Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.12.02. 11:49:28

salas9!!


Gondoltam segíthet: Deamon tools használata:

http://dvdx.hu/index.php?option=com_con ... &Itemid=41
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.02. 11:41:56

kanty írta:Először tedd fel a winrart, utána az első fájlt csomagold ki. S azt beteszed daemon toolsba,( ha nincs, akkor tölts le egyet) miután betetted az magától felinstallálja és utána crackelni kell. Lesz a deamon tools-os meghajtón egy crack mappa, abból kimásolod a fájlt amivel a játék indul és bemásolod a játékmappába. Ennyi.
:wink:
Köszönöm szépen, megpróbálkozok vele! :wink:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.02. 11:35:11

salas9 írta:Sziasztok!

Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy vettem a fáradságot és letöltöttem a Fifa 2012-t. Na most, letöltöttem és megvan a mappa aminek az a neve, hogy Fifa 2012 - Reloaded. Ebben vannak kibontásra váró fájlok. Nagyon analfabéta vagyok a játékok telepítéséhez, és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám feltelepíteni, vagyis hogy induljak el. Kellene hozzá valami program, mert azért telepítettem már egy két játékot de ilyennel még nem volt dolgom, hogy van nagyjából 30 kicsomagolásra váró fájl. Megköszönném ha segítenétek egy szerencsétlen bénázón :lol:
Először tedd fel a winrart, utána az első fájlt csomagold ki. S azt beteszed daemon toolsba,( ha nincs, akkor tölts le egyet) miután betetted az magától felinstallálja és utána crackelni kell. Lesz a deamon tools-os meghajtón egy crack mappa, abból kimásolod a fájlt amivel a játék indul és bemásolod a játékmappába. Ennyi.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.02. 11:17:33

Sziasztok!

Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy vettem a fáradságot és letöltöttem a Fifa 2012-t. Na most, letöltöttem és megvan a mappa aminek az a neve, hogy Fifa 2012 - Reloaded. Ebben vannak kibontásra váró fájlok. Nagyon analfabéta vagyok a játékok telepítéséhez, és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám feltelepíteni, vagyis hogy induljak el. Kellene hozzá valami program, mert azért telepítettem már egy két játékot de ilyennel még nem volt dolgom, hogy van nagyjából 30 kicsomagolásra váró fájl. Megköszönném ha segítenétek egy szerencsétlen bénázón :lol:
Kép
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2011.11.29. 20:23:20

Sziasztok!

Ebben a cikkben van egy Barcás cikk Tarantiniről, és ha valaki részletesen leírná nekem privátba, hogy ez miről szól az nagyon jó lenne... (Tudom, használj fordítót, de nekem részletesen kellene, és a fordító nem ugyanaz...)

Szóval, ha valaki tud, akkor segítsen!

http://www.blaugranas.com/barca_vs_equi ... tm#1556009
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.11.29. 15:07:38

Wordba, h lehet megoldani, h a felület meglegyen vonalazva, olyan mintha egy füzet lenne. Elég fontos. Köszi előre is.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.11.29. 09:31:52

Tim! Köszi a segítséget! Már attól tartottunk, hogy a winyónak van valami baja. Most megnyugtattad a haveromat,mert az ő gépéről volt eddig szó. Szegény gyereknek mindig elk...dik a gépe. Múlt hónapban alaplapcsere volt a gépében, előttr kijelzőcsere, ,most nagyon melegszik.... Tehát rgy rakás sz@r. Ne vegyetek HP laptopot!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.11.29. 09:02:55

Sziasztok!Vasárnapeste volt a nat.geo.-n egy dokumentum film,Oroszország legkeményebb börtöneiről,az lenne a kérdésem,hogy valahol ezt meg lehet nézni?Mert sehol nem találom.... :roll:
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.28. 19:17:30

Szombaton nyílik Debrecenben a Dechatlon sportáruház, de semmilyen infót nem találtam arról hogy pontosan hánytól?! :roll: Ha valaki tud erről valamit (gondolom elsősorban a debreceni fórumozók! :D ) megköszönném ha megosztaná velem, mert délelőtt illetve reggel lenne időm elmenni, és úgy terveztük a haverokkal hogy ott leszünk a nyitáson hátha lesz valami akció! :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.11.28. 19:09:26

Hunter91 írta: Köszi, én is erre a megoldásra jutottam. A file-kat nem tudtam megmenteni mert hibát dobott. Így maradt a formázás és rá egy új Win7. A Win7 telepítése is elég érdekes volt,mert nem engedte megosztani a vinyót(vagyis beállítottam mit akarok, de nem az lett az eredmény amit akartam. Most úgy van felrakva hogy 2 elsődlegesként jelölte meg... sztem az egyiknek másodlagosnak kellene lenni...

Ez szektorhibára utalhat?
Nem szektorhiba,csak a formázás nem úgy sikerült ahogy szeretted volna :lol: Ha egy merevlemez van a gépben,és ez van "megfelezve" akkor sincs gond gyakorlatilag bármilyen particiónáló program képes segíteni. Vagyis ha zavar hogy mindkettő elsődleges,csinálhatsz a másikból kiterjesztett patíciót illetve ezen belül logikait. Bár különösebb jelentősége nincs.Ha egy partíció elsődleges az nagyjából annyit tesz,hogy telepíthető rá operációs rendszer,míg a másik kettőre nem.


Szerk.:Hülyeséget írtam,megnéztem a gépemen a windows logikai partíción van,tehát arra is lehet telepíteni.
Kép
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2011.11.28. 17:04:53

Sziasztok.

Xperia mini telefonomra szeretnék netet csiholni az iskolában, de valahogy nemigazán jön össze a dolog.

SSID: szewlan
-802.11x, PEAP-MSCHAPv2 authentikáció
-WPA/TKIP titkosítás

Ezeket kéne valahogy összehozni de nem akar sikerülni
A Telefonon a Wifi biztonsági beállításoknál nem vagyok biztos, hogy a WPA/WPA2 PSKt válasszam vagy a 802.1 xEAP-t.
Ha 802.1 xEAP-t választom további beállításoknál be tudom jelölni 2. fázisú hitelesítés menüpontban az MSCHAPv2-t de amint elmentem azzal a a lendülette a mobilom ezt ki is törli magától :cry:

Örülnék ha valaki tudna segíteni, vagy esteleg ha vki Széchenyi István Egyetemre jár és neki megy a Wifi az elmondhatná mit csinálok rosszul.
Köszi.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.11.28. 13:14:12

Tim írta:
Hunter91 írta:Az lenne a kérdésem,hogy van egy windows 7-el működő laptopom. A winchester ketté van osztva. C-re és D-re. A D meghajtón most nincs semmi pedig azon voltak az adatok. Valamivel meg tudom nézni,hogy a D-meghajtón van még valami file,mert egyik napról a másikra elszállt az egész...
Mondjuk egy linuxos live cd megoldás lehet.
Köszi, én is erre a megoldásra jutottam. A file-kat nem tudtam megmenteni mert hibát dobott. Így maradt a formázás és rá egy új Win7. A Win7 telepítése is elég érdekes volt,mert nem engedte megosztani a vinyót(vagyis beállítottam mit akarok, de nem az lett az eredmény amit akartam. Most úgy van felrakva hogy 2 elsődlegesként jelölte meg... sztem az egyiknek másodlagosnak kellene lenni...

Ez szektorhibára utalhat?
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.11.27. 23:15:00

Victor_Valdes írta:Ha édesapámmal nem élek egy háztartásban, akkor nem vehetem fel az ajánlott leveleit a postán, ugye? :?
Csak akkor vehetnéd föl, ha ugyanaz a bejelentett lakcímetek, ami a lakcímigazolványon szerepel, értelemszerűen. Ebben az esetben is csak a postástól - ha jól tudom - mert a postán utána már csak meghatalmazással.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.27. 14:11:14

Ha édesapámmal nem élek egy háztartásban, akkor nem vehetem fel az ajánlott leveleit a postán, ugye? :?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.11.26. 21:57:10

TT írta:
Lionel85 írta:
mekkora írta:sziasztok

régen olvastam egy választ a kérdésemre itt a fórumban, de akkor nem figyeltem annyira rá mert nem volt ez a bajom.. Szóval a Firefoxban minden szöveg alá van húzva pirossal. Nagyon idegesít, zavaró . Valamilyen beállítással el lehet ezt tünteni, vagy ez minek a hibája ? Köszi előre is
Sajna nem lehet. Ha jól tudom, a fórum régi verziójú és nem frissítették, azaz firefox és chrome alatt pirossal vannak a betűk. Vagy megszokod, vagy visszateszed a 3.6-os verziót, azzal még kompatibilis. :)
vagy szimplán nyomd le a görgőt az egereden mikor olvasol és akkor normális, de ha megmozdítod megint piros lesz :D suliban általában ezzel szórakozom, ha itt böngészek :oops: :lol:
Köszi a válaszokat..

Ja a görgős cucc fless 8) 8) :D
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.11.26. 20:54:18

Lionel85 írta:
mekkora írta:sziasztok

régen olvastam egy választ a kérdésemre itt a fórumban, de akkor nem figyeltem annyira rá mert nem volt ez a bajom.. Szóval a Firefoxban minden szöveg alá van húzva pirossal. Nagyon idegesít, zavaró . Valamilyen beállítással el lehet ezt tünteni, vagy ez minek a hibája ? Köszi előre is
Sajna nem lehet. Ha jól tudom, a fórum régi verziójú és nem frissítették, azaz firefox és chrome alatt pirossal vannak a betűk. Vagy megszokod, vagy visszateszed a 3.6-os verziót, azzal még kompatibilis. :)
vagy szimplán nyomd le a görgőt az egereden mikor olvasol és akkor normális, de ha megmozdítod megint piros lesz :D suliban általában ezzel szórakozom, ha itt böngészek :oops: :lol:
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.11.26. 20:49:33

Hunter91 írta:Az lenne a kérdésem,hogy van egy windows 7-el működő laptopom. A winchester ketté van osztva. C-re és D-re. A D meghajtón most nincs semmi pedig azon voltak az adatok. Valamivel meg tudom nézni,hogy a D-meghajtón van még valami file,mert egyik napról a másikra elszállt az egész...
Mondjuk egy linuxos live cd megoldás lehet.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.11.26. 20:39:39

mekkora írta:sziasztok

régen olvastam egy választ a kérdésemre itt a fórumban, de akkor nem figyeltem annyira rá mert nem volt ez a bajom.. Szóval a Firefoxban minden szöveg alá van húzva pirossal. Nagyon idegesít, zavaró . Valamilyen beállítással el lehet ezt tünteni, vagy ez minek a hibája ? Köszi előre is
Sajna nem lehet. Ha jól tudom, a fórum régi verziójú és nem frissítették, azaz firefox és chrome alatt pirossal vannak a betűk. Vagy megszokod, vagy visszateszed a 3.6-os verziót, azzal még kompatibilis. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.11.26. 20:37:38

sziasztok

régen olvastam egy választ a kérdésemre itt a fórumban, de akkor nem figyeltem annyira rá mert nem volt ez a bajom.. Szóval a Firefoxban minden szöveg alá van húzva pirossal. Nagyon idegesít, zavaró . Valamilyen beállítással el lehet ezt tünteni, vagy ez minek a hibája ? Köszi előre is
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2011.11.26. 16:50:28

Az lenne a kérdésem,hogy van egy windows 7-el működő laptopom. A winchester ketté van osztva. C-re és D-re. A D meghajtón most nincs semmi pedig azon voltak az adatok. Valamivel meg tudom nézni,hogy a D-meghajtón van még valami file,mert egyik napról a másikra elszállt az egész...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.11.25. 16:04:53

Kapott valaki mostanában születésnapi köszöntőt az FCB Fanstól? Ha valakinek megvan a link, tegye már be ide. A régit nem hozza be.
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.22. 18:39:29

lehetne egy kérésem? pls töltsétek ki ezt: http://www.surveymonkey.com/s/vallgazd_verseny_2011

tök rövid, 2 perc az egész, van benne néhány kérdés ami kéne egy dolgozatomhoz. köszi előre is :)

ja és ne minősítsétek magát a kérdőívet, nem én állítottam össze, eléggé gáz lett....:@:D:D
www.joszaki.hu

"Az emberek majd megvitatják, milyen volt a játékvezető, nekem azonban nincs erőm ehhez. Most csak élvezni akarom, amit elértünk." (Josep Guardiola)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.19. 23:00:28

Vajon megérné egy főzött romot felraknom az n97 minimre? :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.11.19. 17:05:57

davi10 írta:.. mert egy duplarétegű dvd és író olcsóbb, mint egy blu-ray lemez. Mondjuk annyira nem értek ahoz, hogy a ps3 hogy játszik le írott játékokat.
PS3-nál kicsit másképp működik a dolog. Nem kell(nem is lehet) kiírni a játékot lemezre,hanem be kell másolni a vinyóra. Természetesen ezt egy boltból frissen megvett gépre nem lehet megtenni,kell hozzá pár cucc.
Házilag is meg lehet oldani,ha valakinek van minimális "képzettsége" a lényeg hogy a firmware ne legyen frissebb 3,55-nél. De úgy tudom lehet kapni okosított gépeket is. Értelemszerűen a frissítés ezek után kilőve :lol:
Az online játék viszont nem tudom működik-e..
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.11.19. 10:44:45

18Barca99 írta:Üdv mindenkinek! Elsősorban azokhoz írok most akik otthon vannak a ps illetve az xbox világában. Úgy döntöttem, hogy beruházok egyre csak nem tudom eldönteni, hogy melyiket érdemes venni, úgyhogy arra szeretnék kérni egy két hozzáértő embert hogy írja le véleményét tapasztalatait bármelyikről és az lenne a kérdésem hogy melyiket vegyem melyik jobb és mért?

Nem baj ha többen is leírjátok a gondolataitokat. : ))
Szia!
Nekem volt xboxom, és a közeljövőben szerintem megint lesz egy. Ha xboxot veszel, akkor azzal jobban tudsz másolt játékokat játszani, mert egy duplarétegű dvd és író olcsóbb, mint egy blu-ray lemez. Mondjuk annyira nem értek ahoz, hogy a ps3 hogy játszik le írott játékokat.
Ha eredeti játékot akarsz, akkor szerintem mindegy, mert a játékok kb. ugyanolyan árban vannak, de maga a ps3 konzol drágább, mint a box.
Ha jól tudom, akkor viszont a ps3-nál ingyenes a multi játék az interneten.
Viszont szerintem ha xboxot veszel, akkor mindenképp slimet vegyél, mert a régebbi FAT gépek hamar(abb) elromlanak, és olyat már csak használtan kapsz.
Viszont mostanában vannak gubancok a box flashelésével, meg hogy hogyan írd ki a játékot, de ezek megvannak kevesebb mint 1 eredeti játék árából.
Ha kell pü-ben leírhatom, hogy én nagy valószínűséggel honnan fogok venni flashelt slimet garanciával.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése