Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.03.04. 16:04:42

Én 18ikig vittem,de ahhoz már nincs erőm. Majd később :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.03.04. 11:55:34

13-at megcsináltam reggel, tényleg nem nehéz, csak térlátás kell hozzá. Az elején megvizsgálod és széthúzgálod, ennyi.

Majd folytatom valamikor, ha lesz kedvem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.04. 11:13:27

Tim írta:Ördöglakatok gyűjteménye,ha tudjátok mi az..én a hatodiknál elakadtam,de ti biztos ügyesebbek lesztek.
14. szint után megkaptam az ezüstérmet :)

kb, 15 perc alatt megvolt, nem olyan nehéz ez, csak térlátás kell és türelem :)

a 14. szint kicsit megizzasztott.

Na, most már hardcore puzzles van hátra, azt majd kicsit később :)
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.04. 09:49:58

Én még a harmadikat se tudtam. :( nem nekem való ez. :D:D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2011.03.04. 02:56:32

Tim írta:Ördöglakatok gyűjteménye,ha tudjátok mi az..én a hatodiknál elakadtam,de ti biztos ügyesebbek lesztek.
Megcsináltam a hatodikat, címet elmentettem, és most megyek aludni.. :D
Nagyon jó kis játék :wink:

V_V: matekon ciki lesz, amúgy megesik! 8)
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.04. 00:49:22

Az ciki, ha azt hittem, hogy ma már péntek van ( jó, vegyétek úgy, hogy éjfél előtt írtam.. :D ) és emiatt lazán itt ülök, holnap meg első órába, 4-5 óra alvással király lesz matekdogát írni. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.03. 22:38:02

vargaakos írta:
Tim írta:Ördöglakatok gyűjteménye,ha tudjátok mi az..én a hatodiknál elakadtam,de ti biztos ügyesebbek lesztek.
9esig csináltam, jó kis játék.:D (csak hnapi iskolás dolgok miatt nincs idő tovább játszani..) De hétvégén folytatom.:D (ha tudom:))
11-nél meguntam :D
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2011.03.03. 20:50:34

Tim írta:Ördöglakatok gyűjteménye,ha tudjátok mi az..én a hatodiknál elakadtam,de ti biztos ügyesebbek lesztek.
9esig csináltam, jó kis játék.:D (csak hnapi iskolás dolgok miatt nincs idő tovább játszani..) De hétvégén folytatom.:D (ha tudom:))
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.03. 20:47:26

messideco írta:1. kérdés: Ha ismernél egy nőt, aki épp terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak, egy szellemileg visszamaradott, neki magának pedig szifilisze van, ajánlanád-e neki az abortuszt?
2. kérdés: Itt az idő, hogy megválasszák a világ új vezetőjét, és a Te szavazatod számít a döntésben. Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezető-jelöltekről: A - jelölt: Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései előtt. Két szeretője van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik. B - jelölt: Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whisky-t megiszik. C - jelölt: Kitüntetett háborús hős. Vegetáriánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata. Melyik jelöltre esne a választásod? Valóság a kérdések mögött: A - jelölt: Franklin D. Roosevelt B - jelölt: Winston Churchill C - jelölt: Adolf Hitler És mellesleg: ha az abortusz-kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp megölted Beethovent.... Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

A facebook mire nem jó...
Nem rossz, de azért biztos vagyok benne, h vannak benne ferdítések. Pl. Hitler is drogfüggő volt, vmi amfetamin származékot szedett. De azért ötletes.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.03.03. 20:32:01

Ördöglakatok gyűjteménye,ha tudjátok mi az..én a hatodiknál elakadtam,de ti biztos ügyesebbek lesztek.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.03. 20:19:21

Bányász írta:Sajnálom,semmi ártó szándék nem volt bennem.Viccnek szántam de ezek szerint Neked nem ült,de tényleg nem bántásnak szántam.Én kőkeményen be vagyok "sz*pódva"(south park) szóval én senkinek egy rossz szót nem szólnék. :D

Egyébként köszönöm srácok,h a védelmemre keltetek. :)
Írtam egy pü-t a dologról. Már elmúlt. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.03.03. 19:59:03

Én igent... Nem olyan rég tanultunk az alkalmazott etikáról.
"And my heart will leave you never."
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.03.03. 19:48:34

messideco írta:1. kérdés: Ha ismernél egy nőt, aki épp terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak, egy szellemileg visszamaradott, neki magának pedig szifilisze van, ajánlanád-e neki az abortuszt?
2. kérdés: Itt az idő, hogy megválasszák a világ új vezetőjét, és a Te szavazatod számít a döntésben. Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezető-jelöltekről: A - jelölt: Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései előtt. Két szeretője van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik. B - jelölt: Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whisky-t megiszik. C - jelölt: Kitüntetett háborús hős. Vegetáriánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata. Melyik jelöltre esne a választásod? Valóság a kérdések mögött: A - jelölt: Franklin D. Roosevelt B - jelölt: Winston Churchill C - jelölt: Adolf Hitler És mellesleg: ha az abortusz-kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp megölted Beethovent.... Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

A facebook mire nem jó...
Ez nagyon komoly!

Bár az elsőre én nemet mondtam. :P
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.03. 19:08:11

most akartam betenni, de én sárgítva ;)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.03.03. 18:43:40

1. kérdés: Ha ismernél egy nőt, aki épp terhes, már van 8 gyermeke, akik közül 3 süket, 2 vak, egy szellemileg visszamaradott, neki magának pedig szifilisze van, ajánlanád-e neki az abortuszt?
2. kérdés: Itt az idő, hogy megválasszák a világ új vezetőjét, és a Te szavazatod számít a döntésben. Az alábbiakban olvashatsz néhány tényt a vezető-jelöltekről: A - jelölt: Tisztességtelen politikusok veszik körül, és asztrológussal konzultál döntései előtt. Két szeretője van. Zsinórban dohányzik és napi 8-10 Martinit iszik. B - jelölt: Hivatalából kétszer elbocsátották, délig alszik, az egyetem alatt ópiumot használt és minden este egy üveg whisky-t megiszik. C - jelölt: Kitüntetett háborús hős. Vegetáriánus, nem dohányzik, néha megiszik egy-egy sört, és soha nem volt házasságon kívüli kapcsolata. Melyik jelöltre esne a választásod? Valóság a kérdések mögött: A - jelölt: Franklin D. Roosevelt B - jelölt: Winston Churchill C - jelölt: Adolf Hitler És mellesleg: ha az abortusz-kérdésre igennel válaszoltál, akkor épp megölted Beethovent.... Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

A facebook mire nem jó...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.03.02. 21:04:07

Lionel85 írta:
ozsimiki írta:Jézusom...értékeljük már a humort benne.

ezen besértődni :roll: mert, nem úgy tűnsz, aki viccesen fogta fel Bányász kollega írását.
Azt emelte ki, hogy egyik nap még azt mondtam, nem fogok regelni, aztán most mégis regeltem. Arra akart rávilágítani, hogy mennyit ér az adott szavam. Bár arra nem gondolt, hogy az ember kíváncsi és megnézi mégis mennyire imádják annyian az oldalt. Számomra nem volt humoros. Ennyi.
Sajnálom,semmi ártó szándék nem volt bennem.Viccnek szántam de ezek szerint Neked nem ült,de tényleg nem bántásnak szántam.Én kőkeményen be vagyok "sz*pódva"(south park) szóval én senkinek egy rossz szót nem szólnék. :D

Egyébként köszönöm srácok,h a védelmemre keltetek. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.03.02. 19:16:29

http://www.hatharom.hu/article/8a76db-m ... no-ronaldo

Azzigen! :shock:
Ilyen sincs minden nap! (vagy minden évben)
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.02. 19:07:05

messideco írta:Melyik az a külföldi filmes oldal, amelyik hasonlít az IMDB-re?
http://www.rottentomatoes.com/
talán.

Gergő, tesómnak is mondta a fszparaszt, hogy ha bemutatja azt a papírt akkor valami 1000 ft körül kell csak fizetni, de akkor is az anyja temetésén szórakozzon a koporsófedéllel.
Nem elég érted, hogy normálisan fizeti a béreltet minden hónapban, még meg is szívatják.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.02. 19:03:16

lui1698 írta:Ilyen nincs emberek.
Tesóm jön haza, bőg mert hogy megcsapta a buszon az ellenőr 8k-ra.
Az volt az ok, hogy valami tököm igazolás nem volt nála amit akkor adtak mikor legelőször használta a bérletváltót. (4 éve) Érted? Nála volt a bérlet, ki volt töltve, diák, bérletváltó. Erre ilyen b*ziságért ráver 8 ezret szerencsétlen lányra.
Barátja bliccelésért kapott 5 ezres csekket. Vicc.
És még mondja valaki, hogy nem szabad az ellenőrt utálni, mert csak a munkáját végzi. Lóf*szt! Ilyen embert a busz alá fektetném azt oda-vissza megcsapatnám az arcát.
Elvileg ha megvan és bemutatja az akármilyen Volánnál akkor csak párszáz forintos téma. Én is hasonlóképpen jártam asszem 6k lett volna bemutatással csak 500.
Én hazafelé mentem kezeim tele cuccal felszálltam a sofőr kezembe nyomott még 10kg aprót esélytelen volt hogy az első lyukasztónál kilyukasszam gondoltam elpakolok és majd rendezem a középső ajtónál.
De csak gondoltam. Ahogy elhagytam az első lyukasztót felállt a ballonkabátos bunkó paraszt "jegyeket, bérleteket" címszóval.
A láthatóan szerény képességekkel rendelkező emberkének(?) nem tudtam elmagyarázni a szitut már vette elő a cetlit hajtva hogy 6k lesz.
Már tényleg csak az anyját nem szidtam mikor benyögte ha megvan a bérletem otthon akkor csak 500 pénz lesz. Majd gratuláltam neki és elbúcsúztunk.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.02. 19:02:23

L.Messi 10 írta:
lui1698 írta:Ilyen nincs emberek.
Tesóm jön haza, bőg mert hogy megcsapta a buszon az ellenőr 8k-ra.
Az volt az ok, hogy valami tököm igazolás nem volt nála amit akkor adtak mikor legelőször használta a bérletváltót. (4 éve) Érted? Nála volt a bérlet, ki volt töltve, diák, bérletváltó. Erre ilyen b*ziságért ráver 8 ezret szerencsétlen lányra.
Barátja bliccelésért kapott 5 ezres csekket. Vicc.
És még mondja valaki, hogy nem szabad az ellenőrt utálni, mert csak a munkáját végzi. Lóf*szt! Ilyen embert a busz alá fektetném azt oda-vissza megcsapatnám az arcát.
Kaposváron is van egy-két paraszt. Én mondjuk szerencsés vagyok, mert az egyik legnagyobb "tekintélyű" ellenőr ismerős. Egyébként meg, a távolságin múltkor szól a sofőr, hogy kell egy igazolólap mert annak hiányában érvénytelen, és nem tudom mennyi pénzért kell venni. Ahhoz képest 6 év alatt még egyszer nem szólt 1 ellenőr se hogy kellene. Lehúzás? Á.... Parasztok...
Engem a Kapos Volánnál rendszeresen azért bsztatnak mert nem yo számot írok a bérletre, mert mindegyik mást mond. Egyik, hogy a diákigazolvány számát, másik hogy az igazolás számát, amit adnak...akármelyiket írom rá, mindegyikért leqrnak és h többet ne forduljon elő. Még yo, hogy nem büntettek még meg érte...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.03.02. 18:54:59

Melyik az a külföldi filmes oldal, amelyik hasonlít az IMDB-re?
"And my heart will leave you never."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.03.02. 18:40:32

lui1698 írta:Ilyen nincs emberek.
Tesóm jön haza, bőg mert hogy megcsapta a buszon az ellenőr 8k-ra.
Az volt az ok, hogy valami tököm igazolás nem volt nála amit akkor adtak mikor legelőször használta a bérletváltót. (4 éve) Érted? Nála volt a bérlet, ki volt töltve, diák, bérletváltó. Erre ilyen b*ziságért ráver 8 ezret szerencsétlen lányra.
Barátja bliccelésért kapott 5 ezres csekket. Vicc.
És még mondja valaki, hogy nem szabad az ellenőrt utálni, mert csak a munkáját végzi. Lóf*szt! Ilyen embert a busz alá fektetném azt oda-vissza megcsapatnám az arcát.
Kaposváron is van egy-két paraszt. Én mondjuk szerencsés vagyok, mert az egyik legnagyobb "tekintélyű" ellenőr ismerős. Egyébként meg, a távolságin múltkor szól a sofőr, hogy kell egy igazolólap mert annak hiányában érvénytelen, és nem tudom mennyi pénzért kell venni. Ahhoz képest 6 év alatt még egyszer nem szólt 1 ellenőr se hogy kellene. Lehúzás? Á.... Parasztok...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.02. 18:22:31

Ilyen nincs emberek.
Tesóm jön haza, bőg mert hogy megcsapta a buszon az ellenőr 8k-ra.
Az volt az ok, hogy valami tököm igazolás nem volt nála amit akkor adtak mikor legelőször használta a bérletváltót. (4 éve) Érted? Nála volt a bérlet, ki volt töltve, diák, bérletváltó. Erre ilyen b*ziságért ráver 8 ezret szerencsétlen lányra.
Barátja bliccelésért kapott 5 ezres csekket. Vicc.
És még mondja valaki, hogy nem szabad az ellenőrt utálni, mert csak a munkáját végzi. Lóf*szt! Ilyen embert a busz alá fektetném azt oda-vissza megcsapatnám az arcát.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.02. 16:45:07

én vettem a Bányász rejtett poénját, semmi sértő szándéka nem volt, sőt inkább mosolyt csal az ember arcára :)
KépKép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.02. 16:40:45

Lionel85 írta:
ozsimiki írta:Jézusom...értékeljük már a humort benne.

ezen besértődni :roll: mert, nem úgy tűnsz, aki viccesen fogta fel Bányász kollega írását.
Azt emelte ki, hogy egyik nap még azt mondtam, nem fogok regelni, aztán most mégis regeltem. Arra akart rávilágítani, hogy mennyit ér az adott szavam. Bár arra nem gondolt, hogy az ember kíváncsi és megnézi mégis mennyire imádják annyian az oldalt. Számomra nem volt humoros. Ennyi.
Nem úgy ismerem Bazsát,mint aki azért írta,h rávilágítson a szavahihetetlenségedre.Inkább tényleg poénként említette meg az ellentmondást,erre utalnak a smileyk is.Nem volt szemforgató,meg hasonló cucc odapöttyintve,uh cs cinkelt,ebben biztos vagyok.
Meg különben is,nincs abban semmi különös,ha az ember meggondolja magát:
"Változnak az idők,velük változok én is..." :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése