Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.05.07. 20:32:30

Varga Tamás írta:Akit nem érdekel az olasz foci, annak az érdeklődését nem fogja felkelteni. Engem egyáltalán, semmilyen formában sem érdekel pl. a Bundesliga. Nem tudnék egyetlen eredményt sem felsorolni belőle, még azt sem tudom, kik vannak kieső helyen, kik állnak a dobogón. Annyit tudok, hogy a BM vezet. Tehát: miattam hatezer bundesligás linket is benyomhatna bárki, figyelmen kívül hagynán, ill. egy idő után idegesítene.
Ízlések és pofonok...én szeretem a bundesligat sőt a bundesliga 2-t is követem.

Más: A videó nagyon nagy :D bexartam a röhögéstől. Miket ki nem találnak :lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.07. 20:12:00

Látom ez a Calcio-s oldal nem arat osztatlan sikert, de szerintem nem is olyan rossz megoldás hogy fő címekben ott vannak az újabb hírek. Nekem még az is tetszene ha több focival(sportal) foglalkozó oldalal is megcsinálnátok. Most nem mondok oldalakat ti biztos jobban tudjátok meg akikkel meg tudtok egyezni természetesen. Elférne valahol oldalt a bejelentkezés vagy a fórum ajánló alatt. Nekem tetszene. Akár ezen az oldalon is el lehetne érni azokat a sporthíreket gondolok itt inkább a focira amik érdekelnek. Kicsit "sport startlapos" :D megoldás.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 19:26:59

Akit nem érdekel az olasz foci, annak az érdeklődését nem fogja felkelteni. Engem egyáltalán, semmilyen formában sem érdekel pl. a Bundesliga. Nem tudnék egyetlen eredményt sem felsorolni belőle, még azt sem tudom, kik vannak kieső helyen, kik állnak a dobogón. Annyit tudok, hogy a BM vezet. Tehát: miattam hatezer bundesligás linket is benyomhatna bárki, figyelmen kívül hagynán, ill. egy idő után idegesítene.

És végül idézném Tőleg, amit nem találtam helyénvalónak, és ami nem tetszett:
"Az érdekeink ugyanakkor ezt kívánják, ÉS PONT."
És pont, magyarul: értetted? Ha nem, akkor vess magadra.
No pax. 8)
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 19:25:43

A nagy népharagra való tekintettel annyit megígérek, hogy az átirányítási eredmények tükrében foglalkozni fogunk a box áthelyezésével és méretének változtatásával, hogy minél kevésbé menjen az Eurobarca tartalmának rovására :) "Hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon"
:) De ez még nem azonnal lesz.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 19:21:43

Varga Tamás írta:"Úgy gondoltam, hogy vannak, akiket mélyebben érdekel az olasz foci, és ebben szerettem volna segítségükre lenni. A rövid hírek címszavas idézésével a fontosabb eseményekre szeretném felhgívni a figyelmet. Akik élnek vele, azoknak jó szórakozást, akiket nem érdekel, azok próbáljanak meg együttélni vele.
Jó szórakozást mindenkinek!"

Engem az első válaszod második mondata zavart. Azt tartottam enyhén katonásnak, és kioktató hangneműnek.

UI: ha Miki felvetésére tudtál 10 sort szánni, akkor...Na, mindegy. :o
Igen, csakhogy ez nem lett volna igaz. Mert nem azért tettük ezt oda, hogy segítségére legyek az olasz foci iránt érdeklődő látogatóknak. Vállalom, hogy nem, sokkal inkább fontos, hogy fölkeltsük az érdeklődését az alapvetően foci iránt érdeklődőknek, s hogy ebből profitálni tudjon a Calcio. Ilyen egyszerű. Ezt ugyan leírhattam volna, de úgy ítéltem meg, hogy az érdekeinkre való utalás ezt egyértelművé teszi. :)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.07. 19:16:38

Szerintem is nagyon sok már ez calcio reklám, mind az oldalon, mind a fórumon.

Viszont érthető Ivánéktól, hiszen ugyanúgy ők csinálják azt az oldalt, mint a eurobarcát, bár lényegesen kevesebb a látogatottsága, így méginkább elkell a reklám. De nem biztos, hogy ezt oldal rovására kellene tenni.
in to exile
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 19:13:38

"Úgy gondoltam, hogy vannak, akiket mélyebben érdekel az olasz foci, és ebben szerettem volna segítségükre lenni. A rövid hírek címszavas idézésével a fontosabb eseményekre szeretném felhgívni a figyelmet. Akik élnek vele, azoknak jó szórakozást, akiket nem érdekel, azok próbáljanak meg együttélni vele.
Jó szórakozást mindenkinek!"

Engem az első válaszod második mondata zavart. Azt tartottam enyhén katonásnak, és kioktató hangneműnek.

UI: ha Miki felvetésére tudtál 10 sort szánni, akkor...Na, mindegy. :o
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 19:12:09

ozsimiki írta:Iván!

Csatlakoznék Taibihez. Bár csak megjegyzem én is a véleményem.
És érdeklődve várom válaszod,h az a csík,amelyen az 'Olasz futball új dimenzióban' stb,Calcio,stb... miért nem elég a reklámhoz :?: :roll: Gondolom azért láttad szükségét még több reklámozásnak itt is,mert nem akkora a látogatottság,mint arra számítani lehetett :?:
Lehet nem ez az indok,csak érdekel,hogy mi lenne az?

+ha ez sem hoz,több 'nézőt',akkor meddig marad fent itt?
Tényleg nem okoz nagy lelki dillemmát ez az egész,csak furcsa nekem is kicsit,főleg a reklám 'részletessége' felveszi a versenyt ez Eurobarca rövidhíreivel :?
Az a banner nagyon hamarosan le fog kerülni onnan, s más kerül a helyére. Ez az egyik ok. Másrészt a banneres hirdetési formának nem vagyunk alapvetően a hívei, de régen ezt csináltuk meg, ezt kellett használnunk. Harmadrészt a banneres hirdetés hatékonysága messze nem olyan jó, mint egy ilyen hírlistáé.

A Calcio látogatottsági fejlődésével én pillanatnyilag elégedett vagyok, annak megfelelően halad, ahogyan neki kell.
A hírbox bevezetésének oka az, hogy jobbátjárás legyen az oldalaink között, illetve hogy ne kelljen cikkek lead-je után alkalmazni az átirányítást erőltetett formában. Ennek a helye most ez, nem garantált, hogy így marad, mindent a tapasztalatok után döntünk el.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 19:05:56

Varga Tamás írta:Sajnos, nem értjük egymást. Úgy is mondhatnám, hogy elbeszélünk egymás mellett.
Egy szóval nem mondtam, hogy magyarázkodnod kellene, csupán azt, hogy korrekt kérdésemre, korrekt választ vártam volna. Ha ezt nehéz megérteni, sajnálom. (biztos bennem van a hiba - egyesek szerint -, szerintem nem) :cry:
Légyszíves akkor rögtönözz nekem egy "korrekt" választ :) Tudnom kell ezek szerint, hogy milyen az. Komolyan kérem.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 19:03:48

Akik eddig nem látogatták, azok ezután sem biztos, hogy fogják. Lehet, hogy jövő héttől már a calcio.hu-ról lehet elérni az eurobarcát? Vagy háttérbe szorítja a Barcelona csapatával kapcsolatos hírekt. Azok egy rövid szalagcímben lesznek olvashatók, míg az olasz foci érdekességeit egy egész oldalon olvashatjuk.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.07. 18:57:29

Iván!

Csatlakoznék Taibihez. Bár csak megjegyzem én is a véleményem.
És érdeklődve várom válaszod,h az a csík,amelyen az 'Olasz futball új dimenzióban' stb,Calcio,stb... miért nem elég a reklámhoz :?: :roll: Gondolom azért láttad szükségét még több reklámozásnak itt is,mert nem akkora a látogatottság,mint arra számítani lehetett :?:
Lehet nem ez az indok,csak érdekel,hogy mi lenne az?

+ha ez sem hoz,több 'nézőt',akkor meddig marad fent itt?
Tényleg nem okoz nagy lelki dillemmát ez az egész,csak furcsa nekem is kicsit,főleg a reklám 'részletessége' felveszi a versenyt ez Eurobarca rövidhíreivel :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 18:51:37

Sajnos, nem értjük egymást. Úgy is mondhatnám, hogy elbeszélünk egymás mellett.
Egy szóval nem mondtam, hogy magyarázkodnod kellene, csupán azt, hogy korrekt kérdésemre, korrekt választ vártam volna. Ha ezt nehéz megérteni, sajnálom. (biztos bennem van a hiba - egyesek szerint -, szerintem nem) :cry:
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 18:48:24

Slither írta:Én csak annyit szeretnék hogy a videóajánló és a calcio.hu reklám helyet cserélne. :oops: Sztem jobban mutatna. :roll:
Ezt megfontoljuk, könnyen előfordulhat.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 18:46:50

Varga Tamás írta:
Z. Iván írta:Természetesen elfogadjuk, hogy ez sok Barca szurkolónak nem teszik, s számítottunk is rá.

Az érdekeink ugyanakkor ezt kívánják, és pont.
És pont pont vesszőcske, készen van a fejecske.
Kicsit emberibb hangnemben mindezt nem lehetne a tudomásomra/tudomásunkra hozni. Nem kaszárnyában, még csak nem is börtönben vagyunk. Jó, hogy nem azt mondtad, hogy kuss paraszt, nem vagyok kiváncsi a véleményedre. :o
Nem kívántam kertelni, sztem elég konkrétan megmondtam az igazat. Nem volt szükséges több kommentár, ezért írtam ezt :) Sértési szándék ebben nem volt.
Nem mintha magyarázkodnom kellene
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 18:41:50

Téged már megint ki a fene kérdezett?
Attól, hogy Ő a tulaj, normális hangnemű válaszhoz jogom van!
Én egy korrekt véleményt írtam, amire nem kaptam túl korrekt hangnemű választ.
Bocs, hogy élek! :evil:
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.05.07. 18:34:50

Én csak annyit szeretnék hogy a videóajánló és a calcio.hu reklám helyet cserélne. :oops: Sztem jobban mutatna. :roll:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 18:33:20

Z. Iván írta:Természetesen elfogadjuk, hogy ez sok Barca szurkolónak nem teszik, s számítottunk is rá.

Az érdekeink ugyanakkor ezt kívánják, és pont.
És pont pont vesszőcske, készen van a fejecske.
Kicsit emberibb hangnemben mindezt nem lehetne a tudomásomra/tudomásunkra hozni. Nem kaszárnyában, még csak nem is börtönben vagyunk. Jó, hogy nem azt mondtad, hogy kuss paraszt, nem vagyok kiváncsi a véleményedre. :o
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.05.07. 18:32:45

ne haragudjatok, h beleszólok, de sztem a Clacio hírek felirat jobban mutatna, ha kék lenne a háttér... :oops: :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2008.05.07. 18:25:06

Z. Iván írta:Természetesen elfogadjuk, hogy ez sok Barca szurkolónak nem teszik, s számítottunk is rá.

Az érdekeink ugyanakkor ezt kívánják, és pont.
Gondoltam, hogy az én kedvemért nem fogjátok kivenni egyből, csak leírtam, hogy tudjátok, ilyen is van.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.07. 18:23:26

Természetesen elfogadjuk, hogy ez sok Barca szurkolónak nem teszik, s számítottunk is rá.

Az érdekeink ugyanakkor ezt kívánják, és pont.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.07. 18:21:08

Taibi írta:Az én véleményem, hogy ezzel a "Calcio hírek"-kel már erősen átestetek a ló túloldalára. Legalábbis az én szememet eléggé szúrja ez az erőltetett reklámozás...
Annyiban értek egyet ezzel, hogyha egy Barcás hírt akarok elolvasni, akkor azért ne kelljen átmennem a calcio.hu-ra, még ha összefüggés is van a kettő között. Ha R10 milánói igazolásáról akarok valamit tudni, azt szeretném itt megtudni. A calcio nem érdekel, csak annyiban, hogy az Inter nyerjen. A többi meccset, a többi csapattal kapcsolatos hírek hidegen hagynak.
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2008.05.07. 18:17:01

Az én véleményem, hogy ezzel a "Calcio hírek"-kel már erősen átestetek a ló túloldalára. Legalábbis az én szememet eléggé szúrja ez az erőltetett reklámozás...
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.05.06. 17:53:17

hiszen míg Miltio és Iniesta sérülés,

:wink:

Javítva, kösz.
E.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.06. 10:48:59

Azt mi döntjük el, hogy mit vállalunk igaznak, s mit nem. Nem sok embernek van nagyobb tapasztalata ennek a megítélésében nálunk, nem sok ember ismeri jobban a spanyol sajtó működését, s mi ezt biztos hírnek vállaljuk.

Ha nem lesz igaz végül valami csoda folytán, úgy vállaljuk, hogy hibáztunk, de ez nem az a kategória, ahol nekünk bizonytalankodnunk kellene. Túlzott óvatoskodás lenne.
Lezárt