Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
lowride
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.09.05. 23:54:19
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Kolozsvár

2007.11.28. 20:38:10

Zozzy 5 írta:A hozzáállás elment, a játék képe viszont közel sem...Taktikailag ez a csapat meg sem közelíti Európa élklubjait.
Azert ez mar tulzas. Benne vagyunk a spanyol elso 3ban, tovabbjutottunk a bl csoportbol elsokent...Szoval majd akkor ezeket akkor ird mikor 6-7.ek leszunk spanyolban. Eszre kell venni, hogy igen nagyok az igenyek es ezert gyakran tulzasba esunk. Az viszont teny, hogy neha rosszul jatszanak, en szerintem a taktikaval van nagy baj.
A Lyon nem allt be kemenyen vedekezni, kellett nekik a meccs, ezert egyszerubb is volt feltorni a vedelmet.
Egy Leo tízezer botlábúval felér.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.28. 18:56:32

Rivaldo11 írta:
Zozzy 5 írta:A hozzáállás elment, a játék képe viszont közel sem...Taktikailag ez a csapat meg sem közelíti Európa élklubjait.
:lol: Jesszus. Tény hogy nem pörögtünk annyira, de ez kissé túlzás. (kissé?)
Eleddig nem kérdeztem rá, de ezt most fejtsd ki légyszi...
El kellene fogadni, hogy nem lehet minden meccset megnyerni. A gudjohnsenes résszel egyetértek, valóban borzasztó.
Már leírtam abba a hszbe burkolva, akkor most mégegyszer:
1. A középpálya ötlettelen, teljesen passzív. Alibipasszokból áll a csapatmozgatás néven eladott maszlag. Egy védelem mögé belőtt labdát, egy kicsit kockázatosabb, merészebb, 'izgalmasabb' átadást nem mer bevállalni senki. (az érem másik oldala, hogy nem is kéreti magát túlságosan senki, hogy tesókám itt indulok, ide tegyed)
2. Nincs széljátékunk. Vagyis van, csak abban merül ki, hogy Messi befele cselezget (amit komolyabb védők sokszor képesek már leolvasni) Egy kiugratást nem véltem felfedezni tegnap sem, amiből be lehetne centerezni a lasztit középre. Mégha Bojan miatt nem is magasan, akkor is eltolni a védelmet, és visszagurítani lövésre a kapu elé. Ha pedig Titi is a pályán van, akkor nyugodtan lehetne, és kéne is fejre centerezni. Megvan az ok Zambrotta rejtélyes formahanyatlására. Felesleges, hogy felrohangásszon, a taktika annyiban épít rá, hogy védekezzen hátul.
Itt most nem a motivációs bizonyításról van szó. A taktikát kritizálom, amin eddig az egész szezon során nem sikerült változtatnunk, és nem is fog sikerülni mert a mi remek, okos, képzett edzőnk megmondta: őőőő bizony csakazért sem változtat. Jólvan akkor, zseniális vagy (mármint Frank). Ha majd odajutunk, hogy Európa egyik élklubjával kell kiélezett taktikai csatát vívnunk akkor szerintem vesztesen fogunk kijönni...Márpedig trófeákhoz az nem elég, hogy otthon megverjük a megszeppent kiscsapatokat.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2007.11.28. 17:43:28

Varga Tamás:nem tévedsz,de nem is ezt irtam ill nem is védtem a gejzírkirályt .De szerintem már jobb formában lévő,nagyobb focistákkal is megesett vmi hasonlo.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.28. 17:28:55

don gamper: attól még az izlandi 10 méterről nem kell, hogy 5 méterrel a kapu fölé lőjjön egy guruló labdát. Szerintem, de szólj, ha tévednék.
Kép
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2007.11.28. 17:25:36

Jópáran igen kritikus hangot ütnek meg a csapat tegnapi produktuma után ill 1-2 játékos teljesítménye és formája sem nyertel mindenki tetszését.Tény igen messze vagyunk attol ami ebben a keretben képességileg benne van de azért annyira nem volt lesúlyto mint idén jo pár alkalommal.Erős ugyan a keret de még nekünk sem elviselhető DECO,ETO'O,HENRY,és egy jo formában lévő RONALDINHO hiánya.Ami pedig Guddyt illeti hát ameccshiány és a nem megfelelő poszton való alkalmazás együtt egy ilyen minősíthetetlen játékot von maga után. Szerintem megszakadni tényleg nem itt kell hanem majd hétvégén ,és az elkövetkező fordulókban.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.28. 16:54:28

Zozzy 5 írta:A hozzáállás elment, a játék képe viszont közel sem...Taktikailag ez a csapat meg sem közelíti Európa élklubjait.
:lol: Jesszus. Tény hogy nem pörögtünk annyira, de ez kissé túlzás. (kissé?)
Eleddig nem kérdeztem rá, de ezt most fejtsd ki légyszi...
El kellene fogadni, hogy nem lehet minden meccset megnyerni. A gudjohnsenes résszel egyetértek, valóban borzasztó.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.28. 16:49:38

Ahogy olvasom a hsz-ket, nagyjából mindenki megvan elégedve a tegnapi idegenbeli teljesítménnyel - Zozzy-t kivéve. Én csatlakoznék ifjú barátomhoz, ugyanis nagyon feldúlt voltam tegnap este, és még most is hasonlóan érzek. Tegnap este ezt a lyont gólokkal kellett volna a földbe gyalulni: francia bajnok létére egy albán középcsapat szintjén mozgott. Helyzetei abból adódtak, hogy Zambi vagy Milito odapasszolta nekik a zsugát. Ehhez jött egy VV levente, és egy Abidal hiba - ez eredményezte a 2-2-t.
Az mélységesen felháborít, hogy a Barca csatára 10-12 méterről nem találja el a kaput, vagy ha igen, olyan erővel lövi meg a labdát, hogy még egy 10 hónapos csecsemő számára is csemege lett volna a lövés hárítása. Az izlandinak azzal együtt el kéne hagynioa a Barca táborát, akinek a javaslatára őt leigazolták.
A védelem olyan ingatag lábakon állt, mint Pista bácsi a 15. söre után.
Mikivel nem értek egyet, hogy ez nem az a meccs volt, ahol meg kellett mutatni. De, ez pont az a meccs volt, mert szombaton ennél 10-szer nehezebb dolgunk lesz. Egy hipermotivált, kiváló formában futballozó - Osasuna elleni 2-1-es idegenbeli győzelem utáni - Espanyol otthonában kellene domborítanunk. Nem lesz egyszerű eset, pedig nyerni kell.
Persze, a Valladolid vagy a getafei szereplésnél jobban játszottunk egy fokkal, de ettől még ez édeskevés volt. Messi, Yaya Touré, Iniesta és Xavi teljesítményével voltam csak elégedett.
Kép
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.11.28. 14:45:57

Én nagyjából elégedett vagyok a csapattal.Most sem volt 5 csillagos az idegenbeli teljesítmény,de a lényeg,hogy ezzel a döntetlennel megvan az 1. hely.A kieséses szakaszban azért ennél több kell.Gudjonhsen nemtudom mit keres még ebben a csapatban,két ekkora helyzetet kihagyni,hát én többet biztos nem raknám be a kezdőbe.Meglepett,hogy Ronnie nem volt kezdő,sztem ez egyre gyakrabban elő fog fordulni,ha Eto'o visszatér a csapatba...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.11.28. 14:37:56

tegnapi meccs 3. percében idei egyik legszebb gólukat lőtték a srácok...a 7.ben viszont egy hatalmas potyát...
ameccs jó volt,nyerhezűttünk volna...de ez az iksz is bőven elég...
hétvégén lesz az igazi erőpróba...
visca el barca
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.11.28. 14:06:36

Ennek a csapatnak nem egy ilyen meccsen kell bizonyítania (teszem hozzá,a vártnál szntem jobbak voltunk),hanem a bajnokságban hozni az idegenbeli meccseket....nem tökminden meccsen,már továbbjutásnál....ebből nem indúlnék ki így akkor sem ha gála lett volna,akkor sem ha 4-0ás zakó...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.28. 13:23:05

A hozzáállás elment, a játék képe viszont közel sem...Taktikailag ez a csapat meg sem közelíti Európa élklubjait.
Ha eddig a védelemmel nem is volt gond, tegnap erősen gyér képet mutatott. Puyol sokszor elnézte a dolgokat, az első kapott gólnál is el kellett volna fejelnie a bejövő labdát, más kérdés, hogy Freden ember sem volt. Zambrotta vérszegény, egyedül Abidal és Milito nyújtottak jó teljesítményt.
Egy kezemen meg tudnám számolni, hány beadásunk volt a két szélső álltal a meccsen, ebből egy sem volt jó.
Középpálya: rendkívül passzív, ötlettelen. Eddig védtem Xavit, és most sem az Ő nyakába akarok varni súlyos dolgokat, de amit Ő tegnap csapatmozgatás néven eladott, arra máshol szerintem nem nagyon lett volna vevő. Touré forrófejű, kicsit le kéne híggadnia, ebből csak a baj lesz később.
Messi elment, viszont látszik, hogy egyre inkább készülnek a befele tologatásaira. Nem kéne ennyire a szélen játszatni, beljebb lenne a helye. Bojan csúszkált össze-vissza...Ja, még Guddy...MIT KERES EZ ITT?

Összegezve: sokan elégedettek, én nem. Látni vélem, hogy ez kevés lesz. Ha a motiváció meg is lesz, taktikailag el vagyunk maradva.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.28. 05:58:36

chi omega írta: eléggé összevissza beszélsz.
kényszerből volt kezdő bojan. a feladatát megoldotta. a barcához képest kevés, hát istenem, szerinted hány 17 éves van, aki ennél többre lenne képes élete első BL-meccsén ebben a csapatban? lesz majd jobb. minek erről annyit beszélni?
mindezek után pedig szívesebben látod, mint henryt, aki még így, erősen formán kívül is többet mutat azért, mint bojan. végképp nem értem.
Nem érzem, hogy össze-vissza beszénék, szerintem inkább Te nem érted mit akarok mondani.
Henryt pedig nem csípem, főként ezért nem látom szívesen a csapatban. A teljesítményével sem győzőtt meg eddig.
Bojan saját nevelés, nincs 10-12 év rutinja, mégis jobb a perc/gól mutatója(nem biztos csak tipp :twisted: )*, mint a franciának.

*megnéztem és nem tévedtem, közel 2x annyi idő kell 1 gólhoz a franciának. Igaz hosszabb távon biztos romlana a kis gyerek mutatója is.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2007.11.28. 04:41:23

FCB_gábor írta:
chi omega írta:tedd a szívedre a kezed: szerinted ezquerro csinált volna akár ennyit is?
:)
Nem Ezquerrohoz kell mérni, hanem a Barcahoz. Elismerem, hogy a legjobb megoldás volt a játsztása, de ettől még nem biztos, hogy egy Barca csatártól ez elegendő, független attól mennyi idős és mennyit játszott.
Tisztában vagyok vele, hogy 17 évesen ez jó teljesítmény is lehet, de egy Barcaában ettől több kell. Erről persze nem ő tehet. Úgy hozta a sors, hogy neki kellett kezdenie és meg is tette amit tudott, de ettől még ez kevés. Egyszerűen, még nem kész rá.
Mint a 17éves rutintalan játékos ez valóban olyan 7/10-es játék volt, de mint kezdő csatár a Barcaban már csak 4/10. nálam!
Ennek ellenére szívesbben látom a csapatban, mint Henryt. :)
eléggé összevissza beszélsz.
kényszerből volt kezdő bojan. a feladatát megoldotta. a barcához képest kevés, hát istenem, szerinted hány 17 éves van, aki ennél többre lenne képes élete első BL-meccsén ebben a csapatban? lesz majd jobb. minek erről annyit beszélni?
mindezek után pedig szívesebben látod, mint henryt, aki még így, erősen formán kívül is többet mutat azért, mint bojan. végképp nem értem.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2007.11.28. 02:21:36

FCB_gábor írta:
chi omega írta:tedd a szívedre a kezed: szerinted ezquerro csinált volna akár ennyit is?
:)
Nem Ezquerrohoz kell mérni, hanem a Barcahoz. Elismerem, hogy a legjobb megoldás volt a játsztása, de ettől még nem biztos, hogy egy Barca csatártól ez elegendő, független attól mennyi idős és mennyit játszott.
Tisztában vagyok vele, hogy 17 évesen ez jó teljesítmény is lehet, de egy Barcaában ettől több kell. Erről persze nem ő tehet. Úgy hozta a sors, hogy neki kellett kezdenie és meg is tette amit tudott, de ettől még ez kevés. Egyszerűen, még nem kész rá.
Mint a 17éves rutintalan játékos ez valóban olyan 7/10-es játék volt, de mint kezdő csatár a Barcaban már csak 4/10. nálam!
Ennek ellenére szívesbben látom a csapatban, mint Henryt. :)

Adott egy gólpasszt, és a tizenegyest megelőző szituációnál is ő paszolta Mssinek a labdát.
Szerintem ez elég gy csatártól.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2007.11.28. 02:18:07

gekkodan írta:
Ákocka írta:Hát, nem éártek veled egyet. Szerintem Frenkit annyira nem érdekli a sajtó. Most inkább csak jelezte R10-nek, hogy fogytán a türelem. Minden jó edző ezt cselekedte volna.
  • Nem kötözködök veled, de szerintem ha azért ült volna padon, mert oda való, akkor úgy tavaly ilyenkor már ott csücsült volna...
nem hiszem, hogy pont mára érett be a padozás R10-nek. Mint ahogy arra is ráteszem a kalapom, hogy amennyiben ma ki-ki meccs lett volna, tuti, hogy nem Iniesta játszik a baloldalon, hanem Ő. De mivel 80% volt, hogy elérjük a továbbjutást, plussz még be is küldheted bármikor, ma kényelmesen meg lehetett lépni.
Én erre annyit mondanék hogy a tavalyi Barcában mégis csak Ronaldinho rúgta a legtöbb gólt.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.28. 02:11:02

chi omega írta:tedd a szívedre a kezed: szerinted ezquerro csinált volna akár ennyit is?
:)
Nem Ezquerrohoz kell mérni, hanem a Barcahoz. Elismerem, hogy a legjobb megoldás volt a játsztása, de ettől még nem biztos, hogy egy Barca csatártól ez elegendő, független attól mennyi idős és mennyit játszott.
Tisztában vagyok vele, hogy 17 évesen ez jó teljesítmény is lehet, de egy Barcaában ettől több kell. Erről persze nem ő tehet. Úgy hozta a sors, hogy neki kellett kezdenie és meg is tette amit tudott, de ettől még ez kevés. Egyszerűen, még nem kész rá.
Mint a 17éves rutintalan játékos ez valóban olyan 7/10-es játék volt, de mint kezdő csatár a Barcaban már csak 4/10. nálam!
Ennek ellenére szívesbben látom a csapatban, mint Henryt. :)
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2007.11.28. 01:51:37

FCB_gábor írta:
chi omega írta: jaja, hirtelen falábú lett mindenki. jó következtetés.
Nem lett falábú, de sokan motiválatlanok és hiába van pár egyánileg kivételes képességű játékosunk, ha csapatban nem tudnak játszani.

Nem fogalmaztam pontosan, de a kiábrándultságot a támadó játékra értettem csak. A védekezéssel majdnem teljesen elégedett vagyok. A középpályán kezdődnek a gondok ami egészen a támadósorig tart. A 6 posztból talán, ha két értékelhető produkció volt. Az egyik Iniesta a másikat pedig Messi és Yaya közösen nyújtják. Úgy értem mind a kettőnek voltak jó és nagyon rossz periódusai is a mérkőzésen. Bojant nem veszem figyelembe, mert nem is igazán tudom mit lehet elvárni egy ilyen fiatal sráctól. Bár mind a 2 gólban benne volt mást nem nagyon csinált. Ez egy csatártól kevés, de egy 17éves sráctól még elfogadható csak nem vagyok biztos benne, hogy ezzel felmenthetjük e.
életében legelőször volt kezdő egy BL-meccsen, úgy, hogy elsőosztályú meccseket mindössze 3 hónapja játszik. néha. 17 éves. adott 1 gólpasszt, meg egy másikat is gyakorlatilag.
bocs, de nagyon rossz arányérzék kell ahhoz, hogy ezt ne tekintse valaki megfelelő teljesítménynek.

tedd a szívedre a kezed: szerinted ezquerro csinált volna akár ennyit is?
egyszerűen csak egy kis taknyos még a srác, van vagy 20 kiló, simán elnyomják. bojantól komoly dominanciát várni egyelőre nagy hiba. és ha esetleg az egész idényt tekintve nem is válna be csereként (amire van azért esély, bár az ellenkezőjére is), akkor sem ő a hibás, max korai volt felhozni. erősödnie kell, tény.

