Magyar sport! (Nem foci...)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.15. 21:00:35

Sajnos kikaptunk az oroszoktól 2-vel de az elődöntő már a meccs előtt biztos volt 8)
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.12.14. 23:16:05

A horvátokat megvertük egy góllal tegnapelőtt. Tegnap meg a hollandokat szedtük szét héttel, bent vagyunk a legjobb négyben, csak megsérült Görbiz és nem bizti hogy felépül az elődöntőig. :?
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.14. 23:12:47

Meg ne feledkezzünk női kéziseinkről, akik most verik végig a világot Szentpéterváron a VB-n!!A norvégok ellen pl több gólos hátrányból fordítottunk és nyertünk 2 góllal a szlovének ellen 25-25-ös rendes játékidő után, időntúli 7-est fogott PÁLINGER KATI 8) Ráadásul az ausztrálokat 57-9-re páholtuk el :shock: ' mérkőzés van még a középdöntőkből, holnap a horvátok ellen!!Eddig asszem kb 34-es góláltagunk van és mi dobtuk a legtöbb gólt eddig a VB-n!!!!
HAJRÁ LÁNYOK!!!! 8) 8)
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.10. 10:46:50

akkor gratulálnék Cseh Lacinak is, aki eddig két számban indult és mindkettőt világcsúccsal nyerte, a 400 vegyesben csak 27 századdal maradt el a 4 perces álomhatártól!!!

a következő nagymedencés VB-n tuti elpáholja a Phelps-et.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.07. 15:20:52

ne is mondd!
tipikus magyarok, tipikus Pick!

viszont szerintem a meccs gólja Bertáé volt amikor mínusz végtelenről becunderezte Sterbik mellett a lasztit. -utána cserét is kért!
kár a végéért, de továbbjutásról nem is álmodoztam, csak a presztízs kedvéért lett volna jó őket megverni...!

Djurkovic egy kicsit enervált volt, mellette lőtte át a falat a Rutenka állandóan :evil:
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.07. 15:16:26

Végülis mindegy, Kretschmar már egyáltalán nem a régi! Hát a Pick elleni meccs elég gáz volt! Időntúlival kikapni... Szente meg hogy állította fel azt a szerencsétlen sorfalat? De Matic gólja mkindent vitt! Nem vették észre, hogy becserél és elcsent egy passzt! Hombrados meg ezt nem látta mert szembe a saját kapujával ment befelé, Matic meg rádobta félpályáról, miközben a kapus még talán a hatosnál sem járt és egyszer csak azt vette észre, hogy elszáll mellette a labda egyenesen a kapuba! :shock: Öröm az ürömben :evil:
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2005.12.06. 22:36:37

Magdeburgban játszik,de megsérült ellenünk!!!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.06. 22:34:34

jelwaz írta:Fúúú, Kretschmar iszonyatos játékos volt (mert úgy tom már nem játszik)! Egyedül szétszedte a falat! Láttad ma a Pick-Ciudad meccset (a vége jó szívás volt), de Matic milyen gólt lőtt már! :shock: :)
sajnos nem láttam, köszönhetően tanáraimnak, akik 3 oldalas esszéket adnak fel :evil: de hallom kikaptunk 1 góllal...A Képes Sportban még azt írják játszik Kretschmar.. :roll: nemtom :roll:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.06. 21:58:03

Fúúú, Kretschmar iszonyatos játékos volt (mert úgy tom már nem játszik)! Egyedül szétszedte a falat! Láttad ma a Pick-Ciudad meccset (a vége jó szívás volt), de Matic milyen gólt lőtt már! :shock: :)
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.06. 17:06:38

jelwaz írta:Sajnos nem ismerem! Am azaa baj, hogy bekerülni lassan könnyebb egy csapatba, mint bentmaradni :? Sajnos (vagy nem) a kéziben nagyon fontos a vérfrissítés! Így nem könnyű megragadni egy csapatban, nem is beszélve a a nagy csapatokról, mint a Pick, Veszprém, Barca! Amúgy ismered Ivano Balic-ot? Szerintem ő a világ legjobb játékosa, habár nem minden évben őt vlasztják annak! Ő 18 éves koráig kosarazott, de pl: Perez se a kézivel kezdte :!: Érdekes, sztem!
Hallásból ismerem...Én azért Kretschmart is bírom(nem tudom h kell írni a nevét :lol: ) ő is 1 nagy egyéniség ééés kumma jó player...
De azért Nagy Laci és Iker Romero(asszem :lol: ) forever 8)
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.05. 11:29:24

Sajnos nem ismerem! Am azaa baj, hogy bekerülni lassan könnyebb egy csapatba, mint bentmaradni :? Sajnos (vagy nem) a kéziben nagyon fontos a vérfrissítés! Így nem könnyű megragadni egy csapatban, nem is beszélve a a nagy csapatokról, mint a Pick, Veszprém, Barca! Amúgy ismered Ivano Balic-ot? Szerintem ő a világ legjobb játékosa, habár nem minden évben őt vlasztják annak! Ő 18 éves koráig kosarazott, de pl: Perez se a kézivel kezdte :!: Érdekes, sztem!
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.04. 19:24:56

jelwaz írta:Bocs, ha nem fogalmaztam érthetően a kézilabdával kapcsolatban! Azt akartam mondani, hogy már most 16 évesen érzem a kézilabda világszínvonalú működését kishazánkban! Én is Pick-es vagyok, de pl: a Barcát előnyben részesítem a kéziben! Végülis csak Magyarországon van a székhelye...
Én bocs :? Nem olvastam el figyelmesen csak átfutottam a szövegen...
Biztos jó lehetsz ha Matic ieneket mond rólad :wink:
Nem tudom ismered-e Simon Bencét...17 éves, asszem utánpótlás válogatott és már nagy klubok is érdeklődnek iránta 8) Egy meccsét láttam...Belevisz kosaras elemeket a kézibe és kumma jónézni ahogy játszik 8)
NAGY LACI FOREVER!!! :lol:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.04. 18:19:17

Richi írta:hát igen a kézilabda és a vizilabda csak ami igazán jó labdasport MO.-on. én nyíregyházán kosarazok. már 8 éve űzöm ezt a sportot de nagyon sajnálom hogy a kosarasok se világszíntűek amúgy nb2-ben játszok már 2 éve és lehet hogy eccer még énis ott leszek a nagyok közt :wink: és nagy álmom de reélisan nincs sok esélyem rá: BARCÁBAN KOSARAZNI :oops: :roll:
Sose mond hogy soha! Én is 8 éve kézizek, és én is a Barcában szeretnék kézizni, de ahogy most játszom, tuti nem fogok, pedig Vladan Matic (ismeritek remélem) azt mondta, hogy meg van hozzá a képességem! :roll: :D :shock: 8) :evil: :twisted: :oops:
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2005.12.04. 17:57:13

hát igen a kézilabda és a vizilabda csak ami igazán jó labdasport MO.-on. én nyíregyházán kosarazok. már 8 éve űzöm ezt a sportot de nagyon sajnálom hogy a kosarasok se világszíntűek amúgy nb2-ben játszok már 2 éve és lehet hogy eccer még énis ott leszek a nagyok közt :wink: és nagy álmom de reélisan nincs sok esélyem rá: BARCÁBAN KOSARAZNI :oops: :roll:
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.04. 17:37:33

Bocs, ha nem fogalmaztam érthetően a kézilabdával kapcsolatban! Azt akartam mondani, hogy már most 16 évesen érzem a kézilabda világszínvonalú működését kishazánkban! Én is Pick-es vagyok, de pl: a Barcát előnyben részesítem a kéziben! Végülis csak Magyarországon van a székhelye...
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.04. 17:05:00

jelwaz írta:Hát nem tom emnnyire ideillik, de hátha... Szal az öcsém 10 éves és focizik! Én 16 és kézizek! Nos a két sportág helyzetét mindenki ismeri a világszínvonalhoz képest, ugye? És ennek mi lehet az oka? futball nevelésben olyan konzervatív elveket, módszerek folytatunk, hogy az már-már a sportág szocializmusa! Külföldön jól megszervezett focisulik a tanulást is biztosítják, másrészt óvják a "leendő" játékosokat. Pl.: én nyolc éve kézizek, de a mai napig van olyan erősítő edzés, hogy hányingerem van tőle stb., míg öcsém csak a túlsúlya miatt fárad el! Nem tom hallásból ismeritek-e Celso-t és Thiago-t (a Szpariban fociztak tavaly), na Ők mondták, hogy Brazíliában a a 10 éves kölykök, rendes nagypályán játszanak! Különbség van! :cry: :evil: :shock: :? :x
Hát ami a focit illeti teljesen igazad van, de a kézilabda sztem egész jó...Veszprém is elverte a múltkor a Ciudadot...Most a Szegeden a sor :lol: A női kézilabda is elég jó. Kíváncsi leszek most az új válogatott mire lesz képes a szentpétervári VB-n :roll: Vízilabdába mi vagyunk a legjobbak 8) Én a teniszt sajnálom, hogy abban nem tudunk ott lenni :cry:
Ami a focit illeti a brazil srácok a homokban tanulnak meg focizni és ott bezony megtanulják kezelni a labdát különben elpattan a homokon...
HAJRÁ PICK SZEGED!! :twisted:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.02. 23:01:42

Hát nem tom emnnyire ideillik, de hátha... Szal az öcsém 10 éves és focizik! Én 16 és kézizek! Nos a két sportág helyzetét mindenki ismeri a világszínvonalhoz képest, ugye? És ennek mi lehet az oka? futball nevelésben olyan konzervatív elveket, módszerek folytatunk, hogy az már-már a sportág szocializmusa! Külföldön jól megszervezett focisulik a tanulást is biztosítják, másrészt óvják a "leendő" játékosokat. Pl.: én nyolc éve kézizek, de a mai napig van olyan erősítő edzés, hogy hányingerem van tőle stb., míg öcsém csak a túlsúlya miatt fárad el! Nem tom hallásból ismeritek-e Celso-t és Thiago-t (a Szpariban fociztak tavaly), na Ők mondták, hogy Brazíliában a a 10 éves kölykök, rendes nagypályán játszanak! Különbség van! :cry: :evil: :shock: :? :x
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.11.27. 00:41:50

Magyar sport! Minden, ami nem foci!
Írjunk ide vizilabdáról, kézilabdáról, röplabdáról, magyar sportolókról!
Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki nem csak a focit szereti.
Szombaton remek NB1/B-s kézilabda rangadón voltam. :) Csináltam is egy rakás képet:
A képek innen elérhetők
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt