Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.04.23. 19:09:32

Hivatalos kezdőt nem tud esetleg valaki?
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.23. 18:38:02

Már 2 fával vezetnek Valenciában
Fecó
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.23. 18:32:50

Egy linket tudnätok dobni, ahol adjäk a meccset :?: Märmint a mi meccsünket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.04.23. 18:38:39-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.23. 16:39:05

Az ilyen mondatoktól mászok a falra. A Madrid mindig Madrid marad, és nem szabad semmit elkiabálni. A kupadöntő előtt is nagyon bő volt a mellény Rolling Eyes
A Madrid az valóban Madrid :) de ehhez egész egyszerűen már semmi közük.Mármint ahhoz,h a Barca bajnok lesz e vagy nem.Szinte elképzelhetetlennek tartom,h bukjunk a hátralévő 6 fordulóban 8 pontot úgy,h az előző 32ben csupán 11et adtunk le.

Persze léteznek csodák de sztem idén nem látunk ilyen méretűt.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.23. 16:39:04

Ha innen elmegy a hajó... De ne is gondoljunk ebbe bele.
Különben a reggel egy első gondolatom az volt, hogy ha Pep elmegy visszajön-e Ibra...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.23. 16:34:50

messideco írta:Az ilyen mondatoktól mászok a falra. A Madrid mindig Madrid marad, és nem szabad semmit elkiabálni. A kupadöntő előtt is nagyon bő volt a mellény :roll:
De most már minek legyen nagy a mellény? 8 pont az 8 pont. Nem nézem ki a saját csapatunkból azt, hogy elveszítik ezt az előnyt csak azért, mert egy meccset megnyert a Madrid. Én már elkönyveltem ezt, de már maguk a madridisták is megtették ezt korábban. És ők jobban ismerik a csapatukat. Innen nem veszthetünk, vagy ha igen, akkor jön a III. világháború. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.23. 16:28:58

Lionel85 írta:Dacból szerintem 4-5 góllal verni fogjuk az Osasunát, egyszerűen más eredmény elképzelhetetlen. Meg kell mutatni a csapatnak, hogy van bennük tartás és természetesen a BL előtt is jó kis bemelegítés lesz Vadóczék ellen játszani. A Madridra már nem kell figyelni, őket sem nyomja a teher, a második helyet őrzik és arra koncentrálnak, hogy az biztosan meglegyen. Mi pedig a presztízsünkért hajtunk, ami hazai pályán vissza fog állni.
Az ilyen mondatoktól mászok a falra. A Madrid mindig Madrid marad, és nem szabad semmit elkiabálni. A kupadöntő előtt is nagyon bő volt a mellény :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.04.23. 16:20:42

Dacból szerintem 4-5 góllal verni fogjuk az Osasunát, egyszerűen más eredmény elképzelhetetlen. Meg kell mutatni a csapatnak, hogy van bennük tartás és természetesen a BL előtt is jó kis bemelegítés lesz Vadóczék ellen játszani. A Madridra már nem kell figyelni, őket sem nyomja a teher, a második helyet őrzik és arra koncentrálnak, hogy az biztosan meglegyen. Mi pedig a presztízsünkért hajtunk, ami hazai pályán vissza fog állni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.23. 15:28:09

messideco írta:Ha ma sikerül nyerni, az óriási előrelépés lesz. A Realnak iszonyat nehéz lesz a Valencia ellen idegenben, és ez lehet a bajnokság kulcsmomentuma, nem a múlt heti Clasico.
Miért lenne nehéz dolgunk? A cserék nyugodtan játszhatnak teher nélkül a vállukon, ha kikapnak senkit se fog érdekelni az se Madridban, de ez egy jó bizonyítási lehetőség egyeseknek, a szerdai kezdőbe kerülésért (Lass, Benzema, Garay/Albiol, Kaká)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.23. 15:26:51

Sajnos elkiabálod szerintem. És ez volt a csapat veszte a kupadöntő előtt is. Az 5-0 már rég volt...
"And my heart will leave you never."
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.04.23. 15:23:58

