Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.20. 14:18:33

Ja, még annyit hozzá, hogy: Ha több mint .. mondjuk 7 (mágikus szám) hozzászólást kell törölni (akárki, friss regisztrált is pl miatt), akkor bezár a topik. És az Európai játékospiac is. És aki máshol meri feldobni a Barca igazolások témát, azt megajándékozzuk egy IP bannal.

Remélem mindenkinek tiszta.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.20. 14:15:32

Andris írta:Akitől hozzászólást kell törölni, az kap 1-2 hét pihenőt. Lehet szemetelni :arrow:
Köszi :D
Na egy gyors vélemény.
Én úgy gondolom, hogy a Barcának most ugyebár van 7 védője ami egyenlőre elég. Van 7 kp és 5 csatár de abból 1 nagyon rossz formában van (bojan) 1 pedig állandóan sérült (Jeffren).
Szerintem a Barcának a következő szezonra szüksége lesz 1 rutinos csatárra nem kolosszális összegekért vagy beszerezni egy padozást tűrő ifjoncot.
Én sokat látok Muniainban akit 2-3 év múlva szívesen elnéznék a Barcában.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.20. 14:10:42

Akitől hozzászólást kell törölni, az kap 1-2 hét pihenőt. Lehet szemetelni :arrow:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2010.09.01. 21:18:29

Valóban. Napközben már gondoltam rá én is, de mondtam maradhat még egy kicsit.

Találkozunk télen!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.09.01. 21:12:43

bár nem tisztem, de sztem zárható a topic. semmi értelme a "mi lett volna ha" dolgoknak. a 3 uj igazolasnak van topicja és kész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.01. 21:09:10

barca0417 írta:Más támadó aki ideillene talán Elia, Suárez. De most már kár róluk is beszélni.
Elián én is gondolkodtam, de szerintem jelen esetben rá van a legkevesebb szükségünk, nem az ő posztjára kell igazolni, ott ott van Pedro, Bojan és akár Jeffren is :D
més que un club
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.01. 21:06:40

ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.

nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Hát én nem tudom itt van Ibra az elnyomhatatlan csatár mintapéldánya:D, de ő is lefőtt nem csak most az Inter ellen hanem egy évvel azelőtt a MU ellen , igzából nem éreztem a különbséget Eto'o és ő közte mondjuk hatákonyságban. Nem biztos hogy ez a járható út ezekkel a csapatokkal szemben hanem kevesebb passzból , egyérintős, nagyon pontos atomfoci. Felállt védelemel szemben túl sok esély nincs mint láthatjuk a világ legjobb játékosainak sem.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.09.01. 21:05:21

Az a "baj" hogy az őszi szezonban jól szokott menni a csapatnak, látszólag semmi nem szokta indokolni a téli igazolást (Albertini óta), Viszont általában Február környékén szokott jönni visszaesés meg utána jönnek a fáradtság jelei.
Szerintem elfér(t) volna még valaki elöl. De ennek hogy nem jött senki, meglehet az előnye, hogy pl. Jeffrenről kiderül, mit tud, mert az eddigi játékpercei alapján nem szabad sem elítélni, sem isteníteni.

Torresre visszatérve, egy régi Sztár-sport-újságomban van, amikor még Atletico-s volt Torres, hogy a Barca a kedvenc csapata az Atletico után. Ez még nem nagy szám, de ha elmegy Liverpoolból, akkor jó eséllyel pályáznánk rá szerintem.
Robinho is jöhetett volna annyi pénzért.
Más támadó aki ideillene talán Elia, Suárez. De most már kár róluk is beszélni.
Meglátjuk mit tud Bojan és Jeffren hozzátenni a csapathoz komolyabb játéklehetőséggel, most nagy szükség lesz rájuk. Villa, Messi és Pedro-tól pedig kell a tavalyi forma, és akkor nem lesz gond.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.01. 20:56:44

currahee írta:
ozsimiki írta:...nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
számomra elképzelhetetlen Fernando Torrest "ismerve" hogy az Atleticon kívül bármilyen más spanyol klubban szerepeljen valaha is.
ezért szvsz a nevének felmerülése is itt felesleges.
persze történtek már meglepő átigazolások; akár a közelmúltban is...
Szerintem sem jönne ide Torres, és nem is örülnék neki ...... Szerintem kiköt valamelyik manchesteri klubnál .....

Mindenesetre ha eddig nem igazoltunk senkit, szerintem most már télen sem kell, a keret nagyjából elég, de bővíteni nem lehet télen, nem kell megbontani a csapatot ....
més que un club
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.09.01. 20:47:53

ozsimiki írta:...nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
számomra elképzelhetetlen Fernando Torrest "ismerve" hogy az Atleticon kívül bármilyen más spanyol klubban szerepeljen valaha is.
ezért szvsz a nevének felmerülése is itt felesleges.
persze történtek már meglepő átigazolások; akár a közelmúltban is...
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.09.01. 17:25:46

ozsimiki írta:
szbalint88 írta:
ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.


nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Ibrát is le kellett cserélni az Inter ellen. A statikus nagydarab embereket elől sokkal könnyebb levédekezni. Bojan 20-25 perc alatt is sokkal veszélyesebb volt, gólt is rúgott, amit nem adtak meg. Nem kell ide nagydarab ék, csak statikusabbá válunk vele.
Megnéztem volna Bojant az elejétől, mennyi maradt volna belőle a végére :) azért az is hozzátartozik,h fáradt az Inter,és akkor jól jött a végére egy fürgébb ember, de ha az elejétől ő kezd, szerintem nem lett volna jobb a játék képe.

Riva!

igen sajnos szntem se jön télen, csak szeretném :)

Patoval is egyetértek, nálam így nézett ki Ibra távozása utána a lehetségesnek vélt opciók közötti sorrend: Torres, Pato, Robinho.

Többieknek: kösz az infót, ezek szerint még jobban megérné...
annál csak jobb lehetett volna, mint amit Ibra művelt. Amúgy lehet, hogy elfogyott volna a végére, akkor cserélni kell.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.01. 16:58:11

noname írta:Miért nincs lezárva még ez a topik? áMax a téli átigazolási szezon kezdete előtt 1 héttel v hasonló nyerne ismét értelmet. Addig max arra jó h siránkozzanak a népek Robinho és Ibra után...
Néha néha zárva szokott lenni ugyan, de utána mindig rádöbbennek, hogy jobb megnyitni mert a fórum egészét tele szemetelik igazolási témákkal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.01. 16:22:40

Miért nincs lezárva még ez a topik? áMax a téli átigazolási szezon kezdete előtt 1 héttel v hasonló nyerne ismét értelmet. Addig max arra jó h siránkozzanak a népek Robinho és Ibra után...
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.01. 16:16:37

szkeptikus06 írta:ÉS ha már csapatneveket kértél:
MU
kp-ja:Hargreaves,Scholes,Fletcher,Carrick,Anderson középre ,szélre Giggs, Nani,Valencia - talán Pak(bár őt annyira nem tartom ásznak)
csatársorban Rooney és Owen mellett Berbatov
Internél
is megnézed,hogy Cambiasso,Sneijder mögött van egy Motta és egy Sztankovics ,vagy a védelemben a Lucio,Samuel mögöt tegy Materazzi,Cordoba páros
Chelsea-nél kp
Lampard-Essien-Mikel mögött egy Ramires ,aki beugorhat pótléknak , Drogba-Anelka-Malouda mögött egy Kalou
vagy elég,ha megnézzük a reál keretét
Higuain-Ronaldo mögött egy Di Maria,Benzema
Kaká mellett egy Özil, Xabi Alonso mögött egy Khedira, Lassana Diarra
megvannak a minőségi pótlékok ,amiket én a Barcánál tkp és csatár poszton nem látok!
Sorolhatunk neveket, de nem érdemes. Jöhetett volna ide 3 csatár meg középpályás, a lényeg nem változik. Ha nem tud hozzátenni a Barca játékához, akkor felesleges, hogy itt legyen. A stáb pedig úgy látta, nincs olyan játékos a piacon, akit érdemes lenne elhozni. Én pedig egyelőre hiszek nekik, mert ők ezt tanítják, ebben nőnek fel, csak látják, hogy milyen képességek kellenek ahhoz, hogy valaki megállja itt is a helyét. És még akkor sem biztos (lásd: Hleb).