messiről pedig annyit, hogy egyáltalán nem csak egyféleképpen tud cselezni, van benne kreativitás bőven (getafe elleni gól például, vagy most legutóbb az argentinoknál lőtt), csak fiatal még, hajlamos a formaingadozásra, a lendületvesztésre, ilyenkor jön a monotonitás. hát istenem, ő is még csak 20. nézd meg robinhot, ő mostanában kezd magára találni, előtte láttál olyat, hogy agyonverte volna zsinórban a védőket? én nem nagyon, bicikli bicikli, aztán majdcsak lesz valami, általában nem lett, most meg van. fejben kell érnie még messinek is, hogy meccsről meccsre képes legyen újítani, innovatív módon játszani. ez meg fog történni, meggyőződésem. de nem ma, sőt, nem is holnap. addig is "csak" minden második meccsen lesz megállíthatatlan. na bumm.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.28. 01:46:50

chi omega írta: jaja, hirtelen falábú lett mindenki. jó következtetés.
Nem lett falábú, de sokan motiválatlanok és hiába van pár egyánileg kivételes képességű játékosunk, ha csapatban nem tudnak játszani.

Nem fogalmaztam pontosan, de a kiábrándultságot a támadó játékra értettem csak. A védekezéssel majdnem teljesen elégedett vagyok. A középpályán kezdődnek a gondok ami egészen a támadósorig tart. A 6 posztból talán, ha két értékelhető produkció volt. Az egyik Iniesta a másikat pedig Messi és Yaya közösen nyújtják. Úgy értem mind a kettőnek voltak jó és nagyon rossz periódusai is a mérkőzésen. Bojant nem veszem figyelembe, mert nem is igazán tudom mit lehet elvárni egy ilyen fiatal sráctól. Bár mind a 2 gólban benne volt mást nem nagyon csinált. Ez egy csatártól kevés, de egy 17éves sráctól még elfogadható csak nem vagyok biztos benne, hogy ezzel felmenthetjük e.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2007.11.28. 00:51:17

FCB_gábor írta:Mérhetetlenül csalódott vagyok. Kiábrándító manapság Barca mérkőzéseket nézni. Mindig próbálok mentséget keresni a gyenge játékra, de lassan be kell látnom, hogy ez a csapat így ahogy van(játékosok, edzők) már soha nem lesz igazán jó. :(
Zambrotta, Xavi, Messi, Gudjohnsen, Yaya kevesett nyújtott.
Biztos nem leszek népszerű, de szerintem Messi hamar eltünik a süllyesztőbe, ha nem változtat a játékán vagy nem kerül át a másik oldalra. Most még dinamikus és eltudja adni ezt a balra tologatom játékát(már ma is soxor leolvasták és szerelték a védők), de sajnos ennyivel nem lehet sokáig kiemelkedőt nyújtani, ennél jóval több kell.

Bojannak meg esküszöm veszek egy rendes cipőt, mert már a barátnőm is megjegyezte a mérkőzés alatt, hogy "..Már megint elcsúszott? Szegény!..". Bármikor beáll játszani min. 2x elcsúszik amikor nála a labda. :?

Kíváncsi vagyok mennyi változást hoz, ha Deco és Eto'o visszatér a csapatba. Amennyiben sokat, el lehet gondolkozni kivel pótoljuk őket, ha esetleg elmennek, mert jelenleg nem nagyon vannak a piacon hasonló kvalitású és stílusú játékosok.
jaja, hirtelen falábú lett mindenki. jó következtetés.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.28. 00:18:57

Általánosságban még egyet is értenék Veled, de a mostani Lyon elleni meccs kapcsán nem. Nem játszottunk rosszul, sőt most kifejezetten agilisnak tűnt a csapat, ráadásul egy nagyon nehéz pályán... lsd margit.... abból ne induljon ki senki, hogy a glasgow 0-3-ra nyert, mert nekik óriási mákjuk volt anno 3-szor jöttek ugyanis át a félpályán éa 3 gólt rúgtak a végig támadó (és szerintem minőségileg jóval jobb) Lyon ellen. Nekünk pedig idegenben nemcsak, hogy nem megy a játék, de még pechesek is vagyunk. Az első félidőben elején hamarabb felálltunk a Lyonnál, uraltuk a játékot, gólt rúgtunk. Aztán jött Valdes hatalmas potyája... már nem azért de egy 40 méteres lágy beívelésre azért kijöhetett volna az ötösre és kézzel lehúzhatta volna, na mindegy.... azu egynlítés után kiegyenlített volt a játék, de néhány egyéni hiba miatt a Lyon könnyen vezetést szerezhetett volna. Ahhoz képest viszont, hogy nekik mennyire szükségük lett volna erre a győzelemre, egész jól lefékeztük őket. A második félidő elején a Lyon valamivel jobb volt, de a félidő közepe és vége a miénk volt, kivégezhettük volna őket. Összességében a 90 percből kb 65-70 perc a miénk volt még úgyis, hogy jól látszott, hogy a csapat, bár nem adta fel a győzelem lehetőségét, azért eléggé visszavett. A Lyonon pedig végig azt lehetett érezni, hogy most nem tudják eldönteni, most a Stuttgart-Glasgow meccs eredményétől, vagy a Barcelonától féljenek-e jobban.... :lol: és még valami: Gudjohnsen (habár elismerem, nagyon akar) nem Barcelona szintű játékos....
VISCA EL BARCA!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.11.27. 23:49:30

Mérhetetlenül csalódott vagyok. Kiábrándító manapság Barca mérkőzéseket nézni. Mindig próbálok mentséget keresni a gyenge játékra, de lassan be kell látnom, hogy ez a csapat így ahogy van(játékosok, edzők) már soha nem lesz igazán jó. :(
Zambrotta, Xavi, Messi, Gudjohnsen, Yaya kevesett nyújtott.
Biztos nem leszek népszerű, de szerintem Messi hamar eltünik a süllyesztőbe, ha nem változtat a játékán vagy nem kerül át a másik oldalra. Most még dinamikus és eltudja adni ezt a balra tologatom játékát(már ma is soxor leolvasták és szerelték a védők), de sajnos ennyivel nem lehet sokáig kiemelkedőt nyújtani, ennél jóval több kell.

Bojannak meg esküszöm veszek egy rendes cipőt, mert már a barátnőm is megjegyezte a mérkőzés alatt, hogy "..Már megint elcsúszott? Szegény!..". Bármikor beáll játszani min. 2x elcsúszik amikor nála a labda. :?

Kíváncsi vagyok mennyi változást hoz, ha Deco és Eto'o visszatér a csapatba. Amennyiben sokat, el lehet gondolkozni kivel pótoljuk őket, ha esetleg elmennek, mert jelenleg nem nagyon vannak a piacon hasonló kvalitású és stílusú játékosok.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.11.27. 23:15:01

Én elégedett vagyok a döntetlennel, persze azért a győzelem jobb lett volna! :)
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2007.11.27. 23:09:18

Ákocka írta:Hát, nem éártek veled egyet. Szerintem Frenkit annyira nem érdekli a sajtó. Most inkább csak jelezte R10-nek, hogy fogytán a türelem. Minden jó edző ezt cselekedte volna.
Nem kötözködök veled, de szerintem ha azért ült volna padon, mert oda való, akkor úgy tavaly ilyenkor már ott csücsült volna...nem hiszem, hogy pont mára érett be a padozás R10-nek. Mint ahogy arra is ráteszem a kalapom, hogy amennyiben ma ki-ki meccs lett volna, tuti, hogy nem Iniesta játszik a baloldalon, hanem Ő. De mivel 80% volt, hogy elérjük a továbbjutást, plussz még be is küldheted bármikor, ma kényelmesen meg lehetett lépni.
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.27. 23:07:18

Hát, nem éártek veled egyet. Szerintem Frenkit annyira nem érdekli a sajtó. Most inkább csak jelezte R10-nek, hogy fogytán a türelem. Minden jó edző ezt cselekedte volna.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2007.11.27. 23:03:52

Az a baj, hogy R10 nem fog okulni a padozásból, mert nagyon jól tudja, hogy csak azért ült ott, mert 2 hete erről cikkezik a sajtó és Frankie már megunta és ültetett egyet.... Rijkaard önszántából tuti nem ülteti padra...Ronnie meg nem hülye gyerek...
Válasz küldése