Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.02.15. 20:14:44

rettentően rossz meccs volt, és nem az atletiko miatt. úgy látszik, most a sok sérülés nem a dafkenyerünk-életérzést hozta ki a brigádból, hanem a "beleszarunk-ot". kár ezért, bár igaz, h ez csak egy meccs volt, de még egy-két ilyen bugi és előttünk lesz a madrid. ezzel együtt bízom benne, h pep összerántja a csapatot és megfelelő motíváltsággal fogjuk szétszedni a következő ellenfeleinket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.02.15. 20:13:37

zola8787 írta:Tegnap este gondolkodtam ezen a sok sérülésen. Pl.: ha nem igazoljuk le Maxwellt és még sérült lenne Milito akkor hogy álltunk volna ki? Szerintetek?? Mert én elsem tudom képzelni
Kár ezen filozofálni, de ha Maxwellt nem igazoltuk volna le, akkor jó eséllyel még itt lenne Sylvinho. Milito helyett meg Muniesa vagy Busquets. De mondom mégegyszer, utólag nem sok értelme van ennek... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.02.15. 20:05:13

Tegnap este gondolkodtam ezen a sok sérülésen. Pl.: ha nem igazoljuk le Maxwellt és még sérült lenne Milito akkor hogy álltunk volna ki? Szerintetek?? Mert én elsem tudom képzelni
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.15. 20:03:04

Nem lattam Bartra-t meg jatszani az Athleticben sem, de nekem nagyon tetszett , egybol beledobtak a melyvizbe, mellesleg egy vedon sokkal nagyobb nyomas van (szvsz) , es nagyreszt jol csinalta amit kell. Nehany labdat felbikazott a semmibe, tamadaskor kicsit bizonytalan, mas nem nagyon van.
I <3 FCB
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.02.15. 19:53:28

Játszott már jobbhátvédet, de akkor sem ment neki!
Kicsit sok lesz ez a sérülés! Emlékszem tavaly, mikor sérülésmentesen húztuk ki a szezont, sokan Rijkardot szídták, és Pepet ajnározták, mert lecserélte az orvosi stábot! Úgy látszik mégsem rajta múlik, hanem a balszerencsén, ami most árad ránk ezerrel!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.02.15. 19:18:41

FtcSikiHun írta:Jeffren nagyon jó játékos, ahhoz képest, hogy milyen fiatal. Mégis mit vársz tőle egy olyan meccsen, ahol életében először játszik egy idegen poszton
Javítsatok ki, de ha jól emlékszem, akkor már játszott ezen a poszton Jeffren.
Most nem rémlik, hogy melyik meccsen, de szinte biztos vagyok benn, hogy játszott már a hátvédsorban.
Viszont teljesen igaz, hogy nem jó Neki ez a szerepkör.

Bartra viszont szerintem is jól játszott .Egy kis rutin hiányzott az egészből.
Jó kis védő lesz belőle. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.02.15. 19:12:18

duncan írta:
Lehet ezt páran zokon veszik,de nem hiába szurkoltunk nagyon sokan annak,hogy legyenek igazolások már nyáron meg főleg most télen, sokan nagyra voltak,hogy így a fiatalok meg úgy a fiatalok. Szerintem pont ide vezet az,hogy ha olyanok szaladgálnak egy Atletico ellen a pályán,mint Jeffren vagy Bartra. Aztán most majd jöhet Dos Santos meg Muniesa. Fel lehetne fogni,hogy attól,hogy valaki Barca-nevelés nem feltétlen lesz később sztár,még akkor sem,ha tehetségnek van kikiáltva. Kellett volna ebbe a csapatba egy Robinho meg egy Mascherano még, védő posztra meg a balhere ukrán helyett egy olcsóbb,de biztosabb ember.
Mi a baj a fiatalokkal? Jeffren nagyon jó játékos, ahhoz képest, hogy milyen fiatal. Mégis mit vársz tőle egy olyan meccsen, ahol életében először játszik egy idegen poszton, és ott is egy Agüero-Reyes-Forlán támadó trióval kell felvenni a harcot. Bartra pedig nagyon jól oldotta meg a feladatát. Mit tehet ő a meccsről? Tudtommal nem kaptunk gólt, amíg pályán volt, és szerintem ha Pep cserepadra, vagy éppen kezdőbe rakja Jeffrent,Muniesát,Dos Santost vagy éppen Bartrát annak minden bizonnyal meg van az oka :wink:

Igen, sokan említették Robinhot, hát én nem értek egyet vele. Oké, jó játékos, jól focizik, de nem egy rövid passzos Barcába illik, cselez-cselez-cselez és a harmadiknál elbukik, ez nekünk nem kell :wink:
Mascherano...jól tudom, hogy védekező középpályás? Mert ha igen, akkor ő is minek, egy Keita-Touré-Busquets védekező középpálya mellé. Most van itt Keita-Touré ideje (szerintem) aztán 5 év múlva Busquetsé, majd akkor lehet vkp után nézni :wink:
Csigrinszkijnek meg idő kell. Ibrának is adtunk időt, ő 1-2 hónap alatt hozzászokott a játéktechnikánkhoz. Az ukránnak is meg kell adni az időt, de neki szerintem még többet, ugyanis közel sem játszik annyit, mint Ibra.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.02.15. 18:59:26

Igazából nem gondolom, hogy csüggednünk kéne ezután a vereség után.
Pont az Atletico ellen, pont a Calderonban, pont egy ilyen védelemmel, ennyi sérült játékossal...

Azt azért csak nem gondolta senki, hogy egész idényben veretlenek maradunk.

Ezt el kell felejteni, aztán a következő meccsre koncentrálni.

Visca el Barcaa!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.02.15. 17:38:18

------------------------------Valdés----------------------------
Puyol(K)---------Márquez-------------Piqué---------Maxwell
-----------------------------Yaya------------------------------
--------------Jonathan------------------Iniesta---------------
-Messi---------------------Zlatan----------------------Henry-

Én abban reménykedek, hogy Dani mégis játszhat a Racing ellen is, nem kizárt, és a Raci meccsig Touré még felépülhet simán, állítólag 1 héten belül, tehát lehet h már a meccsen bevethető lesz.
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.02.15. 17:35:03

Most először éreztem azt h gáz lesz..de bennem volt h egy fránya golt betulunk azért még :cry: . Miért is van az h az összes csapat a Barca ellen játszani élete meccsét?????? És a real ellen mind egytöl egyik kikap 4-0 5-0ra? :evil: . Nagyon rosszul esett a tegnapi..de nyugtattam magam a 6 kupával :wink:
(1000 8) )
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 17:16:32

MichaaBee írta:jobbhátvédként, mint balhátvédként? :)
Valóban jobb jvhként. Egyébként csak nekem van bajom Sergio Busquetsel? Olyan volt a meccsen mint egy 10 éves kiscsaj aki nem kapta meg a barbie-babáját. Az a sárgalap.. annyira feles volt mint ibráé.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.02.15. 17:08:43

socio66 írta:Azért nincs itt nagy gond,így olvasva a cikket.
A védelem már egész jó, Dani meg nemsokára jön vissza,a középpályán Busquets-Ini egyébként is kezdő általában,egy ember kell melléjük, elöl meg megvagyunk.
Ez legyen a legnagyobb sérüléshullám,amit át kell vészelnünk.
:wink:
Ez végülis jogos, most is inkább az eltiltások miatt voltunk kevesen, de azért a sérülések sem jönnek jól. Különösen Xavi...

Ami inkább zavaró az Ibra formája... Eddig úgy voltam, hogy majd belejön, de kezdek elbizonytalanodni, bár még bízom benne :)

P.S. még egy észrevétel: csak szerintem tolja jobban Maxwell jobbhátvédként, mint balhátvédként? :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
socio66

2010.02.15. 17:04:11

Azért nincs itt nagy gond,így olvasva a cikket.
A védelem már egész jó, Dani meg nemsokára jön vissza,a középpályán Busquets-Ini egyébként is kezdő általában,egy ember kell melléjük, elöl meg megvagyunk.
Ez legyen a legnagyobb sérüléshullám,amit át kell vészelnünk.
:wink:
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.02.15. 17:04:11

duncan írta:Lehet ezt páran zokon veszik,de nem hiába szurkoltunk nagyon sokan annak,hogy legyenek igazolások már nyáron meg főleg most télen, sokan nagyra voltak,hogy így a fiatalok meg úgy a fiatalok. Szerintem pont ide vezet az,hogy ha olyanok szaladgálnak egy Atletico ellen a pályán,mint Jeffren vagy Bartra. Aztán most majd jöhet Dos Santos meg Muniesa. Fel lehetne fogni,hogy attól,hogy valaki Barca-nevelés nem feltétlen lesz később sztár,még akkor sem,ha tehetségnek van kikiáltva.
Ne haragudj, de marhára nem így van. A fiatalokkal semmi gond nem lenne(még így se ők lógnak ki lefelé a csapatból), ha kaptak volna elég játéklehetőséget, sőt ennyi sérülés sem lenne talán és az alapemberek sem lennének ennyire túlhajszolva.
Egyébként a tapasztalt játékosok leigazolása sem garancia semmire, lásd az idei igazolások(csiga, max, ibra) formaingadozását.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlauGranaGroc 2010.02.15. 17:05:13-kor.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.02.15. 17:03:33

Stevenny írta: ------------------------------Valdés----------------------------
Dani-----------Puyol(K)-------------------Piqué---------Maxwell
-----------------------------Sergi------------------------------
--------------Jonathan------------------Iniesta---------------
-Messi---------------------Zlatan----------------------Henry-

Szerintem így fogunk felállni.
:idea:
Alvés még nem fog addigra felépülni, Sergi meg elvileg az eltiltását tölti.

------------------------------Valdés----------------------------
Puyol----------Csigrinszkij--------------Piqué---------Maxwell
------------------------------Márquez---------------------------
--------------Jonathan--------------------Iniesta---------------
-Messi-----------------------Ibra----------------------Henry--


szerk.: B verzió: Milito játszik Csigrinszkij helyett, Messi visszamegy középpályára, JdS padozik, Pedro meg jobbszélső.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2010.02.15. 17:05:23-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.02.15. 16:52:37

Szomorú meccs volt a tegnapi... mondjuk az is igaz,hogy nem lehet mindig nyerni,de akkor is a játékosok hozzáállása nálam az elfogadhatatlan kategória. A csatársort illetően az egyetlen pozitívum Ibránál található meg, a gólja. Hozzá kell tenni,olyan helyzetben egy profi csatárnak kutyakötelessége belőni a labdát még egy harmadosztályú meccsen is,nemhogy a Barcában. Messi és Pedro játékában még ennyi sem volt. Mintha csatársor nélkül álltunk volna ki. A középpályán Xavi gyengébb napot fogott ki,és Iniesta sem villogott,de legalább a kötelezőt hozta,mint szerintem Busquets is. A védelem meg úgy ahogy pocsék volt.

Lehet ezt páran zokon veszik,de nem hiába szurkoltunk nagyon sokan annak,hogy legyenek igazolások már nyáron meg főleg most télen, sokan nagyra voltak,hogy így a fiatalok meg úgy a fiatalok. Szerintem pont ide vezet az,hogy ha olyanok szaladgálnak egy Atletico ellen a pályán,mint Jeffren vagy Bartra. Aztán most majd jöhet Dos Santos meg Muniesa. Fel lehetne fogni,hogy attól,hogy valaki Barca-nevelés nem feltétlen lesz később sztár,még akkor sem,ha tehetségnek van kikiáltva. Kellett volna ebbe a csapatba egy Robinho meg egy Mascherano még, védő posztra meg a balhere ukrán helyett egy olcsóbb,de biztosabb ember. Meg volt a lehetőség igazolni, a vezetőség nagyképűen tojt az egészre,most pedig sorra dőlnek ki az emberek és nincs megfelelő utánpótlás, a sorozatterhelést (BL-bajnokság) a még szinte tapasztalatlan fiatal játékosok nem fogják bírni, főleg,hogy az egészséges kulcsembereket nem lehet majd pihentetni sem. Ha idén lemaradunk a címekről az nem azért lesz,mert irreális,hogy egy csapat azt elérje,mint tavaly a Barca,hanem mert a szakemberek,akinek a csapat szinten tartása lett volna a dolguk nem végezték el normálisan a feladatukat. Remélem legalább a bajnokságot behúzzuk valahogy.
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2010.02.15. 16:43:01

BlauGranaGroc írta:
Stevenny írta: ------------------------------Valdés----------------------------
Dani-----------Puyol(K)-------------------Piqué---------Maxwell
-----------------------------Sergi------------------------------
--------------Jonathan------------------Iniesta---------------
-Messi---------------------Zlatan----------------------Henry-

Szerintem így fogunk felállni.
:idea:
Busi eltiltását tölti majd az 5. sárga miatt.
Busi nem tölti!!!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.02.15. 16:40:20

Stevenny írta: ------------------------------Valdés----------------------------
Dani-----------Puyol(K)-------------------Piqué---------Maxwell
-----------------------------Sergi------------------------------
--------------Jonathan------------------Iniesta---------------
-Messi---------------------Zlatan----------------------Henry-

Szerintem így fogunk felállni.
:idea:
Busi eltiltását tölti majd az 5. sárga miatt.

szerk.: bocs, úgy emlékeztem besárgult
szerk.2.: úgy tűnik mégis, 75' -tarjeta - S.Busquets, ez pedig az 5. volt neki
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára BlauGranaGroc 2010.02.15. 16:57:10-kor.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.02.15. 16:34:52

Na, nagyon gyenge volt a tegnapi meccs, nem mentek a passzok, a cselek, egyszerűen. A legjobb játékos Puyol volt, a többiek alig tettek valamit, lehet még Valdés is jóként említeni.

Szóval az én csapatom a következő a Racing elleni meccsre:

------------------------------Valdés----------------------------
Dani-----------Puyol(K)-------------------Piqué---------Maxwell
-----------------------------Sergi------------------------------
--------------Jonathan------------------Iniesta---------------
-Messi---------------------Zlatan----------------------Henry-

Szerintem így fogunk felállni.
:idea:
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.02.15. 16:19:39

LM10 írta:Sérült:Xavi, Touré, Alves, Abidal, Csigrinszkij és Keita

Messze van még hétvége ,de így előre:

------------------V.V.--------------------

Puyol------Piqué------Milito-------Maxwell---


--------------------Márquez------------

---------------Busquets-------Iniesta-----


Messi--------------------Ibra-----------Pedro.



Pad: Pinto,Bartra,Csiga,dos Santos,Jeffren,Bojan,Henry.

Henry már zsinorban 3 meccset nem játszott, aminek így örülök is.

Csak nehogy még ezekből is megsérüljön valaki, egyébként szerintem jó, de a középpálya

Busquets
Thiago/Dos santos Iniesta
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.15. 16:08:27

Igy igaz, de ha nem beelőzhet a Reál.
Fecó
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.15. 15:57:27

Én most Xavi kiválásával lehetőséget adnék vmelyik fiatal kp-nak. Ha valóban akkora tehetségek, és a közeljövőben Pep számolni akar velük, akkor itt is az idő a bizonyításra.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.02.15. 15:35:12

Sérült:Xavi, Touré, Alves, Abidal, Csigrinszkij és Keita

Messze van még hétvége ,de így előre:

------------------V.V.--------------------

Puyol------Piqué------Milito-------Maxwell---


--------------------Márquez------------

---------------Busquets-------Iniesta-----


Messi--------------------Ibra-----------Pedro.



Pad: Pinto,Bartra,Csiga,dos Santos,Jeffren,Bojan,Henry.

Henry már zsinorban 3 meccset nem játszott, aminek így örülök is.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.02.15. 15:23:15

Hihetetlen, mekkora mumusunk az "Atleti"...nincs viszont ok aggodalomra, hiszen első vereségünket szenvedtük el a szezonban és még mindig vezetjük a bajnokságot.
Ami engem zavar, hogy úgy érzem, ha egy kicsivel jobban akartunk volna vagy picit felpörögtünk volna, menthettük volna a meccset.
A 30. perctől kezdve uraltuk a játékot, és szerintem tudtunk volna nagyobb fordulatszámon játszani.
Na mindegy, ilyen is van (ahogyan az eddigi szezonokban is volt, pl tavaly vagy 2006-ban).
Nincs semmi para, a madridi sajtó felfújja az ügyet, meg kongatja a vészharangot, semmi több.
Emlékszem a tavalyi classico előtt is micsoda címlapokat hozott le a Marca :lol: ...gyakorlatilag eltemetett bennünket, aztán mi lett a vége.
Ahogy sokan már előttem megjegyezték: a Real is fog még kikapni.
A meccs legjobbja nálam Perea volt.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.02.15. 15:22:22

Semleges nézőként eléggé unalmas meccs lehetett.

Nagyon gyenge meccs volt, nem volt egy épkézláb felépített akciónk, egyéni megoldásokból volt az a pár helyzet is.
Puyol-t lehet kiemelni a tegnapi csapatból, meg nekem még az a Bartha gyerek tetszett, meg kéne próbálni máskor is, nem reménytelen a gyerek!

Nem baj, az Atmad ellen mindig szívunk idegenben, hétvégén javítanak a srácok a Nou Campba, majd jöhetnek Hlebék :wink: .

Érdekességként, tavaly is idegenben, sárga mezben, február közepe táján(?), vasárnap szenvedtünk vereséget ellenük. Akkor is meleg volt kicsit a pite, de aztán tudjuk mi lett... 8)

Visca el BARCA!!!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Lezárt