Más csapatoknál viszont megint úgy néz ki, hasonló a helyzet, mint amiről beszélek. Itt van Villa és Messi a helyükre Pedro és Bojan. Nem hiszem, hogy ez pl. arányaiban gyengébb lenne, mint az Internél a Sneijder - Cambisso vs. Stankovic - Motta. De hidd el, hogy egy Lampard - Essien párost sem fogja jobban pótolni Ramires vagy Mikel, mint itt a középpályáról bárkit Thiago.
A MU középpályás sora pedig megérne egy kisregényt. :) Eleve Hargraves sérült, az is lehet, hogy nem is igazán látjuk komoly szinten focizni, Pali bá kezdőként már nem bír ki egy szezont, Carrick már azt sem tudja, milyen formában lenni, Anderson megint csak sérülből jön vissza... de ott van Rooney is, aki ha nincs, alig lőnek gólt. Hiába ott van a két (ill. négy) "név", egyikőjük sem tud érdemben hozzátenni... szóval lehetne sorolni, de ez már nagyon eltér a tárgytól.

A lényeg, hogy más csapatoknál ismerős nevek vannak, akik a cserepadon ülnek, nálunk meg fiatalok. És nem hiszem, hogy nagyobb megnyugvás a Chelsea ellen egy Diego, mint egy Thiago.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.01. 14:34:39

én is úgy gondolom hogy nem az fog dönteni milyen testfelépítésű centerrel állunk ktudja ki pl egy Chelsea ellen, hanem hogy az adottságait mennyire tidja kihasználni. Villa se 2 méter 90 kilós csatár, mégis képes középen megállni a helyét kemény védelemmel szemben. Ibrának megvoltak az adottságai mégsem tudta kihasználni.
Szóval nem hiszem hogy ez lenne a leggyengébb pont és "csak" emiatt kellene horribilis összegért igazolni.
Ez az év vízválasztó lesz, tavaszra eldől ki az aki be tudja váltani a hozzá fűzött reményeket és kiderül melyek is az igazi gyenge pontok a csapatban. Ha Bojan mondjuk csalódást okoz akkor is max Torres lehet a célpont. Pato felejtős. A Milannak most van egy olyan csapata ami esélyes valamire, nem fog megválni a talán legfontosabb játékosától, max iszonyat összegért.
Egyelőre nem hiszem hogy rosszul állnánk bár Puyol sérülése nem a legkellemesebb dolog, de inkább egy Hercules ellen hiányozzon mint Atletico vagy egy Real ellen.
VDB-t pedig seggbe kellene rúgni, ott volt a kezükben az orvosi diagnózis, de magasról tettek rá, a kapitánynak pedig túl nagy a szíve ahhoz, hogy ne próbáljon meg játszani. Rá is fáztunk rendesen. Ha Xavi is hasonlóan kiesik tökön szúrom magam. Lassan elkezdünk a Real lenni.
Forca Barca!!!!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.09.01. 14:29:25

Amikor eszembe jut a támadó sorunk,mindig arra gondolok h a R10-Henry-Eto'o-Messi 4 es is csak a bronzra volt elég..... :)

Azért nyugodtabb lennék ha Ibra maradt volna de ha Pep azt mondta h nem akkor biztos jó oka volt rá....(legalább is remélem)

Bojan remek játékos,ezt bizonyította már de valahogy még mindig nem tudok bízni benne....túl kiszámíthatatlan!Talán most ez változik....a 9-es mezzel !Annak viszont örülők h Robinho nem jött, bár biztos el bohóckodott volna olykor a szélen de az "igazi" meccsekhez komolytalannak tűnik.....Torres pedig nem hiszem h valaha is játszani fog más spanyol csapatban mint az Atletico.....Ezen a poszton szerintem R10 és CR után Ribery a legjobb....egy Ribery--Villa--Messi na az már dögös lenne!! :)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.09.01. 14:21:00

Én annyi mindennel nem értek egyet innen a messzeségből, hogy már inkább úgy vagyok vele, h Pep van ott, ő látja, csinálja...amíg van eredmény+játék addig yo...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.01. 14:13:28

szbalint88 írta:
ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.


nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Ibrát is le kellett cserélni az Inter ellen. A statikus nagydarab embereket elől sokkal könnyebb levédekezni. Bojan 20-25 perc alatt is sokkal veszélyesebb volt, gólt is rúgott, amit nem adtak meg. Nem kell ide nagydarab ék, csak statikusabbá válunk vele.
Megnéztem volna Bojant az elejétől, mennyi maradt volna belőle a végére :) azért az is hozzátartozik,h fáradt az Inter,és akkor jól jött a végére egy fürgébb ember, de ha az elejétől ő kezd, szerintem nem lett volna jobb a játék képe.

Riva!

igen sajnos szntem se jön télen, csak szeretném :)

Patoval is egyetértek, nálam így nézett ki Ibra távozása utána a lehetségesnek vélt opciók közötti sorrend: Torres, Pato, Robinho.

Többieknek: kösz az infót, ezek szerint még jobban megérné...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.09.01. 14:03:46

ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.


nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Ibrát is le kellett cserélni az Inter ellen. A statikus nagydarab embereket elől sokkal könnyebb levédekezni. Bojan 20-25 perc alatt is sokkal veszélyesebb volt, gólt is rúgott, amit nem adtak meg. Nem kell ide nagydarab ék, csak statikusabbá válunk vele.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.01. 14:03:28

Fikció, de úgy tudom tolhatná a BL-ben, mert a Pool csak az El-ben van. Nem tudom pontosan hogyvanez.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 14:01:50

ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.

nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Egyetértek a leírtakkal, szerintem is kell egy csatár-Torres épp megfelelne.
Csak az a baj, hogy télen szerintem nem lehet egy ilyen volumenű átigazolást nyélbe ütni, úgyhogy a magam részéről csak jövőre gondolkodom egy ilyen jellegű transzferben. Torresen kívül egyébként-ahogy sokaknál még-nálam is Pato lehetne a jelölt, bár a fizikuma még neki sem tökéletes.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.01. 13:58:58

ozsimiki írta:Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.

nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
De tolhatná. 1 olyan játékost lehet nevezni a BL-be, aki az EL-ben tolta. De nem hiszem, hogy Pep vesz majd valakit a télen, tavaly sem vettünk Henry és Ibra gyengélkedésénél senkit.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.01. 13:54:40

Egyáltalán nem örülök, hogy nem jött senki sem Ibra távozása után.

Télen kötelező valakit hozni,remélhetőleg addig a "törpékkel" is kihozzuk a maxot,vagy a közelit a csapatból.

Tavasszal egy Chelsea,vagy erősebb felépítésű csapat ellen egyszerűen kell egy ék,akit nem tudnak csak úgy elnyomni.

nagyon örülnék télen Torresnek, lehetséges,h addigra lebőg elég sok porondon a Pool,és könnyebb lesz megszerezni, igaz Blben valószínű nem tolhatja majd...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.09.01. 13:23:51

Puyi az első példa a rövid kispadra, bár ne legyen igazam. Lehet hogy vmelyik fiatal is jönni fog az első csapathoz, ha nem is a Hercules ellen, de a 3 hét alatt van rá esély. Télen igazolni kéne....
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.09.01. 10:02:30

Brian 20 írta:távozók: Henry,Márquez,Csiga,Ibra,Touré
érkezők: Villa,Adriano,Mascherano
nos! ha úgy veszük :arrow: Ibra- Villa :arrow: pipa
Touré- Mascherano :arrow: bízok benne hogy lesz olyan jó Masch, mint Touré
Csiga- Adriano :arrow: pipa

ahogy az előttem lévő is már megosztotta velunk...ezek alacsony emberek, mit fogunk csinalni ilyen Chelsea vagy Inter ellen :roll: :roll:

-fizikailag pozitívum Masch, és Keita is - ő is sokat tud ám küzdeni..
-remélem , hogy még télen bővül a keret :oops:
- és bízok benne hogy a fiatalok nagyon jól fognak teljesíteni
- ĚN UJRA EGY TRIPLAZO BARCAT AKAROK LATNI !!
Kép
Lezárt