Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.18. 17:39:54

lionelmessi19 írta:
ricsinho írta:
albicelesteX írta:riijkard egy veréb!el kell takarítani!!!!most kellene megmutatni milyen edző de nem tudja!!!!koccoljon!!!
Egyetértek :D
Remek. megint megtisztelt minket az értelmesebbje. :roll:
Akkor én is az értelmetlenek közé tartozom, mert Frankie távozását követelem. Köszi Andris, ennél többet vártam Tőled!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.09.18. 17:38:22

Andris, Miki!
Tudom, hogy most megint leírjátok, hogy na ez a majom már megint idejön okoskodni, meg én megmondtam-ozni, de ez van, gyerekek. A tapasztalat néha előnyös állapot. Én tegnap késő délután ugyanazt írtam le, amit ma Laporta elmondott, azaz 3 meccs van, és kész.
Kedves Andris!
Lehet engem hülyézni, pesszimistának titulálni, de nem érdemes - az élet eddig mindig engem igazolt Frankkel kapcsolatban. Már amikor kinevezték, is hibának tartottam a választást, az elmúlt egy évben pedig egyenesen katasztrófának. Egy dilettáns idióta, aki annyit ért a szakmához, mint én. Csdak neki van róla papírja, meg eurómilliókat markol fel, én meg egy mezei szurkoló vagyok Mo-ról. Amit az idén művel az alulmúlja a tavalyit. Nincs vele szemben ideje semmi további türelemnek.
Azt írod, hogy majd most, hogy visszatér Puyol - ekkora sületlenséget nem kéne leírni. Mi köze van egy védőnek ahhoz, hogy három meccsünkből kettőn nem tudtunk gólt lőni? Az ég egy adta a világon semmi. Talán Carles tehet a világklasszis támadóink impotenciájáról? Talán Puyol a csapat elsőszámú gólfelelőse?
A türelem elfogyott, ha nincs 9 pont a következő meccsen húzzon a búsba, és soha többet vissza se jöjjön ebbe a városba.
Kép
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.09.18. 17:15:08

Jól jöhet ez az ultimátum!Csak jól jöhetünk ki belőle!Frnak vagy összekapja nagyon a csapatot vagy elküldik és talán jön egy normálisabb edző!Én azért örülnék ha maradna,de ha így folytatja inkább menjen!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.18. 17:01:37

Remélem igaz ez az ultimátumos dolog, ennek mindenképpen hatnia kell Rijkaardra és a játékosokra is. A kitűzött időt és célt mondhatjuk tisztességesnek, ha addig nem növi ki a hülyeségeit, és a játékosok hozzáállása sem változik, akkor senki sem moshatja majd le az alkalmatlanságát róla. Nem mintha kétségeim lennének afelől, hogy új edző kell.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.09.18. 17:00:58

Capellot idehozni elég pikáns lenne,miután elrabolta tavaly előlünk a bajnoki címet a csapatával..én Lippinek örülnék,Rijkaardnak meg egy meccset nem adnék...röpp röpp
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.09.18. 16:56:51

fcjoc írta:háát nemtudom.. ez az ultimátum dolog kicsit aggasztó.. én nem örülnék ha elmenne :wink:
Ha olyan edzőt sikerül a heléyre hoznunk, akivel szép játék lenne a csapatban, én örülnék. Ramos valóban jó lenne, de Wenger, Lippi, Capello, Ancellotti, Scolari mind-mind olyan nevek, akiket képesnek érzek arra, hogy valami színt és erőt vigyenek a játékunkba.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2007.09.18. 16:55:45

kilibarca tegnap írta:Én azon a véleményen vagyok hogy ha 3 meccsen belül nem lesz változás akkor valamit tenni kell (1BL 2bajnoki).
eurobarca ma írta:Három meccs a bizonyításra
:lol: :lol: 8) ez tetszett amikor felléptem :)
Lionel85 írta:Én nem is akarnám elhozni őt, én inkább Juande Ramosra szavaznék, ha lenne edzőváltás, de mivel nincs, így marad Rijkaard.
Szerintem őt most semmi pénzért nem lehetne elhozni a Sevillaból.Legrosszabb esetben Lyon és Sevilla meccs után keresgélhetünk neveket h ki kit akar. De Laporta nem kapkod és remélem most már valamit legalább megpróbál változtani Rijkaard.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.09.18. 16:54:23

háát nemtudom.. ez az ultimátum dolog kicsit aggasztó.. én nem örülnék ha elmenne :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.18. 16:51:01

Na, hozzászólok már énis kicsit, most van némi időm.

Marha nehéz 3 nemlátott meccsről bármit mondanom, játékosokat vagy edzőt illetően akár. Mindenesetre megpróbálok azért valamicskét.
Szóval, először is eszem ágában nincs megvédeni a népharagtól Rijkaardot, asszem megint nem tenne jót a népszerűségi indexemnek. :D

Viszont annyi biztos a részemről, hogy várnék még minimum 6-8 meccset a dolgokkal. Mégha ezalatt elmenne az idény, akkor is. Mondhatni, ennyit adok Franknek :D , ezután majd megtudom mondani, mi az álláspontom, szerintem kell-e edzőváltás, avagy sem, és miért.

Sok sok tényező van amik ellene v mellette szólnak. Sok az új játékos, kevés együtt edzés volt eddig, nincs még maxon a társaság, össze kell érni.
Emellett viszont ilyen játékosokkal az eddigi meccseket hozni kellett volna, ilyen körülmények mellett is.

Mégis aztmondom, hogy várjunk még egy kicsit. Semmi indoklást nem mondok, amit meglehetne torpedózni, mindent meglehet. Egyszerűen ha már megkapta majd mindenkitől jelképesen (azaz a fórumozóktól) a bizalmat, akkor szerintem a 3 meccsnél még várhatunk picit tovább.
Nemakarom elhalkítani azokat akik elküldenék most a fenébe, nyilván nem is tudnám ha akarnám se, de én biztos hogy még várok a véleményformálással.

Lehet h fura amit még hozzáteszek, és nem feltétlen ide illik, de lehet h nem csak a pálya mellől hiányzik nagyon (ha...) egy vezér, hanem a pályáról is... jólenne hamar a teljes képet látni, Puyollal együtt, pár meccs és szerintem kiderülnek a kilátásaink erre az évre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.09.18. 16:41:08

Lionel85 írta:Én nem is akarnám elhozni őt, én inkább Juande Ramosra szavaznék, ha lenne edzőváltás, de mivel nincs, így marad Rijkaard. :)
Ramos szerintem nagy bakot lőne, ha elmenne a Sevillától. Igaz, így lehet később nem lenne esélye egy igazi nagyágyú (nemcsak a jelen, hanem a múlt alapján is sikeres gárda) padján csücsülni. De ahogy nézem Del Nido politikáját, nem igazán kívánnak olcsón megszabadulni kulcsembereitől. Így pedig minden adott, hogy hosszú évekre megalapozzák a klub jövőjét.

Számomra egyértelműen Wenger lenne az ideális edző, jóllehet, jelen pillanatban azért szurkolok, hogy a csapatnak jól menjen, ergo Rijkaard maradjon a hátsó fertáján. Persze, ha nem tud bizonyítani, akkor mindenképpen kell egy új edző.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.18. 16:18:22

Drigo írta:A Sport - amiben a TV3ra hivatkoznak - szerint Laporta ultimatumot adott Rijkaardnak, miszerint okt 7ere amikro az Atleticot fogadjuk a csapatnak a sajat kvalitasanak megfelelot kene nyujtani. Gyorsan ennzit tudtam kihamozni mert kozbe meg eloadason vagyis gyakon vok.
Remélem igy van mert akkor legalább próbál majd tenni valamit Frank..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.09.18. 16:08:31

A Sport - amiben a TV3ra hivatkoznak - szerint Laporta ultimatumot adott Rijkaardnak, miszerint okt 7ere amikro az Atleticot fogadjuk a csapatnak a sajat kvalitasanak megfelelot kene nyujtani. Gyorsan ennzit tudtam kihamozni mert kozbe meg eloadason vagyis gyakon vok.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.18. 14:51:47

Én nem is akarnám elhozni őt, én inkább Juande Ramosra szavaznék, ha lenne edzőváltás, de mivel nincs, így marad Rijkaard. :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.18. 14:50:25

Lionel85 írta:És ugye ott van Messi, aki szintén nagyon fiatalon mutatkozott be, de elég Wengerre gondolni, ő is szereti a fiatalokat a mélyvízbe dobni és őértük is van rendesen érdeklődés, pl. Fabregas. Szóval ez nem igazán erős érv mellette, meg az sem, hogy címeket nyert Rijkaard, mert az már a múlt. Én szerintem az egyetlen érv az a kommunikáció közte és a játékosok között, mert mint tudjuk, mindenkivel jó összhangban van és a játékosok is szeretik őt.
Csak egy bibi van, Wengert el nem hozod...
Szerintem a Te érved nem valami meggyőző, az lehet, hogy jóban van velük, de ez semmit sem ér, ha fegyelmezni pl. nem tudja őket. Jóban vannak, csak épp eredménytelenül...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.18. 14:48:13

És ugye ott van Messi, aki szintén nagyon fiatalon mutatkozott be, de elég Wengerre gondolni, ő is szereti a fiatalokat a mélyvízbe dobni és őértük is van rendesen érdeklődés, pl. Fabregas. Szóval ez nem igazán erős érv mellette, meg az sem, hogy címeket nyert Rijkaard, mert az már a múlt. Én szerintem az egyetlen érv az a kommunikáció közte és a játékosok között, mert mint tudjuk, mindenkivel jó összhangban van és a játékosok is szeretik őt.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.18. 14:45:58

Az én véleményem ismert, de hosszas gondolkodás után egy okot csak találtam, ami mellette szól. Mégpedig az, hogy a fiataljainknak(Gio, Krkic) más edző nem biztos, hogy ilyen korban az első csapatnál adna lehetőséget, még akkor sem, ha látható, hogy klasszis palánták. Az pedig köztudott, hogy mind a két ígéretünkért komoly érdeklődés van, akik több-kevesebb játéklehetőség nélkül akár le is léphetnének.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.09.18. 14:36:27

Laporta abban a bizonyos interjúban azt is elmondta, hogy játsszon akármennyire is a csapat (nem szó szerint ezt mondta, de ez volt a lényeg), akkor is télnél előbb nem lesz edzőváltás, mert bízik Rijkaardban. Persze a bizalomnak is van határa és nem hinném hogy csupán azért várna télig Laporta, mert sok címet nyert az elmúlt években Rijkaard a Barçával.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.09.18. 14:01:47

Victor_Valdes írta:Kezd észhez térni a vezetőség...
Hát,igen a köv. 3 meccs kritikus lehet Frank szempontjából.De benne van a cikkben,hogy Laporta utána is hagyná dolgozni.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.09.18. 13:32:46

Kezd észhez térni a vezetőség...
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2007.09.18. 13:28:18

Sziasztok Pajtikák!

1000éve nem írtam ide a fórumra, de amik mostanába történtek kicsit elszomorítanak.
Riijkaard! Hát nem mondom hogy én megmondtam, hogy ez lesz, de tartottam tőle. Én már a nyáron elküldtem volna. Akkor még több értelme lett volna mint most. Annak nem sok értelme lenne ha most szezon közbe zavarnánk el, mert ki lenne az új edző? Nagy kvalitású edzőt kéne a helyére szerződtetni, na de olyanból nem sok van (legalábbis olyan akit könnyen meg is lehetne szerezni). Ha meg nem olyat szerzünk akkor meg ott van a veszély, hogy mire beilleszkedik, felveszi a ritmust, addigra már bukó a szezon.
Szóval nem biztos hogy a menesztés olyan jó megoldás lenne. Annak ellenére, hogy sose tartottam sokra Frankit.
Valami változás kell az biztos. De az nem biztos, hogy ezt az edző menesztésével kell megoldani.
Mindenesetre várjuk ki a következő 3 meccset. És bízzunk benne, hogy megembereli magát mind a csapat, mind a mester.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.09.18. 12:30:56

Még hinnék is nektek,h a játékrendszerrel van a bibi,de érdekes mód,hazai pályán bejön,pedig ott méginkább védekzenek ellenünk,mivel akkor hajlandóak megmozdulni a playaink...idegenben meg nem jön be,mert még Magdi néni is többet mozog náluk Gézukával a hátán :!:

Frank abban a hibás,h ezt nem bűnteti....viszont van egy olyan sanda gyanúm,ha bűntetné,akkor az lenne a gond egyeseknek...főleg ha úgy se menne a dolog....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.09.18. 09:29:38

Gajus írta:labdarúgóink
Van szerkesztés gomb,így kijavíthatod az elrontott hszólásodat.
Avatar
Gajus
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:25:53
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.18. 09:05:05

labdarúgóink
Barca,Barca,Baaaarca!
Avatar
Gajus
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:25:53
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.18. 09:04:17

Sajna, nem oldja meg. Nincs benne elég tűz.
De az igazán nagy gond az, hogy mióta Henk elment tart ez a szenvedés, az Ő mentalitása, szellemisége hiányzik valóban kitűnő labdarógoin mellől!
Barca,Barca,Baaaarca!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.18. 08:45:58

Azért reméljük elő tud még húzni valamit a cilinderből. Talán tényleg már el kellene felejteni ezt a 4-3-3-at, mert totálisan kiismerték, és az sem számít már, mekkora klasszisokkal akarjuk ezt a szisztémát játszani. Fullra levédik az üres területeket az ellenfelek, a támadóinkon pedig többen lógnak egyszerre. Így nem fog menni. De bízom Rijkaardban, hogy megoldja.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt