Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
socio66

2008.08.01. 09:34:36

Légyszíves valaki segítsen! nem akarom újra bemásolni a korábbi hszemet,ott van lentebb. tényleg fontos lenne!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.01. 07:26:05

MessiFan írta: ... Focizás közben véletlenül félreléptem ...
Csak a csajod nehogy megtudja!!! :mrgreen: :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
MR.Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.05.17. 21:16:27
Tartózkodási hely: mezőkovácsháza

2008.08.01. 02:31:21

van olyan aki itt kőműves?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.08.01. 00:05:56

LG írta:
MessiFan írta:Valaki tudna mondani valamit a fájó lábamra? Focizás közben véletlenül félreléptem és hátrahajlott a lábujjam. Hetek óta fáj és nem tudok mit csinálni vele :?
Az durva lehet...el kell menni orvoshoz.

Egyébként javulgat. De azóta folyamatosan beverem hol a térdem hol a lábfejem. Szóval lassan minden lépésnél fáj :cry:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.07.31. 23:56:38

Titinho írta: Ugyanis kínaiul szeretném magamra tetováltatni azt, hogy: Titi vagy Tibi..
Hi!

Az egyik spanom barátosnője kínai, úh meg tudom majd kérdezni, ha gondolod. Csak nem tudom, hogyan lehet egy magyar nevet lefordítani, főleg úgy, hogy ha jól tudom, akkor a kínai írásjelek nem hangokat (betűket), hanem szavakat, szórészleteket jelentenek.

De azért próba szerecsen alapon megkérdezem. :wink:
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.07.31. 23:45:18

Üdv. mindenkinek!

Már régóta keresek videókat Jim Carrey-filmek különböző jeleneteiről. A youtube-n rengeteg van, de mind angolul, nekem viszont magyar szinkronnal lenne rájuk szükségem. Sehol sem találtam ilyen videókat, ha esetleg van valakinek ötlete, honnan tudnék letölteni egyet-kettőt, kérem írja le. Előre is köszöönöm!
Avatar
Fricy78
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.03.04. 21:40:35

2008.07.31. 22:06:26

A Samsung telefonok nem szeretik a Kingston memókártyát, ezért lehet, hogy egy kicsit lassabban megy a kelleténél.
Perrero írta:
VIII.Henrik írta:Lehet, hogy pont egy hibás darabot fogtál ki. Nekem is volt egyszer gondom egy memóriakártyával. Sem a fotóbank, sem a fényképezőgép nem ismerte fel, csere lett a vége. Vidd vissza Te is Perrero, hogy kicseréljék!
Másik kérdés, hogy több internetes áruház oldalán láttam, hogy nem árulják a Kingston termékeket megbízhatóságuk miatt. Pontosabban nem megbízhatóságuk miatt. :wink:
a telóm látja a karit, csak épp a Samsung studio bitang lassan másol rá cuccost...

lehet h a kártyaolvasóm sz.r

MSI StarReader a neve -hátha vkinek mond vmit...
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.31. 21:36:45

bouba írta:A tuborgé :?:
Erre gondolsz?
Benne volt a FIFA 98-ban is. :P
Ááááá kösz bouba, régóta kerestem már :D :D Istenkirálycsászár vagy :D kössz szépen :wink:
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.07.31. 20:34:01

Rajmó írta:Nekem egy elég furcsa kérésem lenne :D Nem tudom látta-e valaki azt a South Park rész, amikor Stan hoki-edző lesz. Nah, abban a részben, annak is közepén vagy egy jó zene amit már régóta keresek, csak nem tudom a címét :?

szerk.: nem a we are the champion zene lenne az, ha jól tudom most valamelyik sörreklámnak a zenéje
A tuborgé :?:
Erre gondolsz?
Benne volt a FIFA 98-ban is. :P
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.31. 20:26:25

Nekem egy elég furcsa kérésem lenne :D Nem tudom látta-e valaki azt a South Park rész, amikor Stan hoki-edző lesz. Nah, abban a részben, annak is közepén vagy egy jó zene amit már régóta keresek, csak nem tudom a címét :?

szerk.: nem a we are the champion zene lenne az, ha jól tudom most valamelyik sörreklámnak a zenéje
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.07.31. 19:58:09

Lehet, hogy pont egy hibás darabot fogtál ki. Nekem is volt egyszer gondom egy memóriakártyával. Sem a fotóbank, sem a fényképezőgép nem ismerte fel, csere lett a vége. Vidd vissza Te is Perrero, hogy kicseréljék!
Másik kérdés, hogy több internetes áruház oldalán láttam, hogy nem árulják a Kingston termékeket megbízhatóságuk miatt. Pontosabban nem megbízhatóságuk miatt. :wink:
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
socio66

2008.07.31. 19:40:49

hali! segítség kéne: letöltöttem a PES 2008-at de nem nagyon tudom telepíteni..van egy read me fájl ami elvileg leirja hogyan kell telepíteni..nagyon fontos lenne hogy valaki elmagyarázza hogy mit is kell csinálnom: ez áll a readme fájlban:
#1 extract Pro Evolution Soccer 2008 with latest poweriso
Open game folder-


#2 Right-Click and choose to open file 'setup.reg' with NOTEPAD.

CHANGE THE FOLLOWING LINE TO MATCH WHERE YOU HAVE PLACED THE GAME FOLDER:
"installdir"="C:\\Gaming\\Pro Evolution Soccer 2008"

*BE SURE* to leave the double \\ between each path.

EXAMPLE: If you placed the game in your programs folder, you would change the line to read:

"installdir"="C:\\Program Files\\Pro Evolution Soccer 2008"

After correctly making change, save your change, THEN double-click 'setup.reg' to enter
the settings to your registry.



#3 Play the game. -use settings.exe to config the game
-start game with PES2008.exe


If you fucked up, when you start the game, it will give you install error.
Simply start over with step 2.



TrouBle??
be sure your game is not '2' folders deep from extracting,

NOT:
C:\\Gaming\\Pro Evolution Soccer 2008\\Pro Evolution Soccer 2008"
remélem tud valaki segíteni!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.30. 21:23:09

MessiFan írta:Valaki tudna mondani valamit a fájó lábamra? Focizás közben véletlenül félreléptem és hátrahajlott a lábujjam. Hetek óta fáj és nem tudok mit csinálni vele :?
Az durva lehet...el kell menni orvoshoz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.07.30. 20:55:08

Valaki tudna mondani valamit a fájó lábamra? Focizás közben véletlenül félreléptem és hátrahajlott a lábujjam. Hetek óta fáj és nem tudok mit csinálni vele :?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.30. 20:35:33

Tim írta:
Titinho írta: Ugyanis kínaiul szeretném magamra tetováltatni azt, hogy: Titi vagy Tibi..
Azért csak óvatosan azokkal a kínai betűkkel! Számos vidám,és kevésbé vidám történet kering ezekről a tetkókról..Volt egy fickó aki katalógusból választott egy képet,volt abban koponya meg tőr,meg pillangó aztán később kiderült hogy régen a herélteknek kellett hordani ezt a tetoválást..Volt akinek megtetszett egy felirat,magára tetováltatta és utána kiderült hogy kb annyit jelent hogy "étterem-bejárat".. :lol: Mivel aki csinálja többnyire nem tud kínaiul,és ha nem pontosan írja egész más jelentése van(jó esetben nincs is jelentése).
A másik probléma hogy ha nevet kell leírni,akkor olyasmit írnak ami leginkább hasonlít rá,és hát ki tudja mit jelent a Titi kínaiul? :lol:
A Ligeti nevet például li-ko-ti -nak írják ami kb annyit tesz "ló vagyok"
Ezt persze rendkívűl viccesnek találják....
Egyébként a legegyszerűbb ha megkérsz egy kínait hogy írja le(lehetőleg olyat kérj meg akivel nem vagy rossz viszonyban :lol: ),és azt vidd magaddal a tetoválóhoz.
Köszi a jótanácsokat, de nyugi ezekkel tisztában vagyok én is. Én is amúgy attól tartok, hogy valami mást fog jelenteni kínaiul a nevem, például ló**** vagy valami. :D Közben már találtam egy olyan tetoválót itt nyh-án, aki több évig volt kint Kínában és nagyon jól ismeri magát a nyelvet és az írásokat. Nyíregyháza legjobb tetoválója állítólag. Majd elmegyek hozzá és megdumálom vele, hogy mi újság.

Köszi azért mégegyszer!
Csáóó :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.07.30. 20:27:38

Titinho írta: Ugyanis kínaiul szeretném magamra tetováltatni azt, hogy: Titi vagy Tibi..
Azért csak óvatosan azokkal a kínai betűkkel! Számos vidám,és kevésbé vidám történet kering ezekről a tetkókról..Volt egy fickó aki katalógusból választott egy képet,volt abban koponya meg tőr,meg pillangó aztán később kiderült hogy régen a herélteknek kellett hordani ezt a tetoválást..Volt akinek megtetszett egy felirat,magára tetováltatta és utána kiderült hogy kb annyit jelent hogy "étterem-bejárat".. :lol: Mivel aki csinálja többnyire nem tud kínaiul,és ha nem pontosan írja egész más jelentése van(jó esetben nincs is jelentése).
A másik probléma hogy ha nevet kell leírni,akkor olyasmit írnak ami leginkább hasonlít rá,és hát ki tudja mit jelent a Titi kínaiul? :lol:
A Ligeti nevet például li-ko-ti -nak írják ami kb annyit tesz "ló vagyok"
Ezt persze rendkívűl viccesnek találják....
Egyébként a legegyszerűbb ha megkérsz egy kínait hogy írja le(lehetőleg olyat kérj meg akivel nem vagy rossz viszonyban :lol: ),és azt vidd magaddal a tetoválóhoz.
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.30. 19:17:00

Szükségem lenne egy kis segítségre.
A videó távirányítónk tönkre ment és lehetetlen találni hozzá másikat (legalábbis számomra). Szal aki tud segíteni az pls írjon ide vagy egy PÜ-t.
Itt a száma: N2QAHB000022
Ja és Panasonic gyártmány!
Előre is köszi :!:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.07.30. 17:49:52

Titinho írta:...
Itt van pár link, remélem segít

Elvileg ez egy 80 ezer írásjegyet tartalmazó fontkészlet és karaktertábla

Itt meg le van írva, mit hogyan...

Ha nem jó, akkor bocs

Ja meg ezt is nézd meg
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.07.30. 13:38:24

MessiFan írta: 30 valahány fok van. :lol: Egyébként hol tudnám megnézni az időjárást? :?
http://www.metnet.hu/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.07.30. 13:29:31

Titinho írta:
MessiFan írta:Én jelen pillanatban Balatonon vagyok. De ahogy hazaérek megkérdezem anyám barátját akinek van 1 tetováló barátja.
Köszi szépen, de továbbra is várom azért az ötleteket, weboldalakat aki tudna segíteni. :D

Tyűű...most hallottam, hogy nagyon nagy vihar megy éppen a Balaton felé, szerintem induljatok hazafele! :lol: (vicc)
30 valahány fok van. :lol: Egyébként hol tudnám megnézni az időjárást? :?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.30. 13:27:00

MessiFan írta:Én jelen pillanatban Balatonon vagyok. De ahogy hazaérek megkérdezem anyám barátját akinek van 1 tetováló barátja.
Köszi szépen, de továbbra is várom azért az ötleteket, weboldalakat aki tudna segíteni. :D

Tyűű...most hallottam, hogy nagyon nagy vihar megy éppen a Balaton felé, szerintem induljatok hazafele! :lol: (vicc)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.07.30. 13:21:27

Titinho írta:Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ki tudja a kínai betűket vagy neveket, angolról vagy magyarról-kínaira fordítani???:)

Ugyanis kínaiul szeretném magamra tetováltatni azt, hogy: Titi vagy Tibi, vagy az angol nevem (amit nem nagyon tudok :) ).

Ja...és ha már itt járunk akkor egy másik név is érdekelne, mégpedig az egyik ismerősömnek a neve (ő is ilyet akar a saját nevével, már egy hete ezután kutatunk :) ). Az ő neve: Fruzsi, vagy Fyra, vagy az angol Fruzsina (ezt sem tudjuk sajna).

Ha valakinek van hasonló tetkója, vagy tetováló ismerőse az legyen már kedves megmondani nekem, hogy hogy is nézne ki ez a dolog kínaiul. Vagy valami weboldalt, ahol legalább megtudnánk nézni a neveket, vagy szavakat kínaiul.

Köszönöm előre is, de mi már kivagyunk idegileg. Először a héberen gondolkoztunk, de azt inkább 1 nap után feladtuk. :)

Segítsetek plíííííííííííz :!: :wink:
Én jelen pillanatban Balatonon vagyok. De ahogy hazaérek megkérdezem anyám barátját akinek van 1 tetováló barátja.
Válasz küldése