Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2013.02.21. 07:25:39

Hát nem erre számítottunk! Minden tiszteletem a Miláné tegnap esti játékárt, hozzáállásáért, taktikájáért és sportszerűségéért. Nem rúgták szét a mieinket, bár az is igaz, hogy nem is volt kit.

Amire viszont utalnék és talán nem esett róla szó, vagy elkerülte a figyelmemet, az az edző kérdés. Sajnos a Barcának gyakorlatilag nincs edzője. Nincs, aki motiválná őket, beavatkozna a meccs menetébe, nem feltétlenül cseréékkel, hanem irányítással stb.

1. Tito beteg, kezelésen van, távirányítással nem működik a csapat. Minden csapatnak szüksége van arra, hogy lássa, hallja, érezze az edzőnek a reakcióit, tanácsait, stb. a pálya széléről.
2. Jordi Roura nem képes megoldani a helyzetet. Nem akarom bántani, hisz jól teszi a dolgát, mint másodedző, de túl nagy neki ez a kabát, amit ráadtak. Tegnap látható volt rajta, hogy ez sziutáció meghaladta őt, teljesen tanácstalanul állt a pálya szélén.
3. A vezetőség sem hibáztatható, hiszen nagyon emberien, bölcsen, segítőkészen, türelmesen viszonyulnak Titohoz és várják vissza. Nagyon helyesen cselekedtek, amikor nem hoztak másik edzőt Tito helyébe, jóllehet számolniuk kellet ilyen verességekkel. Nem mondtak le rólal, bár jó tudták, hogy egy beteg ember nem képes azon a szinten teljesíteni, mint egy egészséges, pláné ha ilyen távolságokból kell irányítania. Így kell kitartani valaki mellett, akit nagyra értékelünk! Vannak fontosabb dolgok is mint a foci, a győzelem, a kupák...És a Barca több mint egy klub.

Ez egy nagyon komplikált helyzet, nagyon sok összetevővel. Ha őszinték vagyunk, még ha nagyon is fáj, meg kell állapítanunk, hogy erre számítani lehetett. És talán nem kell felelősöket keresni, ilyen az élet! Időnként összecsapnak a hullámok a fejünk fölött.

Bízzunk a jó folytatásban, a csodában, mert az kell a továbbjutáshoz.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.02.21. 07:01:42

Mihu írta:Én mindig azt mondtam, hogy jó-jó, nagyon szép ez a csinos kis előny a bajnokságban, meg minden, de igazából komoly ellenfél ellen még csak 2x játszottunk, és ebből egyszer úgy le lettünk alázva fél óra alatt, mint a huzat. Mindig azt mondtam, hogy a csapatról és Tito-ról is akkor lehet elmondani hogy jó, ha a BL-ben, komoly ellenfelek ellen virítunk. Hát ma kiderült, hogy mit virítunk...

Nem akarok megbántani senkit, meg bevallom, hogy pesszimista vagyok. De engem mindig is zavart, hogy állandóan magas lóról beszél sok barcás...Jöttök itt sokan meccsek előtt olyan mondatokkal, hogy gálázunk, sima 3 lesz közte, Messi mesterhármas, meg társaik. És az talán mégjobban zavar, hogy egy vesztes meccs után jönnek ezek hogy nincs itt semmi gond, a Camp Nou-ban szétszedjük őket, meg sima továbbjutás, stb. Van viszont egy mondat, amitől a falnak megyek, ez pedig a következő: nincs itt semmi gond, ha a csapat kihozza magából amit kell, akkor nem lesz kérdés a továbbjutó személye.

Tisztelettel kérek mindenkit, hogy ébredjen már fel...A focit továbbra is 22en játszák, nem pedig 11en...El vagytok ájulva a csapattól, a triplázás óta mintha sokan nem tudnák elképzelni, nem akarnák figyelembe venni, hogy ez a csapat ki is tud kapni, ki is tud esni. Van egy másik csapat is a pályán, nem csak mi...Lehet itt optimistának lenni, meg lehet itt bízni a csapatban, de ez már sokaknál átmegy nagyképűségbe, és halhatatlanság érzetbe. Magas lóról lehet nagyot esni, és ez olyankor nagyon tud fájni...


Valaki végre feltette a kérdést a Real-MU meccs után, hogy valaki végre magyarázza már el nekem, hogy mit jelent az, hogy egy csapat 50-60%-on pörgött? Ugyan ezt kérdezem én is ilyenkor. Mi az, hogy 50-60%-on pörgött? Ilyen nincs. Ez csak egy jól hangzó magyarázat, a tények eltusolása, kozmetikázása. Adott egy meccs, van 90 perc, van két csapat, és amit az egyik azon a meccsen nyújt, az az aktuális 100%. Nincs ilyen, hogy most én kimegyek és ó most nekem nincs kedvem futni, majd a visszavágón úgyis kihajtom a belemet, mert akkor úgyis megtapsolnak, azt majd úgyis továbbjutunk. Aki focizott valaha csapatban, az szerintem tudja, hogy ilyen a világon nincs...Olyan van, hogy semmi se jön össze, meg olyan is, hogy minden. De az, hogy csak félgőzön működött a csapat, ilyen nem létezik.


Az én személyes véleményem, hogy ezzel a 2-0-al ki is estünk, mert otthon szerintem tuti, hogy kapunk egy gólt, akkor viszont 4et kell rúgni, amit mi soha a büdös életben nem fogunk egy olasz csapatnak. Még azt mondom, ha nem rúgnak gólt, akkor is nagy eséllyel elég lehet ez a 2 gólos előny a továbbjutáshoz. Hatodik éve mindig minimum elődöntőt játszottunk, egyszer minden sorozat megszakad...

Teljesen egyetértek...engem már az is zavar,amikor a kommentátorok ömlengenek..tegnap is az a "non plus ultra" hagyjuk már...mi ez?!Meg sokszor közvetítéseken mikor nem is játszik jól a csapat akkor is megy,az Istenítés...engem is nagyon zavarnak már ezek a dolgok.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.02.21. 06:57:15

Mivel nem tudtam értelmes streamet találni, korábban lefeküdtem, mert mellette amúgy hulla fáradt voltam. Valamikor a 2. félidő elején aludtam el. Nem rég keltem, felmegyek megnézni az eredmény. 0:2. Mondom ez csak valami hülye vicc lehet... De nem, nem az volt. Beszrás... Én nem tudom, hogy mi volt tegnap, de ez mélységesen ledöbbentett. Ahogy olvasom az összefoglalókat, látom továbbra is, hogy betonvédelem ellen még mindig nem tudunk mit kezdeni. Fogunk valaha is? Aki csinál egy olyan védekezést, mint a Chelsea - amit mondjuk tökélyre kell vinni, de nem összehozhatatlan -, az ellen szinte semmi esélyünk.

Láttam a meccs elejét, szokásos gyökér ívelgetések, 45 millió passz a totál semmiért, 16-s vonaláról továbbra sem képes lőni senki, azt ezután meg vakarják a tökeiket, hogy mi van. 0:2-s vereségre azért én sem számítottam, de azon 5 perc alatt, amit a meccsből láttam, miért is nem lepődtem meg...

Na, itt van az esély a világ legjobb csapata előtt, hogy megmutassa, hogy milyen fából faragták őket. Semmi esélyük nincs, ha nem darálják fel a Milant, 4 vagy 5 gólt lőve. Ami szerintem mocsok nehéz lesz, de ezt is meg lehet csinálni. Érdeklődve várom a folytatást, mert ettől a Milantól kikapni 2:0-ra oltári nagy szégyen. Van egy kis tarajos gőtéjük, az az összes reménységük. És akkor kikapunk két góllal. Elképesztő...
Football, bloody hell. /SAF/
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.21. 06:51:21

A korai kiesés a BL-ből (ami felettébb valószínű) nagy anyagi érvágás a klubnak. Indokolt lenne, ha Rosell elnök ennek kapcsán mérlegre tenné egész eddigi működését és lehetőséget adna arra, hogy ezt az őt megválasztók is megtegyék. De akár így, akár úgy dől el ez a kérdés, indokoltnak látszik a jövő évet tapasztalt, sikeres, már bizonyított új edzővel elkezdeni, akinek van affinitása a Barca hagyományok folytatásához, de egyben kívülről is rá tud tekinteni a kialakult helyzetre. Természetesen mennél hamarabb meg kell állapodni az illetővel, hogy amikor nyáron átveszi a munkát, mindenben képben legyen a csapat körül és időben ki tudja alakítani a vezetőséggel együtt az átigazolási elképzeléseket.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.02.21. 06:39:56

amennyire istentelen nagy pofával vártátok a meccset,most annyira negatívan álltok hozzá az egészhez. nem is tudom,hogy kívülről melyik a viccesebb. mitől lett jobb a milan? semmitől,a barca volt pocsék. nagyon egyszerű,ha a milan gólt lő a camp-ban,vége. minden épeszű edző 10 védővel állítaná föl ezt a gyenge játékerőt képviselő milant. így is lesz. hogy kapnak 2 gólt az számomra nem kérdés. egy kérdés van,lőnek-e. ha lőnek,továbbmennek. ha nem,akkor nem. de senki ne röhögtesse ki magát más felállással,meg telloval. minek egy védekező csapat ellen gyors szélső? sosem fog futni,mert a barca sátrat ver a 16os előtt. fabregast ki kell venni és alexist be a szélre. lehet hogy töketlen,de levédekezi a kontrákat,amire nagy szükség lesz. messit meg ki kell hozni a tömegből,mert semmi haszna nincs,ezen a hazai pálya meg nem változtat
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.21. 02:14:35

shutterisland írta:abban azért bízhatunk, hogy idén meleg volt a pite akkor is, mikor otthon 2-2-t játszottunk a malaga ellen, és idegenben kellett megnyerni a párharcot.
akkor meg tudtuk azt csinálni, hogy felszívtuk magunkat a 2. meccsre, és továbbmentünk.

a 2-0 az jó lenne, mivel vélhetően végig mi fogunk nyomni, és rajtuk lesz amúgy is a nagyobb nyomás a camp nou miatt, így lehet, hogy szétesnének már mentálisan a 2x15 percre.

meg nem tudom, valamiért azt érzem, hogy tizenegyespárbajban is jók lennénk, fejben erős és higgadt ez a csapat.
Az egyedüli probléma ezzel a 2-0-val, hogy nem sok esélyt látok rá, hogy kapott gól nélkül lehozzuk a meccset. Pláne, ha kitámadunk.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.21. 02:08:23

abban azért bízhatunk, hogy idén meleg volt a pite akkor is, mikor otthon 2-2-t játszottunk a malaga ellen, és idegenben kellett megnyerni a párharcot.
akkor meg tudtuk azt csinálni, hogy felszívtuk magunkat a 2. meccsre, és továbbmentünk.

a 2-0 az jó lenne, mivel vélhetően végig mi fogunk nyomni, és rajtuk lesz amúgy is a nagyobb nyomás a camp nou miatt, így lehet, hogy szétesnének már mentálisan a 2x15 percre.

meg nem tudom, valamiért azt érzem, hogy tizenegyespárbajban is jók lennénk, fejben erős és higgadt ez a csapat.
emlékeztetnék mindenkit, hogy egy évvel ezelőtt, az arsenal kis híján megfordította az állást a milan ellen 0:3ról.
az igen, ez nekem full kiesett, de így már emlékszem.
4-0 volt az első meccs a milannak, és az arsenal otthon vert 3-at egy félidő alatt, és végül 3-0 lett a vége.
majdnem meglett.

és az a milan erősebb volt mint ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.02.21. 02:21:45-kor.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.02.21. 02:07:54

wtf? a visszavágó előtt van aki elkönyveli a kiesést? emlékeztetnék mindenkit, hogy egy évvel ezelőtt, az arsenal kis híján megfordította az állást a milan ellen 0:3ról. semmi nincs veszve, a továbbjutás a második meccsen fog eldőlni, ennyi történt. van 90 perc 2 gólra, és ha kell további 30 a harmadika. minden meg fog tenni a csapat, a kés ott van a torkokon, tehát mindent ki kell adni magunkból. nem lesz gond.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.21. 01:45:23

ALEXDP írta: De azért reálisan nézve is verhető 2-vel a Milan!
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem egészen így van. Egyrészt nem elég kettővel verni a Milan-t. Az legfeljebb a hosszabbításra és büntetőkre lenne elegendő. 3 góllal kell verni a Milan-t, ez pedig borzasztóan sok. Ennyire sajnos nem vagyunk idén erősek. Sem védekezésben sem támadásban.
Győzni fogunk, de továbbjutni nem.

Szurkolni kell, de aki túl optimista az nagyot fog csalódni két hét múlva. Bele kell törődni, hogy ez van, bízni kell, hogy jövőre jobb lesz.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.21. 01:27:04

Mihu írta:...
Ezzel tökéletesen egyetértek.
Annyit tennék hozzá, hogy az idei Barca már a szezon első felében megmutatta, hogy mire jó - amit valamikor azt hiszem ide is leírtam -: a kisebb, gyengébb csapatokat tökéletesen képesek vagyunk felőrölni, lejátszani, aminek köszönhetően a bajnokságban menni is fog a szekér. Ez köszönhető annak, hogy van egy jól felépített, tökéletesre fejlesztett taktikánk, egy olyan kerettel, ami ezt kiválóan képes alkalmazni. DE. A nagyobb, komolyabb játékerőt képviselő csapatok ellen, ha nem is mond csődöt a csapat, de nem fog tudni jól és eredményesen játszani. Ennek legfőképp két oka van, sajnos a játék két legfontosabb elemében gyengélkedünk: a védekezésben és a góllövésben. A védekezést nem kell magyarázni, jóformán meccset nem tudunk bekapott gól nélkül lehozni. Ez csapatszinten rossz, egyéneket nem érdemes kiemelni. A góllövés annál problémásabb. Sok gólt lő a csapat, az igaz, de ahol a szélső védőktől, kp-tól előbb várható gól, mint a csatársortól, ott már nincs minden rendben. Messi nyilvánvalóan kivétel ezen a téren, de ő is ember és őt is képesek megfogni és meg is fogták most is, ahogy tavaly is. Nem csak a Chelsea, hanem a tavalyi Milan is. Más kérdés, hogy az olaszokon továbbverekedtük nagy nehezen magunkat. Pedro és Sánchez viszont elképesztő, hogy mennyire nem érzik a kaput. Pedro már nem érzi, Sánchez meg soha a büdös életben nem érezte. És dolgozhatnak akármennyit a mezőnyben, meg lehet őket akármennyit isteníteni ezért, de gólt akkor sem fognak rúgni. Márpedig a csatárok első számú feladata ez lenne normális esetben. Az a Villa pedig, aki képes lenne esetleg ebben pluszt adni a csapatnak, akkor sem számíthat sok játékpercre, ha épp egészséges (ma nem volt az).
2008 tavasza óta kettő olyan egyenes kieséses párharcot vívott a csapat, ahol Messi nem tudott gólt szerezni: 2010-ben az Inter ellen és 2012-ben a Chelsea ellen. Furcsa módon pont ezeken estünk ki. Ahogy ki fogunk két hét múlva is, erre sajnos mérget vehetünk. 2 gólos hátrányból emberemlékezet óta nem állt fel a csapat, nem véletlenül.

Ha jövőre érkezik Neymar és be is válik, vagy igazolunk más olyan gólerős csatárt, akit hajlandó a mester a kezdőbe tenni, akkor lehet esélyünk európai kupára, addig nem.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2013.02.21. 01:16:56

Nem akarok nosztalgikus lenni, de a meccs óta a Flo féle Chelsea elleni Bl odavissza jár a fejemben :-)

És valamiért nem estem kétségbe, pedig meredek a helyzet.

De azért reálisan nézve is verhető 2-vel a Milan!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.21. 00:44:26

Végre élénk a topic. :lol:
Az utóbbi időben nagyon kevés volt a diskurzus, ez a Milan győzelem felrázta a népet. Nem kenyerem szidni a csapatot, de nem tudok aludni a szerencsétlenek miatt.
Az jutott eszembe meccs közben, h megkérdezném az edzői stábot, h mennyire elemezték a Milan játékát a korábbi hetekben?!
Azt nem tudom, - és már sokadszorra kérdezem - ha látjuk, h betömörülnek, kevés a hely, rosszul játszunk, nem megy a zsuga, miért nem adjuk át a területet az ellenfélnek, álljunk be mi 25 méterre és kontrázzunk. Attól a szövegtől hányingerem van, h az nem a mi játékunk. Mert akkor a mai az volt?! Egyszerűek vagyunk, mint a faék, én szégyellem magam.
Ettől függetlenül szurkolok és megteszem a Barca továbbjutást. :D
maximusz31
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.05.11. 21:51:45

2013.02.21. 00:44:21

Szerintem magunkhoz képest rosszul játszottunk a Milan ellen de most azért is vagyunk elkeseredve ennyire, mert nem szoktunk hozzá hogy a Barca vereséget szenved.Lehet hogy 20 év múlva nem mi leszünk a legjobb csapat de egy biztos mindíg a Barca mellett állunk és csak annyit tehetünk e pillanatban hogy bíztatjuk szeretett csapatunkat.És ne feledjük még 90 perc hátra van,és még nem estünk ki majd a Nou Camp gyepén lejátszott meccs hármas sípszója után derül ki hogy kiesünk-e vagy sem addig él a továbbjutás esélye.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.21. 00:40:05

Én mindig azt mondtam, hogy jó-jó, nagyon szép ez a csinos kis előny a bajnokságban, meg minden, de igazából komoly ellenfél ellen még csak 2x játszottunk, és ebből egyszer úgy le lettünk alázva fél óra alatt, mint a huzat. Mindig azt mondtam, hogy a csapatról és Tito-ról is akkor lehet elmondani hogy jó, ha a BL-ben, komoly ellenfelek ellen virítunk. Hát ma kiderült, hogy mit virítunk...

Nem akarok megbántani senkit, meg bevallom, hogy pesszimista vagyok. De engem mindig is zavart, hogy állandóan magas lóról beszél sok barcás...Jöttök itt sokan meccsek előtt olyan mondatokkal, hogy gálázunk, sima 3 lesz közte, Messi mesterhármas, meg társaik. És az talán mégjobban zavar, hogy egy vesztes meccs után jönnek ezek hogy nincs itt semmi gond, a Camp Nou-ban szétszedjük őket, meg sima továbbjutás, stb. Van viszont egy mondat, amitől a falnak megyek, ez pedig a következő: nincs itt semmi gond, ha a csapat kihozza magából amit kell, akkor nem lesz kérdés a továbbjutó személye.

Tisztelettel kérek mindenkit, hogy ébredjen már fel...A focit továbbra is 22en játszák, nem pedig 11en...El vagytok ájulva a csapattól, a triplázás óta mintha sokan nem tudnák elképzelni, nem akarnák figyelembe venni, hogy ez a csapat ki is tud kapni, ki is tud esni. Van egy másik csapat is a pályán, nem csak mi...Lehet itt optimistának lenni, meg lehet itt bízni a csapatban, de ez már sokaknál átmegy nagyképűségbe, és halhatatlanság érzetbe. Magas lóról lehet nagyot esni, és ez olyankor nagyon tud fájni...


Valaki végre feltette a kérdést a Real-MU meccs után, hogy valaki végre magyarázza már el nekem, hogy mit jelent az, hogy egy csapat 50-60%-on pörgött? Ugyan ezt kérdezem én is ilyenkor. Mi az, hogy 50-60%-on pörgött? Ilyen nincs. Ez csak egy jól hangzó magyarázat, a tények eltusolása, kozmetikázása. Adott egy meccs, van 90 perc, van két csapat, és amit az egyik azon a meccsen nyújt, az az aktuális 100%. Nincs ilyen, hogy most én kimegyek és ó most nekem nincs kedvem futni, majd a visszavágón úgyis kihajtom a belemet, mert akkor úgyis megtapsolnak, azt majd úgyis továbbjutunk. Aki focizott valaha csapatban, az szerintem tudja, hogy ilyen a világon nincs...Olyan van, hogy semmi se jön össze, meg olyan is, hogy minden. De az, hogy csak félgőzön működött a csapat, ilyen nem létezik.


Az én személyes véleményem, hogy ezzel a 2-0-al ki is estünk, mert otthon szerintem tuti, hogy kapunk egy gólt, akkor viszont 4et kell rúgni, amit mi soha a büdös életben nem fogunk egy olasz csapatnak. Még azt mondom, ha nem rúgnak gólt, akkor is nagy eséllyel elég lehet ez a 2 gólos előny a továbbjutáshoz. Hatodik éve mindig minimum elődöntőt játszottunk, egyszer minden sorozat megszakad...
Kép
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2013.02.21. 00:37:23

Első gól kezezés volt, be kellett volna fújni,
valóban, jordi alba kezezett, a milanos arcába pattant a labda.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.21. 00:36:41

EdgarOne írta:Sziasztok!

Milan drukker vagyok,és be kell vallanom nagyon féltem a mai meccstől,és egy súlyos vereségtől... Hál isten mégsem így lett. Ettől függetlenül még így is azt érzem,hogy a Barcelona fog továbbjutni...

Amit itt egyesek megengednek maguknak,az szánalmas. Igen nem kis kéz volt az első gól előtt... De!

Itt legtöbben szánalmas,nevetséges, unalmas,hányinger,bunker Milanról beszélnek... Páran még ennél is mélyebbre süllyednek...

Ez a Milan új csapat építésébe kezdett,rátért végre a fiatalítás útjára. Ráadásul sokkal kevesebb pénzből mint pl a Barca... Ez a játék volt az egyetlen esélyünk,és éltünk is vele.

Páran itt annyira bunkó,bántó és lekezelő dolgokat írnak a Milanról,hogy az felháborító... Lehet,hogy ez a nagyképűség a csapatotokon is látható volt? Közlöm,ez a Milan volt, én nem valami amatőr szutyok csapat. Hanem Európa legeredményesebb klubja!

Én sem örülök neki,hogy ennyire keveset volt nálunk a labda,de most ez van. Azt bezzeg kevesen említik,hogy a nagy Barca egyetlen kaput eltaláló lövést nem tudott felmutatni! Egyet sem! Egy helyzetetek sem volt. A gyenge,lassú,öreg,nulla,[auto_cenzúra] Milan ellen... Kapjatok a fejetekhez páran...

A csodálatos Barca nem tudott helyzetbe kerülni a lassúcska Mexes,az filléres Zapata,a 36 éves Ambrosini és társai ellen!!!

Nem a mellemet verni jöttem ide,nem fikázok senkit. Csak jelzem,hogy egy kis tiszteletet lehetne tanulni. Meg azért páran írni is megtanulhatnának... Persze ilyen nethuszárok a Milan fórumon is vannak.

FORZA MILAN
Teljesen igazad van.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.02.21. 00:24:51

ehiggadva és összegezve, innen piszok nehéz lesz már..
Első gól kezezés volt, be kellett volna fújni, 10-ből 9-szer befújják, ezen eldőlhet a párharc. Fociban nincs kis kéz, nagy kéz, kéz az kéz, le be kell fújni. Sakkban sincs kis matt, meg félig sakk.. ugyanmár.
Nincs egy klasszikus csatárunk. Alexis egy nulla, Pedro szélső, Fabregas-Xav-Iniesta feladata a kiszolgálás, jó lenne ezt végre egy életre megtanulni, nem szélsők, nem csatárok, irányítók, előkészítők. Továbbmegyek Messi is világ életébe szélső volt, szélről indult, fenének kell betenni "az olasz védők" gyűrűjébe. Majd biztos bebólint egyet, nem?!
Puyolt a sérüléskor le kellett volna hozni, Mascherani beáll, talán nincs gól. Alapból se értem, miért nem ő kezdett.
Amióta Tito nincs a pad mellett, bár mikor képesek vagyunk betlizni.
Bármennyit is gondolkodok, csak oda jutok, hogy egy piszok jó Villa nagyon kéne előre. Ha tovább jutunk, akkor megnyerjük a sorozatot.
Valdest meg divatból érdemes szidni, tudom, de tipikus jelenet, ellenfél megkapja, rásuhintja, ő meg hátradől szét tárt kezekkel.. sok értelme így nem nagyon van az egésznek.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
EdgarOne
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.02.21. 00:05:56

2013.02.21. 00:21:40

Sziasztok!

Milan drukker vagyok,és be kell vallanom nagyon féltem a mai meccstől,és egy súlyos vereségtől... Hál isten mégsem így lett. Ettől függetlenül még így is azt érzem,hogy a Barcelona fog továbbjutni...

Amit itt egyesek megengednek maguknak,az szánalmas. Igen nem kis kéz volt az első gól előtt... De!

Itt legtöbben szánalmas,nevetséges, unalmas,hányinger,bunker Milanról beszélnek... Páran még ennél is mélyebbre süllyednek...

Ez a Milan új csapat építésébe kezdett,rátért végre a fiatalítás útjára. Ráadásul sokkal kevesebb pénzből mint pl a Barca... Ez a játék volt az egyetlen esélyünk,és éltünk is vele.

Páran itt annyira bunkó,bántó és lekezelő dolgokat írnak a Milanról,hogy az felháborító... Lehet,hogy ez a nagyképűség a csapatotokon is látható volt? Közlöm,ez a Milan volt, én nem valami amatőr szutyok csapat. Hanem Európa legeredményesebb klubja!

Én sem örülök neki,hogy ennyire keveset volt nálunk a labda,de most ez van. Azt bezzeg kevesen említik,hogy a nagy Barca egyetlen kaput eltaláló lövést nem tudott felmutatni! Egyet sem! Egy helyzetetek sem volt. A gyenge,lassú,öreg,nulla,[auto_cenzúra] Milan ellen... Kapjatok a fejetekhez páran...

A csodálatos Barca nem tudott helyzetbe kerülni a lassúcska Mexes,az filléres Zapata,a 36 éves Ambrosini és társai ellen!!!

Nem a mellemet verni jöttem ide,nem fikázok senkit. Csak jelzem,hogy egy kis tiszteletet lehetne tanulni. Meg azért páran írni is megtanulhatnának... Persze ilyen nethuszárok a Milan fórumon is vannak.

FORZA MILAN
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.02.21. 00:17:05

semmi kirívó nem történt a meccsen. hozták a szokásos alibi, idegenbeli bl első meccs játékot. majd a camp nouban megoldjuk mentalitás megint visszaütni látszik. most nem volt szerencsénk, és az alibi 0:0 helyett méretes pofont kaptunk. képesnek érzem a csapatot az állás megfordítására, szóval semmi nincs veszve. mostantól 50:50 az esélyek, mert ez a barca tuti jobb 2 góllal a milannal.

"Nincs más esély, bunker foci ellen tank felállás
Tello-Messi-Pedro
Busi-Fábregas-Ini
Alba-Macso-Pique-Montoya
Pinto! "

az ehhez hasonló fogyatékos hozzászólásokat inkább mellőzzük, a nem túl boldog szurkolót tovább dühíti az ilyen mértékű ostobaság.

volt olyan szakasza a meccsnek, hogy leo kiment jobboldalra, hátha befelé húzva zavart tud okozni. az a baj, hogy a szélső védők voltak nagyon gyengék támadásban. alba szörnyű meccset produkált, az egész mezőny leggyengébb láncszeme. hiányzott az a plusz két ember a játék színezéséhez. a középpálya túlzsúfolt, csak tologatták a lasztit ide-oda. érződik az edző hiánya, a mentális felkészítés nagyon hiányzott.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.21. 00:06:37

Hozzátenném kiegészítésként,hogy ha a mai produktummal hoztunk volna egy 1-1et mondjuk,akkor is leírtam volna ezeket,mert az egy egy is szánalmas eredmény a Milan ellen,meg bárki ellen.

Rivaldo optimizmusát megértem,és ha nem ez a szezon lenne ez akkor én is így gondolnám.
De ebben a szezonban egyszer se tudtuk megtenni ezt, és nem látom azt,hogy a köv hetekben mi változhatna meg, és mitől kezdenének el megint méltó módon játszani.
De hajrá,a helyzet adott, meg lehet oldani, nem lehetetlen,csak az idei szezon játéka nem sok jót ígér.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.21. 00:03:30

Kép
Kép

Titi - The Legend!
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2013.02.21. 00:01:40

Szerintem kár keresgetni, hogy melyik védőnk hibázott a gólnál. Egyszerűen edzői szégyen az, hogy a 3 éve az Inter, majd az Arsenal és a Cselszi által bemutatott védekező foci ellen semmilyen taktikai lépésünk nincsen.
Nem értem, minek 3 labdazsonglőr középre...Iniesta nem is szélen, hanem a pálya középén van, Xavi mellőzésével egyetértek.
Mindenképp Tello-t kell kezdetni, szélen való elfutásokkal, középre meg Thiago-t, Pedro helyett Villát középre. Jah, és MESSI-t jobbszélre. Lepjük már meg a világot végre egyszer...már egy megye 3-as edző is tudja, mit kell a Barca ellen játszani...
20 perc után látszott, hogy nem jó ez a taktika, mégse történt változtatás...
Esélyünk a továbbjutásra 10%, tekintve, hogy kb. az elmúlt 10 meccsen kaptunk gólt...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.02.21. 00:00:01

Pavel írta:
Rivaldo11 írta:Hm. Én nem lepődnék meg azon sem, ha már az első 45 percben ledolgoznánk a hátrányt. A pörgéstől függ majd minden. Ezek a játékosok képesek arra, hogy fordítsanak.
Ma viszont a hozzáállásunk volt az, ami leginkább felháborított. A bíróra semmit nem mondanék, ezt a Milant úgy is verni kellett volna, ha ők dobhatják is a zsugát.
Teljesen egyetértek.
Ha van csapat, aki tud 4-5 gólt rúgni a Milan-nak, akkor az a Barca.
Ahha. És eddig miért nem láttunk ebből semmit? Ma miért nem lőttünk akár csak egy vacak gólocskát? Talán nem akartunk? Nekem az az érzésem, hogy saját magunkat akarjuk becsapni ezzel az önámítással. Olasz csapatot emberemlékezet óta nem vertünk még 3 góllal sem, nem hogy 4-5 gólokat gurítsunk nekik (hacsak nem számoljuk ide az EB-döntőt is). Senkinek ne legyenek illúziói a visszavágóval kapcsolatban. Egy olasz csapat képes kihúzni a számára kedvező eredményt, hacsak valami orbitális bírói baki nem történik (mint pl ma) vagy a Barca olyan teljesítménnyel nem rukkol elő, amit talán szökőévente látunk tőlük. És persze mindezek mellett még óriási szerencsére is szükségünk lenne, amire a mai teljesítmény alapján nagyon nem szolgáltunk rá.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.02.20. 23:57:46

Gondolkodom a jelzőkön. Lélektelen, nagyképű, enervált játék. Alapvetően rossz taktika, időhúzásos, halogatós, amiből nem volt kiút. Mindenki mélyen a tudása alatt. Védekezési csőd, mindenki a középpályán egymás mellett, csatársor nincs. A Milán kapusának nem kellett védenie! Azt hittük, hogy a Chelse ellen volt a legrosszabb játék, de akkor Chech végig óriásikat védett. Most semmi. Nem tudom ki volt a legrosszabb. Hogy kerülhettek ilyen állapotba? Roura hibázott? Ezt a felállást végleg ell kell felejteni! Pihenjen Pedro, Xavi, Fabregas, Puyol. És Messi?
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2013.02.20. 23:57:36

Mindenki csalódott. Persze, hogy az. Van köztünk, aki temeti a csapatot, van a bizakodó. Van aki ilyenkor szidja az összes játékost, és van, aki védi őket. Nem is szeretnék írni semmit, csupán egy dologra hívnám fel a figyelmet.

Szóval tudom, hogy a csapat magja még mindig az, amelyik 4 szezonon át végigverte a fél világot, de nagyon zavarja a szemem valami.
Minden egyes hírportálon csak azt olvashattuk, hogy a Barca akár már ma eldöntheti a továbbjutást, meg hogy miénk a legjobb csapat Európában, stb.

Nos, 2-0-ra győzni hazai pályán az egyenes kiesés szakaszban, ez a legideálisabb, amit ember csak elképzelhet. és a Milan ma végrehajtotta.

Nagyon zavarnak az olyan megnyilvánulások, ami pl. itt is volt az eurobarcán a meccs előtt. Ezt olvastam: Gálatizenegyel a San Siroban.
Nos, azt hiszem az ilyen dolgoktól el kéne tekintsünk már. Mert így csak még nagyobb a csalódás, amikor mindenkibe már beültetjük a meccs előtt, hogy gála11, és akkor biztos minden laza lesz.
A gála 11 nálam a VV-Dani,Piqué,Puyol,Abidal-Touré,Xavi,Iniesta- Eto'o,Messi,Henry kezdő. Kérek szépen mindenkit, a gálatizenegy fogalmát hanyagoljuk a továbbiakban. Köszönöm.
Válasz küldése