Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.23. 15:51:48

Beírom ide is, mert fontos lenne.

Ha mondjuk a ticketmaster-en keresztül rendel jegyet az ember, akkor a jegyet küldik el vagy egy bizonylatot és majd a helyszínen kell azzal átvenni a belépőt?

Tapasztalataitok szerint honnét a leginkább érdemes jegyet elővételben vásárolni? Az egyik ismerősöm akar kimenni vmelyik tavaszi meccsre, csak nem ismeri ő sem ennek a menetét. (Csak jegy kell.)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.11.23. 12:31:59

Tudna valaki ajánlani nekem egy jó kis videó vágó programot, ami lehetőleg ingyenes? :)

Van egy film, amiből kivágtam egy jelenetet a Windows Movie Makerrel, ki akarok vágni egy másikat is, de azt már nem engedi valamiért. A megoldás talán egy másik program lehet. Köszi előre is!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.11.20. 21:11:51

Szeretném valakitől kölcsönkérni Zlatan könyvét. Kíváncsi vagyok rá, de azért, h egyszer elolvassam, nem éri meg nekem a 2-3 ezer Ft-ot, h megvegyem. Pesten lakom, elmegyek érte.
Valaki nagyon jó fej?
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.11.20. 17:38:49

Nemtudja valaki véletlen, hogy a http://onlinetv.gportal.hu/ honnan lehet felhasználónevet és jelszót szerezni?
Korábban itt néztem BL meccseket, most keresném, h mi adja a Barca meccset és nem enged be:(
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.11.16. 22:24:19

Xp esetében nekem is rémlik valami,hogy a registryben kellett valamit törölni,de nem emlékszem pontosan..Mindenesetre azt tanácsolnám hogy ott ne nagyon kotorássz ha nem értesz hozzá :lol: EZ valószínűleg megoldja a problémát. Mindenesetre művészet olyan xp-t találni ami nem megy át az eredetiség ellenőrzésen,de látom neked sikerült :lol:
A frissítések fontosak,kár kikapcsolni őket. Egyrészt nagyon sok közülük biztonsági réseket foltoz be,win7 esetén pedig a legfrissebb driverek is települnek(ha úgy állítottad be). Mindkét rendszer esetén egy-egy frissítés van amire nincs szükséged,win7 esetén az amelyiket lentebb is írtam xp esetén pedig a "Windows Genuine Advantage".
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.11.15. 23:45:04

Tim írta:
LM10 írta:Ha már a gép kiírja, hogy nem eredeti a Windows, de utána leállítottam az automatikus frissítéseket, akkor még lehet használni az OP rendszert, vagy ilyenkor már jobb lenne újratenni?
Az a kérdés hogy miért írja hogy a windows nem eredeti. Ha rendes aktivátort használtál akkor ez nem lehetne gond,azt tudom még elképzelni
hogy a frissítések automatára vannak beállítva és így települt a KB971033 frissítés ami kilövi a nem "gyári" windowst. Ha ez történt akkor a következő a teendő:
"1. Ha már `szoftverhamisítás áldozatai` vagyunk - KB971033-as frissítés miatt - akkor futtassuk a loadert Rendszergazdaként.
2. Rákattintunk az Uninstall gombra, majd újraindul a gépünk.
3. Miután újraindult, újból futtassuk Rendszergazdaként.
4. Rákattintunk az Install gombra, majd újraindul a gépünk.
5. Miután újraindult, látogassunk el Ide,fontos hogy ezt Internet Explorer böngészővel tegyük. Frissen telepített rendszernél erre nincs szükség, csak ha már `szoftverhamisítás áldozataivá váltunk`.
6. Itt rákattintunk a Windows Érvényesítése gombra, várunk picit, amíg ellenőriz. Ezután már legálisnak mutatja magát a Windowsunk."

Ha ez megvan akkor a frissítéseknél azt az opciót válaszd,hogy csak értesítést kérsz a frissítésekről,és te döntöd el hogy mi települjön. A remowe wat nevű programot semmikép ne használd,több kárt okoz mint hasznot. Valószínűleg az újra aktiválásnál azt a típusú loadert kell használnod amivel eredetileg aktiváltad.
Rendben kipróbálom majd köszönöm! De én leszoktam tiltani a frissítéseket.

És akkor ha ezek a lépések megvannak, akkor nem lesz több ugatás, hogy nem eredeti a windows, és nem szükséges újra telepíteni?

Van egy XP-s gépem is, azon ugyan ezt a problémát, hogy oldjam meg?
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.11.15. 20:48:59

LM10 írta:Ha már a gép kiírja, hogy nem eredeti a Windows, de utána leállítottam az automatikus frissítéseket, akkor még lehet használni az OP rendszert, vagy ilyenkor már jobb lenne újratenni?
Az a kérdés hogy miért írja hogy a windows nem eredeti. Ha rendes aktivátort használtál akkor ez nem lehetne gond,azt tudom még elképzelni
hogy a frissítések automatára vannak beállítva és így települt a KB971033 frissítés ami kilövi a nem "gyári" windowst. Ha ez történt akkor a következő a teendő:
"1. Ha már `szoftverhamisítás áldozatai` vagyunk - KB971033-as frissítés miatt - akkor futtassuk a loadert Rendszergazdaként.
2. Rákattintunk az Uninstall gombra, majd újraindul a gépünk.
3. Miután újraindult, újból futtassuk Rendszergazdaként.
4. Rákattintunk az Install gombra, majd újraindul a gépünk.
5. Miután újraindult, látogassunk el Ide,fontos hogy ezt Internet Explorer böngészővel tegyük. Frissen telepített rendszernél erre nincs szükség, csak ha már `szoftverhamisítás áldozataivá váltunk`.
6. Itt rákattintunk a Windows Érvényesítése gombra, várunk picit, amíg ellenőriz. Ezután már legálisnak mutatja magát a Windowsunk."

Ha ez megvan akkor a frissítéseknél azt az opciót válaszd,hogy csak értesítést kérsz a frissítésekről,és te döntöd el hogy mi települjön. A remowe wat nevű programot semmikép ne használd,több kárt okoz mint hasznot. Valószínűleg az újra aktiválásnál azt a típusú loadert kell használnod amivel eredetileg aktiváltad.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.15. 17:25:31

Biztos semmit nem segítek ezzel, de anno mikor az XP-nél volt ez, akkor valamelyik fórumon találtam meg a választ.
Nem emlékszem már rá, de egyszerű volt a megoldás. Csökkentett módban valamit törölni kellet és meg is volt oldva a probléma.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.11.15. 16:58:48

Capon írta:
LM10 írta:Ha már a gép kiírja, hogy nem eredeti a Windows, de utána leállítottam az automatikus frissítéseket, akkor még lehet használni az OP rendszert, vagy ilyenkor már jobb lenne újratenni?
Ez még az XP-nél van?
Meg win7-nél is.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.15. 16:50:35

LM10 írta:Ha már a gép kiírja, hogy nem eredeti a Windows, de utána leállítottam az automatikus frissítéseket, akkor még lehet használni az OP rendszert, vagy ilyenkor már jobb lenne újratenni?
Ez még az XP-nél van?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.11.15. 16:08:19

Ha már a gép kiírja, hogy nem eredeti a Windows, de utána leállítottam az automatikus frissítéseket, akkor még lehet használni az OP rendszert, vagy ilyenkor már jobb lenne újratenni?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.11.14. 22:02:31

Egy olyan androidos alkalmazás (vagy bármilyen megoldás) kellene nekem, aminek segítségével tudnék csatlakozni a sulis wifire, ami nincs lekódolva, hanem csak pc-ről lehet rácsatlakozni. Ezt kellene kicselezni, vohgy h pc-nek lássa a telómat.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.14. 21:43:41

rivaldo94-barca írta:Én megpróbálhatok segíteni PÜ-ben, írj ha gondolod.
Köszönöm, írtam is. :)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
rivaldo94-barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011.08.19. 10:15:25

2012.11.14. 20:34:35

18Barca99 írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni laptop használóktól és hozzáértőktől. Most mint végzős középsulis kapok "karácsonyra" egy laptopot amit aztán a jövőben használnék főleg egyetemen de mindennapokra is. Megvan rá a kellő keret amiből egy ütős gépet lehetne összehozni de nem szeretnék bebukni vele, mert nem vagyok jártas a témában. Úgyhogy ezért ha valakinek esetleg lenne ideje szánna rám egy Pü-t ahol feltenném a kérdéseimet? Nagyon megköszönném. :)
Én megpróbálhatok segíteni PÜ-ben, írj ha gondolod.
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.14. 16:15:53

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni laptop használóktól és hozzáértőktől. Most mint végzős középsulis kapok "karácsonyra" egy laptopot amit aztán a jövőben használnék főleg egyetemen de mindennapokra is. Megvan rá a kellő keret amiből egy ütős gépet lehetne összehozni de nem szeretnék bebukni vele, mert nem vagyok jártas a témában. Úgyhogy ezért ha valakinek esetleg lenne ideje szánna rám egy Pü-t ahol feltenném a kérdéseimet? Nagyon megköszönném. :)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Rajmó
Capitá del Barça
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2005.12.20. 13:48:06
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.13. 21:26:32

Üdv!

Valami nagy info zsenit szeretnék megkérni arra, hogy össze tudna nekem rakni egy asztali számítógépet 150 k-ból? monitor nélkül, de házzal, táppal, dvd íróval, videokarival mindennel együtt. A lényeg, hogy egy jó darabig ne kelljen hozzányúlni, vigye a full hd-t meg ha az újabb játékokat viszi az sem baj. :)
Ha lehet pü-be küldjétek el, nem akarok itt a fórumon senkit sem ezzel fárasztani.
Köszi!
Pubertus
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.11.12. 17:08:41

2012.11.12. 17:14:05

Hello! Kellene nekem egy kis segítség abban, h ha már mindannyian Barcelonának egy spanyol csapatnak vagyunk a drukkerei, aki biztosan konyít valamennyire a spanyol nyelvhez. Nekem egy idézetet kellene lefordítani, ha lehet minnél jobb fordítással. Az idézet: Élj másokkal, halj meg egyedül!" Előre is köszönöm várom a választ. :) Csak a Barca!!!!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.11.10. 15:00:54

Gareth Tello írta:
Messidona10 írta:Srácok, egy olyan oldalra lenne szükségem, ahol a Barca 2010-2011-es szezonjának statisztikáit megtalálom játékosok szerinti bontásban (hányat játszott, gólok, gólpasszok, lapok, stb.). Vagy ha valaki esetleg szorgalmasan vezetett ilyet egyedül, akkor megköszönném a megosztást.
http://arxiu.fcbarcelona.cat/web/englis ... fitxa.html
Az Assists kategóriában az alsót kell nézni. (Bár gondolom, egyértelmű, hogy Messi nem adhatott 67 gólpasszt a bajnokságban. :D)
Köszi szépen, sokat segítettél.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.10. 14:49:27

Messidona10 írta:Srácok, egy olyan oldalra lenne szükségem, ahol a Barca 2010-2011-es szezonjának statisztikáit megtalálom játékosok szerinti bontásban (hányat játszott, gólok, gólpasszok, lapok, stb.). Vagy ha valaki esetleg szorgalmasan vezetett ilyet egyedül, akkor megköszönném a megosztást.
http://arxiu.fcbarcelona.cat/web/englis ... fitxa.html
Az Assists kategóriában az alsót kell nézni. (Bár gondolom, egyértelmű, hogy Messi nem adhatott 67 gólpasszt a bajnokságban. :D)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.11.10. 14:26:21

Messidona10 írta:Srácok, egy olyan oldalra lenne szükségem, ahol a Barca 2010-2011-es szezonjának statisztikáit megtalálom játékosok szerinti bontásban (hányat játszott, gólok, gólpasszok, lapok, stb.). Vagy ha valaki esetleg szorgalmasan vezetett ilyet egyedül, akkor megköszönném a megosztást.
Ez Gareth Tello asztala, nála érdeklődj...de lehet, már keresi. :lol:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.11.10. 13:52:26

Srácok, egy olyan oldalra lenne szükségem, ahol a Barca 2010-2011-es szezonjának statisztikáit megtalálom játékosok szerinti bontásban (hányat játszott, gólok, gólpasszok, lapok, stb.). Vagy ha valaki esetleg szorgalmasan vezetett ilyet egyedül, akkor megköszönném a megosztást.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.11.09. 07:55:38

Messi-Ini írta:Valaki aki perfekt angolból,segíthetne nekem egy kicsit :D
Délután megyek tetováltatni,és találtam egy nekem tetsző idézetet,melyet angolul szeretnék magamra nyomatni...Ebben kérném a segítségeteket.A szöveg így hangzik: "Az az erős,aki tovább tud menni,álmok nélkül,tovább tud élni."
Délután 2-re megyek,addig kellenne. :lol: :)
Köszi előre is :wink:
Gyors szabad fordításban
Who can go further, without dreams can live longer is powerful
De nem vagyok perfekt angolból, úgyhogy lehet van jobb megoldás is, "költőibb"
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.11.09. 07:28:51

Valaki aki perfekt angolból,segíthetne nekem egy kicsit :D
Délután megyek tetováltatni,és találtam egy nekem tetsző idézetet,melyet angolul szeretnék magamra nyomatni...Ebben kérném a segítségeteket.A szöveg így hangzik: "Az az erős,aki tovább tud menni,álmok nélkül,tovább tud élni."
Délután 2-re megyek,addig kellenne. :lol: :)
Köszi előre is :wink:
Kép
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.05. 15:53:51

Üdv!

Nemrégen írtam ide, hogy Ps3al vannak problémáim azon belül is Fifa 13-al. Írtam, hogy a Dortmunddal végig vittem a bajnokságot és az idényértékelés után, mikor jönne az új szezon, lefagy az "előkészületeknél". Most öcsém is végig vitte Mu-val ugyanaz történt nála is. Mi lehet a probléma? Eredeti a játék. 576-ból rendeltem. Annyi hasonlóság van a két eset között, hogy ugyanaz a fiatal felfedezés van a címlapon mind2 előkészületnél. Valami angol srác és akkor aki jártas a témában tudja, hogy ilyenkor kiírják, hogy beválthatja álmait abban a klubban amelyikben van.

Egyébként sokszor lefagy a játék akkor is ha éppen szimulálok a következő meccsig, meccs alatt eddig kb 2-3x fagyott le mondjuk ez sem egészséges. Ilyenkor egyébként azt kell elképzelni, hogy megáll a játék a cd egy ideig még pörög aztán az is megáll. Semmit nem tudok tenni minthogy így kapcsolom ki a Ps-t. Nem tesz jót neki az biztos :S Valaki tudna valami ötletet adni, hogy mit csináljak? Mert azért így eléggé csak kidobott pénz a játék megvétele.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.11.04. 10:12:23

Küldtem egy privátot...Ott folytassuk már.Köszönöm!
Kép
Válasz küldése