Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Obinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2006.01.27. 22:41:27
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2006.10.19. 14:04:13

Nem kell siránkozni. Otthon anyival nyerünk hogy összesítésbe is jobbak leszünk. Meg eleve sem ennek a mecsnek kell eldöntenie a továbbjutást! Jah, és inkább most kapjunk ki, mint a döntőben. :lol:
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.10.19. 14:00:06

Roni is a megérdemelt egyest!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.19. 12:25:44

ahogy elnézem rijkaard meg is kapta az elmundotól az osztályzatát.
eddig egyes...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.19. 12:11:48

tegnap ugyan ünnepeltem a "szomszédoknál" rijkaardot capelloval szemben, de sztem is mellényúlt pár dologban a meccsen.
thurammal kapcsolatban már azt sem értem, h miért vettek meg a padra egy olyan embert, aki a saját posztján a világ egyik legjobbja? ahhoz túl nagy spíler, h csak beugrónak szánják, amúgy meg mire várnak még? 34 évesen van még egy-két jó éve, azt sztem vétek lenne elpazarolni a padon! rafával a kpályán és thurammal a hátvédsorban sztem is jóval beljebb lettünk volna, de így utólag már 'mit is' ? sem ér az okoskodás. :?
mindegy, helyre lehet ezt még rakni, a klasszikuson pedig el kell feledtetni a tegnapi tré teljesítményt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.19. 12:00:50

pé írta:Érti valaki Rijkaard húzásait egyáltalán? Én biztosan nem! Edmilson, Deco hétről-hétre förtelmes játékot nyújt, mégis bent vannak a kezdőben. Sokáig nagyon jól működött Marquez középen(ott ahol Edmilson csak nyomozza a labdát) és most már lenne igazi alternativája is hátul Thuram személyében. Minek igazoltuk le Thuramot, ha rendszeresen csak kispadozik?! Deco pedig: hihetetlen milyen gyenge teljesitményekre képes meccsről-meccsre, az utóbbi időben mutattott játék alapján talán jobban járnánk ha kispadozna. Iniestával azt hiszem gyorsabb, gördülékenyebb lenne a támadásépités. Hozzáteszem, tegnap nem csak ezen a két emberen ment el a meccs, de szerintem az ő kettejük gyenge formája hosszútávon csak árthat nekünk.
hát... azert az eros tulzas h edmilkan meg decon ment volna el a meccs...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.10.19. 12:00:10

Szerintem egyszerűen nem akarta égetni Thuramot (és magát), h nem kezdett vele, de becseréli a végén 10 percre.
Ronit azért nem szidom, mert általában 2 embert még így is leköt, ami ugyebár előnyt jelentene, ha a többiek közül vki még formában lenne. Egyedül Messiben van dinamizmus, amikor bement négy ember közé csak néztem !!! Mellesleg Eslicole 4-es osztályzata szerintem egy kicsit erős, úgy forgott, h a szünetben azt az oldalt újra kellett gyeptéglázni (meg utána homokozni és locsolni :)
Szóval egyetértek, ne temessünk, de ennél több kellene a visszavágón (már csak azért is h a gyökér portugál ne vigyorogjon)!!! És persze hétvégén is.
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.08.26. 12:44:19

2006.10.19. 11:57:09

Érti valaki Rijkaard húzásait egyáltalán? Én biztosan nem! Edmilson, Deco hétről-hétre förtelmes játékot nyújt, mégis bent vannak a kezdőben. Sokáig nagyon jól működött Marquez középen(ott ahol Edmilson csak nyomozza a labdát) és most már lenne igazi alternativája is hátul Thuram személyében. Minek igazoltuk le Thuramot, ha rendszeresen csak kispadozik?! Deco pedig: hihetetlen milyen gyenge teljesitményekre képes meccsről-meccsre, az utóbbi időben mutattott játék alapján talán jobban járnánk ha kispadozna. Iniestával azt hiszem gyorsabb, gördülékenyebb lenne a támadásépités. Hozzáteszem, tegnap nem csak ezen a két emberen ment el a meccs, de szerintem az ő kettejük gyenge formája hosszútávon csak árthat nekünk.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 11:32:24

xatary írta:Sztem azért nem Thuramot hozta be a végére, mert ő már nem biztos, h fel tudta volna venni a meccs ritmusát. Ő tipikus kezdő játékos, nem csere ember (mint pl. Roni, Deco). Egyébként a Gyula csere érthető lett volna, ha nem Gudit hozza le. Egy ilyen betonbunkert csak szélekről lehetett volna megbontani. De ha jönnek is a zsugák ki fog fejelni ?? A törpe szekció?
miért, szerinted a villámléptű oleguer, aki idén tizedannyit sem játszott, mint thuram, fel tudta venni azonnal a meccs ritmusát?
a guddy-giuly cserével kapcsolatos észrevétellel maximálisan egyetértek!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.10.19. 11:23:24

nohát akkor röviden én is szolnék:

förtelem. kapura veszélytelen jatek, amiért kár lenne csak guddyt okolni. azelso felidoben meglepoen keveset volt nalunk a labda néha az volt az erzesem, hogy kontrara jatszunk. edmilson nekem az egyik kedvencem de egyre inkabb megkérdojelezi a helyet a csapatban. már rettegek ha nála van a labda. az meg hogy ronaldinhot minden védő foggal körömmel örzi termeszetes. boulahruz tegnap tokeletesen megoldotta. tovabbra is fenntartom h jo lenne néha 2 csatarral jatszani mert messi és ronnie is inkabb kp-n mutat vmit (ha...). droga goljahoz no comment, klasszis megoldas volt... ugyanyazt a jetekot jatszuk 2 éve, egy kicst ideje lenne valtoztatni.

ezek ellenére tovabbra is azt mndom, hogy amig a mi nevunkkel kezdodik a la liga tabellaja és a bl-ben ott vagyunk az elso kettoben semmi gond. bár valszeg a csoport elsohely eluszott, a masodik azert biztso h meglesz ( a brema izzadni fog szofiaban...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.19. 11:18:48

Abban, hogy ez a meccs elment, nagy szerepe volt rijkaardnak (már nem először). A kezdővel sem értettem egyet, de a cseréi... Katasztrofális. Sokat nem tudok az előttem szólók által leírtakhoz hozzátenni. Én sem értem, miért nem játszik Thuram?

Edmilson alkalmatlan, Deco meg olyan volt, mint általában: sokat volt játékban, csinált jó dolgokat, de rengeteg labdát eladott! Ronaldinhot nem értem, Gudjohnsent nem érzem semmivel sem jobbnak Saviolánál. Messit illeti egyedül dicséret a támadók közül.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.10.19. 11:13:12

Sztem azért nem Thuramot hozta be a végére, mert ő már nem biztos, h fel tudta volna venni a meccs ritmusát. Ő tipikus kezdő játékos, nem csere ember (mint pl. Roni, Deco). Egyébként a Gyula csere érthető lett volna, ha nem Gudit hozza le. Egy ilyen betonbunkert csak szélekről lehetett volna megbontani. De ha jönnek is a zsugák ki fog fejelni ?? A törpe szekció?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 10:57:40

xatary írta:Sziasztok,
Nem értem. Eddig azt hittem, h Thuramot a rangadókra tartogatjuk,erre nem játszik. Meg vagyok róla győződve, h Zambi is sokkal nyugodtabban játszana, ha Thuram lenne közepén Puyol-lal. Edmilson helyett Rafa kp-ra és elöl felejtsük el Gudit, nkább Saviola (gyorsabb és az összjátékban is sokkal jobb).
Tényleg ki kellene találni vmit arra, hha Roni továbbra is ilyen kedvetlenül játszik (esetleg már a Milan jár a fejében???), akkor nélküle is legyen elképzelése a csapatnak.

Ja és elkezdtem jegy után nézni a Bréma elleni meccsre, mert ahogy elnézem kiki meccs lesz az utolsó fordulóban!!!!
jaja!!! nem értem ezt a thuram dolgot!!! és hogy oleguer is előtte van a rangsorban... ez már-már megalázó!!! kb. ugyanezt tette ancellotti rivaldoval pár éve a milanban...
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.10.19. 09:37:31

Sziasztok,
Nem értem. Eddig azt hittem, h Thuramot a rangadókra tartogatjuk,erre nem játszik. Meg vagyok róla győződve, h Zambi is sokkal nyugodtabban játszana, ha Thuram lenne közepén Puyol-lal. Edmilson helyett Rafa kp-ra és elöl felejtsük el Gudit, nkább Saviola (gyorsabb és az összjátékban is sokkal jobb).
Tényleg ki kellene találni vmit arra, hha Roni továbbra is ilyen kedvetlenül játszik (esetleg már a Milan jár a fejében???), akkor nélküle is legyen elképzelése a csapatnak.

Ja és elkezdtem jegy után nézni a Bréma elleni meccsre, mert ahogy elnézem kiki meccs lesz az utolsó fordulóban!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 09:28:12

a tegnapi meccs nagy csalódás volt! a barca nem játszott BL címvédőhöz méltóan egy ilyen fontos összecsapáson! a cselszki jobb volt tegnap!!!
a játékosok:
valdes: volt pár jó védése, de csinált nagy baromságokat is!!! osztályzata: 1
puyol: jól nyomta, odatette magát, de néha kereste a lasztit: 2
marquez: remekül játszott, tegnap az egyik legjobb volt: 4
gio: alig csinált valamit... : 2
zambrotta: semmit nem csinált (na jó rúgott egy hatalmas luftot az egyetlen felfutásánál): 1 (0)
edmilson: sok lasztit elszórt, nem volt valami fényes... :1
xavi: többet vállalhatott volna, szürke volt... ő ettől többet tud!: 2
deco: nagyon könnyelmű volt és egyszerűen nem futott a lasztik után ha elvesztette.: 2
messi: a csapat legjobbja volt, nem tudták tartani, egyszerre 4-en döntötték le!!!: 4
ronaldinho: voltak jó megmozdulásai, de nem tette oda magát.: 3
gudjohnsen: megvolt az akarat, de a tudása nem érhet eto'o-éhoz!: 2
cserék:
giuly: rohant, akart, de nem volt nagy szám.: 2
iniesta: beleszürkült a középpályába: 2
oleguer: na itt kicsit ragadjunk le! mi a francnak kellett behozni ezt a balf*szt??? támadni kellett volna, tehát nem értem a döntést!!! ha meg puyol megsérült és kényszerű csere volt, miért nem thuram jött be??? luxus kicsit, h a padon ücsörög egy ilyen védő, oleguer meg rendszeresen játszik!!!egyetlen okból küldhette be reikard: "ennek a meccsnek már úgyis mindegy, menj szórakozz egy kicsit katalán!"
onnantól kezdve nem az érdekelt, h egyenlítünk-e, hanem, hogy nehogy kapjunk még egyet erről a szerencsétlenről!!! 15 perc alatt vagy 3x hozta rám a frászt!!! mikor veszik már észre, h nincs a csapatban helye!!! mikor játszik már végre thuram???
és egyáltalán, miért nem saviola jött???
összességében: a vasárnapi klasszikuson még érhet minket meglepetés!!! mostantól a BL-ben szégyenszembe a csoport 2. hely a cél!!!
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.10.19. 08:36:17

Sziasztok,

Nagyon gyengék voltunk tegnap és sztem is a középpályán vesztettük el a meccset, mégpedig a védekező középpályánk gyengesége miatt. Míg náluk a Makelele-Essien duó nagyon jól szűrt és a betömörülő védelemmel együtt átjátszhatatlanok voltak, addig ők egyszerűen átrohantak a mi középpályánkon és lendületből vezethették rá a labdát a védőkre. Így persze, hogy [auto_cenzúra] a védőinket oda-vissza. Igaz, hogy a támadójátékunk gyenge és ötlettelen volt, de nekem Edmilson játéka volt óriási csalódás, és nagyon elbaszta Rijkaard, hogy Edmilson helyett nem Rafa játszott vkp-t és nem Thuram volt a belső védő. De a csoportkörök végére talán ő is rájön, hogy nem így kéne felállnunk és luxus Lilian-t padoztatni, vmint Edmilson sajnos kevés oda.
Azért még remélem tudunk javítani, de nagyon sokat kell fejlődnie játékban a csapatnak!


Azulgrana para siempre!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.19. 08:23:57

ja még valami:
Edmilsonra támadásban abszolút nem lehet számítani, Rafat lassan fel lehetne/kellene készíteni Edmilka szerepkörére a középpályán.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.19. 08:21:51

Boixos írta: messi harcolt mint az állat, de azt ő sem bírja el, h folyamatosan négyen ugorjanak rá, h ha megkapja a labdát.
lényeges.
egyedül Messi volt képes úgy játszani, hogy ne csak egy védőt, hanem védőket kössön le. ha lett volna rajta kívül még 1-2 jól játszó támadó, akkor más lehetett volna a kép, de sem Deco, sem Ronnie, sem Guddy nem játszott úgy. nem volt kunszt őket megállítani, de azért messike megint odavert a szovjeteknek, eslikól néha azt sem tudta, hol a laszti. :D
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 08:15:25

Előre tudtam, hogy sokan fognak most azzal jöni, hogy Eto'o így meg Eto'o úgy... NEM EZEN MÚLOTT!!! Eto'o óriási csatár, és nagyon hiányzik a csapatból, de tegnap az egész csatársorunk meddő volt, de lényegében a középpályánk mondott teljes csődöt!!! A védelem még csak-csak, de Deco, Edmilson katasztrófális játéka, és Xavi elég szürke szereplése megpecsételte a sorsunkat... :cry:

A középályán javulnunk kell!!! És persze Ronaldinhonak is össze kell kapnia magát!
"Més Cuen un Club"
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.19. 08:13:27

valahogy éreztem a tegnapi vereséget. túl nagy volt a hurráhangulat itt. :?
nagyon gyengén játszottunk, a cselszi pedig épp egy Drogbaval volt jobb.
nem érdemeltünk jobbat, sőt örülhetünk, hogy csak ennyivel kaptunk ki.
nem rajtunk múlt, akár 2-3 nulla is lehetett volna, megköszönhetjük a cselszi támadóinak, VV-nek, Zambrinak.
a mezőnyben abszolút nem volt gond, egyenrangúak voltunk, viszont helyzetig szinte el sem jutottunk...egyedül Messi dicsérhető elölről.
nem tudom, hogy Ronaldinho mikor unja meg, hogy holmi Bularúz-favágók leradírozzák a pályáról.

Zambrotta felett nem térek napirendre... a félidő első részében CSAK az ő oldaláról jöttek a támadások, lemaradt, luftot rúgott. viszont a második félidőre ismét sokkal jobb lett. kétszer mentett elég siralmas helyzetben.
hogy Puyol helyett miért Olival hazárdírozott Rijkaard? :roll: -de szerencsére nem hibázott.

a fejekben kellene rendet tenni, mert itt még a továbbjutás is problémát okozhat. ugyanis a (már) továbbjutott cselszi simán leadhatja a brémának a meccsét.
:?
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 08:03:33

Így, van, csak easy-easy, srácok. Stamford Bridge-en csoportmeccsen 1-0 oda, nem dőlt össze a világ... Tudtuk, ha a Chelsea lövi az elsőt, kedvükre kontrázhatnak halálra minket, így is lett, semmi gond. Az első félidőben egyáltalán nem volt rossz a csapat, kivárásra játszottunk, de néha nagyon felpörgettük, sztem nem lesz gond, tényleg nem lehet mindig nyerni. Aki nálam nagyon nem, az Edmilson... ő már az 1. félidőben is kiemelkedően [auto_cenzúra] volt... kombinatív középpályásként 0, de akkor legalább védekezni, hisz vkp, vagy mi. Na, azt még [auto_cenzúra] csinálta. No nem baj, a köv. két meccsünket hozni kell, ami azért a bajnoki meccsek rovására mehet, ez van. Visszavágó mikor lesz? :roll:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2006.10.19. 07:58:16

Én csak annyit mondok, hogy most látszik mennyire hiányzik ETO'O!!!!!!!!!

Kisebb csapatok ellen biztosan jó Saviola meg Gudjohnsen, de A cselzi, real, ott volt a valencia ellen bizony hiányzott és hiányzik egy olyan játékos mint Eto'o!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.10.19. 07:47:10

Nyugi van srácok! Nincs gond. Ha a sevillan revansot vettünk, akkor meg lesz oldva a Nou-ban is a chelsea ellen, meg a werder ellen, ez már 6pont, +ott van még egy idegenbeli 3pont, szóval nyugi! Továbbjutunk és megnyerjük a Bl-t!

SEMPRE BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.19. 07:30:55

sztem szarok voltunk, vagyis inkább olyan volt az egész, mintha azt várták volna a srácok, h lehozzuk ezt a meccset, ahogy sikerül, a többi meg le van sz.rva. nagyon látszott, h ez nem élet-halál kérdése, nem a továbbjutás fog ezen eldőlni.
ronaldinho elnyomott egy-két jó zsugát, de azonkívűl semmit sem csinált, megdöbbentően kedvtelenül játszott. kissé feljebb kellett volna pörgetnie magát és akkor talán nem veri meg ez a hollandarab 10ből, 10szer... messi harcolt mint az állat, de azt ő sem bírja el, h folyamatosan négyen ugorjanak rá, h ha megkapja a labdát.
kpálya is tök szürke volt, és egy-két megdöbbentő mentéstől eltekintve hátul sem voltunk a topon.
drogba kumma nagy gólt rúgott, rossz volt nézni, amikor egyszerre küldte el rafát és puyolt...
mindenesetre innentől mindhárom meccsünket meg kell nyerni, nehogy már meleg legyen a pite a továbbjutással.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.10.19. 07:06:15

A legnagyobb problémám Gudjohnsennel van. Semmit nem csinált. Vártam Helyette Saviolát, de Giuly érkezett, hogy fél óra alatt 1 jó megmozdulást csináljon, aztán rájöttem, hogy jó volt így, mert ezt Rijkaard is látta.. Biztos vagyok benne, hogy a visszavágón, de szerintem már vasárnap is a Pályán lesz Saviola de biztos nem kezdőként. Ronaldinhot meg ne bántsátok, mert megfulladt Boulahrouztol, nagyon figyeltek rá. Második félidőben nagyon pontatlanok voltunk, rengeteg volt az eladott labda.....
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.19. 06:17:27

Még szerencse hogy nyert a Werder így már a továbbjutás szempontjából is kezd nálam rezegni a léc...
in to exile
Válasz küldése