Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.14. 15:45:57

Nem sokakat érdekel, de a magra felkerül lassan a Szívtipró gimi c. sorozat magyarul :) =D>
"And my heart will leave you never."
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.05.13. 19:50:10

palesz77 írta:
soadroli írta:GoT0406

Tyrion beszéde mekkora volt 8) Kivel fog vajon párbajozni? Az a hülye bitch meg miért volt ekkora nyomorék?

Engem az érdekelne, hogy hol van Bronn? Előző párbajnál ő húzta ki a szarból Tyriont, most meg sehol se láttam a "nézők" közt.. Csak mert Jamie így fél kézzel nehezen párbajozna érte.
Igen jó rész volt szerintem. Így az évad során rájöttem, hogy Theonos meg a Brannes részek olyanok nekem, mint a Gyűrűk urában a Frodós jelenetek.. Mondjuk úgy, hogy meglennék nélkülük. :mrgreen: Oberyn meg alig szerepelt valamit eddig, de kedvenc karaktereim közé nőtte ki magát, ez a laza stílus.. Haláli. :D
Lehet kicsik uncsik, de pl Theon sztem az egyik legjobb alakítást tolja, meg Tyrion is:D

Ha néztétek a címeket, akkor abból sejthető, ki fog harcolni és ki ellen:)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.13. 19:31:30

Hannibal

omg

Ez most odabacott egyet... Nem kis csavar. Mégis él az idegesítő újságírónő, Will és Jack összedolgoznak. Ügyes! Erre nem is számítottam. De akkor honnan a fenéből szereztek holttestet, illetve hogy hogy egyezik a fogsora a fogászati leletével? Hannibal hús-elemzése akkor kamu volt? csak felvágott vele? :D

Jó lesz ez! Will most ezt a hibbant Verge -t ráuszítja Hannibalra :D A húgát sajnálom nagyon...
KépKép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.12. 21:09:57

soadroli írta:GoT0406

Tyrion beszéde mekkora volt 8) Kivel fog vajon párbajozni? Az a hülye bitch meg miért volt ekkora nyomorék?

Engem az érdekelne, hogy hol van Bronn? Előző párbajnál ő húzta ki a szarból Tyriont, most meg sehol se láttam a "nézők" közt.. Csak mert Jamie így fél kézzel nehezen párbajozna érte.
Igen jó rész volt szerintem. Így az évad során rájöttem, hogy Theonos meg a Brannes részek olyanok nekem, mint a Gyűrűk urában a Frodós jelenetek.. Mondjuk úgy, hogy meglennék nélkülük. :mrgreen: Oberyn meg alig szerepelt valamit eddig, de kedvenc karaktereim közé nőtte ki magát, ez a laza stílus.. Haláli. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.12. 21:03:52

GoT

Nő,úgyhogy biztos a féltékenység is szerepet játszott. Főleg,hogy elég lenézően tekintett Tyrionra,fölényeskedve,sértődötten,nem úgy tűnt nekem legalábbis,hogy annyira fenyegetve lenne.

"I did not do it. I did not kill Joffrey but I wish that I had. Watching your vicious bastard die gave me more relief than a thousand lying whores" mindenidők, és ahogy mondta,azok a mimikák. rázott a hideg 20adszori visszanézés után is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.12. 20:53:09

soadroli írta:GoT0406

Tyrion beszéde mekkora volt 8) Kivel fog vajon párbajozni? Az a hülye bitch meg miért volt ekkora nyomorék?

Nyilván azért mert megfenyegették, hogy ha nem azt monda amit ők akarnak, elégetik máglyán pl... Gondolom elkapták őt és felhasználták Tyrion ellen.


Vagy tényleg önként jött be és összekamuzta a sztorit róla, mert haragudott rá Sansa miatt. Ki tudja...
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5235
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.05.12. 16:17:32

GoT0406

Tyrion beszéde mekkora volt 8) Kivel fog vajon párbajozni? Az a hülye bitch meg miért volt ekkora nyomorék?
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.08. 09:44:40

Egyre inkább úgy érzem, hogy nekem a top1 a Kés/alatt :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.08. 09:35:31

Aki tud ennél epicebb introt, azt üdvözlöm. :)

Vikings - Opening Theme - If I Had A Heart

Aki szereti a heroikusabb témákat, az északi mitológiát vagy szüksége van valami igazán férfiasra és tökösre, az nézze. Az 1-3. rész laposnak tűnik (felvezetés), de véletlenül se hagyjátok abba. Amint kikötnek Angliában, megkezdődik a tánc. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2014.05.08. 09:21:52

Viking az egyik kedvence nekem is, pedig meg sem tudom mondani, hány sorozatot nézek/láttam már :D :D

Top3-am nincs is, talán top5-t lehet csak felállítani :D

1. Breaking Bad
2. Vikings
2. House of cards
2. Trónok harca
5. The Walking Dead
(Sherlock, True Detectiv is erősen ott van!)
:D

True Detective is lement nálam, az első két rész volt a felvezetés, óriási sorozat volt, így visszagondolva tele van nagyon apró utalásokkal, amit szinte csak második újranézésre (vagy még úgy se..) lehet észrevenni, nagyon várom a második évadot, csak az már új szereplőgárdát vonultat fel, pedig már ez sem volt semmi.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.08. 08:15:13

Elkezdtem a True Detective-et. Kemény dió lesz, már most látom, hogy odafigyelős sorozat. Kicsit lassúnak tűnt az első rész, de gondolom belejönnek, ahogy kiderülnek a dolgok. Nyilván nem lehet az első részben mindent lelőni.

Este elkezdem a Vikings-et is.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.05.06. 16:32:59

hady írta:A Vikings-t nem nézi senki,pedig a legjobb történelmi sorozat jellenleg.


.....közben Jack Bauer visszatért!!
Dehogynem. :) Jelenleg futó kedvenc sorozatom, teljesen nekem találták ki, eszméletlen. :) A múlt heti rész is így bah... :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.05.06. 16:23:28

A Vikings-t nem nézi senki,pedig a legjobb történelmi sorozat jellenleg.


.....közben Jack Bauer visszatért!!
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2014.05.06. 16:05:26

Deus írta:
Facsy írta:Lehet, hogy ez suttyó, de írnátok légyszíves olyan sorozatokat, amik nem 1 évadból állnak ( nem is 2 :D) ,szóval terjedelmesebbek, és van bennük drámai szál is és persze érdemes rájuk időt költeni. példának a Dr. House-t tudnám írni, vagy mondjuk a Breaking Bad-et. az se éppen baj, ha szinkronizált :D köszi :)

Dexter, Fringe, Battlestar Galactica, Supernatural, LOST, stb
köszi :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.05.05. 13:02:27

GoT

Tényleg nem aprózzák el a sorozat készítői a dolgokat, ismét elég egyértelműen kimondták, amire emlékeim szerint a könyekben is csak utaltak, éreztették, de nem bökte ki Martin a tutit.
Itt meg egy pillanat alatt megvolt a comingout Jon Arryn halálának ügyében :D

Ez továbbra is nagyon tetszik, h ennyit változtattak a megfilmesítés során, sokat ad hozzá az élményhez nekem. Ahogy a könyvben lévő verzió pedig szintén adja hozzá a saját extráit, így még nagyobb ez a GoT cucc így egészében 8)

Hodor meg kőkemény, jeahbaby :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.04. 20:54:55

Facsy írta:Lehet, hogy ez suttyó, de írnátok légyszíves olyan sorozatokat, amik nem 1 évadból állnak ( nem is 2 :D) ,szóval terjedelmesebbek, és van bennük drámai szál is és persze érdemes rájuk időt költeni. példának a Dr. House-t tudnám írni, vagy mondjuk a Breaking Bad-et. az se éppen baj, ha szinkronizált :D köszi :)

Dexter, Fringe, Battlestar Galactica, Supernatural, LOST, stb
KépKép
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2014.05.04. 20:42:27

Lehet, hogy ez suttyó, de írnátok légyszíves olyan sorozatokat, amik nem 1 évadból állnak ( nem is 2 :D) ,szóval terjedelmesebbek, és van bennük drámai szál is és persze érdemes rájuk időt költeni. példának a Dr. House-t tudnám írni, vagy mondjuk a Breaking Bad-et. az se éppen baj, ha szinkronizált :D köszi :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.04. 16:31:50

Hannibal

Emlékeztek az évad nyitójelenetére, mikor Jack és Hannibal verekedtek a konyhában? Szerintetek évad végén meghal Jack? Mert én biztos vagyok benne, hogy Hannibal elteszi őt láb alól. Nem hagyhatja életben őt, miután Jack tudja, hogy kicsoda Hannibal...

Harmadik évadban már másik karakter fogja átvenni Jack posztját, sztem.
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5235
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.05.04. 14:57:52

Én is nézem, és az új részt is láttam. Hát tényleg érdekes lesz 8)
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2014.05.04. 14:35:35

Deus írta:Hannibal

Én nézem! :D Lassan végzek az első évaddal. Eredeti nyelven, vagy szinkronnal nézed?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.04. 14:26:16

Hannibal

Nem hiszem el, hogy senki nem nézi a Hannibalt, pedig hangoztattam nem is egyszer, hogy kötelező darab, FŐLEG a Dexter fanoknak. miihii? többiek? ne pöcsöljetek már ennyit, kezdjétek el nézni Hannibalt. :evil:

Most néztem meg a legújabb részt, és waow...... just omg. Hihetetlen ez a sorozat, durva hogy honnan indult és hová tart Will és Hannibal "baráti" kapcsolata.

Nos már ott tartunk, hogy Will murdel, s leszállítja az húst Hannibalnak... Vacsoránál témázgatnak hogy milyen a hús. Hannibal hús-elemzésnél nem kicsit néztem... o.O Simán kitalálta, hogy milyen állapotban volt az áldozat. Örültem, hogy az írók végre elmeszeltették az idegesítő újságírót.

Nálam az sokkolt a legjobban, hogy Will már ideáig süllyedt, hogy elkaphassa Hannibalt. Vagy most már tényleg el akarja-e kapni, vagy csak megérteni őt? Élvezi a társaságát? A közös játékot? A terápiát? Mi lesz itt jézusom...
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.28. 18:25:59

GoT

Jajj, de szépen alakulnak a dolgok, haladgatunk a történetekkel szépen. Ráadásul az Észak-on történő szálak még a könyvek olvasása után is újszerű élmények, mert nagyon máshogy alakítják a sztori ottani részét, ezt imádom a sorozatban 8) Mindig tudnak egy kis csavarral variálni, így tényleg ismeretlen vonalakat rajzolnak, biglájk :) Na, de inkább hagyjuk a könyveket, nehogy baj legyen, alább csak a sorozatról írok :P

Kibújt a szög a zsákból, elég egyértelmű jelzést adtak a királygyilkosság hogyvoltjáról, megvan a győztes :D Szépvót!

És ha már Olenna, nagy zsivány az öreglány és megtudtuk mi az egyik legnagyobb skillje, illetve mi volt :mrgreen: Sexmachine :lol:

Nagyon tetszett a Más-os zárósnitt, sokat megtudhattunk róluk, amit szintén nem ecseteltek a könyvekben sem. Kiderült, h miként szaporodnak :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 18:10:32

Ha jól tudom itt is voltak, akik nézték a Blue Mountain State-t
Nem annyira rég bejelentették, hogy készítenének egy filmet, ITT lehet támogatni.
Nagyon örülnék, ha összejönne, szerintem a legjobb vígjátéksorozat volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.16. 06:48:39

miihii írta:
Azért javaslom az állatokat ne szedjétek le a földről, hamarosan úgyis újra le fog esni, de asszem itt jobb, ha be is fejezem a mondatot :P



Martin papa üzent is a rajongóknak:

Kép
:mrgreen:

Az 1. évadban már volt egy fejvesztős "poénod",utána kisebb sokkot kaptam :D Félek vajon ez mit jelenthet :lol:
Abi & Tito
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.16. 04:04:46

ferninho írta: de sajnos a GoTnál már rengeteg spoilerbe futottam bele, elkerülhetetlen... de ezt pont nem az Év madri... Fórumozójától vártam volna.... :cry:
The web is dark and full of spoilers :D

A méltán népszerű GoT-nál meg különösen esélyes idő előtt ráfutni egy-egy komolyabb eseményre, ezért célszerű még melegében megnézni az aktuális részt. Mondjuk ezért is volt jó elolvasni a könyveket, így már kizárt, h Martin-on kívül meg tud lepni valaki soron kívül, ez így még biztosabb módszer :D

Viszont hátulütője, h tényleg oda kell figyelni, nehogy az ember akarva-akaratlan ellőjön egy poént, mert azért csak úgy jó, ha átéli az illető az eseménysort.

Sajna sikerült belemászni a córeszba GT-nek, ezért járna neki egy kis Havas Ramsey féle élménytábor Rémvárban, de azt nem értem h jön ehhez az Év akármicsodája és annak visszavonása... Ez off téma, de azért annyi belefér, h sztem abszolút semmi köze a kettőnek, miért kellene egy ilyen miatt elvenni!? :wink:

De visszatérve a sorozathoz, megnéztem volna sok ember arcát a zárójelenet közben, főleg a végén :D A net felbolydult egy pillanat alatt és örömmámorban úszik (ezt inkább fehérrel, mert elég árulkodó lehet a cselekményről :D ) a GoT közösség nagy része. Ezek az esküvők micsoda hatással vannak az emberekre... :mrgreen:

Azért javaslom az állatokat ne szedjétek le a földről, hamarosan úgyis újra le fog esni, de asszem itt jobb, ha be is fejezem a mondatot :P

Mindenesetre nem csoda, h brutális nézettségi rekordokat döntöget a széria, egyszerűen észbontó. Már előre várom a következő rész adatait, ilyen záróakkord után tuti máris mindenki karmolja magát a folytatásért :D

Martin papa üzent is a rajongóknak:

Kép
:mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése