Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 10:57:55

OFF: Ibra marad-és jó hogy marad. Villa érkezése azt jelenti, hogy lényegében lesz a balon is egy "Messink". Képes ugyanúgy megbontani a védekezést befelé húzva, Ibrának így lehet igazán területe. Jó szezont, és min. 20-22 bajnoki gólt várok tőle-szerintem meg is lesz.
Ami pedig az Özil ügyet illeti, jó lenne már valami konkrétum. Gondolom Pep célja is a keret mielőbbi lezárása lenne, nem jó, ha húzódik a dolog, mint a rétestészta.
Mivel egyelőre komolyabban senki más neve nem hangzott el, és tekintve, hogy kevesen vagyunk középen, biztos vagyok a srác érkezésében, kérdés csak az, hogy mikor zárul le a transzfer. A védelemben szintén egyszerű a kép. Vagy Fontás lehet a szezon Busquetse, vagy egy huszárvágással megtartjuk Cácerest. Az nekem sem lenne túl megnyugtató, ha Abidal játszana középső védőt...
Hlebbel is kezdeni kéne valamit, az érte kapható 10 milla sem jönne rosszul.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.08.12. 10:50:21

Itt nem rólunk van szó, vagy rólad, hanem arról, hogy a semmiről nem tudnak írni, nem tudják eladni az üres oldalakat. Ez csak kötekedés a részedről, amit nem értek. Egyszerűen arról van szó (amióta bulvárvilág van), hogy kitalálnak az újság dolgokat, amiket le sem nyilatkozott az adott fél. Ezek után nem hiszem, hogy mi szeretünk marhaságokat olvasni...
Most akkot menjünk vissza megint az alapokhoz? hatszázszor lefutott körök.
bulvárvilág nem volt jellemző a sportra, a focira korábban... De rájöttek, hogy ez kell a népnek, ahogyan győzike meg mónika... ezért nem az újságok vagy a tv a hül.ye hanem az emberek akik nézik. mert nézik rengetegen, máskülönben nem működne... nap mint nap millió pletyka jelenik meg aminek vagy van alapja vagy nincs.. Millió szenny árad az emberek felé nap mint nap, rajtunk áll, hogy beállunk e a sorba...

Ti dolgotok. A moderátorok nem véletlenül mondták, hogy csak azért létezik ez az átigazolási topik mert így legalább csak ide koncentrálódik a tömérdek hulladék infó. Már rengetegszer bezárták, de belátták, hogy így legalább csak ide összpontosul a hül.yeség nyáron
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.12. 10:33:51

Ha téged ennyire marhára nem érdekel,hogy el sem olvasod,akkor a mi irásainkat miért olvasod el,mikor tudod hogy mi meg az ElMundo és a SPORT-ot olvassuk? Megmondjam miért? Azért mert téged is ugyanúgy érdekel mint minket,csak mivel mi már beirtuk ide a lényeget igy már nem olvasod el a cikket,de ha senki semmit nem irt volna róla akkor te is ugyanúgy elolvasnád.

Ez a két legjelentősebb katalán sport lap,így teljesen normális,hogy Barca szurkolóként ezt olvassuk (mivel más forrásunk sincs) s ez akkor is igaz ha az esetek nagy részében alaptalan dolgokat irnak,mert innen a távolból nem tudhatjuk hogy mi igaz és mi nem,éppen ezért érdekel minket minden cikk. Az hogy elhisszük e vagy sem az már más dolog,ezt mindenki saját maga eldöntheti,de nem hiszem,hogy le kellene szólnod bármelyikünket azért mert elolvassuk,azt hogy igaz meg egyikünk sem állitotta.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.12. 10:26:39

m_b az esetek többségében túlságosan magas lóról beszél, mintha ő felsőbbrendű lenne, szinte nincs olyan hsz-e, amiről ne sütne a lenézés...
rendes vagy, h csak így általánosítasz...
abban igazad van, h a bulvár a hülyékért van, de azért nem kéne ilyen stílusban írogatnod, nagyon antipatikus, ha vki azt próbálja elhitetni, h jobban tud mindent, h különb az átlagnál... :roll:
(bulvárt én se olvasok, nekem is szúrja a szemem a sok marhaság, de nem osztom az embereket unalomból...)

bocs az offért, de ez már régóta érlelődött!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.12. 10:52:22-kor.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.08.12. 10:20:18

Mert te aztán el sem olvasod ugye?
Így van, jól látod.
Két komplett nyilatkozatot egyik lap sem ad a szájába egyik játékosnak sem.
És ha mégis, akkor annak rendje és módja szerint Ibra már rég megcáfolta volna.
jólvan akkor :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.12. 10:15:18

mindorokke_barca írta:
Nem értem,ha Ibrahimovic azt mondta,hogy maradni akar,akkor nincs mit tovább beszélni ilyenekről..nem értem a sajtót.Elhiszem,hogy ezekből van pénzük,de akkoris
A sajtó csak kielégíti az igényeiteket, hiszen ti szerettek marhaságokat olvasni nap mint nap.... Ha az embereket nem érdekelné, akkor nem írnának ilyen szintű pletykákat.
Itt nem rólunk van szó, vagy rólad, hanem arról, hogy a semmiről nem tudnak írni, nem tudják eladni az üres oldalakat. Ez csak kötekedés a részedről, amit nem értek. Egyszerűen arról van szó (amióta bulvárvilág van), hogy kitalálnak az újság dolgokat, amiket le sem nyilatkozott az adott fél. Ezek után nem hiszem, hogy mi szeretünk marhaságokat olvasni...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.12. 09:55:34

mindorokke_barca írta:
Nem értem,ha Ibrahimovic azt mondta,hogy maradni akar,akkor nincs mit tovább beszélni ilyenekről..nem értem a sajtót.Elhiszem,hogy ezekből van pénzük,de akkoris
A sajtó csak kielégíti az igényeiteket, hiszen ti szerettek marhaságokat olvasni nap mint nap.... Ha az embereket nem érdekelné, akkor nem írnának ilyen szintű pletykákat.
Két komplett nyilatkozatot egyik lap sem ad a szájába egyik játékosnak sem.
És ha mégis, akkor annak rendje és módja szerint Ibra már rég megcáfolta volna. De ha jól emlékszem a Camp Nou sajtószobájában nyilatkozta.

Szóval azért utánaolvasás nélkül ilyeneket ne állítsunk.
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.12. 09:31:07

Mert te aztán el sem olvasod ugye?
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.08.12. 09:02:52

Nem értem,ha Ibrahimovic azt mondta,hogy maradni akar,akkor nincs mit tovább beszélni ilyenekről..nem értem a sajtót.Elhiszem,hogy ezekből van pénzük,de akkoris
A sajtó csak kielégíti az igényeiteket, hiszen ti szerettek marhaságokat olvasni nap mint nap.... Ha az embereket nem érdekelné, akkor nem írnának ilyen szintű pletykákat.
Avatar
#Neymar#
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2010.08.03. 19:59:11

2010.08.12. 08:53:07

Attika 25 írta:A spanyol sajtó "újratöltötte" az Ibra-Robinho ügyet.

Nagyon remélem,hogy ennek is annyi alapja van,amennyi eddig volt az eseteg 90%-ban,szóval semmi.
Nem értem,ha Ibrahimovic azt mondta,hogy maradni akar,akkor nincs mit tovább beszélni ilyenekről..nem értem a sajtót.Elhiszem,hogy ezekből van pénzük,de akkoris :roll:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.12. 08:50:57

Mi hír Özilről?
Több helyen is azt olvasom hogy a Werder elfogadta a 12-15 millió közötti ajánlatunkat. Már csak Pep áldására van szükség.
De szerintem ez már így van egy ideje. :roll:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.12. 08:42:58

Attika 25 írta:A spanyol sajtó "újratöltötte" az Ibra-Robinho ügyet.

Nagyon remélem,hogy ennek is annyi alapja van,amennyi eddig volt az eseteg 90%-ban,szóval semmi.
Ennek nem annyi alapja van .... hanem nincs is alapja!!!

Mi hír Özilről?
més que un club
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.12. 08:42:38

Egyébként a szombati Sevilla elleni meccs könnyen lehet,hogy a lehetséges igazolásainkról is dönteni fog. A Sevilla spanyol szinten nagyon komoly csapat,s europai szinten is elismert. Jelen állás szerint a spanyolok nem fognak pályára lépni azon a meccsen,tehát Pep felmérheti,hogy a kérdéses posztokon mire képes a csapat a meghatározó emberek hiányában tétmeccsen,komoly csapat ellen. Jelenleg 2 max. 3 ilyen poszt van a csapatban. legfontosabb hogy mit tudunk ha a Xavi-Iniesta párosból hiányzik valaki (jó eséllyel Xavi fog hiányozni),illetve Busquets nélkül ki lesz a vkp és milyen teljesitményt nyújt,valamint a középhátvéd poszt Puyol és Pique nélkül,bár ide aligha hozunk embert.

Szóval ilyen szempontból is érdemes figyelni ezt a meccset,mert lehet az úgynevezett "helyettesek" (pl. Keita vagy JDS vkp-ben mutatott teljesitménye,vagy ugyanezek Xavi posztján mutatott teljesitménye,esetleg Abidal khv-ként mutatott produkciója) szombati játéka fogja eldönteni,hogy Pep igényt tart e további igazolásokra,Özil-re,esetleg Mascherano-ra vagy bárkire.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.12. 08:16:31

A spanyol sajtó "újratöltötte" az Ibra-Robinho ügyet.

Nagyon remélem,hogy ennek is annyi alapja van,amennyi eddig volt az eseteg 90%-ban,szóval semmi.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2010.08.11. 17:56:28

barca99 írta:Azért valljuk be, Jonathan-nak és Thiago-nak közel 0 tapasztalata van felnőtt szinten. Azt meg 2007-ben láttuk mennyire sokra megyünk ilyen fiatalokkal. Nem szabad ekkora terhet rakni rájuk, én mindenképpen azt preferálom, hogy érkezzen egy középpályás, egy (JDS) pedig kerüljön fel. Szépen fokozatosan szokják a terhelést, és a légkört.
Ha Bojanra és az idősebbik Dos Santosra gondolsz, akkor szerintem Bojan nem volt annyira rossz 2007ben. Egyrészt ezért nem értek egyet. Másrészt pedig, akkor Bojan 16 éves volt, Giovani pedig 17. Most Thiago 19, Jonathan pedig már 20 éves. Nincs sok tapasztalatuk felnőtt szinten, de szerintem 20 évesen elég idős ahhoz, hogy be lehessen dobni a mély vízbe. Messi is sokkal korábban kezdte, Bojan is, vagy éppen Cesc, aki már 19 évesen BL döntőt játszott a Barca ellen, ha jól rémlik. Szóval Jonathanban mindenképpen bízom, hogy 20 évesen azért már megérett a felnőtt szintre, és szerintem Thiago is megállná a helyét. Szóval szerintem nem kell Özil, főleg, hogy másfél évvel idősebb csak Jonathannál, és szerintem semmivel sem jobb nála. Főleg nem azokon a posztokon, amiken játszana (a középpály közepe körül). Én igazából nem is látom Özil helyét a csapatban, még padon sem nagyon. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz játékos, csak nem illik ide annyira, szerintem. Senna kell, hogy ne Dos Santos játssszon hátul, ha Busi pihen, aztán kész. Középpályára 3 posztra lenne 6 (Xavi, Iniesta, Busquets, Keita, Jonathan, Senna) állandó (Thiagoval 7) játékos, szükség esetén Alves, Maxwell vagy akár Messi is eljátszogat ott, de vkp-t akár Piqué is tudna, bár védőkből megint nem állunk túl jól. Én oda sem vennék senkit, Cáceresnek megadnám a második esélyt, szerintem egyáltalán nem volt rossz, mikor játszott. Nem értem, Pep miért nem számol vele... Meg hát azért nem bővelkedünk a gyors középső védőkben, bár Piqué tartotta a lépést Cé-vel, de mondjuk Agüeroval már nem tudná. Cáceres valószínűleg jobban bírná a tempót. :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.08.11. 17:47:39

kennyke04 írta:figyelj, én is szívesen nézném J.M-t nálatok:lol: több kárt okozz, mint hasznot... favágó, buta és rossz játékos...
nézd, lehet unszimpatikus nálad egy játékos, és pont ezért nem szeretnéd a csapatodban látni, vagy azt is lehet mondani, hogy nem illik a csapatba mondjuk, de ha alapvető baromságokat írsz, akkor azzal csak a véleményed lesz nevetséges.

mascherano tényleg nem egy közönségkedvenc típusú játékos, péel én se szeretem különösebben, de ha valaki annyit nem lát, hogy a posztján a legjobbak között van, és iszonyat hasznos játékos, annak nem szabad adni a véleményére. labdaszerzésben nem sok nála jobb játékos rohangál jelenleg a földgolyón.
xavi12
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.05.23. 12:25:22
Tartózkodási hely: Lövéte
Kapcsolat:

2010.08.11. 17:14:28

Én még mindig nagyon szeretném ha Özil jönne.Gondoljatok bele nem lenne jó ugy ha tudod hogy Ini/Xavi sérult és egy Özil helyettesiti? sokkal megnyuktatóbb lenne, Thiago ék pedig ugy is kapnak majd elég lehetőséget addigra beérnek és nem kell majd Fabregázzzz se.
SZILIandBARCA
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.11. 16:41:15

daffy írta:,de nekem a prioritás továbbra is j.m. árának lejjebb szorítása lenne...
figyelj, én is szívesen nézném J.M-t nálatok :lol: több kárt okozz, mint hasznot... favágó, buta és rossz játékos...
amikor azt írtam h Ini-Xavi páros cseréje, akkor az nem feltétlen azt jelenti, hogy ők a biztos kezdők, hanem 3közzül aki jobb az játszik és Xavinak is megvan évente az a 4-5 gyenge meccse egyhuzamban is, amikor jól jönne egy minőségi pótlás, Iniesta pedig amilyen sérülékeny, szerintem, első szezonjába is sok meccset tudna tolni.
De nálatok is, ott lesz a padon, minimum 2 nagyobb név ha teljes a keret, de mikor 70meccseket játszanak szezononként, nem hiszem el, h a padra nem kellenének ők is.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.11. 16:40:39

A középpályát illetően 2 megoldást látok.
Vagy veszünk egy KP-t aki Xavi, Ini csere lesz és akkor Keita lesz a csere VKP.
Vagy veszünk egy VKP-t és Keita marad a már megszokott helyén Xavi, Ini pótlására.
Keita láthatóan élvezi Pep bizalmát így gondolom, hogy a köv. szezonban is rengeteget lesz a pályán. De azért remélem kevesebbszer látjuk a kezdőben. Én vele inkább VKP-ként számolnék és akkor érkezhetne egy kreatívabb játékos cserének.
Nem hinném hogy Busi mellé vennénk egy 30-35 milliós VKP-t. Pep ép eleget fáradozott vele, hogy kezdőt faragjon belőle. Ha jön egy VKP akkor az nagyon remélem Senna lesz. Mondhatni tökéletes lenne a feladatra. Bár róla nagyon nem hallani mostanság.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.11. 16:22:12

Én már nem foglalkozok ezzel, hogy ki jön. Guardiola tudja, hogy ha kell 1 ember még, akkor vesznek, ha meg szerinte Keita megoldja a VKP posztot Jonathan meg Thiago pedig megállja a felnőtteknél akkor legyen úgy. Most a Sevilla ellen kíváncsi leszek rájuk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.11. 16:21:05

kennyke04 írta:Özil tökéletes lenne Xavi-Ini páros cseréjének, ami majdnem azt jelenti, hogy ott van a kezdő 11be, mivel Iniesta félszezont általában a lelátón tölti :roll: Tény, hogy egy vkp. szükséges lenne, józan ész szabályai szerint, de most vegyünk egy amúgy nagyon képzetlen, buta favágót 2x millióért, amikor elküldtünk egy klasszist 30ért, és fog az argentin játszani pár meccset? Vagy akkor Busi nem játszik... ám legyen, de akkor már Yayanak is megmondhatták volna hogyha 90% nem játszol a meccseknek, 100000000000000000$ kapsz... Akkor már olyan vkp kell aki olcsó és már csak levezet, de megállja a helyét (lsd. Senna) Habár én Banegát szeretném itt látni, és akkor még a török se kéne... mind vkp. mind előrejátékban tökéletes lenne...
ott van számomra a lényeg. bl-ben játszhat,stabil helye van diego után. miért lenne "csak" csere. igaz h így nyerhet címeket,de egy fiatal játékosnak a fejlődés legyen a cél,mert benne van h keveset játszik(igaz az is h sokat). én nagyon elgondolkodnék a helyében
FCBMessi19! alant :wink:
ha jól emlékszem még van zsebben kb 40 millátok,az akár 2 játékosra is elég lehet...vagy esélytelen.
Rivaldo11 bocsi,keitáról megfeletkeztem teljesen,de nekem a prioritás továbbra is j.m. árának lejjebb szorítása lenne és ha végképp szükségek,akkor özil.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.08.11. 16:22:53-kor.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.11. 16:09:45

Özil tökéletes lenne Xavi-Ini páros cseréjének, ami majdnem azt jelenti, hogy ott van a kezdő 11be, mivel Iniesta félszezont általában a lelátón tölti :roll: Tény, hogy egy vkp. szükséges lenne, józan ész szabályai szerint, de most vegyünk egy amúgy nagyon képzetlen, buta favágót 2x millióért, amikor elküldtünk egy klasszist 30ért, és fog az argentin játszani pár meccset? Vagy akkor Busi nem játszik... ám legyen, de akkor már Yayanak is megmondhatták volna hogyha 90% nem játszol a meccseknek, 100000000000000000$ kapsz... Akkor már olyan vkp kell aki olcsó és már csak levezet, de megállja a helyét (lsd. Senna) Habár én Banegát szeretném itt látni, és akkor még a török se kéne... mind vkp. mind előrejátékban tökéletes lenne...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.11. 16:09:21

én meg azt nem értem,hogy hogy gondolkodik egy átlag barcás. a csapatotokban van 1 darab kezdő szintű vkp és ennyi. özil jönne egy posztra,ami amúgy is teli van. ha bérelt helye van busi-xavi-ini-messi négyesnek,akkor csak a bal szélre jöhet özil. ott pedro tökéletes,hogy mást ne mondjak. ha 4-3-1-2be játszotok,az "1" az messi.
Igazad van a középpályás poszt nagyon fullig van DE.
Iniesta és Xavi eléggé sérülékenyek és ez minden szezonban be is bizonyosodik. Iniesta helyén Keita játszott. VICC. Eléggé gáz. Senkit sem tudtak betenni a helyébe csak őt.
4-2-3-1? A Barcában :D ? Nem hiszem, itt kőbe van vésve a 4-3-3.
Messi az egy? Igen ez tavaly lehet hogy így volt. A hátán vitte az egész csapatot mert Iniesta mit ad isten sérült volt és IBrahimovich is teljesen beadta a kulcsot a szezon második felére. Most viszont van egy David Villla aki jól játszik a bal oldalon ahogy azt a VB-n is láttuk. Szóval most már nemcsak Messi a Barca egyetlen egy méregfoga.
Valahogy szerintem így fognak felállni.
Villa-Ibra-Messi
Iniesta-Xavi
Busquets
Abidal-Puyol-Pique-Alves
VAldes[/quote]
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2010.08.11. 16:07:26

daffy írta:
Rivaldo11 írta:Mit nem lehet érteni ezen? Xavin és Inin kívül nincs kreatív kp-nk (pontosabban van, de Jonathanra és Thiagora még nem lehet nagy terhet rakni). Özilnek elegendő lehetősége lenne bizonyítani. Keita pedig simán bevethető vkp poszton, még akkor is, ha igazság szerint oda is kellene valaki, Busquets mögé. De azt kézséggel elhiszem, hogy a madridisták szívesen vennék, ha mondjuk épp Keitának kellene irányítania...
jó,ti tudjátok,én nem így tenném,de nem vagyok edző
Mondd el,hogy tennéd,én kiváncsi vagyok rá. :wink:
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.11. 16:05:02

Rivaldo11 írta:Mit nem lehet érteni ezen? Xavin és Inin kívül nincs kreatív kp-nk (pontosabban van, de Jonathanra és Thiagora még nem lehet nagy terhet rakni). Özilnek elegendő lehetősége lenne bizonyítani. Keita pedig simán bevethető vkp poszton, még akkor is, ha igazság szerint oda is kellene valaki, Busquets mögé. De azt kézséggel elhiszem, hogy a madridisták szívesen vennék, ha mondjuk épp Keitának kellene irányítania...
jó,ti tudjátok,én nem így tenném,de nem vagyok edző
Lezárt