Mozi & Filmek

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.02. 12:13:29

geridoss írta:
Látom nem egészen jött át a lényege annak amire céloztam. Nem a misztikum a gond, hanem hogy a trilógia egyik főgonoszát már az első részben simán elveri erőhasználatban és lézerkarddal is egy képzetlen (vagy alig képzett) erőhasználó. Kylo olyan szinten képes volt használni az erőt, hogy egy lézerlöveget megállított a levegőben amivel szépen kifejezték, hogy milyen jól ismeri az erőt és milyen félelmetes ellenfél. Jó irányba indították a dolgot. Egy ilyen erőhasználónak viszont ha megsebesült ha nem simán el kellett volna intézni egy képzetlent.
De végül már teljesen mindegy. Nekem ez sokat elvett a a film élményéből, mert alapvetően erős ellenfélnek nézett ki Kylo. Aztán kinek mi jön be az már szubjektív.
Kissali
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.02.02. 10:38:26

2017.02.02. 10:41:06

Deus írta:Srácok, kéne egy kis segítség... Film kvíz... 8)

Nem jut eszembe sehogy se a film címe, sem hogy ki játssza. Böki a csőröm, de rohadtul. Eszembe jutott egy jelenet, amiből egy mondatra emlékszem ami elhangzott:
"Nem az a legrosszabb, hogy megölte, hanem az, hogy végig is nézte ahogy meghal"
Vagy valami ilyesmi hangzott el, és megragadt bennem. Biztonsági kamera felvételt néztek vissza a zsaruk, és ekkor hangzott el a fent említett mondat. Kapucnis gyilkos kinyírt valakit és végignézte, hogy kileheli a lelkét.

Na valakinek ismerős? Melyik filmben van?
Szia!
Ha jól emlékszem ez a "Túszdráma" című filmben volt, Bruce Willis film.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.02. 10:36:15

Geridoss ezeket én is leírtam egy hete kb, de aki negatívkodni akar, azok átugranak ezeken a tényeken.
Felesleges vita, szubjektív a dolog, kinek mi tetszik, mi nem, de amikor tényeket hazudtolnak meg, csak hogy bizonyítsák "igazuk", az felhúz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.02.02. 09:20:10

crixus írta:
Akkor tegyünk tisztába néhány dolgot:

1) "Ren" nem egy név, hanem mutatja, hogy a Ren-lovagjainak rendjébe tartozik, az ő neve Kylo.

2) Amikor Rey "lézerkardozik" vele, akkor Kylo már egy lövéstől megsebesült, amit a hídon kapott, miután megölte az apját.

3) Attól, hogy feltehetőleg mind a ketten a Skywalker vérvonalat képviselik, nem következik egyenes ágon, hogy mind a kettő kiemelkedő erőhasználnó. Pont említetted te is Leiat. Ő az volt?

4) Attól, hogy Rey ilyen szinten ismeri és használja az erőt, szerintem erősödött a misztikum, és több kérdés vetődik fel. Én úgy gondolom, egy trilógia első részében nem megválaszolni, hanem feltenni kell a kérdéseket. Lehetőleg minél többet!

Sokan elfelejtik, hogy ez egy trilógia ELSŐ része, még hátravan két teljes epizód. Ha a harmadik rész végén sem lesz tiszta semmi, akkor lehet hőbörögni, addig meg... Minek? :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.02. 02:16:02

csababarca írta: persze, van a háttérben valami, egyértelmű volt, ugye volt egy Rey flashbackszerű valami...de most ezen kárognak emberek, ha meg belerágták volna a szánkba egyből,hogy miért erős, akkor meg az a baj, hogy miért nem hagytak misztikumot.
Sose jó semmi szindróma ez.
Szerintem ez nem igaz, sőt...
Nekem is rendben van a misztikum, a talány, hogy kik Rey szülei, miért hagyták ott, honnan jött Snoke, stb.

Az élményből viszont nekem második nézésre is nagyon sokat elvett, ahogy befejezték. Az, hogy egy képzett, legyen akkor csak sima "erő használóval" egy egyszerű rohamosztagos fel tudja venni a harcot illetve egy képzetlen, alig képzett lány meg ellen áll neki, aztán lézerkarddal is elveri... hát ez sokat levon a film és a értékéből is. Vader attól is volt annyira jó negatív főszereplő, hogy a legelső és a második filmben is szinte legyőzhetetlennek építették fel a karaktert. Egy kegyetlen, legyőzhetetlen, "badass" karakter. Ren ennek pont az ellenkezője lett. Egy hisztis, túlhypeolt srác, aki inkább nevetséges, mint komolyan vehető. Meg most komolyan, Rey olyan komoly, illetve hosszú "képzést" nem kaphatott Luke-tól, mert túl fiatalon hagyták ott. Ren tehát elvileg nem csak hosszabb Jedi-képzést kapott Luke-tól, hanem a sötét oldalba is "belekóstolhatott" pár éven keresztül egy elég sokat látott sötét úrtól. Az se változtat sokat a dolgon, ha Rey Luke lánya, mert Ren meg Leia fia, mindketten Skywalker-vérvonal tagjai, Vader unokái. Tehát ez az egész jelenet egy sima plot-armor jelenet volt a Rey karakter számára, ami nem csak marhaság, de alapból felesleges is volt. Ha Rey kikapott volna, de a robbanástól keletkezett szakadék miatt nem tudott volna Ren végezni vele, az sokkal inkább meghagyta volna a második-harmadik részre az izgalmat, mert ők ketten valószínűleg újra harcolni fognak és akkor csak legyintünk majd, ha a már képzettebb Rey újból elveri Kylo-t. Ha meg Kylo győz azok után, hogy Rey már készült is az összecsapásra az meg az első rész miatt lenne vicc-kategória. Tehát ezek után sajnos csűrhetik-csavarhatják, de jól elég nehéz lesz kijönni ebből.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.02.01. 23:53:01

És az melyik filmben volt, amelyikben azt taglalja egyik maffiózó a csicskásának, hogy a japán nyelvben nincs kifejezés a nemre?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.02.01. 21:55:28

Áhh bakker :D tudtam hogy kevés lesz... :)

De abban biztos vagyok benne, hogy vmi sorozatgyilkos krimi film.

De [auto_cenzúra] idegesít, hogy nem tudom összekapcsolni a jelenetet a filmmel :D
KépKép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2017.02.01. 19:52:00

hát ennyiből én se tudom :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.01. 17:19:37

Deus írta:Biztosan nem az a film. :)

További tippek jöhetnek!
:lol:

anyám felhívott valami festék ügyben. aszongya' uo. ovális vödröset vegyek mint 10 éve :lol: nah ez kb akkora segítság volt mint deus beidézett mondata :lol: nehéz lesz ebből kitalálni. rolit kéne megkérdezni, ő az ilyen nagy gyilkolászós filmes, ő biztos tudja :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.02.01. 16:57:01

Biztosan nem az a film. :)

További tippek jöhetnek!
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.02.01. 16:46:39

S.Agüero írta:Éjjeli féreg :?:
Ha nem is ez lesz a megfejtés, ajánlom mindenkinek, király film.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.01. 16:45:00

Éjjeli féreg :?:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2017.02.01. 16:34:33

Srácok, kéne egy kis segítség... Film kvíz... 8)

Nem jut eszembe sehogy se a film címe, sem hogy ki játssza. Böki a csőröm, de rohadtul. Eszembe jutott egy jelenet, amiből egy mondatra emlékszem ami elhangzott:
"Nem az a legrosszabb, hogy megölte, hanem az, hogy végig is nézte ahogy meghal"
Vagy valami ilyesmi hangzott el, és megragadt bennem. Biztonsági kamera felvételt néztek vissza a zsaruk, és ekkor hangzott el a fent említett mondat. Kapucnis gyilkos kinyírt valakit és végignézte, hogy kileheli a lelkét.

Na valakinek ismerős? Melyik filmben van?
KépKép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.28. 00:55:10

Én ma megpróbáltam megérteni a japánokat.

Destroy all Monster.Nem meglepő módon egy Godzilla film.Komolyan mondom ekkora ökörséget régen láttam.A rövid lényege ember külsejű földönkívüliek el akarják foglalni a Földet.De a Föld tele van az atomkorszak mutáns óriásszörnyeivel, amik amúgy mind Japánban élnek.Az egyik tudós készít egy gépet amivel a Föld oldalára lehet állítani a szörnyeket majd a végén a gonosz földönkívüliek elengedik a saját szörnyetegüket(azok a szörnyek anyám :D ) de Godzilla több másik jelmezes statiszta társaságában legyőzi.

Ültem és megpróbáltam megérteni mi a halál jó ebben.Még gyerekként is nax a Pover Rangers jutott volna róla eszembe, unalmas és gagyi.Egyszerűen nem értem hogy lett a popkultura része...
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.01.28. 00:25:53

Váratlan szépség

Nemreg neztem meg. Ugy ultem le ele, hogy semmi nagyot nem varok el tole, csak pentek esti idotoltesnek.. Aztan koppantam egy nagyot... :o

Nekem nagyon bejott, a szineszi alakitasok mind mind szerintem kiemelkedoek voltak, na meg a vegen a csattano, arra sehogy nem szamitottam. Es van uzenete is, vagyis feszeget egy kerdest is valamennyire, de a lenyeg, hogy sosem tudod holnap mi lesz, felkelunke egyaltalan, vagy mikor halunk meg, ezert elni kell gyerekek, minel tobbet, s kihasznalni az eletet, meg megbecsulni.. Na jo kezdek atmenni erzelgosebe, meg off ba.

A lenyeg szerintem kilehet probalni mindenkinek, meg a nagyon nem erzelgos pasiknak is :mrgreen:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.28. 00:21:36

Nero. írta:A sitheset nem tudtam, így már tisztább és emészthetőbb bár azért elég komolyan tudta használni az erőt... C3POt gondolom azért nem ismeri meg mert náluk még ezüstbe feszített, utána lett arany és a memóriája is töröltetve lett. Protokoll droidból meg volt bőven a galaxisban. De egyébként igen ez akkor is csak egy mese és nem kell túlizgulni.

Én a régi trilógiával kezdtem szóval nálam ez nem igaz. Lehet hogy egyszerűen csak túl sokat vártam mert közel áll a szívemhez a Csillagok háborúja. :)
Olyan szinten nem képzett amúgy hogy a dolgok többségét amit tud Luketól tanulta elvileg.

Azt hiszem hogy C3PO még be is mutatkozik a nevük pedig a sorozatszámuk nem a típus megnevezése.Tele van ilyen hibákkal, de ahogy mondtad ez mese, nem kell értelmét keresni benne.Amúgy én személy szerint a következő két rész fényében fogok ítélkezni.Kezdésnek szerintem jó volt, majd meglátjuk hova alakul.

Amúgy ez a palesz felé elmélet nekem is már átfutott az ágyamon.Abban 100%-ig biztos vagyok hogy Luke hagyta ott a sivatagban.(Most az hogy az ő lánya vagy nem az más kérdés.)De egy elmetrükkel simán kitörölhette az emlékeit, hogy ne keresse.Akkor pedig akár kiképzést is kaphatott.

Ahogy palesz mondta bevezető része számtalan szándékosan nyitott kérdéssel ami direkt maradt válasz nélkül.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.28. 00:09:26

Palesz, persze, van a háttérben valami, egyértelmű volt, ugye volt egy Rey flashbackszerű valami...de most ezen kárognak emberek, ha meg belerágták volna a szánkba egyből,hogy miért erős, akkor meg az a baj, hogy miért nem hagytak misztikumot.
Sose jó semmi szindróma ez.

Nekem már a trailerek akkora örömet okoztak, borzongást, hogy a filmben nem tudtam csalódni semennyire...nem véletlen néztem 3szor moziban. Nekem az volt a fontos, hogy visszaadja az érzést, amit gyerekként éreztem, mikor először láttam az Új reményt, meg a trilógiát, hát ezt maximálisan teljesítette.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.28. 00:00:43

Nagyon nem akarok belefolyni, boven nem vagyok akkora fan mint a tobbseg itt. De mi van, ha Rey kapott anno kikepzest, a legjobb tanitvany volt akar, csak toroltek az emlekezetet, de tudat alatt ezek visszajonnek harc kozben? Elso resz volt, millio nyitott kerdessel, attol meg, hogy most sok dolog nem tiszta, meg siman lehet, hogy a vegere osszeall. Ez a szal pl szerintem pont ilyen lesz, csak nem lottek el az egeszet most rogton, hanem hagyjak szep lassan kibontakozni a reszek alatt..

Kylo meg szerintem azert jo, mert ilyen fogonoszt nem sokszor latni. Az ujitast hianyoltak sokan a reszbol, itt van egy negativ karakter, aki nem a szokasos "valaha volt legnagyobb pokolfajzat" kategoria, hanem epp most kezd el kiteljesedni a nezok szeme lattara, esendo is meg, ketsegek gyotrik, de ez meg zavar szinte mindenkit. Persze itt johet kozbe, hogy en szinte semmit nem vartam a filmtol, mert nem vagyok akkora fan, de nekem ez az "ujitas" egeszen tetszett, eltert kicsit a megszokottol legalabb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.27. 23:55:12

A sitheset nem tudtam, így már tisztább és emészthetőbb bár azért elég komolyan tudta használni az erőt... C3POt gondolom azért nem ismeri meg mert náluk még ezüstbe feszített, utána lett arany és a memóriája is töröltetve lett. Protokoll droidból meg volt bőven a galaxisban. De egyébként igen ez akkor is csak egy mese és nem kell túlizgulni.

Én a régi trilógiával kezdtem szóval nálam ez nem igaz. Lehet hogy egyszerűen csak túl sokat vártam mert közel áll a szívemhez a Csillagok háborúja. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.27. 23:43:21

1. Zéró forgatókönyv, az egész a 4 újramásolása

Oké, ezt elfogadom, bár nem mindenhol volt másolás szerintem,de ezt el tudom fogadni.

2. Idétlen karakterek, a főgonosz kifejezetten idegesítő

Ez teljesen szubjektív dolog, főleg az idétlen karakterek kifejezés. Nem tudom mire gondolsz itt, csak feltételezésem van.

3. Érthetetlen dolgok, hogy pl. a Rey hogyan tudott elbírni Kylo Rennel aki elvileg egy nagyon komoly sith lovag.

Kylo nem sith lovag, hanem ahogy a felvett Ren név is mutatja, Ren-lovag, erőhasználó.

4. John Williams hiánya

Erről megint nem feltétlen a film tehet, de voltak így is jó zenék, pl Rey témája méltó az előzőekhez.

És akkor mi van a "jóslattal"? A profécia szerint Anakin egyensúlyt hoz az Erőben, akkor miért jelennek meg újabb sithek?

Itt meg lásd a harmadik kérdésnél leírtakat, továbbra sem sithek, nem tudjuk mi közük van hozzá, hagyományukat továbbvivők, de nem az ismert sithek.


Közben Feast is leírta hosszabban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.27. 23:37:22

Én se értem szerintem a trilógiák kezdő epizódjaiból ez lett a legjobb. A régi szereplőkkel meg ne várja már senki az építménytrilogia hangulatát.

A másik meg mindenki a történeten van kiakadva, hogy Rey képzetlenül legyőzi Kylot Bl Bla.Eberek azt se tudjuk Rey kicsoda ő maga se tudja igazából.Valószínűleg Luke tudja, mert az utolsó jelenetet már külön az új rész rendezője forgatta.


Kylo nem Sith Nagyúr, ahogy Snoke sem, ezek Ren lovagok egy sötét erőket használó kihaltnak hitt rend.(ezért is nincsa nevükben Darth) Ennyit mondott el eddig a Star Wars storygroup, és azt hogy Snoke nagyon öreg aki a birodalom felemelkedése idején is már élt (a létezéséről egyébként a császár tudott) és nem igazán tanította eddig Kylot mert nagyon ingadozott a sötét oldal peremén.De úgye megölte az apját így a kérdés eldőlt.Amúgy megerősítették azt is hogy Snoke egy három méter magas drabális állat lesz elég ijesztő megjelenéssel és az eddigi főgonoszoktól eltérő jellemvonásokkal.

Az meg hogy Han és Obivan halála régi Halalcsillag új vilagpusztító űrágyu között van egy komoly párhuzam na bumm.Ez egy mese furcsa parhuzamokkal lehetetlen véletlenekkel.Az egész Tatuinon pont Luke volt az aki megveszi az Apja droidjait és a nagybátyja nem ismeri meg azt a droidot aki velük élt ezer évig.Hagyjuk már. Ezt nem igy kell nézni.Ez egy mese amit valaki szeret van aki nem.Nekem speciel az új rész is adta azt a hangulatot és minőséget ami a Star Wars.Jobban mint az Új remény vagy az előzménytrilógia első két része.

Amúgy nagy többségében azt látom persze ez most egy erős általánosítás, hogy azok nem szeretik akik az előzménytrilógiánál lettek SW fanok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.01.27. 23:44:19-kor.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.27. 23:28:24

Hogy miért vállalhatlan a 7?
1. Zéró forgatókönyv, az egész a 4 újramásolása
2. Idétlen karakterek, a főgonosz kifejezetten idegesítő
3. Érthetetlen dolgok, hogy pl. a Rey hogyan tudott elbírni Kylo Rennel aki elvileg egy nagyon komoly sith lovag.
4. John Williams hiánya

És akkor mi van a "jóslattal"? A profécia szerint Anakin egyensúlyt hoz az Erőben, akkor miért jelennek meg újabb sithek?

A Rogue One tényleg nem rossz, de azért sokat dobott rajta hogy visszahoztak régi helyszíneket és régi karaktereket. Olyan nagyon "gonosz" nem lett, volt egy Vader jelenet de szerintem ilyenből lehetne sokkal több. Mindegy, ha a 8 komoly lesz akkor megmentheti ezt az egészet, de "I have a bad feeling about this" hogy egy klasszikust idézzek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.01.27. 23:05:58

Nero. írta:
Érdekes véleménye, szerintem a hetedik rész igenis jó lett. Nekem nagy élmény volt moziban. Ezerszer láttam mind a két trilógiát, a két sorozatot is követtem / követem. Játékokat is sokszor végigvittem szinte kivétel nélkül, szóval eléggé magával ragadott az egész SW történet.

Nekem tetszett az Ébredő erő, láttam szinkronosan és feliratosan is, azóta itthon is párszor újranéztem. Tényleg van párhuzam az Új reménnyel, a "Halálcsillag" felbukkanása is fekete pont nálam. De ennél többet szerintem egy trilógia első részéből nem lehetett volna kihozni.
És ha már Disneynél járunk.

Mivel tette tönkre szerintetek a SW világát? Mert konkrétumot valóban nem hallottam én sem, csak ezt. De jó lenne érvekkel is alátámasztani, nem csak szapulni. A Rogue One pedig az egyik legjobb és legsötétebb film lett, pedig az is a Mickey egér gyárból pottyant ki.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.27. 22:51:31

Továbbra sem értem miért minősíthetetlen a 7. Erre érveket még nem láttam senkitől, akik ezt mondták, bár kevesen is vannak.
Új remény remake oké...de ez egy mese, nincs a sztoriban több...vannak a gonoszok, meg a jók, aztán ebből nehéz kihozni valami épkézláb dolgot, amit a gyerekek is élvezhetnek.

De ízlések és pofonok, nálam a 2 minősíthetetlen, a párbeszédek, a csillivilli környezet, ahogy lefolyik a vászonról kb az egész...meehhh...
3 a kedvencem nekem, ott minden a helyén van szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.27. 22:30:35

Na újra néztem az 1-2t is. Hát, az ember hajlamos csak a jóra emlékezni és azt továbbra is tartom hogy tele van jó jelenetekkel de sajnos a kritikusoknak is igazuk van mert baromságokban sincs hiány.
Abban egyetérthetünk hogy a 2 legjobb a Birodalom visszavág és a Sithek bosszúja és főleg azért mert mindkettő elég "sötétre" és drámaira sikeredett, na hát ha valaki akkor a Disney biztos hogy nem fog ilyen filmet gyártani.
A hetediket nem vagyok hajlandó újranézni mert az továbbra is minősíthetetlen. Ahogy davi10 írta én is majd a trailertől teszem függővé (bár elég becsapós volt ráadásul JW zenét raktak be alá holott a filmre már nem vették meg) hogy megnézem e. Nem azért mert sajnálok 2000 forintot egy jegyre, hanem mert egyszer elég volt vörös fejjel ki jönnöm a moziból, és nekem az SW annál szebb emlék az életemben hogy a Disney csak úgy szétrombolja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése