Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.06.01. 13:43:02

noname írta:Néhány új ember nemárt ha elolvassa az előző hszemet.
Csapjunk bele a levesbe, leírom, mire számítok a nyáron.
1. kapusposzt- volt Valdesnek jónéháyn rémes meccse, de szezon végére alaposan összekapta magát. Az 100% h nemfogunk új kezdőkapust venni. egyedüli dolog amit elképzelhetőnek tartok(de nem túl valószínűnek), az Asenjo megvétele. Nagyon tehetséges kapus és az egyik legjobb lesz a világon, most viszont viszonylag olcsón meg lehetne szerezni, mindemellett nem tartom túl valószínűnek a megvételét.
Kb. 2x-3x leírtam, hogy Asenjot megvette az Atlético Madrid.
Amúgy én is úgy vélem az egyik legjobb kapus lesz jópár év múlva.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.01. 13:41:35

Ribery leigazolásának maximálisan örülnék, és bőven értelme is lenne. Henryval tudnák egymást rotálni,és Titi tapasztalata jól jönne a padról is, pl Larsson esete...Henryban már nincs sok, Riberyt ha most meg lehet szerezni, akkor meg is kellene, hosszú távú megoldás lenne,és már ősztől biztosítva lenne két nagyon jó zsugással az a poszt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.01. 13:34:29

Néhány új ember nemárt ha elolvassa az előző hszemet.
Csapjunk bele a levesbe, leírom, mire számítok a nyáron.
1. kapusposzt- volt Valdesnek jónéháyn rémes meccse, de szezon végére alaposan összekapta magát. Az 100% h nemfogunk új kezdőkapust venni. egyedüli dolog amit elképzelhetőnek tartok(de nem túl valószínűnek), az Asenjo megvétele. Nagyon tehetséges kapus és az egyik legjobb lesz a világon, most viszont viszonylag olcsón meg lehetne szerezni, mindemellett nem tartom túl valószínűnek a megvételét

2 védelemKözépre Puyol, Pique egyértelmű kezdők, visszajön Henrique. Milito fel fog épülni, így ez eddig 4 ember. Marad Caceres és Marquez. Nah ők már kérdőjelesek. Ha Caceres megy kölcsönbe, akkor Marquez marad, ha Caceres marad, akkor viszont Marquezt jó eséllyel eladjuk, mert kezdőbe már nem fog beférni, és ez az utolsó lehetőség h pénzt kapjunk érte. Balszélre könnyen megeshet h veszünk vkit, sztem fogunk is, de elég sok pénzbe fog kerülni egy igazán jó balhátvéd. Alves mögé nemhiszem h veszünk bárkit is, Puyol ki tud jönni szélre, és talán VS is belejön.


3. középpálya
Az h Hleb elmegy, szinte borítékolható! Guddy felőlem maradhat, de ha több játéklehetőséget akar, el fog menni. Ha mind2en elmegyünk, akkor is elég lesz 1 embert venni helyettük, ide tényleg gőzön sincs h ki lenne a megfelelő, de azt tudom h 45 milláért nem Fabregas, aki padozna!

4. csatársor Itt már teljes képtelenség kitalálni h mi lesz. Egy erőcsatárt én vennék, mert sokszor jól jöhet, de ennyi. Cseréknek Pedro és Jeffren remek megoldások lesznek, most, hogy Henry formába jött, már nincs túl nagy szükség Riberyre. Extrém esetben megeshet h eladjuk Henryt és akkor jönne a helyére Ribery, erre nem sok esélyt látom, ezért írom h csak extrém esetben, max ha Pep úgy látja h Henry már nem elég motivált.

Így tehát végülis, játékosmozgás lesz, de a kezdőben semmikéép se több mint 2 helyen, inkább a padot kell erősíteni! Az olyanokra mint az Ibra és Cesc hírek, pedig reagálni se kell, egyszerűen nem lenne értelme a megvételüknek!
UI: ki a fene törölte az előző hszemet és miért??????
A Fifa egy szégyen
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.06.01. 13:33:35

Gyurinho írta:Fabregast szerintem elvből sem érdemes visszacsábítani, egyszer nem volt elég türelmes ,nem várt a sorára ,itt hagyta a csapatot ezek után szvsz semmi értelme visszavenni.
Úgy gondolom Piquevel sem jártunk rosszul. Egyébként pedig szerintem Hleb és Guddy is elmegy a középpályáról ráadásul Pep bővebb keretet akar. Egész szezonban az volt az érzésem, hogy ha szűk a pad. És ne felejtsük Keita és Yaya nélkül lesz jó egy hónapunk, ahol nagyon fontos meccseink lesznek. Akkorra meg szvsz kevés lesz Xavi, Ini, Sergio B. és a kiegészítő emberek (pl. X. Torres).

Én személy szerint egy-egy szélsőhátvédet mindenképpen igazolnék, a realitás azt mondatja velem, hogy Syl nem marad. Dani mögé is kell mindenképpen taratlék, mert év végére az ő teljesítményén is meglátszott (főleg mentálisan) a sok meccs. Abidalt viszont csak egy védekező felfogású balbekkre cserélném el, mert két Alves öngyilkosság lenne a széleken.

Kapusra (VV, Pinto, Oier maradna - Jorquera meg megérdemli, hogy rendszeresen védjen valahol..) és középső védőre (Puyol, Rafa, Pique, Henrique vissza, G. Milito megoldja - Cacerest meg kölcsönbe el, játszon rendszeresen) nincs szükség.

A középpályára mindenképpen kell minőségi igazolás (olyan akivel nem csak többen vagyunk - lásd Guddyval és Hlebbel). Ugyanígy szükség lesz egy univerzális mindkét oldalon bevethető szélsőre (Ribery és Silva lesz a piacon), mert ott Henry és Iniesta is kényszermegoldás, Pedro pedig max kiegészítő embernek jó.

Összességében szerintem idén egy balhátvéd, egy jobbhátvéd, egy-egy középpályás az Athleticből és egy igazi klasszis, egy szélső támadó. Ez négy játékos megvételét jelentené, ebből kettőért kellene komoly összeget fizetni, kettő pedig megbízható szorgos iparos a szélsőhátvéd posztra (amilyen Sylvinho csak fiatalabb kiadásban).
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.06.01. 13:33:16

Varatrix írta:
Barcaforever írta:Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Valamelyik közvetítésen mintha azt hallottam volna, hogy Asenjo az Atletico Madridé.

Amúgy igazad van én is kb 2 perce jöttem rá, hogy feleslegesen idegesítem magam, ha ezt olvasom :roll:
Igen jól tudod 4 millió €-t ment el. De minek igazolnánk kapuuust?? Ott lesz Oier tökéletes.(Na meg Pinto)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katalán88 2009.06.01. 13:34:09-kor.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.01. 13:30:27

Barcaforever írta:Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Valamelyik közvetítésen mintha azt hallottam volna, hogy Asenjo az Atletico Madridé.

Amúgy igazad van én is kb 2 perce jöttem rá, hogy feleslegesen idegesítem magam, ha ezt olvasom :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.01. 13:29:43

Barcaforever írta:Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Veled is teljesen egyetértek. Ez nem a realitás srácok. Én szívesen elbeszélgetek veletek Robinhoról, C. Roniról, csak nem lenne értelme. A földön kéne járni. Riberyt is annyira mondjátok, hogy jó lenne, jön stb. azt semmi megalapozottság nincs az ügyben.
pálkatapéter
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:14:13

2009.06.01. 13:29:32

Sziasztok,

én Silvát, vagy Ribéryt örömmel látnám a csapatban, de a legfontosabbnak a balhátvéd posztot tartom. Nekünk nem sztárt, nevet, átigazolási rekordokat kell magunkhoz húzni, hanem szükséges új erőt, frissességet, ahova Pep úgy érzi, nem ártana.

Én nem marasztalnám mindenáron Eto'o-t, ez az én véleményem, tessék tiszteletben tartani, Villát pedig tökéletesen beilleszthetőnek látom abban az esetben, ha a kameruni továbbáll. Sajnos nem értek ennél jobban hozzá, úgyhogy szakmailag nem tudok egyáltalán belemenni a dolgokba.

Abidallal nem vagyok elégedett, padon sem szeretném látni jövőre. Gudjohnsennel nincs sok baj, de máshol többet játszhatna, menjen. Cáceres kölcsönbe: remek ötlet, tetszene. Hleb: adjunk neki még egy lehetőséget, bár akkor nem ártana kicsit többet játszania.

Nagyon várom a friss eseményeket, fejleményeket, nem csak a mi házunk táján.

Üdv,

Dani
bty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.07.01. 18:31:07

2009.06.01. 13:29:23

Barcaforever írta:Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Ugy ahogy mondod Henryt helyére igazonlám én személy szerint riberyt és henry menne a kispadra persze jol játszott ebben az idényben és sokat köszönhet nei a klub de nem hasonlitanéám össze egy Riberyvel nagyobb hasznalenne a csapatnak mint most henry de rotálva is meglheetne oldani a többi szerintem is hülyeség...:)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.01. 13:29:09

Barcaforever írta:Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Így van. :) A kedvencem,hogy várjuk sok szeretettel vissza Fabregast.
Hova? Csak az ő kedvéért fog padozni Xavi,Iniesta,Toure 3masból majd valaki? Vagy leültetjük Fabregast 30-40milióért a padra?
Ne nevetessétek már ki magatokat. A világ legjobb középpályája és támadósorával rendelkezünk,ha még egy balszélsőn gondolkoztok akkor ok,mert idén nem volt. De hogy középcsatár,vagy középpályás,az röhejes.

2posztra látok értelmét igazolni,a kezdőbe. Balhátvéd+balszélső.
Szerintem egyikre sem fog jönni nagy név,csak keretbővítés lesz.
Forca Barca!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.06.01. 13:26:28

Te jó isten mi van itt.Miénk pillanatnyilag a világ legjobb klubja és olvasok itt J.Navasról,Ribery,Lahm,Asenjo,Robinho. :shock:

Hihetetlenek vagytok komolyan. ](*,)

Akik ezeket megemlítik, azok hová raknák be Riberyt,Robinhot vagy Navast?Egy 25-35 milliós sztár a padra vagy ültetnétek Messit vagy Henryt?

Áhh nem is jövök ebbe a topicba többet.Mint vmi 8 éves real drukkerek akik elhiszik, h a világ összes támadojó hozzájuk megy.
Kép
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.01. 13:23:40

Ticsi 23 írta:Henriquét várom vissza, és Cáceres pedig elmehetne kölcsönbe, mert Milito felépülésével, és az ifik érkezésével meglesznek ezen a poszton. A balhátvéd elég komoly feladat, mert valószínüleg nem igazolunk le akárkit, és az eddig így szóbakerülő nevekért mélyenn a zsebbe kell nyúlni (Lahm, Cole). A védelem erősítése a legkézenfoghatób, a támadóposztokon szerintem még számtalan név elő fog kerülni, ahogy történt ez tavaly nyáron is, bár idén mindenképpen várok érkezőt, és távozót is ezen a poszton. A középpálya szintén nem olcsó, ha Fabregas a kiszemelt. Én örülnék neki, de nem minden áron. Hosszú még a nyár, és kiváncsi vagyok, hogy a várva várt nagy átrendezősések a top csapatokban mennyire realizálódnak, és hogy idén is már a holtszezon elején letudjuk az átigazolásokat, vagy kivárjuk, hogy mit alakítanak nekünk a többiek.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Teljesen egyetértek veled. Jó lenne, ha Fabregas visszajönne, de ha nincs megfizethető összeg közelében akkor ez felejtős. menczel ezt a pénzes dolgot, hogy sikerült kiszámolni? Ez azért érdekelne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ebdon Lake 2009.06.01. 13:27:14-kor.
Messike10
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.05.14. 21:22:29

2009.06.01. 13:23:37

Fabregas jöhetne
Eto'o mehetne és a helyére meg Ibra!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.01. 13:23:02

Védelem: - Jön egy balbekk a távozó Syl helyére, valószínűleg Lahm lesz, mert jobblábasként Alves helyén is tud játszani. A másik érkező Henrique, és Milito is visszatér. Én nem érzem a klubvezetéstől, hogy mindenáron marasztalni akarnák Marquezt se. Igazából szerintem is jó ötlet lenne eladni. Volt pár jó hónapja Piquével, de az is inkább a katalán miatt volt jó védőpáros. Sérülékeny és öreg, szóval ha megy nem bánom, ha úgy látják maradjon azt se. Cáceres szinte biztosra veszem,hogy kölcsönbe megy, talán a ligán belül. És kérem a felsőbb hatlamakat, hogy Victor Sanchez is menjen valahova messzire.
keret: Dani Alves,Puyol,Piqué,Abidal,Milito érkezik: Lahm,Henrique távozik: Marquez,Sylvinho,Cáceres,Sanchez. (a védelmet ki lehet egészíteni a "szokásos" Yayaval, Muniesaval,Botiaval)

Középpálya: - Jön Cesc. Az afrika kupás hónap alatt Keita és Yaya se lesz. Távozik Guddy, de Hleb akárcsak Henry az első gyenge év után, marad.
keret: Xavi,Iniesta,Yaya Touré, Keita, Hleb,Sergio, + Fabregas

Támadók: - a legtöbbet hallani Ribery,Silva és Ibrahimovic kapcsán.
Ribery jobblábas ami azon a poszton évek óta követelmény, és mindenkinek evidens, hogy képességei csakis a legmagasabb szinten említhetők. Ami ellene szól, hogy a Bayern meg akarja tartani, és ha nem tudja akkor is borsos 40+ milliós árat kérne.
Silvat valószínűleg nem tudja megtartani a Valencia mivel nem indulhat a Blben. Emiatt nem is lenne annyira drága, ám képességekben elmarad Ribery mögött, ráadásul ballábas ami a bal támadó poszton nem előny nálunk.
Ibrahimovic szerintem távozik, ám Etoot eltökéltnek látom, jó a kapcsolata Peppel, hosszabít, tehát Ibrahimovic a reálba fog menni.
távozni maximum Jeffren fog kölcsönbe.
keret: Messi,Henry,Etoo,Bojan,Pedro + Ribery

Összeségében 85 milliós kiadás 20 millió bevétel ami egy átlagos barca nyári igazolási szezonnak néz ki.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.06.01. 13:19:39

Henriquét várom vissza, és Cáceres pedig elmehetne kölcsönbe, mert Milito felépülésével, és az ifik érkezésével meglesznek ezen a poszton. A balhátvéd elég komoly feladat, mert valószínüleg nem igazolunk le akárkit, és az eddig így szóbakerülő nevekért mélyenn a zsebbe kell nyúlni (Lahm, Cole). A védelem erősítése a legkézenfoghatób, a támadóposztokon szerintem még számtalan név elő fog kerülni, ahogy történt ez tavaly nyáron is, bár idén mindenképpen várok érkezőt, és távozót is ezen a poszton. A középpálya szintén nem olcsó, ha Fabregas a kiszemelt. Én örülnék neki, de nem minden áron. Hosszú még a nyár, és kiváncsi vagyok, hogy a várva várt nagy átrendezősések a top csapatokban mennyire realizálódnak, és hogy idén is már a holtszezon elején letudjuk az átigazolásokat, vagy kivárjuk, hogy mit alakítanak nekünk a többiek.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.01. 12:36:20

Ha-ha. Most jól kiszúrtam mindenkivel. 13.00kor nyit újra a topic, mégpedig azért, mert máris temérdek dolgot töröltünk, és hogy mindenki eméssze csak ezt itt:

Feltétlen olvasd végig! Légyszi! :)
Kedves Fórumozók!

Közeleg a nyári átigazolási szezon nyitánya, így még valamikor Június 1.e előtti időponttól, egészen Augusztus utolsó percéig megnyílik a topic ismét, természetesen (okulva az elmúlt időszak problémáiból) bizonyos feltételekhez kötve.

A topicban, ahogy bármelyik másikban is, nem megengedett:

  • - 2nél több hozzászólást idézni (lehetőleg inkább csak egyet)
    - káromkodni, akár az auto-cenzúrát kijátszva sem
    - személyeskedni
    - off jellegű hozzászólásokat írni
    - közvetlenül egymás után több hozzászólást írni (erre van a szerkesztés gomb)


(hogy csak a legfontosabbakat, leggyakoribbakat említsük)

Mindezeken felül, külön erre a topicra vonatkozó szabályozások:


Senki se írjon több teljes felállást (ábrázolás), ha valamilyen változás történne az elképzelést illetően, azt csak külön ábra nélkül szóban, a legtöbben emlékeznek majd az eredetire. Akik nem, majd visszaolvasnak.

Sajnálatos módon mind magyarországi, mind nemzetközi szinten elszaporodtak a színvonaltalan, komolytalan sportoldalak.
Erre vonatkozóan, a kacsákat és az azt követő több oldalnyi okfejtéseket megelőzendő, elkészítettük a tiltott oldalak folyamatosan bővülő (!) listáját:

A "tiltottak listája":

www.tribalfootball.com
www.samsungsport.hu
www.topfoci.hu
www.stopli.hu
www.foci24.com
www.bulvarsport.hu
www.nb1.hu
www.focitipp.hu
www.sporthirado.hu
www.transfermarketweb.com
www.transfermarkt.de

Továbbá minden .gportal, .atw és .extra kiterjesztésű oldal.

Ezen oldalakról tilos a fórumra linkelni, tilos róluk idézni, illetve minden olyan információt tartalmazó hozzászólást törlünk majd, amely alatt nincs megjelölve annak a forrása.


Ami pedig az eddigiekhez képest az igazi újítás:

A moderátorok vezetni fognak egy ún. Fekete Listát, amelyen azoknak a neve szerepel, akiktől ebben a topicban hozzászólást kellett törölni, valamint a törölt hszek száma.
5 és 10 törölt hsz között szankcionálni fogunk, méghozzá kitiltással. A konkrét szankció, illetve az, hogy hány törlés után lép érvénybe, egyénenként változik, moderátori elbírálás alapon. Így például van köztetek olyan, aki tudja magáról, hogy mennyi munkát adott nekünk régebben, nos erre mi is emlékezni fogunk ilyen esetekben.
A listát ti nem tudjátok majd követni, ezzel is próbáljuk elérni, hogy figyeljetek oda arra, mit írtok.


Nos, a legtöbbek számára ettől a mondattól következik az új rész, hiszen fentebb a téli átigazolási szezon kezdetekor megadott szabályzatot olvashatjátok. Mint láthatjátok lentebb, számos fórumozó, nem csak 1-2 ember, alaposan kivette a részét abból, hogy a téli szezonban két napig tartson az ""eszmecsere"", majd bezárás sorsára jusson a topic ismét. Most teszünk egy kísérletet ismét, hátha. Magam részéről szeretek spekulálgatni, kielemezni híreket (mert leszenk, és ha nem bírtok magatokkal, nem lesz hol beszélni róluk, mindenhol máshol töröljük majd), ha bármi reális esélye van akár csak egyetlen igazolásnak is. Gondolom sokan így vagytok ezzel még rajtam kívül is. Most berakom ide a szabályzatot, barátkozzatok vele ismét, de figyelem! Egészen topic-nyitásig lehetnek, lesznek benne új részek, módosítások, így aki már átfutotta egyszer, még nyitáskor ajánlatos egyszer ismét! A tiltott oldalak listája pedig állandó jelleggel bővül.

Ezen kívül kihangsúlyoznánk, hogy a legtöbb probléma itt az elmúlt időszakban abból adódott, hogy sokan nem bírtak a realitás talaján maradni. Remélhetőleg segítséget fog majd mindenkinek nyújtani az a nagyobbacska cikk( vagy sorozat), amelyet tervbe vettem, és amely szól majd arról, hogy kiknek valószínű a távozása (és persze a személyes vélemény..), valamint azok a posztok is kellőképp meg lesznek jelölve, amelyekre valószínű! egy igazolás, és az is, hogy milyen jellegű igazolás lesz ez (ezen kívül persze ismét a személyes vélemény is).
Mivel ez egy megfelelő alaphangot adhat majd az igazolási szezonnak, és talán legalább az indulást befolyásolni tudja jó irányba ebben a topicban, a cikk (vagy első rész..) megjelenését követően nyitjuk ki ezt a helyet, egyenlőre ez az időpont azonban bizonytalan.

Előre köszönjük az együttműködést, és reméljük hogy az újraszabályozás után sok régi motorosnak is megjön majd a kedve betérni ide, látva a korábbiakban megszokottnál sokkalta értelmesebb vitákat, eszmecseréket!

Kellemes időtöltést kívánunk!

Eurobarca Team
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.01. 12:34:23

adrenalin88 írta:Lenne itt egy Drente ocó ocó nem draga... kell? 10 millió!
Nem kell ide Madridista! [-X
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
adrenalin88
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.06. 21:06:39
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.06.01. 12:32:48

Lenne itt egy Drente ocó ocó nem draga... kell? 10 millió!
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.06.01. 12:28:50

Elindult ez a topic... :? :lol:

Most már lehet oldalakon keresztül írni/olvasni Ribéryről, Silvaról...

Nem mintha eddig nem ez ment volna, plusz még jön Capdevila, Lahm, Cech, Robinho, Ibrahimovics, Capel...

Borzalom, szánalom.

Bár ma legalább megtudtuk, hogy Navas védő... :twisted:

Egyébként jó a cikk, csak épp szerintem semmi értelme...
Mármint nincs benne badarság, de újdonság sem.

No, azért én is írok már valami nagy újdonságot, sajátos véleményt...: jöjjön mondjuk a bal oldalra Silva, maradjon Pedro, egy középpályás, és egy, vagy két szélső hátvéd. Viszlát Smárinak és Aliaksandrnak. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.06.01. 12:31:29-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.06.01. 12:27:37

Robinho-t én is szívesen látnám annak a fiunak semmi baja csak az országban lévő "temperature" :D:D:D
SEX N MONEY...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.01. 12:27:10

YEEEEEEEEEEEEEEEEEES :lol: :lol: :lol:

sálálálááááááá

úgy hiányzott mint Kiszel Tünde mosolya :D

Nah felhívnám az ide író társaság figyelmét is,hogy itt sincs:

-DUPLA HSZ
-PIRAMIS
-OFF :idea:
-EGY SZAVAS SEMMIT MONDÓ HSZEK /csak smileyból álló hszek/
-KÁROMKODÁS

nah mielőtt vki megkérdezné, hogy miért lett törölve a hsze, nagy esély mutatkozik rá,h ezek közül egyiket nem tartotta be (jó esetben csak egyiket)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.01. 12:26:16

Gyurinho írta:Lehet ,hogy az én ismereteim rosszak de szerintem Navas jobboldali szélső nem pedig jobb védő.
..
Amúgy meg Lahmot valahogy nem tudom elképzelni Barca mezben,meg úgy egyáltalá a spanyol ligában persze lehet jó vásár lenne bár ez erősen az ártól függene szerintem,amúgy Lahm ballábas nem?
Csak azért kérdem mert az még rednben ,hogy Dani oldalán játszhatna de ha ballábas akkor onnan nem tudna még csak hasonló beadásokat sem produkálni mint Alves mivel akkor ugye jobbal kéne ezt tennie.
Mondjuk szerintem konkrétn inkább jobb oldali védő kellene mint egy olyan aki ott is tud játszani ám nem kifejezetten az a posztja bal oldal meg ha marad Syl akkor meg van oldva.
Jobb lábas lahm.
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2009.06.01. 12:25:59

Nálam jönnének: Felhoznám a B-ből Thiago-t, Gai-t és Muniesa-t.
Henrique vissza kölcsönből. Ribery, Douglas Costa (Neymar), Lahm, Asenjo, Keirrison.

Mennének: Caceres kölcsönbe, Sylvinho, Hleb, Gudjohnsen, Jorquera.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.01. 12:25:55

Eto'o maradni fog...hagyjuk már ezeket, h ha távozik...ha tavaly maradt fix h marad..hisz mind2 azt akarja, hogy Samu itt focizzon még éveket.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.01. 12:25:15

nem jobboldali középpályás jesús navas? :-s
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Lezárt