Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.13. 13:26:39

abreu írta:
Cooltiszo írta:Érdekesek ezek az átigazolási "pletykák".
Mint szurkoló örülnék ha jönnének minél hamarabb a játékosok, viszont nem igazán tartom helyesnek azt, hogy az elköszönő elnök úgymond kiüríti a kasszát az új elnök elől. Elég egyértelműen Rosellnek akar keresztbe tenni ezzel, viszont a csapat rosszul is kijöhet az egészből, mert bármi is fog történni Rosell iszonyat komoly esélyes marad (jelenleg favorit), és lehet hogy ő is akar majd vmit még hozzátenni a csapathoz, ami elég egyértelműen nem egy csere jobb hátvéd lenne. Érdekesek a szituk, várjunk pár hetet, ennyi időn belül valszeg ki kell derülnie, hogy van-e átigazolása Laportának, és mennyi...
Rossel akkor majd hozzátesz jövőre valamit a csapathoz.
Jelenleg a VB előtt állunk, és jó esély van leigazolni egy klasszis csatárt, akit a klubja is el akar adni, ráadásul nekik is minél hamarabb szükségük van a pénzre (ugye mert jún, 30-ig kell kifizetniük vmi nagyobb tartozást), akkor miért ne igazolná le Laporta?! Jelenleg még ő az elnök június 30-ig, amit ezalatt tesz azt nem azért teszi, hogy mással kiszúrjon.
Ezt te is tudod, hogy nem így működik. Egy 4 éves ciklusról van szó, amikor az első évben biztos hogy szeretne a csapatban is olyan változtatást, ami a nevéhez köthető.
Igazából nem is Villa transzferral lenne gondom, az a Valencia helyzete miatt indokolt. Viszont szerintem az lenne a normális, ha itt be is fejeződne Laporta tevékenysége (bármennyire is szeretem), és akkor utána az új elnök (bárki legyen is az) még erősíthet a csapaton, esetleg Fabregassal, esetleg mással.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.05.13. 13:21:24

Cooltiszo írta:Érdekesek ezek az átigazolási "pletykák".
Mint szurkoló örülnék ha jönnének minél hamarabb a játékosok, viszont nem igazán tartom helyesnek azt, hogy az elköszönő elnök úgymond kiüríti a kasszát az új elnök elől. Elég egyértelműen Rosellnek akar keresztbe tenni ezzel, viszont a csapat rosszul is kijöhet az egészből, mert bármi is fog történni Rosell iszonyat komoly esélyes marad (jelenleg favorit), és lehet hogy ő is akar majd vmit még hozzátenni a csapathoz, ami elég egyértelműen nem egy csere jobb hátvéd lenne. Érdekesek a szituk, várjunk pár hetet, ennyi időn belül valszeg ki kell derülnie, hogy van-e átigazolása Laportának, és mennyi...
Szóról szóra ezt akartam mondani.Elég érdekes, sőt sztem egyedülálló, feltéve, ha létrejönnek a szerződések.Tisztelem Laportát, de sztem is lehet vmi háttérben, kérdem én, miért nem tavaly nyáron egy tripla után lett felerősítve a keret 3-4 játékossal? :roll:

Vote for Rossel! :wink:
Kép
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2010.05.13. 13:18:53

Cooltiszo írta:Érdekesek ezek az átigazolási "pletykák".
Mint szurkoló örülnék ha jönnének minél hamarabb a játékosok, viszont nem igazán tartom helyesnek azt, hogy az elköszönő elnök úgymond kiüríti a kasszát az új elnök elől. Elég egyértelműen Rosellnek akar keresztbe tenni ezzel, viszont a csapat rosszul is kijöhet az egészből, mert bármi is fog történni Rosell iszonyat komoly esélyes marad (jelenleg favorit), és lehet hogy ő is akar majd vmit még hozzátenni a csapathoz, ami elég egyértelműen nem egy csere jobb hátvéd lenne. Érdekesek a szituk, várjunk pár hetet, ennyi időn belül valszeg ki kell derülnie, hogy van-e átigazolása Laportának, és mennyi...
Rossel akkor majd hozzátesz jövőre valamit a csapathoz.
Jelenleg a VB előtt állunk, és jó esély van leigazolni egy klasszis csatárt, akit a klubja is el akar adni, ráadásul nekik is minél hamarabb szükségük van a pénzre (ugye mert jún, 30-ig kell kifizetniük vmi nagyobb tartozást), akkor miért ne igazolná le Laporta?! Jelenleg még ő az elnök június 30-ig, amit ezalatt tesz azt nem azért teszi, hogy mással kiszúrjon.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.13. 13:05:01

Érdekesek ezek az átigazolási "pletykák".
Mint szurkoló örülnék ha jönnének minél hamarabb a játékosok, viszont nem igazán tartom helyesnek azt, hogy az elköszönő elnök úgymond kiüríti a kasszát az új elnök elől. Elég egyértelműen Rosellnek akar keresztbe tenni ezzel, viszont a csapat rosszul is kijöhet az egészből, mert bármi is fog történni Rosell iszonyat komoly esélyes marad (jelenleg favorit), és lehet hogy ő is akar majd vmit még hozzátenni a csapathoz, ami elég egyértelműen nem egy csere jobb hátvéd lenne. Érdekesek a szituk, várjunk pár hetet, ennyi időn belül valszeg ki kell derülnie, hogy van-e átigazolása Laportának, és mennyi...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.13. 13:03:40

Azért ez nem teljesen fair így vele szemben!Piqué is elment és visszahozták!Vele miért nincsenek fenntartásaid?Honnan gondolod hogy csak a pénz dominált nála?Miért ne gondolkozhatott volna úgy,hogy egy Arsenalba több játéklehetőséghez jut így a fejlődése is jobb lehet?Azért az se mellékes,hogy egy Xavi mögött mennyi lehetőséget kapott volna és ha marad vajon ekkora klasszis lesz e belőle,ha Xavi arnyéka lett volna folyton?Valahol megértelek csak nem biztos,hogy rosszabbul járunk így vele!
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.13. 12:53:18

Én már évek óta ellenzője vagyok Cesc visszahozatalának. Elhagyta a klubot, fontosabb volt Neki a pénz, mint az, hogy szépen felmásszon a ranglétrán, mint ahogy tette azt Messi, Xavi, Iniesta, Bojan vagy Busi. Egy ilyen játékos az én szemléletem szerint nem való a Barcába. Ha ingyen jöhetne akkor is lennének fenttartásaim az előéletével kapcsolatban, de így hogy saját nevelésű játékos, és azért kell óriási pénzt fizetnünk érte, mert Ő nem bírt megülni a seggén, az nekem abszurd és elfogadhatatlan. Olyan mintha egy feltaláló kifejlesztene egy dolgot, azt egy hülye törvény miatt valaki más szabadalmaztatná, majd a feltalálónak milliókért kellene megvennie a saját találmányát.


Viszont ha a csapatérdeket nézem, akkor meg tényleg kell egy Cesc ebbe a csapatba. Így, hogy Iniesta ilyen sérülékeny, így kell egy másik opció, és az sem mellékes hogy esetleg Xavi is többet pihenhetne, nem kellene végignyomnia az egész idényt.

Laporta nyilatkozatában az a mondat, hogy "De van valaki, aki a Barça érdekeit hátráltatja, kellemetlenségeket okoz, és ebben az esetben egy elnökjelöltről van szó", szerintem ez egyértelműen Rosselre utal. Csak Ő van egyedül rossz viszonyban Laportával. Egyébként nem biztos, hogy ezeket a dolgokat, mármint az átigazolásokat Laportának kellene lebonyolítani. Én értem hogy Villa kell, meg nagyon szeretném ha jönne, de mi van akkor, hogy ha a következő elnökjelölt, nevezetesen mondjuk Rossel, majd azt nyilatkozza, hogy az előző elnökség sok hibát követett el, felesleges igazolásokat hajtottak végre nagy pénzekért. Ez azért hatással lehet esetleg Villára és Cesc-re, mert nem lehet jó egy olyan csapatban játszani, aminek az elnöke nem szívesen látja Őket a klubnál.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.13. 12:47:46

papek89 írta: Tehát kell Villa is, meg Fabregas is. (Meg még 1-2 kiegészitő ember sem árt pl Alvesnek egy cserehátvéd )
Ennyi. Egy csere jobb kell még, más sztár nem kell már.. Nehogy bele essünk egy csapdába..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.13. 12:40:10

Jót tenne mindkét játékos a csapat szerkezetének több szempontból is.
1.
Ritka az olyan, ha mindenki egészséges, tehát pótlásnak minőségi cserék lennének a padon.
2.
Több taktikai variációt is lehetne játszatni, akár bunkervédelem ellen is.
3.
Na és a konkurencia, Ibra se tűrné, hogy a padon ücsörögne, tehát vagy megemberelné magát, vagy továbbállna. Mindkét esetben jobban jönne ki a barca.

Tehát kell Villa is, meg Fabregas is. (Meg még 1-2 kiegészitő ember sem árt pl Alvesnek egy cserehátvéd )
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.13. 12:37:11

Napokban gondolkodtam rajta, csak nem akartam írni basszus, hogy lehet Laporta Fabregast is idehozná még Villa mellett utolsó heteiben. Csak én elég vadnak éreztem a gondolatot. De éppen Fabregasra gondolt itt a nyilatkozatában. Ha ezt meghúzza nem lenne gyenge.. :D Bár ennek az üzletnek igen csak úgy néz ki Touré lesz a nagy vesztese.. Viszont jövőre ha jönne Fabregas és Villa is, akkor űberbrutálnagyonkomolyak lennénk enyhén szólva.. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.13. 12:34:40

De örülnék, ha Laporta megszerezné Villát még az elnökválasztás előtt :D
Jól megnehezítené a következő elnök dolgát :D Pláne, ha még a Cesc-üzletet is sikerülne megoldani.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.13. 12:27:55

Nem tartom túl szerencsésnek, hogy a kampány részben egybeesik az átigazolási szezonnal és ezt még tetézi a vb. Érthető, hogy Laporta szeretne még valami nagyot alkotni mandátuma végén azáltal, hogy visszahozza Fabregast, de persze azt is meg tudom érteni, hogy Rossel szeretne érdemeket szerezni magának szintén Cesc megszerzése által. Mindkettőjüket megértem, de mivel nyakunkon van a vb, ezért Laportanak adok igazat, valóban ne nehezítse senki a dolgát, a Barca érdekeit szolgálja mindenki és az egyéni érdekek legyenek másodlagosak.
Én is el tudom képzelni, hogy mind Villa, mind Cesc érkezni fog, lehet hogy ő csak a vb után és még lesz egy-két meglepetése Laportának.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.13. 12:02:57

Na véééégre!
Erre a nyilatkozatra vártam Laportától:
„A játékosnak ki kell mutatnia a szándékát, a vágyát, hogy a világ legjobbjaival játszhasson együtt. Szintén számít, ha valakinek van gránátvörös-kék múltja, de ez nem elég, el kell magyaráznia a klubja számára, hogy a Barçába szeretne jönni”

Ez egyértelműen Cesc. Nem lehet más. Hacsak nem Oleguer vagy Crosas. :lol: Már ugye két hónapja terjengenek ezek a hírek, hogy Laporta már intézi a jövő évi igazolásokat és két játékost meg fog szerezni még regnálása idején.

Na meg ez a mondat is sokat elárul:
"Jó úton haladunk már egy ideje, teljes diszkrécióval folytattunk tárgyalásokat, egyeztetéseket klubokkal. De van valaki, aki a Barça érdekeit hátráltatja, kellemetlenségeket okoz, és ebben az esetben egy elnökjelöltről van szó."

Itt is Villa és Fabregasról van szó. Ez a valaki aki hátráltatja a Barcát, az ugye Sandro Rosell, aki Fabregast szeretné megszerezni választási kampányában. Jobban tenné egyébként tényleg Rosell, ha kiszállna ebből a buliból és nem nehezítené Laporta dolgát. :?

Ááhh...de örülök most! 3 hét múlva akár már két új játékosunk is lehet: David Villa és Cesc Fabregas! Atyavilág...

Villa amúgy állítólag elfogadná azt a szerződéstervezetet, amit tavaly kapott a Barcától, azaz: 4 éves szerződés, 5,5 milliós fizetéssel.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.13. 09:56:56

Adam Philip írta: Értelek, persze, de mivel régóta lehet olvasni olyan híreket, hogy érkezik vki jobboldalra, gondoltam leirom azokat a neveket, főleg a spanyol bajnokságból, akik szóba jöhetnek.
Nem tudom mi a rossz ebben.
Ebben számomra semmi rossz nincs (nincs is jogom h eldöntsem), csak nem ez az első eset h sikerült összeveszni ilyen neveken a fórumozóknak

Majd a moderártorok eldöntik :wink:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.05.13. 09:51:54

albicelesteX írta:Én azt gondolom szinte biztos,hogy nyáron megpróbáljuk visszahozni!Bármilyen eredménnyel is!De kopogtat majd a vezetőség az Arsenalnál!És gyanítom,hogy Tourét is bevonnák a bizniszbe!Amit Wenger meg szépen preferálna!Azért egy Villa-Fabregas duó érkezése nem semmi lenne!Elég komoly fegyver tény!Arról nem is beszélve,hogy így 9 játékos lenne a bő spanyol keretbe csak a Barca-ból!Ami szintén dícséretes! :) Ha pedig jönne egy 10. is akkor tényleg nagyon elégedett lennék! :twisted:
Ez tényleg nagyon jól hangzik, de ki lenne a 10.? :)

(egy tippem van:Torres) :?:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.13. 09:22:27

Én azt gondolom szinte biztos,hogy nyáron megpróbáljuk visszahozni!Bármilyen eredménnyel is!De kopogtat majd a vezetőség az Arsenalnál!És gyanítom,hogy Tourét is bevonnák a bizniszbe!Amit Wenger meg szépen preferálna!Azért egy Villa-Fabregas duó érkezése nem semmi lenne!Elég komoly fegyver tény!Arról nem is beszélve,hogy így 9 játékos lenne a bő spanyol keretbe csak a Barca-ból!Ami szintén dícséretes! :) Ha pedig jönne egy 10. is akkor tényleg nagyon elégedett lennék! :twisted:
Kép
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 09:00:33

Olvassátok El Mundon a cikket:

Jugaré en el Barca

CESC IS COMING!
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.05.13. 08:55:02

sjd írta:
Adam Philip írta: Én a jobbhátvéd posztra az alábbiak közül válogatnék:

Ángel López (Villareal), Iraola (Bilbao), Varela (Atlético Madrid),
Otámendi (Veléz Sársfield).
Hát csak sajnos nem fm-ezünk és még Laporta se vagy (vagy még elnökjelölt se)
Én már több jobbhátvédet is kinéztem aki még ingyen elhozható is lenne, de nem írom ide, mert mi értelme volna?
Neked meg vanbommelnek is mondom h kár összeveszni ilyen neveken (és már gyakorlatilag folyamatosan ez megy itt, remélem nem lesz bezárás)

OFF: Gudjohnsen meg már tudomásom szerint a Spursnél tart
Értelek, persze, de mivel régóta lehet olvasni olyan híreket, hogy érkezik vki jobboldalra, gondoltam leirom azokat a neveket, főleg a spanyol bajnokságból, akik szóba jöhetnek.
Nem tudom mi a rossz ebben.

Cácares-el én nem is számolok, szerintem a Juve megtartja, de tényleg jó lenne ő is.

van bommel-nek meg annyi, hogy az hogy vak meg még vakabb, az nem érv.
tanár ide vagy oda...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.13. 08:22:21

Adam Philip írta: Én a jobbhátvéd posztra az alábbiak közül válogatnék:

Ángel López (Villareal), Iraola (Bilbao), Varela (Atlético Madrid),
Otámendi (Veléz Sársfield).
Hát csak sajnos nem fm-ezünk és még Laporta se vagy (vagy még elnökjelölt se)
Én már több jobbhátvédet is kinéztem aki még ingyen elhozható is lenne, de nem írom ide, mert mi értelme volna?
Neked meg vanbommelnek is mondom h kár összeveszni ilyen neveken (és már gyakorlatilag folyamatosan ez megy itt, remélem nem lesz bezárás)

OFF: Gudjohnsen meg már tudomásom szerint a Spursnél tart
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.05.13. 08:18:26

van Bommel írta:
Ángel 30 éves, Iraoloa vak, Varela még vakabb, Otamendi középső védő, Bartra, Montoya fiatal, őket kölcsön kell adni, Henrique a Racingból nem emelkedik ki. Cáceres kell ide, nem más....[/quote]

Miért baj az hogy Ángel 30 éves? (29 csak)
Sylvinho 30 volt amikor idejött, szóval ennél komolyabb érvelés kell, meggyőzz. :roll:

Edit: Látszik, hogy van Bommel írta a hsz-t, a pályán se volt sok esze sohasem.....[/quote]

Nos... A szellemi képességeimről annyit, hogy diplomás tanárember vagyok. És ha sikerült volna az "eszetlen" van bommel hsz-t elolvasni, akkor rájössz, hogy a kora miatt mondom egyrészt, hogy nem kell ide Ángel, másrészt meg azért, mert ide nem más, mint Cáceres kell. Ennyi.[/quote] !!!!
CSAK A BARCA!!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.05.13. 08:13:09

[/quote]

Ángel 30 éves, Iraoloa vak, Varela még vakabb, Otamendi középső védő, Bartra, Montoya fiatal, őket kölcsön kell adni, Henrique a Racingból nem emelkedik ki. Cáceres kell ide, nem más....[/quote]

Miért baj az hogy Ángel 30 éves? (29 csak)
Sylvinho 30 volt amikor idejött, szóval ennél komolyabb érvelés kell, meggyőzz. :roll:

Edit: Látszik, hogy van Bommel írta a hsz-t, a pályán se volt sok esze sohasem.....[/quote]

Nos... A szellemi képességeimről annyit, hogy diplomás tanárember vagyok. És ha sikerült volna az "eszetlen" van bommel hsz-t elolvasni, akkor rájössz, hogy a kora miatt mondom egyrészt, hogy nem kell ide Ángel, másrészt meg azért, mert ide nem más, mint Cáceres kell. Ennyi.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2010.05.13. 08:07:59

Hát nem nagyon értek veletek gyet Villa ügyben.
Nem bánnám ha jönne, de hogy ő hatékony lenne 4-3-3 -ban azt kétlem.
Ő inkább 4-3-1-2 ben lenne jobb (sztem ez is elég jó felállás lenne, miután kiderült, hogy Messi itt is elég hatékony, sőt...)
Ha igazi balszélsőben gondolkozunk, akkor Silva, Ribery, esetleg még Robinho is jobban illene a szélső posztra. Iniesta nem ideális, persze el tud ott focizni, de ő inkább középen Xavival a tökéletes páros.
Nem értem sokak felvetését Mascheranóval kapcsolatban...sztem nem olyan nagy szám,hogy pont ő kelljen ide Yaya sokkal jobb nála, de még talán (nemkedvencem) Busi is
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2010.05.13. 08:06:31

JORGHE írta:Üdv mindenkinek!

Gudjonsenről tud valaki valamit? Hova tünt?
Monaco
2:6! Blaugrana!!!!
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.05.13. 08:04:14

!!
Le vagyok maradva!!
Yayat miért akarják eladni? Szerintem nagyon jó!!
CSAK A BARCA!!
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.05.13. 08:02:13

Üdv mindenkinek!

Gudjonsenről tud valaki valamit? Hova tünt?
CSAK A BARCA!!
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2010.05.13. 01:17:16

Sztem vétek lenne megbontani ezt a 4-3-3as rendszert csak azért h Ibra magára találjon. Talán jövőre ha igazi versenytársat kap észbekap, vagy vmi. Egyértelmű h mélyíteni kell a keretet,mert akad bőven hiányposzt, pláne sérülés esetén.Én a jövőévi felállásunkat vhogy így képzelem el,pláne Yaya esetleges eligazolása tükrében:

-----------------------Valdes---------------------------

Alves/Caceres----Puyol/Csirginszkij----Pique/Milito-----Abidal/Maxwell

-------------------------Mascherano/Busquets

---------------------Xavi/Fabregas--------------Inieste/Keita-------

----Messi/Pedro--------------------------------------------------------Villa------
--------------------------Ibrahimovic/Bojan------------------------


Iniesta eltud játszani baloldali támadóban is ha Fabregasnak mindenképp kellene a hely, akkor viszont csatárposzton lenne túltengés.Igazából szerintem ez elég mélységű keret ahhoz, hogy taktikailag is variálható legyen 4-4-2re ha a szükség úgykívánja.
Marqueztől sztem idén megkellene vállni, nemigazán meggyőző, tavaly sem volt az, talán egy jóféle Milan még hajlandó adni érte egy valag pénzt, elvégre 30on túl van már azthiszem:] Yaya eladásával viszont újabb öngólt lőne Pep, nemis értem h képzeli.
Lezárt