Munkaasztal :)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.11. 14:57:13

És Titinho, amelyik nap én rakom fel, és van időm, lehet néha kiragadnék egy apró darabot, és megírom nagyobb cikknek, ha arra érdemes, és persze ha nem gond.. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.06.11. 14:52:24

Na király, szépen kirajzolódik a dolog.

Pontosan úgy jó, ahogy a fórumon csinálod, annyi a különbség, hogy itt nyilván figyelni kell a helyesírásra, bár nálad ez nem nagy gond.

A cím szerintem úgy is jó, hogy az adott nap lapszemle, tehát keddi, szerdai, szombati stb. Ez a legegyszerűbb.
Nagyon jó lesz, köszi szépen a fáradozást :)

És akkor föltétellel sem lesz gond, mert Dani mellett Andris is jelentkezett nálam, hogy szívesen fölteszi a délelőtti órákban, szóval nem gond, amelyikötök éppen van, illetve, előbb látja :) Akkor mehet a dolog, legalább lesz miért fölkelni a népeknek így a nyári napokon :) Ha meg véletlen nem fér bele az idődbe, nincs semmi gond. Vagy megírod délután, vagy elmarad, ez ne legyen gond :)

Köszi Mindenkinek :!:
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.06.11. 14:38:43

Tetszik az ötlet nekem is, én is gondolkoztam már hasonlón. Amíg még volt blog arra is gondoltam, hogy esetleg oda mehetne.

Ha csak a feltevéssel van gond, én reggelente viszonylag korán felkelek, szal azt meg tudnám oldani, nehogymár ezen bukjon a dolog.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.06.11. 14:26:21

Nekem személy szerint tetszik az ötlet... :)
Hasonló módon írnám akkor mint a fórumra??? Ott is használom azt, hogy: állítólag, xy lap értesülései szerint, kicsi a valóságalapja valaminek, stb., csak akkor mégjobban "megspékelve" a dolgokat. Tehát lényegében hasonlót írnék, csak nem a fórumra, hanem egy cikkbe minden reggel. Ahogy te is mondtad Iván, fő vonalakban egy áttekintés lenne.

Kíváncsiak amúgy sokan az ilyen pleykákra is, legalább van min egész nap csámcsogni. Sokan küldtek/küldenek privát üzenetet is, hogy megköszönjék az összefoglalókat.

Már csak a címen lehetne változtatni... :) Az igaz, hogy nagyrészt reggelente írom, de van olyan nap (mint például tegnap meg ma), hogy csak dél körül kerülök net közelébe, mert annyi munka van néha. Reggelente persze a szokásos kávé és croissant mellett meg tudom néha írni, de nem mindig. :) De mégis valami állandó cím kéne neki, hogy lássa mindenki, hogy ez egy ilyen "pletykás cikk". Majd erre is találjunk akkor ki valamit. Valamilyen lapszemle... :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.06.11. 14:03:16

Marci gondolatmenetét folytatva szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha egy ilyen című írás lenne ez a részedről, hogy "reggeli lapszemle" ebből már az is tükröződik, hogy ezt nem mi állítjuk, ezt írja a sajtó, de a fogalmazásmódnál természetesen érzékeltetnéd, hogy ezt csak állítják, némelyikhez hozzáírhatnád, hogy ennek kicsi, annak nagyobb a valószínűsége. Szóval egy áttekintés fő vonalakban.

Ez így nyáron praktikus, amíg vannak igazolási hírek dögivel, mert úgy sem tudjuk az összeset leírni, egész könyvet adhatnánk ki ezekből :D

Na most ha ez így tetszik neked, akkor még azt kell megszervezni, hogy ki teszi fel, mert én reggelente sosem vagyok gépnél szinte, és most már Áki is a lábát lógatja :D De kitaláljuk, ha van javaslat, jöhet :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.11. 13:34:02

Nem akarok belekontárkodni, de akár lehetne Tibinek ilyen pletykarovata (persze, ha van kedve hozzá). Szóval, ha rendesen ki lenne hangsúlyozva, hogy ez pletyka, nem kell készpénznek venni, így akkor nem állna szöges ellentétben az oldal felfogásával. Mármint azzal, hogy csak hiteles, több forrás által megerősített híreket közöl.

Csak egy vélemény.


Ami pedig a rövidhírt illeti, Eto'o pont ennek a tévének a riporterét fejelte le, akik azóta a fejét követelik. Szóval nem hiszem, hogy szívesen diskurálnának azóta vele. Máshol ráadásul nem is láttam erről semmit, így nem lennék meglepve, ha full kamu lenne a dolog.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.06.11. 12:05:49

Z. Iván írta:Jaja ez a helyzet, ahogy Titi mondja :)
Tényleg, Titi te bátran írhatnál néha cikket a fórumírásaid helyett, mert ha valamit tutira jól megértessz és még meg is írod mindenképp, akkor kicsit még ráfogalmazol, és már jó is cikknek
:D
No nem erőltetésképp, csak praktikusságból, mert láttam, hogy milyen korrektül tájékoztatod a népet :) :wink:
:oops:
Bocsi...péntek óta nem néztem be ide, nem láttam a válaszodat. :)

Pont most írtam meg a fórumbeszámolómat :) , de akkor ha lesz több időm akkor az általam "értelmezhetőbbeket", megírom akkor egy cikkbe vagy max. rövidhírbe. Igaz, ezek között elég sok pletyka, kacsa van, de megpróbálom kiszűrni a hihetőbb híreket akkor. :wink:

Én is gondoltam néha rá, hogy cikkben kéne megírni egy-egy hírt, csak valahogy mindig jött valami... :) Ezután akkor megírom...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.06.10. 22:53:48

Szerintem írd meg, max beleírod, hogy nem áll biztos lábakon a hír valóságtartalma. :D
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.10. 19:00:00

http://fcbtransfers.blogspot.com/2008/0 ... -stay.html

Rövidhírekhez megírnám, csak azt nem tudom, mennyi valóságalapja van ennek a hírnek... Szerintetek?
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.06.06. 23:09:53

Jaja ez a helyzet, ahogy Titi mondja :)
Tényleg, Titi te bátran írhatnál néha cikket a fórumírásaid helyett, mert ha valamit tutira jól megértessz és még meg is írod mindenképp, akkor kicsit még ráfogalmazol, és már jó is cikknek
:D
No nem erőltetésképp, csak praktikusságból, mert láttam, hogy milyen korrektül tájékoztatod a népet :) :wink:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.06.06. 14:13:28

Én úgy tudom, hogy Pepe ára pontosan 30 millió € volt (egy centtel se több, se kevesebb :), és ezt az összeget 5 részletben fizette/fizeti a Madrid. Így Alvés tényleg a legdrágább lesz...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.06. 14:06:08

Most nem emlékszem, hogy Pepe mennyi volt pontosan a Madridnak, de biztos h ez lesz a legdrágább védő igazolás a Ligában? De akk is Pepe 30 felett volt valahol, szal nem ez lesz az első szerintem. De lehet h benézek valamit.. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.06.04. 16:34:04

Nem, most még egyszer megnéztem, a csávó a tulajdonos. Az egyik cikk úgy fogalmaz, hogy a fonseca birtokolja a másik 50 %-ot a a Montevideón keresztül. Hát hogy ezt hogy értik azt nem tom, de más forrásokat is megnéztem, ahol egy szót nem írnak a montevideóról, csak a fickóról, mint másik tulajról...

De köszi mindenképp a jó szándékot :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.04. 16:09:51

Iván, már korábban is úgy olvastam egy cikk webfordítását, de a ma belinkelt spanyol cikkben is nagyon úgy jön le nekem, hogy nem az ügynöke, hanem a Defensor Sporting Caceres másik tulaja a Villarrealon kívül. Persze lehet, hogy én értem félre a dolgokat.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.06.02. 23:46:05

Szia, :)
Jó lesz mindenképpen, nem dobjuk vissza míveidet semmiképp :)
Köszi szépen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.02. 11:13:23

Kis szösszenet így a nagy tanulás közepette. :)

Népszerűbb a nem

Guardiola személye megosztja a közvéleményt

Pep Guardiola immáron végérvényesen is a Barça vezetőedzőjének mondhatja magát, miután az elmúlt héten aláírta két évre szóló szerződését. A vezetőség döntését a bejelentést követően is sokan kétkedve fogadták a katalán fővárosban, mondván, nem feltétlenül egy egy ilyen tapasztalatlan mesterre van szüksége a csapatnak, de a napokban megjelent, a játékoskeretet érintő szóbeszédek láttán még inkább erősödni látszik ez a tendencia.


Erről árulkodik ugyanis az El Mundo Deportivo katalán napilap olvasói számára kiírt szavazás jelenlegi állása. Az "Ön szerint Guardiola felkészült a Barça vezetőedzői posztjára?" kérdésre ugyanis a 31734 eddig voksoló 81 százaléka nemleges választ adott. Mivel a legendás négyes elképzeléseiről, terveiről, filozófiájáról kevés információ szivárgott ki, így mással nem igazán lehetne megmagyarázni a személyét övező egyre nagyobb bizonytalanságot, mint a spanyol és a nemzetközi sajtóban megjelent, ugyanakkor nem feltétlenül hitelesen ábrázolt igazoláspolitikájával.

Kicsit sárga, kicsit savanyú, de az enyém. :) Szóval, ha nem elég hosszú, vagy nem elég érdekes, akkor nyugodtan egészítsétek ki, vagy nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.29. 18:54:17

Köszi Pepe, Nagyon várunk :)
És grat a vizsgákhoz :!:
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2008.05.27. 12:29:08

Cáceres örül a Barça érdeklődésének

Martin Cáceres, a Villarreal játékosa is képbe került a Barcelonánál, mint lehetséges nyári erősítés. A védőjátékos nagyon örül a katalánok érdeklődésének, megelégedettségét nem is rejtette véka alá.

„Láttam a katalán újságok címlapjait, amik arról szóltak, hogy érdeklődnek utánam. Természetes, hogy szívesen játszanék egy olyan klubban, mint a Barça, amely egyike Spanyolország és a világ legjobb csapatainak.” Az uruguayi bekk a RAC1 rádiócsatorna „Tu dirás” nevű műsorában nyilatkozott erről. „Felkészültem arra, hogy a Barcelonában játsszak, persze csak akkor, ha kifizetik az átigazolási díjamat a jelenlegi csapatomnak, a Villarrealnak.”- tette hozzá. „Huszonegy éves vagyok, szóval nem szabad elvesztenem a fejem, de világos, hogy nagyon nehéz nemet mondani a Barcelonának. Teljesen megbabonázott a lehetőség, hogy ott játszhatok.” – lelkendezett Cáceres.
Fernando Sobral, a Defensor Montevideo elnöke, amely egyesület a játékos tulajdonjogának 50%-át birtokolja, elmondta, hogy a Villarrealnak van nagyobb beleszólása az ügyletbe, s ők most távolról figyelik az eseményeket. „Megtárgyaljuk, mit akar Martin és a képviselője (Daniel Fonseca), ezután tesszük meg a következő lépéseket.” „Húsz millió euróért távozhat, és ha ezt az összeget a Barça kifizeti, annak egy része a montevideói klubhoz kerülhet. Hiszem, hogy a Villarreal is megkapja ami a klubnak jár, de a játékos igényei az üzlet kulcsmomentumai.” Cáceres élete lehetőségének tarthatja az esetleges átigazolást Katalóniába, kérdés, hogy a gránátvörös-kékek vezetői mennyire akarják az uruguayit a csapatban látni. A védő sorsa a Márquez ügylethez is szorosan kapcsolódik, hiszen ha a mexikói nem távozik, Cáceres érkezésének is kisebb az esélye.
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2008.05.27. 11:59:39

Helló Mindenki!
Viszonylag hamar visszaértem Pécsről ezen a héten szóval megírnám ezt. Jövő héten meg végzek minden vizsgával, úgyhogy rendszeresen tudok segíteni.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.23. 11:35:00

Slither írta:Zambottás cikkben: "Mivel a brazil estében ..."
:arrow: esetében
Köszi, javítottam.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.05.23. 11:03:12

Zambottás cikkben: "Mivel a brazil estében ..."
:arrow: esetében
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.22. 18:20:50

Slither írta:Rövidhíreknél: "Messi ezért nem lehet meg ott ..."
:arrow: még
javítottam, bár még helyett majd-ra sztem úgy jobb.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.05.22. 16:44:29

Rövidhíreknél: "Messi ezért nem lehet meg ott ..."
:arrow: még
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.21. 22:11:01

Áki, ha erre jársz tedd már be EZT a képet a futsalhoz.

Nem értem én ezt, első feltöltésemnél nem rakata be a képet, múltkor simán barakta, most meg megint nem akarja, pedig ugyan úgy csinálom.

Ivánnal arra jutottunk még múltkor, hogy csak szórakozik velem :lol:

Szerk: Na beárultam egyből működik a drága :lol:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.05.16. 12:07:06

kösze:)
Lezárt