Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.02.28. 19:01:59

Garay sztem nem jobb játékos, mint Rafa. Nem tudom, h valoban szükségünk van-e rá. 4 középső védő, + Abidal is Oleguer tud ott játszani :roll:
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.02.28. 18:56:48

Marquezt hiba volna elengedni. Nem hiszem, hogy Garay annyival jobb lenne -már ha egyáltalán jobb-, ráadásul Rafat azért több helyen is be lehet vetni. Nálunk nem játszott jobb szélen ugyan, de a mexikói válogattotban igen, a középpályás védekezést és a középső védő poziciót ne is említsem. Jól fejel, jó a támadás építésben és ha jó napot fog ki a világ egyik legjobb védője. Ilyen játékos nem terem minden bokorban.
Szentségtörés tudom, de előbb adnám el Puyolt. :?
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.02.28. 18:39:50

Nóbi írta:hát sztem Toure koránt sem volt névtelen már akkor sem... :roll:
Ahhoz képest, akiket a nagycsapatok igazolnak, Toure igenis névtelen volt.
Az ára is ezt mutatja(9 milla).Most kb a 3-4szeresét éri. 8)
A Fifa egy szégyen
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.28. 18:23:24

Mr. Master írta: Én személy szerint szeretném, hogyha innen vonulna vissza,, számomra nagyon szimpatikus és jó képességű játékos.
Szimpatikus, de ahogy te is mondtad már elég nyilvánvaló, hogy 3. helyen van. Thuram távozik, Garay érkezik és kérdéses Zambrotta. Ettől tenném függővé Marquezt is. Mert, ha Zambrotta marad, akkor jól mondtad és tényleg a 4. helyen van, mert Puyol jobboldalon fog játszani és középen Milito-Garay. Ettől még ha Zambrotta megy, akkor fogunk hozni a helyére valakit. Daniel Alvest (aki irreálisan magas áron van a klubbja által), vagy Lahmot rebesgetik. Ha hozunk egy szélsőt, akkor is 4. helyen lesz a sorban. Innentől kezdve tehát mindegy, hogy hozunk-e valakit, vagy nem, Marquez csak addig lesz 3. a sorban, ha továbbra is Puyolt preferálja idén a szélre Rijkaard. Ezek után mondjuk én is távoznék, főleg, hogy pár évem még simán lehet az élvonalban. Sőt.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2008.02.28. 18:16:40

gekkodan írta:
norbert55 írta:Írták nekem h Alves helyett Lahm mert olcsóbb de Alves jobb lenne mert ő biztos h igazolás lenne mert u.a kellene a barcában is játszani.Márquez tényleg jó de fiatalítani is kell de ha jön garay akk sztem márquez megy.Ő is nyilatkozott h menni kéne.

Sztetek?
Marquez nem mondta, hogy megy, csak azt, hogy az idény végén dönt mi lesz. Ez nyilván annak függvénye, hogy mennyit játszik. Egyébként Marquez már nincs abban a korban, hogy csak úgy lazán ilyen fizetést és csapatot találna magának. Nem gondolom, hogy nagyon kapkodna a távozással, úgy hallottam max olaszországból érdeklődnek iránta. Oda meg minek?:)
Az Atleticot is nagyon érdekli Marquez, egyébként Garay minden bizonnyal Thuram helyére érkezik, így a rangsorban Marquez visszakerül a engyedik helyre és Puyol meg Milito maradnak az elsők. Hogyha Marqueznek ez tetszik jó, s ha nem, akkor köv szezon végén elmegy, hozunk helyette mást. Én személy szerint szeretném, hogyha innen vonulna vissza,, számomra nagyon szimpatikus és jó képességű játékos.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.28. 18:12:08

norbert55 írta:Írták nekem h Alves helyett Lahm mert olcsóbb de Alves jobb lenne mert ő biztos h igazolás lenne mert u.a kellene a barcában is játszani.Márquez tényleg jó de fiatalítani is kell de ha jön garay akk sztem márquez megy.Ő is nyilatkozott h menni kéne.

Sztetek?
Marquez nem mondta, hogy megy, csak azt, hogy az idény végén dönt mi lesz. Ez nyilván annak függvénye, hogy mennyit játszik. Egyébként Marquez már nincs abban a korban, hogy csak úgy lazán ilyen fizetést és csapatot találna magának. Nem gondolom, hogy nagyon kapkodna a távozással, úgy hallottam max olaszországból érdeklődnek iránta. Oda meg minek?:)
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.28. 18:04:11

Karashu írta:
Capon írta:Én szeretném ha egy Yaya szintü védekezö kp-t is igazolnánk.
Ne félj, fogunk olyan névtelen zseniket igazolni nyáron, mint pl Touré is volt! :D
hát sztem Toure koránt sem volt névtelen már akkor sem... :roll:
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.02.28. 17:57:39

Írták nekem h Alves helyett Lahm mert olcsóbb de Alves jobb lenne mert ő biztos h igazolás lenne mert u.a kellene a barcában is játszani.Márquez tényleg jó de fiatalítani is kell de ha jön garay akk sztem márquez megy.Ő is nyilatkozott h menni kéne.

Sztetek?
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.28. 17:47:57

Capon írta:Én szeretném ha egy Yaya szintü védekezö kp-t is igazolnánk.
Ne félj, fogunk olyan névtelen zseniket igazolni nyáron, mint pl Touré is volt! :D
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.28. 17:27:41

Hubi írta:én nem hinném hogy van der vaart a barcában kötne ki. én személy szerint szeretem,mert jó játékosnak tartom,csak az a baj hogy a nagy kedvence a real madrid,és nem tudom hogy még így is játszana nálunk.

Erről a madridos dologról most hallok először. Szerintem az első nagy csapat, aki hívná elég lenne neki és ugrana. És tudom, hogy a Juve édesgeti, de azért neki nem az olasz térség hiányzik úgy nézem, mert már rég aláírt volna a Juvéba, bármit is mondd. Személy szerint sokkal többre tartom mint ezt a túlsztárolt Schneijdert. 2 jó meccse volt a Realban és kész.
Drigo írta:
A másik kérdés, hogy Diego és Nasri leigazolás után lesz-e még egyáltalán pénzünk? :twisted: Na jólvan befejeztem ezt a vonalat - egyenlőre.
Rövidbe válaszolok....Ha új edző->nem nyertünk semmit.

Ha nem nyertünk semmit->a csapat átalakítása.

Ha nem nyertünk semmit->nem csak egy Edmilson fog elmenni, de hullani fog 1-2 nagy fej is.

Ha hullik 1-2 nagy fej->Lesz pénz a már meglévő mellett is, mert azért a nagy fejek nem olcsó jánosok :lol:

Remélem elég:) OFF.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.02.28. 17:27:18

visca el barca írta:
Drigo írta:De hogy témába vágót is írjak, szerintem Diegot és Nasrit kéne leigazolnunk. Ha őket nem sikerül, talán Lampardot, esetleg a Werder irányítóját Diegot, de legrosszabb esetben legalább Nasrit meg kéne szerezni. De Nasri meg Diego sem jönne rosszul...
látod látod, tudsz te ha akarsz! :D

(remelem nincs harag)
Igyekszik az ember.
már miért lenne harag???

Nehéz megmondani, hogy ki lenne a legmegfelelőbb ember ebbe a csapatba, ezzel a jelenlegi játékkal, meg talán még nehezebb megmondani, persze vannak, akik elférnének, de nem lenne senkinek bebetonozott helye.

Izgalmas nyárnak nézünk elébe. Persze ez az elért eredményektől is függ majd, ha Rijkaard marad, biztosan nem lennének akkora változtatások. Egy új edző viszont biztos nagyobb felfordulást csinálna, márcsak annak demonstrációjaként is, hogy az elődje milyen "gyenge" keretettel dolgozott.

A másik kérdés, hogy Diego és Nasri leigazolás után lesz-e még egyáltalán pénzünk? :twisted: Na jólvan befejeztem ezt a vonalat - egyenlőre.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Hubi
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2006.11.14. 22:23:08

2008.02.28. 17:10:17

én nem hinném hogy van der vaart a barcában kötne ki. én személy szerint szeretem,mert jó játékosnak tartom,csak az a baj hogy a nagy kedvence a real madrid,és nem tudom hogy még így is játszana nálunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.02.28. 16:55:17

Drigo írta:De hogy témába vágót is írjak, szerintem Diegot és Nasrit kéne leigazolnunk. Ha őket nem sikerül, talán Lampardot, esetleg a Werder irányítóját Diegot, de legrosszabb esetben legalább Nasrit meg kéne szerezni. De Nasri meg Diego sem jönne rosszul...
látod látod, tudsz te ha akarsz! :D

(remelem nincs harag)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.02.28. 14:17:00

Sztm Deco posztjára valami védekezőbb ember kell. Úgy mint amikor Bl-t nyertünk és Xavi sérült volt. Itthon a Chelsea ellen Edmilka,Motta(:S),Deco. Olyasmi játékos kéne sztm mint Tiago
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.02.28. 14:16:04

