Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.28. 19:29:47

Az osztály és A hullám között sok különbség van, annyi hasonlít, hogy osztályközösségek állnak a filmek középpontjában. Amúgy mindkettő nagyon jó film, bár az észt remekmű sokkolt, éjjel nem tudtam aludni utána...
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.07.28. 19:12:28

3 hétig nem volt netem, ezalatt megnéztem pár filmet, egy-kettőről írok is.

Fekete dicsőség
A story nem rossz, van benne egy kis rasszizmus is, h a dráma is meglegyen, összességében azonban eléggé középszerű a film.
6/10

Talajfogás
Vannak benne szép csajok, látványos tornász jelenetek, de ezzel nagyjából minden pozitívumot elmondtam. A történet nagyon sablonos, olyan igazi tini csajoknak való film.
4/10

Több, mint sport
Még mindig a sport témájú filmeknél maradva. Ez egy nagyon jó film lehetne, van benne megfelelő mennyiségű dráma, foci jelenetekben sincs hiány, de McConaughey mindent elront, legalábbis nálam. Van, h egy színész játéka nem a legjobb, vagy nem tetszik, de, h valaki ilyen szinten irritáljon az eléggé ritka.
3/10

Visszafordíthatatlan
A film nem valami nagy szám, legalábbis nekem, de ahogy a csajt megerőszakolják az nagyon durva :shock:
4/10

A szellemírő
Ez is azon filmek népes táborát bővíti, amelyektől sokkal többet vártam. Vártam, h egy jó kis thrillert, a végén pedig kaptam egy eléggé felejthető összevisszaságot. Röviden:csalódás volt. :P
4/10

Hét élet
Na hát igen, ez egy olyan film, amely mindenkinek kötelező, aki szereti a drámákat. Will Smith-t nem különösebben kedvelem, de itt nagyon tetszett. Az eleje kicsit nehezen indult, de már akkor lehetett sejteni, h itt valami "nagy" dolog fog történni, a vége pedig szinte sokkolt. Nagyon tetszett, kedvelem az ilyen típusú muvikat.
8/10

A hullám
Erről a filmről idáig még nem nagyon hallottam, de mindenképp megérte megnézni. Tipikus német "gyártmány", legalábbis nekem végig ez járt a fejemben. Nincs semmi felesleges plusz a filmben, minden a maga egyszerűségével van bemutatva, de ettől lett jó az egész. Egy kellemes kis drámának indul, de már az elejétől sejteni lehetett, h a végén lesz valami meghökkentő, valami tragédia. Régebb volt itt szó Az osztály című fimről, van hasonlóság a két mozi között.

Deja vu
Talán a kedvenc filmemmé lépett elő, amelyben Denzel Washington szerepel. Végig pörgős, egy percig sem lehet unatkozni. Még külön dicséretet érdemelnek a zenék is.
7,5/10

Na még van asszem 4-5, de meguntam írni :lol: , majd legközelebb. :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.28. 18:55:36

kennyke04 írta:127 óra Kicsit lassú, merengős egynémely része, de a telefonálós részt nagyon eltalálták benne! Nem vígjáték, de azon lehetett nevetni, majd jópár részen borzongni is. Fontos, mielőtt elkezded nézni, vigyél be innivalót, mert kajak megszomjaztat a film :) 10/7
Végre én és megnéztem ezt a filmet. Nagyon megérte 10/8. Mondjuk hihetetlen, hogy a csávó ezek után is folytatta a mászást.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.07.28. 17:21:04

bouba írta:
csabooo írta:lenne egy kérdésem:

kb 2 éve láttam egy filmet a közepétől a végéig, és meg szeretném nézni az elejét is, csak nem tudom mi a neve.

amit láttam az volt, hogy volt egy orvos(nem tudom pontosan milyen) és az egyik páciense(nő) elcsábította, de a nő talán prosti volt vagy valami ehhez hasonló volta melója.

a végén megcsalta a feleségét az orvos.. nem tudom ki lehete ebből szűrni hogy melyik az, van még egy dolog amit leírnék, csak nem tudom szalonképes-e, ha valaki tud valamit, de nem biztos és kéne az infó akkor elküldöm privibe :)

előre is köszi!
http://www.imdb.com/title/tt0234354/
Talán ez lehetett.

Nekem jöhetnének krimi,akció,rablós-átverős, egyéb bűnözős filmek közül az újabbak.
Mostani filmek közül nem sokat láttam (Takers, The Town)
sajnos nem ez az.. a nőnek a foglalkozása valamilyen szexel kapcsolatos dolog volt, az tuti, ez nem az a film amelyiket én keresem abba az orvos valamilyen pszihológus volt.

de azért köszi :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.28. 16:57:18

bouba írta:Nekem jöhetnének krimi,akció,rablós-átverős, egyéb bűnözős filmek közül az újabbak.
Mostani filmek közül nem sokat láttam (Takers, The Town)
Ajánlom a Luther című angol sorozatot. bűnügyi pszichológiai dráma, de valami bitang jó. :wink:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2011.07.28. 16:51:52

csabooo írta:lenne egy kérdésem:

kb 2 éve láttam egy filmet a közepétől a végéig, és meg szeretném nézni az elejét is, csak nem tudom mi a neve.

amit láttam az volt, hogy volt egy orvos(nem tudom pontosan milyen) és az egyik páciense(nő) elcsábította, de a nő talán prosti volt vagy valami ehhez hasonló volta melója.

a végén megcsalta a feleségét az orvos.. nem tudom ki lehete ebből szűrni hogy melyik az, van még egy dolog amit leírnék, csak nem tudom szalonképes-e, ha valaki tud valamit, de nem biztos és kéne az infó akkor elküldöm privibe :)

előre is köszi!
http://www.imdb.com/title/tt0234354/
Talán ez lehetett.

Nekem jöhetnének krimi,akció,rablós-átverős, egyéb bűnözős filmek közül az újabbak.
Mostani filmek közül nem sokat láttam (Takers, The Town)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5242
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.07.28. 16:48:33

Slither írta:Előbb rá kell szánnom magam hogy végigpörgessem az 5. évadot... :oops:
Hogy bírtad ki, hogy a 4. évad vége után csak úgy abba hagyod?
:shock:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.28. 16:26:52

Bob_Marley írta:Tudom, hogy tág, s képlékeny a dolog, de esti filmnézéshez kellene pár tipp :lol:
Szutyok idő van, így nem megyek futni, helyette megnéznék valami új filmet!
:lol:
Krimi, horror, thriller jöhet!
De új, mert alapvetően mindig úgy választok filmet, amit már láttam s tudom, hogy jó, de most szakítok a hagyományokkal, s valami számomra újdonságba vágnám a fejszémet :lol:

Úgyhogy ha valakinek vannak ötleteti, ne tartsa magába 8) :lol:
Thriller: Próbatétel, a Gépész, A Fiók, A következő Három nap, A Dolgok Állása, A Szavak Titkos Élete
Horror: Stake Land
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.07.28. 16:14:41

Eazzy írta:Bréking news :!: (na jó nem olyan friss azért:D)

Főleg neked Slither!

Mos Def a Dexter 6. évadjában fog vendégszerepelni. Néztem promót az évadról, mondom, hmm ez a csávó tökre Mos Def...utána néztem, és tényleg :D Amúgy brutál évad lesz...
.
Mos már írta FB-jára, szóval egy ideje tudok róla. :D
Előbb rá kell szánnom magam hogy végigpörgessem az 5. évadot... :oops:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.28. 15:54:13

Mondom, a Mulhollandban szerintem nem csalódsz, de többet nem reklámozom, mert nagy lesz az elvárásod :lol: Amúgy lehet nem helyesen írtam a címét...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.28. 15:35:04

A következő három nap, Unthinkable, Mulholland Drive
Egyiket sem láttam :lol: szép sorjában majd megnézem őket!
Köszöntem uraim :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.07.28. 15:25:05

A Mulholland Drive-t nézd meg. Lynch rendezte, óriási film, s két bombanő a főszereplő. Szerintem nagyon fog tetszeni :)
Vagy jöhet a Hitchcock-vonal: Psycho, Vertigo stb :wink:
"And my heart will leave you never."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.28. 15:16:17

Bob_Marley írta:...
Thriller: A következő három nap, Unthinkable.
Tőccsed, nézzed, ha már láttad őket, lesd újra. :wink:

Gondolom új alatt azt érted, hogy mostanában készültek... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.07.28. 15:27:51-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.28. 15:09:02

Tudom, hogy tág, s képlékeny a dolog, de esti filmnézéshez kellene pár tipp :lol:
Szutyok idő van, így nem megyek futni, helyette megnéznék valami új filmet!
:lol:
Krimi, horror, thriller jöhet!
De új, mert alapvetően mindig úgy választok filmet, amit már láttam s tudom, hogy jó, de most szakítok a hagyományokkal, s valami számomra újdonságba vágnám a fejszémet :lol:

Úgyhogy ha valakinek vannak ötleteti, ne tartsa magába 8) :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.28. 10:08:03

Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.07.28. 09:50:18

Bréking news :!: (na jó nem olyan friss azért:D)

Főleg neked Slither!

Mos Def a Dexter 6. évadjában fog vendégszerepelni. Néztem promót az évadról, mondom, hmm ez a csávó tökre Mos Def...utána néztem, és tényleg :D Amúgy brutál évad lesz...


Azt már korábban mondtam, hogy The RZA a Californicationben fog szerepelni vendégként.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.07.27. 23:58:26

From Paris With Love: meglepően jó kis akció mozi lett, Travolta nagyot alakít benne. Először nem is ismertem fel. :lol: Azért néha elgondolkoztam, hogy ezt most akciófilmnek, vagy vígjátéknak szánták.
:lol: 7/10

Traitor ( Az Áruló ): Rettentően bejött a film, a cselekmény lassan folydogál, ennek ellenére mégsem mondanám, hogy vontatott volt. Annyi a bajom, hogy a vége kicsit kiszámítható volt, ezt leszámítva közel hibátlan. Kellett egy kis komolyság a sok blockbuster és akcióorgia mellett. 9/10
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.27. 23:41:49

Na, csak megnéztem a Harry Potter hétperegyet.

Nekem nagyon tetszett a film, már várom az utolsó részt! :P 8)
gondolom izgalmas lesz. :) holnap zúúzok is a moziba. :D

8/10
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.27. 21:46:38

lui1698 írta: Amúgy egy kérdésem lenne:

amikor Exley lövöldözésbe keveredik a fekákkal a hotelben, és belő egyet a liftbe, utána csak az arcát mutatják, azt nem, hogy kit lőtt le. De az arca (meg 1-2 későbbi reakciója) nekem azt mutatta, hogy nem a négert lőtte le.

Szerintetek?

Szerintem az arca azt mutatta hogy azzal a szép nagy fegyverrel egyenesen arcon kapta a csávót ami nem lehetett túl szép látvány... legalábbis én így emlékszem a jelenetre
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.07.27. 21:32:22

lenne egy kérdésem:

kb 2 éve láttam egy filmet a közepétől a végéig, és meg szeretném nézni az elejét is, csak nem tudom mi a neve.

amit láttam az volt, hogy volt egy orvos(nem tudom pontosan milyen) és az egyik páciense(nő) elcsábította, de a nő talán prosti volt vagy valami ehhez hasonló volta melója.

a végén megcsalta a feleségét az orvos.. nem tudom ki lehete ebből szűrni hogy melyik az, van még egy dolog amit leírnék, csak nem tudom szalonképes-e, ha valaki tud valamit, de nem biztos és kéne az infó akkor elküldöm privibe :)

előre is köszi!
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.07.27. 19:18:28

Szigóruan bizalmas

Hejj, hogy a fenébe nem láttam én ezt még? 97'-es film.
Több, mint 2 óra, de egyáltalán nem lehet észre venni. Zseniális, kedvencem Russel Crowe karaktere volt benne.

Amúgy egy kérdésem lenne:

amikor Exley lövöldözésbe keveredik a fekákkal a hotelben, és belő egyet a liftbe, utána csak az arcát mutatják, azt nem, hogy kit lőtt le. De az arca (meg 1-2 későbbi reakciója) nekem azt mutatta, hogy nem a négert lőtte le.

Szerintetek?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Scooby Bent Bwoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2011.05.13. 14:41:47
Tartózkodási hely: Dupla 8 dupla 0

2011.07.27. 19:13:22

FtcSikiHun írta: Még jöhetnek ilyen ifjúsági vígjátékok :lol: :mrgreen:
Tegnap láttam a Sulihuligánokat, igaz a vége felé jöttem rá, hogy már láttam, de nem tudom miért felejtettem el, pedig elég jó.

Egyébként valaki nem tudja, hogy a port.hu-n a filmek alól hova tűntek a hozzászólások, mert már pár napja nem látom őket?

Szerk.: Már megtaláltam a hibát, ha a google-be írom a film címét onnan kattintok rá, akkor nem adja ki a hozzászólásokat, de ha a főoldalon keresek rá a címre, kiadja. Eddig ez nem így volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Scooby Bent Bwoy 2011.07.27. 19:48:39-kor.
"Olyan sok a sötét itt, hogy elvakít a fény,
de tesó vissza nincsen út, előre sose félj!
Tudod az élet ilyen, hogy mindig valami fáj
előre menni kell amíg van talaj amin állj."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.27. 18:18:28

gygerike írta:Megnéztem A Boldogság Nyomában-t. Szerintem irdatlan nagy film, Will nem kicsit játszik benne a fia sem rossz.Bevallom a közepénél könnybe is lábadt a szemem 1 kcsit. Nálam 10/9.5

ha még nem láttad, nézd meg tőle a 7 életet. hasonloan kituno alkotás.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.27. 18:13:20

HP7 2.rész:

A könyvet nem olvastam.
A filmről annyit,hogy szerintem kicsit össze lett csapva. Mármint hipp-hopp vége lett és ennyi. Rossznak nem mondanám, de nagyon jónak sem, persze a fanatikusok biztos mást fognak mondani :)
Kicsit összecsapott volt számomra.
A legjobb rész a volt mikor Piton könnyét beöntötte Potter a merengőbe.
10/6,5
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.27. 18:08:25

Shelter forgatós kis film, egy kis thrillere vágyóknak ajánlom bátran 10/7

X-Men - Az elsők Nem hittem volna, hogy ilyen frankóra megcsinálják, bár húzhatták még volna, túl kevés időt töltöttek együtt Magnetoval szvsz. 10/8

127 óra Kicsit lassú, merengős egynémely része, de a telefonálós részt nagyon eltalálták benne! Nem vígjáték, de azon lehetett nevetni, majd jópár részen borzongni is. Fontos, mielőtt elkezded nézni, vigyél be innivalót, mert kajak megszomjaztat a film :) 10/7

Season of the Witch Hát Nicolas Cagenél is süllyed a szint :? 10/3

Sanctum Igaz történet alapján, barlangi búvárkodásról szól amikor beüt a ménkő... Nem sokat járok barlangászni, de pont most tervezzük, azért magamra tudom hozni a parát - tavaly Barlang 2 néztem meg 1 nappal előtte, kellemes volt amikor utolsóként kikapcsolt a fejlámpám, kézzel meg tartottam ép magam, 1-2métert kellett vaksötétbe mennem, de nekem többnek tünt :lol: - az ilyen filmek ilyen élményekkel még jobban tudnak dobni az amúgy nem túl jó filmen. (és még a főszereplő gyerek is borzalmas volt, szinkronhangjával együtt :? ) 10/5

The.Last.Exorcism->nudli
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Válasz küldése