Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.02.26. 23:05:21

ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!


Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!
Igazad van ozsi, belőlem is csak a csalódottság beszélt az Élő topicban, de nem felejtem el azt, amit ettől a csapattól kaptam, főleg az utóbbi pár évben. Egy igazi vizuális orgazmusban volt részünk, aminek - nem biztos, hogy- lassan vége. Ezt el kell fogadni, tudtunk, hogy eljön ez a nap, amikor azt is tudtuk, hogy 2006-os BL döntő után sem maradunk örökké a világ trónján...

Engem csak az bánt, hogy így kapunk ki... Na de ezt már kifejtettem elégszer.

ozsimiki írta:Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
Ezt külön kiemelném, mert szerintem megér egy fejezetet. A válaszom egyértelműen az, hogy akkor, amikor Tito mester visszatér!
Azt se felejtsétek el, hogy az utóbbi időszakban micsoda tragédiák érték a klubot, gondolok itt az Abidallal és Titoval történt borzalmakra. De szerintem idevehetjük Pep távozását is, több volt ő itt a fiúknak, mint egy edző. Biztos nem volt könnyű ezeket feldolgozni, nem is hiszem, hogy 100%-ban sikerült. De ennek ellenére eddig mindig láttam a küzdést és az akarást. Bízzunk a legjobbakban.
ozsimiki írta:talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)
ÁMEN
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.26. 23:04:43

Gareth Tello írta:Ja, amúgy ez a legkevésbé fontos sorozat volt.
ez ilyen tipikus vesztes duma :oops: :D nem is az a baj h kiestünk, sztem igazabol a kutyát nem érdekli, hanem h pont a real ellen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 23:03:35

A kezdőt illetően meg igazából mindegy mit írunk. Fabre zseniálisan tolta az őszt a Sevilla elleni derbi óta. Most visszaesett. Sajnos egyszerre zuhant vele Xavi, Pedro, és Messi is. Ez így sok. Ha e négy fiatalember elkapná a fonalat ismét, nem lenne gondunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 23:02:18

Ja, amúgy ez a legkevésbé fontos sorozat volt.
zalazs88
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.04.11. 19:15:27

2013.02.26. 23:02:09

Gyerekek ez van az élet már csak ilyen,egyszer fent és egyszer lent, az élet olyan mint a citrom, savanyú csak az a kérdés hogy te hogyan használod fel belenyalsz mint a kisgyerek vagy feltalálod magad és limonádét csinálsz belőle. Most lehet hogy kikaptunk de ha belegondoltok hányszor vertük már el őket még ennél is jobban szóval ne legyünk annyira elkeseredve
Pick
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.02.01. 21:09:55

2013.02.26. 23:01:52

Ilyen kezdővel ki sem kellett volna állnunk. Főleg VILLA nélkül kezdeni bűn, ha nem jön be a "gálacsapat". Tito nagyon kéne már. Fabregasról egy szót se, remélem elvesztette a vagyonát amit feltett a mai barcára :D Mostmár csak a Milant kéne odaverni...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.26. 23:01:18

Kép
Ezzel búcsúzom! több ilyet ne lássak!
Viva les corts!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.02.26. 23:01:13

splinter írta:A stickem utolsó pár kilobyte-ját is majdnem elvette a meccs. De nem sajnálom... 5 év után egy olyan hullámvölgy jött, amiből élmény lesz végre kimászni....t'extrañamos Tito!!!!!
Egyet értek! :wink:
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2013.02.26. 23:00:47

Hát ez van, azért még várjuk meg a BL visszavágót, nincs az még lefutva, de ha onnan is kiesünk, akkor is simán megvan a bajnokság, annak lehet örülni. Jövőre meg kéne venni 1-2 középső védőt és középcsatárt (igazi 9-est).
Kép
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.02.26. 23:00:27

a legnagyobb gond, h lassú a középpályás védekezés, nincs pressing, a Real kénye kedvére hozhatta ki a labdákat a saját térfelükről, amit Ronaldo-ék a maguk sebességével köszönték szépen
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 23:00:00

Rivaldo11 írta:Lehet hogy ez hiányzott ahhoz, hogy elkezdjünk futballozni. Ma a Sevilla, az Atletico, de még a Valencia is elvert volna minket, satuegyszerű taktika elég ellenünk-ezt már Allegri is bizonyította.
Kell, hogy valaki vállaljon 1vs1-et, mert az ilyen jellegű meccseket a győztes párharcok útján lehet megnyerni.
Kiváncsi vagyok, mi lesz a Milan ellen. Ma kb ugyanazt hoztuk, mint ellenük.

Ezzel a kezdővel kiesünk. Remélem ott is észrevették ezt.
XCsabesz11
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.10.23. 21:53:49

2013.02.26. 22:59:32

SOKAKNAK üzenem vegyenek példát azokról a barca szurkolóktól akik végig éltették és biztatták a csapatot !!! ők nem sírtak hanem hajtásra késztették a csapatot ! Alba Gól a végén nekem igy is örömet hozott azért egy 1-3 nekem jóval jobban hangzik mint egy 0-3 de Volt itt Szerencséje is a Reálnak bőven hiába szidalmazták sokan a csapatot (ez az amit nem értek hogy szurkoló gyalázza a saját csapatát) AZt mondom ELŐRE A HÉTVÉGI GYŐZELEMÉRT ! ÉS ÁLLJUNK A CSAPATUNK MELLET VÁLSÁGOS IDŐKBEN IS !

VISCA EL BARCA !!!!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.02.26. 22:59:12

Na a helyzet azt mutatja, ha más felállásban kezdünk, vagy nem 2:0 után húzzuk meg a cseréket talán lett volna valami esélyünk. Így semmi nem volt.
Vak is látja, hogy Villával sokkal veszélyesebbek voltunk. Na meg Thiago kiszámíthatatlan mozgása is mutatja, hogy Milán ellen ő kell.

Semmi esélyünk a Milán ellen, de ha Villa és Thiago nem kezd, és nem nyerjük meg a meccset legalább 1:0-ra akkor végünk. Már így is. Egy hát alatt két kupa elbukása. Nem semmi. Nagyobb csapatok ellen kevés már ez a taktika.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 22:58:30

Lehet hogy ez hiányzott ahhoz, hogy elkezdjünk futballozni. Ma a Sevilla, az Atletico, de még a Valencia is elvert volna minket, satuegyszerű taktika elég ellenünk-ezt már Allegri is bizonyította.
Kell, hogy valaki vállaljon 1vs1-et, mert az ilyen jellegű meccseket a győztes párharcok útján lehet megnyerni.
Kiváncsi vagyok, mi lesz a Milan ellen. Ma kb ugyanazt hoztuk, mint ellenük.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.02.26. 22:58:29

Edző nélkül nehéz... Nincs meg a motiváció... Milan ellen azért még reménykedem...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.26. 22:58:01

joe.kacsa írta:ÓRIÁSI CSALÓDÁS!!!
Nyugodj már le.
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 22:56:51

ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!

talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)

Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!

Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
Köszönjük, ez a lényeg. :cry: :)
Keddre meg... mindent bele.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2013.02.26. 22:56:45

A stickem utolsó pár kilobyte-ját is majdnem elvette a meccs. De nem sajnálom... 5 év után egy olyan hullámvölgy jött, amiből élmény lesz végre kimászni....t'extrañamos Tito!!!!!
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.02.26. 22:55:43

ezt a Barcát csúnyán szólva Guardiola butította le az évek alatt, ezért is örültem vna jobban egy Bielsa-nak a nyáron, aki talán kicsit másképp nyúlt volna az amúgy remek kerethez.

Guardiola és Villanova nekem úgytűnik h kicsit félreértelmezték a totális futballt, bár azért nyílván a trófeák mellettük szólnak.

Az meg h edző nélkül is működik a Barca tézis ma bukott meg végérvényesen. Lehet h ezek az eredmények a szokásos tél végi mélyrepülések egyike (bár emlékeim szerint ez inkább januárra esett eddig), de az h vki felküldi uazzal a kezdővel a pályára a csapatot, ami a Milan ellen totálisan befőtt és az esetek többségében nem is működik, az önmagában tarkólövést érdemelne.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 22:54:39

redmiller írta:
Pavel írta:
redmiller írta:Úristen! Ilyen szétesett Barcelona a Rijkaard éra utolsó évében volt... A játék egy rakat lókaki
Nagyon hiányzik Vilanova... Roura semmit nem tud hozzátenni...
Messi gyakorlatilag nulla! Semmit nem csinál! 4. Aranylabda hazavágta.... Ronaldinho szindróma... Óriási hiba volt, hogy Iniestát a vonal mellett kezdették... Villának kezdeni kellett volna! Ezt már a meccs elején elvesztettük...
Azért Guardiola alatt ilyen nem volt.
Igazad van, Messit kivéve. Egyedül semmit sem ér elől. Három ember fór adtunk nekik és még Puyol-t nem is mondtam oda.
Hány jó megmozdulása volt??? Áll a pályán, vagy belevezeti az ellenbe a labdát...
És ki segít neki területet szerezni. Nem tud mást csinálni, mint azt, hogy megindul egyedül.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.02.26. 22:53:45

joe.kacsa írta:ÓRIÁSI CSALÓDÁS!!!
Captain vedd már feljebb picit a betűméretet elég nehezen olvasható
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.26. 22:53:41

ozsimiki írta:Remélem senki sem akarja bántani a srácokat!

Legyünk igazi DRUKKEREK, az ilyen vereségek (fájóbbak közül való ez is) után értékeljük még inkább azt,hogy mennyi nagy győzelmet,trófeát köszönhetünk ezeknek a srácoknak! Mutassatok egy csapatot,akik hosszabb ideig voltak meghatározóak hazai,és nemzetközi szinten is. Egy stílust adtak,sok szépséggel. Sajnos mindent nem bír el ez a csapat sem,és most úgy tűnhet,h kell a megújulás, szerintem "csak" egy edző kell a padra.

A Madrid megérdemelten ejt ki minket, kihasználták a helyzeteiket, mi az odavágón nem,és az itteni lehetőségeket sem. Ez van.
Nem is hatna nagyon meg,ha nem az a portugál tróger lenne az edzőjük.

Szóval a vereség ellenére is természetesen,és örökre: FORCA BARCAAA!!!

talán egyetlen egy pozitívuma lesz az elmúlt napok kudarcainak: kevesebb divatdrukker itt :)

Bajnokság biztos,h meglesz, az sem hétköznapi eredmény azért!

Kiváncsian várom, mikor térünk vissza a megfelelő lelki állapotba,és tudjuk pályára vinni a csapatban rejlő lehetőségeket majdnem maximálisan. Ehhez sok sikert REMÉLHETŐLEG TITONAK! és a srácoknak!
Le sem írhattam volna szebben! Visca el Barca!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
joe.kacsa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.19. 10:13:23

2013.02.26. 22:51:14

ÓRIÁSI CSALÓDÁS!!!
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 22:50:16

ozsimiki írta:....
Nagyon kellett ez a hozzászólás, sok mocskolódás után!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.02.26. 22:49:17

Pavel írta:
redmiller írta:Úristen! Ilyen szétesett Barcelona a Rijkaard éra utolsó évében volt... A játék egy rakat lókaki
Nagyon hiányzik Vilanova... Roura semmit nem tud hozzátenni...
Messi gyakorlatilag nulla! Semmit nem csinál! 4. Aranylabda hazavágta.... Ronaldinho szindróma... Óriási hiba volt, hogy Iniestát a vonal mellett kezdették... Villának kezdeni kellett volna! Ezt már a meccs elején elvesztettük...
Azért Guardiola alatt ilyen nem volt.
Igazad van, Messit kivéve. Egyedül semmit sem ér elől. Három ember fór adtunk nekik és még Puyol-t nem is mondtam oda.
Hány jó megmozdulása volt??? Áll a pályán, vagy belevezeti az ellenbe a labdát...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Válasz küldése