Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.27. 22:27:04

fUtBoLiStA írta:Laporta meglépte a kellő igazolásokat!
Ahogyan teszi ezt most is. De úgy látszik ez már kevés a culéknak. Csak azt nem értem, miért olyan biztosak abban, hogy az új vezetőség jobb lesz mint a mostani???
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.05.27. 22:25:49

Gomezinho írta:Dinnye aki Laporta lemondását követeli! Szobrot neki nem paktumot!
Van bajod.Rendesen.. :lol:

Neked is szobor kéne. 8)

Laportát,ha elküldik,akkor b.szhatjuk ezt az idényt is,de legyünk még hülyébbek,könyörgöm. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.27. 22:23:34

Dinnye aki Laporta lemondását követeli! Szobrot neki nem paktumot!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.05.27. 22:10:40

Hihetetlen,hogy mennyire hülyék ezek az emberek,inkább a csapat érdekeit kéne nézni.
Arra esetleg nem gondolnak,hogy ha most leváltják Laportát és új választást írnak ki,akkor még csomó ideig nem lesz vezetőségünk?
Így is elég nehéz helyzetben vagyunk a játékospiacon,nem lesz egyszerű újjáépíteni a csapatot,de ha még elnökség se lesz a nyár első felében,akkor minden jó játékosról lemaradunk.

Hibás a vezetőség természetesen,de azért nagyrészt a játékosokat és az edzőt terheli a felelősség.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.27. 21:55:45

Kép

:lol: Találékonyak ezek a Barca drukkerek. :lol:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.05.27. 21:54:05

Laporta nekem is szimpatikus ember, de!!

Úgy gondolom egy elnök esetében nem biztos, h az igazolások és a prémium pénzek felajánlása a legjobb megoldás.Sztem máshogy is meg lehetett volna oldani a tavalyi kudarcot.Hát de utólag könnyű okosnak lenni....
Kép
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.05.27. 21:34:11

Lesy írta:Én nem tartom Laportát bűnösnek, azért mert pocsék szezont produkáltak. Legalábbis nem csak ő a hibás érte. A szezon elején az igazolások nem azt mutatták, hogy szenvedni fog a csapat. Abidal személyében klasszis balhátvéd érkezett, Yaya a már évek óta hiányposztot jelentő vkp pozíció betöltésére, Milito a Barca Achilles-inát jelentő védelembe, Henryról meg nem is érdemes beszélni. Én úgy gondolom a Barca játéka teljes mértékben R10 játékától fügött. Őt tekintették a vezérüknek, tőle várták a megoldásokat, mikor másnak semmi nem jutott eszébe. Neki bátran oda adhatták a lasztit, abból szinte csak jó sülhetett ki. Aztán R10 formahanyatlásával visszaesett a csapat formája is. Így keresni kellett egy másik szellemi vezért, akit Messi személyében találtak meg. Ő viszont rengeteget volt sérült, és egyedül ő sem tudta összekovácsolni a Barcát. Vagyis a két játékosnak egymásra volt szüksége, a többieknek pedig kettőjükre. Aztán mikor ők ketten éltek, mint hal a vízben, akkor Eto'o is ontotta a gólokat, hiszen jöttek a labdák középre bőven. És motiválták ők játékukkal a többieket is, hogy fel kell nőni hozzájuk, így lehetnek csak egységes csapat. Aztán, hogy a következő szezonban ki tölti majd be a vezér szerepét??? Az már a jövő kérdése.
Teljes mértékben egyetértek veled! Laporta meglépte a kellő igazolásokat, ezzel a játékoskerettel nem így kellett volna befejezni a szezont hanem legalább 2 trófeával! A sikertelenség a legnagyobb részben a játékosok felelőssége nem Laportáé! Nem is értem a sociókat! :-s
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.27. 18:53:32

Én nem tartom Laportát bűnösnek, azért mert pocsék szezont produkáltak. Legalábbis nem csak ő a hibás érte. A szezon elején az igazolások nem azt mutatták, hogy szenvedni fog a csapat. Abidal személyében klasszis balhátvéd érkezett, Yaya a már évek óta hiányposztot jelentő vkp pozíció betöltésére, Milito a Barca Achilles-inát jelentő védelembe, Henryról meg nem is érdemes beszélni. Én úgy gondolom a Barca játéka teljes mértékben R10 játékától fügött. Őt tekintették a vezérüknek, tőle várták a megoldásokat, mikor másnak semmi nem jutott eszébe. Neki bátran oda adhatták a lasztit, abból szinte csak jó sülhetett ki. Aztán R10 formahanyatlásával visszaesett a csapat formája is. Így keresni kellett egy másik szellemi vezért, akit Messi személyében találtak meg. Ő viszont rengeteget volt sérült, és egyedül ő sem tudta összekovácsolni a Barcát. Vagyis a két játékosnak egymásra volt szüksége, a többieknek pedig kettőjükre. Aztán mikor ők ketten éltek, mint hal a vízben, akkor Eto'o is ontotta a gólokat, hiszen jöttek a labdák középre bőven. És motiválták ők játékukkal a többieket is, hogy fel kell nőni hozzájuk, így lehetnek csak egységes csapat. Aztán, hogy a következő szezonban ki tölti majd be a vezér szerepét??? Az már a jövő kérdése.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.27. 16:59:52

Én örülök, hogy összegyűlt a kellő számú aláírás. és, remélem, Laporta kellő komolysággal veszi. Mert az elmúlt két évben nem vezetőként, hanem nyeretlen kétévesként viselkedett. Határozatlan, tutyi-mutyi volt. Nem lehetett tudni, mit akar. A Barca pedig, mint a kapitányát vesztett hajó hánykolódott a 'tengeren'. Nem a politikai jövőt kell építeni, hanem a klub jövőjét. Ha erre képtelen, vegye a kalapját.
És egyet nem értek. Sokan azt hangoztatják Ronaldinhóval kapcsolatban, hogy a múltból nem élhet meg. Miért, Laporta megélhet? Ő sem. Tehát, ha R10-nek felelőssége van, Laportának hatványozott a felellőssége a dolgok ilyetén alakulásáért.
Döntsenek a sociók!
Kép
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2008.05.27. 16:59:39

LPKeke írta:Szerintem ha valaki egyszer a világ tetejére vitte a csapatot, az akkor most is meg tudja oldani. Szerintem hibázott, oké, nem volt olyan kemény kezű, de ez nem egy önkényuralomra építő klub. Én még bízok benne és hatalmas baklövésnek tartom a sociók szavazását. Tényleg olyan mintha néhány magyar beékelődött volna közéjük és gerjesztenék a népet. :lol:
nagyábol pontosan:D
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2008.05.27. 16:46:37

Szerintem ha valaki egyszer a világ tetejére vitte a csapatot, az akkor most is meg tudja oldani. Szerintem hibázott, oké, nem volt olyan kemény kezű, de ez nem egy önkényuralomra építő klub. Én még bízok benne és hatalmas baklövésnek tartom a sociók szavazását. Tényleg olyan mintha néhány magyar beékelődött volna közéjük és gerjesztenék a népet. :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.27. 16:26:53

Dagoth ur írta:Én nagyon bízom benne,hogy nem fog összegyűlni a szükséges szavazatok száma.Erre most semmi szükség,hagyni kell Laportát tovább dolgozni,és bízni abban,hogy sikerül összerakni egy új és eredményes csapatot.
Egyetértek.A létező legrosszabb az időzítése ennek az aláírásosdinak.Ha komolyan gondolják,akkor már sokkal korábban is meg lehetett volna lépni ezt,hisz' már rég eldőlt,h bukta a szezon és a mutatott játék is hagyott bőven kívánnivalót.De most,h vége a szezonnak,megvan az új edző személye és valszeg megvannak a kiszemelt emberek az új összetételű (és remélhetőleg ütőképes!) csapathoz,semmi értelme nem lenne már "belenyúlni".Új elnök,új szemlélet,más elképzelések,más játékosokkal,teljesen szétzilálná az épp alakulófélben lévő képet.
Viszont ijesztegetésnek tényleg nem rossz a dolog,talán most majd határozottabban intézi a dolgokat (pölö Alves ügyben),h inog alatta a trón.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.05.27. 16:03:26

Még egy ilyet meg ne lássunk! L. :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2008.05.27. 12:05:27

Én nagyon bízom benne,hogy nem fog összegyűlni a szükséges szavazatok száma.Erre most semmi szükség,hagyni kell Laportát tovább dolgozni,és bízni abban,hogy sikerül összerakni egy új és eredményes csapatot.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.05.27. 11:16:46

Mosquito írta:Komolyan mondom, röhej az egész. Ezt a klubot a saját szurkolói teszik tönkre. :evil:
Szó szerint! Laporta is szurkolóként viselkedett.... Azzal a különbséggel, hogy összebarátkozott az alkalmazottaival (edzők, játékosok) és nem tudta függetleníteni magát ettől a döntéseitől.
Már két éve is azt ugattam, hogy ökörség több éves szerződéseket kötni sérülés, formahanyatlás és egyéb előre nem látható történések miatt. Igazam lett... Lásd Ronaldinho és társai! Elkényelmesedett a csapat, hiszen évekre meg volt a biztos szerződés....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.27. 10:55:33

visca el barca írta:
Csak a Barca! írta:Ez akár itt Magyarországon is történhetett volna nem? Mi is jók vagyunk az aláírás gyűjtésben. :lol: Viccet félretéve, 2/3os többség kell, hogy menesszék őket, akkor miről beszélünk? Nem is érdemes megtartani a szavazást, mert annyi úgyse gyűlik össze. Amúgy meg ha a sociok képesek leváltani most az átalakulások közepette a vezetést, akkor meg is érdemlik, nagy butaságot csinálnak. Hamarosan úgyis lejár Laporta papa mandátuma és akkor úgyis távozik. Fölösleges most megbolygatni a klub vezetőségét.
teljesen igazad van... felesleges lenne most váltani, én 1 évet adnék még neki... elvégre is nem ő focizik nap mint nap... nagy botorság lenne rá kenni mindent...
Biztos hogy voltak rossz döntései az évek alatt de kinek nincsenek? laporta teljes káosszal vette át a klubott és a világ tetejéig meg sem állt vele...történelemt irt és megérdemli hogy kitöltse a mandátumát 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.05.27. 10:27:40

Csak a Barca! írta:Ez akár itt Magyarországon is történhetett volna nem? Mi is jók vagyunk az aláírás gyűjtésben. :lol: Viccet félretéve, 2/3os többség kell, hogy menesszék őket, akkor miről beszélünk? Nem is érdemes megtartani a szavazást, mert annyi úgyse gyűlik össze. Amúgy meg ha a sociok képesek leváltani most az átalakulások közepette a vezetést, akkor meg is érdemlik, nagy butaságot csinálnak. Hamarosan úgyis lejár Laporta papa mandátuma és akkor úgyis távozik. Fölösleges most megbolygatni a klub vezetőségét.
teljesen igazad van... felesleges lenne most váltani, én 1 évet adnék még neki... elvégre is nem ő focizik nap mint nap... nagy botorság lenne rá kenni mindent...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.27. 10:23:01

Igen!Csak akkor ki lenne az akit jelölnének?Amúgy szerintem ez a választás rohadtul nem hiányzik ennek a csapatnak!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.27. 10:19:23

albicelesteX írta:Mivan ha leszavazzás?Ki jöhet a helyére?
Ugytudom akkor lenne egy elnökválasztás.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.27. 10:14:30

Mivan ha leszavazzás?Ki jöhet a helyére?
Kép
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.27. 08:45:05

Ez akár itt Magyarországon is történhetett volna nem? Mi is jók vagyunk az aláírás gyűjtésben. :lol: Viccet félretéve, 2/3os többség kell, hogy menesszék őket, akkor miről beszélünk? Nem is érdemes megtartani a szavazást, mert annyi úgyse gyűlik össze. Amúgy meg ha a sociok képesek leváltani most az átalakulások közepette a vezetést, akkor meg is érdemlik, nagy butaságot csinálnak. Hamarosan úgyis lejár Laporta papa mandátuma és akkor úgyis távozik. Fölösleges most megbolygatni a klub vezetőségét.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2008.05.27. 08:28:25

Nem baj, ha Laportával éreztetik kicsit, hogy jobb ha odafigyel, különben mehet, de az időzítés bűn rossz. Most kéne az igazolásokat gyorsan lezárni, így is eléggé döcögős.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.27. 07:24:21

Hatalmas baromságnak tartom ezt most Oriol akárki pártolóitól. Mire jo most ez? Egy megújuló Barca. Nemhogy az igazolásokra fordíthatná Joan is minden idejét, nem még kellenek most ilyen hüyeségek is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mosquito

2008.05.27. 07:07:31

Komolyan mondom, röhej az egész. Ezt a klubot a saját szurkolói teszik tönkre. :evil:
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.05.27. 06:40:38

Atesz írta:Hát sajnos összegyűltek az aláírások, de szerintem nem lesz meg a két harmados többség a leváltásukhoz, bár sok minden függ attól, hogy hányan mennek majd el szavazni.
Feltéve hogy csak a szavazók 50%+1 voks van ellene akkor magától kellene lemondania. Feltéve ha uriember.
Lezárt