Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.07. 20:02:29

Nos Barcás szurkoló társaim most kb 3 órára elköszönök tőletek mert felkell készülnöm a meccsre ami számomra egy ünnep és hát csak azt tudom mondani:

Rontsunk rá a Rangers-re mint farkas a juh akolra és legyenek akármilyen harapós skót birkák is ezek intézzük el őket becsülettel!!!

Forca Barca!!! :D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.07. 19:57:59

Legyen igazad! Ámen! :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.11.07. 19:48:54

Asys írta:
G-Jay írta:Ha máshogy nem indul meg a gólgyártás, majd Dinho rúg egy szabigólt, és minden megvan oldva :lol:

G.
Úgy legyen! Ámen atyám! :lol:
ÁMEN
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.11.07. 19:42:26

G-Jay írta:Ha máshogy nem indul meg a gólgyártás, majd Dinho rúg egy szabigólt, és minden megvan oldva :lol:

G.
Ennyi.Én is ezt remélem! De mit remélünk így is lesz, ha meg nem így akkor máshogy lövünk gólt.
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.07. 19:41:44

G-Jay írta:Ha máshogy nem indul meg a gólgyártás, majd Dinho rúg egy szabigólt, és minden megvan oldva :lol:

G.
Úgy legyen! Ámen atyám! :lol:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.07. 19:41:42

G-Jay írta:Ha máshogy nem indul meg a gólgyártás, majd Dinho rúg egy szabigólt, és minden megvan oldva :lol:

G.
:D Remélem majd aztis olyan szépen végignézi a kapus mint a hétvégi meccsen :D
Ronaldinho minden szabigólt bekell rúgni!!! ;)
Az örömtánc kötelező :P

Hajrá Barca!!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.07. 19:39:59

Rangerz edzője nyilatkozta hogy készitik a hátsó alakzatukat már... :S :D
bár érdekes focit űznek.. 9-en beállnak 16-oshoz aztán gyerünk fiúk.. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2007.11.07. 19:37:37

Ha máshogy nem indul meg a gólgyártás, majd Dinho rúg egy szabigólt, és minden megvan oldva :lol:

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.11.07. 19:35:11

Mindenképp parádét várok.Meg kell muattni h semmit se lehet azzal elérni ha egy csapat végigbekkel egy meccset, a foci nem erről szól!Távoli lövéseket is szeretnék látni, de ha anélkül mossuk le a skótokat, úgy is jó! :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.11.07. 19:31:12

Van ebben a hosszabb pályaszélességben valami. Hiszen a Camp Nou a világ egyik ha nem a legszebb stadionja.
Remélem a fiúk jól fognak teljesíteni. Főleg Ronnie-tól várnám el, mert kezd visszatérni a régi formájába és ha nem itt akkor hol bizonyíthatna?!
Hajrá BARCA!
Visca el BARCA!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.07. 19:31:08

Semmi pánik barátaim!!!

Ma ugyanis a Bl-ben is visszatér a nehéz tüzérségünk bizonyos Yaya Toure nevű emberkével aki olyan veszélyes távolról mint a Dora nevű német vasúti ágyú a II.vh-ban! :wink:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.07. 19:17:29

Sztojcskov írta:Ma mindenképpen elvárom a csapattól, hogy a kaputól 20-25 méterre igenis lőjjék át a betömörülő skót falat: Glasgowban ennek nyomát sem láttam. Jó, az oké, hogy szépen tartjuk a labdát és hogy türelmesen keressük a rést a kényszerítőkhöz, de az már most borítékolható, hogy a Rangers leszűkíti majd a területeket és rúgdossa majd Ronniet és Messit.
LŐNI KELL!
Rem, folytatjuk azt a játékot, amit a Betis ellen nyújtottunk!
Egyetértek veled hinyoznak a távoli lővések.. talán túl biztosra megyünk néha.. ami mostanába megérhető :S de msot lehet bekell majd vállalni meglátjuk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sztojcskov
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005.11.28. 15:08:33
Tartózkodási hely: Tokaj

2007.11.07. 19:14:14

Ma mindenképpen elvárom a csapattól, hogy a kaputól 20-25 méterre igenis lőjjék át a betömörülő skót falat: Glasgowban ennek nyomát sem láttam. Jó, az oké, hogy szépen tartjuk a labdát és hogy türelmesen keressük a rést a kényszerítőkhöz, de az már most borítékolható, hogy a Rangers leszűkíti majd a területeket és rúgdossa majd Ronniet és Messit.
LŐNI KELL!
Rem, folytatjuk azt a játékot, amit a Betis ellen nyújtottunk!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.11.07. 19:11:04

barca99 írta: Nagyobb területünk lesz, ezáltal a kipasszolgatós játékunk is hatékonyabb lehet, könnyebb megindulni, etc.
Szerintem a skótok, fizikális erőfölényben vannak, már ami a testüket illeti.. úgy értem h szó szeirnt erősebbek fizikailag.. ez nam azt jelenti h mondjuk többet birnka futni, hanem modnjuk test a test elleni küzdelemből ők jönnek ki jobban... erre rendelkeztek be... ez a bunkarfoci, anitfoci... ami ilyen nagy pályán nem jöhet be... nagyobb a pálya , területvédekezésnél 11 embernek egy Nou Camp esetében többet kell futni, messzebb helyezkednek egymástól a játéksosok, nem tudják 100%osan lezárni úgy a területet, mint egy keskenyebb pálya esetében.. effektive többet kell futniuk, és a hézegok is nagyobbak lesznek.. igy úgy gondolom, nem leht nagy rpobléma a meccsel... én csak arra vok kiváncsi, h ha lövünk 1-2-t akkor beállunk e egy tartalékos üzemmódba, v megpróbálnak a közönségnek jáccani, ahogy tegnap a pool... lőttek 3at.. meg is állhattak volna, de nem tették, ezért szeretem az angol focit.. spanyol ilyen szempontból nem anyira jó.. bár vannak kivételek! remélem ez is az lesz!
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.11.07. 19:10:46

barca99 írta: Nagyobb területünk lesz, ezáltal a kipasszolgatós játékunk is hatékonyabb lehet, könnyebb megindulni, etc.
Szerintem a skótok, fizikális erőfölényben vannak, már ami a testüket illeti.. úgy értem h szó szeirnt erősebbek fizikailag.. ez nam azt jelenti h mondjuk többet birnka futni, hanem modnjuk test a test elleni küzdelemből ők jönnek ki jobban... erre rendelkeztek be... ez a bunkarfoci, anitfoci... ami ilyen nagy pályán nem jöhet be... nagyobb a pálya , területvédekezésnél 11 embernek egy Nou Camp esetében többet kell futni, messzebb helyezkednek egymástól a játéksosok, nem tudják 100%osan lezárni úgy a területet, mint egy keskenyebb pálya esetében.. effektive többet kell futniuk, és a hézegok is nagyobbak lesznek.. igy úgy gondolom, nem leht nagy rpobléma a meccsel... én csak arra vok kiváncsi, h ha lövünk 1-2-t akkor beállunk e egy tartalékos üzemmódba, v megpróbálnak a közönségnek jáccani, ahogy tegnap a pool... lőttek 3at.. meg is állhattak volna, de nem tették, ezért szeretem az angol focit.. spanyol ilyen szempontból nem anyira jó.. bár vannak kivételek! remélem ez is az lesz!
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2007.11.07. 18:43:15

Én győzelmet várok szép játékkal. Tőlem lehet 2-0 vagy 5-0 is csak a játék jó legyen. Az első gólig biztos nagyon nehéz lesz( már ha megrúgjuk), mert a skótok le fognak tanyázni a 16osukon belülre.
Forca Barca!!!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.11.07. 17:47:05

Demonhunter írta:
mrmonster írta:A védelem mögé belöbbölt labdák akkor hasznosak, ha az ellenfél lestaktikát játszik. A Betis ezt tette, és volt is erre lehetőség.
A Rangers viszont otthon is 9 emberrel megszállta a saját tizenhatosát, és most is így lesz. A megoldás: kényszerítők, távoli lövések... s ha egy beakad, vagy akár szerencsével találunk egyet, utána sokkal könnyebb lesz minden. :o
Végre van egy hsz-em amit észrevesznek,szolnak hozzá és nem szidják!Kösszi neked isten vagy! :D :D
Végre valaki felismert! :lol: :lol:
És vadászok a démonokra....... 8) :evil: :lol: :!: :lol:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.07. 17:45:52

A Besiktas se akart tegnap egy nyolcast, a Slavia sem egy hetest.

Szvsz a Rangers nem fogja bírni a nyomást, márpedig mi nyomni fogunk, a közönség harapni, nem hinném hogy itt is megy majd a koncentráció. Túl sok dolog szól mellettünk, többnek kell lennie, mint egy mezei győzelemnek (főleg, hogy rábeszéltem a haverokat, hogy feltétlenül nézzük meg, tuti gólzápor lesz... :) )
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.07. 17:20:38

Bodi írta:Az a baj,hogy sztem akkor sem lesz könnyebb,ha lövünk egy gólt.
A Rangers nem hülye,tisztában vannak vele,hogy ha 0-1-nél kitámadnak,akkor 0-3 vagy 1-4 lesz a vége.
Ha meg folyatják az addigi taktikájukat,akkor lehet megússzák 1 vagy max 2 gólos vereséggel.A gólkülönbség meg nekik fontos.
Így van, ezért sem várok ma akkora gálát. Plusz akár, neadjisten érvényesülhet a vak tyúk is talál szemet, Glasgowban is majdnem kaptunk egy gólt...Az az erőberő csatáruk ott fent nem volt rosz, vele érdemes lesz vigyázni.
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.07. 17:12:48

mrmonster írta:A védelem mögé belöbbölt labdák akkor hasznosak, ha az ellenfél lestaktikát játszik. A Betis ezt tette, és volt is erre lehetőség.
A Rangers viszont otthon is 9 emberrel megszállta a saját tizenhatosát, és most is így lesz. A megoldás: kényszerítők, távoli lövések... s ha egy beakad, vagy akár szerencsével találunk egyet, utána sokkal könnyebb lesz minden. :o
Végre van egy hsz-em amit észrevesznek,szolnak hozzá és nem szidják!Kösszi neked isten vagy! :D :D
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.11.07. 17:03:37

Igen, az is valószínű, hogy 0-1-nél is biztonságra törekszenek, nehogy beleszaladjanak egy nagy vereségbe.
Előre a TITOlusokért!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.11.07. 16:51:40

Az a baj,hogy sztem akkor sem lesz könnyebb,ha lövünk egy gólt.
A Rangers nem hülye,tisztában vannak vele,hogy ha 0-1-nél kitámadnak,akkor 0-3 vagy 1-4 lesz a vége.
Ha meg folyatják az addigi taktikájukat,akkor lehet megússzák 1 vagy max 2 gólos vereséggel.A gólkülönbség meg nekik fontos.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.11.07. 16:46:10

A védelem mögé belöbbölt labdák akkor hasznosak, ha az ellenfél lestaktikát játszik. A Betis ezt tette, és volt is erre lehetőség.
A Rangers viszont otthon is 9 emberrel megszállta a saját tizenhatosát, és most is így lesz. A megoldás: kényszerítők, távoli lövések... s ha egy beakad, vagy akár szerencsével találunk egyet, utána sokkal könnyebb lesz minden. :o
Előre a TITOlusokért!
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.07. 16:41:57

Remélem hogy ma sok beadás lesz a szélekről,valamint remélem hogy eleget lövünk messziről.Itt most legfőképp Xavira és Touréra gondolok akik szerintem remekül lőnek messziről.Ha belül elkezdünk kicsiben jáccani akkor csőd lesz a meccs.Mostanában látom hogy Ronnie elég sokszor csinálja azt,hogy a védelem mögül belöbböli labdát valakinek.Ez is lehet az egyik megoldás....Vagy nem?Szerintetek?
Ronaldinho egy szabadrúgással megadja az alaphangot,utánna minden simán gog menni.
Jah és régen láttam már a Rangersnél "bunkerebb" focit jáccani.2 héttel ezelőtt eléggé beásták magukat. :twisted: :twisted:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.07. 16:37:18

Ronaldinho&Barca írta:Titinho! Ahogy gondolod! Persze hogy megoszlottka a meccsek és a szereplések. De én ugy gondolom hogyha azt a lendületes játékot gördülékeny passzokat és szép helyzetből gólokat tudjuk hozni amit hétvégén vagy még jobb játékot akkor.. talán nemlesz gond és még pluszba kezdenek majd szépen lassan visszatérni a sérültek akkor szerintem nemlesz gond.
Henry is elég magabiztossan mozgott már kezdi érezni a játékot nagyon jól. Ami bíztató jel.
Bár a Ranger nem könnyű falat... oylan amerikai foci amit játszanak... de bízok a csapatban hogy legyőzzük őket!!! ;)

Hajrá Barca!!!!
Azt mondom, hogy legyen igazad és én is szeretném ha mostmár végre elindulna az a bizonyos "szekér"! :D Csak én nem vagyok ennyire optimista, de az sose baj!:D Na peace! 8)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Válasz küldése