Én szeretném ha egy Yaya szintü védekezö kp-t is igazolnánk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.02.28. 14:07:12

visca el barca írta:
Drigo írta:Én ezt a Nasri gyereket egyszer nem láttam még játszani,
akkor egyszer vegyél annyi fáradságot, hogy végig nézel egy márszej meccset. és akkor talan megérted, hogy miért akarja mindenki megvenni. ennyi.
Nem azt mondtam, hogy nem kell ide, meg, hogy nem értem, hogy miért akarja mindenki megvenni, hanem azt, hogy eléggé uncsi az, hogy a hsz-ek 80-90%-a ugyan az. Ezzel az erővel mindenki beidézhetné az előtt szólót. Szinte többet látom itt az ő nevüket a fórumon, mint a Barça játékosokét.

De hogy témába vágót is írjak, szerintem Diegot és Nasrit kéne leigazolnunk. Ha őket nem sikerül, talán Lampardot, esetleg a Werder irányítóját Diegot, de legrosszabb esetben legalább Nasrit meg kéne szerezni. De Nasri meg Diego sem jönne rosszul...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.02.28. 13:54:44

Drigo írta:Én ezt a Nasri gyereket egyszer nem láttam még játszani,
akkor egyszer vegyél annyi fáradságot, hogy végig nézel egy márszej meccset. és akkor talan megérted, hogy miért akarja mindenki megvenni. ennyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.28. 00:32:52

szerintem Ini nem lesz soha tuti kezdő egy Lampard Xavi Toure Ronaldinho középpályának nagyon örülnék, remélem tudjátok miért igy írtam!mert én még bizok a fantasztikus 4-esben! :oops:
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.28. 00:28:16

Egyetértek, Deco cserére szorul. Vihetik Londonba, helyére Lampard. De Diego és Nasri tényleg jobb vétel lenne, bár az angolnak is örülnék. Diego viszont fiatalabb, latinosabban technikás és nagyon nagy tehetség, komoly jövővel.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.02.28. 00:27:24

Áruljátok már el, hogy hol vannak a sablon hsz-ek? Én sehogysem találom meg.

Pedig szívesen leírnám, hogy Diego meg Nasrit kell leigazolni. 100ból 80-90 hsz.ben úgyis ez van. Nem unalmas? Én ezt a Nasri gyereket egyszer nem láttam még játszani, Diego nem rosz, de hogy mindenhol ők legyenek.

Kezedeményyezem a következő topic megnyitását:

"Kit szeretnél a csapatban látni - persze Diego és Nasri mellett"
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.28. 00:23:06

Deconak szerintem ezzel letünt a csollaga de már nagyon érett eljött az angol fenegyerek ideje LAMPARD GO HOME! :D lampardot ide nekem Iniesta marad a padon:)
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.02.28. 00:16:12

sztem fél lábbal Lampard jobban játszana mint Deco,mert h egy kalap fingot se ért ma se.

Én Lampardot favorizálom Nasri és Diego előtt. ő már tett le vmit az asztalra.Nasrit nem ismerem annnyira de egy 20éves fiatal bedobni ilyen mélyvízbe sztem veszélyes lenne. Diego? hát a csapatunk nem magasodna vele az is biztos. nagyon jó képességű játékos de elszáll gyorsan az agya.

Van der Vaart lenne még itt aki sztem az irányító szerepet be tudná tölteni,neki a Hamburgerben jól megy de nem tudom h egy sztárcsapatban h menne neki.
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.02.27. 17:40:11

norbert55 írta:Megy-Jön
Zambrotta-Alves
Deco-Nasri
Márquez-Garay
csak Deco-Nasri jó... márquez miért nem jó?! több poszton is bevethető.
Alves helyett szerintem Lahm mert ő olcsóbb
Garay... vele semmi bajom én örülök ha jön mert ő egy jó játékos!!
én ezt gondolom
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.27. 17:36:49

Diego sztem a Juvéba megy, és jó igazolás lenne Nasri! Ki kell adni a pénzt érte, ha kell, olcsón vett játékosra (mindenki megéri az árát) nem nagyon alapoznék a jövőra nézve...
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.02.27. 17:35:38

Sylvinho sztem maradhatna, mert cserének tökéletes, és el is fogadja a szerepet. Garay-t meg inkább Thuram helyére, Marquez inkább maradjon. Alves csak akkor ha megy Zambi. A B-ből egy cserejobbhátvéd nem ártana, Guddy, Ezqu, meg Edmilson mehetnek, Decoval még várnék, ha jól megy neki, akkor nagy segítség.
Kép
Lezárt