Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.05. 12:28:57

Rég volt ilyen izgi a szezon vége,de nekem van egy hülye elméletem :mrgreen: :
Nem lehet az,hogy a Real meg ATMA azért vette (látszólag) ilyen félvállról a tegnapi meccsüket mert látták,hogy a Barca botlott és így kevésbé voltak felpörögve most,hogy az egyik riválisuk "kiszállt" a bajnokságból?
A Realnal meg duplán is örülhettek mert ők látták az ATMA botlását is.
Valamint ha mondjuk szerdán a Real hibázik akkor nem lehet a Barca játékosai látván,hogy kaptak egy utolsó utáni esélyt jobban felpörögnek a maradék 2 meccsre? :roll:
Igaz,hogy ezt kb a Granada ellen már meg kellet volna tenni,de ott sem és azóta sem látom a motiváció olyan hiányát mint pl a Valladoid ellen,egyszerűen inkább szerencsétlennek tartom a társaságot (kivéve Villareal) mintsem full motiválatlannak.
De ha nagy ökörségeket hordtam itt össze akkor nyugodtan osszatok ki! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.05.05. 12:13:17

visca el barca írta:bízom a valladolidban, 10 meccse veretlenek otthon, vmikor novemberben kaptak ki utoljára
Ilyenkor szokott az lenni, hogy a 10. percben 0-2, a vége meg 0-6... Én a Celtában jobban bízok, hogy pontot rabol a madridtól, csak az a baj, hogy még annál is jobban mint a mi győzelmünkben az Elche ellen... (Az Atletico elleni meccsről nem is beszélve :) )
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.05. 12:10:20

visca el barca írta:bízom a valladolidban, 10 meccse veretlenek otthon, vmikor novemberben kaptak ki utoljára
Bármi lehet már, itt olyan pszichikai nyomás van már mindhárom csapaton, hogy minden megtörténhet. Plusz a Realnak és az Atmának ott van a BL döntő, az sem kutya, arra is készülni kell stb., az is ott van már bőven a fejekben.
És ne felejtsük el nem egy forduló van hátra hanem kettő ( +Realnak az elmaradt meccse ), tudom mindenki biztosra veszi hogy mi az Elche, az Atma meg a Malaga ellen az tuti 3 pont, de hát így volt ez nekünk a Getafe, nekik a Levante ellen, na meg a Madridnak tegnap a Valencia ellen is aztán egyik sem úgy lett ugyebár. Szóval itt minden előfordulhat, gyanús hogy nem fogja mindhárom nagy hozni az utolsó előtti meccsét.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.05. 11:54:16

bízom a valladolidban, 10 meccse veretlenek otthon, vmikor novemberben kaptak ki utoljára
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.05. 11:12:08

Rohadtul nem érdemelnénk meg a bajnokságot. Szétesett, kusza csapatunk van.

A Real így, hogy végül x-et elért tegnap ,szerintem ők az esélyesek. Szerintem a 3 meccsüket már behúzzák, magyarul őket nem tudjuk elérni, ergó az Atmának kell nyerni :D
Szerintem mi annyira széthullottunk már, hogy azt is kinézem, hogy sem az Elchét, sem az Atmát nem tudjuk megverni. Meg egy idei Atletico pl jobban megérdemli, mint mi, a Realt azért nem tartanám fair győztesnek, mert sem minket, sem az Atleticót nem verték a ligában.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.05.05. 11:05:48

Leon írta:A tegnapi Real meccset elnézve egyáltalán nem reménytelen a helyzetünk. Az ATMA sorsa már abszolút tőlünk függ...
Már miért függnének tőlünk? Ők csakis saját maguktól függnek, ráadásul még nyerniük sem muszáj ellenünk. Hacsak a bíró nem fog látványosan belenyúlni a meccsbe, szvsz meg is fogják csinálni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.05.05. 10:54:00

Tényleg elmehet a susnyásba mindenki...

A mi srácaink is, mert (ugyan előre nem lehetett a tegnapiakra számítani, de) ha 50+ meccs után még csak ezt az utolsó 3 hitvány bajnokit komolyan vették volna még mindig mi jöhettünk volna ki jobban. (Minimális az esély, de persze még mindig kijöhetünk matekból...)

Aztán a 2 madridi gárda is menjen a Dunának, miután fél éve minden erőnkkel azon vagyunk h odatoljuk a bajnokságot, ezek meg csak szórakoznak velünk és nem hagyják :mrgreen:

Nem hiszem h jól jöttek ezek a tegnapi eredmények. A csapat láthatóan lepukkadt és ugyan némi esély felcsillant megint, de ha így feladtuk ezt már, akkor mindhiába, meg am sincs már a saját kezünkben, csak legalább matematikailag nem estünk még ki a pixisből. Ezt pedig a szurkolók szívják meg, akik új erőre kapnak és reménykednek még mindig (vagy már megint), aztán megint csalódni kell majd a végén. Mert ebből nem érzem, h győztesen tudnánk kijönni, még akkor sem, ha egyet valahogy még botlana a reál. Egyszerűen ezt a szezont elchokerkedtük és ha az utolsó meccsen nyernünk kellene a címhez, valahogy tuti elbalfékeskednénk. (Pedig egy kevésbé akaratgyenge csapattal sztem ütni tudnánk itthon az ATMÁ-t a "bajnoki döntőben".) Eddig legalábbis ezt mutatta az idény.

(Aztán remélem most jól eljinxelem a dolgot és vígaszágon besurranunk farvízen :mrgreen: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.05. 10:42:57

gg86 írta:Hihetetlen, hogy még mindig van esély. Az elmúlt hetekben egyre nagyobb gödrökbe ugrik bele a csapat, de még mindig van olyan hosszú létra amibe kapaszkodhatunk... :) Mondjuk azt nem tudom a játékosok mennyire örülnek ennek, így még két hétig nyüglődhetnek ahelyett, hogy pihennének a VB előtt.
Amink most van az minden csak nem esély. Esélynek akkor neveztem volna, ha győzünk a Getafe ellen. Így legfeljebb a kés forgatása a szurkolókban.

1. Ez a Real Madrid annyira akar a bajnokságban, hogy a kicsik ellen nem tud veszíteni. Ezt láthattuk tegnap is. Történjen akármi, nem tudnak kikapni. Pontot is csak elvétve buktak a kicsik ellen. Pláne a kiesőjelöltek ellen jók. Ennek tükrében ők már biztosan 9ből 9pontot fognak gyűjteni idén, ami ugye nekünk kevés. Egyébként le a kalappal előttük, ami a motivációt illeti. Voltak ők 5-6 pontos hátrányban is, nem csak hozzánk képest, kikaptak ősszel mindkét riválistól, tőlünk tavasszal is, mégis mentek tovább, mint a gépek. Nem mondanám, hogy érdemtelen az a helyzet, amiben most vannak.

2.Hiába bukna a Real Madrid, az idei Barca nem győzheti le ezt az Atletico-t. A madridiak sokkal dinamikusabbak, feltüzeltek, fegyelmezettebbek. Jobbak. Tehát hiába x-elne egyet a Real, nekünk az kevés lenne, mert döntetlennél többet nem fogunk elérni.

Innentől kezdve kár is reménykedni akármiben. Az idei banda magasról tesz a szurkolókra. :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.05. 10:19:31

gg86 írta:Hihetetlen, hogy még mindig van esély. Az elmúlt hetekben egyre nagyobb gödrökbe ugrik bele a csapat, de még mindig van olyan hosszú létra amibe kapaszkodhatunk... :)
Nem tudom mennyire kell ez nekünk. Annyira látszik, hogy csak testben vannak a pályán... :?
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.05.05. 10:02:12

Hihetetlen, hogy még mindig van esély. Az elmúlt hetekben egyre nagyobb gödrökbe ugrik bele a csapat, de még mindig van olyan hosszú létra amibe kapaszkodhatunk... :) Mondjuk azt nem tudom a játékosok mennyire örülnek ennek, így még két hétig nyüglődhetnek ahelyett, hogy pihennének a VB előtt.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.05. 09:53:36

ferninho írta:most milyen hosszabbításos dologról beszéltek?

CR gólja kb 91:50nél volt nézzétek meg... és amennyit húzták néha az időt, meg a cserék... de a gólnál ez nem számított semennyit, még ha nyer a végén a Real megértem, hogy szóba jön ez de nem ment be a 3.
http://gfycat.com/NewThunderousBigmouthbass" target="_blank
Hát igen, belefért végülis. Mondjuk első egyenlítő gólnál CR7 a "védőt kilököm a labda elől, hogy hozzáférjek" esetének mintapéldányát mutatja be, aztán beadja és gól ugye :-) Hogy azt hogy nem fújta be a bíró azt nem is értem. De benne vannak ilyenek egy meccsben.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.05. 09:49:11

Leon írta:A tegnapi Real meccset elnézve egyáltalán nem reménytelen a helyzetünk. Az ATMA sorsa már abszolút tőlünk függ,a Real meg szerdán játszik (egy hét alatt már a 3. meccsük) a kiesés elől menekülő Valladoid otthonában akik biztos nagyon felszívják magukat (ahogy ellenünk is tették).
Ráadásul a Real az utolsó fordulóban játszik az Espanyol ellen amely egy roppant kellemetlen ellenfél;tavaly emlékszem,hogy a 18. helyen volt az Espanyol és mégis összehozott egy 2-2őt a Barbenauban, de idén is mindhárom meccsükön(1bajnoki,2kupa) is épp,hogy 1-0 lett a Madridnak elég nyögve-nyelősen. :)
De ezek ellenére azért Ganxstától kölcsönkértem egy Atletico mezt az utolsó fordulóra! :mrgreen:
Annyira pikáns az egész sztori szerintem :) Egy Espanol segítene nekünk az utolsó fordulóban és pontot szerezne a Real ellen? Hát nem tudom. Ugyanakkor átgondoltam és kizárt a lentebb írt Affelay, Tello és stb. a csapatban az utolsó fordulóban. Ugye jól tudom, hogy egy időben játszák az össze s meccset ucsó fordulóban?? Ha igen akkor nem tehetjük meg hogy nem első csapattal állunk ki mert mi van ha mi leadjuk az Atleticónak a Real meg közben nem nyer? :D Az röhej lenne. Nem sok esélye van ennek, de akkor is. Ezért mondom nagyon vicces egy helyzet kezd ez lenni.
Csak valaki annyit mondjon a május 18 az legalább tuti ( most attól függetlneül hogy éppen 18:00 vagy 20:45 vagy akármi ) vagy az sem mármint, hogy akkor játszunk. Vettem jegyet Atletico ellen tegnap miközben még ment a Real meccse mert ezt látni kell, de kellene repjegy is és így kissé nehéz hogy azt se tudom biztos-e a május 18 vagy akár május 17-re is hozhatják a meccset.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.05. 08:39:27

A tegnapi Real meccset elnézve egyáltalán nem reménytelen a helyzetünk. Az ATMA sorsa már abszolút tőlünk függ,a Real meg szerdán játszik (egy hét alatt már a 3. meccsük) a kiesés elől menekülő Valladoid otthonában akik biztos nagyon felszívják magukat (ahogy ellenünk is tették).
Ráadásul a Real az utolsó fordulóban játszik az Espanyol ellen amely egy roppant kellemetlen ellenfél;tavaly emlékszem,hogy a 18. helyen volt az Espanyol és mégis összehozott egy 2-2őt a Barbenauban, de idén is mindhárom meccsükön(1bajnoki,2kupa) is épp,hogy 1-0 lett a Madridnak elég nyögve-nyelősen. :)
De ezek ellenére azért Ganxstától kölcsönkértem egy Atletico mezt az utolsó fordulóra! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.05. 08:22:44

ilyen a szurkoló lelke....tele vagyunk ha...így lenne ábrándokkal, ez mind rendben is van, csak azt ne feledjük: azért evickélünk ebben a ha-ha hajóban mert az a jó pár markáns gond, probléma, amiket itt felsoroltunk, felsorolunk nap mint nap - bizony ott van, valóságos, még akkor is ha a sors a végére kanyarít egy váratlant.....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.05.05. 06:52:24

Persze nem vagyunk toppon, de olyan könnyen aranyat nyerni min mos, hát.... csak a Getafe és
a Granada eleni 5 pont lenne meg. Mintha nem is akarták volna az első helyet. Rémitő vol ez a forduló.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.05.05. 00:51:16

Csodálatos a sors! A végén pedig mi (roppant sportszerűen) szurkolóink előtti bizonyítási vágytól hajtva megverjük végre a szezonban először az ATMA-t, és bajnokot csinálunk majd a Realból... #-o
Szuszimester
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.04. 23:34:54

zola8787 írta:Nem értem, hogy miért kell itt hőbörögni. Majd a végén az lesz, hogy mi nyerjük a bajnokságot, aztán a vezetőség közli a szurkolókkal, hogy semmi baj sincs itt és a nyár folyamán vesznek 1 kapust és bezárják a pénztárcát... Szépen veszítsünk el mindent, remélem az Atletico az utolsó fordulóban még meg is aláz majd minket, aztán jöhet váltás és az új emberek, mert ha tetszik, ha nem tetszik a mostani kerettel jövőre is csak a szenvedés lenne. Nyerjen csak szépen az AtMa, megérdemlik és végre valami újdonság is lenne ebbe a bajnokságban.
Mondasz valamit. Az Atleticonál egy tudatos átigazolási politika és egy jól összerakott harapós becsvágyó csapat képe rajzolódik ki. Ami nálunk nem igazán mondható el. (megmondom Realra is igaz ami az Atleticora) Ha valaki a szívére teszi a kezét akkor be kell látnunk megérdemelnék. Az utolsó fordulón fog eldőlni, de nekünk akkor már nem lesz beleszólásunk gyanítom, max annyi engedjük e őket vagy nem.
És jó is lenne egy szezon amikor tényleg nincs semmi. Kerüljünk egy kicsit a háttérbe kicsit csökken a nyomás sajtó felől. És kezdődhetne egy értelmesebb építkezés. Mert most ez... Nem tudom mi.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 23:28:41

hihetetlen h milyen fordulatok vannak itt :D szurkoltam a valenciának, mert ha nyernek akkor ujra a sajat kezünkben lett volna a sorsunk. a végén még mindenkinek ugyanannyi pontja lesz :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2014.05.04. 23:22:06

volt 6 csere, időhúzások, és két hosszú ápolás (Alcacer és Parejo). A minimum volt az 5,5 perc.

ha mi hozzuk az elmaradt meccsünket (én egyébként nem nagyon bízom benne..), és mindenki hozza az utolsó előtti fordulót, nem fogjátok ti leadni a matracosoknak a meccset, max ha félidőben hárommal megyünk.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.05.04. 23:17:31

most milyen hosszabbításos dologról beszéltek?

CR gólja kb 91:50nél volt nézzétek meg... és amennyit húzták néha az időt, meg a cserék... de a gólnál ez nem számított semennyit, még ha nyer a végén a Real megértem, hogy szóba jön ez de nem ment be a 3.
http://gfycat.com/NewThunderousBigmouthbass" target="_blank
madridista
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.04. 23:09:42

Nekem egy az egyben a 2006/07-es szezon déjá vu-m van. Mi a 92. percben veszítünk 2 pontot, a Real szinte mp-re ugyanekkor szerez pontot. Tudjuk mi lett a vége, akkor is egy leszálló ágban lévő Barca bukott bajnoki címet a kicsik elleni meccseken, most is ez lesz a vége. Nincs az az Isten, hogy a Real ne húzza be a maradék 3 meccsét. Pláne ilyen hosszabbításokkal. Bizony én nem felejtem ám el könnyen az őszi hosszabításban megnyert meccseiket sem... de hát ez a szerencse, ami csak jó csapatnak van. Mondjuk a Real idén azért annyira nem jó. :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.04. 23:08:50

Nem értem, hogy miért kell itt hőbörögni. Majd a végén az lesz, hogy mi nyerjük a bajnokságot, aztán a vezetőség közli a szurkolókkal, hogy semmi baj sincs itt és a nyár folyamán vesznek 1 kapust és bezárják a pénztárcát... Szépen veszítsünk el mindent, remélem az Atletico az utolsó fordulóban még meg is aláz majd minket, aztán jöhet váltás és az új emberek, mert ha tetszik, ha nem tetszik a mostani kerettel jövőre is csak a szenvedés lenne. Nyerjen csak szépen az AtMa, megérdemlik és végre valami újdonság is lenne ebbe a bajnokságban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.04. 23:06:33

Stalkyard írta:Szerintem meg nyugodtan maradjon Mascherano :mrgreen:
Mindenesetre még a Celtában bízom, hogy esetleg összehoznak valamit hazai pályán cunciék ellen, de ha nem, akkor mindenképp le kel adni az utolsó meccset. Mondjuk lehet, nem is lesz rá szükség, anélkül is f.ssá vernek :lol:
Altetico nyer a Malaga ellen, és x velünk akkor örvék. Hálisten.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.04. 23:06:26

ha....ha....ha.... hahaha!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.04. 23:05:36

csababarca írta:Most tényleg 6 perc hosszabbítás volt vagy mi?
Vicc egyébként, ha tegnap meg ma nincsenek a hosszabbításos dolgok,akkor már nem lenne miről beszélni...
istenem,csak legyen eszünk,hogy ha így marad minden,akkor nem akarunk menő gyereket játszani,és Xnél nem érünk el többet az utolsó fordulóban... :roll:
Tényleg 6 perc volt, de a végén már a Valencia nagyon nem akart játszani, csoda hogy nem kaptak még egyet, nagyon rezgett a léc 2-2 után abban a hátralévő 2-3 percben.
A Realnak még egyszer botlani kell, más nincs. Mondjuk nem érdemelnénk meg a bajnoki címet idén az biztos, de ki tudja mi lesz itt még.
Ha a végén az Atletico úgy lehet bajnok ha ver minket, mi meg már nem lehetünk akkor szerintem lazán le fogjuk nekik adni, nem biztos hogy úgy ahogy lentebb írták, hogy majd Affelay, Tello meg hasonlók játszanak mert akkor nagyon nagy vihar lenne belőle, inkább úgy hogy játszik mindenki és kikapunk mondjuk 1-0-ra, én ezt valószínűsítem. És így is nagy balhézás lenne a Real részéről az tuti :D
Válasz küldése