Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.22. 14:06:28

Laporta: "We want to fight for a good contract with Unicef, if Man United shirt is worth 70 million euros, ours is worth more."

Reméljük tudja mit csinál, és hogy azóta sokat változott a futballvilág.. Régebben még megvoltunk ilyen gigaösszegű szponzor nélkül, de akkor még nem jöttek a PSG-Chelsea stb kategóriájú klubok és ajánlottak minden labdába rúgó emberért 40 milliókat..

Ronaldinhot anno 37 millióért vette kb, friss világbajnokként, most ennyiért vehet egy jobbhátvédet kb...

Mellesleg a La Masia sem szór sajnos minden 3 évben Iniesta-Xavi-Messi-Piqué-Puyol stb kategóriájú játékosokat sajnos.
Bár remélem megreformálja és helyreteszi a La Masiát, és hatékonyabbá teszi a "tehetségkutató " embereket is.


Laporta: "Luis Enrique has brought back the philosophy of Johan Cruyff. Of course Luis Enrique should continue at Barça"

helyes, én amúgy is úgy tartottam hogy Enrique megfelel Laporta elveinek is, elvégre korábbi Barca játékos, és ismeri a Barca stílust.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2015.06.22. 14:14:37-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.21. 21:46:50

Gali írta:Igen, az vagyok.
Régebbről rémlett (jó pár éve volt), hogy valakit kérdezgettek itt ezekről a dolgokról, hogy mennyivel olcsóbbak a jegyek, mennyit kell fizetni rendszeresen, milyen kedvezményekről kaptok tájékoztatást stb.
Akkor lehet pont te voltál az.

Nem tűnik túl logikus lépésnek, hogy már csak a stadionban lehet beregisztrálni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.21. 21:17:25

Gali írta:
Alfa írta:Lehet, hogy kicsit off ( bocsi :oops: ) . Mindig is érdekelt , hogy hogyan lehet valaki socio mi kell hozzá?
Nézd, amikor én lettem socio (2007), akkor még a Barca honlapján keresztül el tudtam intézni a klubtagságot.
Jelenleg (amennyiben jók az információim) csak a helyszínen, azaz a Camp Nouban tudod ezt megvalósítani.
Ami szükséges hozzá: útlevél és hitelkártya.
Az egész procedúra nem tart tovább 15-20 percnél.
Én azt hittem kell hozzá valami "extra" dolog pl: spanyol állampolgárság vagy ilyesmi . Azt nem hittem volna ,hogy ilyen könnyen socio lehet az ember. Köszi a tájékoztatást ;)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.21. 21:08:57

Alfa írta:Lehet, hogy kicsit off ( bocsi :oops: ) . Mindig is érdekelt , hogy hogyan lehet valaki socio mi kell hozzá?
Nézd, amikor én lettem socio (2007), akkor még a Barca honlapján keresztül el tudtam intézni a klubtagságot.
Jelenleg (amennyiben jók az információim) csak a helyszínen, azaz a Camp Nouban tudod ezt megvalósítani.
Ami szükséges hozzá: útlevél és hitelkártya.
Az egész procedúra nem tart tovább 15-20 percnél.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.21. 20:37:27

Lehet, hogy kicsit off ( bocsi :oops: ) . Mindig is érdekelt , hogy hogyan lehet valaki socio mi kell hozzá?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.21. 20:25:04

Capon írta:
Gali írta: Nyilván nem reprezentatív, de engem meglepne, ha nem Laporta kerülne az elnöki székbe.
Amennyiben lenne lehetőség elektronikus úton voksolni, én is Joanra adnám a szavazatomat.
Tehát akkor Te socio vagy ezek szerint?
Igen, az vagyok.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.21. 19:21:43

Gali írta: Nyilván nem reprezentatív, de engem meglepne, ha nem Laporta kerülne az elnöki székbe.
Amennyiben lenne lehetőség elektronikus úton voksolni, én is Joanra adnám a szavazatomat.
Tehát akkor Te socio vagy ezek szerint?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.21. 17:03:46

mondjuk több értelme lenne ha a szavazásnak, ha vmelyik katalán oldal csinálná...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.21. 16:47:47

palesz77 írta:
Capon írta:A Marca szavazását elég magasan nyerte.
Én is most olvastam, meg hogy érdekes, hogy Benedito ilyen kevés szavazatot kapott. De hát a Marca olvasóinak kb annyi köze van a sociokhoz, mint nekem, szóval nem sokat ér ez a szavazás..
Nyilván nem reprezentatív, de engem meglepne, ha nem Laporta kerülne az elnöki székbe.
Amennyiben lenne lehetőség elektronikus úton voksolni, én is Joanra adnám a szavazatomat.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.21. 14:56:52

palesz77 írta:
Capon írta:A Marca szavazását elég magasan nyerte.
Én is most olvastam, meg hogy érdekes, hogy Benedito ilyen kevés szavazatot kapott. De hát a Marca olvasóinak kb annyi köze van a sociokhoz, mint nekem, szóval nem sokat ér ez a szavazás..
Ja ja, ennyi szépséghibája van a dolognak.
Gondolom a Mundo és a Sport is fog ilyen közvélemény kutatást végezni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.21. 14:42:52

Capon írta:A Marca szavazását elég magasan nyerte.
Én is most olvastam, meg hogy érdekes, hogy Benedito ilyen kevés szavazatot kapott. De hát a Marca olvasóinak kb annyi köze van a sociokhoz, mint nekem, szóval nem sokat ér ez a szavazás..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.21. 14:40:21

A Marca szavazását elég magasan nyerte.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.18. 16:44:21

MQuCsabi írta:BTW, hol a bánatban volt nyaralni, ahol összeszedte ezt a színt? MErt ne mhiszem, hogy a barcelonai partra feküdne ki napi két órát. :mrgreen:
Biztos kapott ajándékba egy jópár szolikupont :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.18. 15:45:21

Arra kíváncsi leszek, hogy az újra kirobbant Neymar-ügy mennyiben fogja változtatni a jelöltek hozzáállását. Nem biztos, hogy túl inspiráló lehet az új elnökségnek egyből egy ilyen balhéval szembenézni. Úgy tudom ez nem csak az ex-vezetőséget érinti, hanem a klubot, így az aktuális vezetést is. Kicsit átfogalmazhatják a kampányt. 1. pont: Elkerülni a börtönt és Neymart megtartani. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.18. 15:30:28

BTW, hol a bánatban volt nyaralni, ahol összeszedte ezt a színt? MErt ne mhiszem, hogy a barcelonai partra feküdne ki napi két órát. :mrgreen:
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.17. 22:49:16

Az az igazság, hogy arra kérdésre :"Mi lesz jó a klubnak?" csak utólag kapunk választ. Ki lesz jó elnök ki lesz rossz elnök kérdésre mindig a jövő fog válasz adni.
A másik dolog, hogy nem lehet összehasonlítani az öreg 22 évét Laporta vagy bármelyik mostani elnökkel. Akkor teljesen mások voltak az igények, a szabályok meg minden más. A foci nem volt ekkora biznisz. A Fiesta utolsó adásában Farkas Norbi nagyon jól elmondta, hogy mi változott az elmúlt 20 évben. Igaz csak egy apróságot említett, de abból teljesen lejött, hogy mi változott.
Vissza az elnökválasztáshoz.
Nem az fog dönteni, hogy mennyi kupát nyert a csapat. Mindenki mondja a triplázást. A kézilabdacsapat 7 kupát nyert az idén. Mindent vitt.
Én kíváncsian várom, hogy így, hogy fog menni a kampány.
Nem lehet neveket hajigálni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.17. 21:05:34

Bob_Marley írta:Elküldte a francba Figot
el is tűnt utána nunez :D konspirasziteoriz forever :mrgreen:

az öreg amúgy nagy csóka volt, ronaldót úgy kivágta mint más macskát az ablakon. a mai két droidot leszámítva messze a világ valaha volt legnagyobbja, az egyetlen amit bánok "szurkolói pályafutásom során" h ő csak 1 évet lehetett itt. 20 évesen a világ tetején volt gól/meccs átlag... :( :( :( amugy az öreg tényleg nagy pénzsóvár volt :D anno maradonát meg a bolgárt is e miatt penderítette ki (ha jól emlékszem)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.17. 20:17:01

visca el barca írta:
jó, mondjuk egy gasparthoz képes még mindig agytröszt a pali, hú te mik voltak ott :D majd Bob is beszáll nosztalgiázni, de a geovanni, christanval, róóóóóóóósembak vonaltól a mai napig kiráz a hideg :D mondjuk szerencsétlen is volt a pali, mert idehozott akkora neveket, mint riquelme, sorin, mendieta, aztán egyik nagyon flop volt mint a másik. előtte lévő időkre annyira nem emlékszem, de a nunez pali gondolom nem brahiból ült 22 évig az elnöki székben.
Nunezre én emlékszem és igaz ő is volt böriben (mint minden elnök. :D ) , de őt én nagyon csíptem. Ő nem "csicskult" be, se játékosnak se közönségnek se senkinek. Neki volt egy elképzelése és azt vitte folyamat végig. Több pénzt akart a játékos mint a klub, nem volt probléma megmutatta hol az ajtó és csókolom. Ő idejében nem volt az hogy prémium prémium hátán (Laporta) és fél évig húzódó szerződéshosszabbítás (Bartomeu). Befektette a pénzt, csarnokot épített, Masiát stb. Nem ismerem nyilván a teljes munkásságát, mert még nem éltem akkor, de ő egy keménykezű vaskalapos elnök volt.
Gaspart átvette az örökséget, s peche is volt és nem is értett hozzá. Amúgy néha itt is meglátszik, hogy ki milyen csapaton "szocializálódott", mert mások az értékrendek. Én emlékszem még a régi időkre mikor Valladolidban a kiesés közelébe kerültünk, vagy éppen Kily Gonzalesék rúgtak egy négyest nekünk a Mestalla-ban. Arra akarok kilyukadni, hogy minden apró dolgot jobban becsül így az ember, s ezért sem mondok olyat, hogy sima 3:0 xy csapat ellen, meg menjünk alázzuk meg a másik xy csapatot, mert a futball mindig is olyan volt, hogy egyszer te vagy a hegytetején egyszer meg az alján. És az ellenfelet le kell győzni és nem megalázni kell, mert másnap fordul a kocka. És bizony egy 1:0 győzelemnek ugyanakkorra értéke van mint egy 5:0-nak. Tényleg viccet félre téve mondom, sokan fel se tudják fogni milyen szerencsés helyzetben vannak, hogy ennyi kupát és gólt láthatnak a fiúktól és ezt lehet nem is mindig tudja egy-egy szurkoló kellő alázattal kezelni. És nem csak az eredményt, de másik klubok felé a tisztelet, a saját játékosok felé a tisztelet, a Több mint egy klub mondás valódi értelme és értéke stb. Példának okáért, mikor jönnek a habzó szájú Pedro egy falábú hsz-k, miközben a klub filozófiájába és neveltetésbe és a múltba is rengeteg Pedro volt és lesz is majd a jövőben.
visca el barca írta: sokadszor írom, én nem vagyok laporta ellen, de azért sokan rózsaszín szemüvegen keresztül nézik. nála csak a jót látják, bartonál meg csak a rosszat.
Ugyanezt gondolom én is, s ami másnál hátrány, az itt erényként jelenik meg. Tényleg csak két dolgot felhozva hirtelen a Pereznél a megalománia és a szakmai részbe ne szóljon bele, az itt a Laporta egy gyerek, aki szenvedélyesen szereti a klubot és blabla. Laporta kiemelt minket és nyertünk x kupát meg így mentem suliba meg úgy mentem suliba és hogy ezt ő érte el meg mint írtam tartotta a Szent Grált kis túlzással a kezében. Bartomeu alatt most tripláztunk, de az ne számítson már, mert ne az eredmények beszéljenek a tettek helyett. Nincs ezzel gond, csak ugyanezeket a köröket a tisztelt ügyvéd úrnál is ellehetne játszani. Én Laportának sok döntését nem szerettem, főleg játékosigazolásokkal kapcsolatban is. Pl olyan, hogy mert az elnök szereti Henryt és idehozza, teljességgel nonszensz. Visszatérve Nunezre, ő mit csinált a nép kedvenc fiával mikor az pénzt akart? Elküldte a francba Figot, mert ez nem az a hely. Egy elnöknek a klub érdekeit kell minden egyes esetben néznie, nem a sajátját nem a haverét nem a játékosét nem Mariska néniét hanem a klub érdekét. Megveszik Madridban Ronaldot mi is megmutatjuk van pénz és megvesszük Ibrát, ilyenek régen nem voltak. Meg most is mikor írják páran, hogy ilyen meg olyan gigaigazolások kellenek...ilyenek se voltak és jól írta lejjebb valaki, hogy ez nem a klub filozófiája volt eddig. Más szocializálódási forma ezt elismerem, mai szurkolók ehhez vannak hozzá "szokva", de attól még ez nem biztos, hogy jó. Én tartom továbbra is, hogy Laporta koránt sem Isten kiválasztottja, s főleg úgy lehet érdekes a történet, hogy most egy más szituba kerül be és például azokról sem sokszor esik szó, hogy alatta szépen minden elnök lemondott ez valahogy elfelejtődik meg az is, hogy hajszál választotta el, hogy ne üldözzék el mint mondjuk Gaspartot...Kell szerencse is, mert tényleg mi van ha Beckham érkezik anno? Vagy mi van ha megtudják dönteni Laportát a szavazáson? Vagy mi van ha nem Pepet nevezi ki, mert nem őt akarta? És akkor kilyukadhatunk oda, hogy bizony nem olyan döntései voltak, amik tévedhetetlenné tennék, sőt.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.17. 20:09:58

visca el barca írta:egyébként most, hogy minden jelölt a rajtvonalnál áll, sztem hamarosan lesz vmi szavazás a marcan/sporton, hogy mi a helyzet, az sokatmondó lesz.
Már volt. Itt még nem volt hivatalos Laporta indulása, meg ugye az itt szavazók többsége aligha szavazhat majd hivatalosan is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.17. 20:05:30

palesz77 írta:Erxy* :mrgreen:
oké, akkor tőled majd egy heat mapet várok :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.17. 19:31:11

visca el barca írta:egyébként most, hogy minden jelölt a rajtvonalnál áll, sztem hamarosan lesz vmi szavazás a marcan/sporton, hogy mi a helyzet, az sokatmondó lesz.

majd palesz figyeli és értesít :D
Erxy* :mrgreen:

Amúgy az külön tetszett, hogy Benditon kívül senki más nem szellőztetett meg gigaigazolást - persze jelenleg nehéz is lenne -, ilyen szempontból jókor jött a tilalom, így nem jön egy szinte felesleges "megalomán igazolás" az új elnökkel karöltve.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.17. 19:21:56

egyébként most, hogy minden jelölt a rajtvonalnál áll, sztem hamarosan lesz vmi szavazás a marcan/sporton, hogy mi a helyzet, az sokatmondó lesz.

majd palesz figyeli és értesít :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.17. 19:16:38

nagyatyesz írta:Mi lenne pl Neymar sorsa? Mert ugye ő a fő rivális és volt rivális legnagyobb vívmánya? Vagy mi lesz Suarezzel, mert ugye ő is az előző elnökség sztárigazolása! Mi lenne LE-vel???
Mi lenne velük? Biztos kidobja őket Laporta, mert nem ő hozta el őket..
nagyatyesz írta:Barto....Pénzügyileg stabillá tett minket, de nagy viharok voltak folyamatosan a háttérben. Viszont ez a csapatot nem befolyásolta, amiért le a kalappal. Az utánpótlásunk visszacsúszott, arra biztos több energiát kell fordítani a jövőben.
Mitől lettünk stabilabbak pénzügyileg, mint Laporta idejében? A bíróság nemrég mondta ki, hogy nem mínuszban hagyta hátra a csapatot a Laporta elnökség, a bevételeink meg kisebb mértékben nőttek az utóbbi években, mint a top sztárkluboknak. A kiemelt mondatod meg aztán nem az elnökségen múlt..
visca el barca írta:aztán nehogy be-be szólogasson LE-nek, hogy messi miért nem középen játszik, ez miért az miért amaz miért. lehet peppel nagy bratyiban volt, de az is lehet, h LE nem kér belőle...
Hát de ezeket most is megteszi, Luchoéknak nem feltétlenül kell ezekre hallgatnia. Attól még, hogy ő elmondja a véleményét, nem aszerint kell cselekednie senkinek. De a tiszteletbeli rangtól való megfosztást én komolyan nem értem..
Victor_Valdes írta:Furcsa és sokat mondó, hogy, akik Laporta előtti barcát is látták (a vének, bob, veb :mrgreen: ), azok közel sem értenek annyira egyet egy újabb Laporta érával. Én már leírtam, amit akartam, veb és bob összefoglalták, amiket én kihagytam. Nem támogatnám Laportát, de biztosan ő nyer. Majd utólag okosabbak leszünk, hogy mennyire jó ez nekünk. :)
Szerintem is ő fog nyerni, és kicsit tartok is tőle én megmondom őszintén, félek, hogy úgy járunk, mint Perezzel a Real most, a klub fejére nőtt már ott is az öreg, és mindenbe bele akar szólni.. Laporta is elszállt a végére, ő indította be a csúcsfizetéseket, meg a folyamatos Messivel való hosszabbításokat, sok gigaigazolása is volt, amitől a fejünket fogtuk - Csiga leigazolása, Ibra ára, stb. De Bartoéknál még ő is jobb lenne jelenleg, mert az ügyeit legalább egész normálisan intézte - értsd nem bukott le-, és sokkal kevesebb balhé volt a klub körül az ő idejében, a Masia is jobban ment.. A legjobb lehet, hogy egy totál új brigád lenne, akik nem a régi dicsőségüket akarják újraélni - Laportánál félek, hogy ebbe a hibába fog esni -, de ha választani kell Bartoék és Laporta között, akkor nálam egyértelműen Joan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.17. 19:06:31

Victor_Valdes írta:Furcsa és sokat mondó, hogy, akik Laporta előtti barcát is látták (a vének, bob, veb :mrgreen: ), azok közel sem értenek annyira egyet egy újabb Laporta érával. Én már leírtam, amit akartam, veb és bob összefoglalták, amiket én kihagytam. Nem támogatnám Laportát, de biztosan ő nyer. Majd utólag okosabbak leszünk, hogy mennyire jó ez nekünk. :)
jó, mondjuk egy gasparthoz képes még mindig agytröszt a pali, hú te mik voltak ott :D majd Bob is beszáll nosztalgiázni, de a geovanni, christanval, róóóóóóóósembak vonaltól a mai napig kiráz a hideg :D mondjuk szerencsétlen is volt a pali, mert idehozott akkora neveket, mint riquelme, sorin, mendieta, aztán egyik nagyon flop volt mint a másik. előtte lévő időkre annyira nem emlékszem, de a nunez pali gondolom nem brahiból ült 22 évig az elnöki székben.

sokadszor írom, én nem vagyok laporta ellen, de azért sokan rózsaszín szemüvegen keresztül nézik. nála csak a jót látják, bartonál meg csak a rosszat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.17. 18:56:18

Furcsa és sokat mondó, hogy, akik Laporta előtti barcát is látták (a vének, bob, veb :mrgreen: ), azok közel sem értenek annyira egyet egy újabb Laporta érával. Én már leírtam, amit akartam, veb és bob összefoglalták, amiket én kihagytam. Nem támogatnám Laportát, de biztosan ő nyer. Majd utólag okosabbak leszünk, hogy mennyire jó ez nekünk. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Lezárt