Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.10.06. 17:31:17

Asys írta:Hülye :lol:

Amúgy köszi a válaszokat, neked is kanty.

Csak az a probléma, hogy nem sejti, korábban is voltunk már párban is meg társaságban is itt-ott mozi, színház stb.
Szóval ilyen esetre kellenének tippek, trükkök, hogy miként puhatolhatnám ki a dolgot, vagy puhíthatnám meg őt, mielőtt rákérdeznék a konkrét dologra.
Amúgy nem vagyok egy rámenős, inkább ilyen Dr.House-ból Wilson tipusú kedves, udvarias, előzékeny, jógyerek vagyok :D
Mit fogtok megnézni?

Amúgy a kanty féle "taktika" jó :wink: ha a lánynak bejön a bókolgatás akkor szerintem simán kezdeményezhetsz(de ezt már nem kell tovább írni szerintem :wink: )
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.10.06. 17:28:05

recrea írta:
kanty írta: ...
Legegyszerűbb, ha rákérdezel...ha nem( ne legyen igy) akkor pedig kár tovább erőltetni....

Vagy akkor még tovább kell itatni!
:D :D :D
Hát ezzen nagyon nagyot röhögtem :D

Am a témára térve sztem is jó vagy nála bőven. Nekem is volt hasonló ami baráti mozinak indult de tök más lett belőle:D 8) Szal sztem annak se baráti mozi lessz a vége:D ;) Csak ne éld bele tulságosan ne hogy vmi furcsa mód (nőknél gyakori:D) nemet móndjon, de ahogy igy leírtad erre nincs sok esély .

Sok sikert báttya ;):D
Visca El Barca
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.06. 17:24:05

Asys írta:
Csak az a probléma, hogy nem sejti, korábban is voltunk már párban is meg társaságban is itt-ott mozi, színház stb.
Szóval ilyen esetre kellenének tippek, trükkök, hogy miként puhatolhatnám ki a dolgot, vagy puhíthatnám meg őt, mielőtt rákérdeznék a konkrét dologra.
Amúgy nem vagyok egy rámenős, inkább ilyen Dr.House-ból Wilson tipusú kedves, udvarias, előzékeny, jógyerek vagyok :D
Ha ilyen jógyerek tipus vagy(mint én :P is) akkor udvarold körbe, bókolj neki. A legtöbb esetben szeretik a csajok, ha udvarolnak nekik.
Légy udvarias, kedves, de egyben férfias és karakteres. :P
Amúgy szerintem már az első bár bók után érezni fogod, h valójában mi is a helyzet és, h mennyi keresnivalód van a hölgyeménynél.
Ha nem jön be ez se és nem sikerül az este akkor irj verset ettől garantáltan döglik a légy...saját tapasztalat. :P :wink:
Amúgy sok sikert. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 17:14:43

recrea írta:
kanty írta: ...
Legegyszerűbb, ha rákérdezel...ha nem( ne legyen igy) akkor pedig kár tovább erőltetni....

Vagy akkor még tovább kell itatni!
:D :D :D
Hülye :lol:

Amúgy köszi a válaszokat, neked is kanty.

Csak az a probléma, hogy nem sejti, korábban is voltunk már párban is meg társaságban is itt-ott mozi, színház stb.
Szóval ilyen esetre kellenének tippek, trükkök, hogy miként puhatolhatnám ki a dolgot, vagy puhíthatnám meg őt, mielőtt rákérdeznék a konkrét dologra.
Amúgy nem vagyok egy rámenős, inkább ilyen Dr.House-ból Wilson tipusú kedves, udvarias, előzékeny, jógyerek vagyok :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.10.06. 16:00:33

kanty írta: ...
Legegyszerűbb, ha rákérdezel...ha nem( ne legyen igy) akkor pedig kár tovább erőltetni....

Vagy akkor még tovább kell itatni!
:D :D :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.06. 15:53:54

Asys írta:Hy culék!
Egy magánéleti problémával fordulnék hozzátok:

Nos kb 2 és fél évvel ezelőtt összejöttem egy lánnyal egy buliban, de csak egy este erejéig, folytatás nem történt. Rá félévre a sors úgy hozta, hogy bekerültem egy baráti társaságba, aminek Ő is tagja volt és egy szülinapi mulatságon megint "összemelegedtünk"... Namármost én akkor nem tudtam még, hogy van neki barátja, távkapcsolatban. Szóval elhívtam randizni, igent mondott, jól is sikerült, utánna elmentünk bulizni ott megint csókolóztunk meg miegymás. Hajnalban a Duna parton sétálva mondta meg, hogy van neki kapcsolata. S, hogy gondolkodik még ezen az egészen, közös barátaink is mondták, hogy szerintük szakítani fog a másikkal, mert egy távkapcsolat nem működik.
Én beleszerettem közben, s végül 1-2 hónap huzavona után beleuntam az egészbe, hogy nem tudott dönteni és mondtam, hogy ne gyötrődjön miattam válassza a másikat...

Aztán telt múlt az idő és barátok lettünk, közben Ő elvolt a párjával, aki külföldön lakott én nekem hol volt barátnőm hol nem... Aztán idén nyár vége fele szakított a barátjával, és nemolyan régen az én kapcsolatom is véget ért lényegében közös megegyezéssel. Két hete megint egy születésnapot ünnepeltünk és hirtelen eszembe jutottak a régi érzések, mintha azzal, hogy szakított volna azzal a sráccal, most valami gát szakadt át bennem ami eddig előttem tornyosult és szeretnék újra vele lenni.

Elhívtam hétvégére moziba, mint barátot, de szeretnék többet értitek ugye? S az lenne a kérdésem ,hogy miként közeledjek felé. Hogyan tudhatnám meg, hogy Ő is szeretné e újra elkezdeni vagyis inkább elkezdeni!? :oops:

Aki ad tanácsot, vagy csak elmondja saját tapasztalatait hasonló dologban annak előre is köszönöm!
Szerintem a csaj se buta és sejti, h miért is hivtad el.
Legegyszerűbb ha rá kérdezel, h Ő mit is akar pontosan,ha igent mond akkor minden OK és happy end, ha nem( ne legyen igy) akkor pedig kár tovább erőltetni.

Valami vonzodás kell legyen köztetek, mert ''csak'' úgy az ember nem jön össze töbször egy csajjal.
A lényeg, h légy magabiztos.Ez általában már félsiker.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.10.06. 14:28:35

Asys írta:Hy culék!
Egy magánéleti problémával fordulnék hozzátok:
Hali!

Szerintem ne tökölj, repülj rá a csajra! :D

Azt gondolom, hogy - ha valóban beleszerettél - már az első alkalomnál határozottabbnak kellet volna lenned és megszerezned, de lagalább konkrét és gyors döntés elé állítanod. Biztos vagyok benne, hogy ez bejött volna, nekem az a tapasztalatom, hogy mindegy mit döntesz, mikor egy csaj a döntésedre vár, csak nagyon gyorsan és határozottan tedd azt. Ugyan nem szép dolog más barátnőjére nyomulni, de Téged felment az a dolog, hogy nem volt őszinte a lány és nem emlegette könnyes szemekkel a másik kapcsolatát.

Nos, ha belement a mozizásba, akkor egyértelmű, hogy jó vagy nála, engem nem is tudsz megetetni: barátságból nem hív senki el moziba csajt és barátságból semelyik csaj nem is megy el vele. Az este folyamán, ha figyelsz a részletekre, lazán rájössz, hogy most mit is akar.

Én a helyedben a mozi után szörpintenék vele néhány italt, kibeszélném a filmet, udvarolnék neki, aztán az est végével a tettek mezejére lépnék (itt biztosan rá fogsz jönni, hogy ő mit akar). Viszont semmiképp sem beszélnék vele a volt pasijáról, kapcsolatáról, ha barátok vagytok, van számtalan más témátok.

Remélem tudtam segíteni, csak annyit mondanék még, mint Pep: Follow me, Follow me! :D
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.10.06. 14:00:48

Hy culék!
Egy magánéleti problémával fordulnék hozzátok:

Nos kb 2 és fél évvel ezelőtt összejöttem egy lánnyal egy buliban, de csak egy este erejéig, folytatás nem történt. Rá félévre a sors úgy hozta, hogy bekerültem egy baráti társaságba, aminek Ő is tagja volt és egy szülinapi mulatságon megint "összemelegedtünk"... Namármost én akkor nem tudtam még, hogy van neki barátja, távkapcsolatban. Szóval elhívtam randizni, igent mondott, jól is sikerült, utánna elmentünk bulizni ott megint csókolóztunk meg miegymás. Hajnalban a Duna parton sétálva mondta meg, hogy van neki kapcsolata. S, hogy gondolkodik még ezen az egészen, közös barátaink is mondták, hogy szerintük szakítani fog a másikkal, mert egy távkapcsolat nem működik.
Én beleszerettem közben, s végül 1-2 hónap huzavona után beleuntam az egészbe, hogy nem tudott dönteni és mondtam, hogy ne gyötrődjön miattam válassza a másikat...

Aztán telt múlt az idő és barátok lettünk, közben Ő elvolt a párjával, aki külföldön lakott én nekem hol volt barátnőm hol nem... Aztán idén nyár vége fele szakított a barátjával, és nemolyan régen az én kapcsolatom is véget ért lényegében közös megegyezéssel. Két hete megint egy születésnapot ünnepeltünk és hirtelen eszembe jutottak a régi érzések, mintha azzal, hogy szakított volna azzal a sráccal, most valami gát szakadt át bennem ami eddig előttem tornyosult és szeretnék újra vele lenni.

Elhívtam hétvégére moziba, mint barátot, de szeretnék többet értitek ugye? S az lenne a kérdésem ,hogy miként közeledjek felé. Hogyan tudhatnám meg, hogy Ő is szeretné e újra elkezdeni vagyis inkább elkezdeni!? :oops:

Aki ad tanácsot, vagy csak elmondja saját tapasztalatait hasonló dologban annak előre is köszönöm!
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2009.10.05. 22:08:03

srácok,
két videó megtalálásában kérném a segítségeteket. biztos sokan láttátok azt amikor az Olimpiai Bizottság megválasztotta a 2016os olimpia helyszínének rio-t. namost akkor minden város levetítette a maga kis kampányfilmjét. ezek közül kéne nekem kettő: a madridi és a rioi.
mindenfele kerestem de csak mindenféle más filmeket találtam, konkrétan azt a kettőt nem.
előre is köszi
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.10.05. 20:04:17

kanty írta: http://tinypic.com/
Ide töltsd fel.
Ezer köszi! 8) :wink: Ugye nem használja senki ezt a képet? :oops:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.05. 19:58:29

levproff írta:Valaki segítsen!
Ezt a képet akarom be rakni avatárnak de amikor bemásolom a link címhez akkor azt írja ki,hogy "A távoli avatar webcíme nem érvényes."!

Itt a kép: http://kepfeltoltes.hu/091005/fc-barcel ... es.hu_.jpg

Mi lehet a baj? :roll:
http://tinypic.com/
Ide töltsd fel.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.10.05. 19:50:27

Valaki segítsen!
Ezt a képet akarom be rakni avatárnak de amikor bemásolom a link címhez akkor azt írja ki,hogy "A távoli avatar webcíme nem érvényes."!

Itt a kép: http://kepfeltoltes.hu/091005/fc-barcel ... es.hu_.jpg

Mi lehet a baj? :roll:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.05. 19:17:21

danikaa10 írta:
LM10 írta:Pls aki tud linkeljen Messiről IDEI ÉS HAZAI MEZBEN lévő képeket. Előre is kösz!
Nem csak Messi, de remélem megfelel.
e
http://sportgfx.com/spanish-football-pi ... 79/index23
Köszi szépen! :wink:
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.05. 18:56:49

LM10 írta:Pls aki tud linkeljen Messiről IDEI ÉS HAZAI MEZBEN lévő képeket. Előre is kösz!
Nem csak Messi, de remélem megfelel.

http://sportgfx.com/spanish-football-pi ... 79/index23
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.05. 18:53:51

Pls aki tud linkeljen Messiről IDEI ÉS HAZAI MEZBEN lévő képeket. Előre is kösz!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.10.05. 13:39:45

Markyto írta:Sziasztok!
Én olyan embert keresek (remélem van), akinek a november 24-i Debrecen-Liverpool meccsre van 2 "fölös" jegye. Vártam, hogy lehessen venni bérleten kívüli "sima" jegyet, aztán szomorúan hallottam a héten, hogy az összes jegy elfogyott. Elsősorban az eredetileg 5500 Ft-os jegy érdekelne, amiért 7-8 ezer Ft-ot is adnék.
Ha valaki tudna segíteni az írjon az e-mail címemre:
markyto17@freemail.hu

Előre is köszi a segítséget!
Iwiw-en menj át Budapestre (virtuálisan :D ) és az apróhirdetésekben nagy valószínűséggel találsz!
socio66

2009.10.05. 12:23:51

Neten lehet pénzt utalni?
Avatar
Markyto
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2007.10.12. 17:22:19
Tartózkodási hely: Mágocs

2009.10.04. 16:52:46

Sziasztok!
Én olyan embert keresek (remélem van), akinek a november 24-i Debrecen-Liverpool meccsre van 2 "fölös" jegye. Vártam, hogy lehessen venni bérleten kívüli "sima" jegyet, aztán szomorúan hallottam a héten, hogy az összes jegy elfogyott. Elsősorban az eredetileg 5500 Ft-os jegy érdekelne, amiért 7-8 ezer Ft-ot is adnék.
Ha valaki tudna segíteni az írjon az e-mail címemre:
markyto17@freemail.hu

