Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.31. 14:21:19

ozsimiki írta:Szoktak :wink: Bár én nem,mert csak,de azért vannak jópáran akik irogatnak.

Amúgy ha ez a kérdés azért jött,mert ide sok reálos ír,akkor csak úgy megjegyzem,ez a topic,NEKIK IS van.
nem azért kérdeztem :wink: csak kíváncsi voltam, mert én sem szoktam oda írni, még megnézni se szoktam. max csak a híreket. amúgy van olyan topic ott, hogy Real vs. Barca? :D
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.08.31. 14:20:35

ozsimiki írta:Inkorrektségről szó sincs.

Egész nyáron azt halgathatta,h C.Roni így meg úgy kell, őt le sem szharták, el akar menni,szólt mindenkinek. Nehogy már egy edző mondja meg,h maradnia kell. Amúgy meg szntem magasról tesz rá,h lelátón kell ülnie,ő tudatta,h nem akar továbbra is itt játszani,nem értem mi ebben az inkorrekt. Különb szavakat is használtam volna a helyében,ha a szép szóból nem ért a tisztelt vezetőség,és edző.
Két évig még él a szerződése! Tévedsz, az edző mondja meg mit csináljon, Robinho a klub alkalmazottja. Mit szólnátok hozzá, ha Messi bejelentené, hogy távozni akar, a Chelsea kínál érte 30 gurigát, akkor a Barca-nak el kell fogadnia? Nem sokra becsülöm Eto'o-t, el akarták adni, nem volt érte megfelelő ajánlat, maradt és beállt a sorba és nem köpködte a vezetőséget, az edzőt.
Robinho már a Santosnál is zsarolta a munkaadóját. Jellemtelen ember!
Ne azért adjatok neki igazat, mert örültök,hogy elmegy a Madridból.
Itt minden a pénzről szól, évi 7 millió juró nagy pénz. Angliában ketté fogják törni amikor tíz másodperc alatt 20 biciklicselt csinál.

Nem csinálhatják a játékosok azt amit akarnak. Nem fikázni akartam Robinhot, de én elsősorban a Real Madridot szeretem nem a játékosait.
Elvárom, hogy a játékosaink "haljanak" meg a csapatért a pályán.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.31. 14:19:00

Szoktak :wink: Bár én nem,mert csak,de azért vannak jópáran akik irogatnak.

Amúgy ha ez a kérdés azért jött,mert ide sok reálos ír,akkor csak úgy megjegyzem,ez a topic,NEKIK IS van.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.31. 14:16:48

kíváncsi lennék valamire:
hány Barca drukker szokott írogatni a madridista.hu fórumjára?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.31. 14:00:17

Inkorrektségről szó sincs.

Egész nyáron azt halgathatta,h C.Roni így meg úgy kell, őt le sem szharták, el akar menni,szólt mindenkinek. Nehogy már egy edző mondja meg,h maradnia kell. Amúgy meg szntem magasról tesz rá,h lelátón kell ülnie,ő tudatta,h nem akar továbbra is itt játszani,nem értem mi ebben az inkorrekt. Különb szavakat is használtam volna a helyében,ha a szép szóból nem ért a tisztelt vezetőség,és edző.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2008.08.31. 13:57:00

Én igazat adok Robinhónak,tavaly még ő volt az isten a Madridnál és nem is érdemtelenül,sokat tett a bajnoki címért. Aztán kitalálták hogy megszerzik, Ronaldót,és Robinho hirtelen már nem is kellett...
ez annyira jellemző a Madridra,és Calderonra...
Remélem Robinho végül el tud menni,bár már kevés rá az esély. :?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 13:37:18

Keelhaul írta:Tamás a nyilatkozat 10 perces, kétlem hogy lett volna róla szó :)
Ja, hogy újból nyilatkozott. Azt még nem olvastam. Megteszem. :lol:

szerk.
Ez eléggé súlyos, és inkorrekt. Inkorrekt a Klub, inkorrekt a játékos oldaláról.
Robinhót a lelátóra száműzném pihenni, és tisztulni.
Kép
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2008.08.31. 13:28:29

Tamás a nyilatkozat 10 perces, kétlem hogy lett volna róla szó :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 13:28:06

maxilopez írta:
Keelhaul írta:Annak örülök, hogy még nem csámcsogtok Robinho nyilatkozatán, pedig azon lenne mit. Óriási flame van, kíváncsi vagyok a véleményekre.
Haverom Chelsea-s és olvasta a Chelcea-nek a Magyar fan oldalán hogy már árulják a Robinhos Chelsea mezeket :D
Leállították a mezek árusítását. Azt is olvashattad.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 13:27:25

Keelhaul írta:Annak örülök, hogy még nem csámcsogtok Robinho nyilatkozatán, pedig azon lenne mit. Óriási flame van, kíváncsi vagyok a véleményekre.
Már volt róla szó, nem is egyszer. Olvass vissza.
Felelőtlen a játékos, és inkorrekt.
Szerintem.
Igaz, az elnökötök sem kutya. Megérdemli a sorsát.
Kép
Nasty
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.01.30. 22:42:34

2008.08.31. 13:24:36

Nemcsak Francot, hanem úgy ámblokk..
Nem kötekedésképpen, csak hogy legközelebb jól használd: nem ámblokk, hanem en bloc (latin): teljes egészében

Peace
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.08.31. 13:24:34

Keelhaul írta:Annak örülök, hogy még nem csámcsogtok Robinho nyilatkozatán, pedig azon lenne mit. Óriási flame van, kíváncsi vagyok a véleményekre.
Haverom Chelsea-s és olvasta a Chelcea-nek a Magyar fan oldalán hogy már árulják a Robinhos Chelsea mezeket :D
Keelhaul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.11.11. 10:26:10

2008.08.31. 13:22:31

Annak örülök, hogy még nem csámcsogtok Robinho nyilatkozatán, pedig azon lenne mit. Óriási flame van, kíváncsi vagyok a véleményekre.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 13:22:20

petiamadridista írta:Mi van nálatok cenzúrázzák azt, hogy b.a.s.z.k :?: :D
Igen. A rendszer hibás.
Kép
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2008.08.31. 13:17:43

Mi van nálatok cenzúrázzák azt, hogy b.a.s.z.k :?: :D
HALA MADRID
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.08.31. 12:56:10

Boixosnál a pont újfent!

És egyébként hagyni kéne ezt a politikai maszlagot. Nincs bizonyíték egyik oldalon sem, viszont az elnyert címek számában jogilag igazolva a Madrid vezet. Kár erről beszélni többet.

Már mondtam, este a Numancia ellen nem az a lényeg, hogy ki hány bajnokit nyert, mint ahogy La Corunában sem ez lesz a mérleg. 2009 tavaszán az lesz a bajnok, aki a legjobb teljesítményt nyújtotta.

Pont.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2008.08.31. 12:53:48

Úristen...
Most ezt minek kellett így belekeverni..
Nemcsak Francot, hanem úgy ámblokk..

A Real Madrid mítósz az 50-es években alakult ki...
Főleg Bernabeúnak köszönhetően.. Nem pedig Franconak..
A Barcelona ezekben az időkben is topcsapat volt.. Nyert címeket.. Bajnokságokat..
(Ugye Kubalával) Bek döntőt is játszhatott.. (A 60-as évek elején)
Nem volt az elnyomva... A Katalán és a baszk identitás már annál inkább..
A Baszkok és a Katlánok ezért csak a Stadionokban érezhették magukat "otthon"..
Ennyi és nem több.. Volt még egy elcsalt kupadöntő, meg egy szomorú haláleset...
De hát kár lenne azt mondani, hogy Franco miatt nyert a Real Madrid ennnyi címet..
Nagyon nagy hülyeség..
1 Biztos, a Spanyolok elsőszámú csapata a Real Madrid lesz.. A Katalánok elsőszámú csapata pedig a Barca marad.. A Baszkoké meg a Bilbao..
A Real Madrid Bernabeú miatt van ott ahol..

És hát most miért kell olyanokat írni, hogy "gusztustalan klub" ezek mire jók.. Meg, hogy "csak egy egyszerü klubb"...

Vannak tények.. Eddig a Real Madrid,( ha az elmúlt majd 60 évet nézzük, meg úgy ámblokk) eredményesebb...
És kész.. Ez elvitathatatlan..
De a Barcelona nélkül ezek az eredmények fele annyit ha érnének..
2 nemes és dicső klubb.. 2 talán a világfoltballjának legmeghatározóbb csapata..
És ha nem nyer Bajnokságot a Real, akkor senkit sem fog érdekelni az elötte lévő 31...
De ez igaz a Barcelonára is.. Ilyenkor senkit nem fog érdekelni a korábbi címek.

Nem kell a múltban keresni a hibát.. Ezt magyarázni.. És a Real Madridot mint egészet.. (Szurkolók, játékosok stb, Ugyanis, ha azt mondjuk, hogy Real Madrid, akkor nemcsak a jelenlegi kezdő jut az ember eszébe, és ez igaz a Barcara is) gyalázni, és leundorítózni.. Márcsak Puskás miatt sem..
Ezek, hogy undorító, meg gyülölöm meg hasonlók.. Ezek főleg tőllünk magyaroktól.. Ovis magyarázkodások..

El kell ismerni a 2 csapatot, a 2 klubbot...
Egyik a másik nélkül kevesebb lenne..
2 dicső, nagymultú, és nemes klubb..
Hala Madrid!
HALA MADRID
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 12:53:36

Colin írta:
MichaaBee írta:egy kis hidegzuhany a madridistáknak: :lol:
http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=841805
Teljesen kivert a víz hogy 2002ben VDV azt mondta hogy egyszer szivesen játszana a Barcában. Azta...

Franco-t meg hagyjátok. Az 50 éve volt. Az, hogy Franco-ék csináltak belőlük nagycsapatot igaz, de az is igaz hogy mikor már ők sehol nem voltak akkor is ott voltunk.. a 70es 80as években. SzvSz fölösleges erről vitázni.
Este kezdődik az idény számunkra is, számotokra is, ez sokkal érdekesebb kérdés. :)
Végre.
30 éve volt.
És tudjuk, hogyan mennek a dolgok: a politika nagy úr, parancsra sok minden megoldható. Mo-on is volt benne részünk, amikor felsőbb parancsra csináltak bajnokot egyes csapatokból.
Kép
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.31. 12:45:59

MichaaBee írta:egy kis hidegzuhany a madridistáknak: :lol:
http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=841805
Teljesen kivert a víz hogy 2002ben VDV azt mondta hogy egyszer szivesen játszana a Barcában. Azta...

Franco-t meg hagyjátok. Az 50 éve volt. Az, hogy Franco-ék csináltak belőlük nagycsapatot igaz, de az is igaz hogy mikor már ők sehol nem voltak akkor is ott voltunk.. a 70es 80as években. SzvSz fölösleges erről vitázni.
Este kezdődik az idény számunkra is, számotokra is, ez sokkal érdekesebb kérdés. :)
Végre.
REAL MADRID C. DE F.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 12:35:42

Kép
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.08.31. 12:25:56

Én ezzel a résszel tudok teljesen egyetérteni. :D Az ilyen viták lerendezésére van az El Clásico :lol:[/quote]

Tavaly ezt a vitát elég jól lerendeztük. :lol:
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 891
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.31. 12:12:26

Bestbarca írta: Szerintem zárjuk a témát, erről sokáig lehetne vitatkozni, tök fölöslegesen, nem is fírtattam volna tovább, csak válaszoltam. :wink:
Én ezzel a résszel tudok teljesen egyetérteni. :D Az ilyen viták lerendezésére van az El Clásico :lol:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.08.31. 12:05:53

Nem tudom mi lesz este a Riazorban, de örülnék egy 1-1nek, bár nem érzem most a deport egy x-re. :oops:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.08.31. 12:05:11

frankó "falangistasága" azért - alapjaiban legalábbis -, nem volt ugyanaz, mint a német nácizmus v az olasz fasizmus, de azért azok csöcsén nevelkedett, sokkal gyengébb ideológiai háttérrel mint az említettek.
a fajelméletbe például nem ment bele és a karlendítéses köszöngetést is elhagyták egy idő után, amikor már hasogatott a válluk a gyökereknek.
mindenesetre a hatalmukat a két barátjuk segítségével szerezték meg, de onnantól már ők tartották meg azt, vaskézzel. minden olyan szervezkedést, próbálkozást könyörtelenül elnyomtak, amiket veszélyesnek gondoltak a hatalmukra nézve. baxknak, katalánnak, úgy általában szervezett munkásnak krvára nem volt jó lenni az öreg kaudijjó alatt, mert ha vkinek nem tetszett a rendszer, egyből érkezett a guardia civil, akik úgy "rendet" raktak, h ott többet fű nem termett.
na e rendszer fejének volt a kedvenc csapata a madrid, bár erről legkevésbé a játékosaik tehettek.
szerintem is kár belekeverni a két klub ellenállásába frankót, akinek azért annyi köze lehetett ehhez a bugihoz, h az FC Barcelonát, mint a katalán önállóság jelképét, szét akarta zúzni, de nem elsősorban a foci miatt, hanem azért, mert tudta nagyon jól, h amíg vannak barca meccsek, a addig kint lesznek a SOM CATALANES, NO ESPANOLAS drapik is.
szerencsére ez nem jött össze ennek a fsznak, az eredményekről pedig általában a játékosok döntöttek a pályán.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.31. 12:00:36

Poreko írta:
Ez marha nagy ostobaság. A Real (az élen Bernabeúval) nem szolgálta ki Francót, de úgyanakkora hiba, hogy nem tett az ellen, hogy Franco segítse őket. De hangsúlyozom: Franco nem azért segített a Realnak, mert a Real a seggét nyaldosta, hanem mert Real drukker volt. A Madrid abban ludas, hogy nem utasított el ezt a segítséget.
A "nem tett az ellene" dologon van a hangsúly. Bár meggyőződésem, hogy más klubb is ugyan ezt tette volna, de attól még a madrid tette.
Poreko írta:
Az szintén iszonytos hülyeslg, hogy 2000-ig ebből élt volna a Real. A '70es évek végén, '80as évek elején óriási mélyrepülést élt át a csapat, aztán jött egy saját nevelésű aranygarnitúra, akik újabb sikereket hoztak a csapatnak (Sanchis, Michel, Martín Vazquez, Butragueno). Ez a generáció indította el azokat a sikereket, amiket a Real a közelmúltban ért el, nem a Franco idők.
Egy klub sikereinek meghatározója sajnos manapság(90-es évektől egyre inkább) a pénz. Aki többet költ, erősebb csapatot hoz össze. Azzal, hogy a Real nevét egyenlővé tették Spanyolországgal, rengeteg szimpatizánst szereztek, rengeteg szurkólójuk lett Európa szerte. Sok szurkoló, nagy érdeklődés a klub iránt=hatalamas összegekre rúgó Tv-s díjak, szponzori szerződések, nagy eladások(méz+stb.)...=sok pénz=megvehetünk mindenkit. Nem keveset profitáltak a korábbi idők miatti népszerűségből. Nem azt mondom, hogy csak ez a tényező játszott szerepet a Madrid 2000 körüli sikereiben, de nagy szerepe volt az fix.

Szerintem zárjuk a témát, erről sokáig lehetne vitatkozni, tök fölöslegesen, nem is fírtattam volna tovább, csak válaszoltam. :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Lezárt