Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.01.11. 15:47:53

Vajon Messi összeállította már a kezdőcsapatot? :lol:
Attól tartok, hogy Masch védő lesz pedig most kénének a magas játékosok az AtMa ellen. Vagy még az is jó lenne ha a PSG elleni hazai taktikához hasonlóan játszanánk de Mathieu helyett Masch lenne a védelemben a harmadik ember. Annak kicsit örülök, hogy Xavi sérült, mert ő már nem jó kezdőnek nagycsapatok ellen, max cserének ha az eredmény tartása a cél úgy a 80. perc után.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.11. 15:45:57

S.Agüero írta:Rafinha a mostani középpálya alapján simán kezdő lehetne. Egyik középpályásunk sincs formában, de még így sem adnak neki lehetőséget, így nehéz lesz fejlődni... :roll:
Pont egy Atletico ellen kell lehetőséget adni neki, hogy belerázódjon.
Nem tudom mit láttatok tőle, de én a világon semmi extrát, ami alapján ennyire kezdőben lenne a helye. Nem ügyetlen gyerek, meg tud szép dolgokat, de azért ilyen meccseken még kevés szerintem.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.11. 15:38:09

Rafinha a mostani középpálya alapján simán kezdő lehetne. Egyik középpályásunk sincs formában, de még így sem adnak neki lehetőséget, így nehéz lesz fejlődni... :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 15:34:21

Csbal írta:Istenem!!!
ez a Stegen csere meg rafinha kezdőbe követelése nevetséges. Minek cserélni egy magabiztos kapust a szezon közepén egy lutrira??????
Plusz minek egy egy szvsz nem barca szintű kp-st kezdőbe követelni amikor még semmit nem tett le az asztalra csak annyit, h thiago testvére...
Huhh...komolyan kérdezem, személyes ellentéted van Ter Stegennel? Úgy viszonyulsz hozzá, mintha minimum az asszonyt nyúlta volna le... :lol:
Fogadd el, hogy itt nem Bravo ellen szólnak a többiek, hanem egy kegyetlen tehetséges, fiatal kapus MELLETT emelnek szót., akinek egyszerűen játszania kellene...
A másik észrevételeddel viszont maximálisan egyetértek. Rafinhánál abszolút azt érzem, hogy a neki több lehetőséget követelők legfőbb érve, hogy Thiago öccse...Ha nem így lenne, egy lenne a liga tucatközéppályásai közül, de így máris nagy tehetség, akinek egy Barcában is több lehetőség járna...Mi alapján?
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.01.11. 15:06:21

Én úgy gondolom, hogy a kellő lépéseket megtette a klub a büntetés után, Zubi repült, Bartolomeu pedig beadta a törülközőt, nyáron jönnek a választások és a következő Laporta éra. Nem tartom egy szintnek LE-t és a jelenlegi Barcát, jó lenne egy versenyképes kezdő, és nem minden héten más összeállítás, rendezett taktika, konkrét elképzelés a meccseken, nem mint a lottó számok minden héten más, rendszertelenül. Viszont azt luxusnak gondolnám, hogy emiatt rúgjuk ki, nem kapnánk most megfelelő embert, olyant aki az új elnöknek is megfelel. Szerintem csapatként ami a csövön idén kifér LE-vel meg kéne húzni a meccseket, neki is célja, hogy ne süljön itt be, nyáron minden eséllyel távozik, és ha a Roma után itt is beég, több nagy csapatot nem igen kap, nekünk pedig ismét elszáll egy szezon, jelentős siker nélkül. Úgy gondolom minden játékosnak a siker, a győzelem számít, remélem ma így futnak ki, nyáron úgyis jönnek az új emberek, addig győzzenek, nyerjenek legalább kupákat.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.01.11. 14:34:14

macgabi írta:Mi ez a nagy rettegés?
Vagy legyőzzük az Atleticot vagy nem.
Szívemből szóltál papa, ez szerintem is így lesz. =P~ :mrgreen:

on: nagyon várom már, de megmondom őszintén nem vagyok biztos benne, hogy Luchot kiteszik/lemond ha ma esetleg kikapunk. Ötletem sincs, hogy kit hoznának a padra, és van egy olyan érzésem hogy az inkompetens vezetőségnek sincs. Sőt, továbbmegyek, biztos hogy nem tudnánk most értelmes edzőt a padra ültetni egyik napról a másikra.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.11. 14:12:15

Pachenko írta:
visca el barca írta:ma a túlélésért játszunk, megint... ebben a csapatban nincs annyi, hogy -7-ről visszajöjjön akár mennyire sem lehetetlen...

matyi nincs, igazából az az egyetlen kérdés, hogy masch hol fog játszani.
Ha jó látom a helyzetet, akkor a csapatnak mostmár tényleg nem csak egyedül a bajnoki címért, hanem valószínűleg LE állásáért is küzdeni e kell ma este. #-o Az nagyon good. :oops:
A kérdés, hogy utóbbiért mennyire hajlandóak küzdeni.
Avatar
Pachenko
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.11. 11:08:19

2015.01.11. 13:39:58

visca el barca írta:ma a túlélésért játszunk, megint... ebben a csapatban nincs annyi, hogy -7-ről visszajöjjön akár mennyire sem lehetetlen...

matyi nincs, igazából az az egyetlen kérdés, hogy masch hol fog játszani.
Ha jó látom a helyzetet, akkor a csapatnak mostmár tényleg nem csak egyedül a bajnoki címért, hanem valószínűleg LE állásáért is küzdeni e kell ma este. #-o Az nagyon good. :oops:
Ibra: ,,Amikor elhagytam a Barcelonát, akkor is tudtam, hogy a világ legjobbját hagyom el, de mindenkinek így volt jobb"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 13:29:20

Alfa írta:
Csbal írta:Istenem!!!

ez a Stegen csere meg rafinha kezdőbe követelése nevetséges. Minek cserélni egy magabiztos kapust a szezon közepén egy lutrira?????? Plusz minek egy egy szvsz nem barca szintű kp-st kezdőbe követelni amikor még semmit nem tett le az asztalra csak annyit, h thiago testvére... Csak mert semmi ötlet nincs, nem kell baromságokat írogatni. 3-4-3? Azonnal ki is kaptunk az Atma ellen ezzel a felállással. Sokan elfelejtik h igenis kell számolni ezzel a csapattal. 3 védő meg egy vkp nem tudja megállítani a szívós támadósorukt ami nem csak egy vagy kettő csatárból áll. Nevetséges, h mennyien csak a vakvilágba irogatnak itt, és egy ligikusan felépített gondolatuk sincs. Elnézést a hangvételért, de sokan átestek a ló túlsó oldalára jó dolgukban.
A PSG-nek valahogy megfogtuk a sokkal erősebb csatársorát ;) . A 3 védős rendszer védekezésben átmegy 5 védőssé , így sokkal masszívabb . Én örülnél neki ha egy 3-4-3-as rendszerben nyomnánk . Én így állnék fel ( kb mint a PSG ellen) http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5m . Ezzel szerintem megtudnánk nyerni a meccset. De ha megint elkezdjük a szokásos töketlenkedésünket akkor végünk. De sajna tuti nem így fogunk felállni hanem inkább így : http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5n ilyen még úgysem volt :mrgreen:
PLusz azzal számolni kell sajnos, hogy rengetegszer fentmaradnak a szélsőink amikor vissza kéne épp jönni, főleg Alves, de nem ritka amikor 2 Kh-ünk ellen viheti egy jól kontrázó csapat a labdát, 3-4-3-ban viszont fix lenne a minimum 3 középhátvéd, ami azért még mindig jobb mint a 2. Viszont az Atletico széljátéka igen erős.
sanyi9007
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014.07.11. 15:35:00

2015.01.11. 13:25:39

Nagyon várom a mai meccset.Bár sok a balhé mostanság a klub körül,örülök hogy a héten 2 meccs is van/volt,egy kis focit is jó lenne látni már a káoszban.Szerintem ma kivételesen nem lesz nagy meglepetés a kezdőben.KImaradt Mathieu,így most nem fog Alba helyén játszani.Hátul így Piqué mellett majdnem biztos hogy Mascherano fog kezdeni,bár ha mégis bekerülne Bartra,akkor lehet megint megpróbálná a Busquets-Mascherano kettőst középpályán.Iniesta játáka biztos,főleg hogy csütörtökön pihent.
Valamiért jó érzésem van a meccsel kapcsolatban.Nem hiszem hogy gála,és sok gól lesz,de talán most a tavalyi döntetlenek után sikerül egy góllal megverni őket.:)
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.11. 13:15:12

palesz77 írta: Miért támad mindenki a mi kapunkra? :mrgreen: Amúgy ez a középpálya nagyon kevés lenne szerintem, Gabiék megennék a Busi-Ini kettőst ott középen reggelire.

Viszont abban a másik felállásban látok fantáziát.. :lol:
Azok a nyilak a védekezést akarták szimbolizálni :D . Gondolkodtam Rakiticen is de a szimpátia győzött :) . Vagy még lehet egy olyan megoldás , hogy Busi-Masch kettős a középpályán és és Matyi a védelembe csak akkor meg nem lenne túl kreatív a középpályánk . De igazából mind1 mert állítom , hogy a 2. felállásom közelebb lesz Luchoéhoz mint az első :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.01.11. 13:10:30

Bob_Marley írta: Ha van benne karakánság akkor meglép pár érdekes húzást. Én Messit pl simán padra raknám, hogy gondolkozzon.
Kb. annyi is lenne a Barcanak a mai meccsen, Luchonak meg a meccs után. Egyrészt nem értem, hogy a leggólerősebb és a legtöbb gólpasszt jegyző játékosunkat minek ültetnéd megint a padra (baszkok ellen ült eleget), másrészt ki játszana helyette. Pedro vagy Munir? Még viccnek is rossz.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 13:06:47

Bob_Marley írta:Ha van benne karakánság akkor meglép pár érdekes húzást. Én Messit pl simán padra raknám, hogy gondolkozzon. Ezt nem hiszem hogy meghúzná, sőt igazából szerintem a tutit fogja megjátszani
Mondjuk ha ezt meglépné, és hátrányba kerülnénk, akkor kb ki is rúgatná magát.. Úgyhogy szerintem is a biztosra fog menni kivételesen, de aztán meglátjuk.
Leon írta:Remélem holnap ezzel a kezdővel állunk fel (szerintem még nem volt):
Masip- Adriano-Matyi-Mas-Alves - Sergi Robi-Xavi-Busi- Pedro-Munir-Rafinha. 8)

Ha netalán baj lesz akkor a 70.percben jöhet Ter Stegen, a 80.ban Neymar, a 90.ben Messi.
:arrow:
Csbal írta:Istenem!!!

ez a Stegen csere meg rafinha kezdőbe követelése nevetséges.
...
Mondd, hogy nem ezen a hsz-en akadtál ki! :lol: Bár a mondandód alapján de, mert csak itt volt kezdő Rafinha, és volt szó MAtS cseréről.. Meg még Matyi megkérdezte, hogy vajon 0% esély van-e arra, hogy Rafinha kezdjen, de az minden volt, csak követelés nem. De visszatérve Leon hsz-ére, ha nem tűnt fel, hogy ez ironikus volt.. :roll: A 3-4-3 meg miért hülyeség? Egyetlen jó taktikai húzása volt kb Luchonak egész évben a PSG elleni 3 védős rendszer..
Alfa írta:Én örülnél neki ha egy 3-4-3-as rendszerben nyomnánk . Én így állnék fel ( kb mint a PSG ellen) http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5m . Ezzel szerintem megtudnánk nyerni a meccset. De ha megint elkezdjük a szokásos töketlenkedésünket akkor végünk. De sajna tuti nem így fogunk felállni hanem inkább így : http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5n ilyen még úgysem volt :mrgreen:
Miért támad mindenki a mi kapunkra? :mrgreen: Amúgy ez a középpálya nagyon kevés lenne szerintem, Gabiék megennék a Busi-Ini kettőst ott középen reggelire.

Viszont abban a másik felállásban látok fantáziát.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.01.11. 13:10:49-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.11. 12:51:50

Nagyon érdekes találkozó vár ránk. Otthon jól megy, így azért remélem sikerül begyűjteni a 3 pontot, de ami parázzsá teszi a meccset az az hogy LE hogy tudja kezelni a helyzetet. Tutira megy vagy nem és társai. Ha van benne karakánság akkor meglép pár érdekes húzást. Én Messit pl simán padra raknám, hogy gondolkozzon. Ezt nem hiszem hogy meghúzná, sőt igazából szerintem a tutit fogja megjátszani de mindenesetre óriási csatára van kilátás és Atleticot meg nem kell bemutatni senkinek az egyik legjobb csapat a Ligában és borzasztó erősek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.11. 12:43:55

Csbal írta:Istenem!!!

ez a Stegen csere meg rafinha kezdőbe követelése nevetséges. Minek cserélni egy magabiztos kapust a szezon közepén egy lutrira?????? Plusz minek egy egy szvsz nem barca szintű kp-st kezdőbe követelni amikor még semmit nem tett le az asztalra csak annyit, h thiago testvére... Csak mert semmi ötlet nincs, nem kell baromságokat írogatni. 3-4-3? Azonnal ki is kaptunk az Atma ellen ezzel a felállással. Sokan elfelejtik h igenis kell számolni ezzel a csapattal. 3 védő meg egy vkp nem tudja megállítani a szívós támadósorukt ami nem csak egy vagy kettő csatárból áll. Nevetséges, h mennyien csak a vakvilágba irogatnak itt, és egy ligikusan felépített gondolatuk sincs. Elnézést a hangvételért, de sokan átestek a ló túlsó oldalára jó dolgukban.
A PSG-nek valahogy megfogtuk a sokkal erősebb csatársorát ;) . A 3 védős rendszer védekezésben átmegy 5 védőssé , így sokkal masszívabb . Én örülnél neki ha egy 3-4-3-as rendszerben nyomnánk . Én így állnék fel ( kb mint a PSG ellen) http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5m . Ezzel szerintem megtudnánk nyerni a meccset. De ha megint elkezdjük a szokásos töketlenkedésünket akkor végünk. De sajna tuti nem így fogunk felállni hanem inkább így : http://lineupbuilder.com/?sk=5ly5n ilyen még úgysem volt :mrgreen:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.11. 12:08:29

Pachenko írta:Ma végre kiderül hogy LE milyen edző is valójában, vagyis hogy taktikailag letudja e valahogy győzni cholot. :wink: De sajnos erre nem sok esély mutatkozik, de hátha most rám cáfol LE. Ha pedig elbukik, akkor valószínűleg ő sem fogja sokáig húzni a kispadon. :roll: :roll:
az már rég kiderült.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 11:50:45

visca el barca írta:matyi nincs, igazából az az egyetlen kérdés, hogy masch hol fog játszani.
A védelemben, középpályára megvan az 5 fő nélküle. Keret alapján amúgy szerintem se lesz nagy váratlan húzás, bár Luchonál ugye ezt nem lehet tudni.. :D De én is egy ilyet jósolnék:
soadroli írta:bravo-alves,piqué,masch,alba-busquets,rakitic,iniesta-messi,suarez,neymar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 11:43:54

Pachenko írta:Ma végre kiderül hogy LE milyen edző is valójában, vagyis hogy taktikailag letudja e valahogy győzni cholot. :wink: De sajnos erre nem sok esély mutatkozik, de hátha most rám cáfol LE. Ha pedig elbukik, akkor valószínűleg ő sem fogja sokáig húzni a kispadon. :roll: :roll:
ha ma nyerünk, az biztos h nem LE taktikai húzása miatt lesz. van elől 3 világsztár, ha nyerünk az ő érdemük lesz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Pachenko
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.11. 11:08:19

2015.01.11. 11:31:32

Ma végre kiderül hogy LE milyen edző is valójában, vagyis hogy taktikailag letudja e valahogy győzni cholot. :wink: De sajnos erre nem sok esély mutatkozik, de hátha most rám cáfol LE. Ha pedig elbukik, akkor valószínűleg ő sem fogja sokáig húzni a kispadon. :roll: :roll:
Ibra: ,,Amikor elhagytam a Barcelonát, akkor is tudtam, hogy a világ legjobbját hagyom el, de mindenkinek így volt jobb"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 11:28:58

ma a túlélésért játszunk, megint... ebben a csapatban nincs annyi, hogy -7-ről visszajöjjön akár mennyire sem lehetetlen...

matyi nincs, igazából az az egyetlen kérdés, hogy masch hol fog játszani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2015.01.11. 11:16:54

Én azért egy ilyet megnéznék... http://lineupbuilder.com/?sk=5ly59" target="_blank
Kép
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.01.11. 11:11:31

Evvel kiderült hogy nem lesz Masche feltolva a kp-ra, akkor Matyi került volna be és nem SR. Őszintén szólva szerintem nagyon fogunk szívni a pontrúgásoknál, egyedül Piqué, Busi és ha bekerül Rakitics lesz magas ember.
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2015.01.11. 10:57:24

Mi ez a nagy rettegés?
Vagy legyőzzük az Atleticot vagy nem.
A pesszimisták mindenféleképpen jól jönnek ki a dologból.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2015.01.11. 10:47:52

Nagy meglepetés akkor nemhiszem hogy lesz a kezdőben.
bravo-alves,piqué,masch,alba-busquets,rakitic,iniesta-messi,suarez,neymar
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.11. 10:37:15

A keret:
Bravo, Ter Stegen, Alves, Pique, Bartra, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez, Neymar

Kimaradt Masip, Montoya, Douglas, Mathieu, Xavi.
Válasz küldése
cron