Ibrahim Afellay

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.20. 12:34:43

MessiFan írta: Miért? Ha nem jött volna senki, akkor is padról állna be, mert nem elég jó ahhoz, hogy kezdő legyen ebben a csapatban. Ő tökéletes csere, de nem több.
De lehetne több, ha több lehetőséget kapna. Nem kezdőként, de nem is 10 perceket. Mert ez vár rá. Arra nem lehet alapozni hogy ha megsérül Villa. vagy Pedro stb... És ha nem?! :roll:
Én nagyon csípem Afellayt, már többször is írtam, hogy szerintem hatalmas potenciál van a srácban, és ennek tetejében aprópénzért érkezett. Több lehetőséget érdemelne!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.20. 10:35:00

Pont ez az.3-at lehet cserélni.Pep amúgy sem arról híres,hogy nagyon cserélgetne.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.20. 10:30:10

albicelesteX írta:Szerintem a legnagyobb vesztese az igazolásoknak.
Miért? Ha nem jött volna senki, akkor is padról állna be, mert nem elég jó ahhoz, hogy kezdő legyen ebben a csapatban. Ő tökéletes csere, de nem több.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.20. 10:26:09

Szerintem a legnagyobb vesztese az igazolásoknak.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.08.20. 09:47:21

ne ám hogy 4 játékosunk legyen 3 posztra egész évben...kell ő ide... neki szoknia kell a csapatot, maradnia kell. És egyre jobb lesz. Most pont jó a keret, nem kell már senkit kölcsönadni, sem eladni...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.20. 09:22:46

noname írta:Úgyse adják kölcsön. Nem panaszkodik a pad miatt és bármikor képes felpörgetni egy meccset. Tavaly a Real elleni BL-elődöntő győzelmet nagy részben neki köszönhetjük. Igen hasznos játékos, ostobaság volna elküldeni.
Egyetértek, reméljük Pep is így gondolja, mert a Sport szerint ő tőle függ a jövője.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.20. 09:16:55

Úgyse adják kölcsön. Nem panaszkodik a pad miatt és bármikor képes felpörgetni egy meccset. Tavaly a Real elleni BL-elődöntő győzelmet nagy részben neki köszönhetjük. Igen hasznos játékos, ostobaság volna elküldeni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.20. 09:08:37

ab1daL írta:A Sevilla kölcsönvenné Afellayt. Nem tudni, hogy a klub, illetve a játékos hajlana e egy kölcsön szerződésre, mindenesetre Pep kezében a döntés. - sport.es
Szerintem kell a Barcának Afellay. Ugyebár eddig vagy Villa, vagy Pedro helyére rakta be. Most akkor 3 posztra van 5 ember. Ha lesérül valaki a kezdő 3-asból, és ő nincs, akkor kampec. Iniestát én meg nem tolnám fel szélre.. bár sokat nem veszítenénk vele.

Jól hangzik, de én nem adnám kölcsön. Ha pedig kacsa, akkor feleslegesen koptattam a billentyűzetet :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.20. 07:19:14

A Sevilla kölcsönvenné Afellayt. Nem tudni, hogy a klub, illetve a játékos hajlana e egy kölcsön szerződésre, mindenesetre Pep kezében a döntés. - sport.es
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.13. 11:36:57

shutterisland írta:na, ha tényleg elmegy jeffren, az egy icipicit javít a helyzetén abból a szempontból, hogy jeffren kevés játékperce is rászáll.

amúgy, egy népszerű mondattal élve, szerintem afellay sem képességekben, sem játékstílust tekintve "nem barca szint".

viszont az is tény, hogy kellenek ilyen emberek is a keretbe.
Hihető :)

Azonban nála nincs még meg az a parányi kis szikra, vagy csak már késő lesz mire megcsodálhatjuk. Ő lehet a legnagyobb vesztese az igazolásoknak, kezdve ott hogy irányító lehetne, vagy false 9 de erre soha a büdös életben nem lesz meg az esélye.

És akkor elöl meg azt nézitek hogy Jeffren meg Bojan nincs. Ott az MVP meg ott van Alexis.

Thiago után a legnagyobb potenciált benne látom, csak a kicsivel ellentétben ő nem fog a jég hátán is megélni sajnos, nagyon szomorú lennék ha rossz vége lenne...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.02. 14:04:09

LG írta:
shutterisland írta:na, ha tényleg elmegy jeffren, az egy icipicit javít a helyzetén abból a szempontból, hogy jeffren kevés játékperce is rászáll.

amúgy, egy népszerű mondattal élve, szerintem afellay sem képességekben, sem játékstílust tekintve "nem barca szint".

viszont az is tény, hogy kellenek ilyen emberek is a keretbe.
Sztem Jeffren játékperceivel nem nagyon lesz beljebb. :lol:
A Barca szintezés sztem hülyeség. Sztem igenis jó játékos, és a stílusa sem áll olyan messze a csapattól. Valószínű, h hozzánk csak kiegészítő embernek érkezett, az is lesz, de sztem sokkal több van benne. Gondolom, ha majd nem kap nagyon lehetőséget jövőre lép, vki majd jól jár vele, persze mi sem bukunk rajta, hisz nagyon olcsón jött.

Amúgy mindenki oda van Alexis Sanchezért, de én nem tartom lényegesen jobb játékosnak Afellay-nál, főleg nem annyival, mint az árkülönbség köztük.
akkor is a posztjáról távozik valaki, szóval az neki csak jó.
a stílusa nem áll messzire a csapattól ? szerintem abszolút nem ez az ő focija..de szerintem ezt észre lehet venni.
gyorsaság,lendület,technika,csel,távolról lövöldözés...kb ezek az ő erényei...azt a hihetetlen gyorsaságot én nem vettem észre, szinte alig veri meg úgy a védőket (azon az egy marcelos eseten kívül) hogy előnyt harcoljon ki belőle, a cseleivel sem vagyunk előrébb, távolról meg ritkán lő, java részt azt is felszedi a kapus, vagy blokkolják.

ebben a csapatban egy támadónak az alábbiak a legfontosabbak (szerintem) : helyezkedés,helyzetbe kerülés (annak értékesítése), passzolási készség, gyorsaság, kreativítás, higgadtság, játékintelligencia...illetve ne feledkezzünk meg arról, hogy labdavesztés után egyből visszatámadni, szűkíteni a területet.

ezek mondjuk messiben megvannak, pedroban is javarészt, villában nem annyira, mint bennük, de ő meg azért csak rúgott 23 gólt (köztük nagyon fontosakat is) illetve 11 gólpassz...szóval őt ez mentesíti valamilyen szinten ezek alól.
bojanban megvannak a barca foci adottságai, csak ő nem tudja ezt itt még kamatoztatni, majd talán pár év múlva.
jeffren meg inkább afellay típusú, csak egy picivel gyengébb képességű.
alexis (amennyit láttam belőle) pedig rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amiket én a legfontosabbnak tartok egy barca támadó esetében.

kiegészítő embernél valóban több van benne, csak nem ebben a csapatban, hanem mondjuk egy psv-ben volt.

ja és alexis valóban nem jobb kb 12x, mint afellay (hisz az ára annyiszorosa..) de normális esetben egy nem lejáró szerződésű afellay 10-15 között ér, alexis meg mondjuk 25-30at.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.02. 10:23:18

Amúgy szerintem pont azért játszik a szélen, mert nem érti annyira a játékot, és irányítóként ez jobban kiütközne. Bár az, hogy ki van tolva a vonal mellé, az semmivel sem jobb, Marcelo után is azt mondom, hogy ott meg van halva. Én amúgy Messi cseréjeként megpróbálnám, azon a visszavont center poszton, hátha.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.08.02. 09:56:29

Inkább a 11-es mezt örökli meg, mint a játékperceket Jeffrentől :).. az el fog oszlani, és amúgy is elég jelentéktelen. De tény hogy a posztjáról távoznak.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.02. 08:42:40

shutterisland írta:na, ha tényleg elmegy jeffren, az egy icipicit javít a helyzetén abból a szempontból, hogy jeffren kevés játékperce is rászáll.

amúgy, egy népszerű mondattal élve, szerintem afellay sem képességekben, sem játékstílust tekintve "nem barca szint".

viszont az is tény, hogy kellenek ilyen emberek is a keretbe.
Sztem Jeffren játékperceivel nem nagyon lesz beljebb. :lol:
A Barca szintezés sztem hülyeség. Sztem igenis jó játékos, és a stílusa sem áll olyan messze a csapattól. Valószínű, h hozzánk csak kiegészítő embernek érkezett, az is lesz, de sztem sokkal több van benne. Gondolom, ha majd nem kap nagyon lehetőséget jövőre lép, vki majd jól jár vele, persze mi sem bukunk rajta, hisz nagyon olcsón jött.

Amúgy mindenki oda van Alexis Sanchezért, de én nem tartom lényegesen jobb játékosnak Afellay-nál, főleg nem annyival, mint az árkülönbség köztük.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.01. 22:19:36

na, ha tényleg elmegy jeffren, az egy icipicit javít a helyzetén abból a szempontból, hogy jeffren kevés játékperce is rászáll.

amúgy, egy népszerű mondattal élve, szerintem afellay sem képességekben, sem játékstílust tekintve "nem barca szint".

viszont az is tény, hogy kellenek ilyen emberek is a keretbe.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.01. 22:15:51

kennyke04 írta:Hát, lehet én vagyok vak, de hogy gyorsnak nem látom a gyereket az biztos :-k Legalábbis a kezdő sebessége nem jobb az átlagnál, de nálam a gyors fogalomba nem fér be :? (szélen meghúzva 1v1-et is kb 1x nyert amikor eredménye lett, Marcelo ellen - kis mákkal az is -, de mindig csak megtolta, fél ütem előnyre mire szert tett, vetődve próbált már centerezni mert jött a vonal, vagy a többiek kb a térfél közepén vakarták a búrát, hogy ilyet edzésen csináltunk?.) Cserének megfelel, de nagy karriert nálunk nem fog befutni szerintem.
Idő kérdése. Eddig az egyéni képességeit mutogatta meg, csapatszinten még nem tud sokat, erre céloztam is lejjebb, de pár perces cserékkel a meccs végén nem is fog fejlődni. Ezért hangsúlyoztam ki azt, hogy mennyire fontos az előszezon, mert eddig többnyire kezdő volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.08.01. 22:13:07

Hát, lehet én vagyok vak, de hogy gyorsnak nem látom a gyereket az biztos :-k Legalábbis a kezdő sebessége nem jobb az átlagnál, de nálam a gyors fogalomba nem fér be :? (szélen meghúzva 1v1-et is kb 1x nyert amikor eredménye lett, Marcelo ellen - kis mákkal az is -, de mindig csak megtolta, fél ütem előnyre mire szert tett, vetődve próbált már centerezni mert jött a vonal, vagy a többiek kb a térfél közepén vakarták a búrát, hogy ilyet edzésen csináltunk?.) Cserének megfelel, de nagy karriert nálunk nem fog befutni szerintem.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.01. 21:47:43

Lionel85 írta:Ismeri a csapatot játékban vagy ismeri a csapatot, mint a játékosokat? :D Utóbbit elhiszem, az előbbit nem :P
Én meg egyiket sem. :P :D Eddig nem túl sokat játszott (ez valóban Pep-nek is köszönhető), így kötve hiszem, hogy ismerné a játékstílust. Vagy az lehet, hogy ismeri, de felvennie még nem sikerült, az tuti. Régebben Dzsudzsák miatt néztem a PSV-t, és Afellay 1m-en 2 m-ert rávert a védőkre, amit már itt is kezd néha megmutatni. Szóval jó a srác, én bírom is, de még csak most kezdi ízlelgetni ezt a játékot, nem hogy ismerné... :roll: Egyébként ez a múltkori Thiago összjátékban is megnyílvánul. Na, ha rendszeresen ilyesmi dolgokat produkál, akkor lehet mondani, hogy ismeri. Ami pedig a játékosokat illeti: jó, a nyelv nem akadály, de azért elég gáz lehet egy olyan helyen, ahol perfekt kellene nyomnod spanyolul, meg amúgy sem tűnik egy nagydumás gyereknek. Tehát ezt a verziót is kilőhetjük, pláne ennyi idő után. :roll:
Egyébként remélem, minél hamarabb felépül, mert én spec szeretném látni egyre többet játszani! ;)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.01. 21:18:24

noname írta:Rosszkor jött a sérülés, de nemhiszem h túl látványos következményei lennének. Fél év után Afellay már túl van az alkalmazkodáson, smeri a csapatot.
Ismeri a csapatot játékban vagy ismeri a csapatot, mint a játékosokat? :D Utóbbit elhiszem, az előbbit nem :P De ha nagyon kukacoskodni akarom, még a játékostársakat se teljesen tisztán. Még nem töltött annyi időt a gyepen, hogy összeszokjon velük. Eddig egy-egy kiemelkedő pillanata volt itt, folyamatos, jó teljesítménye nem. Eddig ő egy nagy talány, de ebben 100%-ban Pepnek van benne a keze, hiszen ő játszatta eddig méltánytalanul keveset. Akkor fog számomra alkalmazkodni Afellay, amikor gördülékenyen játszik és tényleg látni rajta, hogy megy neki a játék. Eddig csak próbálkozásai voltak. Azok többnyire viszont jók voltak. Ezért van remény.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.01. 21:04:19

Rosszkor jött a sérülés, de nemhiszem h túl látványos következményei lennének. Fél év után Afellay már túl van az alkalmazkodáson, smeri a csapatot.
Mihamarabbi jobbulást.

Remélhetőleg Sanchez jó fizikai állapotban lesz, így talán be lehet majd vetni, bár egyáltalán nem lepne meg Deulofeu esetleges szerepeltetése.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.01. 20:50:35

Jobbulást Ibinek, egy sérülés sosem jön jókor, de most tényleg rosszkor jött. Ugye ez az első előszezonja velünk, ideje és alkalma lenne beilleszkedni, felvenni a ritmust, de sajnos nem sikerült eddig, és most már nem is fog, hiszen mikor már visszatér, megint tétmeccsek lesznek és megint csak 5-10 perceket fog kapni csereként, mert egyszerűen még nem érzi a játékot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.01. 19:26:29

Barcaman1993 írta:
9Dave írta:A Tottenham 7 milliós ajánlata érte elgondolkodtató, de lehet hogy többet kéne kérni.
Ha Bojan 12 volt, akkor ő 20 körül mozog az én megítélésem szerint. Ráadásul a srác nem eladó és hosszú szerződése van. Nagy butaság lenne ilyen áron eladni (és fölösleges is).
azért az ő ára szerintem nem megy fel túlságosan, ha keveset fog játszani, és akkor sem tud maradandót nyújtani...illetve arról is híresek vagyunk, hogy aprópénzért adjuk el azokat, akik többet érnek.

bojan azért volt annyi, mert benne azért ott van az, hogy neki igazából ez a lehetőség kell szerintem (és hát a szakemberek szerint) hogy kivirágozzon, amúgy is fiatalabb pár évvel, mint ibi, meg amúgy is, vele szokatlanul jó bizniszt csináltunk.
Viszont akkor marad neki ennyi, amennyi most!?
nézzük reálisan az esélyeit..mivel a támadóhármasban számít rá pep, így a közvetlen ellenfelei az MVP, alexis, illetve jeffren (ha marad.)

az alapkezdő a legtöbb meccsen az MVP+AS négyesből fog kijönni, az épp kimaradó ül a padra.
tavaly az MVP végigjátszotta szinte a szezont, ezért fáradtak el fejben a végére, de most, hogy jött AS, ez nagyjából orvosolva lehet.

a padon a 6 mezőnyjátékosból maximum 2 lesz támadó, szóval alapesetben az MVP+AS-ből kimaradó ember, és vélhetően afellay.

és akkor még ott van jeffren is, akinek azért egy minimálisat szintén kell játszania.

ha nem nagyon lesz a támadók között sérülés, akkor eléggé epizodista lesz ő is, és vélhetően kevesebbet játszik, mint tavaly, hisz bojan személyében gyengébb vetélytársa volt a csereként csapatba kerülésért, mint az MVP-ből az aktuális pados, vagy mondjuk a nagy összegért igazolt AS, akitől megváltást várunk.

szerintem kupameccseken biztos fog játszani, elég sokat, esetleg bl-ben gyengébb ellenfél ellen, vagy ha már ne adj isten tétnélküli meccs lesz a csoportban, illetve néhányszor csereként pályára léphet.
bajnokságban be-be lesz cserélve, kezdő szerintem csak vész esetén lesz.

és akkor még pep kedvenc húzása, hogy iniestát feltolja, akkor esetleg pl. thiagonak is jut hely.

én ezt várom, de ez a sérülés csak ront ezen a helyzetén is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.01. 19:02:28

9Dave írta:A Tottenham 7 milliós ajánlata érte elgondolkodtató, de lehet hogy többet kéne kérni.
Ha Bojan 12 volt, akkor ő 20 körül mozog az én megítélésem szerint. Ráadásul a srác nem eladó és hosszú szerződése van. Nagy butaság lenne ilyen áron eladni (és fölösleges is).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.08.01. 18:57:40

shutterisland írta:
recrea írta: Sztem Ibi semmit nem nyújtott, lőtt kb. két gólt, meg egyszer beültette Marcelot. Ennél Bojan pl. jóval többet tett. Pep meg vmiért kedveli...aminek amúgy örülök.
Most őszintén: csinálja, h nekimegy az 1-1-nek, cselezzen, tolja befelé a labdát, lőjjön 20-ról. Ha bejön, kezdő lesz, ha nem, eligazol idény végén. Ha ezt csinálja, amit eddig, akkor marad a meccsenkénti 10-20 perc alibi, és majd 2 év megy el. Ennél jobb játékosnak tartom és nem hiszem, h erre vágyik. Kockáztasson :!:
szinte szó szerint úgy vélem mint te, csak avval a különbséggel, hogyha elkezdi az afellayos focit játszani, és nem jön be (értsd sok labdát veszít, ellövi 16-20ról, mikor ott a passz lehetőség, meg ilyenek..) akkor pár meccsen belül nagyot szívna..mérges lenne pep is rá szerintem.
és hát szerintem ez nem a holland bajnokság, hogy egy ilyen (szerintem) világ szinten egyáltalán nem kiemelkedő játékos brillírozzon egy ilyen játékstílussal, amit ő képvisel.
itt meg ugye olyan magas a mérce, hogy szerintem ebbe bele fog törni a bicskája.

de ÉN lennék legboldogabb, ha 15-20 gólponttal zárná az idényt majd.
Detto. Viszont akkor marad neki ennyi, amennyi most!? Én nem erre vágynék 25 éves holland válogatott játékosként. Inkább játszanék, jól teljesítenék egy európai nagy(közép)csapatban (BL indulós), mint 10 perceket egy Barcában...gondolom ő is focizni szeretne. Plusz, ha itt csak ennyit játszik, akkor ki fog kerülni a válogatottból.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.08.01. 18:56:31

A Tottenham 7 milliós ajánlata érte elgondolkodtató, de lehet hogy többet kéne kérni.
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Lezárt