A Realnak iszonyat nehéz lesz a Valencia ellen idegenben, és ez lehet a bajnokság kulcsmomentuma, nem a múlt heti Clasico.
Madridban már senkit nem érdekel az idei bajnokság. A kulcsmomentun az a Gijon elleni vereségük volt. Ez már ez lezárt történet, a bajnokság a mienk :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.23. 15:16:46

Ha ma sikerül nyerni, az óriási előrelépés lesz. A Realnak iszonyat nehéz lesz a Valencia ellen idegenben, és ez lehet a bajnokság kulcsmomentuma, nem a múlt heti Clasico.
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.23. 12:49:28

A sport.es hoz egy ilyen kezdőt:
VV-Alves,Piqué,Milito,Maxwell- Mascherano,Keita,Thiago- Iniesta,Villa,Afellay

Erről csak ennyit, :idea:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.23. 11:06:58

A Bl topikban írtakhoz mérten hétvégén játszatnám Pedrot és Villát, vagy hogy a többiek pihenjenek, vagy hogy magukrataláljanak istentelenül, és akkor mégis játsszanak a bernabeuban.
Piquét, Iniestát, Messit, Xavit mindenképp pihentetném, max félórát adnék nekik az egészből, ha nagyon kell.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.23. 10:21:56

Hétfőn érkezek haza, így sajnos nem látom a mai meccset. :? Csak ismételni tudom önmagam: Nagyon jót tenne egy nagyobb arányú győzelem! Elsősorban a támadósornak van szüksége önbizalomra, Messinek pedig pihenésre. Ma tényleg semmi értelmét nem látom annak hogy kezdjen. :roll: Ennek megfelelően:

Valdés-Alves-Piqué-Milito-Maxvell-Mascherano-Xavi-Thiago-Pedro-Villa-Afellay

Tippem: 4-0! Szerintem mindenki tudja hogy kinek, vagy kiknek van szüksége a gólókra, úgyhogy örülnék ha ma megtörne a jég!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.04.21. 18:45:13

faithnomore írta: ...
Igen, valószínűsíthető -ahogy eddig is- hogy Pep nem igen fog rotálni. Egyetértek, hogy fáradtak a játékosok, de ahogy Rivaldo11 is írta fejben is fáradtak vagyunk. Muszáj, hogy pihenjenek a játékosok mind fejben mind erőnlétben. És ha már mindenki írt egy kezdőt, akkor én is:

Valdés - Alves, Mascherano(Sergio), Milito, Maxwell - Xavi, Thiago, Keita - Pedro, Villa, Afellay

Puyolt még nem kockáztatnám, inkább legyen 100% a BL-re. Piquének, Ininek és Messinek a hétvégi pihenés felérne egy nyaralással.
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.04.21. 18:23:48

szinte biztos vagyok benne hogy nem lesz itt pihentetés, ugyanúgy fog játszani Messi, Villa, Xavi, Iniesta

már hozzászokhattunk hogy Pep nem nagyon pihenteti a kulcsembereket, szerintem ez is közrejátszik abban hogy nagyon fáradnak a szezon vége felé
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 18:12:47

Szóval az én kezdőm:

VV-Alves,Piqué,Milito,Maxwell- Masch,Keita,Thiago-Afellay,Jeffren,Villa.

Plusz ott lehet a keretben Fontás,Jds,J.Soriano is :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.21. 18:12:31

Most mindenképp hoznunk kéne ezt a meccset, de muszáj pihentetni. Valdes újra kapuba áll, ami nagyon jó hír (még ha Pinto jól is védett). Meg kell nyugodni és rá kéne hangolódni a BL meccsre.

Akkor a kezdőm:

Valdes-Alves-Puyol/Mascherano, Milito, Maxwell-Thiago, Keita, Afellay-Jeffren, Villa, Pedro

Talán ez lenne a legoptimálisabb. Mascherano jó lenne, ha kicsit jobban szokná a védő posztot. Maxwellnek újra be le kell lendülni Adriano sérülése miatt. Villa-Pedro duó pedig jó lenne, ha újra termelné a gólokat. Messi-Xavi-Iniesta-Piqué 4-est mindenképp pihentetném. Szívem szerint idetenném Sergiot, Alvest és Villat is, de akkor nem tudnánk ugye kiállni. Most fejben kell rendezni mindent. Nem kérdés, hogy a Barca jobb csapat a Madridnál, de ha nem tesszük a dolgokat a helyükre, akkor a BL-ből is kipottyanunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 18:00:12

Villának jól jönne a pihi, de egy gól még jobban, úgyhogy nálam játszana. Messi max 45 perc, Thiago, Afellay, Milito, Jeffren, Keita kezdő. Nem a lábaknak, sokkal inkább a fejeknek kell a pihenő.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.21. 17:53:30

Messithebest írta:
Messi-Ini írta:Én egy nagyon extrém kezdőt irnék,ami sajnos szerintem ugyse lesz,de szombatig azért mégis reménykedem benne:
Valdes-Alves(Montoya)-Pique(Puyol)-Fontas-Maxwell
Thiago-Busquets-Jonathan
Jeffren(Pedro)-Villa-Ibi

Nah most szeretném elmagyarázni azoknak az embereknek a kezdőbe rakását,akiket esetleg ti viccesnek tartatok:
Montoyat azért irtam oda,mert Alves idén is alig-alig pihent,Montoya már játszott a felnőtt csapatban,szvsz nem is rosszul!!!Középen ha Puyi teljesen egészséges,akkor én őt játszatnám,hogy Pique pihenjen,mellette nálam egyértelmüen Fontas játszana,míg a bal oldalon nem lehet mit variálni,szal az egyértelmű!A középpályán nálam Thiago alap hogy kezd,és alap hogy Xavi pihen!Ini helyén én bedobnám Jonathant,mert Inire is ráférne a pihenő,meg sokszor hallottam már hogy ez a Thiagó-Dos Santos duó milyen jóis együtt,szivesen megnézném egyszer a felnőttben is!A kvk poszt nálam azért Busquetse,mert a Bl-ben és Maschot akarom látni a kezdőben,mert ez ellen a Real ellen nem fér még kvk poszton is egy finomkodó ember,kell oda egy verőember nekünk is,aki oda tud lépni keményen,és megmutatja Pepének hogy mi a pálya!Elöl az alap hogy Messi pihen,most kötelező padra ültetni!Villanak mindenképp játszania kell,mert különben soha az életbe nem jön ismét formába!A másik oldalon én Ibit játszatnám,kapjon egy egész meccset,mert ezekkel mehet vmire,a 10 perceivel nem!!!
Várom a véleményeket,és az építő jellegű kritikákat! :D
(Jah és köszi ha elolvastad) :D :!:
Nem lenne rossz elképzelés, de: nem egy 2od osztályú csapattal játszunk! nem szabad lebecsülni őket! Szóval:

VV
Alves-Puyol/Piqué-Milito/Fontas-Maxwell
Busquets
Thiago-Iniesta
Pedro-Villa-Afellay
Nem 2. osztályú csapattal játszunk ez igaz,és az is hogy nem szabad lebecsülni őket!!!De 8 pont előnyünk van,3 meccset behúzunk és bajnokok vagyunk,és ez a csapat tuti bizonyítani akarna,és a tudása legjavát nyujtaná,mert bizonyítani akarnak,mivelhogy közel sem alapemberek,de gondolom szeretnének azzá válni!!!
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.21. 17:27:41

Messi-Ini írta:Én egy nagyon extrém kezdőt irnék,ami sajnos szerintem ugyse lesz,de szombatig azért mégis reménykedem benne:
Valdes-Alves(Montoya)-Pique(Puyol)-Fontas-Maxwell
Thiago-Busquets-Jonathan
Jeffren(Pedro)-Villa-Ibi

Nah most szeretném elmagyarázni azoknak az embereknek a kezdőbe rakását,akiket esetleg ti viccesnek tartatok:
Montoyat azért irtam oda,mert Alves idén is alig-alig pihent,Montoya már játszott a felnőtt csapatban,szvsz nem is rosszul!!!Középen ha Puyi teljesen egészséges,akkor én őt játszatnám,hogy Pique pihenjen,mellette nálam egyértelmüen Fontas játszana,míg a bal oldalon nem lehet mit variálni,szal az egyértelmű!A középpályán nálam Thiago alap hogy kezd,és alap hogy Xavi pihen!Ini helyén én bedobnám Jonathant,mert Inire is ráférne a pihenő,meg sokszor hallottam már hogy ez a Thiagó-Dos Santos duó milyen jóis együtt,szivesen megnézném egyszer a felnőttben is!A kvk poszt nálam azért Busquetse,mert a Bl-ben és Maschot akarom látni a kezdőben,mert ez ellen a Real ellen nem fér még kvk poszton is egy finomkodó ember,kell oda egy verőember nekünk is,aki oda tud lépni keményen,és megmutatja Pepének hogy mi a pálya!Elöl az alap hogy Messi pihen,most kötelező padra ültetni!Villanak mindenképp játszania kell,mert különben soha az életbe nem jön ismét formába!A másik oldalon én Ibit játszatnám,kapjon egy egész meccset,mert ezekkel mehet vmire,a 10 perceivel nem!!!
Várom a véleményeket,és az építő jellegű kritikákat! :D
(Jah és köszi ha elolvastad) :D :!:
Nem lenne rossz elképzelés, de: nem egy 2od osztályú csapattal játszunk! nem szabad lebecsülni őket! Szóval:

VV
Alves-Puyol/Piqué-Milito/Fontas-Maxwell
Busquets
Thiago-Iniesta
Pedro-Villa-Afellay
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.21. 17:15:39

Soha nem irok összeállitást, de akit lehet pihentetnék, főleg a menőket.
Ők Valenciába mennek, nekünk meg böven van előnyünk. Kell az erő, a frisseség a BL.-hez. Ráadásul szombaton 18.00 kor játszik a Reál,mi 20.00-kor. Ha csak x-et játszanak már abszolut a tarcsit küldeném ki.
Fecó
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.21. 17:13:45

Én egy nagyon extrém kezdőt irnék,ami sajnos szerintem ugyse lesz,de szombatig azért mégis reménykedem benne:
Valdes-Alves(Montoya)-Pique(Puyol)-Fontas-Maxwell
Thiago-Busquets-Jonathan
Jeffren(Pedro)-Villa-Ibi

Nah most szeretném elmagyarázni azoknak az embereknek a kezdőbe rakását,akiket esetleg ti viccesnek tartatok:
Montoyat azért irtam oda,mert Alves idén is alig-alig pihent,Montoya már játszott a felnőtt csapatban,szvsz nem is rosszul!!!Középen ha Puyi teljesen egészséges,akkor én őt játszatnám,hogy Pique pihenjen,mellette nálam egyértelmüen Fontas játszana,míg a bal oldalon nem lehet mit variálni,szal az egyértelmű!A középpályán nálam Thiago alap hogy kezd,és alap hogy Xavi pihen!Ini helyén én bedobnám Jonathant,mert Inire is ráférne a pihenő,meg sokszor hallottam már hogy ez a Thiagó-Dos Santos duó milyen jóis együtt,szivesen megnézném egyszer a felnőttben is!A kvk poszt nálam azért Busquetse,mert a Bl-ben és Maschot akarom látni a kezdőben,mert ez ellen a Real ellen nem fér még kvk poszton is egy finomkodó ember,kell oda egy verőember nekünk is,aki oda tud lépni keményen,és megmutatja Pepének hogy mi a pálya!Elöl az alap hogy Messi pihen,most kötelező padra ültetni!Villanak mindenképp játszania kell,mert különben soha az életbe nem jön ismét formába!A másik oldalon én Ibit játszatnám,kapjon egy egész meccset,mert ezekkel mehet vmire,a 10 perceivel nem!!!
Várom a véleményeket,és az építő jellegű kritikákat! :D
(Jah és köszi ha elolvastad) :D :!:
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.21. 16:52:58

Milito azért megérdemli szerintem hogy legalább most a kezdő csapatban kapjon helyet. Mert elnézve a kezdőcsapatokat meg sem fordul a fejekben hogy kezdjen. Puyol pedig csak akkor játszon ha teljesen rendben van, mert nagyon kell majd a BL-ben!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt