Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.10.07. 11:26:41

Milyen kezdőt szeretnètek a mai napra?
Èn a Tham elleni kezdőt, maximum 2 vàltoztatàssal: Vidal-Busquets vagy Rakitic helyett, ès Dembele- Messi vagy Suarez helyett. Arthurt megnèznèm egy kicsit hàtravontabban valamelyik meccsen, mellette/elotte Rakitic-Vidal pitbull okkal,bàr nem gondolom, hogy ez erre a megfelelő meccs :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.10.05. 16:19:00

Ritkán van ilyen, hogy a Megstallaba úgy megyünk, hogy kötelező győzni, de most ez a helyzet.

Három nyeretlen bajnoki után, nem jöhet egy újabb.

Egyelőre a denevérek se tűnnek annyira acélosnak, beragadtak a rajtnál bőven. A Juventus is simán nyert náluk, mèg 10 emberrel is. Jóllehet a bajnokságot komolyabban veszik, és ellenünk mennek majd, mint a veszett kutyák.

Hasonló kezdőt raknèk fel mint Londonban, egy-kèt változással. Vidalt mondjuk tuti kezdetnèm. Messièk nem lesznek majd annyira frissek, mint szerdán, de remélem hozzák majd magukat. A meccs elején jó eséllyel álmosan fogunk kezdeni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.10.01. 11:06:41

Fejben feltűnően gyenge a csapat. Ez egyfelől az edzőn múlik, másfelől a kulcsjátékosokan - ha vannak. Nem hiszem, hogy ez a probléma "magától" a pályán tudna rendeződni. Az öltözőben kellene valaminek történnie. Igazolásokban meg kár gondolkodni: nem ilyen típusú a jelenlegi probléma.
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2018.10.01. 09:31:29

Üdv újra mindenkinek a fórumon!

Egy kicsit holisztikus megközelítést dobnék fel, hogy kevésbé legyen a társaság borúlátó, mert ugyebár az utóbbi három meccs eredménytelensége sokakban nyomot hagy.
Ne felejtsük el, hogy tavaly egész évben ligarekordot jelentő 21 kapufával zártuk a szezont. Idén hét fordulót követően nyolc (!) kapufával állunk (amiből hatot csak Messi "szerzett"). Ezek tipikusan azok a nüanszok, amik az eredményességet és az edzői kritikákat kardinálisan befolyásolják. Ki fog jönni előbb utóbb a lépés, és a szezon eleji formát is csak-csak elhagyják már remélhetőleg a játékosok.

A mutatott játékra és a banális védekezésre egyébként nincs sok mentség, ez nyilvánvaló. Véleményem szerint - a korábbi évekkel ellentétben - most jól fog jönni az a válogatott szünet, és az esetleges pár meccs pad, ami egy-két játékosnak (G.P.) már kijár. A szezon behúzható, a BL csoportkör túlélhető, télen meg lehet igazolni...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.09.30. 11:38:28

Eto’o gyenge volt a 2008-2009es szezonban? Mesélj még :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2018.09.30. 11:06:25

MichaaBee írta:
Atalanta írta:No, visszatérve Paco Alcacerre, kikerül ebből a játékostemetőből, biznak benne és a helyén játszik, máris ontja a gólokat, innen is látszik, hogy a játékrendszer, az alap, amivel baj van, szegény Valverde meg karcsú egy ekkora csapathoz.
No offense, de menetrendszerűen aktív lettél megint a fórumon, mihelyst bukott pár meccset a csapat. :)

Alcácer Lucho idején pontosan ugyanannyi sót evett meg, mint EV alatt. Suárezen kívül pedig David Villáig, de inkább Eto'o-ig kell visszamenni, hogy huzamosabb ideig jó teljesítményt nyújtó centerről beszélhessünk. Semmi köze Alcácer mostani javuló szereplésének ahhoz, hogy itt Valverde az edző most.
Amúgy már nem azért de hamár szóbajött Eto, a 6kupás Barcában anno kb 5hónapon keresztül átesett minden labdán, volt hogy üres kapura 5méterről lelátora rúgta,szénné szidtuk, aztán a Bl döntőben berúgta a nem létező helyzetet magának megcsinálva. Ez a csatársors. Suareznek is volt hogy akárhogy ért a labdába gól lett,most meg nem megy be semmi. Majd ez is megfordul...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.09.30. 10:11:34

Atalanta írta:No, visszatérve Paco Alcacerre, kikerül ebből a játékostemetőből, biznak benne és a helyén játszik, máris ontja a gólokat, innen is látszik, hogy a játékrendszer, az alap, amivel baj van, szegény Valverde meg karcsú egy ekkora csapathoz.
No offense, de menetrendszerűen aktív lettél megint a fórumon, mihelyst bukott pár meccset a csapat. :)

Alcácer Lucho idején pontosan ugyanannyi sót evett meg, mint EV alatt. Suárezen kívül pedig David Villáig, de inkább Eto'o-ig kell visszamenni, hogy huzamosabb ideig jó teljesítményt nyújtó centerről beszélhessünk. Semmi köze Alcácer mostani javuló szereplésének ahhoz, hogy itt Valverde az edző most.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.09.30. 10:02:00

Én nem vagyok ennyire borulátó. Bénák vagyunk, nem megy az a játék amit akarunk. De még az új játékosoknak és még Dembele & Cou-nak is be kell épülnie. Szerintem valahogy átvészeljük az őszt és tavaszra király lesz minden. Kicsit elegem van már a folyamatos negatív hozzáállásból. Sajátoméból is :)
Csak is Puyol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.09.30. 09:30:24

hajnesz írta:Ezzel kb. elveszené Valverde az utolsó dolgot is, az öltözőt. Attól függetlenül, én is megnéznék egy ilyet, akár Rakitic helyén Busquetssel.
ha ettől kell tartania két link ember kihagyása után, akkor sose volt az övé, pláne nem most.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.09.30. 08:43:48

ez a Suarez ügy....
persze, hogy látjuk, lót fut, esik kel, reklamál, átlép, passzol(ni próbál!), csak amiért tartják azt nem csinálja: nem lő gólokat!!
egy kilencesről ha nem lő gólokat egyszerűen röhejes azt állítani hogy jó.
más: Pique ügy... érdekes de ezúttal hajlamos vagyok elhinni Valverde magyarázatát. a srác nincs ugyan élete formájában de nála a hajtás szó hitelesebb, mert 90 perc alatt egy gólban (esetleg!!) benne lenni kevésbé bűn mint hónapok óta nem vagy alig-alig gólt lőni. és igen egyetlen meccsen sem hagynám ki, ha egészséges.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.09.30. 00:24:44

Ezzel kb. elveszené Valverde az utolsó dolgot is, az öltözőt. Attól függetlenül, én is megnéznék egy ilyet, akár Rakitic helyén Busquetssel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.09.30. 00:02:44

MatyiG írta: Miért, az első félidőben gyengébben játszott a többiekhez képest?

Bár gondolom választ most sem kapunk. :)
nehogy már a dagadtat álljunk le mosdatni. Matyi, jobb vagy ennél.
ilyen fizikai paraméterekkel (lásd kövér az emberünk), itthon a megye 2ben is kevesek az emberek.
volt egy momentuma, azt is elbaltázta, mert arra képtelen agyilag hogy felnézzen egy százas ziccerben.

de nem ő a legnagyobb probléma. bár nem szabadna játszania ez tény.

Most mindenféle rosszindulat, meg negatívkodás nélkül megpróbálnák egy terstegen- védelem tök mindegymertmindenkigyenge- Vidal,Rakitic,Cou-Malcolm,Messi,Dembelé felállást.
Ennél rosszabb már nem lehet, mert konkrétan mindegy hogy állunk fel és ki ellen, nem tudunk focizni, helyzetek elvétve adódnak, a játékosok meg 3 méteres passzokat nem tudnak adni.
szóval nem veszthetünk semmit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2018.09.29. 21:04:01

No, visszatérve Paco Alcacerre, kikerül ebből a játékostemetőből, biznak benne és a helyén játszik, máris ontja a gólokat, innen is látszik, hogy a játékrendszer, az alap, amivel baj van, szegény Valverde meg karcsú egy ekkora csapathoz.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2018.09.29. 20:30:15

Lesz itt még ujjongás én azt mondom.

Igen szenvedünk. Kb most épül be Semedo,Coutinho ini helyére, Dembele előre. És mellé rotálunk...És visszaállunk 4-3-3ra, annak egy verziójára a taval megszokott 4-4-2ről.

Ki kell szenvedni az elejét,de amkor ez összeáll, jók lehetünk. Semedo egyre jobb, Coutinhonak még tanulni kell, Dembele jó csel majd érthetetlen rossz passz. Mellé Pique meg romhalmaz aki kb vezetni kellene a hátsó alakzatot.

Suarez meg kezd jól mozogni,még kifelé pattan ami rendre befelé de utl fogja érni magát.

Innentől mit várunk...Újraépítjük a csapatot szépen a háttérben,persze hogy fájni is fog.
De nem maradtunk le a bajnokságban,bl oké, innentől...

Adjunk időt...És vegyük észre épp mi zajlk.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.29. 20:26:33

Sajnos azt kell mondanom, hogy kezdünk egy közepes szintű csapatra hasonlítani.
Vízválasztó lesz a szerdai Bl meccs.
Ha nyerünk lehet mondani, hogy a Bl-re összpontosítunk, ha viszont nem vagy csak x lesz akkor sokkal mélyebb a probléma.
Támadósor. Suarez. Páran védik, páran támadják, de a mostani játéka egy kalap sz*r. Nagyon ritkán dönt a jó megoldás mellett. Messi az Messi. Dembele jobb, mint tavaly.
Középpálya. Nincs Iniesta nincs meg az a kis plusz amit ő adott.
Védelem. Fényévekre vagyunk a tavalyitól. Itt kell a legtöbb javulás.
Kapus. Ott nincs probléma. Nem rajta múlik.

u.i.: A lesajnált Paco duplázott ma a Dortmundban.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.09.29. 19:27:42

mess2009 írta:
nagyatyesz írta:Érthetetlen. Ennyire rosszul játszani nem nagyon lehet. Szerencsénk sem volt a kapufáknál, de otthon ennyire elrontani a meccset. Botrány! Akik szerintem ebben a gyenge csapatban ma jobbak közt voltak az Semedo, Vidal és Messi legalább helyzetbe hozta a társakat vagy magát. Még jobbak közé tartozott Suarez is. Aki viszont iszonyat gyenge volt, már-már katasztrófálisan rossz az Rakitic, Coutinho és Dembelé.
Suarez miért is?! mert "megölt" minden helyzetünket?
Én azért ezt annyiban javítanám,hogy Suarez az első félidőben valóban nem volt rossz, de a második félidőben gyötrelem. Biztos, hogy nem egyszerű és ebből a szempontból valahol védem Valverdet, hogy Pique, Suarez nettó emberhátrány, Piqué segít az ellenfélnek gólt lőni, Suarez meg segítei nekik tartani az eredményt. De itt ahol védem, hibásnak is tartom, hogy miért erölteti Suarezt amikor lenne még Coutinho, Messi, Dembele, Malcom támadó 4esből csak tudna 2t 3t választani. Bár ma Coutinho, Dembele(ő a nagy kérdés a jövőnek, vagy jóljátszik vagy pont lárhatatlan) sem voltak mégcsak megközelítően sem jók. De ha látja, hogy a középpálya nem jó, Dembele nemjó, akkor miért Vidal helyett hizta Messit aki azért csinált pár jódolgot, de Dembelenel többet az biztos, miért nem Dembelet vitte le? Akkor ilyen 4141(persze amíg Messi pályán van, addig emberlegyen a talpán, hogy hogyan álltunk fel, mivel Messi egyszercsak hátul, középen, elöl van) lehetett volna. Na mind1 csak próbálok megoldást találni mint ha bármit számítana.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.09.29. 19:13:30

Szerintetek Rakitic miért jászott a bal oldalon?
Amikor bejött Messi, gyakorlatilag jobb oldali KP nélkül toltuk. Ilyet még nem láttam.

Nekem olyan érzésem van, hogy a túl nagy variációs lehetőség miatt Valverde sem tudja, hogy mi legyen a játék, nem, hogy a játékosok.

Amúgy a helyzetek megvoltak, csak ilyenkor már épp azért sem jön össze. Nagyon könnyen sok góllal is lehetett volna ezt a mecccset nyerni, mert a Bilbao sokat hibázott hátul, de a legegyszerúbb passzokat se tudták megcsinálni amikor 2-3 védőre mehettek 4-5en. Cou meg Suarez is lőhetett volna egy mesterhármast. A gól meg megint könnyen elkerülhető lett volna. Piqué csúnyán lemaradt, de megint nem figyeltek a hosszúra.

Előző szezonban az ilyen meccseket mind megnyertünk, most fordult a kocka.

Akadozik a gépezet rendesen, de egy fordítás sokat segíthetett volna. 3 kötelező meccsen szereztük 2 pontot, és még csak most jönnek a rangadók. Szép feladat lesz innen felállni.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.09.29. 18:54:46

Atalanta írta:Érdeklődéssel látom, hogy van aki az elhízott, ügyetlen Suarezt a jobbak közé sorolta..Hm..érdekes észrevétel...
üdv. én azt nem értem hogy miért mindenért Suárezt bántjátok, ma is a három kezdő csatár közül messze ő volt a legjobb, meg iszonyú sokat fut és melózik, hogy elvonja a többiek elől a védőket, nem egyszer így kialakítva a helyzeteket, de nektek az nem számít csak az a király aki a fülén pörgeti a labdát vagy én nem tudom. megnézném Mbapét meg a többi általatok emlegetett középcsatár mire menne egy 16-osukra 10 emberrel beálló ellenféllel szemben egyedül bent középen 4 hústoronnyal a nyakán. na meg ez az elhízott Suárez messze többet fut egész meccsen mint a mi kiskirály Messink, meg az agyondicsért Dembelénk (és ezt nemcsak a mai meccsre értem), azért mert nem olyan robbanékony (fiatalabb korában se volt a leggyorsabbnak nevezhető) mint a Messi attól még iszonyú sokat melózik. itt nem Lajossal van a baj hanem azzal hogy a védelmünk (főleg Piqué) egy kalap f..., lassú az egész csapat, lötyögnek a játékosok a pályán nincs bennük semmi tűz, nem hajtanak és ez itt a baj, lassan járatják jobbra balra a labdát, nincsenek ritmusváltások meg semmi és ez Ernő hibája. annyira célfocira állítja be a csapatot hogy azt rossz nézni, idén még nem játszottunk egy élvezhető meccset sem (sőt tavaly se sokat), mondom ezt úgy hogy volt egy 8:2-es meccsünk is. nem bánnám ha év végén menne (sőt ha továbbra is így játszik a csapat akkor még előbb is). ide egy Klopp féle edző kell aki tüzeli a játékosokat (élvezet manapság Pool meccset nézni hogy mennyire hajtanak), mert Ernő fapofával való guggolása az oldalvonal mellett még engem is lehangol, akkor mit szólj a hátrányba levő csapat ezt látva.
mvik
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.09.29. 18:38:31

Atalanta írta:Érdeklődéssel látom, hogy van aki az elhízott, ügyetlen Suarezt a jobbak közé sorolta..Hm..érdekes észrevétel...
Miért, az első félidőben gyengébben játszott a többiekhez képest?

Bár gondolom választ most sem kapunk. :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.09.29. 18:27:20

Szerintem ez egyértelműen EV hibája

Emlékeztek, hogy milyen gyatra volt a magyar válogatott Dárdai előtt?
Aztán jött ő, és ugyan tudást nem adott nekik, de sikerült belőlük kihozni annyit, hogy kijutottak az EB-re. Ha láttátok a dokufilmet, hogy mi volt Egervárival az öltözőben, és mi Dárdaival... Sanyi bánál mindenki dumált mindenkivel, ő meg csak ott állt bénán, senki nem figyelt rá, de nem is nagyon volt mondanivalója. Dárdainál meg rend, fegyelem.
Ez hiányzik szerintem itt is. Látszik EV-n a meccsek alatt, hogy lövése nincs, mi legyen. Csak ül a padon, vagy néha feláll, és zsebre dugja a kezét, és olyan fejet vág, mintha büdöset szagolna.
Az meg, hogy Rakétát fennhagyja, egy vicc. Nem meri lehozni? Vagy nem veszi észre mennyire béna volt ma? Tök mindegy melyik, a legnagyobb edzői hibák egyike. Ahogy az is, hogy Piquén sem veszi észre, hogy mennyire "formán kívűl" van eddig.

Tűnjön el a francba, és jöjjön egy normálisabb edző, akiben van tűz, és kellő erény.
Ja, hogy Barca-kötődés a lényeg? Szerinem ha a bérletesek közül kisorsolnának valakit, az is hozná ezt a szintet.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.09.29. 18:20:48

Iniesta kiválásával látszik csak igazán milyen szinten hulladék ez a középpálya ebben a formában. Semmi kreativitás nincs az egész középpályás játékunkban, hátra a védőknek viszont már jól tudnak passzolni. Ez a Busquets Rakitic tengely középen teljesen halott és teljesen indokolatlan, hogy egyszerre legyenek a pályán. Rakitic szerintem nem való ebben a rendszerben ide, hiába gürizik sokat a pályán. A védelem is tiszta káosz, Alves pótlása még mindig nincs meg, mert Semedo alig jut szóhoz, ehhez még most hozzá jön, hogy a középső védelem is fos (főleg Pique).

Legnagyobb felelősnek én EV-t tartom, számomra tisztán látszik, hogy nem ide való edző, nem képes kihozni a keretből azt amire képes. Lassan elgondolkodnék azon, hogy ha decemberig nem javul a játék, akkor egy gyors edzőcserével nekimenni a tavasznak, hasonlóan mint a Realnál volt még Zidane idejében.
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2018.09.29. 18:17:59

Érdeklődéssel látom, hogy van aki az elhízott, ügyetlen Suarezt a jobbak közé sorolta..Hm..érdekes észrevétel...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.09.29. 18:17:31

"Tudtuk, hogy nehéz meccs lesz
Az ellenfél kihasználta az egyetlen helyzetét
Nem volt szerencsénk, több helyzetünk is volt

Kb ez lesz EV nyilatkozata.
Sajnos az kimarad belőle, hogy egy dilettáns, és inkább lemond.

Büntetések:
Piqué: kimossa az összes türit és mezt- kézzel. És kivasalja
Rakéta: wc pucolás
Lajos: felmossa az egész öltözőt

EV: fogkefével lesikálja a zuhanyzóban a csempét.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.09.29. 18:16:31

nagyatyesz írta:Érthetetlen. Ennyire rosszul játszani nem nagyon lehet. Szerencsénk sem volt a kapufáknál, de otthon ennyire elrontani a meccset. Botrány! Akik szerintem ebben a gyenge csapatban ma jobbak közt voltak az Semedo, Vidal és Messi legalább helyzetbe hozta a társakat vagy magát. Még jobbak közé tartozott Suarez is. Aki viszont iszonyat gyenge volt, már-már katasztrófálisan rossz az Rakitic, Coutinho és Dembelé.
Suarez miért is?! mert "megölt" minden helyzetünket?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.09.29. 18:13:11

Érthetetlen. Ennyire rosszul játszani nem nagyon lehet. Szerencsénk sem volt a kapufáknál, de otthon ennyire elrontani a meccset. Botrány! Akik szerintem ebben a gyenge csapatban ma jobbak közt voltak az Semedo, Vidal és Messi legalább helyzetbe hozta a társakat vagy magát. Még jobbak közé tartozott Suarez is. Aki viszont iszonyat gyenge volt, már-már katasztrófálisan rossz az Rakitic, Coutinho és Dembelé.
Válasz küldése