Előre is köszi a segítséget!
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.03. 17:11:43

roonie írta:Hát ha már telefon és érintőképernyős, felsőkategória, akkor iPhone 3G/GS-t és HTC-ket érdemes megnézni. iPhone szerintem teljesen jó, lehet valaki úgy gondolja h csak nagy körülötte a hype (ami tény), de emellett megbízható, gyors telefon és minden tényleg szükséges funkció megvan benne, plusz ott az AppStore, ami elég garanciát jelent a minőségi fejlesztésekre.

HTC-ket meg szintén érdemes kézbe venni, azokat komolyabbnak tartom iPhone-nál, talán jobbnak is, bár azt még nem használtam huzamosabb ideig.
Meg jól robban fel a kezedben. :lol:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2009.10.03. 16:55:03

Hát ha már telefon és érintőképernyős, felsőkategória, akkor iPhone 3G/GS-t és HTC-ket érdemes megnézni. iPhone szerintem teljesen jó, lehet valaki úgy gondolja h csak nagy körülötte a hype (ami tény), de emellett megbízható, gyors telefon és minden tényleg szükséges funkció megvan benne, plusz ott az AppStore, ami elég garanciát jelent a minőségi fejlesztésekre.

HTC-ket meg szintén érdemes kézbe venni, azokat komolyabbnak tartom iPhone-nál, talán jobbnak is, bár azt még nem használtam huzamosabb ideig.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.10.03. 15:52:07

Hello Mindenkinek!

Nem tud valamelyikőtök egy olyan oldalt, legyen az torrent, vagy bármi, ahonnan le tudnám tölteni Guradiola BL-döntő előtt készíttetett motivációs videóját normális kép és hangminőségben? A tv3 csatorna műsörára tűzte, youtube-n is fent, van...mrá csak letölteni szeretném...és youtube-ról gyenge a minősége...
Előre is köszönöm!
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.02. 18:51:46

Sziasztok!

El szeretném adni az 1 éves MSI laptomomat , csak azt nem tudom, hogy mennyi lenne rá a reális ár..
1 éves, megkímélt állapotban, sajnos gari már nincs rajta.
Utánanéztem, most újonnan 100k, én olyan 75-80-ra gondoltam.
Szerintetek reális?
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2009.10.02. 18:26:40

Perrero írta:flac kiterjesztést mivel tudok lejátszani :?: olyan kéne ami mp3al is boldogul, hogy ne kelljen mindig váltogatnom
Hello!

Foobar2000, egyértelműen a legjobb. Semmi csicsa, mégis szinte mindent tud. De ha például kmplayerrel szoktál videókat nézegetni, akkor azzal is hallgathatod a flac-t, elbír vele. De mindenképpen a foobart ajánlom.

Ja, winamphoz is van plugin, ha az megfelel. Bár a foobar jobb. Mindjárt keresek linkeket, bár sztem te is találnál.

Én ezt a verziót használom, hiba nélkül működik xp sp3 alatt:
http://download.oldapps.com/Foobar/foob ... .9.6.2.exe
(Elvileg vistán is mennie kéne.)

Vagy winamp plugin:
http://www.winamp.com/plugins/download/131643

Egyébként én foobart használok minden zenéhez. A winampot töröltem, mert nincs rá szükség, meg a foobar jobb is. Winamp után kicsit fura a kezelőszerv, meg az egész kinézetre, de meg lehet szokni hamar.

Egyébként meg ha kevésbé lennél lusta, akkor google-ben mindent megtaláltál volna... Annak idején én is magamnak kerestem mindent. Láttam .flac fájlokat, azt sem tudtam, mi az. Mindent magam kerestem meg... Szóval ha ide tudtál írni két sort, beírhattad volna google-be, hogy flac... Az első két találatból mindent meg is tudtál volna a dologról.
flac
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2009.10.02. 18:20:10

Perrero írta:flac kiterjesztést mivel tudok lejátszani :?: olyan kéne ami mp3al is boldogul, hogy ne kelljen mindig váltogatnom

Üdv!


Az úgy nem jó ha átkonvertálod mp3-ba vagy akármi másba amit le tudsz játszani?

Mondjuk találtam neked egyet : http://www.bestfreewaredownload.com/dow ... pxvmp.html

Remélem jó :wink:
Válasz küldése