Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Nou Camp119
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.01.24. 23:06:24
Tartózkodási hely: valahol a nagy világban

2009.03.01. 21:29:14

SZEMÉLY SZERINT ÉN NEM TARTOM JÓ EDZŐNEK MURINHÓT
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.03.01. 21:26:52

és ebbe tényleg az a legrosszabb hogy most már az összes csapat úgy fog kiállni az elkövetkező meccseken hogy ez a verhető Barca és így még nehezebb lesz.....
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.03.01. 21:26:46

van Bommel írta:Most kell nyugodtnak maradni. 4 pont még mindig van. De... Ha így folytatjuk, 2 forduló és nem lesz. A védelem, legfőképp a közepe, rettenet. Valdes mellett álltam, de csak azért nem kerültünk a 3. percben hátrányba, mert a spori velünk volt. Gabi Milito nagyon kell, és muszáj lesz Piquét vagy Cacerest kipróbálni, mert ez így nem műxik. Gudjohnsen magához képest elég jó volt, de a kp-n eccerűen nincs helye. Adjanak a kezébe dudát, tekerjenek a nyaka köré sálat, üsse a dobot vagy legyen a szurkolók előénekese mit bánom én, de a kp-n ne játszon. Ez így marhára nem lesz jó, meg kell találni a hibaforrást. Ez pedig -szvsz- a középpályás védekezés. Nincs, aki Tourenak igazán besegítene, egyedül rohangál, ő az egyedüli, akit nem nagyon vernek meg egy az egybe. Ilyen meccseken miért nem lehet tőbb középályással jétszani?
Mindig az a legjobb futballista aki nem játszik! :D Milito sztem őszre lehet formában, ha egyáltalán lesz még olyan mint régen... Guddy jó volt, nem kell szidni!!! Gólpasszt adott, és hatalmas labdái voltak! Más kérdés h a védekezéshez mit tud hozzátenni... Ja ma meg Alves is borzalmas gyenge volt, de mondom ez az egész csapatra igaz! (védekezésben) Támadásban meg annyi még h Eto'onak volt 2 ziccere, abból 1et illett vna berúgni. Messinek is volt még 1 nagy helyzete amit kihagyott. Ja és Guddínak is volt 1 csőziccer... Ezeket be kell rúgni bárkinek, bármikor!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.03.01. 21:26:43

HIHETETLEN MINDENKI OLYAN PESSZIMISTA NE ADJUK FEL!!!!
TISZTELET A KIVÉTELNEK
ez nem pesszimizmus, ez a realitás.
mi a francon cigánykerekeznének az emberek az örömtől, amikor egy a megnyugtatónál is nagyobb előny egyszerűen elfogyott?
de még nem veszett el semmi, ahogy eddig is tudtak focizni a srácok, gondolom, ezután sem felejtették el. guardiola eddig nagyszerűen dolgozott, most bebizonyíthatja, h a mentális problémákat is meg tudja oldani!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.03.01. 21:26:40

Nincs még vége!, szóval előre senki ne károgjon! DE! Kipukkadt a lufi! és igazándiból most kellene megmutatnia Pepnek, hogy milyen edző!
Szerintem, nincs semmilyen taktika, nincsenek értékelhető cserék vagy taktikai lépések a meccs közben.
Bojan miért maradt a padon? és miért nem futott ki a pázsitra a 60. percben, Samu helyett?
Ezenkívül tényleg rövid a pad........, Ribery, Lahm jöhet és H. Buss haza!
Nyáron nem tartoztatnám: Hlebet, Gudit, Keithat, Valdest.
A fiatalok közül felhoznám: Jeffrent, Gait, Pedritttot, hagy fussanak!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.03.01. 21:26:00

Szégyen! A múlt heti vereséget még meg lehetett magyarázni, ezt már nem. Lehet itt pechről, kimaradt ziccerekről dumálni, de ma nem is érdemeltünk volna győzelmet, de még pontot sem. A játékvezetésre ma egy szavunk nem lehetett (gondoljunk csak pl. az AM első nagy ziccerére). Kihagytunk pár ziccert, ez tény, de a hátsó alakzat szánalmas volt, örülhetünk, hogy ennyivel megúsztuk. Lassan járatjuk a labdát, rengeteg a pontatlanság, átgondolt, jól kivitelezett akciónk ma sem volt, csak az ellenfél hibájából éltünk. Amint kissé felpörgette a játékot az AM, teljesen elvesztettük a fonalat. Ennyi volt. Köszönjük a csapatnak a remek őszi produkciót, felejthetetlen élménnyel lettem gazdagabb, de a tavasz eddig egy rémálom. Úgy látszik ez a Barca a rekordokról lesz emlékezetes. Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy mi fogjuk tartani a "legnagyobb előnyről elbukott bajnoki cím" rekordját is. A csapaton egyértelműen a kétségbeesés, a hitevesztettség látszik, nem merik megcsinálni az ősszel oly sokat látott szép dolgokat. Nincs hajtás, nincs tűz. A nyilatkozatok pedig nagyon rosszat tettek a csapatnak. Úgy vélem a Barca hanyatlása az első kissé túlzottan magabiztos nyilatkozatok után kezdődtek. Pep pedig hiába bizonygatja, hogy az edzésen majd megszakad a csapat, ebből hetek óta a pályán semmi nem látszik. Talán lazábban kéne venni az edzéseket, de komolyabban a meccseket. És az is egyértelmű, hogy nem lehet ennyi fronton sikerrel megvívni a csatákat. Legalábbis nem ilyen rövid cserepaddal és gyenge cserejátékosokkal. Drasztikus változások kellenek. Lehet, hogy Cruyff szerint (ahogyan valamikor decemberben nyilatkozta) a Real legnagyobb baja, hogy nincs szisztematikus építkezés, viszont az eredmények (egyelőre) őket igazolják. A követhetetlen játékos- ill. edzőmozgással együtt 2 bajnoki címet nyertek sorozatban és sajnos (most már) szintén nem mi vagyunk az esélyesek. Ugyanis senkinek ne legyenek illúziói: ha azon fog múlni a bajnoki cím, a Real le fog minket gázolni a Bernabeu-ban.
messipapa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.05.30. 13:48:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

2009.03.01. 21:25:46

lehet h pesszimisták vagyunk de igazunk van én az edző helyében elbeszélgetnék a csapattal és nem azt nyilatkoznám h nincs félni valónk meg ilyen jó meg így -úgy hisz bennünk ez kamu elkell beszélgetni a játékosokkal nem nyilatkozni jobbra balra lehet h guardiola nem profi még egy ilyen csapathoz kicsit most már az az érzésem h nagy falat ez neki inkább hoztuk volna mourinhot
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.03.01. 21:24:25

menczel írta:A tele gatyákat mossátok ki szépen. A bajnokságot megnyerjük, mi nem vagyu nk az a csapat aki 20on valahány fordulon keresztül veretlen, a margit se akik 15 meccset hoznak csak nyeréssel. nekünk is van hullámvölgyünk, nekik is volt. a világon egyetlen csapat se sziporkázhat végig egy bajnokságban. Ha ez a 4 [auto_cenzúra] meccs a sikerszériában jön jól elosztva most is ugyanannyi elönyünmk lenne. most legalább nem kell motiválni a játékosokat. már volt egy bajnoki cimük kézben és most ugy érezhetik, elvették tölük ezért mindenki 100% on fog pörögni. kérdés hogy a képességeik alapján mennyit jelent ez
Miről beszélsz???

A 4 vereség leosztva nem is rossz?? Végül is ha bele gondolunk télleg nem rossz, de ha azt nézzük hogy ez a 4 vereség az utolsó 5 meccsen jött be, akkor már nem olyan jó a képlet. A real most lélektani előnybe került és az amiről ramos beszél, hogy a BL könnyebb lesz nekik mint a Liga az mind csak duma!!!
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2009.03.01. 21:24:00

Na, most minden irónia nélkül írom:
aki ért egy icipicit is a csapatsportokhoz, komolyan gondolta, hogy egy egész szezont végig lehet így játszani? Ez a Guardiola-féle vasfegyelem tartható tíz hónapon át?
Aki tapasztalt edző, az tudja, hogy természetesen nem. Most üt vissza ez a hatalmas szigor, a radikális "változtatások" bevezetése.
Guardiola azt hitte, feltalált valami zseniálisat azzal, hogy orrba-szájba büntette, egyik helyszínről a másikra vonatoztatta, otthonukban telefonon ellenőrizgette meg közös vacsorákra kényszerítette a játékosait. Sajnos, a fásultság, a bemerevedett hangulat egy idő után ráül a teljesítményre is.
A sport nemcsak taktika és technika. Elsősorban pszichológia. Tapasztaltabb edzők tudták/tudják is ezt és nem próbálták meg eljátszani a tartótiszt és a fegyőr szerepét, mert nem attól jó edző a jó edző. Legalábbis szerintem.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2009.03.01. 21:23:33

Nou Camp119 írta:HIHETETLEN MINDENKI OLYAN PESSZIMISTA NE ADJUK FEL!!!!
TISZTELET A KIVÉTELNEK
Igy van optimistának kell lenni, de más részről belefér egy kis realizmus is. Mivel ez nem pesszimizmus hanem realizmus a jelenlegi barcától. De akár jól játszunk akár nem ki kell állni értük.
pálkatapéter
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:14:13

2009.03.01. 21:23:21

Nem értek néhány dolgot.

1. Mit keres Cáceres még mindig a csapatban? Miért nem lehet már túladni rajta, kiszúrja a szemem, hogy nem megy neki a Barcában.

2. Miért nem magyarázza el valaki Guardiolának, hogy cserélni kell és hogy hogyan kell cserélni?

3. Fáj, hogy elszórakozzák a fontos rangadót 2:0-ról.. hogy hagyhatjuk elúszni a 12 pontot?

4. Iniéstának még mit kell letennie az asztalra, hogy amikor egészséges, akkor kezdő legyen? (nem a mai meccsre gondolok) Ő a jelen és a jövő Messi mellett.

5. Hlebet mikor felejtjük már el? Miért kell erőltetni azt, ami nem megy? Szerintem nagyon elszámolta magát Guardiola, hogy majd ő remek összeállitásokat küld pályára. Hát nem igy lett.. nézzük meg, hogy állt a csapat, amikor olyanja volt, hogy Messi pihenjen.. Szánalmas.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.03.01. 21:23:19

Egy kis összegzés:

Alapvetően az a bajom az elmúlt időszakban a Barcával, hogy kevés a mozgás. A szezon elején mindenki futott üresbe és a labdajáratás sem volt ennyire lassú. Az már csak hab a tortán, hogy ennyire gyenge lábon áll a védelem. Puyol már meccsek óta katasztrófa. Kezd hasonlítani Lúciohoz. Márquez is gyenge nagyon. Számomra eljött az idő, hogy Cáceres kezdjen meccseken. Sylvinho is határozatlan volt, összjáték 0, Alves volt aki még küzdött hajtott, de ezúttal Messi is gyenge volt momentumokat leszámítva. A középpályán Gudjohnsen szörnyű volt a mai nap. Hátráltatta a támadásokat, gyenge befejezések, pocsák labdák. Xavi is sok rossz labdát adott, Touré pedig szerintem ha ma nem játszik 6 kapott góllal se ússzuk meg. Henry lőtt egy szép gólt, de azon kívül megint semmi. Hátráltatta a támadásokat a fölösleges beállok a védővel szemben és megpróbálom kibillenteni az egyensúlyából cselével. Eto'o katasztrófa volt ma. Rá nemjellemző módon nem érezte a kaput, amit eddig érzett attól függetlenül ha rosszul játszott. És most a szezonban először kritizálnám Guardiolát is. Nemigaz, hogy nembírta behozni Hlebet, vagy Bojant Eto'o illetve Gudjohnsen helyére. 1 csere az egész meccsen egy szörnyen játszó csapatban. Érthetetlen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Nou Camp119
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009.01.24. 23:06:24
Tartózkodási hely: valahol a nagy világban

2009.03.01. 21:21:44

HIHETETLEN MINDENKI OLYAN PESSZIMISTA NE ADJUK FEL!!!!
TISZTELET A KIVÉTELNEK
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2009.03.01. 21:20:57

gekkodan írta:
gergo9 írta:Könyörgöm fejezzétek be a károgást........ 4ponttal megyünk. Énk:
4 pont a mai fociban nulla. Főleg egy Real Madrid ellen. Te lehet, hogy aláírnál látatlanba 4 pontot, de engem nagyon nem érdekel a szezon előtti vak találgatás, engem az érdekel, hogy 12 pont difiből lett 4.

Te sem gondolhatod komolyan, hogy a 4 pont bármit is jelent. Ebben a bajnokságban csak a bíráskodáson elmegy 8-12 pont egy szezonban. Akkor a 4 micsoda?
Nem sok, de jobb mint a 0 vagy -4. Még bármi lehet, nem kell temetni a csapatot.
Kép
messipapa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.05.30. 13:48:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

2009.03.01. 21:20:31

egy a baj a barcánál nem tudnak újat mutatni taktikában kiismerték a csapatot nem akarom fikázni az edzőt de nem igaz h nem veszi észre h valdes semmit nem ér nem való a barcába a védelem pedig katasztrófa és akkor még bl-ről álmodnak meg h ribery meg villa ide jön inkább pl egy buffon meg lahm jöhetne és utána kéne tovább épitkezni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messipapa 2009.03.01. 21:22:20-kor.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2009.03.01. 21:20:20

Espanyol~Real 0-2
Hát ez sem bíztató. Nem baj csak optimistán srácok talán botladozni fognak de ne úgy akarjunk nyerni, hogy ők botlanak ha nem hogy minden meccsen hozzuk ki a maximumot és nyerjünk!
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.01. 21:20:18

félek most már az ellenfelektől, eddig mindenki tőlünk tartott, ám most fordult a kocka... nyilván nem lehet tartani végig az őszi formát, de 3 forduló alatt 1 pont... 4 előny a madriddal szemben, de ah az espanyol, a betis, úgy az atletico is 0 ellenállást fog tanusítani a real ellen, és míg mi ellenük pontokat hullajtunk, azt a madrid begyűjti, és lesz még pár ilyen ellenfelünk a ligában...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.01. 21:19:41

gergo9 írta:Könyörgöm fejezzétek be a károgást........ 4ponttal megyünk. Énk:
4 pont a mai fociban nulla. Főleg egy Real Madrid ellen. Te lehet, hogy aláírnál látatlanba 4 pontot, de engem nagyon nem érdekel a szezon előtti vak találgatás, engem az érdekel, hogy 12 pont difiből lett 4.

Te sem gondolhatod komolyan, hogy a 4 pont bármit is jelent. Ebben a bajnokságban csak a bíráskodáson elmegy 8-12 pont egy szezonban. Akkor a 4 micsoda?

Amúgy ha jösz a 4 ponttal, akkor én meg jövök a 12-vel. Mennyi idő alatt lett belőle 4? 12-4=8. Ennyit buktunk 3 hét alatt. Ezek után a 4 pontos elmélet gyenge.

Az előny elfogyott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2009.03.01. 21:21:01-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.03.01. 21:19:41

Ez már bizony sok,be kell ismerni,teljesen megérdemelt az atletico győzelme,mi pedig ilyen játékkal vereségnél nem érdemeltünk többet!Puyol,Marquez duó kritikán aluli,Eto'o úgyszint,Xavi rengetegszer csak lassítja a játékot...kész!Ha jövőhéten nem csinálunk valami értelmeset,el lehet felejteni az év végi ünneplést!!!Ez a csapat ettől a vereségtől vagy nagyon összekapja magát,vagy ugyanúgy letargiába esik,mint én vagy akármelyik szurkoló,akit oda taszított és az nagyon nem lenne jó...Kritikán aluli a mai lélektani teljesítmény,nem voltunk képesek lezárni a meccset!Ha Pep valamelyik hétközi edzésen azt mondta a védőinek,hogy jó teljesítményt nyújtottak,akkor most legyen szíves,mondja meg nekik,hogy nem jó,sőt egyenesen pocsék játékot produkáltak és Eto'o sem tudom,néha miért nem tudja a kevésbé látványos,de hasznos megoldást választani...felesleges itt kárognom,megteszik még ezután is jó páran helyettem!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.03.01. 21:19:09

Egy nem túl acélos Atletico, hihetetlen hibák tömkelegét kihasználva - páratlan szurkolói buzdítás mellett - hazai pályán nyert...önmagához képest tiszta játékkal...ezzel 3:1-re alakították a mérleget ... gratulálok !


A R.Madrid közelít, és lesz még egy nagy derbink, de őszintén szólva, én úgy érzem az a "csapat" nem lesz bajnok, legfeljebb egy - nem túl színvonalas - sorozatot maguk mögött tudva, címek nélkül kezdik az új szezont...


Nálunk pedig nem egy-egy játékos visszatérése, páratlan játéka, vagy szimplán jó napja fog dönteni (ami persze fontos)...hanem az, hogy a csapatjáték ismét eléri-e - a méltó színvonalat, ill. döntő helyzetekben megfordul-e a szerencse....

Ez a csapat képes minderre, és jönni fognak az eredmények is, akkor már a bírók is tehetetlenek lesznek...HAJRÁ BARCA.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.03.01. 21:18:45

Most kell nyugodtnak maradni. 4 pont még mindig van. De... Ha így folytatjuk, 2 forduló és nem lesz. A védelem, legfőképp a közepe, rettenet. Valdes mellett álltam, de csak azért nem kerültünk a 3. percben hátrányba, mert a spori velünk volt. Gabi Milito nagyon kell, és muszáj lesz Piquét vagy Cacerest kipróbálni, mert ez így nem műxik. Gudjohnsen magához képest elég jó volt, de a kp-n eccerűen nincs helye. Adjanak a kezébe dudát, tekerjenek a nyaka köré sálat, üsse a dobot vagy legyen a szurkolók előénekese mit bánom én, de a kp-n ne játszon. Ez így marhára nem lesz jó, meg kell találni a hibaforrást. Ez pedig -szvsz- a középpályás védekezés. Nincs, aki Tourenak igazán besegítene, egyedül rohangál, ő az egyedüli, akit nem nagyon vernek meg egy az egybe. Ilyen meccseken miért nem lehet tőbb középályással jétszani?
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.03.01. 21:17:50

Könyörgöm fejezzétek be a károgást........ 4ponttal megyünk. Én szeptemberbe aláírtam volna ezt kérdés nélkül. Nyugi a margit kiesik a béelből és ott is jön majd egy hullámvölgy mint ahogy ez általában szokott lenni. Ő is fog minimum 6-7 pontot veszíteni a végéig. Komolyan olyan a hangulat mint az első 2 meccs után. Fognak jönni még a "takaroggy gárdióla" meg hasonló értelmes hozzászólások. No stress :!: :) Ha a védelmet megoldja Guardiola akkor nem lesz baj. Viszont azt nem értem hogy ha gáz van akkor Messi mért nem jön ki a kímeletesebb középcsatár posztól a jobboldalra és miért Eto'o szenved ott mint egy kutya. De én maximálisan bízok a csapatban. ATMA meg üsse már meg a Madridot a bernyabeuban legalább szökőévente meg a madrid ugyis takarékon fog játszani a béel miatt. :wink:
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2009.03.01. 21:17:34

Én sirtam :(
Kép
Kép
szlali69
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009.01.14. 22:31:29
Tartózkodási hely: Öcsöd

2009.03.01. 21:17:09

A Real ink azért volt rossz helyzetben meert sok sérültjük volt!!!!!! iniesta hiányát nem mondanám mert ha egészséges akkor se játszassák:S
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.03.01. 21:16:53

A Barca kapitulál, a háborúnak vége. A mai játék alapján eléggé hitehagyottan kóborlok a szobámban. Telis-tele Barca poszterekkel, cuccokkal, de már nem tudok erőt meríteni belőle. Elveszítjük az egészet, mindent. Fájdalom, amit kell látnom. Mostmár nem büszkeség magamra ölteni a mezt, hanem egy olyan dolog, ami egy hosszú sóhajban végződik. 3-jára én sem akarom végignézni ezt az egészet. Borzalom, amit látok.

De van remény! Mindig van! Ezt soha ne feledjük! A legkilátástalanabb helyzetből is van remény! Keserű vigasz, de ha valamire, erre lehet támaszkodni! Hátha emberek... hátha...
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Lezárt