Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.29. 11:38:00

4X is EURÓPA URAI LETTÜNK! 8)

Szolnokra mentünk meccset nézni abban a tudatban, hogy lesz kivetítés...hát ez besült :? 20 percünk volt megoldást találni. Egy kocsmába beültünk, de a zenegéptől nem hallottunk semmit az 1. félidőből. Utána a 2.-at már egy másik kocsmában néztük, de pont akkor mentünk át 4 perc alatt, mikor Messi berúgta a2.-at. Ott már végig néztünk, és ment a városban a Barca éltetése :D 8) . A kupaátadását már nem láttam, de itt látom, hogy Abidal vette át? :shock: :)

A csapatra pedig nagyon büszke vagyok. Jó látni, hogy egy döntőben is néha milyen tiki-taka volt. :) Pedro gólja nagyon szép volt, mindenki a hosszúba várta, de mivel a rövidbe ment, Vidic és VDS tehetetlen voltak. Messi gólja a szokásos volt, Villa pedig nem kicsit csavart egyet 8) A védelem is nagyon jó volt, az egész csapat megérdemli a tiszteletet és a kupát is.
Jövőre remélem innen folytatjuk, és a klub VB-n, és a szuperkupákat is behúzzuk, most nyáron mindenki pihenje ki magát, a klub meg erősítsen a csapaton(mármint a padon). Büszke vagyok a klubra!

Egyébként ezt a meccset is megszeretném örökíteni, meg újra megnézném úgy, hogy nem a Road üvölt mellettem :lol: Szóval aki tud TV2-s felvételt, pls linkelje már be.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 11:35:59

szilard1995 írta:Értrm én de nekem mostlenne csak időm rá h megnézzem
szedd le
szilard1995
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.04.17. 13:20:55
Tartózkodási hely: Lövéte
Kapcsolat:

2011.05.29. 11:35:17

Értrm én de nekem mostlenne csak időm rá h megnézzem
Gránátvörös sziv kék lélek ,
Barcelona drukker leszek ameddig csak élek
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.05.29. 11:34:05

szilard1995 írta:Sziasztok! Nemtudjátok honnan lehet ujranézni/letölteni a meccset?
beload.hu -rol toltottem en is le ma reggel.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.29. 11:32:17

socio66 írta:nem először van ilyen érzésem az elmúlt három évben,de tegnap is azt mondtam,ez túl könnyű volt. :)
úgy gondoltam a meccs előtt hogy ferguson biztosan nem lép kétszer ugyanabba a hibába,de megtette. nem álltak be védekezni,nem alkalmaztak fojtóan szoros emberfogást,ennek következtében pedig simán lefociztuk őket.
eszméletlenül jó csapat vagyunk,egy fikarcnyit sem kedvetlenebbek, kényelmesebbek mint két éve,amikor azt hittük,az a csúcs.
nem tudom jövőre mi lesz,vagy azután de ha csak életemben ezt a három évet láttam volna,azt mondanám már megérte szurkolni.
a realon kívül egy csapat sem tudja megfogni a barcát. sőt,inkább azt mondanám,hogy mourinhon kívül. lehet köpködni,de tegnap is tisztán látszott,hogy csak deffenzív,agresszív stílus a célravezető
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.29. 11:30:11

Meg van a 4. BL cím! 8) Azt hiszem kijelenthetjük hogy a tegnap este rólunk szólt. Vitathatatlanul megérdemeltük a győzelmet. Egész meccsne irányítottunk, és elképesztő higgadtsággal játszottuk végig a 90. percet. Mintha nem is egy döntőben lennénk. Ilyet ritkán, vagy talán még annál is ritkábban lát a futballvilág. Egészen elképesztő még így sokadjára is hogy mennyire kontroll alatt tartjuk a játékot! A kulcsszerep ismét Iniesta és Xavi duóé volt én úgy gondolom, amellett hogy mindenki pazarul játszott. Azt hiszem afelől senkinek nem lehet kétsége hogy ez a Barca mindenidők legjobb Barcelonája, és nem lehet azt mondani hogy ezzel vége...

Essen pár szó a MU-ról is. Tényleg csak azt tudom mondani hogy le a kalappal! Ezek nem a kötelező tisztelet körök! Végig a játékkal foglalkoztak és nem mással. Nyilvánvalóan csalódottak, mert pocsék elbukni a győzelem küszöbén, de szerintem büszkék lehetnek. Az utóbbi években rendre ott vannak a tűzközelben, és ez nem semmi. Megérdemlik az ezüstöt, mert ők a 2. legjobbak, és ezt minden tisztelettel mondom.
Ferguson nagyon össze tudja rakni a csapatát, és ha nyáron megerősítik a középpályát, jövőre is favoritok. A meccs utáni nyilatkozatok is igen sportszerűek és példamutatóak!

Kassai is jól helytállt. Nem volt nehéz dolga, a csapatok megkönnyítették neki a meccset, de ettől függetlenül is hatalmas gratuláció!

Mostmár nyugodan ki jelenthetjük hogy ez a Barca a történelem egyik legjobb csapat, ha nem a legjobb! Nekem személy szerint a legjobb!

Visca el Barca :!: 8)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
socio66

2011.05.29. 11:29:43

nem először van ilyen érzésem az elmúlt három évben,de tegnap is azt mondtam,ez túl könnyű volt. :)
úgy gondoltam a meccs előtt hogy ferguson biztosan nem lép kétszer ugyanabba a hibába,de megtette. nem álltak be védekezni,nem alkalmaztak fojtóan szoros emberfogást,ennek következtében pedig simán lefociztuk őket.
eszméletlenül jó csapat vagyunk,egy fikarcnyit sem kedvetlenebbek, kényelmesebbek mint két éve,amikor azt hittük,az a csúcs.
nem tudom jövőre mi lesz,vagy azután de ha csak életemben ezt a három évet láttam volna,azt mondanám már megérte szurkolni.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.29. 11:29:36

szilard1995 írta:Sziasztok! Nemtudjátok honnan lehet ujranézni/letölteni a meccset?
A PRO4-en 21:00-tól leadják megint, meg a DigiSporton is fogják még ismételni párszor.
Football, bloody hell. /SAF/
szilard1995
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.04.17. 13:20:55
Tartózkodási hely: Lövéte
Kapcsolat:

2011.05.29. 11:25:23

Sziasztok! Nemtudjátok honnan lehet ujranézni/letölteni a meccset?
Gránátvörös sziv kék lélek ,
Barcelona drukker leszek ameddig csak élek
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.29. 11:11:00

hatalmas tisztelet SAF-nak a meccs utáni nyilatkozatáért. így kell hozzá állni az olyan meccsekhez ahol lemossák a csapatod. így van esélyed arra, hogy egyszer te leszel a jobb. felüdülés végre objektív értékelést látni az ellenféltől a madridi szardobálás után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.29. 11:09:16

hát a tegnapi meccsről tul sok mindent elmondani nem lehet, gondolom már mindent leírtatok :D a unitednak esélye sem volt, éreztem én a donto elott h annyi hogy joval gyengebbek leszek mint két éve. rooney golja nagyon kellett h ne aludjunk be, de masodik félidoben eselyt sem adtunk nekik. kiemelni senkit nem akarok, mert mindenki nagyon jol tolta! PUYOLNAK RESPECT

visca el barca
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2011.05.29. 11:06:57

Tegnap volt szerencsém a Wembleyhez eljutni a mérkőzés előtt, és találkozni a Barca szurkolókkal. Hatalmas élmény volt, rengetegen voltak és óriási hangulatot csináltak. Olykor-olykor még a legnagyobb ellenfelünkre, illetve az edzőjükre is gondoltak, pár "szép" szóval, stb.... (:
Sokan már az új, jövő évi mezben jöttek, ami elsőre így élőben engem nem igazán fogott meg, de idővel majd hátha.... (:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.29. 11:01:48

Már leírtam a "véleményem" a tegnapi meccsről de most még1x csak másképp.
A tegnapi meccset felesleges elemezni. Az első 10 perc MU rohamok után a Barca felvette a saját játékát és mivel az egész földön ők tudják a legjobban ezt az 5-10 méteres körömpasszokat csinálni, így egyszerűen képtelenek voltak mit kezdeni velük a Manchesteriek és ennek meg is lett az eredménye: 3-1
De hatalmas respect, sőt a hatalmas kevés. A legeslegnagyobb respect jár a MU-nak és Fergusonnak. Valencia volt kb az egyedüli aki szabálytalankodott többször mint 2. Volt kb 20 szabálytalanság az egész meccsen és 0 1-2 perces reklamálás és balhézás a 2 csapat között. Ferguson emiatt is a legnagyobb edzők között van mert nem bírózott, hogy Villa kezezett (bár Giggs is utána) vagy értetlenkedik stb. Egyszerűen beismerte hogy vereséget szenvedtek a világ legjobb csapata előtt és kész.

Ami pedig a játékosokat illeti egy kicsit tényleg elemeznék ha szabad :D
Valdés: Mindig akkor jött ki a kapujából amikor kellett. Gólról nem tehetett.
Védelem: Nem volt különösebb gond max Piqué majdnem öngólt lőtt. Masch megmondtam hogy kulcsszerepet fog játszani a védelem tengelyében 8)
Középpálya: Ennél jobb középpálya nem igen lesz mint most ez a trió. Iniesta és Xavi kimondhatatlanul fontos szerepet játszott az egész mérkőzésen mert testcseleikkel, remek átadásokkal, visszazárásokkal, lövésekkel segítették hozzá a Barcát a győzelemhez. Busquets pedig végezte ismét a dolgát bár a színészkedés nem maradhatott ki....
Csatársor: Villa szerintem jól játszott mert azon a poszton több labdát kapott és lőhetett kapura. El tudnám képzelni a kövi szezonra is ezt a felállást. Pedro szépen "csöndben" bejárta az egész pályát és segítette társait a támadásban + lőtt egy gólt.
No és ugye Messi. Ott középen szerencsére nem rúgták fel így lazán cselezgetett és irányított + gólt szerzett a meccsen egyszerre :D
Felesleges elemezni, mégis elemeztem :I
CAMPEOOONES CAMPEOOONES CAMPEOONES EEE-OOO-EEE!!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.05.29. 10:59:03

Hányan nézték kb. a meccset világszerte?
Csak a Super Bowlal összehasonlítva :D
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.05.29. 10:37:35

fcbarca0827 írta:
Messithebest írta:Az ünneplést amit a TV2 nem adott le, azt nem tudja valaki belinkelni?
Leadták a reklám után... A TV2 honlapján megnézhető a meccs és az ünneplés is.

http://tv2.hu/tag/bl
meg akinek van Digi sportja,az ugye tegnap is láthatta :D meg ott tuti ismétlik a meccset,szerintem már ma leadják majd vagy 2-3-szor :wink: :wink: :wink:
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.29. 10:36:41

Messithebest írta:Az ünneplést amit a TV2 nem adott le, azt nem tudja valaki belinkelni?
Leadták a reklám után... Legalábbis leadtak valamit. :D A TV2 honlapján megnézhető a meccs és az ünneplés is.

http://tv2.hu/tag/bl
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.05.29. 10:32:33

Komolyan mondom, hálistennek, h Giggs-t nem itték le lesen, legalább nem megy a bírózás megint.Bár ilyenkor hol vannak a bírózó realosok!!?? :roll: :twisted:
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.29. 10:27:34

Shark írta:Én már beszereztem, sajnos ott sem mutattak túl sokat az ünneplésből. De emléknek jó lesz, elteszem. :)
azt hiszem megtaláltam, de nem tudom, most töltöm le:

http://hotfile.com/list/1750874/262a247
KépKép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.29. 10:25:44

Amellett, hogy nyertünk, nem is akárhogy, gratulálok a MU-nak is, hiszen 4 év alatt ez volt a 3. döntőjük, nem akármilyen teljesítmény! Valamint igazi gentlemanként fogadták a vereséget, le a kalappal előttük tényleg! Tanulhatnának tőlük páran, hogy is kell egy vereséget feldolgozni! van der Sarnak meg hatalmas respect, az utolsó meccsén sem vallott szégyent, attól, hogy kapott hármat! :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.05.29. 10:20:32

Köszönöm Istenem, hogy láthattam ezt a meccset! Köszönöm Barcelona!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2011.05.29. 10:18:48

Huh, nagyon jó meccs volt!
Nem akartam elhinni, hogy ennyivel jobb a Barca mint a MU, egész meccsen azon paráztam, hogy valamit kiagyalt a Ferguson és tudatosan ennyire passzív a Manchester. :lol:

De nem, egyszerűen leiskolázta a Barca ismét az angolokat, nagyon nagy volt!

Külön öröm volt, hogy egy kb 30 fős társaságban néztem, ahol a 90% a MU-nak drukkolt, és kénytelen voltam hallgatni a meccs előtt a "b*zi barcázást". :lol:
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.05.29. 10:15:38

olele olala ser del barça es el millor que hi ha
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.29. 10:15:21

Az ünneplést amit a TV2 nem adott le, azt nem tudja valaki belinkelni?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2011.05.29. 10:10:54

sjay írta:
Leomessi14 írta:Ncore-on mar fent van!Akinek van accja az mar toltheti is lefele,MAGYARUL.
Én már el kezdtem "beszerezni". A 10gb-os Digi Sport verziót favorizálom.!
Én már beszereztem, sajnos ott sem mutattak túl sokat az ünneplésből. De emléknek jó lesz, elteszem. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.29. 10:09:31

A meccs : Szerintem nagyon jó volt, bár a mérkőzés elején hagytuk kibontakozni a Manchestert, bár most helyzetig sem jutottak. Utána sokkal jobbak voltunk, Messi ismét hatalmasat játszott. Bár mindenki szerintem a legjobb teljesítményét nyújtotta. Felejthetetlen meccs volt! :D

A meccs után : Nagyon szép gesztus volt Abidalnak adni a karszalagot, hogy ő emelhesse fel a kupát. Piqué meg hazavitte a hálót :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése