Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.13. 15:25:32

Érdekes Laporta távozása előtt pár hónappal vagy héttel ilyen nyilatkozatokat tesz és játékosokat akar igazolni. Persze közre játszik ebben, hogy ha akarunk valamit a Valenciától akkor gyorsan kell lépni. Ennek ellenére mégsem hinném sőt kicsit nevetségesnek tartom hogy a lehetséges köv. elnöknek Rosellnek akarna keresztbe tenni.
Sokkal inkább valószínűnek tartom, hogy olyan stádiumba jutottak a több éves "tárgyalások" pl. Villa-t is már egy ideje környékezzük Fabregas-ról nem is beszélve, hogy úgy gondolja el tudja intézni ezeket az igazolásokat még így utoljára.

Fabregast még korai igazolásnak tartanám, de ha úgy alakul, hogy jön akkor azért vissza már csak nem küldeném :) Viszont Xavi, Ini, Fabregas egyszerre nem lehetnek pályán. Szerintem ez tök egyértelmű. Persze lehet cserélni, lehet rotálni, sérülések is lesznek szal ezzel nem lesz gond és mindenki kapni fog elegendő játékpercet a fentebb említett 3asból. Viszont a fiatalok még nehezebb helyzetbe kerülnek majd majdhogynem lehetetlen helyzetbe, max. a kupában tudom elképzelni, hogy kapnak lehetőséget máshol nem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.05.13. 16:21:32-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.13. 15:24:37

Fabregas tuti jön szerintem!

Henry elmegy. Az ő helyén is helyt állna Fabre, nah meg középpályán, ha az egyik császárunk (xavi v. ini) hiányzik.

Villa szerintem csak akkor jönne, ha Fabregas még sem jönne idén, ill. elmenne Henry. De akkor be kell tanítani valakit szélsőnek.
Az viszont biztos, hogy szívesebben látnám Ibrát vonal mellett, mint Villa-t.
Ha már Henry-t is megtanítottuk ott játszani, talán Ibrát is megtudnánk :D
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.13. 15:20:26

torrentkiller írta:
AdamqO írta:Én ennek a felállásnak örülnék jövőre,mint alap kezdő 11: Valdes-Alves,Puyol,Pique,Maxwell-Fabregas,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Bojan(Pedro)
Ezeket de tudom értékelni... Nem tudom felfogni, hogy miért jó egyesek szerint ha vkp nélkül álunk ki? Mert hogy Fabregas minden csak nem védekező kőzéppályás. Nem tudom hányan emlékezenk, mi volt 2 évvel ezelőtt. Yayanak sérve volt, nem volt középpályás védekezésünk. Úgy szaladtak át rajtunk a csapatok hogy nem szégyeltek.
Fabregas az Arsenálban sokat játszott vkp-t és nem rosszul, de tény hogy irányítóként jobban muzsikál.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.05.13. 15:20:19

kristop írta:sehogysejó. hajajj. itt csúnyán sztár padoztatás lesz akkor
sztár padoztatás? ugyan már...
1. mindenkinek kell pihenő(Xavi, Messi nem sokat pihent idén sem)
2. eltiltásoknál meg kell izgulni(pl. most Xavi)
3. sérüléseknél méginkább (Ini, tavaly is idén is, sokat bajlódott vele)
4. formaingadozás (mindenkinél előfordult)
5. egy plusz ember aki becserélve lendíthet a csapaton (egy őszi meccsen Ibra tett ilyet, tudjuk ki ellen. Pedro is leginkább góljaival lendített, de néha jobb a labda járatás stabilizálása)

jönne Villa + Cesc, csak azt eredményezné, hogy van 14 olyan játékosunk akiket bármikor szívesen elnéznék a kezdőbe. Valljuk be, idén nem volt nagyon a padról beszálló és a csapat játékán lendítő játékosunk. Kelleni ha nem is kellenek, de ártani tuti nem árthat az érkezésük és legyen csak csata a csapatba kerülésért, ne sajnáljuk már őket. rendesen rotálva mindenki játszahat elegendő mennyiséget!
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.05.13. 15:17:18

De minek ide Villa? :roll: Nézzük már meg mien jól játszik katalónia sztárja Bojan :roll: Vagy a tizen akárhány gólos Pedro...Ide középső középpályás kell aki Cesc lesz...Villa felesleges szerintem.
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.13. 15:16:40

Érdekes dolgok fognak itt történni, saját gondolataimat osztom meg csak:

Tételezzük fel, hogy érkezik Villa+Cesc is, ez plusz 2 ember előre, ott vagyunk, hogy már is zsúfoltság van 6 posztra. (középpálya+támadók)

Mondjuk elmegy Touré az Arsenalba Cesc üzlet keretén belül. Ami roppant érdekes,mert anno Wenger hajtotta el próbajátékról, hogy nem kell neki. Nálunk rövid időn belül klasszis lett a maga posztján, most meg kéne mindenkinek. Ha elmegy ( hangsúlyozom HA, mert szerintem maradni fog, az ügynöke kavar véleményem szerint csak, szokása.) akkor pótolni kell, mert egy játékos van, aki képes ellátni az ő feladatát, a középpályás védekezést az pedig Busquets. Egyedül kevés egy 50-60 meccses idényre. Esetleg Fabregas is eltud ott játszani? Szerintem nem, de szükség van rá, gondolnunk kell Xavi pótlására hamarosan és arra pedig Fabregas a legalkalmasabb. Nem tudom Guardiola vagy a Barcelonánál az okos emberek, hogy gondolkoznak. Visszakanyarodva Touréhoz, ha távozik, akkor gondoskodni kell egy hasonló kaliberű játékosról. Aki megüti a szintet az Cambiasso vagy Essien esetleg Mascherano.

Összegezve, erősek leszünk rettenetesen Villával + Cesccel( ha jön mind2), de az egyik legnagyobb erősítés az volna,ha Tourét megtartanánk, vagy jól pótolnánk. Keitát eladnám a középpályán lévő zsúfoltság miatt, mert rá volna a legkevesebb szükségünk ezzel a kerettel.

További gondok, hogy mi lesz így a nagyon tehetséges Thiagoval, aki Iniesta és Xavi tipusú játékos, és a régebben kikiáltott „új Messivel” Gai Assulinnal.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2010.05.13. 14:54:39

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2028525
Hop-hop, hirtelen lett 5 millája a Valenciának, pedig jó nagy adosságban vannak. Én ebből arra következtetek, hogy a Villa üzlet már tuti, bár ki tudja? Mindenesetre nagyon örülnék neki :D
Fabregas: Nagy álmom hogy Barca mezben lássan újra focizni. Viszont az szinte elképzelhetetlen, hogy Xavi, Iniesta és Fabregas egyszerre játszon középpályán. Akkor játszathatnának eggyütt, ha Ini kimegy balszélre, de arra még ott van Pedro és Jeffren is. Ennek a Barca típusú játékban az egyik legnagyobb szerepe a labdaszerző középpályásnak van (ezért is lenne hülyeség eladni Tourét), Fabregast meg értelmetlen ott játszatni. Rotálni kell Xavival és Iniestával, nagyjából hasonló képességű spílerek. Ha matekozunk, akkor ez azt jelenti, hogy 3 meccsből 2öt végigjásztik (ha mindneki egészséges, remélem ez azért meglesz jövőre :D ). Szal ez olyan min 40 meccs per év. Úgyhogy azért nemhiszem hogy sokat fog padozni, ha idejönne. És igen, 10 évre megvan a középpályánk (Busi, Ini, Fabregas; Thiago és Jonathan is nagyon jók lesznek).
Bocs ha hosszú lett, de ezt ki kellett adnom magamból :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.05.13. 14:47:15

valaki tudna írni egy felállást, amibe mind Villa mind Fabregas elfér? nem olyat, hogy majd a rotáció, meg a sérülések, hanem normálisat péel a szezonkezdetre.

vékápé, Xavi - Iniesta, Fabregas, Messi - Villa
vékápé, Xavi - Iniesta, Fabregas, Messi - Ibra
vékápé, Xavi, Iniesta - Messi - Ibra, Villa
vékápé, Xavi, Iniesta - Fabregas - Messi, Villa
vékápé, Xavi, Iniesta - Fabregas - Messi, Ibra

sehogysejó. hajajj. itt csúnyán sztár padoztatás lesz akkor. és akkor még a szezont gyakorlatilag végigjátszó Pedroról és a játéklehetőségért kívánkozó Bojanról szó se volt.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.05.13. 14:44:38

AdamqO írta:Én ennek a felállásnak örülnék jövőre,mint alap kezdő 11: Valdes-Alves,Puyol,Pique,Maxwell-Fabregas,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Bojan(Pedro)
Ezeket de tudom értékelni... Nem tudom felfogni, hogy miért jó egyesek szerint ha vkp nélkül álunk ki? Mert hogy Fabregas minden csak nem védekező kőzéppályás. Nem tudom hányan emlékezenk, mi volt 2 évvel ezelőtt. Yayanak sérve volt, nem volt középpályás védekezésünk. Úgy szaladtak át rajtunk a csapatok hogy nem szégyeltek.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.13. 14:42:53

levproff írta:Mihu ne már..Szerintem itt nem az avatárjával van gonodod (ami szerintem egy nagy bar.omság, ezek alapján "ítélni"), hanem azzal, hogy tök igaza van.

Az miért Fabregas hibája, hogy ekkora játékos lett? Az Arsenal csapatkapitány 23 évesen?Aki a világ legerősebb bajnokságában egy "csikócsapatot" a 3. helyig vitt?
Nem értem..Pique meg az MU-ban nem sok mindent csinált.
(Bevallom talán játszani sem láttam ott.)

Egyébként Fabregasszal kb. 10 évig meg lenne oldva az irányító poszt. :)
Xavi-t még pár év és pótolni kell majd, erre tökéletesebb jelölt nincs mint Cesc.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.13. 14:37:46

Személy szerint Villának és Fabregasnak is örülnék :D
AdamqO
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.05.23. 09:35:21

2010.05.13. 14:37:36

Én ennek a felállásnak örülnék jövőre,mint alap kezdő 11: Valdes-Alves,Puyol,Pique,Maxwell-Fabregas,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Bojan(Pedro)

Szerintem Ibra mehet a levesbe,nem ide való.Semmivel sem jobb mint Eto'o volt,sőőt...Ami Yaya-t illeti:Szerintem Fabregas remekül pótolná,ha nem jön Fabregas,akkor kell ide.Én még azon gondolkoznék,hogy Ibra helyett Bojan vagy Pedro játszana?Mert mind2en szerintem jobbak voltak idén mint Ibra.Nem tudom,háát..Remélem még Laporta megtudja a szerezni a Villa-Fabregas duót.De 1-et legalább megszerezhetne.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.13. 14:30:12

Mihu ne már..Szerintem itt nem az avatárjával van gonodod (ami szerintem egy nagy bar.omság, ezek alapján "ítélni"), hanem azzal, hogy tök igaza van.

Az miért Fabregas hibája, hogy ekkora játékos lett? Az Arsenal csapatkapitány 23 évesen?Aki a világ legerősebb bajnokságában egy "csikócsapatot" a 3. helyig vitt?
Nem értem..Pique meg az MU-ban nem sok mindent csinált.
(Bevallom talán játszani sem láttam ott.)

Egyébként Fabregasszal kb. 10 évig meg lenne oldva az irányító poszt. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.13. 14:27:23

A csapat egyik legnagyobb erősítése az is lenne, ha Yaya nem menne sehova sem!

utálom az ügynököket, beszéltek már sok esetben marhaságot,és tulképp a céljuk a feszültségkeltés, ezzel növelve a nyomást a vezetőségen, esetleges fizetésemelés, vagy hosszabbítás céljából.

Remélem itt is erről van csak szó, bár gusztustalan,de inkább ez legyen, mintsem,h Yaya elmenjen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.13. 14:23:16

Mihu írta:
Fernando írta:Azért azt sokan elfelejtik itt a fórumon, hogy nem Laporta az akinek kellenek a játékosok és nem ő az akinek kívánságra ugornak a milliók, hanem Guardiola. Valószínűleg ő tanácsolta a presidentének, hogy mozduljunk rájuk. Az már csak hab a tortán, hogy ezzel Rossel-nel is kárt tud okozni.

Az meg, hogy Yaya menne az Arsenalba... ökörség. Minek menne oda? A londoniaknak ugyanúgy a pénz kell, ahogyan a Valenciának Villával kapcsolatosan.

Ha adnánk érte teszem azt 35 milliót, abból már egy normális csatárt tudnának venni, Arshavin vagy Nasri pedig tudná pótolni a hiányt.
Értem én, hogy az ukrán egy gyökér, de már tavaly is volt róla szó, hogy az Ágyúsok vinnék Yaya-t.

"Miközben ő boldog Barcelonában, Európában sok klub érdeklődik a szolgálatai iránt. Mindenesetre az Arsenal szeretné leigazolni, s úgy hiszem, Arsene Wengerrel meg tudunk majd egyezni, ha arra kerül a sor." - így Seluk
Seluk, Seluk, Seluk... Mikor fogjuk már föl, hogy annak az embernek azt se szabad elhinni amit kérdez.

Én többet adok arra, amit Yaya mond, és ő azt mondta marad. :wink:

Szerk.: Szerintem azért lesznek távozók is idén nyáron. Nem csak érkezni fognak ezt ne felejtsük el. Kapusok oké. Védőknél szerintem Márquez menni fog, ha pedig megy szerintem Milánóig meg sem fog állni. Így Csigrinszkij többet játszik jövőre. Csere jobbhátvéd nem kell. Puyol szerintem többet pihen majd és pótolni is tudja Alves-t. Távozók közt lesz Cáceres is. Opciós joga van a Juvénak, brillírozik Torinóban, minek jönne vissza? Középpályán nagy talány Hleb kérdése. Remélem a következő szezont itt tölti, viszont ha ő marad, szerintem Keita nem. Ez csak amolyan megérzés. Támadósorból Henry szinte biztos, hogy megy. A többiek maradnak. Keirrison pedig ismét megy kölcsönbe.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.13. 14:20:17

Nem semmit ez a Laporta!
Mekkora lenne már, ha a Vb előtt elhozná ezt a két világklasszist!
Utána már csak egy csere jobbhátvéd kell és kész.
Bele se merek gondolni mekkora támadószekciónk lenne ezzel a két játékossal. :D
Biztosra veszem, hogy Laporta meg fogja az egyiket szerezni még a Vb előtt.
Aki Villa lesz. :lol:
Aztán az új elnöknek el kell hozni Cesc-t. :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.13. 14:09:51

Fernando írta:Azért azt sokan elfelejtik itt a fórumon, hogy nem Laporta az akinek kellenek a játékosok és nem ő az akinek kívánságra ugornak a milliók, hanem Guardiola. Valószínűleg ő tanácsolta a presidentének, hogy mozduljunk rájuk. Az már csak hab a tortán, hogy ezzel Rossel-nel is kárt tud okozni.

Az meg, hogy Yaya menne az Arsenalba... ökörség. Minek menne oda? A londoniaknak ugyanúgy a pénz kell, ahogyan a Valenciának Villával kapcsolatosan.

Ha adnánk érte teszem azt 35 milliót, abból már egy normális csatárt tudnának venni, Arshavin vagy Nasri pedig tudná pótolni a hiányt.
Értem én, hogy az ukrán egy gyökér, de már tavaly is volt róla szó, hogy az Ágyúsok vinnék Yaya-t.

"Miközben ő boldog Barcelonában, Európában sok klub érdeklődik a szolgálatai iránt. Mindenesetre az Arsenal szeretné leigazolni, s úgy hiszem, Arsene Wengerrel meg tudunk majd egyezni, ha arra kerül a sor." - így Seluk
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.13. 14:08:14

Bányász írta:
Na azért nem mind1, hogy az MU korrekt volt Piqué-vel szemben, és potom 5 millió euróért elengedték, ezzel szemben Cesc-ért oda fogunk adni egy raklap pénzt meg valószinűleg Yaya-t is.
Na azért ez sztem nem így van.Mármint jó tök okés,h csak 5 milliót kértek de ugyan mennyit kértek volna?Azért nem ugyan az volt Pique a M.U-nak mint Cesc az Arsenalnak.Igazság szerint nem is nagyon kérhettek volna érte többet...sztem.

Arról meg neh már Fabregas tehessen,h világklasszissá fejlődött és megkérik az árát...

Én egyébként erre még mindig azt mondom,h az anyagiak nem fontosak ha Pique elment és nem volt baj,h visszajön akkor Cescnél se legyen az sztem.Mert ugyan az a két eset csak az anyagi kondíciók másak.Tudjuk,h miért...
Régi szemléletem, hogy egy játékosról szóló vitában, nem kezdek vitatkozni olyan fórumozóval, akinek az avatarképe pont a szóbal forgó playa. :) Ezt a Ronaldinho korszakban döntöttem el.

Akkor is ugyan ezt mondtam amikor még Riquelme volt az avatarom... :wink:
Kép
KardosAndrásBarca
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010.04.30. 18:54:52

2010.05.13. 14:07:08

Hű gondoljatok bele milyen erős lessz a csapat ha sikerül leigazolni Villát és Fabregast.

Valdes-Alves-Puyol-Pique-Abidal-Fabregas-Xavi-Iniesta-Villa-Messi-Ibrahimovic
Persze ehhez Fabregasnak Yaya helyén kell játszani.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.13. 14:01:36

JORGHE írta:Üdv mindenkinek!

Gudjonsenről tud valaki valamit? Hova tünt?
Mikor néztél te utoljára BARCA meccset??? :lol:
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.13. 13:59:50

Nehogy már Fabregas legyen a katalán júdás :roll: Mindenki követ el hibákat, és ő 15 v. 16 éves volt (ha jól tudom), amikor elment. Nem róhatjuk fel neki, hogy bizonyítani akart, mint egy igazi sportember.
Més que un club.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.13. 13:56:04

Azért azt sokan elfelejtik itt a fórumon, hogy nem Laporta az akinek kellenek a játékosok és nem ő az akinek kívánságra ugornak a milliók, hanem Guardiola. Valószínűleg ő tanácsolta a presidentének, hogy mozduljunk rájuk. Az már csak hab a tortán, hogy ezzel Rossel-nel is kárt tud okozni.

Az meg, hogy Yaya menne az Arsenalba... ökörség. Minek menne oda? A londoniaknak ugyanúgy a pénz kell, ahogyan a Valenciának Villával kapcsolatosan.

Ha adnánk érte teszem azt 35 milliót, abból már egy normális csatárt tudnának venni, Arshavin vagy Nasri pedig tudná pótolni a hiányt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.13. 13:51:45

Na azért nem mind1, hogy az MU korrekt volt Piqué-vel szemben, és potom 5 millió euróért elengedték, ezzel szemben Cesc-ért oda fogunk adni egy raklap pénzt meg valószinűleg Yaya-t is.
Na azért ez sztem nem így van.Mármint jó tök okés,h csak 5 milliót kértek de ugyan mennyit kértek volna?Azért nem ugyan az volt Pique a M.U-nak mint Cesc az Arsenalnak.Igazság szerint nem is nagyon kérhettek volna érte többet...sztem.

Arról meg neh már Fabregas tehessen,h világklasszissá fejlődött és megkérik az árát...

Én egyébként erre még mindig azt mondom,h az anyagiak nem fontosak ha Pique elment és nem volt baj,h visszajön akkor Cescnél se legyen az sztem.Mert ugyan az a két eset csak az anyagi kondíciók másak.Tudjuk,h miért...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.13. 13:39:04

albicelesteX írta:Azért ez nem teljesen fair így vele szemben!Piqué is elment és visszahozták!Vele miért nincsenek fenntartásaid?Honnan gondolod hogy csak a pénz dominált nála?Miért ne gondolkozhatott volna úgy,hogy egy Arsenalba több játéklehetőséghez jut így a fejlődése is jobb lehet?Azért az se mellékes,hogy egy Xavi mögött mennyi lehetőséget kapott volna és ha marad vajon ekkora klasszis lesz e belőle,ha Xavi arnyéka lett volna folyton?Valahol megértelek csak nem biztos,hogy rosszabbul járunk így vele!
Na azért nem mind1, hogy az MU korrekt volt Piqué-vel szemben, és potom 5 millió euróért elengedték, ezzel szemben Cesc-ért oda fogunk adni egy raklap pénzt meg valószinűleg Yaya-t is.

Iniesta-Guardiola/Xavi
Xavi-Guardiola (ugye meg is fordult a fejében a távozás, de végül a szíve döntött...napjainkban a Barca ikonja)
Bojan-Eto'o/Zlatan (19 évesen nem akar elmenni, se kölcsönbe, se végleg, mert Ő itt akar fejlődni...úgy hogy alig kap játéklehetőséget)


Csak egy pár...
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.13. 13:36:13

Azért ez is politika ugye.És bármennyire is inkorrekt dolog volna Laportától igazolni még a leköszönése előtt azért valahol érthető,h ahogy tudja úgy próbálja gyengíteni Rossel pozícióját és erősíteni az Ő emberét.De nem hiszem,h ettől a szurkolóknak rosszabb lesz sőt.

Ráadásul ugye ameddig nem jár le a mandátuma szíve joga azt tenni amit akar...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt