Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.06. 10:51:46

Az hogy nincs elég mozgás hát igen.a játékosnak kell mozogni az edző nem mozoghat helyette!De ha az edzső megmondaná neki hogy mozogjon mozogni kéne nem?!Ha meg nem mozog akkor se el kell küldeni a p(I)csába!
De ugy veszem észre egyre többen vannak azok aki inkább az egész keretet lecserélnik minthogy uj edzőt hozzanak!Nézzetek már rá Rijkaardra!Mint egy majom csak ül és néz a semmi az összes meccsen!Kicsit jobban élhetne a jatékkal!Mourinho nem nagy edző?!Akorr hogy nyert a Porto-val Bl-t de mindegy pont én mondom mindig hogy ne a mult alapján itéljünk!Amugy szerintem azért megy a cselszkinek is mert ott van HENK TEN CATE!Innen is mióta elment sehol semmi!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.06. 10:45:37

Sztem meg igaz lehet, h ki akarják dobni Benitezt. Ugyanazt csinálja mint Rijkaard, a bukott meccsek után kb. ugyanazokat nyilatkozzák :lol: Viszont ha elküldik, és megszerzik Mourinhot, akkor rábaxtunk :oops:
Akkor év végéig Rijkaard, aztán Van Basten, vagy Koeman vagy vmi ilyesmi :evil:
huszi

2008.01.06. 10:43:21

kezdtek nagyon unalmasak lenni... semmi ertelme annak h csak hergelitek itt egymast... elsosorban mindig a gyozelem a legfontosabb... minden felelosseget cska az edzo nyakaba varrtok.. mintha tobbet szamitana az edzo mint a jatekos... az edzo nem raghat mindent a jatekos szajaba...de ezt nem tudjatok felfogni pici agyatokkal... a legtobb problema nalunk azzal van h a jatekosok nem mozognak eleget.. nem folyamatos a jatekunk... nincsenek szep megoldasok... de ez rohattul nem fugg az edzotol.. ha a jatekosokban nem eg a tuz akko hiaba is probalja motivalni oket az edzo.... hu mourniho mekkora edzo! mekkora? elment a chelseabol es sokkal jobban megy nekik azota... eddig se tartottam nagy edzonek... de miutan latom h a chelsea nelkule is tokeletesn boldogul megkevesbe tudom ertekelni... a chelsea drukkerek istenitettek ot es mennyire sajnaltak h elment.. de ha most megnezitek h miket irnak... total lexarjak, sot meg orulnek h lelepett... R10-en kivul senkirol nem esett szo iden h igazan elegedettlenek lennetek vele.... pedig nagyon nincs rendben vmi a jatekosoknal es ezen az edzo nem segithet.... nem tudom hany evesek vagytok de szanalmas h ezt nem eritek fel esszel... es ha nem megy a csapatnak azt egybol az edzo rovasara kell irni.. hatha belekezdunk eg yilen oruletes edzovaltasba mint ahogy a real tette par eve... az nagyon jo lesz... majd akkor kapkodhatjatok a fejeteket... es visszaesunk ugy mint rijkaard elott h imadkozhatunk h bekeruljunk a blbe... hanem a barcarol lenne szo kivannam h igy legyen csak h lassam a kepeteket akkor h mit reagaltok...
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.06. 10:38:58

bence 8 írta:szigetországból érkező hírek szerint Rafael Benítez már bármit csinálhat, biztosan távoznia kell az amerikai tulajdonosok által irányított Liverpool menedzseri posztjáról, sőt, a Guardian azt is biztosra veszi, hogy Benítez nem éri meg a februárt. A csapat az idei szezonban elmarad az elvárásoktól, holott a tulajok a nyáron a spanyol minden kívánságát teljesítették. A lap ugyan nem tud, konkrét tárgyalásokról, de biztosra veszi, hogy ha Benítez repül, akkor Mourinho lesz az elsőszámú jelölt a helyére. SAMSUNGSPORT

nem tudom ebből mi igaz de jöhetne benitez
Valószinű hogy nagyon kacsa!
De ahogy a Pool játszik...simán lehet igaz is.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.06. 10:38:18

Érdekes kezdő csapattal álltunk föl...Deco, Henry padon, miközben Gundjonsenek meg Giovannik vannak a pályán :roll: :arrow: Mind2 0 is volt.
Márqueznek köszönhetjük a győzelmet :!: Addig kilátástalan hulla gyenge játékot játxottunk, aztán a semmiből találtunk egy golt. Utánna kinyilt a Mallorca többet támadhattunk, Henryvel és Bojannal fellendült a támadojáték.

Amugy meg egy dolog, h padoztatja Decot, vagy kihaggya Ronaldinhot, de nézze meg kik játxanak helyettük :oops: Szerencse, h mostanában nem lex kemény ellenfelünk a bajnokságban.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.06. 10:36:12

"mindenki küzdjön"
"volt sebesség a játékában, s eleve nagy játékkedve volt"
"nem hagyták, hogy járassuk a labdát"

Könyörgöm, Mr. Rijkaard, ezeket már kismillió-egyszer hallottuk. Nem erre vagyunk kiváncsiak, hanem arra: mi akadályozza meg a világ egyik legjobb keretével rendelkező csapatot abban, hogy szépen és eredményesen játsszon? Mit tesz Ön annak érdekében, hogy megújuljon a csapatunk? Mivel foglalkozik Ön a két meccs között? Tisztában van a Barca jelenlegi helyzetével? Tisztán látja Ön a dolgokat? És végül egy utolsó kérdés: meddig kívánja a szurkolók idegrendszerét ilyen mértékű károsodásnak kitenni?

Minden meccs, amit néznünk kellett ebben az idényben, tele volt izgalommal, feszültséggel, idegeskedéssel, ami roncsolja az idegeket, az agysejteket, magas vérnyomást okoz, az erek kitágulnak stb. Nekem/nekünk ebből már nagyon elegünk van. Nem látjuk a kiutat az Ön vezérletével. Csak ennél jóval nagyobb probléma, hogy Ön sem látja? Így hova vezet ez? Merthopgy bajnoki címhez nem, az tuti biztos. Tegnap este megírtam már: van Gaal szelleme kezdi belengni a csapat játékát
Mr. Rijkaard! Lépjen le a színről! Mindannyiunk érdekében!
Kép
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.01.06. 10:23:49

szigetországból érkező hírek szerint Rafael Benítez már bármit csinálhat, biztosan távoznia kell az amerikai tulajdonosok által irányított Liverpool menedzseri posztjáról, sőt, a Guardian azt is biztosra veszi, hogy Benítez nem éri meg a februárt. A csapat az idei szezonban elmarad az elvárásoktól, holott a tulajok a nyáron a spanyol minden kívánságát teljesítették. A lap ugyan nem tud, konkrét tárgyalásokról, de biztosra veszi, hogy ha Benítez repül, akkor Mourinho lesz az elsőszámú jelölt a helyére. SAMSUNGSPORT

nem tudom ebből mi igaz de jöhetne benitez
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.06. 10:04:42

ZsottaFCB írta:Ákocka!

Titi nincs jó formában????

Volt egy lesgólja 2 nagy csele


benne láttam egyedül a kűzdeni akarást

meg még talán bojanban és giovanniban és eto'o ban :)
Henry-t behozta a támadó játékunk röktön meg élénkült lehet vele kelett volna kezdeni és Bojant hozni a félidőbe!Mert nagyon nyomott!Rijkaardba meg nem csalódtam:

„Nagyon leszűkítették a területeket előttünk, s nem hagyták, hogy úgy járassuk a labdát, ahogy általában szeretjük.
Hát könyörgöm nehogy egy Barca ezt ne3tudja megoldani 1 kis csapat ellen!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2008.01.06. 10:01:43

Ákocka!

Titi nincs jó formában????

Volt egy lesgólja 2 nagy csele


benne láttam egyedül a kűzdeni akarást

meg még talán bojanban és giovanniban és eto'o ban :)
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.06. 09:57:11

mademan írta:ÖTLET:
szerintem írjunk ki egy versenyt az eurobarcán hogy ki tudja a legpontosabban eltalálni rijkard nyilatkozatát a meccsek után!!! mindenki mondjuk 5 pontban, pontonként 1 mondatot írna le... a beküldési határidő a meccs vége utáni 10vagy15perc lehetne...

pl. szerintem a sevilla ellen ha kikapunk a következőt mondja:
1. idegenben Sevillában nehéz meccset nyerni
2. nagyszerű csapat volt az ellenfél
3. jól felkészült belőlünk taktikailag és kitűnően lezárta a területeket
4. hideg volt, rossz volt a pálya minőségi
5. a barca nagy csapat és hosszú a szezon, a hétvégi bajnoki matt fáratabbak voltunk nem mozogtunk jól

+1. a hátrányt hazai páylán le lehet dolgozni
Az én pontjaim is ezek.De mindeggy lényeg nyertünk de akkor is!A véleményem ugyan az :Huzz el RIJKAARD!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2008.01.06. 09:44:39

ÖTLET:
szerintem írjunk ki egy versenyt az eurobarcán hogy ki tudja a legpontosabban eltalálni rijkard nyilatkozatát a meccsek után!!! mindenki mondjuk 5 pontban, pontonként 1 mondatot írna le... a beküldési határidő a meccs vége utáni 10vagy15perc lehetne...

pl. szerintem a sevilla ellen ha kikapunk a következőt mondja:
1. idegenben Sevillában nehéz meccset nyerni
2. nagyszerű csapat volt az ellenfél
3. jól felkészült belőlünk taktikailag és kitűnően lezárta a területeket
4. hideg volt, rossz volt a pálya minőségi
5. a barca nagy csapat és hosszú a szezon, a hétvégi bajnoki matt fáratabbak voltunk nem mozogtunk jól

+1. a hátrányt hazai páylán le lehet dolgozni
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.01.06. 09:40:36

ugyanazt mondja mint eddig.. megúszta hogy nyertünk, aminek persze örülünk, de mennyivel jobb lenne egy ien kis csapatot szép játékkal megverni.. na sebaj
csakabarca
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.01.06. 09:32:26

Szánalmas a játékunk,szánalmas Rijkaard a nyilatkozataival együtt.

Egy nehéz pályán nyertünk, egy kellemetlen ellenféllel szemben.

Ezt miért kell minden győztes meccs után elmondani?Talán nem várható el a Barcelonától,hogy megverjen egy középcsapatot?

Undorító,minősíthetetlen játékot mutattunk tegnap,újfent teljes lazsálással és nemtörődömséggel sok játékos esetében.
De már a vezetőségből is teljesen elegem van,ők nem néznek Barca meccset?Szép fokozatosan meccsről-meccsre romlik a teljesítményünk.
Tavasszal még ennél is rosszabbak leszünk,ez elég egyértelmű.
De nem baj,hagyjuk csak elúszni a megszerezhető jó edzőket,maradjon csak Rijkaard,minek nekünk esély a bajnoki címre?

Most jut el véglegesen oda Rijkaard,hogy senki nem a megszerzett címekre gondol majd a neve hallatán,hanem arra,hogy milyen hihetetlen szánalmas játékot mutatott vele a Barca.

Laporta meg annyira szerelmes Frank-be,hogy inkább együtt bukik meg vele,minthogy elküldje.Szerintem ezekben a hónapokban dől el véglegesen,hogy hamarosan Sandro Rossel lesz a Barca elnöke!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.06. 09:07:03

Most ez megint vicces:) Rijkaard száraznak tartotta a pálya állapotát és emiatt is játszottunk úgy ahogy...LOL

Nem tudok mit mondani, Deco pedig játékra kész állapotban volt, mégis Guddy kezdett...

Ha ott tartunk, hogy a világ egyik legjobb csapata amiatt szenved, mert száraz a talaj, akkor csak röhögnöm kell. Az egyetlen hasznos mondata az volt az edzőnek, hogy lezárták előttünk a területet, de a rövid passzos játék nem emiatt nem megy, az már otthon sem megy hónapok óta....
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.01.05. 21:55:46

Takarodj!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.05. 21:19:11

Érdemes megnézni az edzői stáb arcát miközben szenvednek a srácok a pályán...Közöny és unalom. Semmi olyat nem látok, ami miatt javult volna a helyzet, ha ezt a meccset behúzzuk az csak a szerencse eredménye lesz, nem másé.

Valamint hozzáteszem, hogy lehet Henryt szidni, de az El Classicóra is már összekalapálták, azóta eltelt két hét és hiába hipertehetség a kis Bojan, nem bírom felfogni, miért nem Titi játszik....Amikor a padon ül egy ekkora zseni, egy ilyen kilátástalan játékhoz nem tudom miért nem őt adja hozzá Rijkaard. És ezzel nem vitatom el Bojan tehetségét. Csak [auto_cenzúra] nézni Titit az oldalvonal mellett ilyen helyzetben...

Zambrottából meg szépen lassan csinálunk egy [auto_cenzúra] játékost egy európai középcsapat padjára. Szép.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.05. 20:03:56

Victor_Valdes írta:Bányász!
A cselszkit mi motiválta miután megnyerték a bajnokságot,(nah jó ez nem jó példa mert őket a BL)
Szóval ha leorditaná 1-2 játékos fejét akkor lenne motiváltság!Ez furcsa Messi is sok manit kap mégis motivált ugyan igy Iniestavagy akár Toure is!Teljesen mindeggy amugy az a lényeg szaok vagyunk és kész...de nem gondolod hogy előbb Rijkaard-ot kellene elküldi?És akkor teljesen mások lehetünk!De mondjuk ha jönne egy uj edző és akkor menne a csapatnak Te is más véleményen lennél..
Jó itt van az uj edző.Megy a csapatnak!
És mitöl lettek motiváltak???
Az van,h én nem küldeném el Rijkaardot,ezzel egyedül vagyok asszem vagy kevesen!De akkor se!Én azt írtam,h hülyeség az,h motivált vagy motiválatlan!
És mit ordítana a képükbe!?Már leírtam a gondolataimat mégegyszer lusta vagyok :D !Nem attól függ h megy e egy csapatnak,vagy nem,h motiváltak e a játékosok vagy sem!Sztem ez a szó nem is létezik!
Nehogy már az edző mondja el nekik,h mien fontos győzni!
Nem mondod,h azért hoznál új edzőt mert majd az motiválni fogja a csapatot?!Ronaldinho és Messi között az a különbség,h Ronaldinho már megnyert mindent míg Messi nem!Ugyan így Iniesta vagy Yaya sem!Valószínű nem is fognak annyi mindent megnyerni mint amennyit Ronaldinho!Yaya megkapja a pénzét és innentől kezdve ő játszik,csinálja a dolgát!Ini saját nevelés...ez a legnagyobb dolog neki,h a Barcába játszhat..meg Messinek is...mindent a Barcának köszönhetnek!
Na mind1...jó keszekusza ez a hsz!De nem motiváltságról meg motiválatlanságról szól ez az egész!Hanem arról,h volt egy jól bevált játékunk,amit kiismertek,de amin sajnos nem lehet változtatni!Nem alkalmas rá a keret!Vagyis alkalmas,csak akkor az lenne a vége mint most!Mindenki hőbölögne mert egy két embert ki kéne hagyni!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.05. 19:53:25

Bányász!
A cselszkit mi motiválta miután megnyerték a bajnokságot,(nah jó ez nem jó példa mert őket a BL)
Szóval ha leorditaná 1-2 játékos fejét akkor lenne motiváltság!Ez furcsa Messi is sok manit kap mégis motivált ugyan igy Iniestavagy akár Toure is!Teljesen mindeggy amugy az a lényeg szaok vagyunk és kész...de nem gondolod hogy előbb Rijkaard-ot kellene elküldi?És akkor teljesen mások lehetünk!De mondjuk ha jönne egy uj edző és akkor menne a csapatnak Te is más véleményen lennél..
Jó itt van az uj edző.Megy a csapatnak!
És mitöl lettek motiváltak???
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.05. 19:50:55

Bányász írta:Mivel motiválnád a csapatot??
Elmondanád,h milyen jó bajnokságot nyerni,hogy mekkora dolog a Bl?
Szerintem ez az egész motiváltság szó jó nagy hülyeség!
Amikor kissrácok voltak mivel motiválták őket?Az motiválta őket,h nagy játékosok legyenek!Meg szerettek játszani!Most mi motiválja őket?Sajnos valószínű mindet a pénz!Azt pedig nem Rijkaardtól kapják ha jól tudom!
Én ezért tenném mindegyik játékosnak teljesítményarányossá a szerződését :roll:
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.05. 19:45:59

Ákocka írta:Nem tudom, miért vagytok felháborodva. Frenki biztos vágja, miért ezt a kezdőt rakja össze. Titi biztos nincs jó formában, csak próbálják összetoldozni. Ha meg Titi kezdene, és nem menne neki, akkor meg az ő topikjában pocskondázniátok. Guddi az utsó meccsén kifejezetten jól játszott, ellenben Deco még nem olyan, mint az év elején. Várjátok meg mi lesz a meccsen, és utána (vagy közben) szóljátok le az edzői döntéseket.
1 azért vagyok felháborodva mert sérült volt honnan tudja hogy fog játszani!?
2 ha nem jól megy neki le lehet hozni a fél időbe..
3 Deco még rossz formába is többet ér mint Guddy kivéve ha véletlenül nem talál 1 golt!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.05. 19:45:36

Victor_Valdes írta:
van Bommel írta:Lehet szidni Rijkaardot, de nemcsak vele vaan a hiba. A keret egy része motiválatlan, akaratgyenge(legfőkébb Deco és Ronaldinho), azok akik a duplázásban kulcsszerepet játszottak. Jövőre egy teljesen új csapat, új edzővel. Mondjuk Várhidi, Tornyi, Matthaus:):):):):):)
Deco a sérüléséig a csapat legjobbja volt, és a motiválatlanság meg ez a "sza.rok a világba" mentalitás is az Ő hibálya neki kell motiválni a csapatot.Bár nem tagadom a játékosok is nyakik benne vannak!
Mivel motiválnád a csapatot??
Elmondanád,h milyen jó bajnokságot nyerni,hogy mekkora dolog a Bl?
Szerintem ez az egész motiváltság szó jó nagy hülyeség!
Amikor kissrácok voltak mivel motiválták őket?Az motiválta őket,h nagy játékosok legyenek!Meg szerettek játszani!Most mi motiválja őket?Sajnos valószínű mindet a pénz!Azt pedig nem Rijkaardtól kapják ha jól tudom!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.01.05. 19:43:02

Nem tudom, miért vagytok felháborodva. Frenki biztos vágja, miért ezt a kezdőt rakja össze. Titi biztos nincs jó formában, csak próbálják összetoldozni. Ha meg Titi kezdene, és nem menne neki, akkor meg az ő topikjában pocskondázniátok. Guddi az utsó meccsén kifejezetten jól játszott, ellenben Deco még nem olyan, mint az év elején. Várjátok meg mi lesz a meccsen, és utána (vagy közben) szóljátok le az edzői döntéseket.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.05. 19:42:44

van Bommel írta:Lehet szidni Rijkaardot, de nemcsak vele vaan a hiba. A keret egy része motiválatlan, akaratgyenge(legfőkébb Deco és Ronaldinho), azok akik a duplázásban kulcsszerepet játszottak. Jövőre egy teljesen új csapat, új edzővel. Mondjuk Várhidi, Tornyi, Matthaus:):):):):):)
Deco a sérüléséig a csapat legjobbja volt, és a motiválatlanság meg ez a "sza.rok a világba" mentalitás is az Ő hibája neki kell motiválni a csapatot.Bár nem tagadom a játékosok is nyakik benne vannak!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.05. 19:40:43

Az előttem szólók már elmondták a véleményüket, amelyekkel én is egyetértek - a legteljesebb mértékban. Ehhez hizzátenni, ebből elvenni semmit sem tudok, nem is akarok. (bármi legyen is a végeredmény)
Csak egy kérdés: minek kellett akkor nekünk Henry?
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.05. 19:39:28

Nem akarok vitát gerjeszteni,de milyen alapon akarjátok Henryt és Decot a kezdőbe??Voltatok kinn pár edzésen?
Vagy csak a nevük miatt?
Mert Decot a Clásico előtt is sokan akarták a kezdőbe...ott is volt,de ennél többet nem lehet róla elmondani!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt