Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.15. 19:03:32

ZBarca írta:Luis Enrique had a sleepless night after the game against Deportivo, as he felt the draw was due to his substitutions when it was 2-0. [md]
És ezt a Mundo újságírója honnan tudja? Együtt töltötték el lelkizve az éjszakát? :D
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.12.15. 18:55:56

Luis Enrique had a sleepless night after the game against Deportivo, as he felt the draw was due to his substitutions when it was 2-0. [md]
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.13. 19:36:21

PCsabi írta: 50%-tól kettes?
Behalok.:-D.:-D.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.12.13. 19:00:20

visca el barca írta:
mondjuk nemtom' matyiőt minek játszatja állandóan a baloson, 10-ből 14x betli.

valami rossz beidegződés lehet neki.
Ha már be akarta tenni, jöhetett volna Masch helyére pl, aki végig vakon volt,és csak rossz megoldása volt. Bénát cserélt volna bénára, talán a szint nem esett volna ekkorát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.12.13. 18:43:36

Samper írta:A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
50%-tól kettes?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.13. 18:35:41

Alcantara írta:Elcseszte, beismerte, tudja az ő sara és le is nyilatkozza.
Korrekt így!
Remélhetőleg tanult a tegnapi napból.
mondjuk nemtom' matyiőt minek játszatja állandóan a baloson, 10-ből 14x betli.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.12.13. 18:14:45

Elcseszte, beismerte, tudja az ő sara és le is nyilatkozza.
Korrekt így!
Remélhetőleg tanult a tegnapi napból.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.13. 17:49:07

Samper írta:A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Amúgy ezt valaki az élő közvetítések topicban is mondta, hogy egy kezén se tudná megszámolni, hányszor buktunk így pontokat Lucho alatt. Ha csak valaki 2 példát mond erre akkor megeszen a kalapom. A tavalyi Depor elleni meccsel ne gyertek mert annak már a világon semmi tétje nem volt. Én egyedül a Sevilla ellenire emlékszem csak, de az a Sevilla hazai pályán sose adja fel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.13. 13:52:47

palesz77 írta:
Feast4 írta:Talán a flegmaság kenhető rá, nagy jó indulattal, de az összes többi, olyan dolog ami ellen nem tud mit tenni.
Mondjuk lehet nem lett volna rossz ötlet Matyit nem beküldeni balhátvédnek, amikor már azt se tudom hány meccs óta csak azt bizonyítja, hogy ott egyáltalán nem tud játszani.. De úgy tűnik Lucho ezt nem hajlandó belátni, pedig alapból pont ezt csípem benne, hogy látja mit rontott el, és javít rajta.
Igen,ezt én sem értettem...
Egy teljesen tét nélküli BL meccsen kezdeti Albát, most meg lehozza , Matyi hatalmas hiba volt balhátvédnek. A Valencia tankjában jól szerepelt balhátvédként, de az egy masszív felfogásban játszó tömörülő csapat, nálunk meg félpályáig fel van tolva sokszor a hátvédsor.

Lucho nyilatkozata nagyon úgy tűnik, hogy rájött hogy hiba volt Matyit becserélni balhátvédként.
Viszont tartom, hogy emellett az egész csapat hibája az eredmény.

Remélem tanultak a fiúk ebből, és nem lesz több ilyen amatőr módon elszórakozott 2 gólos előny.

Depor meg jól "meghálálta" hogy májusban visszavettünk és bent tartottuk őket a bajnokságban :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.13. 13:25:12

Feast4 írta:Talán a flegmaság kenhető rá, nagy jó indulattal, de az összes többi, olyan dolog ami ellen nem tud mit tenni.
Mondjuk lehet nem lett volna rossz ötlet Matyit nem beküldeni balhátvédnek, amikor már azt se tudom hány meccs óta csak azt bizonyítja, hogy ott egyáltalán nem tud játszani.. De úgy tűnik Lucho ezt nem hajlandó belátni, pedig alapból pont ezt csípem benne, hogy látja mit rontott el, és javít rajta.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.12.13. 13:12:36

Samper írta:A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Most trollkodtál vagy komolyan gondolod? Elég egyértelmű, hogy mi a baj. Szezon fele, a játékosok már a karácsonyi vacsin vannak, sokan fáradtak, egy kulcsemberünt szinte mindig sérült, Messi ezután a kihagyás után messze a csúcsformájától (mondjuk ha ilyen golt vernék csúcsformán kívül :D ), rövid a pad 2-0 után pedig elflegmáztuk. Ennyi. Talán a flegmaság kenhető rá, nagy jó indulattal, de az összes többi, olyan dolog ami ellen nem tud mit tenni. "Ne sérülj meg Neymar! Ne sérülj meg meg Messi!" Amúgy egy sérülési statisztikára kíváncsi lennék. Ez a klub VB és szerintem úgy kell mint egy tökönrúgás.

Fejben valóban rendbe kell tennie őket de a többi, dolog nem rajta múlik.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.13. 10:58:26

Samper írta:A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Sőt szimbolikusan egy fa keresztel kene neki végig sétálni Barcelona fő utcáján...
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2015.12.13. 10:30:39

Napi Samper :D
Óriási vagy még mindig :D
Forca Barca
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.13. 05:54:53

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.12.06. 12:26:12

Chino írta:
Messias2 írta: A gólunk után már ziccerek se nagyon voltak. Elkezdtük az alibi passzolgatást, és az eredmény örzését. Ami alapvetően nem rossz taktika, de láthatóan szétesett a Vale a gól után, a következő 10-15 percet kellett volna meghúzni, és begyötörni még egyet, utána már nyugodtan rá lehetett volna ülni az eredményre, ezt segíthette volna mondjuk 1 friss ember. Ehelyett gyakorlatilag magunkra húztuk őket, és elhitték, h itt lehet még keresni valójuk. Ugyanez történt tavasszal Sevillában, akkor is Luchot éreztem hibásbak, h miért álltunk úgy vissza 2-0 után.
A gólt inkább a fenti hármassal lehetett volna elérni, mintsem lehozni valamelyiküket és beküldeni Sandrot. Más friss csere meg nem tudom mit ért volna. Max. Busit lehetett volna lekapni és beküldeni egy kh-t, vagy Rakiticet és akkor egy Masch-Ini-Busi trió, de az mivel lett volna jobb. Ha mondjuk SR nem sérült biztos ment volna egy csere a horváttal, de senki nem volt a padon akivel előrébb lettünk volna. Gyakorlatilag 1 középpályásunk volt a padon Samper személyében. Tőle akart volna valaki megváltást? Csak nagyobb kockázat lett volna egy ilyen kiélezett meccsen.
Az MSN-ben pedig, ha nem is villognak annyira bármikor benne van a gól. Ezt a Munir/Sandro duóról nem mondhatnám el, ha egy ilyen csapat ellen játszunk.

Nem volt kihez nyúlni. A sérülés+transferban ezt eredményezi.
Meg azért azt is megnéztem volna, hogy mit kapott volna akkor, ha a 70. percben jön egy Rakitic-Samper és Messi/Sandro csere, majd ezek után kapjuk az egyenlítő gólt. De ettől függetlenül egyértelműen a helyzetkihasználás volt a fő probléma, le kellett volna zárni a meccset már az első félidőben, csakhát pont egy ilyen kritikus meccsen betlizett a kapu előtt mindhárom csatárunk egyszerre (tartom ezt úgy is, hogy Suarez nullszögből jövő lövését bepotyázta Domenech)...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.06. 03:33:40

Messias2 írta:
TripleH írta:Nem belekötésből írtam, hanem szerintem tényleg nem változtatott volna semmit a kp közepén egy csere, ha a ziccerek elől kimaradtak.
A gólunk után már ziccerek se nagyon voltak. Elkezdtük az alibi passzolgatást, és az eredmény örzését. Ami alapvetően nem rossz taktika, de láthatóan szétesett a Vale a gól után, a következő 10-15 percet kellett volna meghúzni, és begyötörni még egyet, utána már nyugodtan rá lehetett volna ülni az eredményre, ezt segíthette volna mondjuk 1 friss ember. Ehelyett gyakorlatilag magunkra húztuk őket, és elhitték, h itt lehet még keresni valójuk. Ugyanez történt tavasszal Sevillában, akkor is Luchot éreztem hibásbak, h miért álltunk úgy vissza 2-0 után.
A gólt inkább a fenti hármassal lehetett volna elérni, mintsem lehozni valamelyiküket és beküldeni Sandrot. Más friss csere meg nem tudom mit ért volna. Max. Busit lehetett volna lekapni és beküldeni egy kh-t, vagy Rakiticet és akkor egy Masch-Ini-Busi trió, de az mivel lett volna jobb. Ha mondjuk SR nem sérült biztos ment volna egy csere a horváttal, de senki nem volt a padon akivel előrébb lettünk volna. Gyakorlatilag 1 középpályásunk volt a padon Samper személyében. Tőle akart volna valaki megváltást? Csak nagyobb kockázat lett volna egy ilyen kiélezett meccsen.
Az MSN-ben pedig, ha nem is villognak annyira bármikor benne van a gól. Ezt a Munir/Sandro duóról nem mondhatnám el, ha egy ilyen csapat ellen játszunk.

Nem volt kihez nyúlni. A sérülés+transferban ezt eredményezi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.06. 00:05:54

Imadom hogy a klub tortenetenek az egyik legsikeresebb edzoje a statok szerint, soha senki nem beszel rola es az erdemeirol, de ha becsuszik egy x a Mestallaban akkor porog a topicja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.05. 23:32:15

TripleH írta:Nem belekötésből írtam, hanem szerintem tényleg nem változtatott volna semmit a kp közepén egy csere, ha a ziccerek elől kimaradtak.
A gólunk után már ziccerek se nagyon voltak. Elkezdtük az alibi passzolgatást, és az eredmény örzését. Ami alapvetően nem rossz taktika, de láthatóan szétesett a Vale a gól után, a következő 10-15 percet kellett volna meghúzni, és begyötörni még egyet, utána már nyugodtan rá lehetett volna ülni az eredményre, ezt segíthette volna mondjuk 1 friss ember. Ehelyett gyakorlatilag magunkra húztuk őket, és elhitték, h itt lehet még keresni valójuk. Ugyanez történt tavasszal Sevillában, akkor is Luchot éreztem hibásbak, h miért álltunk úgy vissza 2-0 után.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.05. 23:20:26

Nem belekötésből írtam, hanem szerintem tényleg nem változtatott volna semmit a kp közepén egy csere, ha a ziccerek elől kimaradtak.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.05. 23:05:47

TripleH írta:Busi helyett Maschot? szerintem legjobb esetben is hasonló formában voltak, szóval nem hiszem h érdemes döntés lett volna, KH-t cserélni pedig sosem jó ómen, értem én, hogy Munir többet futott volna, de könyörgöm az a gól szöglet után jött, tutiziher, hogy Munir is fent lett volna.
Bele lehet kötni a felvázolt cseréimbe, de én azt vettem észre a csapaton, h totál belefásultak a meccsbe, és egy friss ember segített volna.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.05. 22:58:54

Busi helyett Maschot? szerintem legjobb esetben is hasonló formában voltak, szóval nem hiszem h érdemes döntés lett volna, KH-t cserélni pedig sosem jó ómen, értem én, hogy Munir többet futott volna, de könyörgöm az a gól szöglet után jött, tutiziher, hogy Munir is fent lett volna.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.05. 22:48:58

Szerintem simán felküldhette volna Bartrát, és lehozhatta volna az egész meccsen bizonytalan Busit. Értelemszerűen Masch lépett volna kp-ra. Munirt is simán behozhatta volna 0-1-nél, pl. Leo helyére, és védekezésben sokkal előrébb lettünk volna, mivel Munir rendszeresen visszazár, Messivel ellentétben.
És amúgy nem csak a cserék hiánya miatt lehet elővenni. Nem értem, miért kezdtünk el lötyögni az 1. gól után. Pont a gól után kellett volna még jobban megnyomni a meccset, és lőni még egyet.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.12.05. 22:44:08

Messias2 írta:Tudom, itt Luchoba nem lehet belekötni. De valaki szólhatna neki, h azért vannak a kispadon a játékosok, h becseréljék őket.
A padon Ter Stegen, Bartra, Vermaelen, Adriano, Samper, Munir, Sandro ültek, szerintem jól tette, hogy nem cserélt. Azért a Samper-Munir-Sandro trió még nem az a szint, akiket érdemes lenne becserélni egy ilyen fontos meccsen.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.05. 22:42:57

Messias2 írta:Tudom, itt Luchoba nem lehet belekötni. De valaki szólhatna neki, h azért vannak a kispadon a játékosok, h becseréljék őket.
Bele lehet, csak az a helyzet, hogy egy 11 emberrel védekező csapat ellen, ló**rt sem ért volna, se Munír se Sandro.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.05. 22:40:12

Messias2 írta:Tudom, itt Luchoba nem lehet belekötni. De valaki szólhatna neki, h azért vannak a kispadon a játékosok, h becseréljék őket.
Igazából nem volt lehetősége. Egy ilyen kiélezett meccsen az MSN-ből nem lehet lehozni valakit és betenni Munirt/Sandrot. Kp-ra gyakorlatilag Samper volt. Hátul lehetett volna esetleg, de középső védőt sem igazán lett volna értelme cserélni.
Maximum Rakiticet lehetett volna levinni és mondjuk Vermaelent/Bartrat berakni, de azzal sem vagyunk nagyon beljebb, sőt!
Ha mentünk volna 2-3 góllal lett volna csere, de most a pályán lévőktől lehetett a legtöbbet várni.
Forca Barca!!!!
Lezárt