenni. De hát Koemannak ez volt a kívánsága. Nem egy kh, nem egy jhv, nem egy sokat melózó kp hanem a Sevilla 6. számú támadója. Már ez sokat elmond róla is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.15. 07:39:23

A 3-0s eredmény hízelgő, igaza volt Henriknek a stúdióban, tavaly 8at kaptunk és 6 volt közte, de ma a két csapat közti különbség nagyobb volt. Tudásban, erőnlétben mindenképp.

Nem értem, akik elintézik egy vállrándítással, hogy hát ez a realitás.
Igen, az eredmény lehet realitás, de a mutatott játék egy ocsmány, ótvaros semmi volt.
Ne magyarázza már meg senki, hogy nem lehet rendszert kitalálni, begyakorolni, és aszerint focizni. Itt megint az volt, hogy Koeman biztonsági játékot akart játszatni, de ugye ahhoz kp is kéne pl.
Meg kontrázni akart a csapat, gyors játékosok nélkül. (Depayon kívül)

Tehát itt a koncepció, mind a meccsen megbukott, de rendszerszinten sincs semmi elképzelés, lesz ami lesz alapon "taktikázik" Koeman.
Nem véletlen volt a füttyszó, nem az eredményt kritizálta a publikum, hanem a hozzáállást. Ez abból volt nyilvánvaló, hogy amikor bejöttek a fiatalok a lúzerek helyett, kicsit pofásabb lett a játékunk, legalábbis elmondható, hogy történt valami. Akkor tapsolt a publikum, nem fütyürészett.

Leírtam tegnap is, most is megteszem, aki szerint ez a játék (nem az eredmény, a mutatott játék) a realitás ettől a kerettől, az sose nézett meg egy Salzburg, Young boys féle csapatot? feleannyit érő játékosok fociznak rendszerben, és van fazonja a csapataiknak. De lehetne mondani még 100 ilyen csapatot.
Ezt hiányolom, pont nem izgat a 3-0, főleg mert lehetett volna több is. A mutatott játék az ami csalódást keltő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.15. 07:30:17

Rivaldo11 írta:
2021.09.15. 07:25:13
Azért ha megnezzük a lentebb említett spanyol válogatottat, nem gondolnám, hogy ott jobb a játékosanyag, a mutatott játék viszont ég és föld. Nekem ne mondja senki, hogy ebből a keretből nem lehetne kihozni egy tetszetősen focizó, támadófutballt játszó csapatot. Egyszerűen Koemannak sok ez a csapat, nem való ide. Busi és Pedri az Eb-n uralta a középpályát minden meccsen. Itt meg - kiegészülve napjaink egyik legjobb középpályásával-teljesen súlytalanok.
Mindezek mellett idén nekünk nem a Bayernt kell megverni, és az is igaz, hogy szinte a teljes támadósor sérült, de az igenis jogosan várható el, hogy legalább itthon teljesen ki-ki meccset nyomjunk még velük is.
Ezt teljesen egyértelmű, hogy nincsennek a játékosok taktikailag rendben, Busi, SR lecserélése után úgy látom velem együtt mindenki ezt gondolta, hogy hé basszus ebből a csapatból többet is ki lehetne hozni, miközben Busi a spanyol válogatottban, minden meccsen, teljesen más, másképp játszik és nem látja az ember, hogy gyenge lenne.

Ameddig Pedri nem lesz kapura veszélyesebb, addig döntően nem tud a kp hangsúlyos lenni, ő nem Busi mélységében van, de mégis a szűrőkre jellemző szürkébb játéka van, év eleje van, hátha javul.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.15. 07:25:13

Azért ha megnezzük a lentebb említett spanyol válogatottat, nem gondolnám, hogy ott jobb a játékosanyag, a mutatott játék viszont ég és föld. Nekem ne mondja senki, hogy ebből a keretből nem lehetne kihozni egy tetszetősen focizó, támadófutballt játszó csapatot. Egyszerűen Koemannak sok ez a csapat, nem való ide. Busi és Pedri az Eb-n uralta a középpályát minden meccsen. Itt meg - kiegészülve napjaink egyik legjobb középpályásával-teljesen súlytalanok.
Mindezek mellett idén nekünk nem a Bayernt kell megverni, és az is igaz, hogy szinte a teljes támadósor sérült, de az igenis jogosan várható el, hogy legalább itthon teljesen ki-ki meccset nyomjunk még velük is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.09.15. 07:01:54

ami nekem nagyon szembetűnő volt az a fizikai különbségek. Persze nem feltétlenül a bayernnel kell összemérni magunkat de lehet abban valami amit Agüero mondott. Fél óra után elfogytunk. Ezen-a hírek szerint-egyedül Setien akart változtatni, meg is ették 5 hónap alatt. Ez is sokat elmond.
Pozitívum Ts, Araujo, Gavi és Baldé, FdJ-be nem állnék bele, egyedül viszi a kp-t, így nehéz.
Halkan jegyzem meg azoknak akik Baldét a kezdőbe várják ha Alba lesérült-jómagam akkor is a kezdőbe tenném ha Alba egészséges-: előbb lesz roberto balhátvéd minthogy egy ilyen ügyes, tökös gyerek kezdő legyen. Nem Koeman-kompatibilis.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.15. 06:54:06

Nem értem, miért dobálozunk nevekkel egy ilyen meccs után?! Látszik, hogy Cou semmi,,, És ezt a tegnapi 20 percből kell levonnunk? Dembelével jobbak leszünk... Pont vele? Már százszor le lett véve róla a keresztvíz! Fati vajon mikor lendül formába egy ilyen súlyos sérülés után... Nincs most biztos recept.
Tegnap nulla, zéro eélyünk volt a pontszerzésre és örüljünk, hogy 3-mal megúsztuk. Tovább kell lépni és dolgozni.
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.09.15. 06:41:47

Nekem a letámadás volt szembetűnő! Ez a felállás alkalmatlan top szinten a letámadásra. Konkrétan egy hosszú passz ( Leva visszalépett ), és már kontrában volt a Bayern! Memphis és DJ konkrétan a 60 perc környékén heves gesztusokkal mutogattak, hova kellene futni, nem volt egyetértés! Cou jól állt be. Aru egy őserő a védelemben, öröm volt nézni! Gavi meg úgy ment, mint a rakéta, Baldéval egyetemben! Garciat éreztem gyengébbnek, ott kellett változtatni! Pique meglehet, hogy 34, de csúszik-mászik, nem tartom, hogy gyenge lett volna! A gólokat csapat szinten kaptuk. Minden gólhelyzetnél a középpályásaink hol voltak? Grotzeka ( fogalmam sincs, hogy kell leírni), konkrétan második hullámban folyamat egyedül érkezett! Még hogy az erőnlétünk jó?! Vicces a Koeman! Letámadást ezért emeltem ki! Átjáróház lettünk középen a nagy távok miatt! Grotzeka meg ugyan olyan távból előbb ért kapu elé, mint a három kpnk! Visszállnék a 4-4-3ra! Ter- Dest- Aru - Pique - Alba - Bus ( De Jong) - De Jong ( (Cou) - Pedri ( Gavi ) - Fati - Memphis - Dembele ( Aguero)! Szubjektiv velemeny!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.15. 06:36:37

Koeman nem középszerű. Nulla. Ettől Rebrov jobban összerakta volna a csapatot :D
Értem, hogy tele vagyunk fiatalokkal és ez így is van rendjén, nekem ez tetszik, de attól nem kéne így "játszania" a csapatnak. Lucho válogatottja is tele van fiatallal, mégis meglepően jó játékot nyomtak az EB-n.
Sajnos nem a mi szintünk most a BL, lehet a csoportból is kiesünk... Csak nehogy meglepődjünk, ha megyünk tovább az EL-ben és az is sok lesz, elnézve a mostani felhozatalt...
Pénz nincs. Így nehéz. Nem játékost igazolni, hanem edzőt...
Lelkes fiatalok lennének, de kéne mögéjük egy edző, aki nyomatja őket. Ten Haag?
Egyébként még eszembe jutott, hogy a fizu csökkentésnek.ára lehetett az pl. hogy rendszeres játéklehetőség.... ezért kapjuk a kezdőbe a Robertó, Piqué, Busi, Alba pakkot.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.09.15. 06:04:09

vidra írta:
2021.09.15. 01:16:38
Szerintem korrekt volt, hogy a 70. perc környékén bedobta a fiatalokat. Üzenet értékű.
Szerintem meg feltett egy full biztonsági kezdőt, 0 elképzeléssel, mivel más nincs a padon, jöttek a fiatalok.
Szerintem Laportalátja a szitut, ha lesz penz igazolni,megy Koeman is. De lehet, hogy már télen.
Fatival, Dembelevel veszélyesebbek lennénk előre, de az is látszik, hogy Sr, Coutinho, L DeJong használhatatlan,piqué, Busi gyorsan öregszik. 2 véglet a csapat korban. Tehát vagy már bevált közepkort igazolunk egy vagyonért, vagy építkezünk, mondjuk egy Kessié, a Salzburgos csatárgyerek, DeLigt, őket el tudnám képzelni jövő nyáron. Olmoval vagy Lautaroval ilyen 70 milliókért szerintem nem jó bolt.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.09.15. 05:49:15

Abszolút egyetértek sansz es Arthur8 hozzászólásaival.
Kár most ezen károgni egy ilyen helyzetben, amiben most a csapat van, pláne a Bayern ellen. Koeman valóban középszerű, ezerszer meg lett tárgyalva, de sokkal többet ebből most kihozni nem is lehetett. Mindenki megbeszélte itt nemrég, hogy most ez az időszak nem az eredményekről szól, építsünk csapatot, szokjanak bele a fiatalok a játékba, erre mi történik? Az első komoly tétmeccsen bebizonyosodik, hogy valóban sehol nem vagyunk jelenleg és mindenki úgy tesz, mintha tragédia történt volna. A fél támadószekció sérült, F. De Jong is gyenge volt ma, SR mindig is (bár mostanában volt 1-2 jó mecse), a KP-ra csak gyerekeket lehet becserélni, nincsenek szelsők, szerencsétlen Depay egyedül szenvedett elől, tényleg bárki azt várta, hogy itt lesz keresnivalónk? Reménykedni, szurkolni lehet, de ez most a realitás.
És igen, ráadásul az edző sem penge, de ennek a csapatnak nem most kellett nagyot alkotnia, legyünk már egy kicsit türelmesek, vagy inkább ne is olyan kicsit. Nyugodjunk meg, Koeman is el lesz küldve, amikor eljön az ideje, Laporta sem hülye, látja a problémákat, de nem lehet mindent rendbetenni pikk-pakk.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.15. 05:07:55

Nekünk jelenleg nem a Bayern az ellenfél.Nem a többi top csapat, aki a BL.megnyerésére esélyes.
Reálisan tovább juthatunk ebből a csoportból , de ezt sem vehetjük biztosra . Az sem volna meglepetés ha nem jutnánk tovább.
Kár azon morfondírozni , hogy mi lenne ha, van egy helyzet , amire optimális megoldásokat kell keresni .
Sajnos a megszokott célokat reálisan el nem érhetjük , de muszáj valami célt kitűzni , motiválni.
Hogy Koeman alkalmas e, nem hiszem és azt kell mondjam , hogy az új elnök sem az. Ebből egyenesen következik , hogy.a csapatépítés sem lesz nagyon könnyű és gyors.
A mutatott játékunk egy ilyen ellenféllel szemben, aki játszi könnyedséggel múl felül minden tekintetben nyilván elkeserítő , de nem tehetünk mást,mint megyünk tovább , szorgalmasan , kicsit kisebb vágyakkal azért , hogy egyszer majd megint ott legyünk a nagyok között .
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2021.09.15. 03:56:54

Ezért kár volt kaparni a BL-ért.
Nem értem hogy miért is elvárás ez?
Miért jó az ha minden évben meg van alázva a banda?
Mert hogy ez nem önbizalom növelő az is 100.
Inkább el kellene engedni az egészet pár évre, és behúzni egy El-t, és ott legalább lenne siker élmény.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.09.15. 01:16:38

Szerintem korrekt volt, hogy a 70. perc környékén bedobta a fiatalokat. Üzenet értékű.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.09.15. 01:08:53

Én nem látom ennyire borúsan a helyzetet, sőt úgy látom, hogy, amit most csinál a Barca, az az egyedüli lehetőség, hogy pár év múlva visszaemelkedjen az elitbe. Ha 30+ os játékosok futkároznának a pályán, mint pár éve és Andre Gomesek meg Denis Suarezek ülnénék a padon és így vernének agyon minket, akkor lenne igazán nagy baj. Szerintem jobban tesszük , ha átállítjuk az agyunkat arra, hogy jelenleg nem vagyunk top csapat és nem is lehet elvárni eredményeket. Lesznek biztos nagyon jó meccseink és nagyon rossz meccseink. Tovább kell jutni a csoportból, el kell érni a BL helyeket és kész. Egy iszonyat fiatal brigád van most itt, akiknek idő kell és egyébként halkan megjegyzem , hogy ennél azért jobb lesz a csapat eredmény szempontból is, ha visszatér Fati, Dembele , Agüero, Braitwaite és Dest.
Lehet velem nagy bajok vannak, de én pozitív vagyok a Barcával kapcsolatban, mert ilyen szintű pusztítás után, mint amit Bartoék végeztek egy Milan szerű visszaesésnek kellene következni, de szerintem közel sem lesz ilyen visszaesés. 2-3 év és a Barca újra ott lesz a legjobbak között szerintem, ha ránézünk erre a névsorra , hogy Dest, Araujo, Mingueza, Eric Garcia, Baldé, Pedri ,Gavi, Nico, Puig, De jong , Demir, Fati , Dembele(?).
Én egyáltalán nem éltem meg olyan borzalmasan ezt a meccset, mert egyértelmű volt, hogy a Bayern egy topcsapat , akik évek óta együtt játszanak és jó korban vannak. Engem nem érdekelt az eredmény, hanem sokkal inkább arra fókuszáltam, hogy a fiatalok egyénenként milyenek. Ez a meccs nekem egy visszaigazolás volt pl. , hogy Araujo top védővé válhat. Pedri szerintem iszonyat jó játékos, csak nem kell tőle azt elvárni, mint egy 27 éves top Iniestától. Szerintem ő egy jól működő Barcában klasszis lesz. Akiért most elkezdtem lelkesedni az Baldé. Az a sebesség , ami benne van az Alphonso Daviesre hajaz és a labdával is ügyes, emellett bátor is. 20 perc alapján, amit a pályán töltött egyértelmű számomra, hogy jelentősen jobb játékos lesz, mint volt a 20(?) millás igazolásunk Junior Firpo. Remélem sok lehetőséget kap idén. Egyébként Koemannak el kéne engedni ezt, hogy Luuk de jongnak meg Robertonak kell ilyenkor játszani , mert ő azt hiszi, hogy a rutinjuk miatt majd jobb eredményt ér el a csapat, mint a fiatalokkal, de ők egyszerűen nem elég jó játékosok. Remélem az elejétől kezdve játszhat majd többet Mingueza, Demir, Balde, Gavi is akár.
DE egyébktén én nem váltanám le Koemant most, mert arra ő tökéletes lesz, hogy berakja az akár 17 éves játékosokat is, akik majd a jövő barcáját adják és elviszi mellette a balhét az eredménytelenség miatt. Szerintem Laporta stabilabb alapokkal akarja majd idehozni Xavit (Enriquet, Pep-et) , amikor ezekkel a játékosokkal már eredményeket is lehet elérni. Szerintem jelenleg akárkit hoznának Koeman helyére ugyanúgy eredményeket tekintve bukta lenne. Ami nekem a legnagyobb baj Koemannal az az, hogy Puigot ennyire dúrván jegeli és attól félek, hogy ebbe a nulla Luuk De jongba meg szerelmes lesz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2021.09.15. 01:46:34-kor.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.09.15. 00:39:21

Ez fájdalmasan szomorú volt nézni … pedig semmi különös nem történt csak a szokásos, a Busquets De Jong Pedri kozeppalyaval ismet totál csődöt mondott a szerencsétlen holland egy rangadón , sőt valljuk be szénné egtunk a sajat stadionunkban !
Ugyanis Egy pillanatra nem tudtuk felvenni a versenyt a top BL szinttel … ez pedig akármit is fog kitalálni a tulipan fejü ami nyilván valami rajta kívül álló kifogás lesz szokas szerint, ilyen nincs ez lehetetlen higy ennyiszer vereséged szenved Minden egy kicsit is erősebb ellenfél ellen is !!!!!
NEM ALKALMAS !!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.15. 00:14:21

vidra írta:
2021.09.15. 00:04:23
Egy dolgot nem néztek. Koeman próbálja kihozni a csapatot a korábbi tiki-taka gyorspasszos, 16-ost körbepasszoló fociból és direktebbre átállni, aminél az egyes játékos "sávok" távolabb állhatnak egymástól. Eddig nem voltak ehhez emberek. Most kezdenek lenni, csak a tudás, a rutin meg az összeszokottság nincs még meg.
Mit láthattunk? Távoli lefordulós szenvedéseket és levadászott bepasszokat. Van ebben elképzelés, csak még gyúrni kell rá.

A probléma vele amúgy, hogy tényleg kivételes képességű szélsők és centerek kellenek hozzá, amikkel nem rendelkezünk :D
Én nem látok ebben semmi elképzelést és tudatosságot.

Egy magát valamire tartó klubnál holnap reggel már nem edző ez az ember…mi majd hosszabbítunk vele. Ott már közel lesz Barcás “pályafutásom” vége.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.09.15. 00:04:23

Egy dolgot nem néztek. Koeman próbálja kihozni a csapatot a korábbi tiki-taka gyorspasszos, 16-ost körbepasszoló fociból és direktebbre átállni, aminél az egyes játékos "sávok" távolabb állhatnak egymástól. Eddig nem voltak ehhez emberek. Most kezdenek lenni, csak a tudás, a rutin meg az összeszokottság nincs még meg.
Mit láthattunk? Távoli lefordulós szenvedéseket és levadászott bepasszokat. Van ebben elképzelés, csak még gyúrni kell rá.

A probléma vele amúgy, hogy tényleg kivételes képességű szélsők és centerek kellenek hozzá, amikkel nem rendelkezünk :D
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.09.15. 00:02:49

Uj info amit le lehet szurni ebbol a meccsbol(azt eddig is tudtuk, hogy SR gyenge):
Coutinho - Sajnos o is harmatgyenge, ket momentuma volt, a szokasos 20+ ralovom. A masodik fajt(amit belevert a blokkba), mert Balde megindulasa utan, ha kidobja jobbra, akkor lehetett volna egy ertelmes tamadas belole.
Balde, Gavi - Oket lehetne nyomatni, Balde-t kulonosen, ha Alba leserult.
LDJ - Nem is ertem, hogy kerult ide, illetve igen, mert holland.

Kulcsfontossagu lenne, hogy Fati fel birja magat epiteni es ne Dembele 2.0 legyen belole, mert elolrol hianyoznak a "klasszisok".
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.09.14. 23:40:22

Ebben a meccsben egy jó volt, hogy nem láttam. :mrgreen:
Nem is tudom,hogy ki mit vár itt?
Ez a Barca nem BL szint, jobb lenne a csoportból nem is tovább jutni mert még a végén megint kapunk valakitől egy nyolcast... :roll:
Fel kell dolgozni: se BL se Liga nem lesz mostanában. Szép volt jó volt az elmúlt x év de pár évig még ez a hoki lesz.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.14. 23:32:46

Hát, ha nem változik semmi, akkor szerintem jó esetben megyünk az EuropaLigába…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.09.14. 23:18:17

Koeman utolsó 3 hazai BL meccse:
Juve - 0-3
PSG - 1-4
Bayern - 0-3

Soha egy edző sem tud ennél rosszabbat felmutatni, 10-1-es gólfülönbség. A 2 meccses 3 gólos mutató is negatív rekord volt eddig, ez a 3 már a csúcs.

24 év után az első alkalom, hogy a BL nyitányon vereséget szenvedtünk. Pedig volt rosszabb csapatunk is.

Utolsó meccs idegenben a Bayern ellen lesz, ott is tuti 3-4 gólos vereség, addig el lehet jutni addig hogy ne legyen veszélyben a 2. hely.

Gratula Koeman a mai csoda taktikáért is, 0 kapura lövés öcsém, ez azért nem semmi. A Top 20-ban nem vagyunk jelenleg a BL-ben. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.14. 23:14:17

Szegény Luuk is… Busi jobb napjain is körbefutná…. Tényleg kellett ő?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Válasz küldése